Heves Megyei Népújság, 1967. március (18. évfolyam, 51-76. szám)

1967-03-14 / 62. szám

Kevés gól a labdarugó NB III. A labdarúgó NB l és NB I. B után a hét végén az NB n-ben és az NB Ill-ban is elkezdődtek a ta­vaszi idény küzdelmei. Heves me­gyének sem NB I. B-s, sem NB n-es csapata nincs — viszont va­sárnap nyolc NB m-as együttese lépett pályára! Szereplésükkel csak részben lehetünk elégedettek, hiszen a hat mérkőzésen alig esett gól, s a győzelmet csupán a Hat­vani Kinizsinek, az Egercsehi Bá­nyásznak és az újonc Siroki Va­sasnak sikerült megszereznie. Siroki Vasas MÁV HAC 2:0 (0:0) Sírok, 800 néző, v.: Kiss. Vasas: Bognár — Krajecz. Ró­zsa, Maruzs — Répás, Ivádi — Kristály, Miskolci, Hadobás, An­tal, Czipó. Edző: Kósa Károly. MÁV HAC: Nagy — Miklós, Te- rényi, Gugyella — Tóth I.. Erdé­lyi — Fehér, Tóth IX., Szabó, Sár­mány, Ludvig. Edző: Hídvégi Jó­zsef. A széllel hátban játszó hazai csapat kezdettől fogva nagy fö­lényt harcolt ki, az első félidőben azonban rendre hiba csúszott a befejezésekbe. Szünet után sem változott a helyzet, a nagy erő­vel rohamozó sirokiak az 51. perc­ben szerezték első góljukat: Ha­dobás elől a védők kézzel hárítot­tak, s a megítélt U-est Miskolci értékesítette. 1:0. A gól után fo­kozódott az iram, s a 77. percben végleg eldőlt a mérkőzés sorsa: szép támadás végén Antal volt eredményes. 2:0. Az újonc Siroki Vasas teljes mértékben rászolgált a győzelem­re. Jók '.Bognár, Répás, Miskolci, Antal, Illetve Nagy, Terényl, Tóth Hl., Szabó. A játékvezető egy-két apró hibától eltekintve, jól bírás­kodott. (Somogyi) Alberttelepi Bányász— Gyöngyösi Honvéd 1:1 (1:0) Gyöngyös, 200 néző, v.: Stenczet. Honvéd: Pálhuber — Vanya, Gás­nvitányán te a hazaiak kezdeményeztek töb­bet, a győztes gólt azonban nem tudták megszerezni. Az együttes­ben alig akadt jó teljesítmény, ta­lán csak Bandur játéka emelke­dett az átlagos fölé. Stenczel sokat tévedett a hazaiak terhére. (Bálint) Miskolci ÉMTE—Petőfibánya 1:0 (0:0) Petőfibánya, 300 néző, v.: Sir. Bányász: Vakll — Plessek, Moós. Papp — Domer, Gáldi n., — Alat- tyáni, Gelics HL, Makalicza, Gáldi I., Gelics I. Edző: Wämser Gyula. Az első félidőben széllel szem­ben játszott a hazai csapat, egy­re másra vezette korszerű, szélek­re alapított támadásait, a csatá­rok lövései azonban nem sikerül­tek. A 38. percben Alattyánit a 16- oson belül elkaszálták, a játékveze­tő azonban nem adta meg a 11-est. Az 52. percben váratlanul esett a mérkőzést eldöntő egyetlen gól: Plessek a félpálya környékén „eladta” a labdát, amellyel a ven­dégek balszélsője tört előre, és a kifutó Vakli mellett biztosan lőtt a hálóba. 