Heves Megyei Népújság, 1963. október (14. évfolyam, 229-255. szám)

1963-10-01 / 229. szám

4 NEPÜJSÄG 1963. október 1., kedd SPORTHÍREK ír Újabb pontot vesztett idegenben az egei csapat Nagybátony—Egri Uóz^a 1:1 (0:0) Nagybátony, 1000 néző. Ve­tette: Wottava. Nagybátony: Bulyovszky — Molnár, Veres, Stuhl — Sereg, Tari — Hu­szár, Kovács, Szarvas, Tórák, (g Szalai. , Edző: Laczkó Sándor, -r- Dózsa: Papp — Szász. Kiss, Révász — Vár- illyay, Hanus — Nagy K., Ko- /ács, Varga II, Gál, Csízma- iia. Edző: Molnár Péter. Az egri csapat kezdett job­ban, a 10. percben már három szöglet jelezte fölényét. Iga­zán jó helyzet azonban nem ikadt, mert az egri csatárok ;okat körülményeskedtek, s íz megkönnyítette a hazai vé- iők dolgát. Negyedóra eltelté­vel feljött Nagybátony, magá- íoz ragadta a kezdeménye­it, eredményes azonban nem tudott lenni, mert az egri vé­lelem kitűnően zárt és már esírjában elfojtotta a hazai csatárok próbálkozásait. A mérkőzés első gólja a 61. percben esett: Papp jól ug­rott fel egy szögletrúgásra, a levegőben azonban meglökték, kiejtette a labdát és Kovács — a füttyszót váró egri vé­dők mellett — az üres kapu­ba lőtt. 1:0. A Dózsát megzavarta a vá­ratlan gól és két ízben is csali a szerencse mentette meg Papp kapuját a góltól: a 70 percben Kovács tisztán elfu­tott, már csali Pappal állott szemben, de aztán közelről fö­lé bombázott. A hajrában az egriek nagy erőfeszítéseket tettek az egyenlítésre, a csatárok azon­ban továbbra is gyehgélked- tek. ... Az egriek mezőfölé­nye végül is a 86. percben góllá érett: Gál hosszú ke­resztlabdával ugratta ki Ko­vácsot és az összekötő a kiin­duló kapus feje fölött ügye­sen az ellenkező sarokba lőtt. 1:1. At. utolsó percek a ven­dégcsapat fölényének jegyé­ben teltek el. A döntetlen eredmény meg­felel a látottaknak. Az egri csapatból fenntartás nélkül csak Kiss, Szász, Révász és Hanus dicsérhető — a többi­ek mélyen szokott formájuk alatt szerepeltek. A csatárok teljesítményére jellemző, hogy a 90 perc alatt egyetlen lövést rúgtak kapura, az is gól lett... Az Egri Dózsa csapata szer­dán délután 15,15 órakor az Egri Honvéddal játszik edző- mérkőzést. A bajnokság állása: Keleti csoport — A HONVED Dobó SE I október 1-én a fegyveres erők klubjában 15 órai kezdettel ; tartja vezetőségválasztó köz­gyűlését, amelyre a tagokon kívül szeretettel várja az ér­deklődőket, a szurkolókat is. — A PETERVASARI JTST szeptember 30-án elnökségi ülést tartott, amelynek kere­tében értékelték a Parádi SK munkáját, majd Bacsó István JTST elnök beszámolt a ve­zetőségválasztó közgyűlések helyzetéről és ismertette a já­rási küldött-konferencia anya­gát. — OKTÓBER 3-án 15 órai kezdettel a gyöngyösi városi | sporttelepen a DVTK NB l-es labdarúgó-csapata játszik ba­rátságos mérkőzést a Gyön­gyösi Honvéd együttesével, előtte 13,30 órakor a Gyön­gyösi Bányász—DVTK II. ta­lálkozót bonyolítják le. Ismét győzött az Egri Előre A Hatvani Kinizsi jött fel a második helyre a megyei labdarúgó- bajnokságban 1. SZVSE 9 7 1 1 20: 7 15 2. Egri Dózsa 9 5 3 1 16: 8 13 3. Kecskemét 4. Gyula 5. Nyír. MSE 9 9 9 5 5 5 2 2 1 2 2 3 24: 8 17:13 20:18 12 12 11 A TOTÓ erenlménye 6. Jászberény 9 5 1 3 14:13 11 1. Bp. Honv.