Fradi újság (1996)

1996 tavasz / 3. szám

5 FRADI ÚJSÁG NAGY BÉLA: KRÓNIKA ­KILENCVENHAT... tett. Zavadszky magasan felugorva fejelte el a labdát, de a mozdulatnál szándékos kezezést vélt felfedezni a jószemű és végig a Fradi ellen ítél­kező bíró! Havasi Mihály: - A bíró ezen a találkozón huszonegy alkalommal tévedett a Fradi kárára, ebből öt al­kalommal súlyosan. Hosszú évekig tűrtünk, bambán hallgattunk. Most már elég! A videokazettát egyébként elküldtük a JT-be. A játék szellemé­hez idegen ítéleteken el lehet gon­dolkodni... Március 23. Népfürdő u.: FTC- Vilchea (román) 29-23 Bajno­kok Ligája Farkas A.-Becz 2, Szarka 1, Kö­kény 8, Pádár 4, Takács 1, Fiedler Cs: Tóth 6, Kertész 7, Horváth A Ferencváros végig biztosan tar­totta fölényét és a szünetre elért 6 gólos különbséget a végeredmény­ben is hozta. A mezőny legjobbja Kökény Bea volt, de Tóth, Kertész és Farkas is kitett magáért. Üllői út: FTC-MTK 3-1 G: Albert 2, Lisztes Hajdú—Hrutka—Szűcs, Kuznye­cov-Páling, Vincze, Albert, Lisztes, Kecskés-Kuntics, Kopunovics Cs: Nagy Zs„ Fatusi Az őszről elmaradt örökrangadót a Ferencváros lépésben nyerte. Igaz, hogy a kék-fehérek szerezték meg a vezetést, de Lisztes négy percen be­lül góllal válaszolt. Az 55. percben Kuznyecov átadását Albert lőtte a ka­puba, majd hat perc múlva ismét ő következett. Kuntics nagyszerű át­adását futtából, klasszis mozdulattal, jobb külsővel a kapu közepébe csa­varta. Albert Flórián: - Ügy tudom, baj­noki meccsen először volt csapatka­pitány a fiam. Két góljához külön gratulálok. Novák Dezső: - Sok volt a hiány­zó, de ezúttal ez a teljesítmény is el­fogadható. Fontos meccset nyer­tünk. Garaba Imre, az MTK edzője: - Egyéni hibákból kaptuk a gólokat, úgy láttam, a középpályán veszítet­tük el a mérkőzést. Az örökrangadón szerzett pontok­kal a Ferencváros ekkor 5 pontra kö­zelítette meg a listavezető BVSC-t. (folytatjuk) TECHEM Kft