Népújság, 1969. április (20. évfolyam, 75-97. szám)

1969-04-15 / 84. szám

I Egeresein továbbra is az élen! E* történt a labdarúgó HB 111-ban A őszaki csoport vasárnapi fordulójában az éllovas Eger­eseit! Bányász biztosan nyert Albertlelep ellen s továbbra is tartja a táblázaton elfoglalt első helyét! A Gy. Spartacus megle­pően könnyen intézte el az idén jól szereplő Miskolci Bányászt, s a Hatvani Kinizsi már 4:0-ra veze­tett a Bag! Tsz SK ellen, de utá­na majdnem baj történt: a ba- giak bárom gólt rúgtak a máso­dik félidőben! Továbbra is gyen­gélkedik a MÁV HAC, amely saját otthonában szenvedett ve­reséget Tiszaszederkénytől. A Gáspár SE értékesnek mondható pontot szerzett Aszódon, a Zal­ka SE Edelényben hasonlókép­pen döntetlenre végzett. Egercsehi—A1 bérit elep 3:0 (3:0) Egeresein, 400 néző. v.: Szabó. Egercsehl: Molnár — Dorkó II., Kovács, Halász — Stoff, Szabó (Kurucz) — Kozma, Zay, Erdei, Sulyok, Tóth. Edző: Gere Tiha­mér. Nagyszerű negyedórát látha­tott a közönség: az S. percben Sulyok lövése alig szállt mellé, majd a 10. percben kiugró Erdeit buktatták a védők s a megítélt 11-est Kozma értékesítette. Rög­tön utána Tóth a kifutó kapus mellett éles szögből lőtt a háló­ba. 2:0. A félidő végéig nagy me- zőnyíölényben játszott a hazai csapat, de a helyzetek kihaszná­lása már nem sikerűit. Szünet után sem változott a helyzet, Egercsehl kezdeményezett töb­bet, a vendégek szórványos el­lenakcióiban nem volt átütő erő. A 70. percben Zay lövését a ka­pufa mentettel A győzelem meg­érdemelt. Jók: Molnár, Dorkó II., Kozma. (sulyok) Hatvan! Kinizsi—< Bagi Tsz SK 4:3 (3:0) Hatvan, *oo néző. V.: Pétről Kinizsi: Gyökér — Szekeres, Gubis, Mészáros — Kristyán, Nagy — Simon, Szabó, Farkas, Tóth, Baranyi. Edző: Seres Gyu­la. Kezdeti tapogatózás után fo­kozatosan fölénybe kerültek a hazaiak. A 15. percben Szabó át­adását Tóth lőtte a hálóba. 1:0. A 30. percben szép támadást ve­zetett a Kinizsi, amelynek végén Kristyán szerzett újabb gólt. 2:0. Nem sokat váratott magára a harmadik hatvani gól sem: a 35. percben Szabó—Simon ossz játék után ez utóbbi a jobb sarokba lőtt. 3:0. Szünet után is folyta­tódott a Kinizsi nyomása. A 60. percben Simon törte át a ven­dégek védelmét és beadását Tóth kapásból vágta a hálóba. 4:0. Ezután a Kinizsi lefékezett s ez alaposan megbosszúlta ma­gát. A lelkesen küzdő vendégek a 75. percben Katona góljával szépítettek, majd a 80. percben Gergely lőtt a hazaiak hálójába. A befejezés előtt Nagy volt eredményes s ezzel kialakította a 4:3-as végeredményt. Jók: Kris­tyán, Simon, Tóth, Baranyi. (kroffinger) Tiszaszederkény—• MÁV HAC 1:0 (1:0) Hatvan, 800 néző. V.: Dobos. MÁV HAC: Molnár — Dobos (Szalóki), Terényi, Kőműves — Kókai. Katona — György, Szabó, Tóth, Adám dr. Ludvig. Edző: Nagy Antal. Hűvös, szeles időben a vas­utasok kezdtek j obiban, az 5. percben Adám dr. lövését ügy- gyel-bajjal hárította a vendégek kapusa. Ezután'meglepetésre fel­jött a vendégcsapat és átvette a játék irányítását. A mérkőzés sorsát eldöntő egyetlen gól a 20. percben esett