—Ü. Dózsa 7. Szóin. MTE í) 4 2 3 22:14 10 1 2:1 8. Vasas Izzó 9 3 3 3 16:13 9 2. FTC—Tatabánya X 1:1 9. Bp. Spart. 9 3 3 3 18:21 9 3. Szeged—Vasas 2 0:1 10. M. Bánj'. 9 4 1 4 12:23 9 4. Dorog—Győr X 0:0 11. Bp. Előre 9 3 2 4 13:11 8 . 5. Csepel—Pécs 1 3:2 12. Kisterenye 9 3 2 4 14:15 8 6. Komló—DVSC 1 3:2 13. KISTEXT 9 3 1 5 12:13 7 7. Oroszlány—SBTC X 1:1 14. Nagybátony 9 2 3 4 7: 9 7 3. Borsodi B.—Dunaúfv. 2 1:3 13. Debr. D. 9 2 3 4 14:21 7 9. MÁV DAC—Sz-fehérv. 1 2:0 16. Baglyasalja 9 3 1 5 13:25 7 10. Nyíregyh.—BVSC 1 1:0 17. Szóin. MÁV 9 1 2 6 14:22 4 11. MVSC—Ganz-MÁVAG 1 1:0 18. Békéscs. 9 3 6 9:21 3 12. Egyetért.—Budafok 1 1:0 Csak a két gyöngyösi csapat tudott győzni a labdarúgó NB Ill-ban A vasárnapi mérkőzések után csak a gyöngyösi szur­kolók voltak elégedettek: a Gyöngyösi Spartacus és a Gyöngyösi Honvéd egyaránt 1:0 arányban győzött, s ezzel a Spartacus megerősítette a táblázaton elfoglalt második helyét, az éllovas Tűzoltó Dózsa már csak jobb gólará­nyával vezet- A Honvéd az előkelő harmadik helyen áll — egy ponttal leszakadva a Debreceni Honvédtől és Ruda- bányától. A tartalékos Éger- csehi Bányász továbbra is „gyengélkedik”, ezúttal gól nélküli döntetlennel volt kénytelen megelégedni a Nyír­egyházi VSC-vel szemben, az Egri Honvéd és a Petőfibányai Bányász pedig egyformán 2:0 arányú vereséget szenvedett Kazincbarcikán, illetve Karta­lon. Gyöngyösi Spartacus—Zagy- vapálfalva 1:0 (0:0). Gyöngyös, 800 néző. V.: Sipos. Gyöngyös: Csaba—Szalma, Treiber, Somodi—Ambrus, Trencsényi—Keszthelyi, Potye, Halmóczki, Szerdahelyi, Kiss, Edző: Ali István. A gyöngyösiek széllel és nappal szemben kezdték a já­tékot, s rögtön fölényt harcol­tak ki. A második percben Ambrus egy összecsapásnál megsérült, a jobbszélre állt & ettől kezdve már csak statisz­tált a pályán. Keszthelyi húzó­dott vissza a helyére. A 20. perc eseménye: jobb oldali támadás végén Szerdahelyi lövése a kapufán csattant. A hazaiak fölényére jellemző, hogy az első lövés a 28. perc­ben ment Csaba kapujára. Szinte állandóan a vendégek térfelén folyt a játék, Zagy- vapálfalva azonban sokszor 8—9 emberrel is védekezett! Szünet után folytatódott a meddő hazai fölény. A 65. percben a pálfalvai kapus durván leterítette Halmóczkit, a játékvezető sípja azonban néma maradt A mérkőzést eldöntő egyetlen gól a 69. percben esett: jobboldali tá­madás végén Halmóczki lab­dájával Szerdahelyi ugrott ki és már a 16-oson belül járt, amikor hátulról elbuktatták. A megítélt 11-est Treiber ér­tékesítette. 1:0. A gól után a vendégek fel­hagytak védekező taktikájuk­kal, s a 85. percben hajszál híján egyenlítettek: a játék­vezető Keszthelyi szerelését szabálytalannak ítélte meg, a büntetőt azonban Csaba gyors vetődéssel kiöklözte! A Gy. Spartacus 16 emberrel is fölényben játszott, győzel­me nagyobb is lehetett volna. Egyénileg Csaba kitűnően vé­dett. A jól záró védelemből Szalma emelkedett ki. Tren- esényi a támadásokból és a védekezésből is jól kivette a részét, Ambrus sérülése elle­nére is