Észak-Magyarország, 2004. október (60. évfolyam, 230-254. szám)

2004-10-25 / 249. szám

2004. október 25., hétfő ÉSlHASYARiaSlftg# SPORT / 10 TOTÓ, 43. HÉT 1. Debrecen - Újpest1-2 2 2. Bielefeld - Hertha BSC 1-0 1 3. Bremen - Nürnberg 4-1 1 4. Dortmund - Hamburg 0-2 2 5. Kaiserslautern - LeverkusenO-Ö X 6. Rostock - Bayern München 0-2 2 7. Wolfsburg - Bochum 3-0 1 8. Freiburg - VfB Stuttgart2-0 1 9. Schalke - Mainz 2-1 1 10. Siena - Juventus 0-3 2 11. Parma - Lazio 3-1 1 12. Roma - Palermo 1-1 X 13. Udinese - Fiorentina 2-2 X +1. Milán - Internazionale lapzárta után Labdarúgó NB III Mátra csoport, 10. forduló Mezőkövesd - Táplőszecső i-i (i-i) Mezőkövesd, 800 néző. V.: Bogár. Mezőkövesd: Róza - Baranyai, Bocsi, Forgács, Boczki, Szabó D. (Karancsi), Lipták, Tari, Szabó J. (Besenyei Zs.), Besenyei F., Varga Z. Edző: Koleszár György. ___________ Tápiószecső: Homenko - Németh, Katzenbach, Kovács, Simon, Holló, Bállá, Grezsák, Juhász, Nagy, Papp. Edző: Katzenbach Imre. Gólszerző: Bállá (0-1) a 20., Besenyei F. (1-1) a 22. perc­ben. Kiállítva: Papp (62.). Jók: senki, ill. Kovács, Simon, Holló. Koleszár György: - Reális eredmény született. Katzenbach Imre: - Ügy gondolom, hogy egy hajtós és sportszerű mérkőzésen - amelyen győzelemre játszot­tunk - igazságos eredmény született. További eredmények Balassagyarmat - Gyöngyöshalász 4-0 Pétervására - Veresegyház 2-0 Gödöllő - Túra 2-3 Gyöngyös - Jászberény 4-2 Tápiógyörgye - Baglyasalja 1-5 Magyargéc - Fót 2-1 “tűűt MZüj ’f htiDf//sDort. boon.hu v További cikkek Y-J TABELLÁK A labdarúgó Winner NB II állása 1. Baktalórántháza11 7 4­26-1125 2. Jászapáti117 4­20-11 25 3. Vecsés1165­21-723 4. Szentes 1163232-16 21 5. Bocs 11 6­535-2118 6. Mátészalka115 2 4 25-1317 7. Dabas11 44 3 18-1816 8. Karcag11 4 3 4 28-19 15 9. Gyula 114 3 4 14-1415 10. Kazincbarcika 1135329-28 14 11. ESMTK11 4 2512-2814 12. Kistarcsa 11 3 2617-2411 13. Salgótarján112188-20 7 14. Kiskunhalas 1121813-26 7 15. Putnok 11 1 4 615-31 7 16. Hajdúböszörmény112i8 11-377 A 3. fordulóban lejátszott Gyula - Kistarcsa (2-1) és a 4. fordulóban lejátszott Dabas - Mátészalka (1-0) mérkőzések végeredményét a MALL illetékes bizottsága a 21 éven aluli játékosok szerepeltetése szabályának megsértése miatt megsemmisítette, és mindkét esetben a 3 pontot 3-0-s gólkülönbséggel a vendégcsapatok kapták meg. Az NB III Tisza csoport állása 1. Létavértes108 2­29-626 2. Rakamaz10631 25-1021 3. Ibrány 1062220-820 4. Nyíradony1045115-1117 5. Sényő11 52 416-16 17 6. Tuzsér9 44116-516 7. Ábaújszántó105i 420-1416 8. Mád 1051 4 19-1716 9. Sátoraljaújhely10 44213-1216 10. Hajdúnánás1033 4 11-10 12 11. Szirmabesenyő1131717-2910 12. Nyírkárász111 4 6 16-25 7 13. Balmazújváros10­7314-28 7 14. Szakoly10­3 7 11-273 15. Miskolci VSC 10 - Az NB III Mátra