Észak-Magyarország, 2005. június (61. évfolyam, 126-151. szám)

2005-06-06 / 130. szám

2005. június 6., hétfő ÍSZAK SPORT /10 T0TÚ, 22. HÉT 1. Izland - Maqyarorszáq 2-3 2 2. Bulqária - Horvátorszáq 1-3 2 3. Hollandia - Románia 2-0 1 4. Albánia - Grúzia 3-2 1 5. Törökország - Görögország 0-0 X 6. Oroszország - Lettország 2-0 1 7. Írország - Izrael 2-2 X 8. Skócia - Moldova 2-01 9. Fehéroroszorszáq - Szlovénia 1-1 X 10. Norvégia - Olaszország 0-0 X 11. Azerbajdzsán - Lenqyelország 0-3 2 12. Szerbia-Monteneqró - Belgium0-0 X 13. Spanyolország - Litvánia 1-0 1 +1 Portugália - Szlovákia 2-01 Labdarúgó NB III Mátra csoport Mátra csoport, 25. forduló Mezőkövesd - Gödöllő________________________________4-2 (1-1) Mezőkövesd, 600 néző. V.: Tyukodi.____________________ Mezőkövesd: Róza - Baranyai, Bocsi, Forgács, Kovács, Nagy, Tari, Besenyeí Zs. (Ragó, Szabó D.), Boczki, Szabó J. (Besenyei F.), Varga. Edző: Koleszár György. __________ Gödöllő: Lajosházi - Kovács, Somogyi T„ Perecsényi (Szász), Kovalcsik, Maros (Vilmon), Vörös, Bencsik, Somo­qyi G., Vizler, Kiss. Edző: Szász Ferenc. ___________ Gólszerző: Somogyi G. (0-1) a 18., Ragó (1-1) a 33., Besenyei F. (2-1) az 50., Boczki (3-1) az 54., Kiss (3-2) a 70,, Varga (11-esből, 4-2) a 88. percben._______________ Jók: az egész csapat, ill. Somogyi T., Somogyi G._______ Koleszár György: - A kövesdi labdarúgás legnagyobb si­kerét ez a csapat érte el, szép volt, fiúk! Egyéb minden másra a feleletet az idő megadja. ___________________ Szász Ferenc: - Nem érdemeltünk vereséget. További eredmények Túra - Pétervására _______________________________4-0 Tápiószecső - Balassagyarmat________________ 1-4 Főt - Tápióqyörgye________________________________0-0 Gyöngyöshalász - Magyarqéc_______________________0-2 Veresegyház - Gyöngyös____________________________2-1_ Baglyasalja - Jászberény 2-7 LABDARÚGÓ-TABELLÁK Az NB II Winner csoport állása 1. Baktalórántháza29 225266-21 71 2. Vecsés 29215357-18 68 3. Szentes 2917 7 573-39 58 4. Jászapáti 2916103 55-2758 5. Kazincbarcika29166 779-4954 6. Bőcs29 1541078-4549 7. Karcag 291251261-50 41 8. Gyula 291251246-45 41 9. Putnok29 1161239-5039 10. Mátészalka2911 414 50-49 37 11. Dabas 2987 14 47-6131 12. Kistarcsa 2993 1736-6430 13. ESMTK29 761639-72 27 14. Salgótarján296419 28-5422 15. Hajdúböszörmény29 622133-8020 16. Kiskunhalas29 312529-9210 Az NB III Tisza csoport állása 1. Létavértes 281963 69-2063 2. Tuzsér 27188162-2162 3. Ibrány27 186378-2560 4. Sényő 27155 745-3250 5. Rakamaz271210557-30 46 6. Hajdúnánás 271011644-3241 7. Mád 271061142-4536 8. Sátoraljaújhely 27 10 61139-5136 9. Nyíradony 27 810939-39 34 10. Abaújszántó 271111539-50 34 11. Szirmabesenyő 27741641-6325 12. Balmazújváros 27 5101242-75 25 13. Miskolci VSC 27531928-76 