hasznára volt csapatá­nak. Keszthelyi kitűnően helytállt mint fedezet, Potye halványabb volt a szokottnál, Halmóczkinak akadt néhány ügyes megmozdulása. Szerda­helyi mezőnyben végzett mun­kájáért dicsérhető. Kiss csak a végén elégített ki. Sipos já­tékvezető jól bíráskodott. Szkocsovszky Tibor Gyöngyösi Honvéd—Kisvár- dai Vasas 1:0 (0:0). Gyöngyös, 1000 néző. V.: l^úzási; Honvéd: Molnár—Balogh 11., Murányi, Turgonyi—Czu- der, Paskó—Juhász, Balogh 1., Bócsik, Maár, Csuzda. Edző: Csizmarik Imre. Jól kezdett a Honvéd, s a 10. percben már három szög­let jelezte fölényét. A 12, percben Maár fejesét üggyel- bajjal hárította a kapus, majd Bócsik—Juhász összjáték vé­gén a szélső lövését a kapufa mentette. Szinte állandóan a hazaiak kezdeményeztek, a csatárok lövéseit azonban nem kísérte szerencse. Ekkor még senki sem gondolt arra, hogy a két pont sorsát egyet­len öngól dönti el;.. A 30. percben Balogh I. lö­vése jelentett eseményt, aztán szöglétrűgás után a kapus ki­ejtette a labdát, de másodszor­ra rávetődéssel tisztázott. A félidő befejezése előtt a kitörő Juhász elől az utolsó másod­percben hárítottak a védők. Szünet után egy darabig a vendégek veszélyeztettek, majd feljött a Honvéd és isi­mét jelentős mezőnyfölényt harcolt ki. A sorozatos táma­dások végül is az ,,53. percben góllá értek: Balogh I. labdá­ját Bócsik ívelte a kapu elé, s a labda a menteni akaró Kozma fejéről a kapu köze­pébe hullott. 1:0. Öngól! A másik oldalon veszélyes ellentámadást rombolt a hazai­ak védelme, nem sokkal ké­sőbb Balogh I. lövése a kapu­fán csattant. A befejezés előtt Bócsik növelhette volna a hazaiak előnyét, de jó hely­zetben kétszer is a kifutó ka­pusba lőtt. A látottak alapján a Honvéd nagyobb arányban is nyerhe­tett volna. Egyénileg Molnár tartja jó formáját, a hátvé­dek egymás múlták fielül. Paskó volt a jobbik fedezet, de Czuder is kielégített A támadósorban Maár, Csuzda, Balogh L a sorrend, Bócsik sokat hibázott, Juhásznak csak szemfülessége említhető. Búzási megfelelően vezette a mérkőzést. Marinha bajos Kartali MEDOSZ—Petőfí­bánya 2:0 (2:0). Kartal, 500 néző. V.: Lévavári. Petőfi bánj a: Kovács—Ma­kalicza, Tóth II., Gáldi II.— Balogh, Takács—Sándor, Alattyáni, Tóth I., Horváth, Gelics. Edző: Léby Emil. Már az összeállítás sem sok jót ígért, hiszen Tóth I. sérül­ten vállalta a játékot.,. A nagy lelkesedéssel küzdő haza- isik már az 5. percben gólt értek el, s utána tartóssá vált mezőnyfölényük. Ennek elle­nére a 15. percben Petőfibá­nya egyenlíthetett volna, Horváth azonban két biztos helyzetet hagyott kihasználat­lanul, A vendégek támadá­saiból hiányzott a szervezett­ség és a kellő átütőerő. A 32. percben Tóth II. hibázott Ko­vács kapuja előtt, s a hazaiak megszerezték a második gól­jukat. Továbbra sem változott a helyzet, jóformán egyetlen lövés sem ment a kartali ka­pura, a másik oldalon viszont Makalicza egymás után veszé­lyes helyzetekben tisztázott. Szünet után Takács és Sán­dor helyet cserélt egymással, ekkor valamit javult a ven­dégeli játéka, de a támadások továbbra is meddőek marad­tak. Egyedül Alattyáni pró­bálkozott