csoport állása 287-312 1. Túra1063 121-1021 2. Pétervására1061322-1019 3. Mezőkövesd105 4 116-8 19 4. Magyargéc10 43313-1215 5. Balassagyarmat10 4 2 416-1214 6. Baglyasalja10 4 2 4 15-1414 7. Tápiószecső10 4 2 4 16-16 14 8. Gödöllő10 42414-14 14 9. Gyöngyös10 4 2 4 18-20 14 10. Tápiógyörgye10 4 1512-21 13 11. Jászberény 103 2516-17 11 12. Fót 1023510-189 13. Veresegyház1015411-16 8 14. Gyöngyöshalász102 2 67-19 8 Az ÉM megyei I. osztály állása 1. Ózd1311 1147-1634 2. Encs1411 12 46-18 34 3. Erdőbénye1410 2237-11 32 4. Nyékládháza 148 42 38-1628 5. Origa 14 8 4 239-1828 6. Borsodszentgyórgy 148i 537-21 25 7. Felsőzsolca 147 3 4 38-1924 8. Sajőszentpéter1472522-2223 9. Arnót1471627-2322 10. Pálháza 136­7 24-32 18 11. Tomor-Lak 14 527 27-2917 12. Muhi14437 27-32 15 13. Sárospatak14365 16-2415 14. Varbó 133 28 16-4311 15. Karcsa 14 3 11014-4810 16. Holcim 14239 17-449 17. Bogács14221023-36 8 18. Bodroghalom * 13 * 3 büntetőpont levonva “ 138-51-3 A Varbó - Bodroghalom (1-2) mérkőzést a Varbő megóv­ta, a jogerős határozatig az eredmény nem szerepel a ta­bellában. A korábban elmaradt Ózd - Pálháza mérkőzést november 20-án játsszák le. Labdarúgó Eszak-Magyarország megyei I. osztály, 14. fórduló Az Encs nyerte a dobogósok keleti rangadóját Ózdon a hazaiak szerezték meg a három pontot az „északiak” párharcában Az ongai Lója emeli át a labdát az arnóti kapuson (Fotó: Végh Csaba) Sajőszentpéter - Felsőzsolca 2-3 (1-1) Sajószentpéter, 100 néző. V.: Oravecz. Sajőszentpéter: Brindzár - Balogh B., Jak­kel (Kiss), Oláh, Varga (Mata), Mattyák, So­mogyi, Staviarszki (Koleszár), Balogh N., Garai, Krompák. Edző: Flauberger Pál. Fel­sőzsolca: Ravasz - Szobóczki, Kalász, Ha­lász, Rácz, Palánnkai, Pásztor (Szesze), Nyeste, Egry (Halder), Tamás (Kundráth), Tóth. Edző: Bodnár József. G.: Somogyi, Ba­logh N., III. Egry, Nyeste, Pásztor. Jók: Krompák, Balogh N., Somogyi, Garai, III. Rácz, Ravasz, Flalász, Szobóczki, Kalász, Nyeste. Ifi: 2-1.__________________________ Hauberger Pál: - 1-0-s vezetésünk után alapvető hibákból kaptuk a gólokat. Gratulá­lok a vendégeknek.______________________ Bodnár József: - Igazi presztízsmérkőzésen kaptunk egy gólt az elején és egyet a végén, de közben háromszor mi is betaláltunk. To­vábbi sok sikert a hazaiaknak. Tomor-Lak - Varbó 2-1 (1-1) Lak, 50 néző. V.: Czél.___________________ Tomor-Lak: Grolmusz - Farkas, Ganyi M., Szita, Turcsik, Tőszegi, Mogyoró (Mikó), Szán­tó, Kalász (Vadász), Horváth, Kőtai (Bokk). Elnök: Szilvái Attila. Varbó: Kiss Cs. - Ron­tó, Vantal, Cseh, Dányi, Kovács, Rákos, Hor­váth S., Horváth T., Szabó, Horváth F. Edző: Kovács László. G.: Tőszegi, Ganyi M., Ili, Hor­váth T. Jók: Szita, Kótai, III. Rontó, Rákos, Szabó, Horváth T. Ifi: 3-0.