Fradi műsorlap (1988)

1988. november

Fradi műsorlap Somogy-Plasztik GT „Somogy Népe MGTSZ Ipari Főágazata Termékeink, tevékenységeink: — műanyag flakonok, tubusok kozmetikai és háztartásvegyipari célra 0.1 - 5 literig. — BOPP és PE zacskók nagy méretválasztékban — Virágcsomagoló anyagok nagy választékban! (fólia tekercsek, trapáztasakok, ívek, különböző tetszetős grafikákkal) — Háztartási és autóápolási vegyianyagok: Háztartási hypó Nátron-vízüvegoldat Akkumulátorsav Ioncseréltvíz Fagyálló autóhűtő folyadék Transparent ablak párásodásgátló — Kozmetikumok és egyéb háztartási vegyszerek egyadagos töltése korszerű Hassia töltőgépeken (samponok, krémszappanok, tusfürdő, habfürdő, krémek stb.) Kedvező árak! Bérmunkát is vállalunk, előnyös feltételekkel! Címünk: 8693 Lengyeltóti, Fonyódi út 10. Telefon: Lengyeltóti 98 Telex: 13-428 Ügyintéző: dr. Falussy Lajos ipari főágazatvezető TECHNION Műszaki Fejlesztő Kisszövetkezet Elektronika Vegyianyagok Nyomdai kapacitás Kutatás-Fejlesztés 1114 Budapest, Bocskai út 4—6. Telefon: 612-576 Nyomtatott áramkörök vegyi segédanyagai: Fotórezisztek, Maratók, FORRASZTÁSI SEGÉDANYAGOK KOZMETIKUMOK CPS—630—Q SZÜNETMENTES Áramforrás 630 VA 220 V 50 Hz ofszetnyomás szórólapok névjegykártyák prospektusok IRATMÁSOLÁS KIS BÜNTETÉS A játékosnak, kivéve a kapust, el kell hagynia a jeget 2 perc tényleges játékidőre, amely idő alatt cserejátékossal nem he­lyettesíthető. Kapust nem lehet bünetőpadra küldeni, helyette csapatának egyik játékosa tölti le a büntetést, aki a hiba elkö­vetésének időpontjában a jégen tartózkodik. Ezt a játékost a csapatkapitány jelöli ki. Technikai kis büntetés is 2 percet von maga után. A csapat bármely tagját kijelölheti a kapitány, és ennek a játékosnak azonnal el kell foglalnia helyét a büntető- pádon. A kis büntetés megszűnik, ha a kiállított játékos csapa­ta gólt kap. A csapat akkor kiegészülhet. NAGY BÜNTETÉS A mérkőzés folyamán az első nagy büntetés esetén a hibázó játékos, kivéve a kapust, 5 perc tényleges játékidőre áll ki, anélkül, hogy őt egy cserejátékos helyettesíthetné. A második esetben is 5 perc a tényleges büntetési idő, de ha ugyanaz a játékos kapta a két nagy büntetést, akkor 15 percig nem me­het vissza a jégra (nagy büntetés + fegyelmi büntetés). Az 5 perc letelte után másik játékos beállítható. Harmadik nagy büntetést kapott játékos végleg kiáll a játékból (nagy bünte­tés + végleges fegyelmi büntetés). FEGYELMI BÜNTETÉS A fegyelmi büntetés minden játékos számára, kivéve a ka­pust, a tényleges játékidőből való 10 perces kizárásból áll. Egy cserejátékos azonnal helyettesítheti a megbüntetett játékost. VÉGLEGES KIÁLLÍTÁS Egy játékosnak a játék teljes hátralevő idejére történő ki­zárásakor a megbüntetettet azonnal az öltözőbe kell küldeni. Ez a játékos nem vehet részt addig további mérkőzéseken, amígy ügyét az illetékes fegyelmi szerv nem tárgyalta. BÜNTETÖLÖVÉS A következőképpen kell végrehajtani a büntetőlövést: a korongot a felezővonal közepére kell helyezni, és az edző ál­tal kijelölt játékos köteles a koronggal kapura törtni s gól el­érését megkísérelni. A kapus nem hagyhatja el a kapuelőteret, míg a támadójátékos a korongot meg nem érintette, ezután a kapus megkísérelheti a korongot, vagy a játékost minden megengedhető módon feltartani. Gólt kell ítélni, ha a kapus az ütőt a korongot vezető já­tékos felé dobja. Nem lehet gólt elérni a kapusról, a kapufá­ról vagy a palánkról lepattanó koronggal. A büntetőlövés akkor is véget ér, ha a korong áthalad a kapuvonalon. A végre­hajtás megkezdése előtt mindkét csapat játékosainak vissza kell húzódniuk a félpályát jelző piros vonal mögé. Ha nem sikerült gól elérni a büntetőlövésből, akkor a harmad két bedobópontja valamelyikén kell a korongot játékba hozni. A büntetőlövés kivitelezéséhez szükséges idő nem számítható a szabályos játékidőbe. A KAPUS BÜNTETÉSEI Kapust nem lehet kis, nagy vagy fegyelmi büntetésért ki­állítani. Azonban a második nagy büntetésnél a kapust vég­leges fegyelmi büntetéssel kell sújtani, a játékból ki kell zárni és helyette egy mezőnyjátékos öltözhet be felszerelésébe, amire 15 perc adható. IPARI ÉS SZOLGÁLTATÓ KISSZÖVETKEZET VASÚTÉPÍTŐ BRIGÁDJA RÉSZÉRŐL 1121 Budapest, Arató köz 1/b. Telefon: 860-962 KAPACITÁS FELAJÁNLÁS Iparvágányok átalakítása, felújítása és karbantartási munkáira árajánlatot kérjen, munkánkért mindenkor garanciát JÓTÁLLÁST VÁLLALUNK BIZTOSÍTJA BIZTONSÁGÁT DOLGOZÓINAK KÖNNYEBBSÉGÉT KIVÁLÓ gépesített szakmunkás gárdánkkal MI ÁLLUNK RENDELKEZÉSÉRE * Betonelemgyártó munkára férfi betanított munkásokat felveszünk, Budafoki úti vagy csepeli munkahelyre. Érdeklődni lehet: 860-962 telefonszámon.