Heves Megyei Hírlap, 1999. május (10. évfolyam, 101-124. szám)

1999-05-25 / 119. szám

1999. május 25., kedd SporTTüköR 11. oldal Labdarugó NB ill. Matra-csoport - A 26. forduló eredményei A Poroszló és a Selyp dicsérhető Poroszló - Balassagyarmat 5-0 (2-0) Poroszló, 300 néző. V.: Gaál. Poroszló: Erdős (Lindberger) - Fazekas, Horváth, Farkas, Antal (Kiszely) - Bihari, Penti, Dajka, Csala A. - Rézműves (Vona), Krasznai. Edzó': Görbe Károly. A gólok története: a 21. percben Farkas Z. 18 m-ről lőtt a bal sarokba, 1-0. A 32. perben Csala 1. 10 m-ről szerzett gólt, 2-0. Az 51. percben Rézműves a teljes vendégvédelmet ki­cselezve talált a hálóba, 3-0. A 60. percben Krasznai 10 m-ről lőtt a jobb sarokba, 4-0. A 75. percben Krasznai a kifutó kapus fölött emelt a kapuba, 5-0. kip<­Kiegyenlített 20 perc után, a hazai gólok visszavetették a vendégeket. Szünet utári’a po-, roszlóiak játszottak mezőnyfölényben és formás akciók végén szinte tetszés szerint érték el gól­jaikat. Jók: Farkas Z. (a mezőny legjobbja), Krasznai, Penti, Rézműves, Dajka. Ifik: 0-3. Görbe Károly: - A sportszerű vendégek ellen jó játékkal, megérdemelten nyertünk. Fejes Kálmán Selyp - Mezőkövesd 0-0 Selyp, 300 néző. V.: Komjáti. Selyp: Molnár - Tamási, Szelepcsényi, Au- gusztin (Oláh) - Kovács, Andó (Oravecz), Za­laegerszegi, André (Somoskövi), Lilik - Smid, Here. Játékos-edző: Augusztin Tibor. A megfiatalított hazaiak megérdemeltem tar­tották otthon az egyik pontot. Jók: Molnár, Ko­vács, Lili, Here. Ifik: 1-6. Augusztin Tibor: - Ez a mérkőzés erőt adhat a hátralévő mérkőzésekre. Nagyon örülök fia­taljaink helytállásának. Víg Zoltán Besenyőtelek - Monor 3-5 (0-4) Besenyőtelek, 500 néző. V.: Gyertyás. Besenyőtelek: Kormos - Baranyai - Szilágyi, Vass - Rácz, Nagy E., Csóka, Bódi (Nagy P.) - Mirkóczki (Pusoma) - Oláh (Szabó Z.), Ta­kács. Edző: Káló Mihály. Az 1. félidőben elemi hibákat vétett a hazai védelem és az ügyesen játszó monoriak behoz­hatatlan előnyre tettek szert. Szünet után job­ban küzdöttek a besenyőtelkiek, de ez 1-5 után már csak a szépítésre volt elegendő. G.: Takács, Nagy P., Pusoma, ill. Gubucz, Petyán, Flórián, Csőke, Füle. Jók: Takács, Vass. Ifik: 1-2. Káló Mihály: — Ilyen fegyelmezetlen játék­kal a Monor ellen nem lehet felvenni a harcot. Szabó Zoltán Gödöllő - Heves 2-1 (1-0) Veresegyháza, 300 néző. V.: Sebestyén. Heves: Tajti - Somodi, Ötvös, Tari, Sági - Szabó Z., Bakos T. (Szabó Zs.), Grabecz - Vajner - Besenyei (Bállá), Lóié (Szentpéteri). Edző: Balázs Tihamér. A gólok története: a 18. percben Kiss lapos lövése egy védőn'ég a kapufán megpattanva ;•! csurgóit a hálóba, 1-0,. A 73. percben Grabecz labdáját Tari bólintotta ddal sarokba, 1-1. A 88. percben Kroner távolkgzabadnjgása a védő feje fölött a kápu közepébe;pattant, 2-1. /'■ A hétközi kűpümérliőzéf,-fáradalmaival pá­lyára lépő 'tíeyeiiék végig egyenrangú ellenfél­nek, Bizonyultak. AtŰtokp ,20 percben a cserék­ének köszönhetőén 