Népújság, 1976. október (27. évfolyam, 232-258. szám)

1976-10-05 / 235. szám

Labdarúgó NB III. Csak a Vasas nem tudott nyerni L Hajdúszoboszlói Bocskai SE —Egri Vasas 1—0 (1—0) f Eger, 700 néző. V.? Lénárt. F Bocskai SE: Szőllösi —■ Csató, ; Sóvágó, Kuki, Jenei (Szigeti), Király, Nagy, Erzse, Labanc ! (Tóth). Mikié, Mezei, Edző: Szikszai Lajos. Eger: Bende — Csapó, Rási, Balogh, Kovács (Bóta), Páz- mándi. Sulyok, Cseh, Zay, Haj- | dú (Szabó). Berecz. Edző: Vár- allyay Miklós. I Azonnal támadólag lépett fel a Vasas. Az első akció végén Su­lyok lövését védte a kapus. A vendégek térfelén folyt a játék és csak időnként jutottak el a Vasas kapujáig a szoboszlóiak. A 8. percben Cseh becselezte magát a kapu előterébe. Nagy kavarodás támadt, majd Sulyok fölé lőtt. A \13. percben ismét Sulyok veszélyeztetett. Ezúttal ; fejjel juttatta a labdát kapu fö­lé. A 15. percben jobb oldali akció végén Pázmándi lőtt a kapus kezébe. A 16. percben Só- , vágó rosszul adott haza és Zay a kapus orra elől a léc fölé emelt. A 20. percben egy ellen- támadás során Mezei lesen kap­ta a labdát, elfutott, az alapvo­nalról laposan középre adott és ! a bizonytalankodó védők között Nagy a kapuba talált 1—0. Cseh egvéni kitörése volt a válasz, de a jobb sarok mellé küldte a lab­dát. A 26. percben Sulyok sza­badrúgása az egyik védő kezén akadta meg, a játékvezető vi­szont, továbbot intett. A 30. perc­ben jobb oldali szöglet után Pázmándi a jobb sarkot célozta meg, de a kitűnően védő Szől- lősi ezúttal is hárított. A 31. percben Hajdú került tiszta helyzetbe, de a döntő pillanat- ' ban elesett. A 34. percben ismét r Sulyok fejelt alig kapu mellé. Egy kapura folyt a játék, a Va- , sas azonban képtelen volt gólra váltani fölényét. ' Szünet után Vasas-szögletek- “ kel folytatódott a játék, de ka- ' varodásokon kívül egyéb nem i történt a kapu előtt. Az 52. r percbén Bóta labdáját hárította . Szőllősi. majd Szabó lőtt alig kapu mellé. A 60. percben Zay , lövési kísérlete is eredményte- | Ion volt. Egyre inkább erőlkö- [ dővé vált a hazaiak játéka, ha- [ tártalanul lelkessé viszont a ven- ' dégeké. A 70. percben Pázmán- [ di elől az utolsó pillanatban ' tisztáztak a védők. A 77. perc­ben Erzse megrúgta Csapót, | ezért a játékvezető kiállította. ! Teljesen kitámadott a Vasas. Aki csak a kapu közelébe ju­tott, lövésre vállalkozott, de eredménv nélkül. .Egymás után harmadik mér­kőzését vesztette el egy góllal a Vasas, 'eredménytelen támadó­játék« miatt. Hiába vezették ro­hamaikat, egyszerűen kenteié­nek voltak a kanuba találni. A szerencsével is hadilábon áll­tak, így lelkesedésük is hiába­valónak bizonyult. Egyénileg Rendének nem sok dolga volt. Csanó jól játszott. F.ási a eól előtt hibázott, Páz- m^ridi és Sulyok sokat fárado­zott Cseh szünet után vissza­esett. Zav küzdött. A többiek­nek csak felvi^anácaik voltak. Fesztbaum Béla Hatvani Kinizsi—Papp J. SE 1—0 (0—0) Hatvan, 1000 néző. V.: Szend­rői. Hatvan: Takács — Szekeres, Dombi. Gulyás. Nvéki. Baranvi, N'-’zsnvi. Szabó Horváth (Lud­vig) Bóna, Kerek (Tómács). Edző: Szimcsák István.