________________ Szilvái Attila: - Több mérkőzés megnyeré­sére való helyzetet hagytunk ki, de így is megérdemelten nyertünk._________________ Kovács László: - Ilyen egyoldalú játékveze­téssel már régen találkoztam, ettől függet­lenül gólokkal kellett volna nyernünk. Köszö­net azoknak az ifistáknak, akik eljöttek, ők igazi sportemberek, akik távol maradtak, csak műkedvelő műgyerekek. Muhi - Holclm_______________5-2 (0-2) Muhi, 120 néző. V.: Bárczy.______________ Muhi: Kiss - Sándor, Kövér, Szabó, Csiszár, Bene K. (Benke), Rácz (Csanálosi B.), Beke L., Seres, Nagy A., Nagy L. (Csanálosi T.). Elnök: Rácz József. Holclm: Kerényi - Inzsöl (Thür), Lénárt, Gilányi, Debreceni, Kovács, Éliás (Vodicska), Trestyánszki, Oláh, Varga, Bányai. Edző: Szűcs István. G.: Nagy A. (3), Seres, Csiszár, ill. Varga, Trestyánszki. Jók: Nagy A., Seres, Csiszár, ill. Bányai, Varga, Trestyánszki. Ifi: 2-1._____________________ Rácz József: - 0-2 után azt gondoltam, hogy ismét padlót fogunk, de félidőben megbe­széltük a hogyan továbbot. Mint ahogy az eredmény is mutatja, sikerrel._____________ Szűcs István: - 2-0 után azt hittük, nyertünk, de felelőtlen hibáink megbosszulták magukat. Ózdi FC - Borsodszentgyórgy 4-2 (1-0) Ózd, 800 néző. V.: Vróbel L Ózdi FC: Dánosok - Réthy, Tóth K., Kiszely, Farkas T. (Vass Z.), Zimmermann (Tóth I.), Budai (Bari), Kardos, Szakács, Oltyán, Far­kas G. Edző: Fitos József. Borsodszent- györgy: Venczel - Timkó, Németh B. (Agyagási), Tóth Zs., Bíró L., Holló, Mester, Varga J. (Kozma), Füleki, Konyha, Juhász. Edző: Tokár Béla. G.: Farkas T. (2), Tóth K. (11-esből), Oltyán, ill. Holló, Bíró L. Kiállít­va: Juhász. Jók: Dancsok, Farkas T., Far­kas G., Vass, Tóth I., Kardos, ill. Tóth Zs., Holló, Timkó. Ifi: 11-0.____________________ Fitos József: - Gratulálok a csapatomnak! A fiúk bebizonyították, hogy fegyelmezett mun­kával eredményt lehet elérni, másfelől an­nak is örülök, hogy sikerült sérülés nélkül megúsznunk ezt a mérkőzést. A két csapat közti pontkülönbség mindent elárul. _______ Németh Gergely, elnök: - A helyzeteit job bán kihasználó hazaiak megérdemelten nyer­tek. Viszont azt gondoltam, hogy ilyen mérkőzésre korrekt játékvezetőt küldenek. Sajnos nagyot csalódtam. A játékvezető tel­jesítménye még a körzeti szintet sem ütöt­te meg. Encs - Erdóbénye____________2-0 (0-0) Encs, 300 néző. V.: Kálmán._________> Encs: Verpecz - Fülöp, Glonczi, Meczkó (Mikola), Orosz I., Molnár, Csorba (Szegedi Sz.), Kukta, Gregó, Horváth (Hajkjő), Szege­di T. Edző: JLuszkó Sándor. Erdőbénye: Mata - Sajgó, Tamás, Asszony, Kecskés, Zuti, Haj­dú, Tóth, Boldog (Dorgai L.), Csikai (Kalász), Dorgai P. (Oldal). Edző: Hlavács Csaba. G.: Gregó, Horváth. Jók: Verpecz, Fülöp, Glon­czi, Orosz I., Molnár, Gregó, Szegedi T., . Meczkó, ill. Sajgó, Dorgai P. Ifi: 4-2.