'játékban-/ellenfelük fölé nőt­tek, de a szerencse élfkírtolt tőlük. Jók: Tári, Sági, Szabó Z„ Ötvös. Ifik: 2-2. Balázs Tihamér: - Mit mondhat ilyenkor egy edző...? Balogh Péter További eredmények: Tiszafüred - Jászbe­rény 1-4, Pásztó - Karcag 0-5, Újszász - Rá- kóczifalva 2-1, Mátranovák - St. Öblös 2-1. A bajnokság állása: 1. Jászberény 26 18 4 4 75-21 58 2. Újszász 26 16 8 2 38-12 56 3. Monor 26 14 11 1 63-27 53 4. Karcag 26 13 7 6 57-24 46 5. Mezőkövesd 26 12 10 4 48-34 46 6. Heves 26 12 2 12 36-32 38 7. Besenyőtelek 26 10 6 10 35-36 36 8. St. Öblös 26 8 8 10 40-33 32 9. Gödöllő 26 7 11 8 42-37 32 10. Pásztó 26 8 8 10 28-40 32 11. Poroszló 26 8 7 11 41-55 31 12. Balassagyarmat 26 7 5 14 32-59 26 13. Mátranovák 26 7 3 16 30-78 24 14. Rákóczifalva 26 7 2 17 37-63 23 15. Selyp 26 4 8 14 28-57 20 16. Tiszafüred 26 4 6 16 1941 18 A 27. forduló párosítása, május 29., szombat, 16.30: Heves - B.-telek, Jászberény - Pásztó, B.-gyarmat - St. Öblös, Poroszló - Tiszafüred. Vasárnap, 16.30: R.-falva - Selyp, M.-kövesd- Gödöllő, Monor - M.-novák, Karcag - Újszász. Megyei II. osztályú labdarúgó-bajnokság - A 26. forduló eredményei A pélyiek nem bírtak a domoszlóiakkal Novaj - Sarud 3-1 (1-1). No­vaj, 150 néző. V.: Csukás. No­vaj: Csatlós - Domán, Erdélyi, Vinczepap (Szabó Z.), Barta, Hegyi, Sipos, Husi, Sumi, Nagy Zs., Szőke. Játékos-edző: Kormos Imre. Sarud: Nagy - Óceán, Dávid, Takács R., Szabó, Kovács, Takács O., Ha- bóczki (Blidár), Oláh, Varga, Dudás. Edző: Varga István. A novajiak csak a hajrában bizto­sították be a győzelmet. G.: Si­pos, Nagy Zs., Erdélyi, 01. He­gyi (öngól). Jók: Erdélyi, He­gyi, Husi, 01. Óceán, Dávid, Oláh. Ifik: 6-2. Gál János Kisköre - Tárnáméra 0-2 (0-2). Kisköre, 300 néző. V.: Kalicz. Kisköre: Oláh S. - Kál­lai, Dányi, Varga, Budai, Patkó (Oláh J.), Cs. Nagy, Tóth G. I., Takács (Oláh A.), Csonka, Szabó. Edző: Szélesi János. Tárnáméra: Erdei - Lőrincz, Ugrai, Farkas, Besenyei, Bánka (Kovács), Baranyi, Bártfai, He­gedűs, Kovics (Bárány), Hajdú. Edző: Balogh György. A me­zőnyben egyenrangú ellenfelek csatáját két egyéni védelmi hiba döntötte el. G.: Hajdú, Ba­ranyi. Jók: Cs. Nagy, Budai, Tóth G. I., 01. Erdei, Bártfai. Ifik: 1-4. Orbán Ferenc Verpelét - Adács 2-1 (0-0). Verpelét, 300 néző. V.: Kóródi L. Verpelét: Hliva - Prokaj, Veres, Farkas Z. (Nagy I.), Farkas O., Varga, Csomós, Ko­vács, Petrény, Simon, Nagy A. (Sajbán). Edző: Nagy Sándor. Adács: Bana - Rafael, Varga, Mojzes, Viktor Gy., Nagy, Forgó, Kovács, Kiss, Rácz (Csányi), Viktor F. Edző: Ka­szás Vilmos. A hazaiak a 95. percben lőtt góllal nyerték meg a mérkőzést. G.: Simon 2, 01. Kovács. Jók: az egész hazai csapat,ill. Bana, Rafael, Ko­vács. Ifik: 5-0-ás állásnál fél­beszakadt. Czipó István Gyöngyössolymos - Gyön­gyöspata 2-1 (1-0). Gyön­gyössolymos, 250 néző. V.: Gál R. Gy.-solymos: Tóth - Bozsik A., Eged, Nyilas, Hibó, Bágyi Cs. (Kiss), Szűcs (Kareczki), Hajdú, Bozsik S., Szabó, Hor­váth. Játékos-edző: Soltész Sándor. Gy.