kapuratöréssel, de a csatárnak semmi sem sike­rült A hajrában rákapcsolt a Bányász, Balogh 25 méteres bombáját üggyél-bajjal nyom­ta szögletre a kapus, majd Alattyáni két csel után kapu­ra lőtt, a labda a felső lécről a gólvonal mögé pattant, a já­tékvezető azonban nem ítélt gólt. Ekkbr Balogh megjegy­zést tett, mire Lévavári kiál­lította. A végig lendületesen és nagy akarással küzdő hazaiak 'győ­zelme megérdemelt. Petőfi­bánya ezúttal halvány teljesít­ményt nyújtott. Egyénileg Ko­vács a gólokról nem tehet A fedezetpár és a közvetlen vé­delem mélyen formája alatt játszott. A támadósor erőtlen­ségével körülményeskedésével vétette magát észre. Lévavári ítéleteivel főleg a vendégeket sújtotta, többek között nem adott meg javukra egy szabá­lyos gólt Kulcsár Mihály Egereseid Bányász— Nyíregyházi VSC (fcfl. Egercsehi 500 néző, V., Gás­pár. Egeresein: Selmeczi — Nagy K., Bóta, Bocsi — Tengely, Nagy T. Göbölyt, lpacs, Prommer, Dudás. Hidasi. Edző: Varczába Ágoston. Az erősen tartalékos hazaiak kezdtek jobban, már az első percekben több gólhelyzetet teremtettek a vendégek kapuja előtt, a lövések azonban nem sikerültek. Egy ízben Göböly az alapvonalról visszagurította a labdát és a befutó Hidasi köz­vetlen közelről csúnyán fölé lőtt. Ebben a játékrészben Nyíregyháza csali szórványosan jutott át a, félvonalon, a hazai­ak védelme — Bótával az élen — szilárdan állt a lábán. A 44. percben érdekes esemény hozta tűzbe a nézőket. Ipacs szögletet ívelt be, kavarodás támadt a kapu előtt, közben a labda a hálóba jutott — de a játékvezető néhány másodperccel előbb már a félidő végét jelezte. Szünet után az 52. percben Dudás sajnálatos sérülést szen­vedett, elhagyta a pályát és már nem is tért vissza. Ettől kezdve Egercsehi 10 emberrel játszott tovább. Fokozatosan Nyíregyháza lendült támadásba — igazi gólhelyzetet azonban nem tudott teremteni. A hazai­ak a 88. percben megszerezhet­ték volna a győztes gólt, Hidasi közeli, nagyerejű lövése haj­szállal kerülte el a sarkot. Két ellentétes félidőből állott a mérkőzés, az elsőben a hazai­ak, másodilkbani a vendégek ját­szottak jobban. Az eredmény igazságos. Egyénileg Selmeczi kevés dolgát jói végezte. Bóta a csapat egyik legjobbjának bi­zonyult, de Nagy K. és Bocsi is jól játszott. Nagy T. volt a jobb­fedezet, bár Tengely is hasznos munkát végzett. A támadósor végig gyengén játszott, hiány­zott belőle az átütőerő és a csatárok lövőkészsége is sok kívánnivalót hagyott maga- után. A játékvezető megfelelő- sí működött. Egged József Kazincbarcika—Egri Honvéd 2:0 Hd)) Kazincbarcika. 600 néző, V.: Nagy. Honvéd: Zsilinszki — Ma­im II., Gál, Vágvölgyi — Far­kas, Csirke — Urvári, Plessek, Ármos, Gulyás, Palocsai. Edző: Kovács László. Nagy szél támogatta a hazai­akat, mégis a vendégeknek tá­madt előbb helyzetük, de Pa­locsai, majd Plessek hibázott. A 3. percben váratlanul a szemmel láthatóan védekezésre berendezkedett hazaiak szerez­ték meg a vezetést1: az egyedül elől tartózkodó középcsatár a védők „dís2kisérete” mellett lőtt a hálóba: 1:0. Továbbra is á Honvéd fcez­A megyei labdarúgó — baj­nokság VII. fordulójában, az