Észak-Magyarország, 2004. október (60. évfolyam, 230-254. szám)

2004-10-18 / 244. szám

2004. október 18., hétfő ÉSZAKMAŰYABORSZfiG# SPORT / 10 TOTÓ, 42. HÉT 1. Sopron - Debrecen0-3 2 2. MTK - Győr1-0i 3. Bayern München - Schalke0-1 2 4. Hertha BSC - Leverkusen 3-11 5. Mainz - Bremen 2-11 6. VfB Stuttgart - Dortmund2-0 1 7. Hannover - Wolfsburg3-0 1 8. M.gladbach - Kaiserslautern2-01 9. Livorno - Roma 0-22 10. Juventus - Messina 2-11 11. Cagliari - Milán 0-12 12. Internazionale - Udinese 3-11 13. Lazio - Chievo0-1 2 +1. Újpest - Ferencváros1-1 X Labdarúgó NB Ili Mátra csoport, 9. forduló Túra - Mezőkövesd 0-1 (0-1) Túra, 400 néző. V.: Gyertyás. ___________________ Túra: Nagy - Kuti, Szilágyi, Lőrincz, Lilik (Foimerj, Less t., Kovács (Völgyes), Sukaj, Takács, Horváth, Less K. Edző: Aczél holtán. __________________________________ Mezőkövesd: Róza - Baranyai, Bocsi, Forgács, Kovács, Szabó D. (Karancsi), Lipták, Orosz, Szabó J. (Nyeste), Besenyei F. (Varga Z.), Tari. Edző: Koleszár György. Gólszerző: Orosz (0-1) a 20. percben.____________ Jók: Sukaj, Kuti, Horváth, ill. az egész csapat. Aczél Zoltán: - Úgy érzem, hogy a kilencedik fordulóban elveszített veretlenségünk nem akkora szégyen. Csatát vesztettünk, de a „háborúban” még állva vagyunk. Koleszár György: - Nagyon jó mérkőzésen az egységesebb csapat nyert. További eredmények Fót - Pétervására0-4 Jászberény - Magyargéc 1-1 Tápiógyörgye - Gyöngyös5-2 Gyöngyöshalász - Gödöllő 1-1 Veresegyház - Balassagyarmat 3-3 Baglyasalja - Tápiószecső 1-3 1 un e]íí ÍíJí.L'á íf líjJyj httD://SDort.boon.hu További cikkek ™ f m r\j TABELLÁK V'V“ -'-"w V —-vw — vWVwV v W V A labdarúgó Winner NB II állása 1. Baktalórántháza 10 6 4 23-10 22 2. Jászapáti106 4­18-10 22 3. Szentes1063131-1221 4. Vecsés1055­16-720 5. Dabas10 4 4217-1516 6. Bocs105­532-2015 7. Karcag 10 4 3328-1615 8. Mátészalka 104 2 422-1214 9. Gyula 10 3 3 4 11-1412 10. Kazincbarcika1025325-27 11 11. Kistarcsa 1032517-19 11 12. ÉSMTK10325 10-2711 13. Salgótarján1021 7 7-17 7 14. Kiskunhalas1021 712-247 15. Putnok 1014514-287 16. Hajdúböszörmény 10 21710-357 A 3. fordulóban lejátszott Gyula - Kistarcsa (2-1) és a 4. fordulóban lejátszott Dabas - Mátészalka (1-0) mérkőzések végeredményét a MALL illetékes bizottsága a 21 éven aluli játékosok szerepeltetésének szabályának megsértése miatt megsemmisítette, és mindkét esetben a 3 pontot 3-0-s gólkülönbséggel a vendégcsapatok kapták meg. Az NB III Tisza csoport állása 1. Létavértes9 7 2­26-623 2. Rakamaz9 6 3 25-821 3. Ibrány 95 2218-817 4. Nyfradony1045115-11 17 5. Mád951319-1516 6. Tuzsér8 4 3 1 15-4 15 7. Sátoraljaújhely9 