Észak-Magyarország, 2004. augusztus (60. évfolyam, 179-203. szám)

2004-08-30 / 202. szám

2004. augusztus 30., hétfő ÉSHMiBIISiiSlíS# SPORT / 12 hírcsokor 0 Negyedik, ötödik. Kapéri Gergő, a Ka­zincbarcikai VSE versenyzője gerelyhají­tásban a 4., míg diszkoszvetésben az 5. helyet szerezte meg a Budapesten meg­rendezett ifjúsági atlétikai országos baj­nokságon. Előbbi számban 56,97 cm-et, utóbbiban 50,57-et teljesített. 0 Győzelem. Százszázalékosan fejezte be szereplését a kassai négyes tornán a magyar női kosárlabda-válogatott: Ma- gyarország-Szlovákia 70-53. TOTÓ, 39, HÉT 1. Debrecen - Videoton 3-01 2. Lombard-Pápa - Kaposvár 4-11 3. Sopron - Vasas 1-1 X 4. ZTE - Győr2-0 1 5. Bielefeld - Bochum 1-22 6. Freiburg - Mönchengladbach1-1 X 7. Hamburg - Nürnberg 4-3 i 8. Hertha SSC - Mainz 1-1 X 9. Kaiserslautern - VfB Stuttgart2-3 2 10. Leverkusen - Bavern München 4-11 11. Schalke - Rostock 0-2 2 12. Bremen - Wolfsburg 1-22 13. Dortmund - Hannover 1-1X +1 FTC - MTK 2-11 Labdarúgó NB III Mátra csoport Mezőkövesd - Magyargéc ____________________2-0 (2-0) Mezőkövesd, 700 néző. V.: Janitz_________ Mezőkövesd: Róza - Baranyai, Bocsi, Forgács, Szabó D. (Karancsi), Nyeste, Orosz, Besenyei Zs. (Szabó J.), Tari, Besenyei F. (Lipták). Kasza. Edző: Koleszár György. Magyargéc: Oláh P. - Palaciczki, Kecskés, Pingiczer, Csáki, Ökrös, Szabó, Mátyus, Duró (Sápi), Mátyás (Varga), Smelkó (Fischer). Edző: Oláh Béla._____________________ G.: fari (1-0) a 15., Kasza (2-0) a 20. percben.________ Jók: Bocsi, Kasza, Besenyei Zs., Ili. Oláh, Ökrös_______ koleszár György: - Sok helyzetet kihagyva nyertünk. Oláh Béla: - Megérdemelt hazai siker. Á minden csapa­trészben többet nyújtó gárda nyert, kívánom, hogy érjék el céljaikat. További eredmények Mátra csoport, 2. forduló Baglyasalja - Balassagyarmat______________________2-1 Veresegyháza - Főt___________________________ 1-2 Gyöngyöshalász - Jászberény 1-2 Túra - Tápiógyörgye________________________________3-0 Tápiószecső - Gyöngyös ______________________2-1 Gödöllő - Pétervására 2-2 Tabellák NB II Keleti csoport 1. Gyula3 36-39 2. Jászapáti3 21­8-6 7 3. B.lőrántháza32 1­4-2 7 4. Bocs32­115-66 5. Karcag31 2­9-45 6. Szentes3 12­9-65 7. Vecsés312­6-4 5 8. Kistarcsa 31 117-6 4 9. Dabas3 1116-5 4 10. Salgótarján31113-3 4 11. ESMTK 3 1­23-163 12. Kazincbarcika 3­216-82 13. Mátészalka 3­12 6-81 14. Kiskunhalas3­1 23-51 15. Putnok 3­1 2 5-8 1 16. H.böszörmény 3­35-110 NB III Mátra csoport 1. Főt22 5-16 2. Mezőkövesd22-­4-16 3. Tápiószecső22-­4-2 6 4. Túra 211­4-1 4 5. Gödöllő 211­4-34 6. Jászberény211­3-24 7. Tápiógyörgye 21­12-33 8. Baglyasalja 2 1­1 2-4 3 9. Pétervására2­1 13-41 10. Gyöngyös2­112-31 11. Veresegyház 2­1 1 2-31 12. Balassagyarmat 2-­22-4 0 13. Magyargéc 2-­21-40 14. Gyögyöshalász 2-­21-4 0 NB III Tisza csoport 1. Létavértes33 8-19 2. Rakamaz3 21­8-27 3. Abaújszántó3 21­4-1 7 4. Tuzsér 32­1 11-26 5. Mád 32­17-4 6 6. Ibrány22-­5-2 6 7. Sátoraljaújhely211­3-2 4 8. Nvíradony3­213-4 2 9. Hajdúnánás3 2 12-42 10. Balmazújváros 3­2 13-62 11. Szlrmabesenyő3­1 24-7 1 12. Sényő3­12 1-4 1 13. Szakoly 2­11 1-4 1 14. Nyírkárász 3­1 25-101 15. Miskolci VSC 3121-131 Észak-Magyarország megyei 