Egri Előre könnyen győzött a Recski Bányász ellen, s kiváló gólaránnyal, 1 pontos előnnyel vezet a táblázaton. A második helyre, az Egri Vasas ellen ide­genben nyerő Hatvani Kinizsi jött fel, és a harmadik helyet Rózsaszentmárton foglalja el, amely az utolsó percben rúgott góllal szerezte meg a bajnoki pontokat Bélapátfalván. To­vább folytatja jó szereplését a Gyöngyösi Bányász, amely jobb második félidejével, biztosan fektette kéívállra az újonc gyöngy ösorosziakat. Hatvanban nagy érdeklődés mellett került sor, a MÄV HAC (a HVSE új neve) —Hon­véd K. SE találkozóra. A ha­zaiak hatalmas küzdelem után 2:1 arányban győztek. Az erők kiegyensúlyozottságára vall, hogy nem kevesebb, mint négy találkozó végződött döntetle­nül. Ezek közül különösen ér­tékes, az Egri Spartacusnak—■ Hevesi MEDOSZ elleni döntet­lenje és a lőrincieket is dicsé­ret illeti, az Egri Dózsa II. ellen elért 2:2—ért. EREDMÉNYEK: Egri Előre — Recsk 3:0 (1:0), Gyöngyösi Bányász — Gyön- gyösoroszi 3:1 (1:1), Füzesa­bony — Szűcsi 0:0, Apei Va­sas — Gyöngyösi Vasutas 1:1 (0:0), MÁV IIAC — Honvéd Korvin SE 2:1 (2:0), Egri Va­sas — Hatvani Kinizsi 1:2 Bél­apátfalva — Rózsaszentmárton 1:2 (1:1), Heves — Egri Sparta­cus 0:0, Lőrinci —- Egri Dó&üa II. 2:2 (0:2). MHS-híradó A motoros összetett honvé­delmi verseny döntőjében — mint ismeretes — Apc község két csapata képviselte Heves megyét. Az apci motorosok ki­tűnően helytálltak és az 5. valamint a 6. helyet szerezték meg. A versenyzőknek az 50 kilométeres, változatos, nehéz terepen különböző akadályo­kat kellett leküzdeniök. Külö­nösen az apciak számára je­lentett nagy megterhelést ez a verseny, hiszen a csapatok tagjai nem voltak hozzászok­va a homokos talajhoz. Ráadá­sul az apciak nem egységes nagymotorokkal, hanem ki­sebb motorokkal indultak, s ez alapos hátrányt jelentett szá­mukra. Éppen ezért dicséret illeti őket: Kerner Ferencet, Lükéi Istvánt, Dobozi Györ­gyöt, a két Kovács Istvánt és Komenda Józsefet. ★ Befejeződött a IH. osztályú lövészbajnokság, amelyben a hatvani járásból a Mátra vidé­ki Erőmű és a Hatvani Cukor­gyár együttese vett részt. Csak a. negyedik, illetve az ötödik helyet sikerült megszerezniük, így nem jutottak tovább: jö­vőre is a III. osztályú bajnok­ságban szerepelnek. ★ Az MHS Hatvani Járási El­nöksége Hatvanban, Hortons Lőrinciben, Apcon, Petőfibá- nyán és Heréden — a kör- kiképzések helyein — aktíva­értekezletet tartott, amelyekre meghívta a párt-és a különbö­ző tömegszervezetek képvise­lőit is. A pártszervezetek mindenütt képviseltették magukat, * KISZ-alapszervezetek részé­ről viszont csak a petőfibá­nya iák jelentek meg az érte­kezleten, amelyeken megbe­szélték, hogy az új oktatási évet október 15-én kezdik. Póka János nyerte a futóőzlövő-bajnokságot Mátraházán rendezték meg az MHS 1963. évi futóőzlövő országos bajnokságát, a két részből álló versenyen örven­detes Heves megyei sikerek születtek: Páka János nyerte a bajnokságot, s a csapatban is a Mátrai Állami Erdőgaz­daság együttese végzett az el­ső helyen. Az ifjúságiak cso­portjában a tehetséges fiatal Bakónál Eredre lett az