Gulyás lövéséből. i:0. Szünet után egy darabig el­keseredetten rohamozott a hazai együttes, majd ismét a nyugod- tabban játszó vendégek kereked­tek felül, s csak a jó formában védő Molnárnak volt köszönhető, hogy nem tudtak újabb gólt el­érni. A vendégek megérdemelten nyertek az enerváltan játszó ha­zaiak ellen. Az együttesben csak Molnár és Adám dr. teljesítmé­nye dicsérhető. (srej) Somsályi Bányász— Siroki Vasas 3:1 (1:0) Somsály, S00 néző. V.: Kiss I. Sírok: Nagy — Krajecz, Ko­vács I. Zagyi — Répás, Budai — Zám, Penyaskó, Hadobás (Sán­dor), Miskolci, Nagy II. Edző: Csáki Béla. Negyedórán keresztül a siro- kiak mezőnyfölényét láthatta a közönség, a 15. percben egy gyors ellentámadásnál a hazaiak szereztek vezetést. 1:0. Válasz­ként Miskolci szabadrúgása ke­rülte ei a somsályiak kapuját. Szünet után kiegyensúlyozott, változatos küzdelem folyt, az 51. percben Budai fejesét a kapufa segítségével hárította a hazaiak kapusa. Ezután a hazaiak vették át az irányítást és egy perc alatt két gólt értek el: az egyiket a 70. percben majd a másikat a 71. -ben ll-esből. 3:0. A sirokiak az utolsó percben Miskolci bün­tetőjével szépítettek. (somogyi) Gyöngyösi Spartacus— Miskolci Bányász 3:0 (1:0) Gyöngyös, 500 néző. V.: Mészá­ros. Spartacus: Berentés — Szalma, Nagy I., Forgács — Pethes, Gáspár — Kövecsi, Bágyi, Ács, Szatmári, Nádudvari. Edző: Treiber Rudolf. Változatos kezdés után a *10. percben váratlanul esett a ha­zaiak vezető gólja: Bágyi labdá­jával Gáspár három védőt is ki­cselezve lőtt a hálóba. 1:0. Nem sokkal később Kövecsi a kapufát találta el. A 20. percben Szatmá­ri lövését is a kapufa mentette — ezután azonban ellaposodott a játék, szinte egymás hibáiból éltek a játékosok. Szünet után a hazaiak kezdeményeztek töb­bet és Gáspár egyéni játék után újabb gólt szerzett. 2:0. Ács ka­pufája után kavarodás támadt a vendégek kapuja előtt és Nád­udvari fejesét a kapus már csak a gólvonalon túlról tudta kiüt­ni... Az utolsó esemény: Bágyi lövése a kapufán csattant. A vendégek közül Farkast és Csor­bát reklamálás miatt kiállították. Közepes iramú és színvonalú mérkőzés, a Spartacus nagyobb arányban is nyerhetett volna. Jók: Gáspár (a mezőny legjobb­ja) Nagy I., Pethes, Ács. (szkocsovszky) Edelényi Bányász—Zalka SE 1:1 (1:0) Edelény, 500 néző. V.: Med­veczki. Zalka SE: Győri — Konkoly, Dombóvári, István — Békési, Jánosi — Varga (Zsolya), Laczkó, Sármány, Csorba, Havasi Edző: Csizmarik Imre. Mindkét csapat nagy lendület­tel vetette magát a küzdelembe, s az első perctől kezdve válto­zatos, izgalmas játék alakult ki. Csorba szabadrúgása szállt a ka­pu mellé, majd a hazaiak kapusa három esetben is nagy bravúrral mentett. A 32. percben a gyön­gyösi védőkről Görget elé pat­tant a labda s a csatár nagy erő­vel lőtt a jobb sarokba. 1:0. Szü­net után nagy erővel támadott a Zalka SE, a hazaiak beszorul­tak. Laczkó, majd Sármány lö­vését ütötte szögletre a kapus, a 65. percben azonban Csorba be­ívelt labdáját Jánosi egyből a hálóba továbbította. 