1:0. A hajrában tovább nőtt a Bányász fölénye, ekkor azonban a csatárok mindent be­lül akartak megoldani, ami meg­könnyítette a vendégek véde’mé- nek dolgát. Petőfibánya végered­ményben tehetetlen csatársorának és egy súlyos védelmi hibának kö­szönheti vereségét. A csanatban Vakll, Gelics 11. és Gáldi I. ját­szott jól. Sir a 11-es meg nem adásával nagyot hibázott — egyéb­ként jól vezette a mérkőzést. (Kulcsár) Hatvani Kinizsi—Szuhavölgyi Bányász 2:1 (1:1) Hatvan, 700 néző, Kruj. Kinizsi: Adám — Garami, Schmidt, Gubis — Lovász, Nagy — Zámbó, Boron kai, Simon, Szanyi, Tóth. Edző: Wéber László. Kezdeti tapogatózás után a Ki­nizsi harcolt ki mezőfölényt, tá­madói azonban sokat körülmé- nyeskedtek, így a vendégek kapu­ja alig került veszélybe. A 29. percben váratlanul esett a Bá­Egercsehi Bányász—Miskolci Bányász 2:0 (1:0) Egercsehi, 400 néző, v.: Kreisz. Egercsehi: Rá ez — Dorkó, Hor­váth, Szűcs, Stoff — Nagy T., Bráz — Orosz, Czifrik, Kelemen, Utasi. Edző: Gere Tihamér. A széllel hátban játszó hazai csa­pat egyre-másra vezette támadá­sait, s az első húsz percben Ke­lemen, valamint Horváth révén három kapufát ért el!A 20. percben született az első gól: Horváth be­adását Czifrik laposan a bal sa­rokba lőtte. 1:0. Szünet után a vendégek ragadták magukhoz a kezdeményezést, de a hazaiak vé­delme jól állt a lábán. A 72. perc­ben eldőlt a mérkőzés sorsa: el­lentámadás során Kelemen lövé­se jutott a perecesiek hálójába. 2:0. Ezután a hazaiak az eredmény tartására törekedtek. A lelkes Egercsehi Bányász rászolgált a győzelemre. A legjobb egyéni tel­jesítményt Szűcs, Nagy T., Kele­men és Czifrik nyújtóttá. Kreisz jól bíráskodott. (Sulyok,) Gv Vasas Izzó—Gy. Spartacus 0:0 Gyöngyös, 600 néző, v.: Fehér. Izzó: Nagy I. — Szabó. Tóth, Pászti — Szonda, Török — Húgai, Halmóczki, Potye, Szerdahelyi, Nagy n. Edző: Nagy István. Spartacus: Csaba — Acs, Kévés, Nagy T. — Gáspár, Nagy I. — Kú­ti, P ethes, Bágyi, Deli, Szabó. Ed­ző: Treiber Rudolf. Az első 45 percben kiegyensú­lyozott küzdelem folyt, a kapuk csak ritkán kerültek veszélybe. Szünet után a széllel hátban ját­szó Spartacus nagy mezőföíényt harcolt ki, ám a csatárok tudomá­nya a 16-os vonalán csődött mon­dott. Valamivel az Izzó kapusának akadt több védenivalója, de őt sem tették próbára a Spartacus táma­dói. Gyenge iramú, alacsony szín­vonalú mérkőzésen, igazságos dön­tetlen született. Jók: Szabó, Tóth, Török, illetve Gáspár, Kévés, Ács. (Szkocsovszky) Ismét JÓI szerepeltek I*esten az egri úszók A Magyar Üsző Szövetség a hét végén Budapesten, a fedett uszodá­ban rendezte mag az úszók idei utolsó téli tájékoztató versenyét, amelyen csaknem minden számban népes mezőnyök álltaik rajthoz. Az egriek ismét értek el néhány kitű­nő eredményt annak ellenére, hogy nem készültek különösebben a té­li versenysorozatra. Szombaton Mihalik Géza érte el a legjobb eredményt, aki a 200 m fér­fi mell úszásban 2:40.7-es idővel győ­zött. Ali Csaba a 266 2/3 férfi ve­gyes úszásban álüt rajthoz és szoros küzdelem után vereséget .szenvedett Csabától. Kitűnő mezőny gyűlt ösz- sze a MM) m férfi gyorsúszásban, amelyben Csatlós 57.8-as idővel csak az ötödik helyet tudta megsze­rezni. Vasárnap érdekes harcot hozott a 200 m férfi gyo-rsúszás. A 2:08-at úszó Székely (Bp. Spartacus) mö­gött Csatlós és Slmándi (Bp. Hon­véd) holtversenyben szerezte meg a 2. helyet. Ugyancsak 