Heves Megyei Népújság, 1963. november (14. évfolyam, 256-280. szám)

1963-11-05 / 259. szám

1983. november 5., kedd NEPCJ8AO S A Gyöngyösi Spartacus a 2., a* Egri Honvéd a 3. helyen áll Két győzelem, két döntetten és egy vereség a labdarúgó D/B Ill-bun Az NB III. északkeleti csoportjában a 13., az északi csoportban pe­dig a 11. fordu- _ lóval folyta tód- etwC.tur'.M- tak vasárnap a küzdelmek. Az északi csoport rangadóján a Gyöngyösi Spar­tacus biztosan nyert a Kartali MEDOSZ ellen s az egri ranga­dót is biztosan nyerte az Egri Honvéd a Debreceni EAC elle­nében. Az Egercsehi Bányász csak döntetlent tudott kihar­colni Kazincbarcika ellen s ugyancsak döntetlen ered­ménnyel ért véget Debrecen­ben a D. GÖCS—Gyöngyösi Honvéd találkozó. Az egyetlen vereséget Petőfibánya szenved­te el, saját othonában a Sas­halmi Elektronikustól. Egri Honvéd—Debreceni EAC 3:1 (3:0) Eger, 400 néző. V.: Búzási. Eger: Zsilinszki—Maruzs II., Gál, Armos — Dezső, Palotai — Égerszalóki, Farkas, Ples­sek, Csirke, Gulyás. Edző: Kovács László. Óriási iramban kezdett a két csapat, a tavaly még NB Il-es DEAC negyedórán át szinte egykapura játszóit, utána azon­ban fokozatosan feljött a Hon­véd és formás támadásokkal közelítette meg ellenfele kapu­ját. A 31. percben a kitörő Gu­lyást a védők szabálytalanul akasztották, a szabadrúgásnak Maruzs II. futott neki és jól el­talált lövése a sorfal fölött, védhetetlenül vágódott a jobb felső sarokba. 1:0. A Honvéd fölénye a 37. perc­ben újabb góllá érett: szép tá­madás végén Égerszalóki lövé­se jutott a jobb alsó sarokba. 2:0. A 39. percben Ismét egri gól­nak örülhettek a nézők: Plessek nehéz szögből lőtt labdáját a kapus csak kiütni tudta és a szemfüles Égerszalóki a hálóba sodorta. 3:0. A félidő befejezése előtt a debreceniek szépíthettek vol­na, de Filetóth jó helyzetben, közelről fölé lőtte a labdát. Szünet után változott a já­ték képe: a vendégek többet, a Honvéd viszont veszélyeseb­ben támadott. Egy ízben Ples­sek előtt nyílott gólszerzési alkalom, de a csatár hosszan szöktette magát és a védők felszabadítottak. A 78. perc­ben Gál fölöslegesen kézzel ért a labdához, s a megítélt bűntetőt Perjés értékesítette. 3:1. A vendégek támadásaival fejeződött be a nagyiramú, él­vezetes küzdelem, amelyből megérdemelten került ki győztesen a többet kezdemé­nyező, lelkes egri csapat. Egyénileg Zsilinszki né­hányszor bravúrosan védett. A hátvédhármasban Maruzs. Ármos, Gál a sorrend. Dezső volt a jobbik fedezet, Palotai halványabb volt a szokottnál. Egerszalókit lendülete és két gólja dicséri. Farkas a me­zőnyben végzett nagy mun­kát. Plesseknek és Csirkének nem ment a játék. Gulyás ön­zetlen szélsőnek bizonyult. Búzási nagyvonalúan vezette a mérkőzést. Balogh Béla Gyöngyösi Spartacus — Kartali MEDOSZ 2:0 (0:0) 'Gyöngyös: 1000 néző. V.: Szőcs. Gyöngyös: Csaba—Szalma, Treiber, Somody—Ambrus, Trencsényi—Czagány, Potye, Baranyi, Szerdahelyi, Borosi. Edző: All István. Lendületesen kezdett a ha­zai csapat, a 8. percben Potye ugrott ki a labdával, de ösz- szeütközött a kifutó kapussal, és oda lett a helyzet. Közben a csatár megsérült s a továb­biakban már nem volt teljes értékű hafeos. A 