-Papo J. SE: Barioska — Bor­sos. Petercsák. Vári, Helgert, (Pál). Pallai Bácskai, Madarász. Pécs. Soéder (Stark). Edző: Vágó György. Ideges hangulatban kezdődött a mérkőzés. A 8. percben Bara­nvi jó labdával indította Kere­ket. akit a védők az utolsó Pil­lanatban szereltek szögletre. Két nőre múlva jobb oldali támadás véeén Madarász jó lövése szállt kpnu fölé. A 13. percben N -;zSnvi verekedte át magát a védőkön, de 14 méterről gyat­rán rneúé lőtt. A 15. percben B*na iobb oldali szögletét Ke- r»v net méterről a kaous kezé- b° fü^’e A 21 percben Hor- vá*h jól. eltalált 18 méteres sza- bodr-ifjá^át védte szépen Ba- j!«cvn A 30. nercben vendégtá- ir»pd -5s után Soéder 18 méterről Iőh mellé. A 32. nercben a Ki- hibáiéból ismét c«'.-ior futott el. s jó beadását p :>oc; nvolc méterről vágta a '•-un ■ fölé A 36. percben Ma­ri ...’ís kihasználta a K;ni­S T< h’báit, S ió bead-is ját p'.oc. tíz méterről lőtte mellé. A 4:? peroppri Baranvi bal oldali p-^hndrógácát Kerek centikkel ívelte a jobb felső sarok mel- ié c,-”'inr>t után Nyizsnvi futott e1- *> jobb oldalon, é’es b®iövá- ck■ vűvánvosan védte Barioska. P,t . ns .nercben Domb' futott el* a több olda­lon c; -jd beadását 12 mx-----01 lőtte fölé A 61. nerc­b en Baranvi az alanvonalig ve- magát. visszagurítását Barírtsi<a látvánvos vetődéssel .hír^^ta czabó elől A 67. nerc­ben n’nrsos vezé++° fel a labdát, s i-db'íoö dtadáaá4 l'-Tadar?is7 rpAi-ovről a fele* 1ánv* lő+­A 70. npr-w-'n B<íranvi cs°- Pbe mae^t bal oldalon a vó-1 "k mögé. i^i beadását Nviz^- nvi Bőn a el* fejelte, aki 14 materről a .iohb oidi'i léé mel­lett lőtt a hálába. 1—n. A 82. „preben Szabó 18 méteres sza- badn'Ve'é.át védte látványosan ppfinglra Az első játékrészben változa­ta folyt A vendá^k e, T<ur)ő'*P5-véd őv babáit le­használva vezették vcszé’vcs támadásaikat. A második féi- tAőben a nagy lelkesedéssel ját­Sulyok mintha befogná a szemét a lövés pillanatában. Csoda, hogy nem talált a szoboszlóiak kapujába? (Fotó: Szántó György) szó gyári csapat Jó játékkal a maga javára fordította a mér­kőzés sorsát. Egyénileg Takács jól védett. A hátvédnégyes nagy hibaszá­zalékkal játszott. A középpályá­sok közül Baranyi szervező, Szabó pedig lendületes játéká­val tűnt ki. Bónát szép gólja dicséri. Elől Nyizsnyi jó elfu­tásaival vétette észre magát. Horváth korán megsérült. Ke­reknek ezúttal nem ment a já­ték. Tómácstól láttunk néhány szép elfutást. Sáfrán János Gyöngyösi Spartacus— Borsodi Bányász 2—0 (0—0) Gyöngyös, 1500 néző. VJ Maczkó. Gyöngyös: Kovács — Bársony, Acs, Mikitovics, Huszár, Hor­váth, Ferencz (Kupi), Gábor, Szabó. Galgóczy dr., Barkóczi (Juhász). Edző: Nagy János. Borsodi B.: Soltész — Völgye- si. Csipke. Balogh, Kovács I* Pincsák, Krémer. Mayer, Ko­vács II., Hodemarszki (Tóth), Szimcsák (Fazekas). Edző: Ben- kő István. Már a 2. percben gólhelyzetet teremtettek a hazaiak, de előbb Barkóczi várt ki sokat. majd Szabó lábáról lecsúszott a lab­da, és a vert kapus mellett a jobb alsó sarok mellé ment. Spartacus-támadások közepette a 11. percben Mikitovics a 16- oson az utolsó pillanatban sza­bálytalanul szerelt. - a szabadrú­gás pedig a sorfalról kivágó­dott. Egy gyors ellentámadást követően Ferencz lövése