Észak-Magyarország, 2004. november (60. évfolyam, 255-279. szám)

2004-11-15 / 266. szám

2004. november 15., hétfő mmmmmwmré SPORT / 10 HÍRCSOKOR 0 Hazai környezetben szerepel ma a Berek Rolád-Miskolc csapata a teremlab­darúgó NB I 9. fordulójában: a Zrínyi Ilo­na Gimnázium tornacsarnokában 19.30- tól a Cerberus SC Budaörsöt fogadják. 0 A Reál Madrid télen az argentin Javier Zanettit szeretné megszerezni az Internazionalétól, majd jövő nyáron az olasz Antonio Cassano érkezhet a spa­nyol fővárosba az AS Romától. Előbbit azért venné meg idény közben a királyi gárda vezetősége, mert a szintén argen­tin Walter Sámuel nyári leigazolása el­lenére még mindig a védelmet tartja a csapat leggyengébb elemének. Labdarúgó NB III Mátra csoport, 13. forduló Mezőkövesd - Balassagyarmat 2-1 (0-1) Mezőkövesd, 700 néző. V.: Solymosi. Mezőkövesd: Róza - Baranyai, Bocsi, Forgács, Kovács, Szabó D., Lipták, Orosz, Besenyei Zs. (Tari), Ragő (Besenyei F.), Varga. Edző: Koleszár György. Balassagyarmat: Őri - Kovács, Zolnyánszki, Szilágyi,. Gyimesí, Mohácsi, Fábri, Gaál, Baranyi Á. (Baranyi T.), Lovász, Gréczi. Edző: Szalai István. Gólszerző: Gyimesi (0-1) a 10., Varga (1-1) az 50., Besenyei F. (2-1) a 88. percben. Kiállítva: Besenyei F. (88.). Jók: az egész csapat, ill. Fábri, Mohácsi, Szilágyi. Koleszár György: - Ha nehezen is, de megvan a három pont. Egyébként pedig gratulálok a csapatnak az egész őszi szerepléshez. Szalai István: - Nem tudtunk kibújni a bőrünkből, ismét elkövettük gyermeteg hibáinkat. További eredmények Fót - Jászberény 0-1 Tápiószecső - Pétervására 0-0 Túra - Magyargéc 7-0 Gyöngyöshalász - Gyöngyös 3-1 Veresegyház - Tápiógyörgye 2-0 Baglyasalja - Gödöllő 2-1 tTTrwa íi-uj; ÍYft's htta://SDort.boon.hu További cikkek rU TABELLÁK Az NB II Winner csoport állása 1. Baktalórántháza 14 10 4­35-1234 2. Vecsés 14 9 5­28-9 32 3. Jászapáti 14 85 124-1329 4. Szentes 1484237-1728 5. Mátészalka 147 25 30-1723 6. Bocs 147­744-2821 7. Karcag 146 35 38-2521 8. Gyula 13 63 4 19-1521 9. Kazincbarcika13 55338-3020 10. Dabas 145 4 523-2519 11. Kistarcsa 14 5 2722-2817 12. ESMTK 1442816-3814 13. Salgótarján 14 3 11012-2710 14. Putnok 14 1 4916-40 7 15. Kiskunhalas 14 2 11118-43 7 16. Hajdúböszörmény 14 21 1113-467 A Kazincbarcika - Gyula mérkőzést később rendezik meg. Az NB III Tisza csoport állása 1. Létavértes 14 1031 36-11 33 2. Ibrány1383 229-11 27 3. Tuzsér 13 7 5i 28-926 4. Rakamaz13 742 30-12 25 5. Sényő13 724 22-18 23 6. Mád 13625 24-21 20 7. Abaújszántó 13 6 16 24-2119 8. Nyíradony 13 4 6319-19 18 9. Hajdúnánás13 4 5 4 17-1517 10. Sátoraljaújhely13 454 16-1817 