______ Kuszkó Sándor: - Az első félidőben nagy tak­tikai csatát folytattunk. A másodikban jó já­tékkal sikerült magunk javára fordítani a mérkőzést. Rangadóhoz méltó volt a játék­vezető_________________________________ Hlavács Csaba: - A második félidő elején egy szerencsétlen öngól eldöntötte a mécs­esét. Gratulálok a játékvezetőknek az igaz­ságos és határozott ítéletekért. Sok sikert az ellenfélnek. Arnót - Onga 3-1 (0-0) Felsőzsolca, 506 néző. V.: Petus.________ Arnót: Pallai - Kriston, Gável, Városi, Far­kas, Bényei, Kristóf (Pékár), Kiser, Soltész (Kőműves), Gáspár, Ákos (Szedlák). Elnök: Tóth János. Onga: Simon - Engel, Túróczi, Szakos, Urbán, Varga P., Molnár, Tősa, Ké­pes (Galamb), Lója, Katona (Tocsev). Edző: Túróczi Attila.* G,: Gáspár (2), Kiser, ill. Ló­ja. Jók: az egész csapat, ill., Lója, Képes, Varga, Szakos, Molnár, Tósa. Ifi: 6-5. Tóth János: - Zsolcán is hazai pályán vol­tunk. Megérdemelten győztünk. Túróczi Attila: - A helyzeteit jobban kihasz náló hazai csapat megérdemelt győzelmet aratott. Bodroghalom - Bogács________1-3 (0-1) Bodroghalom, 50 néző. V.: Somossy._____ Bodroghalom: Dankó - Majoros, Szabó P. (Osztroha T.), Vajda, Pásztor (Rődé), Zsiga, Tóth T., Balogh A. (Presszoly), Osztroha B„ Perecsényi, Tóth ?. Edző: Osztroha Tivadar. Bogács: Tiszóczki - Derda, Pribéli, Varga, Petrik, Dudás, Kántor, Fehér, Pintér, Bóta (Makranczi), Sipos. Elnök: Csecsődi Imre. G.: Tóth Z., ill. Sipos, Bóta, Makranczi. Jók: Dankó, ill. az egész csapat. Ifi: 12-0._____ Osztroha Tivadar: - Jelenlegi helyzetünk­ben ennyire vagyunk képesek, köszönöm a megmaradt játékosok hozzáállását._______ Csecsődi Imre: - Szereztünk három pontot! Nyékládháza - Pájháza 3-1 (1-0) Nyékládháza, 150 néző. V.: Gálán. Nyékládháza: Szabó A. - Makó, Mezei, Tóth A., Tóth T. (Tóth R.), Kavecsánszki, Kuzma (Kurucz), Kun, Sazsányi, Resetár, Vidinczei (Nagy S.). Edző: Demeter István. Pálháza: Zubik - Pásztor, Rózsadombi, Erdei, Kovács Cs., Petercsák, Fábián (Hajdú), Kovács B. (Tóth), Pletenyik, Csizmár, Trembulyák. Edző: Hajdú János. G.: Resetár (2), Bazsányi (11- esből), ill. Hajdú. Jók: Szabó Á., Makó, Kuz­ma, Bazsányi, Resetár, ill. Pásztor, Pletenyik, Erdei. Ifi: 5-0.____________________________ Demeter István: - Jól szervezett csapat el­len küzdelmes mérkőzésen a helyzetek alap­ján megérdemelten nyertünk._____________ Hajdú János: - Mezőnyben jól játszottunk, egyéni hibáink miatt kaptunk ki. A játékvezetővel elégedetlen voltam, mert egyértelműen ellenünk fújta a mérkőzést. Sárospatak - Karosa__________1-1 (1-1) Sárospatak, 150 néző. V.: Bárdos. Sárospatak: Papp - Wachter, Nagy, Belicza, Kerékgyártó (Sántha), Espák, Samók, Bütösi (Tóth), Géczi, Bajnok (Vécsl), Térjék. Edző: Hermán Tibor. Karcsa: Molnár - Nagy J., Váradi Z., Simon, NagyZs., Szabó, Kelemen, Punyi, Kovács T., Váradi I., Kocsmárszki (Görgy). Megbízott edző: Kocsmárszki Gusz­táv. G.: Térjék, ill. Váradi I. Jók: Papp, ill. Váradi Z., Kocsmárszki, Váradi I., Nagy J., Simon. Ifi: 11-0.