-pata: Szlovencsák- Sinka, Kecskés, Kovács, Hordós, Domoszlai, Koós (Bá­lint), Sztankó (Maka), Benus, Haller, Demeter. Edző: Benus Ferenc. A mérkőzés sorsát a 91. percben, a szemfüles Hor­váth gólja döntötte el. G.: Bo­zsik S., Horváth, 01. Haller (11- esből). Jók: Tóth, Bozsik A., Eged, Hibó, Horváth, 01. Szlo­vencsák, Kecskés, Koós. Ifik: 3-15. Tóth József Recsk - Apc 6-2 (2-0). Recsk, 100 néző. V.: Márta Zs. Recsk: Csík - Szűcs I., Gulyás, Hajdú, Klement, Tóth (Szűcs Gy.), Nagy, Sipos, Puporka, Farkas, Katona. Játékos-edző: Lengyel Lajos. Apc: Bajkó - Makó, Ba­ranyi, György, Csorba, Csemer, Juhász, Tóth, Gulyka, Báthi, Kerekes (Fodor). Játékos-edző: Kovács Béla. Nagy iramú mér­kőzésen biztosan nyertek a ha­zaiak. Kiállítva: Juhász. G.: Ka­tona 3, Gulyás, Szűcs, Farkas, 01. Tóth, Fodor. Jók: az egész hazai csapat, 01. Baranyi, Fo­dor. Ifik: 6-1. Szakács Kleofás Vámosgyörk - Egerszólát 3-1 (0-0). Vámosgyörk, 150 néző. V.: Szabad. Vámosgyörk: Ju­hász Cs. - Kiss, Vers, Szed- mák, Loboda (Révai), Váradi, Torna, Major, Bári (Juhász R.), Tóth, Gulyás. Játékos-edző: Major Béla. Egerszólát: Veréb- Kovács, Gerascsenko, Vere- bélyi A., Kriván (Bajzát), Lin­ninger, Prokaj, Verebélyi N., Horváth, Szilágyi, Barta. Játé­kos-edző: Linninger István. A tartalékos hazaiak a 2. félidei lelkes játékukkal fordítottak. G.: Váradi 2, Tóth, 01. Geras­csenko. Jók: Váradi (a mezőny legjobbja) és az egész hazai csapat, 01. Veréb, Szilágyi. Ifik: 3-3. Torna István Pély - Domoszló 1-1 (0-0). Pély, 200 néző. V.: Orovecz. Pély: Viszneki - Várkonyi, Vona, Ivanics, Kiss (Galajda), Nagy, Czvitkovics, (Burai D.), Sinka, Kocsis, Bárány. Edző: Vona Géza. Domoszló: Schriif- fel - Lukovszki, Sipos, Szől- lősi, Nagy (Paulenka L.), Hor­váth O., Horváth L., Sidló (Pau­lenka R.), Polonkai, Szabó, Szarvas. Játékos-edző: Horváth László. A döntetlen reális. G.: Sinka (11-esből), 01. Horváth L. Jók: Viszneki, Nagy, Kocsis, ill. Horváth L., Szarvas. Ifik: 3-0. Makiár szabadnapos volt. A bajnokság állása: 1. Novaj 24 21 0 3 74-25 63 2. Tárnáméra 24 20 3 1 62-13 63 3. Verpelét 24 12 3 9 4140 39 4. Gy.-solymos 24 11 4 9 4341 37 5. Recsk 24 11 2 11 5243 35 6. Vámosgyörk 25 10 5 10 3842 35 7. Pély 24 9 6 9 41-37 33 8. Adács 24 9 4 11 36-54 31 9. Apc 24 8 5 11 29-36 29 10. Kisköre 25 8 5 12 31-41 29 11. Egerszólát 25 7 6 12 44-51 27 12. Sarud 24 6 8 10 4342 26 14. Gy.-pata 24 7 4 13 31-51 25 13. Domoszló 25 6 4 15 37-62 22 15. Makiár 24 5 5 14 2849 20 Tenk visszalépett A 27. forduló párosítása, v. 29., 17: Egerszólát - Pély, Apc - Gy.-solymos, Kisköre - V.- györk. V. 30., 17: T.-méra - Sa­rud, Adács - Novaj, Gy.-pata - Verpelét, Makiár - Recsk. Sza­badnapos: Domoszló. Megyei I. osztályú labdarúgó-bajnokság - Első tavaszi győzelmét aratta a „Löki” A szalókiak csiszolták az ezüstöt A megyei I. osztályú labda­rúgó-bajnokság 26. forduló­jának mérkőzéseiről a követ­kező tudósításokat kaptuk: Egerszalók - Pétervására 2-0 (1-0) Egerszalók, 550 néző. V.: Buda. Egerszalók: Csontos R. - Ke­lemen, Csontos M., Háklár, Trenka, Hangácsi, Szabó B. (Péter), Klátyik, Horváth (Hen- ninger), Búzái, Smuczer. Edző: Székely Károly. P.