csú­szott el a léc fölött. A 20. perc­ben a középen jó cselekkel elő­retörő Szabót a kaputól 18 mé­terre buktatták, a szabadrúgást Gábor csúnyán kapu fölé küld­te. Félóra elteltével a hazaiak kerültek enyhe mezőnyfölénvbe. azonban támadásaikat túlkom­binálták. A 35 percben Szabó bal oldali remek beadását Gá­bor visszatette a felfutó Bar­kóczi elé. aki gólhelyzetből a jobb kaDufa mellé lőtt. A má­sodik félidőben tovább folyta­tódott a gyöngyösiek támadás- sorozata. a gólra mégis a 60. percig kellett várni. Ekkor Sza­bó jobbról keresztbe ívelt lab­dája a védőkről Galgóczy dr. elé pattant, az éles szögből le­adott nagy lövést Soltész a jobb felső sarokból bravúrral ütötte szögletre. Szabó adta be a szögletet és Horváth remek fejessel védhetetlenül küldte a labdát a jobb sarokba. 1—0. A következő negyedórában mind­két cserelehetőségét kihasználta a Spartacus, a 79. percben pedig tovább növelte előnyét. Huszár remek labdával ugratta ki Gá­bort, aki már a 16-oson belül járt, amikor felvágták. A meg­ítélt büntetőt Galgóczy dr. éle­sen a bal alsó sarokba rúgta. 2—0. A 86. percben Horváth hi­bázott. de Kovács bravúros láb- ravetődéssel megmentette kapu­ját a góltól. Az ellentámadás végén Huszár jó beadását a szabadon hagyott Gábor fejelte a jobb felső sarokra, Soltész azonban rajta volt a labdán. Alacsony színvonalú, közepes iramú mérkőzésen a többet tá­madó, de nagv hibaszázalékkal játszó Spartacus ennyivel volt jobb ellenfelénél. Egyénileg Ko­vács kevés dolgát jól látta éli A védelemből ezúttal is kiemel­kedett a magabiztos Ács, nem sokkal maradt el tőle a kitű­nően helyezkedő Mikitovics sem. A középpályán Horváth amíg erővel bírta jól játszott, Huszár szünet után javult fel. Galgóczy dr. végig harcos fel­fogásban küzdött. A támadók­nak nem ment a játék. Szkocsovszky Tibor A* északkeleti csoport továb­bi eredményei: Vasas IKARUS— Nyíregyházi Spartacus Petőfi 1— 1 (1—0), Salgótarjáni Síküveg­gyár— Kisvárda 9—3 (3—1), Ka­zincbarcikai Vegyész—Salgótar­jáni Kohász 3—1 (2—1), Lenin- városi MTK—Balassagyarmat 0—3 (0—2), Debreceni MTE—Zá­hony 6—0 (2—0), Nagybátonyi Bányász—Rudabánya 4—2 (3—Ó) * Miskolci VSC—Sátoraljaújhely 2— 3 (1—2). A bajnokság I. DMTE állása 9 R 1 28- 4 17 2. K.-barcika 9 7 2 — 28-10 16 3. B.-gyarmat 9 6 1 2 16- 9 13 4. N&gybátony 9 5 2 2 21-11 12 5. Leninváros 9 4 4 1 10- 7 12 6. Gyöngyös 9 4 3 2 13- 9 11 7. MVSC 9 3 4 2 12- 7 10 8. Ikarus 9 4 2 3 11- 7 10 9. S.-újhely 9 4 2 3 14-13 10 10. Ny.-háza 9 3 3 3 11-12 9 11. Egri Vasas 9 4 1 4 8- 9 9 12. Hatvani K. 9 3 2 4 11-14 8 13. Papp J. SE 9 3 2 4 11-15 8 14. Rudabánya 9 2 3 4 10-13 7 15. SKSE 9 2 3 4 8-13 7 16. Borsodi B. 9 1 4 4 8-14 6 17. Záhony 9 2 2 5 8-20 6 18. Kisvárda 9 1 2 6 8-25 4 19. H.-szoboszló 9 1 1 7 9-20 3 20. S. Síküveg 9 1 8 13-26 2 Innen-onnan Az Egri Dózsa Sportiskola vívószakosztálya felvételt hirdet az 1963—64—65—66-ban születet­tek részére. Jelentkezni lehet hétfőn. szerdán és pénteken 17—20 óra között a Dobó Gim­názium tornatermében. ­A Nemzetközi Asztalitenisz Szövetség közzétette az 1976. évi világranglistát. Férfiak: 1. Liang Ko-Liang (kínai). 