4 32 12-11 15 8. Sényő10 4 2414-16 14 9. Abaújszántó9 4 1 417-14 13 10. Szírmabesenyő1031617-2410 11. Hajdúnánás 92 3 46-109 12. Nyírkárász10 14516-227 13. Balmazújváros9­6312-266 14. Szakoly9­2 7 9-252 15. Miskolci VSC 9 Az NB III Mátra csoport állása 277-282 1. Túra953 1 18-818 2. Mezőkövesd 9 53115-718 3. Pétervására951320-10 16 4. Gödöllő9 42 3 12-1114 5. Tápiószecső9 41 4 15-1513 6. Tápiógyörgye 9 4 1 4 11-1613 7. Magyargéc933 311-11 12 8. Jászberény932414-1311 9. Balassagyarmat93 2412-1211 10. Baglyasalja932 4 10-13 11 11. Gyöngyös 9 3 2 4 14-18 11' 12. Fót 9234 9-169 13. Veresegyház9153 11-14 8 14. Gyöngyöshalász 92 2 5 7-15 8 Az ÉM megyei I. osztály állása 1. Erdőbénye1310 2 1 37-932 2. Ózd12 101143-14 31 3. Encs 13101 2 44-1831 4. Onga13 84 1 38-15 28 5. Nyékládháza13 74235-1525 6. Borsodszentgyörgy13814 35-17 25 7. Sajószentpéter 1372420-1923 8. Felsőzsolca1363 435-1721 9. Arnót1361 624-22 19 ÍO. Pálháza126­623-29 18 11. Tomor-lak13 427 25-28 14 12. Sárospatak 133 5515-2314 13. Muhi 133 3 722-3012 14. Varbó1232 7 15-41 11 15. Holcim ■1323 815-39 9 16. Karcsa133­10 13-47 9 17. Bogács1312 10 20-355 18. Bodroghalom * 12-­127-48-3 * 3 büntetőpont levonva A Varbó - Bodroghalom (1-2) mérkőzést a Varbó megóv­ta, a jogerős határozatig az eredmény nem szerepel a tabellában. A korábban elmaradt Ózd - Pálháza mérkőzést november 20-án játsszák le... Labdarúgó Észak-Magyarország megyei I. osztály, 13. forduló Megszakadt az ongaiak veretlensége is A rossz idő ellenére az elmúlt hétvégi forduló is gólgazdag mérkőzéseket hozott Nyékládházán „hengereltek” a hazaiak (Fotó: Ádám János) Bogács - Arnót _______2-4 (1-0) Bogács, 50 néző. V.: Kálmán. Bogács: Bencsik - Varga, Derda, Pribéii, Kán­tor, Dudás, Pintér, Sipos, Fehér, Bóta (Gu­ba), Újj. Elnök: CsecsŐdi Imre. Arnőt: Pallai - Kristóf, Gável, Szedlák, Kiser (Pékár), Soltész, Kovács, Gáspár (Rácz), Ákos, Far­kas, Bényei. Elnök: Tóth János. G.: Kántor, Bóta, ill. Gáspár (2), Bényei (2). Kiállítva: Ko­vács (70.). Jók: Pribéii, Dudás, ill. Gável, Soltész, Bényei, Gáspár, Pékár. Ifi: 0-4. Csecsődi Imre: - Ismét nem sikerült pon­tot szereznünk._______________________ Tóth János: - Tíz emberrel is megérdemel­ten győztünk. Gratulálok a csapatnak! Erdőbénye - Bodroghalom 5-0 (2-0) Erdőbénye, 100 néző. V.: Nagy V. Erdőbénye: Mata (Oláh) - Sajgó, Tamás, Asszony, Kecskés, Kalász, Zuti, Hajdű, Bol­dog (Dorgai), Tóth, Oldal (Jaskó). Edző: Hlavács Csaba. Bodroghalom: Dankó - Ma­joros, Osztroha B., Tóth Z., Tóth P., Presszoly, Osztroha T., Pásztor, Zsiga, Ba­logh. Edző: Osztroha Tivadar, Petercsák Már­ton. G.: Tóth (3), Asszony, Kalász. Jók: Ka­lász, Tóth, Asszony, Dorgai, Sajgó, III. az egész csapat. Ifi: 1-1. __________ Hlavács Csaba: - Az eredménnyel elége­dettek lehetünk, azonban a helyzetkihaszná­lással kevésbé, ebben javulnunk kell. Osztroha Tivadar: - Gratulálok a hazai csa­patnak, köszönet azoknak a játékosoknak, akik becsülettel helytálltak. Holclm - Ózd 0-4 (0-3) Miskolc, 300 néző. V.: Csorba II. Holclm: Kerényi - Inzsöl (Vodicska), Lénáit, Bányai, Kovács G., Debreceni, Gilányi, Ko­csis (Thür), Farkas, Éliás, Varga. Edző: Szűcs István. Ózdi FC: Dancsok - Zimmermann (Tóth I.), Tóth K., Réthy, Szakács, Kardos (Bari), Budai T., Farkas T., Oltyán, Kiszely (Kisbenedek), Farkas G. Edző: Fitos József. G.: Oltyán (2), Kiszely, Farkas T. Jók: Kéré- nyi, Gilányi, ill. Budai, Oltyán, Kardos, Sza­kács, Bari. Ifi: 1-0. Szűcs István: - Bajnokesélyeshez méltó já­tékkal nyertek a vendégek. ____ Fitos József: - Sportszerű ellenféllel szem­ben kiváló játékvezetés mellett magabiztos győzelem. Harcsa - Encs 3-6 (1-3) Karcsa, 100 néző.^.: Kiss Z.______ Harcsa: Molnár - Orosz, Váradi Z., Nagy J., Bartus (Kocsmárszki P.), Szabó, Kelemen, Simon, Nagy Zs. (György), Kovács (Váradi G.), Váradi I. Megbízott edző: Kocsmárszki Gusztáv. Encs: Verpecz - Fülöp (Orosz R.), Glonczi (Pásztor), Meczkó, Orosz I., Molnár, Csorba, Kukta, Gregó, Szegedi, Hajkő (Mikola). Edző: Kuszkó Sándor. G.: Kelemen, Kocsmárszki P., Kovács, ill. Gregó (4), Sze­gedi, Csorba. Jók: Szabó, Kovács, Nagy J., ill. Gregó (a mezőny legjobbja), Kukta, Mol­nár, Csorba, Glonczi. Ifi: 2-11. Kocsmárszki Gusztáv: - Mezőnyben egyen­rangú ellenfelek voltunk. 3-3-nál nekünk állt a mérkőzés, de a jogtalan 11-es döntően be­folyásolta a végeredményt. ______________ Kuszkó Sándor: - A lelkes hazai csapat el­len nehéz mérkőzésen szereztük meg a győ­zelmet, amihez kellett egy kiemelkedő telje­sítményt nyújtó játékos is. Borsodszentgyörgy - Sárospatak 4-1 (3-0) Borsodszentgyörgy, 100 néző. V.: Nagy. Borsodszentgyörgy: Venczel - Timkó, Né­meth, Tóth, Bíró L. (Bíró P.), Mester, Kony­ha (Búrom), Füleki, Kozma (Bódán), Holló, Varga. Edző: Tokár Béla. Sárospatak: Újü - Fodor (Belicza), Nagy, Wachter, Géczi, Samók, Espák, Lukács, Vécsi (Sántha), Térjék, Bajnok (Bütösi). Edző: Hermán Tibor. G.: Füleki (2), Tóth, Konyha, ill. Nagy. Jók: Timkó, Tóth, Németh, Holló, Füleki, Kony­ha, ill. Nagy, Espák, Térjék, Vécsi. Ifi: 1-13. Tokár Béla: - Sportszerű mérkőzésen megér­demelt győzelmet arattunk, helyenként jó já­tékkal. Hermán Tibor: - Az első félidőt elaiudtuk, amit a második játékrészben nyújtott a két csa­pat, az már'egy nagyon jő megyei I. osztályú teljesítmény