1:1. Az iram ezután sem csökkent- Magas színvonalú mérkőzés — a Zalka SE közelebb állt a győze­lemhez! Jók: Konkoly, Dombó­vári, Laczkó, Csorba. (bálint) Gáspár SE—Aszódi Vasas 1:1 (1:0) Aszód, 600 néző. V.: Falcsik. Gáspár SE: Gilányi — Ágó, Ja­nik, Jánosi — Kiss (Kövesi), Márton — Dányi (Szűcs), Kovács, Gergely, Tóth, Törőcsik. Edző: Kovács János. Tapogatózó mezőnyjáték után előbb a Gáspár SE, majd a ha­zai csapat vezetett veszélyes tá­madásokat. Egyik részről Törő­csik, a másik részről pedig Ma­gyar lövése foglalkoztatta a ka­pusokat. Az első gól a 40. perc­ben esett: Tóth—Gergely—Kovács volt a labda útja s az utóbbi .10 méterről védhetetlenül lőtt a hálóba. 1:0. Az 51. percben ismét Kovács tört be a 16-oson belül­re, de a lövés pillanatában a vé­dők elgáncsolták. Továbbra is a Gáspár SE volt a többet kez­deményező, mégis a hazaiak gólja következett: a 83. percben Mayer volt eredményes. i:i. (marosváry) Jól kezdtek az egri kézilabdád lányok Vasárnap elkezdődtek a kézi­labda NB II. küzdelmei. A két női egri csapat, az Egri Lendü­let és az Egri Kinizsi jól rajtolt: a dohánygyáriak Budapesten a KISTEXT ellenében, a Lendület pedig Egerben a Debreceni VSC- vel szemben mindkét bajnoki pontot megszerezte. Egri Kinizsi—KISTEXT 11:7 (6:3) Kispest, 300 néző. V.: Eörl. Eger: Szabóné — Nagyné, Mik­lós, Hegyi — Kovács, Kelemen, 'Tóth O. Csere: Mllnkó, Győri, Szarvas, Zakar I., Zakar II. Ed­ző : Mucsi István. Kezdeti tapogatózás után elő­relendült az egri csapat s kitű­nő teljesítményt nyújtva, meg­érdemelt győzelmet aratott a ru­r^r 1D T T' T T T 1 hír adó Az NB I. B VII. fordulójának eredményei: Ganz MÁVAG—VI­DEOTON 2:1 (1:0), Oroszlány— Kecskemét 3:0 (2:0), ZTE—Pécsi Bányász 4:1 (2:1), .Székesfehér­vári MÁV—Nagybátony 1:0 (1:0), Győri Dózsa—Űzd 0:0, Várpalo­ta—BKV Előre 1:0 (0:0), MVSC— Bp. Spartacus 1:1 (0:0), SZMTE —SZEOL 2:1 (0:0), Békéscsaba— FÖSPED Szállítók 2:2 (1:1). Baj­nokságban az újonc ZTE vezet tíz ponttal, 2. a VIDEOTON, 3. Kecskemét ugyancsak 10—10 ponttal. * Az NB II. eredményei: Keleti csoport: Bocskai SE—Mezőko- vácsháza 6:1, Budafok—Szegedi Dózsa 2:1, Jászberény—KISTEXT 2:0, SZVSE—K. TűzaUÓ 2:0, Cegléd—Kiskunfélegyháza 7 :ü, Pénzügyőr—Szolnoki MÁV 1:0, DVSC—KTE 4:0, Gyula— MGM Debrecen 0:0. A keleti csoport élén a SZVSE áll 9 pont­tal, 2. a DVSC, 3. a Pénzügyőr 8—8 ponttal. Északi csoport: Kossuth KFSE —BEAC 2:1, IKARUSZ—Ormos­bánya 5:1, EVTK—S. Kohász 3:0, Kisterenye—Vasas Izzó 1:0, Ka­zincbarcika—Borsodi Bányász 2:0, Volán SC—Nyíregyháza 3:1, BVSC—Esztergom 1:(), Sátoralja­újhely—Papp J. SE i :l. Az észa­ki csoport első helyén a Volán SC áll 8 ponttal, 2. a BVSC, 3. a Sátoraljaújhely, 7—.7 ponttal. Nyugati csoport: Pápa—Dorog 1:1, Savaria—Veszprém 3:2, Fűz­fő—Szekszárd 3:1, Mázaszászvár —Almásfüzitő 2:0, MáV DAC— Táncsics SE 1:0, Pécsi VSK—K. Kinizsi 1:0, Olajbányász SE— Pécsi Ércbányász 1:0, Bauxitbá­nyász-Siófok 2:0. A nyugati cso­port élén a MÁV DAC án 8 pont­tal, 2. a Pápa, 3. a Fűzfő 6—6 ponttal. * Az olaszok ellen készülődő lab- éarúgó utánpótlás válogatott megkezdi előkészületeit. Az