11. Szlrmabesenyő 13 4 i8 21-3413 12. Nyírkárász13 24 7 18-29 10 13. Balmazújváros13­85 19-378 14. Miskolci VSC132 2 9 14-38 8 15. Szakoly 13­310 14-38 3 Az NB III Mátra csoport állása 1. Túra 13931 33-1230 2. Mezőkövesd 1384121-928 3. Pétervására13 62 5 25-1620 4. Tápiószecső13 5 44 19-1819 5. Jászberény 1353519-1818 6. Gyöngyös13 535 21-24 18 7. Baglyasalja13 52617-17 17 8. Tápiógyörgye 13 52615-2417­9. Magyargéc 13 4 4 515-26 16 10. Balassagyarmat13 4 3619-17 15 11. Veresegyház 133 6 4 19-1715 12. Gyöngyöshalász1343 615-2415 13. Gödöllő1342 716-2014 14. Fót132 3810-229 Az ÉM megyei 1. osztály állása 1. Ózd 16 14 1 1 62-1943 2. Onga 17 105 2 56-2135 3. Encs 17 112 451-26 35 4. Erdőbénye 17 112 442-18 35 5. Nyékládháza 17 10 4 3 45-18 34 6. Felsőzsolca 17 103447-22 33 7. Sajószentpéter 17 92631-30 29 8. Borsodszentgyörgy 17 9 17 45-2728 9. Arnótr 17 917 34-28 28 10. Tomor-Lak ’ 17 8 2734-32 26 11. Pálháza 168­834-38 24 12. Muhi 17 6 3 837-3921 13. Sárospatak 17 4 6 721-3218 14. Bogács _ 17 4 21127-4714 15. Varbó 17 4 2 11 23-5714 16. Karcsa 173 113 20-6010 17. Holcim 17 2 3 12 18-509 18. Bodroghalom * 17-­1712-75-3 * 3 büntetőpont levonva A korábban elmaradt Ózd - Pálháza mérkőzést november 20-án játsszák le. Labdarúgó Észak-Magyarország megyei I. osztály, 37, forduló Zápor és gólzápor zárta az őszi idényt Már csupán egy, korábban elmaradt találkozó van hátra a szezon első felvonásából Arnót - Encs 4-2 (1-0) Felsőzsolca, 405 néző. V.: Molnár. Arnót: Pallai - Kristóf, Ákos, Városi, Far­kas (Szedlák), Kőműves, Kiser, Gáspár, Soltész, Bényei (Kovács), Pékár. Csapatve­zető: Farkas Attila. Encs: Verpecz - Fülöp (Orosz R.), Glonczi, Pásztor, Szegedi Sz., Molnár, Csorba, Hajkő (Mikola), Kukta, Hor­váth, Szegedi T. Edző: Kuszkó Sándor. G.: Gáspár (2), Soltész, Farkas, ill. Mikola, Hor­váth. Jók: az egész csapat, ill. Pásztor, Glonczi, Horváth, Verpecz. Ifi: 0-6-nál félbe­szakadt. Farkas Attila: - Fakultatív felkészülésünk jól sikerült. Gratulálunk Gáspár Ferenc kislánya megszületéséhez! Kuszkó Sándor: - Jó, hogy vége a szezonnak, sérülések és eltiltások miatt szinte elfogytunk. Aki egészséges, annak pedig hajtani küzdeni kell a mérkőzésen a győzelemért. Gratulálok az ificsapat őszi elsőségéhez. Onga - Sárospatak 5-1 (3-1) Onga, 100 néző. V.: Vanczák. Önga: Simon - Engel (Tóth), Túrőczi, Varga L., Varga P., Képes, Galamb (Nagy), Molnár, Tősa, Lója, Tocsev (Katona). Edző: Túrőczi Attila. Sárospatak: Ujj - Nagy, Wachter, Belicza (Espák), Fodor, Kerékgyártó, Géczi (Vécsi), Tóth, Samők, Lukács (Vígh), Térjék. Edző: Hermán Tibor. G.: Lója (2), Tocsev, Ga­lamb, Molnár, ill. Tóth. Jók: az egész csapat, ill. Nagy, Géczi, Samók, Wachter. Ifi: í-3. Túrőczi Attila: - Magabiztos győzelmünk megérdemelt. Köszönjük szurkolóink és ve­zetőink féléves segítségét. Hermán Tibor: - Egyéni hibák miatt súlyos vereség. Vannak, akik a strandon érzik ma­gukat. Bogács- Ózd 1-10(0-6) Bogács, 20 néző. V.: Pápai. Bogács: Tiszóczki (Bencsik) - Jankó, Pet- rik, Pribéli, Varga, Derda, Fehér, Sipos (Makranczi), Ujj, Pintér, Bányi (Guba). Elnök: Csecsődi Imre. Ózdi FC: Dánosok - Zim- mermann, Réthy, Szakács, Kiszely, Farkas T. (Mészáros), Farkas G., Budai (Vass), Kar­dos, Bakos, Oltyán. Edző: Fitos József. G.: Petrik, ill. Oltyán (3), Kardos (3), Budai (2), Kiszely, Farkas G. Jók: senki, ill. az egész csapat. Ifi: 0-4. Csecsó'di Imre: - Sajnos ma ennyire tellett, gratulálok a jól játszó vendégcsapatnak. Fitos József: - Haladunk tovább az utunkon, gratulálok a csapatnak. Korrekt ellenfél és korrekt játékvezetés volt. Erdóbénye - Muhi _____________3-2 (04)) Erdőbénye, 50 néző. V.: Varga. Erdóbénye: Mata - Asszony, Zuti, Hajdú, Bol­dog, Csikai, Dorgai P., Dorgai L., Tóth (Ba­logh), Kecskés, Oldal. Edző: Hlavács Csaba. Muhi: Oláh - Sándor, Kövér, Szabó, Csiszár, Nagy Z., Tóth, Bene K., Bene L., Veres, Nagy A. Elnök: Rácz József. G.: Tóth, Dorgai L., Boldog, ill. Bene K., Tóth. Jók: az egész csa­pat, ill. Nagy Z., Csiszár, Szabó, Nagy A. Ifi: 0-6. Kiss József, elnök: - A végeredmény nem tükrözte híven a két csapat közötti különbsé­get az irreális talajon. Szeretnénk megköszön­ni a játékosoknak, a támogatóknak és a szur­Az irreális pályához az ongaiak alkalmazkodtak jobban kólóknak a féléves munkáját és segítségét. Rácz József: - A második félidőben jobban és pontosabban játszó hazai csapat végül megérdemelten győzött. Az igazsághoz az is hozzátartozik, hogy a pálya labdarúgásra alkalmatlan volt. A 91. percben akár dön­tetlen is lehetett volna. Borsodszentgyörgy - Sajószentpéter 5-1 (0-0) Borsodszentgyörgy, 100 néző. V.: Gálán. Borsodszentgyörgy: Venczel - fimkó (Né­meth), Tóth, Agyagási (Horváth), Bíró L., Hol­ló, Juhász, Kozma (Denda), Füleki, Konyha, Varga. Edző: Tokár Béla. Sajószentpéter: Brindzár - Balogh B., Jakkel, Oláh, Balogh N., Staviarszki (Garai), Madarász, Mata, Var­ga B., Krompák (Kiss), Kelemen (Lázi). Edző: Hauberger Pál. G.: Füleki (2),Tóth, Konyha, Kozma, ill. Garai. Jók: az egész csapat, ill. Brindzár. Ifi: 0-1. Tokár Béla: - Ragyogó második félidei játék­kal megérdemelt győzelmet arattunk egy sportszerűen játszó csapat ellen. A továb­biakban sok sikert és eredményes munkát kívánok kollégámnak, Hauberger Pálnak. Hauberger Pál: - Teljesen megérdemelt a hazaiak ilyen arányú győzelme, de az már karikatúrába illő, hogy három perc alatt si­került három gólt kapni. Holclm - Nyéklédháza __________0-1 (0-1) Miskolc, ^.00 néző. V.: Domoszlai. Holclm: Szigeti - Oláh, Lénárt, Bányai, Gilányi, Kovács, Debreceni (Vodicska), Far- kas, Éliás, Thür, Varga. Edző: Szűcs István. Nyékládháza: Szabó - Hallai, Kuzma, Kurucz (Tóth), Kun, Vidinczei (Nagy S.), Kavecsánszki, Resetár (Tóth A.), Bazsányi, Makó, Mezei. Edző: Demeter István. G.: Hallai. Jók: Oláh, Bányai, Gilányi, Varga, ill. Szabó, Hallai. Ifi: 1-1. Szűcs István: - Reméljük, tavasszal sikerül rendezni sorainkat. Demeter István: - Gyenge játékkal és egy kis szerencsével megnyertük a mérkőzést. Köszönjük a támogatók segítségét. Karcsa - Tomor-Lak 2-3 (2-1) Karcsa, 100 néző. V,. Gerő. Karcsa: Molnár - Nagy J. (Bartus), Várad' Z., Simon, Nagy Zs., Szabó, Kelemen, Punyi, Kocsmárszki P., Váradi I., Kovács (György). Megbízott edző: Kocsmárszki Gusztáv. To­mor-Lak: Grolmusz - Farkas, Szita, Tőszegi, Mogyoró (Ganyi.V.), Szántó, Kalász, Horváth, Ganyi G., Ganyi M., Bokk. Elnök: Szilvái At­tila. G.: Kelemen, Szabó, ill. Ganyi M. (2), Bokk. Jók: Szabó, Váradi Z., Simon, Váradi I., ill. az egész csapat. Ifi: 3-6. Kocsmárszki Gusztáv: - Az első félidőben megnyerhettük volna a mérkőzést, de a foly­tatásban nagy egyéni hibák miatt veszítettünk. Szilvái Attila: - Irreális körülmények nehe­zítették ezt a győzelmet, melyet a megye egyik legszimpatikusabb csapata ellen ér­tünk el. Varbó - Felsőzsolca 2-3 (0-3) Varbó, 50 néző. V,: Molnár II. __ Varbó: kovács Sz. - Rontó, Szabó L., Cseh, Kiss J., Kovács Z., Horváth S., Horváth F., Mácsi, Turiczki (Novák), Dányi. Edző: Kovács (Fotó: Végh Csaba) László. Felsőzsolca: Ravasz - Pásztor, Tóth, Kalász, Rácz, Palánkai (Hunyadi), Egry (Sze­sze), Nyeste, Halász, Tamás, Szobóczki. Edző: Bodnár József. G.: Rontó, Dányi, ill. Egry (2), Tamás. Jók: Szabó, Kovács Z., Rontó, Cseh, Horváth S., Dányi, Kiss J., ill. Szobóczki, Rácz, Egry, Tamás, Kalász. Ifi: 1-3. Kovács László: - Ellentétes félidők után kis szerencsével pontot szerezhettünk volna, kö­szönjük fiataljaink tisztes helytállását. Bodnár József: - Nyertünk! Köszönjük az ön- kormányzat, a szponzoraink és szurkolóiak egész éves támogatását! Pálháza - Bodroghalom 8-2 (4-0) Pálháza, 100 néző. V.: Szoboszlal _______ Pálháza: Zubik (Repkaj - Erdei, Pankovics, Kovács Cs., Petercsák, Fábián, Kovács B. (Tóth), Pletenyik, Hajdú, Csizmár, Trembulyák. Edző: Hajdú János. Bodrogha­lom: Dankó - Balogh (Majoros), Reskó, Sza­bó, Presszoly (Osztroha), Tóth