volt. Gratulálok az ellenfélnek. Varbó - Muhi 2-2 (0-1) Varbő, 50 néző. V.: Fotiu. Varbó: Kiss Cs. - Vantal, Rontó, Göndör, Kiss J. (Szabó L.), Dányi (Vass), Kovács Z. (Cseh), Rákos, Horváth S., Horváth T., Horváth F. Edző: Kovács László. Muhi: Oláh - Nagy Z., Kövér, Szabó, Csiszár, Bene K., Tóth (Csanálosi B.), Rácz (Gergely), Beke L., Se­res, Nagy A. (Csanálosi T.). Elnök: Rácz Jó­zsef. G.: Horváth T., Vass, ill. Szabó, Seres. Kiállítva: Göndör (70.), Oláh (85.). Jók: Vantal, Rontó, Horváth T., Ml. Szabó. Ifi: 2-4. Kovács László: - Ellentétes félidők után igaz- ságos eredmény született. Rácz József: - Játékvezetői segédlettel Var- bón hagytunk két pontot. Minden elismeré­sem a varbói játékosok második félidei tel­jesítményéhez. Felsőzsolca - Tomor-Lak 2-0 (0-0) Felsőzsolca, 150 néző. V.: Tyukodi. Felsőzsolca: Ravasz - Szobóczki, Kalász, Ha­lász, Rácz, Palánnkai (Papp), Pásztor, Nyes­te, Egry (Halder), Hunyadi, Kundráth (Szesze). Edző: Bodnár József. Tomor-Lak: Grolmusz - Farkas J., Szita, Mogyoró, Turcsik, Szántó, Ka­lász, Horváth, Vadász (Ganyi G.), Ganyi M., Mikő (Farkas L.). Elnök: Szilvái Attila. G.: Szobóczki, Palánnkai. Jók: Szobóczki (a me­zőny legjobbja), Kalász, Ravasz, Rácz, Palánnkai, ill. Szita, Farkas J. Ifi: 3-2. Bodnár József: - Egy szervezett vendégcsa­patot győztünk le, mert végig hittünk a siker- ben, és sokat is tettünk érte. Szilvái Attila: - Ma is egy olyan mérkőzést játszottunk, ahol nem érdemeltünk veresé­get. Sajnos a balszerencsés kapott gólok to­vább nehezítik a helyzetünket. Nyékládháza - Sajószentpéter 5-0 (4-0) Nyékládháza, 100 néző. V.: Pápai. Nyékládháza: Szabó Á. - Makó, Mezei, Kavecsánszki, Hallai, Kuzma (Pásztor), Tóth A. (Kurucz), Tóth T. (Tóth R.), Bazsányi, Resetár, Kun. Edző: Demeter István. Sajószentpéter: Viszőczki (Brindzár) - Kocsi, Jakkel, Oláh, Mata, Mattyák, Varga, Koleszár (Staviarszki), Kotány (Kis), Madarász, Krompák. Edző: Hauberger Pál. G.: Hallai (2), Resetár, Bazsányi, Tóth A. Jók: Szabó, Hallai, Makó, Bazsányi, Resetár, Mezei, ill. senki. Ifi: 2-0. Demeter István: - Jó játékkal, a talajhoz job­ban alkalmazkodva sima győzelmet arattunk. Hauberger Pál: - Gratulálok a hazaiaknak, a sérültjeinknek mielőbbi gyógyulást. Pálháza - Onga _________________1-0 (0-0) Pálháza, 100 néző. V.: ButtkaL____ Pálháza: Zubik - Pásztor, Rózsadombi, Er­dei, Kovács Cs. (Venglárcsik), Petercsák, Fá­bián, Kovács B., Pletenyik, Csizmár, Trembulyák (Pankovics). Edző: Hajdú János. Onga: Simon - Varga L., Túróczi, Engel, Ké­pes (Szakos), Urbán, Varga P. (Galamb), Tősa, Molnár, Tocsev (Katona), Lója T. Edző: Túróczi Attila. G.: Kovács