ille­tékesek kijelölték a keretet, amely Thomann Antal megbízott edző vezetésével szerdán Duna­újvárosban előkészületi mérkő­zést játszik. A keretbe beválo­gatták Kovács Ferencet, az Egri Dózsa NB 1-es csapatának csatá­rát is. ( * Április 20-án, vasárnap, Tata­bányán sorra kerülő Tatabányai Bányász—Egri Dózsa NB I- es labdarugó-mérkőzés meg­tekintésére különjáratú autóbuszokat indít a Vo­lán Utazási iroda. Részvételi díj: 120 forint, amelybe a belépődíj (ülőhely) ára is benne van. Az autóbuszok vasárnap reggel hat órakor indulnak. Az érdeklődök Egerben, a stadion irodájában jelentkezhetnek. * MNK labdarúgó-mérkőzések eredményei: Lőrinci—Apc 0 M Selyp—Petőiibánya 0:1, GYESE— Gy. Vasas Izzó 3:3 (a Gy. Vasas Izzó jutott tovább), Gyöngyös* oroszi—Gy. Spartacus 2:5. Az MNK április 16-i fordulójának párosítása: FVSC—Bervai Vasas, Novaj—Egercsehi Bányász, Ga­garin SE—Heves, Mező Imre SE —Sírok (az elől állók a pályavá­lasztók). * A sirokiak megóvták a gyön­gyösiek győzelmével végződött Gy. Spartacus—Sírok NB Ill-as labdarúgó-mérkőzést. Az NB IJI* as bizottság helyt adott a siroki­ak óvásának és a mérkőzés újra­játszását rendelte el. A találko­zót egy későbbi időpontban bo­nyolítják le. Szerdán, április 16-án, 16 órai kezdettel az Egri Dózsa NB I-es labda*- a Ha tv'' '■*> TVT patá\ kőzést. tinos KISTEXT ellen. Az egriek minden tekintetben felülmúlták ellenfelüket. G.: Kelemen 5, Hegyi 3, Tóth O. 2, Miklós. Jók: Hegyi (a mezőny legjobbja), Mik­lós, Nagyné. Kitűnő játékvezetés! Egri Lendület—« Debreceni VSC 10:9 (6:4) Eger, 150 néző. V.: Korány. Eger: Sztrapkovics — Véghné, Szarvas, Baranyai — Pa’pp, Si- posné, Jerszi. Csere: Molnár Ballikó, Takács. Edző: Csillag Béla. Egri rohamokkal indult a já­ték, majd kiegyensúlyozott, vál­tozatos küzdelem alakult ki. Szünet után sem változott a helyzet, valamivel a vendégek kezdeményeztek többet, de az egriek kapusa bravúrosan vé­dett. A hajrá a Lendületnek si­került Jobban. G.: Baranyai 5, Véghné 3, Papp, Jerszi. Jók: Sztrapkovics, Baranyai, Jerszi. Véghné. Korány jól bíráskodott. Vasárnap 10 órakor a Nagy János utcai pályán helyi rang­adóra kerül sor az Egri Kinizsi és az Egri Lendület között. APRÓHIK PETÉS ALLAS Az Észak-magyar­országi Tégla- és Cserépipari Vállalat Mályi, I. sz. Tégla­gyára, Eger, Homok utca 2., lakatos és segédmunkás mun­kakörbe felvételt hirdet férő munka­erők részére. más. Cím: Kát, Káll- tag u. 17, Szőlő feles műve­lésre kiadó. Érdek­lődni: Ballá Lajos, Visonta. Karbantartó mun­kára nyugdíjast fel­veszünk. Borsod— Heves megyei Vas. és Műszaki Nagyke­reskedelmi Vállalat, egri telepe. _________ 8 órás takarítónőt felvennénk. Cím: SZOT Társadalom­biztosítási Igazgató­ság, Eger, Gárdonyi G. U. I. Orvos házaspár B hónapos gyermek mellé gondozónőt keres. Eger. Baktai u. 38. Kórház. Gyöngyösvlsontai építkezésre keresünk tmk gépjavító műhelybe lakatosokat, hegesztőket, motorszerelőket, ;t 5 napos munkahét. Korszerű szállás. Jelentkezni 22. sz. AÉV. főépítés- vezetőségen, Tasnádi János tér. íőgépésznél. Műszaki Erdészet Eger, Rákóczi út 66. Eger belvárosában, 4 szoba-összkomfor­tos családi ház ga­rázzsal eladó. Beköl­tözhető. Arany János u. 13.