18 14. Nyírkárász 27 3 71735-6616 15. Szakoly 27271836-7113 Az NB III Mátra csoport állása 1. Túra 25 1 183459-2057 2. Mezőkövesd 251393 40-2148 3. Jászberény25 12 4 952-3640 4. Pétervására2512 4943-3040 5. Balassaqyarmat25116 842-3039 6. Baqlyasalia 25123 1042-4039 7. Veresegyház 2589 838-3533 8. Tápiógyörgye 25898 39-41 33 9. Gyöngyös259 51138-5132 10. Magyargéc258 71030-4731 11. Gyöngyöshalász25751329-4126 12. Fót25 5 812 . 26-3923 13. Gödöllő25 65 14 28-5023 14. Tápiószecső255 51527-5220 A megyei I. osztály állása 1. Ózd 32292 1 133-29 89 2. Onqa 33227 4 98-3973 3. Erdőbénye 3321 5 781-3768 4. Felsőzsolca331896 82-3663 5. Arnót 33 20 2 1185-4062 6. Nyékládháza33179 769-3460 7. Tomor-Lak3319212 67-5259 8. Encs33 1751186-5556 9. Sajószentpéter33 ‘ 1551360-5150 10. Sárospatak 3311 10 1246-5643 11. Pálháza 33 14 118 57-86 43 12. Varbó331131947-10636 13. Boqács 33 9 51944-9032 14. Muhi33 942061-9731 15. Bodroghalom *338124 32-10522 16. Karcsa 325225 29-11817 17. Holcim333525 25-8914 * 3 büntetőpont levonva Az Ózd - Karcsa mérkőzést június 8-án, 17 órától pótolják be. A visszalépett Borsodszentgyörgy őszi eredményeit nem törölték, tavasszal az aktuális ellenfél szabadnapos, és 0-0-s gólkülönbséggel kapja meg a 3 bajnoki pontot. Már eldőlt az érmek sorsa A Varbó (fehérben) otthon tartotta a három pontot ■ A hétvégén az ÉM labdarúgó megyei I. osz­tály 33. fordulóját ren­dezték meg. Miskolc (ÉM) - Az Onga hazai győzel­mével biztosította be a második helyét. Pálháza - Felsőzsolca_______0-2 (0-0) Pálháza, 150 néző. V.: Rendek. Pálháza: Repka - Pásztor, Rózsadom­bi, Petercsák, Flarsányi, FHajdú, Csizmár, Tóth Zs. (Gergely), Rendes, Venglárcsik, Sáfrányos (Tóth B.). Edző: F-tajdú János. Felsőzsolca: Ravasz - Szobóczki, Kalász, Molnár, Palánnkai, Rácz, Tamás (Vod- icska), Kalász (Kundráth), Krompák, Egry (Pásztor), Tóth. Edző: Bodnár József. G.: Rácz, Egry. Jók: az egész csapat, ill. Ka­lász, Egry, Molnár. Ifi: 1-9. ______ Hajdú János: - Remek játékvezetés mel­lett az első félidőben szerencsejáték. A másodikban felszabadultabban csak ki­hagyott helyzetekig jutottunk. Köszö­nöm a szurkolók és a megmaradt játé­koskeret segítségét, mi becsületből vé­gigcsináljuk az egészet, majd a vezetők döntenek, ha tudnak. Én már tudom, hogy mit tegyek. __________________ Bodnár József: - A mérkőzésen minden hibánk kiütközött, rengeteg kihagyott gólhelyzet és a végén fegyelmezetlen védekezés. Ha a játékvezetőn múlott volna, reggelig nem rúgunk gólt. Varbó - Nyékládháza 2-0 (1-0) Varbó, 100 néző. V.: Simkó. Varbó: Kiss Cs. - Vantal, Cseh, Rontó, Kiss J., Csendi, Horváth F., Horváth T., Ko­vács Z., Horváth S., Mácsi (Darmó). Edző: Kovács László. Nyékládháza: Szabó - Hal­tai, Péli, Bazsányi (Resetár), Kuzma, Tóth, Vidinczei, Kurucz, Kun, Nagy (Tóth T.), Tóth A. (Mezei). Edző: Demeter István. G.: KissHorváth T. (11-esből). Jók: az egész csapat, ill. senki. Ifi: 0-9. Kovács László: - Örülök, hogy az utol­só hazai mérkőzésen győzelemmel tud­tunk búcsúzni a közönségtől._______ Demeter István: - Az idény leggyen­gébb játékát nyújtottuk, az okok isme­retlenek. Lehet, hogy a hétközi kupa­meccs, vagy a hiányzók miatt van. Min­ket csak Simkó játékvezető múlt alul. ÉC7AII Mive' a Borsodszentgyörgy csapata vissza- Mfl lépett a további küzdelmektől, így ebben a fordulóban a Tomor-Lak együttese szabadnapos volt. Holcim - Sajószentpéter 1-4 (1-3) Miskolc, 100 néző. V.: Demeter. Holcim: Szigeti - Kocsis, Lénárt, Hor­váth (Oláh), Demeter, Debreceni, Giák (Nagymengyi), Vodicska, Gilányi, Bá­nyai, Thür. Edző: Benczés Miklós. Sajó­szentpéter: Viszóczki - Kocsi (Balogh B.), Mattyák, Stavíarszki, Mata L. (So­mogyi), Oláh, Koleszár, Varga, Balogh N., Kelemen (Lázi), Garai. Edző: Hauberger Pál. G.: Gilányi, ill. Garai (3), Kelemen. Jók: Bányai, ill. Garai (a me­zőny legjobbja), Viszóczki, Mattyák, Stavíarszki, Koleszár. Ifi: elmaradt. Benczés Miklós: - Én is gratulálok a cso­portbajnok serdülőinknek. __ Hauberger Pál: - Gratulálunk a csoport- bajnok serdülőinknek, köszönet minden támogatónak, köszönöm a csapat hoz­záállását. A jövőben sok sikert kívánok a sajószentpéteri labdarúgásnak! Karcsa - Muhi 0-8 (0-4) Karcsa, 60 néző. V.: Tóth. Karcsa: Dakos - Bartus, Váradi Z., Ko­vács, Nagy J., Szabó (Bányácski), Kele­men, Kocsmárszki, Váradi G. (György), Simon, Gál. Edző: Kocsmárszki Gusztáv. Muhi: Detvai - Csanálosi, Nagy Z., Se­res, Csiszár, Tóth (Meixner), Toronyai, Szabó, Bene L., Nagy A., Rácz. Elnök: Rácz József. G.: Nagy A. (4), Bene L., Toronyai, Rácz, Szabó. Jók: senki, ill. Csiszár, Nagy Z., Nagy A., Szabó, Bene L., Toronyai. Ifi: 5-6. Kocsmárszki Gusztáv: - Á csapat olyan teljesítményt produkált, hogy ilyen arány­ban is megérdemelten nyert a Muhi. (Fotó: VCS) Rácz József: - A sérült csapattársunk Rácz Józsi teljes felgyógyulásához a csa­pat minden tagja ezzel a nyolc góllal já­rult hozzá. Köszönöm minden játékos­nak a tisztes helytállást. Erdőbénye - Ózd_______________2-3 (1-3) Erdőbénye, 200 néző. V.: Jakab. Erdőbénye: Mata - Hajdú, tamás, Bá­nyász, Oldal, Boldog (Kalász), Dorgai (Kecskés), Zuti, Tóth, Sajgó, Asszony (Csikai). Edző: Hlavács Csaba. Ózdi FC: Dancsok - Bakos, Réthy, Kiszely, Sza­kács (Bari), Budai, Zimmermann (Tóth I.), Kardos, Tóth K., Bíró (Vass), Kony­ha. Szakmai igazgató: Fitos József, edző: Albert Csaba. G.: Tóth, Kalász, ill. Tóth K., Konyha, Bíró. Jók: az egész csa­pat, ijl. Réthy, Kiszely, Budai. Ifi: 0-3. Hlavács Csaba: - Egyenrangú ellenfelei voltunk a bajnokcsapatnak, egy jó ira­mú mérkőzésen a helyzeteit jobban