B. Jók: az egész csapat, ill. az egész csapat^ Ifi: 6-0^ Hajdú János: - Gratulálok a héten megválasz­tott elnökünknek és az új vezetőknek. Remé­lem, hogy sok ilyen győzelemmel örvendez­tetjük meg őket, ha segítenek bennünket. Egygólos mérkőzésen győzött a jobbik. Túróczi Attila: - Sajnálom, hogy a három sá­rospataki játékvezető megverette csapatomat, sorozatos szakmai tévedéseik és jellemtelen magatartásuk győzelemhez segítette a sze­rényebb képességű hazai csapatot. Játéko­saimnak csak gratulálni tudok, és elkeserítő- nek tartom, hogy ezt a mérkőzést nem látta senki sem az ellenőri bizottságból. Labdarugó NB II Wiitner csoport, 10. forduló Putnokl VSE - FC Dabas 2-2 (1-1) Putnok, 400 néző. V.: Demeter Putnok: Bartos - Pelyhe, Martis, Földvári, Tóth D. - Boszák (Vicickő, 55.), Szobóczki (Sápi, 69.), Baráth (Molnár, 87.), Gál - Kiss, Lázár. Edző: Földesi Károly. Dabas: Uray (Végh, 46.) - Dómján, killik, Danyis, Kuti L., Róza, Kuti A., Hamar, Simopn (Gál, 75.), Feczesin (Bozsik, 46.), Őcsai. Edző: Kuti László. 13. perc: A beinduló Simon középről, 18 mé­terről a jobb alsó sarokba lőtt, 0-1. 35. perc: Gál bal oldali szabadrúgását kö­vetően Martis 8 méterről csukafejessel egyenlített, 1-1. 47. perc: Bal oldali szöglet után az elalvó védők mellett Danyis 4 méterről a kapuba passzolt, 1-2. 69. perc: Gál egy csel után 25 méterről a hálóba bombázott, 2-2. Jók: Fölvári, Martis, Kiss, Baráth, Gál, ill. Danyis, Killik, Róza. Földesi Károly: - Nagy lehetőséget szalasz­tottunk el, de a mai játékvezetők miatt itt­hon sem voltunk otthon. ________________ Kuti László: - Á nagy akarással játszó ha­zaiak ellen kiszenvedtük a döntetlent. Salgótarjáni BTC - Kazincbarcika 3-2 (1-1) Salgótarján, 100 néző. V.: Vida. Salgótarján: Mezei - Almásl, Morva, Jenei Gy., Botos - Varga (Dudás, 46.), Csatlós Cs., Lakatos, Galbács - Csatlós T., Simon (Csépe, 70.). Edző: Sjmon Attila. KBSC: Botló - Hanász, Bányai, Sebők - Éngi (Badalik, 75.), Odrobéna, Kovács R., Kere­kes, Deák (Szabó, 83.) - Dávid, Simkő. Edző: Kádár Zsolt.___________________________ 20. perc: Égy jobb oldaíi szabadrúgás után a kapu előtti kavarodásból Csatlós Cs. elé került a labda, aki 6 méterrről a jobb alsó sarokba lőtt, 1-0. 30. perc: Bal oldali szögletet követően az érkező Odrobéna 5 méterről élesen bólintott a hálóba, 1-1._________________________ 62. perc: A hazai végeztek el szögletet, és a visszafejelt labdát Lakatos 5 méterről fe­jelte a kajjuba, 2-1. 70. perc: Deák cselezgetett a tizenhatoson belül, a védők lerántották, a megítélt bün­tetőt Bánya) higgadtan értékesítette,_2-2. 