23. percben Treiber — Borosi — Baranyi volt a ladba útja, az összekötő egy csel után jó lövést küldött kapura, a ka­pus azonban a helyén volt. Nem sokkal később Szerdahe­lyi hibázott jó helyzetben. A 33. percben Szalma húzódást •eenvedett, egy darabig a vo­nal mellett ápolták, majd visz- szatért és a balszélső helyére állt. Helyére Czagány húzódott vissza. Közvetlenül a félidő befejezése előtt Gyön­gyös vezetést szerezhetett vol­na: Baranyi nagy lövését a kapus remek vetődéssel ponto­san Borosi elé ütötte, aki azon­ban döntő helyzetben lyukat rúgott! ' Szünet után így alakult a gyöngyösiek támadósora: Bo­rosi, Potye, Baranyi, Szerda­helyi, Szalma. Ez utóbbi azon­ban az 50. percben végleg 'el­hagyta a pályát, ennek ellené­re nagy erővel támadott a ha­zai csapat, Borosi lövése a ka­pufáról vágódott vissza, majd az 59. percben góllá érett a Spartacus fölénye: kavarodás végén Szerdahelyi elé került a a labda, aki 7 méterről a kapu közepén lőtt a hálóba. 1:0. Ezután kiegyensúlyozottá vált a küzdelem, bár továbbra is Gyöngyös játszott mezőfö­lényben. Jellemző, hogy Csaba kapujára a 71. percben ment az első lövés! A 74. percben végleg eldőlt a mérkőzés sor­sa: Baranyi labdájával Borosi jó ütemben ugrott ki és a ki­mozduló kapus mellett a jobb sarokba lőtt. 2:0. A mérkőzés nagy részében 9 emberrel játszó Spartacus he­lyenként kitűnő játékkal megérdemelten győzött a ke­ményen, sőt sokszor túl kemé­nyen védekező kartaliakkal szemben. Egyénileg Csabának kevés dolga akadt. A Czagány, Treiber, Soniodi hátvédhármas hibátlanul látta el feladatát, Szalma sérülésig jól játszott. A két fedezet jelentős forma ja­vuláson ment keresztül, a tá­madósorban Borosi bizonyult a legjobb csatárak, de Szerdahe­lyi is jól megállta a helyét. Ba­ranyi főleg nagy lövéseivel ve­tette magát észre, Potye sé­rülten is hasznára volt csapa­tának. Szőcs kitűnően vezette a mérkőzést. Szkocsovszky Tibor Debreceni GÖCS — Gyöngyösi Honvéd 1:1 (0:0) Debrecen, 500 néző. V.: Laka­tos. Honvéd: Molnár — Balogh II., Murányi, Fazekas — Czu- der, Dell — Juhász, Balogh I., Paskó, Csuzda, Maár. Edző: Csizmánk Imre. Kezdés után nagyiramú já­ték alakult ki, hol egyik, hol másik kapu forgott veszélyben. A 10. percben Csuzda a kifutó kapusba vágta a labdát. Inkább a vendégek irányították a küz­delmet, de a debreceni véde­lem jól állt a lábán. A 25. percben Juhász jól ugrott ki a szélen, a játékvezető azonban tévesen, les címén lefújta az akciót A másik oldalon Móré jutott nagy helyzetbe, de a ka­pu torkában lyukat rúgott... Szünet után a Honvéd vé­dekezésre rendezkedett be, s a támadásba lendülő hazai csa­pat gyakran veszélyeztette Molnár kapuját. A hazai fö­lény a 68. percben érett góllá: kavarodás végén Somogyi lö­vése jutott a hálóba. 