2. lett 800 m gyorson Hevesi László, akit a hát­úszó Csikány előzött meg. A 200 m férfi pillangóúszás, mint várható volit. Ali Csaba biztos győzelmét hozta, a kitűnő versenyzőt még csak meg sem tudták szorítani. A 200 m férfi hátúszásban szerepelt a katonai szolgálatából nemrég le­szerelt Mártonffy és mindjárt jól mutatkozott be: nagy küzdelemre késztette a győztes Csikányt és a 2. helyezett Borlóit. ERED MENYEK Férfiszámok lt)0 m gyors: l. Kucsera (Bp. Hon- ^vőd) 56.5 ... 5. Csatlós (E. Dózsa) 57.8. 200 m gyors: 1. Székely (Bp. Spartacus) 2:08. 2. Csatlós (E. Dó­zsa) és Simándi (Bp. Honvéd) 2:09.6. 800 m gyors: 1. Csikány (FTC) 9:35.8. 2. Hevesi (E. Dózsa) 9:36 3. Koszó (BVSC) 9:44.2. 100 m mellúszás: 1. Somlai (Ü. Dózsa) 1:12.4, 2. Mihalik (E. Dózsa) 1:14.8, 3. Szendrő (FTC) 1:14.8. 200 m mellúszás: 1. Mihalik (E. Dózsa) 2:40.7. 200 m pillangó: L Ali Csaba (E. Dózsa) 2:22.1, 2. Se­rényi (Bp. Spartacus) 2:27.8. 200 m hátúszás: l. Csákány (FTC) 2:22.1, 2. Bortól (FTC) 2:23. 3. Mártonffy (E. Dózsa) 2:23.1. 266 2/3 vegyes úszás: L Csaba (FTC) 3:14.1, 2. Ali Csaba (E. Dózsa) 3:14.8. pár, Perger — Boros, Pozsár — Juhász, Jandász, Csuhány, Kup- csulik, Bandur. Edző: Csizmarik Imre. A Honvéd kezdett jobban, az 5. percben azonban mégis a vendé­gek szereztek gólt: egy előreívelt labda a menteni akaró Pálhuber- ról kipattant és a berohanó Tóth közelről a hálóba lőtt. 1:0. A gól­ra heves hazai támadások követ­keztek, a Honvéd csatárai azonban sóira kihagyták helyzeteiket. Egy ízben például Csuhány már csak a kapussal állott szemben, de mel­lé lőtt. majd a Bányász védői a gólvonalon mentettek. A gyöngyö­si támadások a 65. percben értek góllá: gyors támadás végén Bo­ros fejesét a védők kézzel háritpt- ták, s megítélt büntetőt Kap­csunk értékesítette. 1:1. Továbbra nyász vezető gólja: Szabó lövése az elalvó Adám mellett a hálóban kötött ki. 0:1. A vendégek nem sokáig örülhettek a vezetésnek, mert Simon szép kapásgóllal egyen­lített. 1:1. Szünet után a feljavult Kinizsi kezdeményezett többet, de a győztes gól csak az 58. percben született meg: Tóth jól továbbítot­ta a labdát Boronkai elé és a csa­tár nem hibázott. 2:1. A hajrában szinte állandóan a vendégek tér­felén folyt a küzdelem, újabb gól azonban már nem esett. Alacsony színvonalú mérkőzésen megérde­melten győzött a Kinizsi. Jók: Lo­vászt Boronkai, Simon, Schmidt. (Szendi) Egri Tanárképző—Kőbányai Sör 86:60 Az Egri Tanárképző férfi kosárlabda-csapata idei első NB Il-es baj- jgoki mérkőzésén jó játékkal nyert a Kőbányai Sör ellen. Képünkön: #fctenet a sörösök palánk ja alatt. (Foto: Molnár István) LABB ARŰ GÓ-Í*íra Az NB I. osztály további eredményei: Szeged—MTK 1:1 (0:0). Hungária krt. 10 ezer né­ző. V.: Vízhányó. Gól lövők: Vass, illetve Takács. Győr— Újpesti Dózisa 1:0 (1:0). Győr, 8 ezer néz». V.: Aranyosi. Gól- lövő: Nell. Vasas—Komló 5:2 (4:0). Fáy utca, 15 ezer néző. V.: Bíróczky. Góllövők: Puskás (2), Mészöly, Korsós, Farkas, illetve