________________________ Hermán Tibor: - Ezzel a teljesítménnyel ilyen eredményt lehet elérni. Játékosaimnak el kell gondolkodnia, hogy joguk van-e becsapni a nézőinket. ______________________________ kocsmárszki Gusztáv: - Gratulálok a csa­patnak, a nehéz talaj ellenére időnként szem­re is tetszetős támadásokat vezettünk, csu­pán a pont hiányzott az i-re. Labdarúgó NB II Winner csoport, II. forduló Koszta célozza meg Balázs „ketrecét” Bocs - Putnok ______3-1 (3-0) Bocs, 300 néző. V.: Berettyán.___________ Bocs: Balázs - Simon, Kovács, Molnár Zs., Vass - Sípos, Szakszón, Irhás (Fink, 80.), Gaál (Ondó, 83.) - Sándor (Török, 71.), Kul­csár. Edző: Tóth László._____________ Putnok: Bartos (Csorba, 46.) - Pelyhe, Mar- tls, Boszák (Sápi, 76.), Földvári - Tóth G., Baráth (Vicickó, 53.), Gál, Kiss - Lázár, Kosz­ta. Edző: Fóldesi Károly.__________________ 5. perc: Irhás remek passzal hozta helyzet­be Vasst, aki a kaputól 10 méterre átvette a labdát és a rövid sarokba lőtt, 1-0. 34. perc: Röviden szabadított fel a vendég­védelem a 16-oson belül, a labda Sándor elé került, aki 14 méterről a bal sarokba helye­zett, 2-0._______________________________ 39. perc: Szakszón kapott labdát a tizenha­tos bal sarkán, lövését a kapus még védte, de a kipattanót Gaál 2 méterről a hálóba lőtte, 3-0.___________________________ 60. perc: A hazai védők óriási hibáját Lázár használta ki, amikor egy eladott labdát 8 méterről a bal felső sarokba lőtt, 3-1. További eredmények Mátészalka - Salgótarján 3-1 Kistarcsa - Vecsés 0-5 Hajdúböszörmény - ESMTK1-2 Dabas - Baktalórántháza1-3 Jászapáti - Kiskunhalas 2-1 Gyula - Karcag3-0 82. perc: Martis megkapta a második sár- ga lapját így a kiállítás sorsára jutott. Jók: Gaál, Molnár Zs., Vass, Szakszón, ill. Csorba, Tóth, Gál._______________________ Tóth László: - Akkor már dicsérem a csa­patot, ha azt mondom, hogy nem játszottunk jól. Ennek ellenére ha a kapusra visszük a labdát ketten is, illik betalálni. Magunknak tettük nehézzé a mérkőzést._____________ Fóldesi Károly: - Az első félidőben elköve­tett hibáinkat a másodikban csak szépíteni tudtuk, de kijavítani már nem. Kazincbarcika - Szentes_______4-1 (3-1) Kazincbarcika, 400 néző. V.: Telek._______ KBSC: Botló - Hanász, Bányai, Sebők - Engi, Odrobéna, Deák (Elek, 88.), Kovács R., Ke­rekes - Dávid (Koczka, 89.), Simkő (Bada­lik, 82.). Edző: Kádár Zsolt. ____________ Szentes: Bíró - Tóth Cs., Márics, Kádár, Koncz - Tóth T., Mihály (Somogyi, 65.), Kis- lőrincz, Ábel - Barna, Kerepeczki (Takács, 58.). Edző: Török László. __________ 32. perc: Deák iramodott meg a bal olda­lon, labdáját a középen helyezkedő Engl kap­ta, aki 25 méterről éles lövéssel vette be a bal alsó sarkot, 1-0._____________________ 41. perc: A hazaiak védelmi hibáját használ­ták ki a szentesiek: a középre gurított lab­dát Kerepeczki vette át, majd 7 méterről a hálóba gurított, 1-1.