Fradi újság (1995)

1995 tavasz / 8. szám

3 FRADI ÚJSÁG • FTC-VASAS • FTC-VASAS • FTC-VASAS • FTC-VASAS • FTC-VASAS • & „Tegnap” történt - csodálatos volt... ANGYALFÖLDÖN xOBiSM-----------j S PORT! III. évf., 301. szám ♦ 1992. november 1., vasárnap ♦ Ára. 14,50 Ft NAPILAP IFA, BARKAS, NYSA, ZUK alkatrészek forgalmazása Viszonteladók kiszolgálása Ezen típusokból elfekvő készletet felvásárolunk! Támogatónk BCA Hungary RT. USA kerékpárok forgalmazója avagy FRADI- VARÁZS - MESTER­HÁRMASSAL Vasas-Smirnoff- Ferencváros 0-3 KÉPEK - EMLÉKEK LIPCSEI VOLT AZ ÚRDÚC 1974 őszén a Ferencváros a Népstadionban 4-0-ra páholta el nagynevű ellenfelét. Pedig Palotai bíró igencsak a Fradi ellen fújt - két 11-est is „el­rabolt” Bálintéktól. Bálint nemes bosszút állt - a 89. percben bombasza­badrúgása így vágódott Mészáros kapujába! Az 1957 áprilisában rendezett rangadón 80 ezer néző szorongott a Néps­tadionban. Nyárias, meleg időben, a 30. percben az FTC védelmének kü­lönösen „melege” volt. Raduly a képen látható nagy góljával a piros-ké­keknek szerezte meg a vezetést. Gulyás kapus szomorúan nézi, amint „ki­lövik” az ásványvizes üveget... A mérkőzés ferencvárosi gólszerzője is szélső volt - Fenyvesi egyenlített és a végeredmény 1-1 volt. Borsos áttöri a Vasas védelmét. Ebből az akcióból ugyan nem született gól, de a mérkőzést 3-2-re a Ferencváros nyerte. A Fradi gólszerzői Om- bódi, Friedmanszky, és Fenyvesi voltak. Berta (fehér mezben) és Horváth kapus együttes erővel mentenek a Vasas csatárok elől. A háttérben a Népstadion épülő világítóteste... • FTC-VASAS • FTC-VASAS • FTC-VASAS • FTC-VASAS • FTC-VASAS •