84. perc: Egy kapu elé lőtt labda Kovács vál­lát találta el, meglepetésre a játékvezető ti­zenegyest ítélt, amit Csatlós T. a jobb alsó sarokba lőtt, 3-2. Jók: Csatlós Cs., Csatlós T:, Galbács, ill. senki._____________________________ " Simon Attila: - Elszántan és harcosan ját­szottunk, így a győzelmünk, úgy érzem, megérdemelt. Kádár Zsolt: - Nagyon gyenge teljesítményt nyújtottunk, ezért azt kell hogy mondjam, hogy az eredmény reális. Karcagi SE - Bocs KSC ___5-4 (2-1) Karcag, 300 néző. V.: Varga. Karcag: Szabó - Meszesan, Orosz, Magyari, Békési - Ulveczki (Nagy I., 76.), Trencsényi, Kádár, Nagy M. (Balogh, 60.) - Fekete, Berecz. Edző: Varga Zsolt. Bocs: Molnár T. - Simon, Zuofal, Molnár Zs., Vass - Sipos (Nagy, 72.), Irhás, Szakszón, Gaál (Sándor, 55.) - Kulcsár T. (Ondó, 63.), Lippai. Edző: Tóth László. 1. perc: Molnár Zs. adta kétszer is ellen­félhez a labdát, amit Ulveczki a kiinduló kapus felett a kapuba emelt, 1-0. 22. perc: Bal oldali támadás után Fekete két cselt követően 18 méterről a bal sarok­ba lőtt, 2-0. 31. perc: Szakszón szerzett labdát a hazaiak térfelén, majd lendületesen kapura tört, és 16 méterről a kapu közepébe lőtt, 2-1. 48. perc: irhás ugratta ki a bal oldalon Sípost, aki a kimozduló kapus felett a háló­ba emelt, 2-2. 65. perc: A bal oldalon Berecz lódult meg, majd egy csel után a kapuba lőtt, 3-2. 75. perc: Ulveczki indította a bal oldalon Fe­ketét, aki a kapust is kicselezve az üres ka­Kézilabda FÉRFIAK Bajnokok Ligája, 2. forduló ______ Á csoport: Vardar Szkopje (macedón) I - Pick Szeged 24-24 (9-10). A csoport állása: 1. Pick Szeged 3 pont, 2. FC j Barcelona 2 (58-51), 3. Constanta 2 j (53-54), 4. Szkopje 1. j G csoport: Fotex KC Veszprém - j Sandefjord (norvég) 36-24 (14-8). A cső- j port állása: 1. Fotex KCV 4 pont (69- 50), 2. Lemgo 4 (68-50), 3. Sandefjord 0 (48-63). 4. Kaunas 0 (52-74), KEK, 2. forduló, visszavágó: Medves- cak Zagreb (horvát) - Nyíregyháza AB- VIII 34-26 (18-12). Továbbjutott: a Medvescak Zagreb, 61-58-as összesí­téssei.____________________ EHF-kupa, a 32 közé jutásért, vissza- J vágó: Esch (luxemburgi) - Tatabánya- Carbonex 30-34 (13-17). Továbbjutott: a Tatabánya kettős győzelemmel, 72- 50-es összesítéssel. NŐK KEK, 2. forduló, visszavágó: Banja Lu- ka (bosznía-hercegovinai) - Váci NK 23- 32 (11-17). Továbbjutott: a Vác kettős győzelemmel, 62-41-es összesítéssel. 