______________ 3 szoba-összkom­fortos, alápincézett, kertes családi ház, garázzsal, beköltöz­hetően eladó. Eger, Nagyrét utca 10. (Csákó). Az ÉPFU egri ki- rendeltsége szerelőt és rakodómunkáso­kat vesz fel. Jelent­kezés: Eger, Rá­kóczi út 87. sz. alatt. A Qualitál Köny- nyűfémipari Feldol­gozó Vállalat Apc fel­vételt hirdet marós szakmunkások ré­szére. Fizetés meg­egyezés szerint. Szükség esetén szál­lást és napi étkezést térítés ellenében biztosítunk. — Je­lentkezés a vállalat munkaerő-gazdál­kodásán mindennap 7—15 h között, szom­baton 7—12 h-íg. 500-as Trabant el­adó. Eger, Úttörő út 38._______________ Jó állapotban levő Tátrán motorkerék­pár eladó. Bodony, Dózsa út 12. VEGYES Kékes tv olcsón eladó. Gyöngyös, Is- kola u. 16, l./l. Vadászcsapdák, pásztorcikkek, ló- hám, díszkarikák, ostyasütők eladók. Budapest, Rákóczi Ut 6. Kulcsár. 5 méhcsalád, Nagy- boconádi kaptárai­ban eladó. Makiár, Rákóczi Ut 2._______ É rtesítjük-a~lakos­ságot és a közülete- ket, hogy vállala­tunk kárpitozott bú­torok javítását veze­ti be. Vállalunk át­húzásokat, rugózat- cserét, egyéb javí­tást, hozott, vagy vállalati anyagból. Rendelkezünk mo­dern és hagyomá­nyos szövetekkel, sok színben, skay és grabóna műbőrök­kel, korszerű tömö- anyagokkaL A meg­rendelt munkát háznál, vagy műhe­lyünkben legjobb szakembereink vég­zik. Megrendelést a következő címeken veszünk fel: Heves megyei Bútoripart Vállalat Eger, Kné­zich Károly u. 36. Tel.: 18-40. Kál, Fő út alsó 3. Tel.: 53. Önhibáján kívül el­vált, 28 éves szak­munkás, hozzáillő dolgozó nő ismeret­ségét keresi, házas­ság céljából. Ajánla­tokat: ..Nyári eskü­vő” Jeligére az egri hirdetőbe. Fényké­pes levelekre vála- szolok. ___ A ká erőnk, szer­számfa. választékos méretekben, nagy tételben is eladó. Szabó Gábor, Nyír- mártonfalva, Revicz- ki-tanya.____________ Közületek. tsz-ek figyelem! Irodaház, felújított 350-es Cse­pel tehergépkocsi. 2 db 5 to. billenőpla­tós pótkocsi, I. o. rtzling és csemege, gyökeres oltvány, I. o. fával égetett mész és 10—15 hl-es, töl­tőképes boroshor- dók eladók. Árak megegyezés szerint. Érdeklődés: „Nagy József” Mg. Tsz-nél, Eger. A Heves megyei Földhivatal vezetője közvetlen távbeszélő vonalát, 17-83 hívó­szám I. hó 12-ével megszüntetem. E hí­vószámon a megszün­tetés napjától az Egri Járási Földhiva­tal hívható. A továb­biakban az Egri Já­rási Földhivatal a 20-54 hívószámon nem hívható. Az Egri Tanárkép­ző Főiskola azonnali belépésre keres bi­zalmi hivatalsegédet és takarítókat. Férfi­ak is jelentkezhet­nek. Jelentkezni le­het a főiskola gazda­sági hivatalában (Szabadság tér 2.) L em. 53. ajtó. _______ I NGATLAN 1. MÁVAG—VIDEOTON 1 2:1 2. SZMTE—SZEOL 1 2:1 3. Várpalota—Előre 1 1:0 4. B.-csaba—Szállítók x 2:2 5. ZTE—P. Bányász 1 4:1 6. Oroszlányi-Kecskémét 1 3:0 7. Jászberény—KISTEXT 1 2:0 8. Pénzügyőr—SZ. MÁV 1 1:0 9. EVTK—S. Kohász 1 3:0 10. Kazincb.