2. Secretin (francia), 3. Surbek (jugoszláv), 4. Johansson (svéd), 5. Bengts- son (svéd), 6. Orlovski (cseh­szlovák), 7. Sztipancsics (ju­goszláv), 8. Kua Jao-Hua (kí­nai). 9. Li Cseng-Shi (kínai). 10. Takashima (japán),. . . 36. Börzsei. Nők: 1. Pak Jung Sun íK1'T~"'. 2. Chang Li (kínai). 3. Ke Shian- Ai (kínai), 4. Shung H.yan Shook (dél-koreai). 5. Chang Te-Jing (kínai), 6. Hammerslev (angol), 7. Heilman (svéd), 8.-9. Alexandru (román) és Uhlikova (csehszlovák). 10. Lee Aileese (dél-koreai).., 18. Kisházi, 33. Szabó. 38. Lotaller. Nem szerepeltek valami fénye­sen a szovjet labdarúgó-bajnok­ság legutóbbi fordulójában a magyar csapatol/ kupaellenfelei. A Dynamo Tbiliszi, amely az MTK-VM együttesével KEK- mérkőzést játszik, saját pályá­ién 0—0-ás döntetlent ért el a Dynamo Kiiev ellen. A Sawyer. 9 Bp. Honvéd UEFA Kup9 ellenfele idegenben 1—0-ás ve­reséget szenvedett az Ararat csapatától. A labdarúnó NB J. állása a 9. forduló után: 1. FTC 9 7 2 — 26- 5 16 2. Ü. Dózsa 9 8 — 1 30-12 16 3. Haladás 9 7 1 1 19- 9 15 4. Vasas 9 5 1 2 21-15 11 5. ZTE 9 4 2 3 11- 7 10 6. Kaposvár 9 3 4 2 11-11 10 7. Bp. Honvéd 9 4 2 3 11-13 10 8. Rába ETO 9 4 1 4 14-12 9 9. Békéscsaba 9 2 5 2 10-12 9 10. Videoton 9 4 — 5 23-18 8 11. Tatabánya 9 4 — 5 15-17 8 12. SBTC 9 3 1 5 12-18 7 13. SZEOL 9 2 3 4 8-23 7 14. Dunaújváros 9 2 2 5 11-16 6 15. DVTK 9 3 — 6 8-17 6 16. MTK-VM 9 2 1 6 11-17 5 17. Dorog 9 1 3 5 6-15 5 18. Csepel 9 1 2 6 8-18 4 A hatvani városi sportcsarnok (Farkás I. u. 14. sz.) lesz a szín­helye október 17-én Hatvan vá­ros 1976 évi serdülő. ifjúsági és felnőtt egyéni súlyemelő-bajnok,- ságának. A serdülők és ifjúsági­ak délelőtt 10 órától, a felnőttek 15 órától vetélkednek. Nevezési határidő október 14. A nevezé- 3000 Hatvan, Kossuth tér 3. szám velési és sportfelügyelősége, seket a városi tanács testne- címre kell megküldeni. A ne­vezési lapon fel kell tüntetni a versenyző nevét, születési évét, korcsoportját és súlycsoportját. ❖ Ugyancsak a hatvani városi sportcsarnok ad otthont október 10-én délelőtt 9 órától a tollas- labdázók hagyományos küzdel­mének. A Hatvani Kupa elne­vezésű viadal ve^eny számai a következők: leány egyes, fiú egyes. A nevezéseket október 5- ig kell eljuttatni a városi sport­felügyelőség fenti címére. ii Montreali magyar Ki kicsoda? Aranyember Aki már megpróbált akárcsak egyetlen torna­gyakorlatot tökéletesen el­sajátítani, csak az tudja valójában, hogy ez miiven akaraterőt és szorgalmat kíván. Magyar Zoltán azon­ban ennél sokkal többre vállalkozott. Nem elégedett meg azzal, hogy begyako­rolja azt, amit az elődök vagy a pillanatnyi világhí­rű ellenfelek már tudnak. Felcserélte a járt utat a já­ratlanra. Vígh Lászlóval, az edzőjével együtt valami újat, valamiféle eredetit akart. Mi kellett ehhez? Töprengés, kísérletezés, al­kotói kedv, merészség. Az­után kialakult a „Magyar­vándor”. Mi £nnek a lé­nyege? Víg László edző ezt, hogy a laikusok is megért­sék, de a szakértők se ta­láljanak benne hibát, így fogalmazta meg: — Harántkörözéssel ha­lad végig a tornász a lovon, méghozzá oly módon, és ez benne az új, hogy ráteszi a kezét a szernek korábban a gyakorlat közben nem