1 EHF-kupa, a 32 közé jutásért, 2. mér­kőzés: Remin Déva (román) - Comexi- s Alcoa 30-27 (13-16). Továbbjutott: a | ComexiAlcoa, 63-54es gólkülönbséggel. Bajnokok Ligája, a 16 közé Jutásért, visszavágó Győri Graboplast ETO KC - Motor Za- porozsje (ukrán) 29-27 (11-13). Tovább- j ment a Zaporozsje 58-57-es össze- I sitéssel, a győriek az EHF Kupában foly- | tátják. Labdarúgó NB III Tisza csoport, 10. forduló Abaúlszántó - Volán-Sényő______1-2 (0-1) Abaúlszántó, 150 néző. V.: Veizer. Abaűjszántó: Szerencsi - Konyecsnyik, Paranai, Szőke, Fügéi (Novák), Pachinger, Mihálszki, Jáger, Mató, Homonnai, Soltész (Balázs). Edző: Szllfka Miklós._______ Sényő: Szabó - Pljutyinszkij, Kiss T., Bar­na, Kiss G., Balogh, Barkaszi (Gráf), Göncz, Haburcsák, Várnai, Knoblok (Ruska). Edző: Rubóczki Tibor. Gólszerző: Barkaszi (Ö-l) a 2., Várnai (0-2) a 80., Jáger (1-2) a 90. percben.________ Kiállítva: Szőke (75.). Jók: senki, ili. Szabó, Haburcsák, Kiss G., Várnai.________________________________ Szllfka Miklós: - Tovább tart a hullámvölgy. Rubóczki Tibor: - Helyzeteink alapján megér­demelten szereztük meg a három pontot. Nyfradony - Szlrmabesenyő______4-3 (2-0) Nyfradony, 200 néző. V.: Takács, ___ Nyíradony: Katona - Boglya, Szilágyi, Terdik, Kristóf, Kányán, Szabó (Kovács), Babotan, Kanócz, Molnár, Bedogan. Edző: Selyem Nándor. _ Szlrmabesenyő: Valkányi - Geszti, Lázár, Ke­rényi, Tóth D. (Danyi), Pál, Szuba (Kollár), Gacsal, Lasztóczi, Pap, Ruzsvánszki. Edző: Zupkó Mihály. Gólszerző: Bedogan (l-Ö) a 35., Molnár (2- 0) a 40., Lázár (2-1) az 55., Lasztóczi (2-2) a 60., Babotan (3-2) a 65., Geszti (3-3) a 75., Szabó (4-3) a 83. percben. Jók: Babotan, Szilágyi, Molnár, Hl. Geszti, Lasztóczi,_____ ___________________ Selyem Nándor: - 2-0-s vezetésünk után a vendégcsapat egyenlítését követően elfo­gadtam volna a döntetlent is, de szeren­csére sikerült nyernünk. Zupkó Mihály: - Gólgazdag mérkőzésen az ellenfél játékosai száz százalékban kihasz­nálták hibáinkat. Mád- Létavértes 1-1 (1-0) Mád, 100 néző. V.: Csáki._______________ Mád: Braun - Tasi, Toplenszki, Szabó S., Turbucz, Szabó P., Barna, Nagy (Pásztor), Ba- bos (Burl), Juhász, Bódi. Edző: Kőrössy Pál. Létavértes: Hamar - Nagy Z. (Saliga), Ga- ramvölgyi, Király, Marton, Baksa, Bellon, Re­zes (Ungvári), Jeremiás (Kőibe), Dzsundzsák, Urbin. Edző: Herczeg András. ____ Gólszerző: Juhász (l-Ö) a 7., Saliga (1-1) a 60. percben. Jók: az egész csapat, ill. Hamar, Saliga. Kőrössy Pál: - A csoport legjobb csapata el­len jobb helyzetkihasználással győzhettünk volna, de a Léta ellen az egy pontnak is na- gyon örülni kell. Herczeg András: - Nagyon jól játszó Mád el­len értünk el értékes döntetlent. Ellenfelünk­nek sokkal több helyzete volt, sokszor a szerencse is mellénk állt. A mai napon gyen­gén játszottunk, gratulálok a hazaiaknak. Balmazújváros - Sátoraljaújhely 3-3 (2-1) Balmazújváros, 150 néző. V.: Vaszilkő. Balmazújváros: Barna - Szabó I. (Kiss Á.), Vaszilkó J. (Vaszilkó A.), Fige, Dobi, Sárkö­zi, Szabó B., Murák, Bajusz, Vincze, Nagy. Edző: Kegyes László. Sátoraljaújhely: Jósvai - Janikó R., Ocsenás, Janikő T., Balogh, Bodnár, Ablonczi, Szabó, Csáki, Komlósl (Timkó), Pothurszky (Tóth). Edző: Szabó László.