ki­használó csapat győzött. Fitos József: - Ez a csapat, amióta együtt dolgozunk - két éve -, 63 mérkőzésen két vereséget és két döntetlent csinált. Ezért köszönet a korrekt és szavatartó önkormányzatnak, a játékosoknak és a szurkolóknak. Kitűnő játékvezetés mel­lett egy kitűnő csapatot győztünk le. Bogács - Sárospatak 2-0 (1-0) Bogács, 100 néző. V.: Gálán. Bogács: Tiszóczki - Kántor, Guba, Der- da, Petrik, Dudás, Pribéli, Papp (Mak- ranczi), Fehér, Pintér (Varga), Bóta (Jan­kó). Elnök: Csecsődi Imre. Sárospatak: Ujj - Kerékgyártó, Wachter, Espák, Vígh, Géczi, Térjék, Samók, Lukács (Vé- csi), Bajnok (Sántha), Tóth. Edző: Her­mán Tibor. G.: Papp, Bóta. Jók: az egész csapat, ill. senki. Ifi: 0-10. Csecsődi Imre: - Ismét talpra állt a csa­pat, megmutatta a bogácsi közönség­nek is, hogy egységesen, nagy akarat­tal bárki veszélyben érezheti magát Bo­gácson. Külön gratulálok minden egyes játékosnak ezért a küzdeni akarásért, további sikereket kívánok Papp Sándor edzőnek. Hermán Tibor: - Akaratgyenge és ér­tékelhetetlen teljesítményt nyújtottak csapatom egyes tagjai. Elkeserítő, de megérdemelt hazai győzelem. Onga - Encs 2-1 (1-0) Onga, 250 néző. V.: Vróbel. Onga: Pólyák - Szakos, Túróczi, Varga L., Varga P., Urbán (Képes), Vincze (Tóth), Tósa, Molnár, Lója, Tocsev (Barc­sai). Edző: Túróczi Attila. Encs: Verpecz (Jakab) - Fülöp, Szegedi Sz., Meczkó, Orosz I., Molnár, Sárvári (Pásztor), Kuk­ta, Gregó, Horváth, Szegedi T. (Orosz R.). Edző: Kuszkó Sándor. G.: Lója (2), ill. Orosz R. Jók: Lója, Szakos, Varga L., Képes, Tósa, ill. Szegedi Sz., Meczkó, Molnár, Fülöp. Ifi: 3-7. _______________ Túróczi Attila: - Az ezüstéremért haj­tottunk, és úgy érzem, a csapat min­dent megtett a sikerért. Gratulálok min­denkinek, akik ebben az évben a csa­patban szerepeltek. Kuszkó Sándor: - Lüktető és hajtós mér­kőzésen mezőnyben egyenrangú ellen­felek voltunk. Sajnos a kapu előtt ismét összehoztuk a szokásos góljainkat. Arnót - Bodroghalom ________0-1 (0-1) Arnót, 200 néző. V.: Kascsák. Arnót: Pailai - Városi, Farkas A., Juhos, Soltész, Kiser, Gáspár, Kovács Z. (Far­kas I.), Kőműves (Bényei), Szabó V., Kristóf (Pékár). Csapatvezető: Asszony Béla. Bodroghalom: Zubik - Szabó, Ba­logh A., Pauli, Osztroha B., Osztroha T., Osztroha A., Reskó, Perecsényi (Kosz- tyi), Vajda, Fodor. Edző: Balogh And­rás. G.: Perecsényi. Jók: Városi, Pailai, ill. az egész csapat. Ifi: 5-0. Tóth János, elnök: - Nagyon rosszul esik a vereség, főleg hazai pályán. A mai na­pon gólképtelnek voltunk, ettől függet­lenül az élmezőnyhöz tartozunk! Balogh András: - Csapatom példát mu­tatott a lelkesedésből és jó játékból is. LABDARÚGÓ NB II WINNER CSOPORT, 29. FORDULÓ Bőcs KSC - Vecsés 3-2 (1-0) Bocs, 400 nezo. V.: Medovarszki. Bőcs: Balogh - Fodor, Simon, Molnár, Sándor - Vass (Szakszón, 65.), Túróczi, Irhás, Sípos - Kulcsár (Buri, 80.), Gaál. Edző: Tóth László. ____________________ Vecsés: Elbert - Ács, Hungler, Szigeti (Csillag, 35.), Búzás - Herczku, Pisont, Menyhárt, Siller - Töreky (Holló, 56.), Czipper (Kádár, 73.). Edző: Csábi József. 