Fradi újság (1996)

1996 tavasz / 10. szám

8 FRADI ÚJSÁG NAGY BÉLA: KRÓNIKA ­KILENCVENHAT... rosi fiú állhatott dobogóra. A 200 m-es mellúszást Kovács Vil­mos nyerte, míg Gáspár a 100 m-es hátúszásban második volt. Női versenyzőink helyezései: 200 m gyors: 2. Lakos 100 m hát: 2. Glaser 200 m mell: 3. Csobánki 100 m pillangó: 2. Nagy 3. Székely Június 2. Egerben folytató­dott a Pro Agria úszóverseny. A második napon ferencvárosi győztes is volt: Lakos Gyöngyvér 1:01.12-es idővel nyerte a 100 m-es gyorsúszást. Június 5. Üllői út: FTC-ZTE 1-1 G: Nicsenko Hajdú - Telek - Milovano- vics, Szűcs - Nyilas, Arany, Al­bert, Lisztes, Kecskés - Kuntics, Nicsenko; Cs: Nagy Zs., Za- vadszy. A két gól a félidő vége felé esett: a ZTE gólját Preisinger a 45. percben szerezte, míg a fe­rencvárosi egyenlítés csak a 88 percben következett be. Lisztes szép cselek után középre adott és Nicsenko közelről a hálóba pöc­cintette a labdát. A mérkőzés vé­gén a várt győzelem elmaradása miatt a vastaps elmaradt, de az egyenlítés okozta pontszerzés miatt a füttyszó sem hangzott... Novák Dezső: - Rosszul ját­szottunk, és nagyon rossz felfo­gásban. Sajnos elsősorban a kulcsjátékosok mondtak csődöt. Most már szinte sorozatban nem tudunk élni a felkínált lehetőség­gel, mintha bénítóan hatna a já­tékosaimra az ellenlábas BVSC veresége. A döntetlennel ugyan egy ponttal növeltük az előnyün­ket, ám a folytatásban ennél sok­kal jobb teljesítményre lesz szük­ség. Önök, amikor ezt az újságot kézben tartják, már tudják, hogy sikerült-e ez a jobb teljesítmény, vagyis a Fradi legyőzte-e vasutas riválisát. A krónikás egy ország- nyi fradistával együtt ebben bízik - hiszen akkor huszonhatodszor is bajnok a Fradi! Ez a helyzet még kimaradt... ...de itt már Nicsenko egyenlített. FTC elitgárda 96' - fotózáskor is a napos oldalon... AVIS TOYOTA