Heves megyei aprónyomtatványok 20/K

v ü fi r. e ;i y k i i a az általános iskolai 'Movas Kupa" lebonyolítására A kupa colja A benevzett iskoláknak kuparendszerű versenysorozat biztositása. Kupán keresztül bevont! az iskolákat a labdarúgás vérkeringésébe. A kupa rendező.je A kupa rendezője a Heves negyei Labdarugó Szövetség és a negyei Diáksport Tanács. A kupa lebonyolításának rendje A kupára benevezhet a megye területén működő összes általános iskola ahol a község területén nagy futtbal pálya van. A kupában - korosztálytól függetlenül - minden tanuló résztvehet, aki az iskola nappali tagozatos tanulója, még akkor is ha az évvesztes vagy osztály ismétel. A mérkőzések kuparendszerben kerülnek megrendezésre, vagyis mérkő­zésenként el kell dönteni ki a továbbjutó. Döntetlen esetén 2X5 perc hosszbbitás, majd ha ez sem hoz eredményt büntető rúgásokkal kell eldönteni a továbbjutást, az MLSZ szabályai szerint. A mérkőzések kéthetenként kerülnek megrendezésre. A sorsolást a HELASZ Utánpótlás Bizottsága végzi és küldi meg a benevezett illetve továbbjutott iskolák csapatainak. A mérkőzések ideje 2 X 35 perc, lo perc szünettel, A mérkőzésen 1 ka­pus és lo mezőnyjátékos szerepeltethető.. Az 5 csere játékos végig többször is becserélhető. A játékvezetőkről a pályaválasztó iskola gondoskodik, / a sorsolás­ban az előlálló a pályaválasztó/. A mérkőzést szükség játékvezető /testnevelő, tanár, szülő, stb./ levezetheti. A mérkőzés eredményét a rendező iskola postafordultával köteles közölni a megyei Labdarugó Szövetséggel, hogy a következő sorsolást ellehesse! készíteni. A mérkőzéseket a sorsolásban feltöntetett időben Te kell játszani. Halasztást csak nagyon indokolt esetben a megyei Labdarugó Szövet­ség engedélyezhet. Nevezés Az általános iskola "Heves Kupára" a nevezéseket 1991. szeptember 2o-ig kell beküldeni a megyei Labdarugó Szövetségnek, Eger, Kossuth L.U.9.SZ. 33oo Díjazás A "Heves Kupa" győztese egy évig őrzi a serleget, nelyr3 beváseti óv Aiolf» nevét. As első húrom hulyezett oklevél és éren díjazásban részesül. Csapa­tonként 2o db arany, ezüst és bronz.