Takács, Bérezési. Szom­bathely—Tatabánya 3:1 (1:1). Szombathely, 14 ezer néző. V.: Fehérvári. Góllövők: Iszak, Hi­mer, Hegedűs, illetve Szabó. FTC—Pécs 2:0 (0:0). Pécs, 20 ezer néző. V - Gere. Góllövők: Szőke, Branikovics. Salgótarján —Csepel 1:0 (1:0). Salgótarján, 7 ezer néző. V.: Vadas Gy. Gól­lövő: Bánkúd. Diósgyőr—Du­naújváros 1:0 (1:0). Diósgyőr, 22 ezer néző. V.: Bircsák. Gól­lövő: Szurgent NB I. B. osztály: Kecske­mét—Bp. Spartacus 2:1 (1:1), Ganz-MÁVAG—Pécsi Bányász 1:0 (0:0), Székesfehérvári VT Vasas—BVSC 0:0, Bp. Előre— Dorogi Bányász 1:1 (0:0), Szál­lítók—Budafok 2:0 (0:0), Űzd— Fővárosi Autóbusz 1:1 (1:1), Oroszlány—DVSC 2:1 (0:0), Nyíregyháza—NVSC 1:0 (0:0), Egyetértés—Várpalota 4:1 (0:0). A bajnokság állása; 1. SzáüítóOc 2 2---------4:1 4 2. N yíregyíi. 2 1 1 — 1:0 3 3. Egyetértés 2 1 1 — 4:1 3 4. Kecskemét 2 1 1 — 2:1 3 Székest. 2 1 1 — 2n 3 6. Oroszlány 2 1 1 — 4:3 3 7. Bp. Előre 2 — 2 — 2:2 2 BVSC 2 — 2 — 0:0 2 Debrecen 2 1 — 1 2:2 2 G.-MÁVAG 2 1 — 1 lü 2 Miskolc 2 1 — 1 1:1 2 Ózd 2 — 2 — 2:2 2 Pécsi Bárny. 2 1 — 11:1 2 14. Autóbusz 2 — 1 1 2:3 1 15. Budafok 2 — 1 1 2:4 1 Dorog 2 — 1 1 1:2 J 17. Bp. Spartacus 2-------2 1:3 — Vár palota 2-------2 2:6 — Nb I I. osztály: Keleti cso­port: Szolnoki MTE—Szolnoki MÁV 0:0, MGM Debrecen— Martfű 1:1, Jászberény—Mező- kovácsháza 0:0, Szegedi VSE— Gyula 3:1, Budai Spartacus— Pénzügyőr 2:0, Békéscsaba— Cegléd 2:0, Kecskeméti TE— KISTEXT 0:0, Kelenföld—Kis­kunfélegyháza 3:0. Nyugati csoport: M.-szászvár—Pécsi Ércbányász 1:0, Sopron—Szom­bathelyi Cipőgyár 2:1, Kapos­vári H.—ZTE 4:0, Nagykanizsa —Pápa 2:1, MÁV DAC—Veszp­rém 1:1, Z, Dózsa—K. Kinizsi 1«, Fűzfő—Pécsi VSK 0:0, Győri Dózsa—Dombóvár 1 ó. Középcsoport: BEAC—Székes- fehérvári MÁV 2:0, III. kér. TTVE—Ormosbánya 3:0, Esz­tergom—Va-sas Izzó 2:2, Nagy- bátony—Kistoronyé 1:0, Erzsé­bet—Sáréiáp 1:1, Rudabánya— Salgótarjáni Kohász 0:0, Ka­zincbarcika—Borsodi Bányász 1:1, Almásfüzitő—Honvéd ÉTI 1:0. A izigeti—Lájerné asztalitenisz páros sikere A Budapesten megrendezett ezideig vidéki párosnak nem országos asztali tenisz-bajnok- sikerült a legjobb 16 közé ságon szép sikerrel szerepelt jutnia! Többek között legyőz- az egriek Szigeti—Lájemé női ték a 4. helyen kiemelt Séra— párosa, amely ellenfeleit a Németh párost, de a válogatott vártnál könnyebben győzve le, Jurikné—Makiári kettőstől 3:0 a negyeddöntőbe jutott. Telje- arányú vereséget szenvedtek, s sítményük értékét növeli, hogy kiestek a további küzdelemből. Prágában rendezték meg a II. fedettpályás atlétikai Euró­pai Játékokat. A magyarok kö­zül Nemesháziné győzött 50 méteren, Kalocsai 2. lett hár­masugrásban, Mecser pedig 3. lett 3000 m-en. A jubileumi országos jellegű asztalitenisz-bajnokságon Kó- czián Éva nyerte a női, Rózsás Péter pedig a férfi egyest. Londonban nagy érdeklődés mellett került sor a Martini párbajtőrversenyre. Az első helyet a magyar Kulcsár Győ­ző szerezte meg az ugyancsak magyar Bárány és az angol Halsted előtt. Rotterdamban befejeződött a női junior kézilabda-világbaj­nokság, amelyen Magyarország csapata a döntőben 10:7 ará­nyú vereséget szenvedett Ro­mániától és második lett. Magyarország kötöttfogású birkózó válogatottja Szófiában 6:2 arányban nyert a bolgárok ellen. 