P. (Rodi), Pász­tor, Zsiga, Perecsényi, Vajda, Tóth Z. Edző: Osztroha Tivadar. G.: Kovács B. (4), Kovács Cs. (2), Pletenyik (11-esből), Trembulyák, ill. Vajda (2, egyet 11-esből). Kiállítva: Dankó (78.). Jók: az egész csapat,, ill. az egész csapat. Ifi: 3-1. Hajdú János: - Végre megtaláltuk a gőllövő cipőnket. Köszönöm közönségünk egész éves bíztatását, ilyen arányban is megérdemelten nyertünk egy kellemes ellenfél ellen. Osztroha Tivadar: - Köszönöm azoknak a já­tékosoknak, akik mindvégig kitartottak a csa­pat mellett, igazi sportemberek. Gratulálok a sportszerű ellenfélnek. Labdarúgó NB II Winner csoport, 14. forduló Kazincbarcika - Gyula félbeszakadt Kazincbarcika, 300 néző. V.: Kökény. KBSC: Botló - Hanász, Bányai, Harnőcz - Engi, Kovács R., Deák, Odrobéna, Kerekes - Simkó, Dávid. Edző: Kádár Zsolt. Gyula: Steigerwald - Czipő, Futaki, Otott, Papp - Szeverényi, Okos, Karda, Boruzs - Dobray, Balázs. Edző: Pásztor József. A találkozó 27. percében 0-0-s állásnál Kö­kény játékvezető a felázott pályát a továb­biakban játékra alkalmatlannak ítélte meg, így lefújta a meccset... Vecsés - Bocs 4-2 (0-1) * 35 Vecsés, 200 néző. V.: Pánczél. Vecsés: Elbert - Ács, Hungier, Chiller, Herczku - Búzás, Pisont, Czipper (Töreki, 70.), Menyhárt - Szabó (Moll, 88.), Fekete (Kádár, 46.). Edző: Csábi József. Bocs: Balázs - Molnár Zs., Simon, Zoufal, Vass - Sipos, Szakszón, Irhás, Sándor -- Kul­csár (Kovács T., 68., Nagy, 78.), Gaál. Edző: Tóth László. 35. perc: Jobb oldali 25 méteres szabadrúgást követően a labda a hosszú oldalon szabadon találta Sándort, aki egy csel után 14 méterről a bal felső sarokba csavarta a labdát, 0-1. 67. perc: Szakszón indításával Gaál lépett ki és a kiinduló kapus mellett 10 méterről a kapuba lőtt, 0-2. 70. perc: Jobb oldali beadás után a labda az ötösön megállt a sárban, amit Szabó „megtalált” és közeiéről nem hibázott, 1-2. 74 perc: A vendégvédelem zavarát Hungier használta ki, amikor az elépattanó Jabdát 14 méterről csavarta a bal sarokba, 2-2. 80. perc: Vendégszöglet után kontrázott a hazai csapat, a labda a bal oldalon Töreki elé került, aki futtából 16 méterről nagy gólt lőtt a léc alá, 3-2. 88. perc: Egy előrevágott labdára Szabó raj­tolt, majd védője szorításában 15 méterről a kapu közepébe lőtt, 4-2. Jók: Szabó, Menyhárt, Ács, Töreki, ill. Szakszón, Sándor, Molnár, Gaál. Csábi József: - Úgy gondolom, hogy a körül­ményekhez képest NB l-es színvonalú mér­kőzésen egy jó csapatot sikerült legyőznünk. Talán ez a vendégcsapat játszotta a legkul­turáltabb futballt ez idáig. Egy góllal bizto­san jobbak voltunk, de „meghúzták" az oroszlán bajuszát. Tóth László: - A történelem folyamán egy em­bernek már sikerült „a halottat feltámasz­tani”, ezzel beírta nevét a történelembe. Ránk nem hiszem, hogy valaki is fog emlé­kezni ezután a bravúr Után. A Vecsés küz­dőszelleméhez külön gratulálok. Baktalórántháza - Putnok 4-0 (1-0) Baktalórántháza, 200 néző. V.: Medovarszki I. Baktalórántháza: Petranics - Szenes, Bod­nár, Márkus, Pálvölgyi - Gdovin, Karkusz, Il­lés (Kozma, 62.), Rákóczi (Minyin, 62.) - Ádámszki (Bakró, 77.), Szilágyi. Edző: Madalina György. Putnok: Bartos - Pelyhe, Martis, Földvári, Tóth D. - Boszák, Tóth G. (Sápi, 77.), További _ eredmények ^ Salgótarján - Dabas _____ 3-2 Kiskunhalas - Karcag.......... 1-7 Hajdúböszörmény - Mátészalka 0-2 ESM IK - Kistarcsa _ 1-3 Szentes - Jászapáti 0-0 Vicickő, Gál - Kiss (Baráth, 66.), Koszta. Csa­patvezető: Szekrényesi Szabolcs. 32. perc: Bal oldali támadás után Pálvölgyi adta be a labdát, amit Gdovin 16 méterről lőtt a kapuba, 1-0. 55. perc: Gyors hazai támadás után Szilá­gyi egy csel után átjátszotta védőjét, majd Gdovin elé passzolt, aki 5 méterről a kapu­ba lőtt, 2-0. 62. perc: A tizenhatoson belül hibáztak a putnoki védők, a labda Minyin elé került, aki 7 méterről nem hibázott, 3-0. 90. perc: Kozma jobbról ívelt a kapu elé, ahol a magasra felugró Minyin a kapuba fejelt, 4-0. Jók: Karkusz, Bodnár, Gdovin, Márkus, ill. Földvári, Martis, Tóth D„ Tóth G„ Gál. Madalina György: - Az első félidőben nem látszott a két csapafközött a „táblázat sze­rinti" különbség. Kíváncsi lettem volna, ha a Putnok berúgja a helyzeteit, fel tudtunk vol- na-e állni. A második félidő alapján azon­ban biztosan győztünk. Szekrényesi Szabolcs: - Csodák nincsenek, hetek óta az orvosok és a fegyelmi bizott­ság állítja össze a csapatot. Kár, hogy az első félidőben kimaradtak a ziccereink. Labdarúgó NB III Tisza csoport, 14. forduló Abaújszántó - Sátoraljaújhely 3-2 (1-1) Miskolci VSC - Szakoly________3-1 (1-1) Abaújszántő, 100 néző. V.: Takács.______ Abaújszántó: Szerencsi - Paranai, Soltész Z„ Szőke, Fügéi, Pachinger, Mihálszki, Soltész P. (Dajka), Matő (Gyulai), Jáger, Ba­lázs (Kosztek). Edző: Szlifka Miklós. Sátoraljaújhely: Jósvai - Janikő R„ Ocsenás, Balogh, Bodnár, Szabó, Trembulyák, Janikó T„ Ablonczi, Komlősi (Timkó), Pothurszky. Edző: Szabó László. Gólszerző: Soltész P. (1-0) a 12., Szabó (1-1) a 28., Mató (2-1) a 69., Jáger (3-1) a 77., Ocsenás (3-2) a 91. percben. Jók: az egész csapat, ill. Ablonczi, Trembulyák. Szlifka Miklós: - Erősen tartalékos csapa­tom a döntetlenszagú mérkőzést egy bom­bafejessel és két jól eltalált lövéssel nyerte meg. Szabó László: - A hazai csapat