______________________ 43. perc: Hanász futott el a bal oldalon, passzát a jókor érkező Dávid 10 méterről kapásból lőtte a bal sarokba, 2-1.________ 45. perc: Hanász a leshatárról lépett ki a védők közül, visszagurítására Dávid csapott le, majd 11 méterről nem hibázott, 3-1, 60. perc: Egy hazai kontratámadásból Dávid passzolt Engihez, aki Deákhoz továbbított, a középpályás pedig a jobb alsó sarokba, 4-1. Jók: Botló, Hanász, Bányai, Sebők, Deák, Dávid, ill. senki. (Fotó: Végh Csaba) Kádár Zsolt: - Gratulálok a fiúk jó és ered­ményesjátékához. Győzelmünket a héten sú­lyos sérülést szenvedő kapusunknak, Varsá­nyi Jánosnak ajánlja a csapat. ____________ Török László: - A mai napon a hazaiak min­denben jobbak voltak nálunk, így győzelmük teljesen megérdemelt. mmmM! 4******tmm,«*„,**-r« 'üIIIÍÜP É wlis? 4 j| j, «,*»«. í - Ü li ’lvhÉ líEsrii® TffiSSS 'S rSSSr » Labdarúgó NB III Tisza csoport, II. forduló Sátoraljaújhely - Tuzsér________1-1 (0-1) Sátoraljaújhely, 200 néző. V.: Tatár. __ Sátoraljaújhely: Jósvai - Janikó R., Ocsenás, Balogh, Bodnár, Ablonczi (Szoták), Szabó I., Csáki, Komlósi, Pothurszky (Tóth), Trem­bulyák. Edző: Szabó László._______________ Tuzsér: Fintor - Lakatos (Lupcsa), Kosztyu, Dancs, Tóth, Iván, Babjak, Mitró, Petró, Cseke, Spekker (Gergely). Edző: Révész Attila.______ Gólszerző: Cseke (0-1) a 25., Trembulyák (1-1) a 75. percben.______________________ Jók: Csáki, Ocsenás, Bodnár, Janikó R., Trembulyák, ill. Iván, Cseke.______________ Szabó László: - Küzdelmes és jó színvona­lú mérkőzésen az első félidőben a közép­pályán rosszul védekeztünk. A másodikban végig mi irányítottuk a játékot, több helyze­tet is kihagytunk, de a nagy nyomás mellett végül sikerűit egyenlítenünk.______________ Révész Attila: - Nagyon csalódott vagyok. A helyzeteink megvoltak, de elpuskáztuk őket és a végén az ellenfél megbüntetett. Létavértes - Miskolci VSC 3-0 (1-0) Létavértes, 100 néző. V.: Hadházi._______ Létavértes: Hamar - Nagy Z., Garamvölgyi, Király, Marton, Baksa, Jeremiás, Dzsundzsák (Popovics), Urbin (Ungvári), Kőibe, Salga (Re­zes). Edző: Herczeg András. MVSC: Kristóf - Jőner, Csépány, Scholtz, Ber­ki (Rimaszéki), Dizmatsek, Tóth, Koppány, Hoz- dik, lllovai, Tamás (Buró). Edző: Deák István. Gólszerző: Dzsundzsák (1-0) a 32., Jeremi- ás (2-0) a 65., Rezes (3-0) a 86. percben. Jók: Király, Marton, Dzsundzsák, ill. Jóner, Csépány, Scholtz, Tóth.