42. perc: Irhás remek indításával Sipos robogott el a jobb szélen, majd az éle­sen a kapu elé lőtt labdáját Gaál 8 mé- terről vágta a kapu közepébe, 1-0. 63. perc: Kulcsár kapott labdát a ven­dégtérfél közepén, majd kapura tört, lö­vését a kapus Túróczi elé ütötte, aki 10 méterről az üres kapuba helyezett, 2-0. 85. perc: A kitörő Szakszont buktatták a tizenhatoson belül: a büntetőt Mol- nár értékesítette, 3-0.______________________ 86. perc: Simon buktatta Hollót a bün­További eredmények \ Mátészalka - Hböszörmény 3-2 Kistarcsa - ESMTK__________2;T j Jászapáti - Szentes_________0-0 Dabas - Salgótarján________1jH_ Karcag - Kiskunhalas 3-1 tetőterületen belül, a tizenegyest a sér­tett értékesítette, 3-1.___ 90. perc: Sillerrel szabálytalankodtak a hazai védők 23 méterre a kaputól: a szabadrúgást Pisont végezte el és a lab­dát nagy erővel lőtte a kapu közepén a léc alá, 3-2._________________________ Jók: Sándor, Molnár, Túróczi, Gaál, Ir- hás, ill., Herczku, Elbert, Csillag, Holló. Tóth László: - Mi saját magunknak bi­zonyítottuk, hogy nagyon jó szellemű és sokra hivatott csapat vagyunk. Csábi József: - A szezon első veresé­gét szenvedtük el idegenben, emelt fő­vel, de sajnos megérdemelten. Putnoki VSE - B.lórántháza 1-2 (0-1) Putnok, 1000 néző. V.: Demeter. Putnok: Fülöp - Földvári, Calin, Martis, Pelyhe (Penti, 76.) - Kovács, Gál, Usvat, Kiss K. (Vicickó, 46.) - Lázár, Rab (Tóth, 75.). Edző: Őze Tibor. ________________ Baktalórántháza: Petranics - Szenes, Deák, Bodnár, Kozma A. - Márkus, Karkusz, Ignácz (Rákóczi, 85 ), Kozma J. (Gdovin, 89.) - Ádámszki, Szilágyi (II- lés, 75.). Edző: Madalina György. 20. perc: Szilágyi egy csellel tisztára ját­szotta magát a tizenhatos vonalán, majd jobbal a kapu jobb oldalába lőtt, 0-1. 53. perc: Sorozatos hazai támadásokat követően Gál bal oldali szögletét a be­robbanó Rab fejelte a hálóba, 1-1. 71. perc: Egy bal oldali vendégszabad­rúgást követően Ádámszki mindenkit megelőzve emelt 2 méterről a kapu­ba, 1-2. ______________________________ Jók: Gál, Rab, ill. Szenes, Bodnár, Koz­ma, Karkusz, Ádámszki._______________ öze Tibor: - Végig egyenlő ellenfelei voltunk a csoport bajnokának, sőt a második félidei játékunkkal föléjük nőt­tünk, ezért reálisabb lett volna a dön­tetlen________________________________ Madalina György: - Sok sikert kívánok ellenfelünknek az osztályozón. Legalább olyan jól játszottak, mint mi tavasszal, most is színvonalas mérkőzést vívtunk. Gyula - Kazincbarcika_________4-3 (1-2) Gyula, 300 néző. V.: Berettyán._______ Gyula: Steigerwald - Papp Cs., Czipó, Ótott, Szeverényi - Okos, Tamási (Tóth R., 84.), Dobrai (Czira, 76.), Balázs - Borúzs (Oláh, 66.), Papp D. Edző: Pász­tor József.