első. Eredmények: I. rész (40 lövés): 1. Póka János (Mátrai Erdőgazdaság) 158, 2. Bakondi I. (Mátrai Er­dőgazdaság) 149, 3. Remény fi (Mátrai Erdőgazdaság 141, 4. Huszár (Keletbükki Erdőgaz­daság) 137, 5. Nagy (Mátrai Erdőgazdaság) 136. Nők és ifjúságiak (20 íövésp 1. Kiss (Mátrai Erdőgazdaság) 64, 2 .Bakondi II. (Mátrai Er­dőgazdaság) 62. Csapatban: 1. Mátrai Erdő- gazdaság (Póka, Bakondij ftagy és Czeke) 570, 2. Gödöl­lői Erdőgazdaság, 3. Kelet­bükki Erdőgazdaság, 4. Észak- somogyi Erdőgazdaság. Összetett bajnok: Polka János 304, 2. Bakondi I. 271 5. Reményű 251, 6. Kiss 24». Csapatbajnok: Mátrai Erdő­gazdaság 1044, 2. Keletbükki Erdőgazdaság 936, 3. Gödöllői Erdőgazdaság 791. Ifjúsági bajnok: Bakonck Endre 125, 2. Kiss 111, deményezett többet, Urvári ha­gyott lei kecsegtető gólhelyze­tet, aztán ismét csak Plessek .hibázott. Ebben a játékrészben sorozatos játékvezetői tévedé­sek tartották izgalomban a né­zőteret, és a játékosokat. A ha­zaiak csak ritkán lendültek át a félvonalon, ekkor azonban ve­szélyesen' szőtték támadásaikat. Szünet után a széltől támo­gatott Honvéd tovább növelte fölényét, Kazincbarcika sok­szor 8—9 emberrel is védeke­zett. Sok lövés ment a hazaiak kapujára, de vagy a kapus vé­dett kitűnően, vagy pedig a lövések célt tévesztettek. A 75. percben Gulyás nagy­erejű szabadrúgását mentette szögletre a kapuvédő, majd egy gyors ellentámadásnál eldőlt a mérkőzés sorsa: kavarodás támadt az egri kapu előtt és a jobbösszekötő a hálóba lőtt: 2:0. A Honvéd ezután sem adta fel, sokat rohamozott, a hazai­ak jól, záró védelmét azonban mér nem sikerült áttörni. Az egriek balszerencsés ve­reséget szenvedtek, az ered­mény könnyen fordított is lehe­tett volna. Egyénileg Zsilinszki az első gólért hibáztatható — hátvédjeivel együtt! A hátvéd- hármasban Ma-ruzs nyújtotta a legjobb teljesítményt, Gál mé, mindig nincs formában. Vág- völgyi csak időmkint felelt meg. Farkas volt a jobbik fedezek Gulyás remekül játszott, ds adós maradt a lövésekkel. Pter­seknek nem mént a kapura lö­vés, Urvárit csak időnMnt le­hetett észrevenni. Ármos meg­felelt, Palocsai gyengén ját­szott. Nagy megfelelően vezette a mérkőzést. A bajnokság állása: Északkelet 1. D. Honv. 8 6 _ 2 20: 9 13 2. Rudab. 3 6 — 2 19:10 13 3. Gyöngy. H. 8 5 1 2 14: 8 11 4. DEÍAC 8 5 — 3 19:15 10 ‘5. Edelény 8 4 1 3 14: 9 9 6. Egri H. 8 3 3 2 17:14 9 7. Nagykálló 8 4 1 3 19:18 9 8. MMTE 8 4 1 3 10:11 9 9. Nyíregyh. 8 3 2 3 16:14 3 10. D. GÖCS 8 4 — 4 13:19 8 11. Egercsehi 8 2 3 3 18:15 7 12. K-barcika 3 3 1 4 11.T4 7 13. Somsály 8 3 1 4 9:15 7 14. Kisvárda 8 3 5 8:10 « 15. Szuhav. 8 1 1 6 7:11 3 16. Hajdúszob. 8 — 1 7 8:30 l Észak 1. Tűzoltó D. 6 5 1 3 _ 12 : 5 9 2. Gy. Spart. 6 4 1 7: 4 9 3. Rákoscsaba 6 3 2 9: 5 8 4. Kartal 6 4 — 2 6: 5 8 5. Saig. KSE 6 3 1 2 16: 8 7 6. Vác 5 3 1 í 9: 6 7 7. Statisztika 5 3 — 2 12: 9 *i 8. Petőfib. 6 3 — 3 14:13 íi 9. B. Dózsa 6 2 2 2 8:10 $ 10. BEAC 4 2 1 1 5: 7 !* 11. Zagyvapálf. 6 1 2 3 7: 7 1 12 Autótaxi 6 1 2 3 9:11 4 13. Hajógyár 6 1 2 3 8:11 4 14. Sashalom 6 2 — 4 8:12 . 4 15. Ikarus 6 1 1 4 9-4 \ 3 1«. Chinoin 6 1 — S *:20 3