Nagy Béla: Fradi futballmúzeum 18. A Fradi futballtemploma 2. Fényképek, emlékek, események… 1975-1981 (Budapest, 1995)

103. 1979. augusztus 7. FTC-FC BRUGES (belga) 3-0 nemzetközi A kapuban négy év után ismét Géczi állt! Ez volt a jutalomjátéka, helyesebben bú­csú 10 perce. A nagyszerű kapus ugyanis az első 10 percben őrizte a ferencvárosi hálót, majd nagy taps közepette átadta he­lyét Zsiborásnak, a csapatkapitányi kar­szalagot pedig Nyilasinak. A Fradi a hátra­lévő időben egyik legbiztosabb nemzetkö­zi győzelmét aratta. Az újonc Nagy Mihály­nak is sikerült góllal bemutatkozni. A talál­kozó nagy taps közepette ért véget. Géczi az FC Bruges elleni jutalomjátékán... Utoljára kezdődött Géczi nevével az FTC összeállítása... A mérkőzés előtt Mészáros József sz.o. elnök köszöntötte (egyéb­ként Dodó bácsi edzősége idején került a Fradiban!). A meghatott­ság mindkettőjük arcán így még érthetőbb... A búcsúmérkőzés ferencvárosi résztvevői. Álló sor balról: Tepszics, Judik, Hajdú, Géczi, Zsi- borás, Jancsika, Vépi, Magyar, Megyesi. Elöl: Pusztai, Ebedli, Nyilasi, Takács, Pogány, Nagy M. A búcsúajándékokkal... és utódjával, Zsiborás Gabival 53