____________________________ KBSC: Botló - Hanász, Bányai, Kovács R. - Darai (Engí, 46.), Odrobéna, Deák, Simkó, Kerekes - Darók, Dávid (Fekete, 67.). Edző: Kádár Zsolt._______________ 10. perc: Deák egy szép cselsorozat után Dávid elé passzolt, aki 13 méterről a jobb felső sarokba bombázott, 0-1. 34. perc: Jobb oldali hazai szabadrúgás után a laposan belőtt labdát egy kavaro- dás után Tamási gyötörte a kapuba, 1 -1. 43. perc: 22 méterre a hazai kaputól szabadrúgáshoz jutott a Barcika: Deák Hanász elé tálalt, aki középre emelt és az érkező Dávid 6 méterről a hálóba fe­jelt, 1-2.______________________________ 64. perc: Egy 22 méteres hazai szabad­rúgást Szeverényi végzett el, aki a sorfal fölött a kapuba csavarta a labdát, 2-2. 70. perc: Gyors hazai támadás futott a pályán: a labda Balázs elé került, aki a tizenhatoson belül összeesett, ami után a játékvezető büntetőt ítélt: a tizenegyest Dobrai a jobb sarokba lőtte, 3-2. 74. perc: Az üresen hagyott Balázs 13 méterről a bal alsó sarokba lőtt, 4-2. 79. perc: Szabadrúgáshoz jutott a KBSC a hazai kaputól 21 méterre: a labda mö­gé Deák állt és a jobb felső sarokba csa­vart, 4-3._____________________________ Jók: Steigerwald, Czipó, Szeverényi, Ba­lázs, ill. Bányai, Kovács, Deák, Simkó, Dávid.________________________________ Pásztor József: - Engem is meglepett a győzelmünk.__________________________ Kádár Zsolt: - A mérkőzés 60 percig a kezünkben volt, több ígéretes lehetősé­get is elpuskáztunk, de játékosaimat nem csupán a vereség ténye, hanem a velük szemben a játékvezető részéről elköve­tett igazságtalanság dühítette igazán. LABDARÚGÚ NB III. TISZA CSOPORT. 29. F0RDUL0 Sátoraljaújhely - Abaújszántó3-1 (1-1) Sátoraljaújhely, 200 néző. V.: Benkő. STK: Szemán - Janikó R., Ocsenás, Bod­nár, Janikó T., Csáki, Ablonczi, Váradi (Ka­tona), Szabó I., Trembulyák (Dakos), Pothurszky (Balogh). Edző: Szabó László. Abaújszántó: Szerencsi - Konyecsnyik, Erdősi, Soltész Z. (Dajka), Szőke, Pachinger, Mihálszki, Fügéi, Mató, Balázs (Müller), Lakatos. Edző: Szlifka Miklós. Gólszerző: Ocsenás (1-0) a 30., Fügéi (1-1) a 35., Janikó T. (2-1) a 65., Ablon­czi (3-1) a 80. percben. _______________ Jók: Trembulyák, Ocsenás, Janikó T., Szabó I., Ablonczi, ill. Szerencsi, Pachinger, Balázs._____________________ Szabó László: - Győzelmünk nagyobb További eredmények Létavértes - Nyíradony 1 -0 Ibrány - Rakamaz_________2-1 Balmazújváros - Tuzsér 2-2 Szabadnapos: Nyírkárász. arányú is lehetett volna, ha jobban össz­pontosítunk. Ellenfelünk minden ener- qiáját a védekezés emésztette fel. Szlifka Miklós: - Erősen tartalékos csa­patom mindent megtett az egy pont megszerzésért. Az Újhely megérdemel­ten hozta a három pontot. Szakoly - Miskolci VSC_________1-2 (1-0) Szakoly, 250 néző. V.: Tatár.