5:4 arányú győzelemmel vég­ződött Genfben az Egyesült Ál­lamok—Csehszlovákia jégko­rong-mérkőzés. A papírforma érvényesüli a megyei bafnoksás*han Szombaton az Egri Bervai Vasas—Hatvani Honvéd ta­lálkozóval megkezdődött az 1967. évi bajnoki küzdelem a megyei I. osztályban is. Már az első mérkőzés meglepetést hozott, hiszen a jó erőkből ál­ló bervaiak csupán gól nélküli döntetlent tudtak elérni a lel­kesen harcoló újonc hatva­niakkal szemben. Másnap, va- sáman. egyszerre hét pályán indult útjára a labda. Álta­lában a várt eredmények születtek a vasárnapi találko­zókon, de mégis meglepetésnek számít az Egri Honvéd biztos, 3:0-ás győzelme Pétervásárán. Érdekességként említhetjük meg, hogy a Gyömgyösoroszi 3 perccel a mérkőzés befejezése előtt még 2:0-ra vezetett az FVSC ellen és a lelkes vendé­gek befejezésig egyenlítettek! Nagy küzdelmet és összecsa­pást hozott a Rózsaszentmár- ton—Bélapátfalva találkozó is. A hazaiak egyetlen gólja az I. félidőben ll-esből esett. A töb­bi találkozókon döntetlen ered­mények, illetve ogvgólos győ­zelmek születtek Eredmények: Abasár—-Heves 1:1 (1:0), Pétervására—E. Hon­véd 0:3 (0:1), Gyöngyösoroszi —-FVSC 2:2 (0:0), Rózsaszent- márton—Bélapátfalva 1:0 (1:0), Recsk—Mátraalji Bányász 2:1 (0:1), E. Spartacus—Apc 0:0, E. Dózsa III.—Verpelét 1:1 (1:0), Bervai Vasas—Hatvani Honvéd 0:0. A bajnokság állása: 1. Egri Honvéd 2. R.-mártan 3. Recsk 4. E. Spartacus Apc Bervai Vasas Hatvani H. Egri Dózsa III. Verpelét Abasár Heves Gy.-oroezi FVSC 14. Mátraalji B. 15. Bélapátfalva 16. Pétervására 1 1------3:0 2 1 1-------1:0 2 1 1------2:1 3 1 — 1 — 0:0 1 1 — 1 — 0:0 t 1 — 1 — 0:0 1 1 — 1 — 0:0 1 1 — 1 — 1:1 1 1 — 1 — 1:1 I 1 — 1 — 1:1 t 1 — 1 — 1:1 1 1 — 1 — 2:2 1 1 — 1 — 2:2 1 1-----1 1:2 — 1-----1 0:1 — 1-------1 0:3 — Me gszerezte első győzelmét az egri női kosárlabda-csapat Egri Tanárképző— VM KÖZÉRT 53:49 (25:16) Budapet. V.: Kassai. Mézrwar. Eger: Alaxatné 6. Majoros 1 — Szarvas 18 — Nyíri 14. Szarka 14. Cs.: Gulyás. Molnár. Vágó, Péter- falvi, Bodnibr. Prokop. Edző: Ga­lambos János. Eger kezdte a játékot és hatal­mas iramot diktált. Már az első ko­sárra dobás eredményes volt. és ez meghozta a játékosok kedvét is, akik az első félidőben végig nagy akarással játszottak és biztosan ve­zettek, A H. félidőben valamit en­gedett az Eger az iramból, s ezt ki­használták a hazaiak. Hét perccel n II. félidő megkezdése után a helybeliek kiegyenlítettek. 