-vására: Dávid - Pap, dr. Jacsmanik, Boros (Ivády), Kő­míves, Suha, Pádár, Fenyves, Lénárt, Kis-Simon, Mészáros, Játékos-edző: Fenyves Péter. A gólok története: a 27. perc­ben Szabó B. a 16-os sarkáról emelt a hálóba, 1-0. Az 58. percben Trenka egy jó labdaát­vétel után öt méterről nem hi­bázott, 2-0. Kemény mérkőzésen, kitűnő játékvezetés mellett, a hazaiak javuló játékkal győztek le egy jól játszó ellenfelet. Kiállítva: dr. Jacsmanik a 85., Pádár a 86. percben, /ófc.-’mindenki, ill. Bo­ros, Suha. Ifik: 1-2. Székely Károly: - Végre tak­tikusan és fegyelmezetten ját­szottunk. Fenyves Péter: - Mi futbal­loztunk, az ellenfél rúgta a gó­lokat. Fodor István Gyöngyösi AK - Tarnaörs 8-0 (4-0) Gyöngyös, 300 néző. V.: Va­saik Gyöngyösi AK: Somodi - Nagy H. (Patkó), Nemoda, Tóth I. A., Baranyi, Tóth II. A. (Szilágyi), Szerdahelyi, Cso­mós, Szekrényes, Bezzegh (Nagy L.), Tóth Z. Edzők: Bá­gyi Imre és Csomós Tamás. Tarnaörs: Vágó - Csömör A., Peredi R., Danyi T., Pető, Csömör R., Lőcsei, Peredi T., Danyi Zs., Varga, Kiss. Csa­patvezető: Bodonyi László. A hazai csapat minden tekin­tetben felülmúlta sportszerű el­lenfelét. G.: Tóth Z. 3, Szerda­helyi 2, Csomós, Tóth II. A., Nagy L. Jók: Tóth I. A., Szer­dahelyi, Szekrényes, Tóth Z., ill. Csömör A. Ifik: 7-1. Halmóczki Ferenc Felsőtár kány- Energia SC Gyöngyös 5-2 (2-2) Felsőtárkány, 300 néző. V.: Smelkó. Felsőtárkány: Tóth B. - Fü- lep, Gál (Bódi), Novák Z., Lin- kecs, Bajkó (Sűrű), Bajzát, Ágó, Bukrán, Nagy G., Sós (Horváth K.). Játékos-edző: Bukrán Csaba. Energia SC: Horváth P. - Gulyás, Csiba, Németh, Juhász Sz., Molnár, Balogh, Kovács L., Szűcs R., Pogány (Nagy D.), Csivincsik (Juhász P.). Edző: Kiss István. Homa János országgyűlési képviselő kezdőrúgása után a bátran támadó vendégek meg­lepték a hazaiakat, 7-0-ra, majd 2-1-re is vezettek. A 2. félidő­ben sorra maradtak a ki a gól­helyzetek a vendégkapu előtt, végül a tárkányi cseresor a 84., a 90., és a 92. percben szerzett gólokkal eldöntötte a három pont sorsát. G.: Horváth K. 2, Sós, Nagy G., Bódi, ill. Szűcs R., Pogány. Jók: Gál, Bajzát, Ágó, Bódi, Horváth, ill. Csiba, Juhász Sz., Kovács L., Szűcs R. Ifik: 1-0. (bajzát) Hatvani Lokomotív - Füzesabony 3-2 (2-0) Hatvan, 50 néző. V.: Balogh. Hatvan: Rozmaring - Saly, Oldal, Czakó Tamás, Pádár, Dávid, Bodnár, Takács (Job­bik), André, Juhász, Czakó Ti­bor (Petőcz). Edző: Kiss György. Füzesabony: Perge - Kasza, Bucsi, Vass (Bakos), Grácsin, Apostol, Ferencz, Kövesdi, Kovács, Mencsik, Póka. Edző: Perge András. Az első tavaszi győzelem nehezen született meg a hatva­niak számára, akik a 89. perc­ben szerezték meg a győztes góljukat. G.: Juhász K. 3, ill. Apostol, Mencsik. Jók: Juhász (a mezőny