___________________ Herczeg András: - Irreális pályán nagy küz­delem volt. Úgy érzem, megérdemelten nyer- tűnk a lelkesen játszó vendégek ellen. Deák István: - Végig nyílt és küzdelmes mérkőzés volt, a lehetőségeinket figyelem­be véve helytállt a csapat. Nyírkárász - Abaújszánté_______0-3 (0-3) Nyírkárász, 250 néző. V.: Kovács. Nyírkárász: Pekk - Mándoki, Rákóczi, Var­ga (Kapin L.), Nádasi (Kiss), Horváth, Kapin M., Takács (Millik), Gazdag, Matyi, Tóth. Edző: Komáromi György.__________________ Ábaújszántó: Szerencsi - Soltész Z. (Erdősi), Konyecsnyik, Paranai, Fügéi (Soltész P.), Pachinger, Mihálszki, Jáger, Matő (Balázs), Homonnai, Novák. Edző: Szlifka Miklós. Gólszerző: Jáger (0-1) a 12., Jáger (0-2) a 33., Fügéi (0-3) a 40. percben. Jók: Gazdag, ill. Paranai, Homonnai, Fügéi, Jáger, Mihálszki. _________________________ komáromi György: - Ha kompletten álltunk vőlna fel, akkor is nehéz feladat lett volna a szervezetten játszó ellenfél ellen nyerni. Szlifka Miklós: - A játékból többet mutató csapat megérdemelt győzelmet aratott. Szlrmabesonyő - Hajdúnánás 0-5 (0-2) Szirmabesenyő, 69 néző. V.: Kiss.________ Szlrmabesenyő: Valkányi (Bukovics) - Lázár, Kerényi, Gacsal, Szuba, Pál (Kéméndi), Lasztőczi, Balogh P., Barsi, Pap, Ruzsván- szki (Esztergályos). Edző: Zupkó Mihály. Hajdúnánás: Haász-Brand - Cséke, Oross, Tarr, Bocz, Gombkötő, Szemán I.. Kondora, Szemán P. (Horváth), Majchrovics (Mikita), Fodor (Oborzil). Edző: Tóth János.________ Gólszerző: Kondora (11-esből, 0-1) a 25., Szemán I. (0-2) a 44., Majchrovics (0-3) a 60., Tarr (0-4) a 73., Kerényi (öngól, 0-5) a 80. percben._____________________________ Kiállítva: Pap (55.)._______________________ Jók: Gacsal, ill. az egész csapat._________ Kozák János, elnök: - Sajnos kiderült, hogy egypár játékosunknak ajándék az NB III... Tóth János: - Frissen és jó felfogásban ját­szott a csapat. Ilyen arányban is megérde­melten nyertünk. Ibrány - Mád 2-0 (1-0) Ibrány, 300 néző. V.: Buczkó. Ibrány: Tuska - Csobán, Kántor, Kovács M., Nagy, Moravszki, Kovács I. (Milka), Besenyei, Szilágyi V. (Imre), Feczkó (Korsoveczki), Mar­csek. Edző: Németh Károly._______________ Mád: Braun - Osváth, Toplenszki, Tassy (Szabó P.), Turbucz, Szabó S., Juhász, Nagy (Pásztor), Babos, Bódi, Szilágyi (Buri). Edző: Kőrössy Pál._____________________________ Gólszerző: Besenyei (1-0) a 20., Imre (2-0) a 83. percben.___________________________ Kiállítva: Csobán (46.).______________ . Jók: Besenyei, Szilágyi, Marcsek, ill. Toplen­szki, Turbucz.___________________________ Németh Károly: - Nagyon nehéz talajon küz­delmes mérkőzést játszottunk. A kialakított helyzetek alapján úgy érzem megérdemelten győztünk.____________ Kőrössy Pál: - Rá sem lehetett ismerni a múlt héten játszó csapatomra. Megérdemel­ten nyert az Ibrány. További eredmények Volán-Sényő - Rakamaz________2-0 Szakoly - Balmazújváros________2k2 Szabadnapos: Nyíradony