1:0. A gól után a Honvéd felhagyott védekező taktikájával és for­más támadásokat vezetett a debreceni kapu ellen. A hazai védők sokszor csak szabályta­lanságok árán tudták ezeket a támadásokat feltartóztatni. Ju­hász, Balogh I., Paskó, majd Maár szorult rövidebb ápolás­ra. A 80. percben Paskót a 16-oson belül felvágták, de a játékvezető sípja néma maradt. A 84. percben egyenlített a Honvéd: Czuder átadását Mu­rányi nagyszerű lövéssel küld­te a hazaiak hálójába: 1:1. A Honvéd közelebb állott a győzelemhez! Egyénileg Mol­nár jól védett, a hátvédhármas tagjai egymást múlták felül. Czuder volt a jobbik fedezet, de Deli is jó teljesítményt nyújtott. A támadósorban sé­rülésig Juhász érdemli a leg­több dicséretet, mögötte Csuz­da, Maár, Paskó a sorrend. Ba­logh I. halványabb volt a szo­kottnál. Lakatos döntő hibát is elkövetett a vendégcsapat ter­hére. Marinka Lajos Egercsehi Bányász — Kazinc­barcikai MTK 1:1 (1:0) Egercsehi, 200 néző. V.: Ele­kes. Egercsehi: Selmeczi — Ba­logh, Béta Bocsi — Szűcs, Nagy T., — Nagy L., Göböly, Tengely, Dudás, Hidasi. Edző: Varczába Ágoston. Az első félidőben a hazai csapat kezdeményezett többet, sok gólhelyzete közül azonban mindössze egyet tudott kihasz­nálni: a 25. percben a vendé­gek jobbhátvédjének rossz le­adását Nagy L. csípte el és a kimozduló kapus fölött a háló­ba emelte a labdát. 1:0. Szünet után is a Bányász kezdeményezett többet, mégis, a 60. percben Kazincbarcika szerzett gólt: baloldali táma­dás végén a szélső lövésszerű beadását Selmeczi elnézte és a labda a hálóba hullott. 1:1. A hajrában a hazaiak meg­szerezhették volna a győzel­met, de a kitörő Hidasi óriási helyzetben a kapusba vágta a labdát. Mindent egybevetve: a töb­bet támadó Egercsehi győzel­met' érdemelt volna, a csatár­sor tehetetlensége miatt azon­ban kénytelen volt megeléged­ni az egyik pont megszerzésé- sével. Egyénileg talán csak Tengely nyújtott átlagon felüli teljesítményt, a többiek jóval adatta maradtak a vártnak. A játékvezető kifogástala­nul működött. (egyed) Sashalom — Petőfibánya 2:1 • (0:1) Petőfibánya, 300 néző, V.: Somlai. Petőfibánya: Kovács — Ju­hász, Tóth II., Gáldi II., — Tóth I., Takács — * Bócsó, Alattyáni, Orgoványi, Gáldi I., Gelics. Edző: Léby Emil. Az 5. percben szép petőfi- bényai támadás alakult ki, Alattyáni—Gelics—Orgoványi volt a labda útja, a kapus azonban bravúrosan védte az utóbbi lövését. A 10. percben a gyors Gelics tört elő a labdá­val, de az ő lövését is hárítani tudta a kitűnően védő sashal­mi kapus. Ezután több szöglet jellemezte a hazaiak fölényét, majd a félidő közepétől ki­egyensúlyozottá vált a játék, a vendégek is kihagytak két) nagy helyzetet. A félidő egyet­len gólja a 37. percben esett: kavarodás támadt a vendégek kapuja előtt, s a védők szög­letre mentiettek. A beívelt lab­dát Takács védhetetlenül fe­jelte a hálóba. 0:1. A 45. perc­ben Gelics lövése a hálóba tar­tott, a játékvezető azonban be- lefütyült a lövésbe. A 48. percben a vendégek kapusa nagy szerencsével há­rított a petőfibányai csatárok elől, aztán Gelics jól futott el, de hosszan szöktette magát és oda lett a helyzet. Ezt köve­tően paprikás hangulat alakult ki a nézőtéren, mert Somlai nem adott meg egy 11-est a hazaiak javára. A vendégek a 75. percben egyenlítettek: Ko­vács röviden, tenyérrel ütött ki egy labdát és a berobbanó középcsatár közelről a hálóba vágta. 