érin­tett részére, vagyis a két kápa közé is. Az első pilla­natra nincs ebben semmi különös. Szavakkal köny- nyebb ezt elmondani, mint a gyakorlatban bemutatni. Igaz, hogy Magyar Zol­tánnak sem sikerült ezt a róla elnevezett „vándort” négy évvel ezelőtt Mün­chenben sikerrel bemutatnia. Az előző olimpián elrontot­ta a gyakorlatot. A ku­darc után azonban még több időt töltött a tornate­remben. Nehezítette Magyar Zol­tán feladatát, hogy amikor az olimpia műsorában az ő száma, a lólengés sorra ke­rült, akkor még a magyarok közül sen­ki sem nyert arany­érmet. Ezért különösen nagy felelősség nehezedett a vállára. Arca krétafehér volt, amikor .odalépett a lóhoz. Gyakorlata azonban kitűnően sikerült, csak mindössze valami alig ész­revehető hibát követett el. Magas pontszámot kapott, mert a bírák értékelték a „Magyar-vándor” újsze­rűségét. Megérdemelten győzött és szerezte meg ha­zájának az első aranyérmet a XXII. nyári olimpiai já­tékokon. Magyar Zoltán most így emlékezik vissza az izgal­mas pillanatokra: — Voltam már néhány világversenyen, de ilyen fe­szültséget még nem érez­tem. A gyakorlat után kel­lett legalább egy félóra, amíg teljesen magamhoz tértem, de az „olimpiai láz” még napokkal később sem múlt el. Csak sétáltam a montreali utcákon és pró­báltam visszaidézni, ho­gyan is történt. Igazán csak két mozzanatot tudok fel­idézni. az első az volt, ami­kor egy nagyot sóhajtva odaléptem a lóhoz, hogy el­kezdjem á gyakorlatot, a második, amikor már oda- fönt álltam a dobogón és megköszöntem az aranyér­met. Montreal óta több él­ménybeszámolót tartott és még többre hívták, Záhony és Sopron között minde­nütt látni, hallani akarták a sportkedvelők az immár világhírű tornászt. Magyar Zoltán elkezdte a tanulást is: jelenleg a Testnevelési Főiskola edzőképző szaká­nak első éves hallgatója. Végül két életrajzi adat Magyar Zoltánról. A Fe­rencváros sportolója és nőt­len. Molnár Károly (Folytatjuk) MHSZ-élei A , füzesabonyi vasútállomásod ez év elején alakult meg a* MHSZ-lövészklub. Pecze Bálint klubtitkár kitűnő szervező mun­kái a eredményeként az állomás területén működő társszolgálati ágak (forgalom, pályafenntar­tás, vontatás, villamos vonal- felügyelőség) dolgozóiból 02 férfi és 5 nő lett a klub tajgja. Kez­detben házi versenyeket ren­deztek, majd a május 10-én megrendezett járási összetett honvédelmi versenyen már a nyilvánosság előtt is bemutat­koztak — méghozzá nagysi­kerrel. A női ifjúsági mezőny­ben Kovács Erika az első. a férfi felnőtteknél . Bíró János a második helyen végzett. Össze­tett pontversenyben második lett a vasutasgárda, a megyei döntőn pedig egy második és egy harmadik helyezést értek el. A klub jövő évi tervei között szerepel a létszám további nö­velése. az eredmények javítása és minél: több klubok közötti lövészverseny rendezése. mn 1. BVSC—DVSC 1 • 2—0 2. Oroszlány—Pécs X 2—2 3. Nagykanizsa—Izzó 1 3—1 4. Szóin. MÁV—Volán X 1—1 5. Szfv. MÁV—Szekszárd 1 3—0 6. Komló—Budafok 2 1—2 7. Vác—Dunakeszi 1 1—0 8. Z.-sztgrót—Sopr. KSE 1 1—0 9. Bakony V.—Győri D. 1 3—1 10. Halas—Kecsk. SC X 3—3 ll. Szentes—Szabó L. 2 1—3 12. Tsz.-miklós—ÉPGÉP X 0—0 13. ESMTK—Gyula J-l 1 4—1 14. L.