1. osztály 1. Erdőbénye 5 4 1 13-413 2. Encs5 4­115-712 3. Nyékládháza532­10-1 11 4. Ózd 4 31­18-610 5. Felsőzsolca53 221-7 9 6. B.szentgyörgy53­2 16-89 7. Onga 52313-79 8. Arnőt 4318-39 9. Pálháza 53 2 12-14 9 10. Sajészentpéter5 2 1 2 8-6 7 11. Varbő 5212 10-11 7 12. Tomor-Lak52­3 10-116 13. Muhi 52 ­­3 10-146 14. Sárospatak52­35-10 6 15. HOLCIM5113 6-18 4 16. Bogács5 53-150 17. Bodroghalom5­­5 6-24 0 18. Karosa 5 - - 5 3-21 0 Az Arnőt - Ózd mérkőzést szeptember 15-én játsszák. Labdarúgó Észak-Magyarország magyal 1. osztály, 1. forduló Idegenbeli győzelmével élen az Erdőbénye Két bodrogközi csapat és a Bogács még pont nélkül áll az idei pontvadászatban Az arnótiak (világos mezben) hosszú Idő után győzték le a Péterieket Sajészentpéter - Arnét_________0-2 (0-1) Sajészentpéter, 150 néző. V.: Nagy V. Sajészentpéter: Brindzár - Balogh (Kele­men), Jakkel, Matyák, Király (Staviárszki), Kiss, Somogyi, Mata, Balogh N., Madarász (Oláh), Krompák. Edző: Hauberger Pál. Ar­nét: Pallai - Gável, Kristóf (Szedlák), Váro­si, Kriston, Soltész, Farkas A., Ákos (Ko­vács), Kiser (Rácz), Gáspár, Bényei. Edző: Benczés Miklós.__________________________ G.: Gáspár, Bényei, Jók: Mata, ill. Pailai (a mezőny legjobbja), Kriston, Városi, Kristóf, Soltész, Gável, Gáspár, Farkas. Ifi: 4L1. Hauberger Pál: - Gratulálok a vendégcsapat­nak. Mindkét félidőben partiban volrunk, de görcsösen és sok labdát eladva játszottunk. Gratulálok az ifi 5-ből öt győzelméhez. Benczés Miklós: - köszönöm a csapatnak, hogy távollétem alatt begyűjtötte a pontokat, más­részt örülök, hogy ilyen olyan játékkal, de ve­lem is győzni tdudtunk az amőti mumus ellen. Muhi - Encs 1-3 (1-1) Muhi, 150 néző. V.: Séra. ________________ Muhi: Oláh - Sándor, Nagy Z., Seres, Kö­vér T., Toronyai, Csiszár, Szabó, Kiss (Fiiét), Nagy L., Koszta (Benke). Elnök: Rácz József. Encs: Verpecz - Fülöp, Glonczi, Meczkó (Pásztor), Orosz I., Molnár, Havas (Orosz R.), Szegedi Sz., Gregő, Horváth (Hajkó), Szege­di T. Edző: Kuszkó Sándor. G.: Csizsár, ill. Horváth (2), Hajkő. jók: Csi­szár, Nagy Z., Oláh, ill. Horváth, Szegedi T., Fülöp, Molnár, Verpecz, Orosz. Ifi: 0-4. Rácz József, elnök: - Erőlködünk, erőlködünk- egyszer majdcsak belerokkanunk. A foci­hoz feltétlen szükséges kellék a szív, a lé- lek és a megfejelő jjrőnlét. kuszkó Sándor: - Sok helyzet kihagyásával magunknak tettük nehézzé a mérkőzést. Ózd - Sárospatak 4-1 (2-0) Ózd, 300 néző, V.: Rendek^ ___________ Ózd: Haisza - Tóth I., Tóth K., Réthy (Albert Cs.), Zimmermann (Kovács G.), Farkas T., Budai, Kiszely, Kardos (Kupecz), Oltyán, Sza­kács. Edző: Fitos József. Sárospatak: Papp- Wachter, Fodor, Újj, Kerékgyártó, Demblovszky, Belicza, Savók (Büttösi), Gé- czi (Vígh), Térjék Z., Vécsi (Bajnok). Edző: Sikorszkí Gábor.__________________________ G.: Oltyán (3), kardos, ill. Térjék. Jók: Zimmerman, Oltyán, Tóth K., ill. Kerékgyár­tó, Térjék, BeliczaUfi^Sjl. Fitos József: - Gratulálok a csapatomnak! Egy éve félek attól, ami ma bekövetkezett. Attól, hogy egy játékosunknak eltörik a lá­bát. Talán ezek után az illetékesek elgondol­kodnak a történteken.