1:1. Nem sokkal később megismétlődött a jelenet: Ko­vács ismét röviden mentett és a jobbösszekötő nem hibázott: 2:1. Petőfibánya ezután nagy hajrába kezdett, de az egyen­lítésre már nem futotta ere­jéből. Sashalom megérdemelt győzelmet aratott a sok hely­zetet kihagyó hazai csapattal szemben. Egyénileg Kovács in- diszponáltan védett. A gyen­gén játszó hátvédhármasban viszonylag Tóth II-től láttuk a legtöbb jó megmozdulást. Ta­kács jól játszott, főleg a véde­lemben segített sokat. Tóth I formán kívül van. Elöl a gyors Gelics érdemli a legtöbb dicséretet, a két összekötő me­zőnybeli munkája érdemel em­lítést. Bócsó igyekezett, Orgo­ványi teljesítménye alatta ma­radt a vártnak. Somlai az első félidőben kitűnően bíráskodott, Tanácskoztak A füzesabonyi JTST vasárnap délelőtt 9 órakor Füzesabonyban, a járási pártbizottság helyiségében tartotta meg járási konferenciá­ját. A termet zsúfolásig megtöltő sportvezetőket, vendégeket dr. Puskás Ödön üdvözölte, majd a konferencia elnökségének meg­választása után — a beteg Kovács József JTST-elnök helyett — Joó István járási úttörőtitkár tartott beszámolót és ismertette az MTS alapszabály-tervezetét. Elmondotta, hogy az elmúlt évben újjászervez­ték a JTST mellett működő szak- bizottságokat és sportszövetsége­ket. Ezek élére olyan sportembe­reket választottak, akik a sport­munkát szívügyüknek tekintik. Jelenleg három szakbizottság és hét sportszövetség fejt ki a járás­ban tevékenységet. A továbbiakban a sportköri ve­zetőségválasztó közgyűléseket mél­tatta Joó István, megköszönte a járási pártbizottság szervezésben adott hathatós segítségét. Kifejtet­te, hogy a választások jó lebonyo­lításának érdekében a JTST leg­jobb aktivistái elvállalták egy-egy sportkör patronálását. Ennek elle­nére — főleg az őszi mezőgazda- sági munkákkal kapcsolatban köz­bejött akadályok miatt — csak 21 sportkörnél tudták ütem szerint megtartani a közgyűlést, hét sport­körnél viszont csak másodszori, vagy harmadszori kísérletre sike­rült a közgyűlés lebonyolítása. A közgyűlések beszámolói java­részt megfelelőek voltak —, külö­nösen Dormándon, Aldebrőn, Ká­polnán, Sarudon, Poroszlón, Eger- farmoson, Szihalmon és Kaiban sikerültek jól. A beszámolók feletti vitában so­kan vettek részt, sok hasznos ta­nács hangzott el. A közgyűlések alkalmával a 21 sportkörnél 156 elnökségi tagot, 61 ellenőrző bizott­sági tagot és 63 járási küldöttet választottak. A beszámoló ezután ismertette a különböző szakosztályokban spor­utána azonban a jogos 11-es meg nem adásával döntő hibát követett el. Kulcsár Mihály A bajnokság állása: Északkelet: 1. D. Honv. 13 8 1 4 28:16 17 2. Rudab. 13 8 1 4 28:17 17 3. Egri H. 13 6 4 3 32:20 16 4. DEAC 13 8 5 25:21 16 5. Gy. Honv. 13 6 3 4 24:16 15 6. Szuhavölgy 13 6 2 5 13:10 14 7. M. ÉMTE 13 6 2 5 21:20 14 8. Edelény 13 6 1 8 23.T9 13 9. Nyiregyh. 18 5 3 5 25:23 13 10. Somsály 13 6 1 6 20:23 13 11. Egercsehi 13 3 6 4 22:20 12 12. K-barcika 13 .4 4 5 20:21 12 13. D. GÖCS 13 5 2 6 20:29 12 14. Kisvárda 13 5 — 8 13:19 10 15. Nagykállő * 13 5 1 7 23:27 9 16. Hajdúsz. 13 1 1 11 14:50 3 * 2 büntetőpont levonva. ÉSZAK: 1. Tűzoltó D. 11 5 5 1 26: 9 15 2. Gy. Spart. 11 7 1 3 14:12 15 3. Salg. KSE 11 6 2 3 22:12 14 4. Kartal 11 7 — 4 15:13 14 5. BEAC 11 5 3 3 21:15 13 6. Vác 11 6 1 4 17:15 13 7. Sashalom 11 6 — 5 21:17 12 8. Fetőűb. 11 6 — 5 23:23 12 9. Zagyvap. 