-város—B.-gyarmat 2 1 I Apróhirdetés Hungaroton művészlemez­ajánlat JOHANNES BRAHMS MÜVEIBŐL D-dur hegedűverseny Op. 77. ‘ Kovács Dénes (hegedű) Budapesti Filharmóniai Társaság Zenekara Vezényel: Erdélyi Miklós HUNGAROTON SLPX 11467 Ara: 60 Ft * III. F-dur szimfónia Op. 90. Akadémiai ünnepi nyitány Op. 80. MRT Szimfonikus Zenekara Vezényel: Pál Tamás HUNGAROTON SLPX 11734 Ara: 60 Ft ★ Magyar táncok No. 1—21. Győri Filharmonikus Zenekar Vezényel: Sándor János HUNGAROTON SLPX 11566 Ara: 60 Ft ALLAS Telepkezelői vizsgával rendelkező villany, szerelőt keres felvételre a Gyöngyös- oroszi Bányaüzem. Jelentkezni az üzem­vezetőnél lehet. Saját házában le­informálható pincér (36 éves) tsz borki­mérését vállalná. Bieliczky László, Budapest. XVI. kér. Csömöri út 253. Te­lefon: 413-744. INGATLAN 2 szobás szövet­kezeti lakás a strand mellett sürgősen el­adó. Érdeklődni az esti órákban. Eger, Kertész u. 34. VII1/2. Eladó 3 szoba- összkomfortos új kertes családi ház. Gyöngyös. Diósma­lom u. 13. 3 szobás öröklakás eladó. Gyöngyös, Csalogány u. 18. 1/3. Érdeklődni: Tele­fon_12-784. _____ 2 szoba-konyha, félkomfortos csa­ládi ház eladó. Eger, Gárdonyi Gé­za^ u. 37. ____________ E ladó 3 szoba­összkomfortos gáz­fűtéses kertes örök­lakás, egy vagy másfél szobás la­kást beszámítok. Eger, Breznai u. 47.____________________ 3 szoba-összkom­fortos garázsos la­kás eladó. Eger, Olasz u. 21. TI/6. Érdeklődni esti órákban. jarmo Fiat 850-es Sport Coupé 1978-ban vizs­gaköteles eladó. Gyöngyös, Csalo­gány u. 55. I. 2. ___ U Z-s S 10Ó L. 20 000 km-rel eladó. Eger, Olasz u. 21. 11/6. Érdeklődni es­ti órákban.__________ B abetta motorke­rékpár és mély gyermekkocsi eladó. Eger, Arany János u. 21. VEGYES Üj betonkeverő eladó. Andornaktá­lya, Rákóczi út IRQ._______________ B oroshordó eladó, a 7 hektós 3,—, a 11 hektós 2,— Ft Lite­renként. Gödöllő,. Knézich Károly ut 104. Alig használt Pro- montor 30-as gáz- konvektor eladó. Eger. Cifrakápü u. 132. IV. em. 19. Több műveletet végző konyhai ro­botgép eladó. Ér­deklődni Eger 14-80 telefonon. Eladó Mecalor 629 tip. olaj kályha. Eger, Szovjethad­?ereg út 18. 1 szamár, 3 éves, heréit, kocsival, szerszámmal eladó. Visonta, Petőfi u. 92. HÁZASSÁG 160 20 szakközép­iskolai érettségivel rendelkező elvált asszony megismer­kedne házasság cél­jából minden káros szenvedélytől men­tes, családszerető férfival, aki másfél éves kislányomnak apukája lenne. ,,Egy gyermek nem aka­dály” jeligére az egri hirdetőbe. I Köszönetét mondunk az EVILL. vezetőségének, összes dolgozóinak, munka­társainak, volt munkatár­saimnak, rokonoknak, isme­rősöknek, barátoknak, szomszédoknak, akik szeretett férjem: BIRINCSIK ANDRÁS temetésén megjelentek, sírjára virágot, koszorút helyeztek, mély fájdalmun­kat enyhíteni igyekeztek. A gyászoló család Köszönetét mondunk Eger Város Tanácsa vezetésének és dolgozóinak, valamint mindazoknak az ismerősöknek, rokonoknak, munkatársaknak és bará­toknak, akik TÓTH SÁNDOR, ny. tanácsi dolgozó temetésén megjelentek és részvétükkel fájdalmunkat enyhíteni igyekeztek. A gyászoló család s-------------------V K ERESSE A KUPAKOT !5!