szögletrúgás­sal és két 18 méteres lövéssel eldöntötte a mérkőzést. Úgy érzem, a három kapufánk és a három kidolgozott ziccerünk alapján rászolgáltunk volna az egyik pontra. Továb­bi sok sikert a hazaiaknak. Miskolc, 150 néző. V.: Krasovszki._______ MVSC: Kristóf - Jóner, Scholtz, Tamás (Tóth T.), Hozdik, Berki, Dizmatsek, Csépány, lllovai (Plébán), Koppány, Lövei (Rimaszé­ki). Edző: Deák István. Szakoly: Tóth - Mőnus, Dobos, Kertész, Koskovics, Vass Z„ Palaga (Boros), Szemán (Balogh), Dankó (Horváth), Vass Zs., Ványi. Edző: Boros Gyula. Gólszerző: Szemán (0-1) a 8., Koppány (1-1) a 17., Csépány (2-1) a 60., Scholtz (3-1) a 65. percben. Kiállítva: Ajtay (MVSC, a kispadról, 65.). Jók: Scholtz, Kristóf, Koppány, Dizmatsek, ill. Mónus, Szemán, Dankó. Deák István: - Irreális talajú pályán nagyon lelkes csapat ellen igazságos eredmény szü­letett. Boros Gyula: - Három szögletből három gólt kaptunk, sajnos a játékvezetők sem voltak ve­lünk, két jogos tizenegyest nem adtak meg. Volán-Sényő - Szlrmabesenyő 3-1 (2-1) Sényő, 100 néző. V.: Szűcs. Sényő: Szabó - Plutyinszki, Kiss, Barna, Ba­logh, Rubőczki (Gráf), Göncz, Haburcsák (Szuarek), Barkaszi, Várnai, Knoblok (Szé­kely). Edző: Rubőczki Tibor. Szlrmabesenyő: Valkányi (Bukovics) - Hor­váth A„ Csipkés, Lázár, Kerényi, Balogh P„ Pál (Nyitrai), Gacsal, Szuba, Lasztóczi (Esz­tergályos), Barsi. Edző: Zupkő Mihály. Gólszerző: Pál (0-1) a 4., Várnai (1-1) a 37., Göncz (2-1) a 43., Szuarek (3-1) a 86. percben. Kiállítva: Várnai (39.), Kerényi (39.), Barsi (48.). Jók: Göncz, Szabó, Knoblok, ill. Gacsal. Rubóczkl Tibor: - A mai meccs hasonlított a tavalyihoz, csak most nekünk sikerült nyer­nünk. Zupkó Mihály: - A mély és csúszós pályán néhány játékosunk fegyelmezetlensége miatt már egy szinte megnyert mérkőzést sikerült elveszítenünk. Mád - Hajdúnánás 1-2 (1-2) Mád, 100 néző. V.: Kocsis. Mád: Lövei - Osváth, Toplenszki, Szabó P., Turbucz, Burl (Nagy), Barna, Szabó S., Juhász, Babos, Bódi. Edző: Kőrössy Pál. Hajdúnánás: Haászbrand - Cséke, Nagy T., Tarr, Bocz, Gombkötő (Oborzil), Szemán I., Kondora, Szemán P. (Horváth), Majchrovics (Fodor), Mikita. Edző: Tóth János. Gólszerző: Szemán I. (0-1) az 1., Szabó S. (1-1) a 4., Mikita (1-2) a 37. percben. Jók: Toplenszki, Osváth, Szabó S., ill. Szemán I., Mikita, Tarr, Kondora. Kőrössy Pál: - Irreális időben enervált játék, megérdemelten győztek a ven­dégek. Tóth János: - Küzdelmes mérkőzésen a körülményekhez jobban alkalmazkodtuk, úgy érzem megérdemelten győztünk. További eredmények _ Nyíradony - Létavértes3-3 Rakamaz - Ibrány 1-1 Tuzsér - Balmazújváros 4-1 Szabadnapos: Nyírkárász í