legjobbja), Rozma­ring, André, ill. senki. Ifik: 8-1. Kiss György: - Biztos veze­tés után kínkeserves győzelem. Perge András: - Megérde­melt a hazai siker, gyengék vol­tunk az első félidőben. Kovács Sándor Szőlőskert-Nagyréde - Párád 0-1 (0-1) Nagyréde, 250 néző. V.: Vá- rallyay. Nagyréde: Csütörtöki - Dá­vid, Deme, Debreczeni, Cserta, Bordás, Jurecska, Vaka (Rozo- vits), Jaros (Holló), Jobbágy (Varbai). Edző: Ács János. Párád: Rozsnaki - Besenyei I., Suha, Takács, Halász, Ro­mán, Jeremiás, Képes (Kál­mán), Csík, Szecskó (Nagy­laki), Teleki. Edző: Rozsnaki István. A több helyzetet kidolgozó vendégek a 13. percben szerez­tek vezetést, melyet a mérkőzés végéig megőriztek. A második félidő hajrájában a tartalékos hazaiak javára két egyértelmű 11-est nem adott meg a játék­vezető, így parázs hangulatban ért véget a találkozó. G.: Teleki. Jók: Deme, ill. Takács, Képes, Teleki. Ifik: 3-3. Hegoczki F. Zsolt Tarnalelesz - Istenmezeje 2-1 (2-0) Tarnalelesz, 500 néző. V.: Gombos. Tarnalelesz: Sztraka - Sike, Halász, Sztasák, Kurtán (Nagy P.), Kovács, Bíró, Lucza (Fe­hér), Érsek (Juhász), Suha J., Németi. Edző: Bilesch Gyula. Istenmezeje: Gyetvai ­Csóka K., Ország, Barkóczi, Berki, Baranyi, Utasi A., Mi­hály, Orosz, Csóka F. (Utasi J.), Csikós (Kiss B.). Játékos-edző: Utasi József. Szikrázóan kemény küzdel­met hozott a kiesési rangadó. A hazaiak végre jó játékkal otthon tartották a fontos 3 pontot. G.: Bíró 2, ill. Halász (öngól). Jók: Bíró (a mezőny legjobbja), Sike, Kurtán, Kovács, ill. Bara­nyi, Mihály. Ifik: 4—0. Bilesch Gyula: - Megvan a 3 pont és most ez a lényeg. Utasi József: - Egy félidőnyi előnyt adtunk az ellenfélnek. Sallai Ferenc Bélapátfalva - Petőfibánya 0-1 (0-0) Bélapátfalva, 150 néző. V. Já- vorszki. Építők: Kovács I. - Balázs, Zay, Bajzáth, Orosz (Farkas), Albert (Fürjes), Barta A., Sütő, Barta P., Szamosi (Miskolczi), Mikó. Edző: Fodor Pál. Petőfibánya: Juhász - Ka- róczkai, Bata, Jónás, Sirkó, Králik (Parádi), Valkó, Laczkó, Nagy, Fityó, Varga. Edző: Ga­lambos Ferenc. Végig jó iramú mérkőzésen a vendégek kihasználták egyetlen helyzetüket, amely a győzelmet jelentette számukra. G.: Varga. Jók: Sütő, Zay, ill. Bata, Sirkó, Valkó, Nagy. Ifik: 0-3. Horváth Mihály Szabadnapos: Gy .halász. A bajnokság állása: 1. Gyöngyösi AK 25 20 4 2. Egerszalók 24 16 4 3. Pétervására 24 14 5 4. Felsőtárkány 24 13 5 5. Petőfibánya 24 11 7 6. Párád 24 10 8 7. Gy.-halász 24 10 6 8. Energia SC 24 7 6 9. Tarnalelesz 25 6 8 10. Bélapátfalva 24 6 7 11. Nagyréde 24 7 4 12. Füzesabony 25 6 7 13. Istenmezeje 24 5 6 14. Tarnaörs 25 5 5 15. H. Lók. 24 4 2 1 73-17 64 4 65-27 52 5 54-31 47 6 52-34 44 6 50-30 40 6 48-41 38 8 53-41 36 11 3045 27 11 24-44 26 11 37-41 25 13 36-52 25 12 25-51 25 13 29-49 21 15 28-68 20 18 30-63 14 Sírok visszalépett. A 27. forduló párosítása, má­jus 29., szombat, 17 óra: Ener­gia SC - Egerszalók, Petőfibá­nya - Nagyréde, Tarnalelesz - Gyöngyösi AK. Vasárnap, 17 óra: Istenmezeje - Pétervására, Párád - Felsőtárkány, Gyön­gyöshalász - Bélapátfalva, Tarnaörs - Hatvani Lokomotív. Szabadnapos: Füzesabony. Ökölvívás Kovács István: legyőzöm Hamedet! Le fogom győzni Nassem Hamedet - ígérte a Buda­pest Sportcsarnok közönsé­gének a szombat esti profi ökölvívó gálát követően Kovács István, aki a Bur­kina Fasó-i Nabaloum Dramane ellen egyhangú pontozással megszerezte a Boksz Világtanács (WBC) profi pehelysúlyú nemzet­közi bajnoki címét. Az amatőrként olimpiai, világ- és Európa-bajnok bokszoló az esemény utáni éjszakai sajtótájékoztatón azt mondta, hogy körülbelül egy év múlva mérkőzhet meg a Boksz Világszervezet (WBO) brit címvédőjével. Kovács legközelebb szep­temberben mérkőzik. HEVEST1 HÍR1AP EGER, GYÖNGYÖS, HATVAN, HEVES, FÜZESABONY, LŐRINCI, PÉTERVÁSÁRA VÁROSOK ÉS KÖRZETÜK NAPILAPJA az Axel Springer-Magyarország Kft. lapja. Felelős vezető: az ügyvezető igazgató. Felelős kiadó: KISS SÁNDOR, az AS-M Kft. Heves megyei irodavezetője. Felelős szerkesztő: STANGA ISTVÁN Vezető szerkesztő: DR. SZALAY ZOLTÁN. Lapszerkesztők: HAVAS ANDRÁS, SZILVÁS ISTVÁN Szerkesztőség: Eger, Barkóczy u. 7. sz. 3301 (Pf.23.). Telefonközpont: 36/413-644, szerkesztőségi telefax: 36/413-145 Hirdetési telefon: 36/410-880, telefax: 36/412-333 E-Mail cím: hmhirlap@mail.agria.hu Az előfizetők részére terjeszti ügynökségei révén az AS-M Kft. Heves Megyei Irodája. Árusításban terjeszti az ÉSZAKHÍR RT. 3530 Miskolc, Király u. 2. Telefon: 06-46/350-230. Előfizethető közvetlenül a Heves Megyei Hírlap kiadójánál 3300 Eger, Barkóczy u. 7. (Telefon: 36/413-644, fax: 36/413-145), a gyöngyösi (3200 Gyöngyös, Köztársaság tér 6., tel/fax: 37/311-697, tel: 37/301-564), a hatvani (3000 Hatvan, Kossuth tér 23., tel/fax: 37/341-051) fiókszerkesztőségben és a Hírlap ügynökségeinél, postautalványon és átutalással a következő pénzforgalmi jelzőszámra: OKHB RT. 10403507-35010708-70070000, valamint megrendelhető a kiadónál. Előfizetési díj egy hónapra 695 Ft, negyedévre 2085 Ft, fél évre 4170 Ft, egy évre 8340 Ft. Az árus példányok ára: 39 Ft. Az előfizetéssel kapcsolatos észrevételeket a területileg illetékes ügynökségekhez munkanapon 8 órától 16 óráig távbeszélőn és a Heves Megyei Hírlap kiadójához a 36/412-646 távbeszélőszámon 8-16 óra között kérjük bejelenteni, illetőleg levélben megküldeni. Előállítja az Egri Nyomda Kft. Eger, Vincellériskola u. 3. sz. Felelős vezető: Kopka László HU ISSN 0865-9109 Tájékoztatjuk olvasóinkat, hogy a különböző versenyeken, akciókon és rejtvénypályázatokon résztvevők ál­tal megadott adatok nyilvántartásunkba kerülnek. Az adatok megadásával hozzájárulnak ahhoz, hogy azok felhasználásával a kiadónk érdekeltségébe tartozó cégek (Axel Springer-Budapest Kiadói Kft., Axel Sprin­ger-Magyarország Kft., Harlequin Magyarország Kft., Hungaropress Sajtóterjesztő Kft.) előfizetéses meg­rendelését teljesítsük, akcióira, kiadványaira, szolgáltatásaira felhívjuk figyelmüket.