41:4l-re módosult az eredmény. Ezután nagy izgalom közepette Eger jutott ismét vezetéshez, s ezt az előnyt csupán 27 másodperccel a mérkő­zés befejezése előtt tudta tovább növelni, büntetőből. A látottak alapján Eger rászol­gált a győzelemre, mert az egész cápát akarással küzdött és sikerült a büntet ődob ások döntő százalékát is kihasználnia. Szombaton 16.30 órai kezdettel Egerben, a Szilágy Gimnázium tor­natermében lccriii sor a legköze­lebbi bajnoki találkozóra. Az egriek ellenfele a rutinos játékosokból álló MTK lesz. További eredmények: TF£*E— Kecskemét 65:62 (21:32). DVTK—-Ba­ja 71:33 (39:16). MTK—Sopron 91:69 (44:23). Bp. ELöre—Bp. Petőfi 73:51 (35:26), Bp. Vörös Meteor—Székes* fehérvári Építők 81:58 (43:29), VTSK —Székesfehérvári VT Vasas 62:53 (30:26). A bajnokság állása: L MTK 6 6 — 442:298 12 2. VTSK 6 6 — 424:299 12 3. TF 7 5 2 432:363 12 4. Szfehérvári V. 6 5 1 386:326 11 5. Bp. Élőire 6 5 1 419:333 11 6. Diósgyőr 6 3 3 361:295 9 7. Bp. v. Meteor 6 3 3 381:336 9 8. £*zf ehárvári Ép. 6 3 3 317:363 9 9. Bp. Petőfi 6 2 4 347:340 8 Itt.. Kecskemét 6 2 4 340:352 8 11. Sopron 6 1 5 302:399 7 12. Baja < 1 5 275:431 7 13. Eger 6 1 5 306:379 7 14. VM KÖZÉRT 7 — 7 315:513 7 Kompresszor és vákuumszivattyú kezelésében és javításában jártas dolgozót keres felvételre az Egri Dohánygyár. L ^ Jk -A. A­Figyelem ! Az É. M. 25. sz. Állami Építőipari Vállalat Budapest, XXI. kfee. (Csepel), Kiss János altábornagy utca 19—21. felvesz pestmegyei munkahelyeire kubikos és segédmunkásokat, villanyszerelőt, víz- és központifűtés­szerelőt, festőt, üvegest, bádogost, lágy- és keménytetőfedőt, épületlakatost, vasbetonszerelőt, géplakatost. Jelentkezés a fenti elmen, a mun­kaerő-gazdálkodáson. Tanácsi iga­zolás szükséges, munkásszállást üzemi étkezést és különélést bizto­sítunk a dolgozók részére. rT T T­BHZUrTA l T.T3 Kétszoba-összkomiortos családi házat vennék a belvárosiban. Vála­szokat ..Május 1.” jeligére az egri Magyar Hirdetőbe kérem. Eladó házhely. Érdeklődni lehet: Gyöngyös. Baross Gábor út 31. szám alatt* Dunaújvárosi, egy szoba, beépí­tett konyhás. összkomfortos laká­som eO-Cs-erőlném hasonló egriért. Dunaújváros. Sikló u. 1. Fejes Im­re^____________________________________ 2 szoba-konyha, mellékhelyisé­gekből álló kis családi ház eladó; azonnal beköltözhető. Eger. Tetem­vár u. 26. (Várállomásinál). EBTO Gyönyörű reöcaimdéik. fotelek, szé­kek készen, részletre kapha tó ki Budapest, Majakovszkij utca 39; Kárpitos.. _________ Sz áraz kenyérhuLLadékot veszek kettő forint 50 fillérért. Penészes csak egy forint. OSWALD Gyön­gyös.. Kálvária-templomnál. ________ KÖ ZSATÖVEK exportképesek, Don Juan. super sztár 8 forintért eladó. Juhász. Orosháza, postafiók: 21. Gyöngyösön kárpitozott garnitú­rák midben színben. KISIPARI munka- Minden héten pénteken a piactéren. Nagy Gyula kárpitos mester. Sürgősen eladó: Fehér szekrény; 12 személye® asztal. 3 sezlon. gyer­mek-íróasztal, zsírosbödönök. Eger; Tárkányi Béla u. 6.. emeletein, Bod- zásy. Köszönetnyilvánítás Köszönetét mondok mind­azoknak, akik f. hó 9-én szeretett férjem, MADÁR LAJOS temetésén részt vettek és részvétükkel fájdalmamat enyhítették özv. Madár Lajosné Gyöngyös Március 31-ig OTP hitel­levélre is SZÜMTOV hűtőszekrény I. osztály 5000 Ft. Szépséghibával 4600 Ft. MOST VEGYEN az EGRI ÁLLAMI ÁRUHÁZ-ban!