__ Gólszerző: Dobi (1-0) a 15., Murák (2-0) a 30., Szabó (2-1) a 35., Ocsenás (2-2) a 65., Szabó (2-3) a 84., Nagy (3-3) a 86. percben. púba gurított 10 méterről, 4-2.__________ 82. perc: Lippai jobb oldali szögletét köve­tően Sándor 6 méterről fejelt a kapuba, 4-3.____________________________________ 85. perc: Szakszón kapott labdát a karcagi térfélen, majd 20 méterről hatalmas gól lőtt a felső sarokba, 4-4.____________________ 91. perc: Jobb oldali szöglet után Fekete emelkedett az ötösön a legmagasabbra, és a kapuba bólintott, 5-4. Jók: Fekete (a mezőny legjobbja) és az egész csapat, ill. Szakszón. Varga Zsolt: - „Infarktusos” mérkőzésen küzdeni tudásunknak köszönhetjük a három pontot.________________________________ Tóth László: - Négy gólt rúgtunk idegen­ben, és mégsem tudunk nyerni. Ez mindent elmond hiányosságainkról, a téli átigazolás­kor ezt is megoldjuk. További s_ amdményak Vecsés - Mátészalka 0-0 Kiskunhalas - Kistarcsa2-1 Baktalórántháza - Jászapáti 1-1 ESMTK - Gyula 04) Szentes - Hajdúböszörmény 4-0 Jók: Nagy, Murák, ill. Ocsenás, Szabó. Kegyes László: - Küzdelmes mérkőzésen igazságos döntetlen született. ___________ Szabó László: - Az egész mérkőzésen me­zőnyfölényben játszottunk, ennek ellenére az ellenfél szerzett két gólt. 0-2-ről megfordítot­tuk a mérkőzést 3-2-re, és a vége előtt egy potyaízű góllal veszítettünk két pontot. Miskolci VSC - Nyírkárász 2-2 (1-1) Miskolc, 150 néző. V.: Nagy Cs. _____ MVSC: Kristóf - Jóner, Csépány, Schoitz, Berki (Buró), Dizmatsek, Tamás, Tóth (Gé­czi), Hozdik, Koppány, Lövei (Soltész). Edző: Deák István.________ Nyírkárász: Pekk - Má.ndoki, Rákóczi, Hor­váth, Kapin M., Takács, Dudás, Fecsku (Var­ga), Kiss (Kapin B.), Gazdag, Tóth. Edző: Ko­máromi György.______ _______ Gólszerző: Koppány (1-0) a 3., Fecsku (1-1) a 17., Berki (2-1) az 55., Dudás (2-2) a 75. percben.___________________________ Jók: Schoitz, Dizmatsek, Koppány, Csépány, ill. Mándokl, Fecsku, Dudás. Deák István: - A csapat hajtott, küzdött, két­szer is vezettünk, azonban a csúszós talaj­hoz jobban alkalmazkodó ellenfél mindig egyenlített. Komáromi György: - Küzdelmes és sok hi­bával tarkított játék volt az alsóházi rangadón. További eredmények v. V k. C ^ - v. T_ w V'W v’« - w w W" U V - u VVV V Tuzsér - Ibrány _______ 2-1 Hajdúnánás - Szakoly 3-2 Szabadnapos: Rakamaz. I