—Borsodi B. 1 2:0 11. Bologna—Cagliari x 2:2 12. Napoli—Fiorentina 2 1:3 13. Varese—Inter. 2 0:1 plusz 1 14. Kisterenye Vasas Izzó 1 1:0 Köszönetét mondok ma­gnm és kislányom, valamint a honvédség nevében mind­azoknak, akik férjem BÍRÓ MIHÁLY honvéd százados temetésén részt vettek és együttérzé­süket nyilvánították. özv. Bíró Mihályné kislánya, Évike. Kettő szobás, 600 négyszögöles gyü­mölcsös, kerttel, melléképületekkel, családi ház eladó. Lebontásra is alkal­Skoda furgon gépkocsi üzemképes állapotban eladó Érdeklődni: Füzesabony, Rákóczi u. 41. Telefon: 31. Jav.—Szóig. Ktsz Raktárról vásároljanak tőlünk PG 1 N—10 T típusjelű, tüzelőolajra készüli, 4.5— 11 kg/óra fogyasztású, PG 1 N—10 G típusjelű, gázolajra készült, 4.5— 11 kg/óra fogyasztású és PG 1 N—50/63 T típusjelű, tüzelőolajra készüli, 30—50 kg/óra fogyasztású AUTOMATIKUS OLAJÉGŐKET Kiváló hatásfokkal alkalmazhatók sütőipari kemencéknél, központifűtós-kazánoknál, metegvíztermelő kazánoknál, ipari 'és mezőgazdasági szárítóknál, léghevítőknél stb. Az égőket üzembe helyezzük, a szervizellátást vállaljuk. Forduljanak hozzánk! PKSTVIDEKI GÉPGYÁR Telefon: 140-432, 278-453, 478-562. \ 128-as melléken felvilágosítást Tamai Magda. A beruházók» a kivitelezők és az építtetők szíves» figyelmébe ajánljuk a Beton- és Vasbetonipari Művek kiváló minőségű, előre gyár­tott beton- és vasbeton-ter­mékeit, így többek között F, G, Gm és E típusú födémgerendókot, B, EB és EH Piwuu födémkitólhj elemeket, béléstesteket és födémtálcákat A, AD és AR típusú nyílásáthidalókat, PS és PK típusú vasbeton födémpaneleket, A VBM UNTVAZ kiválóan alkalmas különbö­ző épületek, például üdülők, szállók munkásszállók. Is­kolák óvodák, kórházak rendelőintézetek, irodahá­zak építéséhez. Az iroda- és öltözőépület-vázak, felhasználási területe: üze­mi irodák, öltöző- és fürdő­épületek építésénél. Ipari vázszerkezeteink valamennyi típusa tető-fe­lülvilágítóval vagy anélkül készül. Önök a következő típusok között választhatnak: 9x9 m-es piUérállásu ipari váz (tip. t. sz.: MOT IV. 51—23/65.) 12x12 m-es pillérállású ipari váz (tip. t. sz.: MOT IV. 51—29/66.) 12x18 m-es pilléráUású, egy­séges ipari csarnok Vízzáró gravitációs betoncsöveink nélkül elképzelhetetlen a korszerű, tartós csatorna építése. Ez a gyártmányunk 30, 40 vagy 50 cm belső át­mérővel, 2 m hosszban, hosszított tokkal készül. A vízzáró anyagból gyár­tott, „V” minőségjelű be­toncső kapcsolása korszerű, gördülő gumigyűrűvel törté­nik Ez a gyűrű tartós, ru­galmas, tökéletesen zárja a vizet az összekapcsolásnál. A gördülő gumigyűrűket a „V” mánóségjelű érövekkel együtt szállítjuk Külön kívánságra S 54-es cementből készített betoncsövek szállítását is vállaljuk. Egyébként a tel­jes előválasztókról kimerítő tájékoztatást, nyújt a TER- VINFORM 1969. évi 2. száma. A vagontételt kitevő meg­rendeléseket a beérkezés sorrendjében, rövid határ­időn belül teljesítjük Rendelje meg gyártmá­nyainkat a BETON- ÉS VASBETON­IPARI MÜVEK ÉRTÉKE­SÍTÉSI OSZTÁLYÁN Budapest, XI., Budafoki Út 209—215. Telefon: 253-257. Telex: 33*1.