11 4 3 4 17:10 11 10. Ikarus 11 4 3 4 18:16 ti 11. Rákoscs. 11 3 3 5 13:14 9 12. Statisztika 11 4 1 6 19:23 9 13. Autótaxi 11 2 4 5 16:17 8 14. B-gyarmat 11 3 2 6 12:23 8 15. Chinoin 11 2 3 6 8:25 7 16. Hajógyár 11 1 3 7 9:27 5 Kosárlabda Az NB n. férfi Keleti csoport végeredménye: 1. VTSK 27 22 5 1998:1585 49 2. Kecskemét 27 21 6 1641:135« 48 3. Sz-fehérv. 27 21 6 2003:1657 48 4. VM KÖZ. 27 17 10 1650:1491 44 5. Szeged 27 12 14 1629:1547 40 6. KÖZg. Egy. 27 13 14 1671:1676 40 7. Bp. Előre 27 12 15 1587:1628 39 8. Debrecen 27 I 19 1628:1804 3S 9. Eger 27 6 21 1401:1809 3S 10. Bp. Ped. 27 2 25 1150:1825 29 Jegyzet: Az azonos pontszámú csapatok közötti sorrendet az egy­más ellen elért eredmények hatá­rozzák meg. HMfPÜMG a Magyar Szocialista Munkáspárt Heves megyei Bizottsága és a megyei tanács lapja. Főszerkesztő: PAPP JÁNOS Felelős kiadó: TÓTH JÓZSEF Kiadta: Népújság Lapkiadó vállalat Szerkesztőség: Eger, Beloiannisz utca 2. Telefon: 12-57. 12-73 Postafiók: 13 L az.: 35 062. Kiadóhivatal: Eger. Bajcsy-Zsilinszky utca 1. Telefon: 34-44. Postafiók: 33. Terjeszti a Magyar Posta. Előfizet- Dető a helyi postahivataloknál tr kézbesítőknél. Heves megye) Nyomda Vállalat Igazgató: Marosán József. Egér. Bródy Sándor utca 1 a füzesabonyi járás sportvezetői tolók létszámát, méltatta a járás sportéletének örvendetes fejlődését és ismertette a Kilián Testnevelési Mozgalom eredményeit. Végűi a sportkörök és sportszervezetek előtt álló feladatokról esett szó. Az első napirendi ponthoz sokan szóltak hozza. Tóth Mihály (Szihalom) beszá­molt a lelkes szihalmi sportembe­rek társadalmi munkájáról, ismer­tette a sportolók utaztatásából ere­dő gazdasági nehézségeket, majd a falusi sportkörök anyagi bázisá­nak megteremtésével kapcsolatos észrevételeit, javaslatait mondotta el. Berecz Gábor (Sarud) örömmel jelentette: szépen épül sportele- pük, de a sportolók utaztatása ná­luk is nagy problémát jelent. Bölkény László (Mezőtárkány) beszámolt a sportöltöző építéséről és elmondotta, hogy a tél folyamán sportköri estéket kívánnak rendez­ni. Kőhegyi Béla (Nagyút) sajnálko­zását fejezte ki amiatt, hogy a röplabda-sport nem tud kiterebé­lyesedni a járás területén, elmon­dotta: nagy nehézségeket jelent, hogy a különböző munkahelyen dolgozó sportolókat nem engedik el edzésre. Ezután Horváth Ferenc, a járási pártbizottság titkára emelkedett szólásra, hangsúlyozta a sportolók és a szurkolók erkölcsi, politikai nevelésének fontosságát, elsőrendű feladatként említette meg a sport­köri tagság szélesebb körű szerve­Ruttkai Matild (Füzesabony) a község sportjának egységesítését javasolta és beszélt az iskolákban folyó Kilián Testnevelési Mozga­lomról. Nagy János (Füzesabony) gazda­sági kérdésekkel foglalkozott. A továbbiakban Pusztai László, a megyei TST elnöke röviden kifej­tette sportéletünk átszervezésének szükségességét, kitért a füzesabo­nyi járásban meglevő problémák­ra, majd a Magyar Testnevelési és Sporttanács részéről Krizsán Józsel üdvözölte a konferenciát. A hozzászólásokra Pusztai László válaszolt. Második napirendi pontként sor került az MTS füzesabonyi járási tanácsának, ellenőrző bizottságá­nak és a megyei konferencia kül­dötteinek megválasztására. Befejezésül Kovács József JTST- elnök a járás legjobb munkát vég­zett sportvezetőit megjutalmazta. „A falusi spartakiád legeredmé­nyesebb községe” zászlót a nagy- útiak kapták. (—váry) A KÉZILABDA NB II. VÉGEREDMÉNYE: Keleti csoport. Nők: 1. Híradót. 