__________ Szakoly: Tuska - Paulik, Pámer, Szemán, Koskovics, Dobos, Palaga, Vass Z., Gráf (Vass Zs.), Kánya (Kokrák), Komi (Tar­di). Edző: Gerliczki János._____________ Miskolci VSC: Kristóf - Jóner, Boszák (Rimaszéki), Gönczi, Kovács (Venczel), Tóth, Honti (Szurkos), Horváth, Diz- matsek, Hozdik, Csépány. Edző: Sze­pesi Zsolt._____________________________ Gólszerző: Komi (1-0) a 16., Dizmat- sek (1-1) a 46., Dizmatsek (1-2) a 58. percben.______________________________ Kiállítva: Csépány (75.)._______________ Jók: Vass Z., Pámer, Vass Zs., ill. Kris- tóf.tGönczi, Honti, Dizmatsek, Venczel. Gerliczki János: - Sok gólhelyzetet hagy­tunk ki, a lelkesen játszó vendégcsapat megérdemelten nyerte a mérkőzést. Szepesi Zsolt: - Egy érdekes mérkőzé­sen nagy árat fizettünk a győzelemért, mert még van egy forduló... Szirmabesenyő - Sényő 2-3 (1-1) Szirmabesenyő, 150 néző. V.: Szűcs. Szirmabesenyő: Valkányi - Lázár (Csip­kés), Nagy Cs., Gacsal, Zugrovics, Faze­kas, Lasztóczi, Nyitrai, Balogh R. (Esz­tergályos), Pap, Harsányi. Edző: Zupkó Mihály. _______________________________ Sényő: Lippai - Pljutyinszki (barna), Kiss T., Rubóczki (Göncz), Kiss G., Ruska, Kó- ka, Haburcsák, Székely (Knoblok), Vár- nai, Szabó. Edző: Rubóczki Tibor. Gólszerző: Pap (1-0) a 20., Kóka (1-1) a 36., Kóka (1-2) az 50., Pap (2-2) a 70., Kiss G. (2-3) a 90. percben. Kiállítva: Gacsal (25.)._________________ Jók: az egész csapat, ill. Székely, Kiss G., Kiss T„ Kóka._____________________ Kozák János, elnök: - A korai kiállítás miatt 65 percet emberhátrányban ját­szottunk, ennek ellenére a csapat min­dent megtett a győzelemért, de sajnos a szerencse is elpártolt tőlünk._______ Rubóczki Tibor: - Változatos mérkőzé­sen sok helyzet kimaradt, de a végén sikerült a nagyon fontos három pon­tot begyűjteni. Hajdúnánás - Mád __________1-1 (0-0) Hajdúnánás, 200 néző. V.: Gergely. Hajdúnánás: Haászbrand - Nagy T., Ko­csis, Bocz, Tar, Kléninger (Horváth Á.), Kondora, Oborzil (Gombkötő), Szemán, Majchrovics (Fodor), Mikita. Edző: Tóth János.____________________________:_____________ Mád: Lövei - Osváth, Toplenszki, Sza­bó S., Turbucz, Balogh P., Barna, Ju­hász, Babos, Koppány (Pásztor), Bódi. Edző: Osváth László.__________________ Gólszerző: Juhász P. (0-1) az 55., Hor­váth Á. (1-1) a 90. percben.__________ Jók: Kocsis, Tar, ill. az egész csapat. Tóth János: - Az idény végére elfárad­tunk, most ennyire futotta.___________ Osváth László: - Kiváló játékvezetés 'mellett ötletes és jó játékkal az utolsó másodpercben pontokat vesztettünk.