22 20 1 1 209: 96 41 2. Ózdi K. 22 16 2 4 161:106 34 3. Ny-egyh. 22 14 2 6 173:114 39 4. MVSC 22 13 4 5 157:104 30 5. Bp. VM 22 13 1 8 117:114 27 6. Vasas 22 12 — 10 155:144 24 7. Hmv. Sp. 22 10 2 10 106:126 22 8. Tel.-gy. 22 6 2 14 150:153 14 9. D. Spart. 22 5 2 15 135:212 12 10. D. Kin. 22 4 2 16 65:155 10 11. DVSC * 22 6 1 15 114:123 9 12. Eger 22 3 1 18 89:188 T * 4 büntetőpont levonva. Férfiak: 1. Özdi K. 22 19 — 3 468:351 31 2. DVTK 22 15 1 6 498:398 31 3. BEAC 22 14 3 5 376:327 31 4. MVSC 22 15 — 7 325:295 36 5. D. Vasas 22 11 — 11 363:350 2Í 6. Gyöngyös 22 10 1 11 328:321 21 7. Bcs. MÁV 22 9 2 11 363:388 20 8. MMTE 22 9 2 11 332:394 20 9. Makó 22 9 1 12 377:381 19 10. DVSC 22 6 2 14 315:332 14 11. VM KÖZ. 22 4 2 16 364:420 10 12. Szolnok 22 4 — 18 289:441 8 Megjegyzés: a vonal alatti együt­tesek estek ki az NB n-ből. Hirdessen a Népújságban! 1 A 4. sz. AKÖV felvételre keres hatvani telephellyel vizsgázott ka­zánfűtőt, . gépkocsi szerelőket és jármű lakatosokat. Jelentkezni le­het: Hatvani Főnökség telephe­lyén. Vasszerkezeti lakatosokat fel­vesz az egri Erdőgazdaság Gépál­lomása, Eger, Rákóczi u. 66. Elvesztettem férfi 3/,-es kerék­páromat két héttel ezelőtt a Szép- asszonyvölgy környékén. Becsüle- I tes megtaláló jutalom ellenében : adja le Eger, Szovjethadsereg utca 70. alá, Sári. A megyei Csecsemőotthon, Eger, Petőfi Sándor utca 26/b. pályáza­tot hirdet az E—421. kulcsszám könyvelői állásra. Az állásra csak KAlASZ szakképesítéssel vagy közgazdasági technikumot végzet­tek jelentkezhetnek. A felvételnél a gyakorlati idővel rendelkezők előnyben részesülnek. Az állás azonnal elfoglalható. Jelentkezni az intézet igazgatójánál. Szép kivitelű kisipari konyha­bútor és Nova villanysütő eladó. Rákosi, Verpelét, Ifjúság 36/B. Üres szoba munkások részére kiadó. Eger, Károlyi S. u. 16/a. Köszönetnyilvánítás Köszönetét mondunk mindazoknak, akik fe­lejthetetlen férjem és édesapánk elhúnyta al­kalmából részvétüket nyílvánították. Ambrózy család MMHHMHDMMMMMNB Kevés előleggel különösen szép rekamiék, garnitúrák, fizetési könnyítéssel. Farkas kárpitosnál. Budapest, Wesselényi u. 26. (Nagy­diófa utcai oldalon.) Egy jó állapotban levő asztal­tűzhely eladó. Eger, Baktai u. Tiszti lakás B/3. Füzesabony és Vidéke Kör­zeti Fmsz felvesz szakképzett cukrászsegédet és felszolgálót Jelentkezni lehet az Fmsz Irodában, erkölcsi bizonyít­vány szükséges. Ütiköltsé- get felvétel esetén térí­tünk. *******«»«*******************< Az Egri Patyolat Válla­lat felvételre keres 1 fő kazánfűtőt két db vegyes tüzelésű, fél­stabil kazán üzemeltetésé­hez, november 15-i belé­péssé]; Fizetés megegyezés szerint. Jelentkezés szemé­lyesen, a vállalat igazgató­jánál. Eger, Tinódi u. 28. sz. 7—15 óráig. Fiú télikabát 5-16-os méretig 220 Fí-íó! 1.000 Ft-ig. Fiú átmeneti kabát 5-16-os méretig 380 Ft-tól 700 Ft-ig,