____________________ Slkorszkl Gábor: - Voltak pillanatok, amiikor volt esélyünk az eredményességre, de összességében a nagyon jő erőkből álló Ózd megérdemelten győzött. Holclm - Karosa 3-1 (1-1) Miskolc, 100 néző. V.: Károly. Holclm: Kerényi - Inzsöl, Glonczi, Lénárt, Bá­nyai, Kovács G., Debreceni (Rózsa), Gilányi, Farkas, Kocsis, Varga (Éliás). Edző: Szűcs István. Harcsa: Molnár - Orosz, Váradi Z., Nagy J., Nagy Zs., Szabó, Tokár (Bartus), Ke­lemen, Punyi, Simon, Váradi I. Megbízott edző: Kormárszki Gusztáv. G.: Bányai, Farkas, Kocis, ill. Váradi Z. Jók: Gilányi , Bányai, ill. Váradi Ifi 8-0 Szűcs István: - A sportszerű vendégek ellen megvan az első fontos győzelmünk. Kormárszki Gusztáv: - Belőlünk hiányzott az a lelkesedés, ami a hazaiakban megvolt. Tomor-Lak - Bodroghalom _______6-2 (4-2) Lak, 150 néző. V.: Molnár Cs.____________ Tomor-Lak: Grolmusz - Ganyi G., Turcsik, Bokk, Szita (Farkas L.), Tőszegi, Horváth, Va­dász, Ganyi M., Miké, Farkas J. (Juhász). Elnök: Szilvái Attila. Bodroghalom: Ignáth J.- Peterosák, Sprencz, Osztroha B., Majoros, Osztroha A. (Tóth P.), Ignáth G., Pásztor (Presszoly), Vajda, Seres, Tóth Z. Edző: Osztroha Tivadar, Peterosák Márton.______ G.: Horváth (3), Tószegi, Ganyi M., Farkas L., ill. Tóth Z. (2).________________________ Jók: Horváth (a mezőny legjobbja), Tószegi, Turcsik, Ganyi M., Mikó, ill. senki. Ifi.: 13-1._____________________ ________ Szilvái Attila: - Égy sportszerű ellenfelet nagyvonalú játékvezetés mellett helyenként jó játékkal győztünk le.___________________ Koncz Mihály, elnök: - Remélem, egy két bodroghalmi ember és játékos örül a vessző­futásunknak, köszönet azoknak a játékosok­nak, akik helytálltak. Varbö - Erdőbénye______________2-4 (0-0) Varbő, 150 néző. V.: Kiss Zs.____________ Varbö: Kovács Sz. - Rontó (Szabó Lj, Tóth, Cseh, Göndör, Kiss J., Vass (Szabó K.), Ko­vács Z. Rákos, Horváth T., Horváth S. Meg­bízott-edző: Kovács László. Erdőbénye: Mata- Sajgó (Oldal), Asszony, Tamás, Dorgai P., Zuti, Hajdú, Kecskés, Kalász (Boldog), Tóth, Csikai (Dorgai L.). Edző: Hlavács Csaba. G.: Kovács Z. (2), ill. Boldog (2), Tamás, Tóth. Jók: Göndör, Kovács Z., Horváth S. ill Tamás, Boldog, Dorgaj P. Ifi.: 3-1. _ Kovács László: - Egy-nullás vezetés után a sérülés megzavarta a csapatot, egyéni hi­báinkat az ellenfél kihasználta, s megérde­melten nyert. ________________ Hlavács Csaba: - Az első félidei gyenge já­ték után a másodikban már azt játszotta a csapat, amit tud. Felsőzsolca - Bogács 5-0 (1-0) Felsőzsolca, 350 néző. V.: Dósa._________ Felsőzsolca: Ravasz - Molnár, Szobőczki, Pásztor (Papp), Rácz, Tamás, Egry, Nyes­te (Kalász), Halász, Szabó V. (Tóth), Hu­nyadi. Edző: Bodnár József. Bogács: Tiszolczki - Varga, Pribéli, Derda, Gyöngy, Jankó Sz., Kántor, Dudás, Pintér (Jankó II.), Makranczi, Guba (Szabó M.) Edző: Dorogi István. ___________________________________ G.: Halász (3), Rácz, Egry. Jók: Halász (a me­zőny legjobbja), Szobőczki, Rácz, Egry, Hu­nyadi, Tamás, ill. Tiszolczki, Pribéli. Ifi.: 5-0. Bodnár József: - Néha haraggal, néha öröm­mel, de harcolunk foggal körömmel, az élet­tel, halállal, hogy a jóból egy jó nagy kanál­lal adjon az ég. Dorogi István: - jobb játékkal kezdtük az el­ső félidőt, de a másodikban a tisztes helyt­állás elmaradt, bár meg kell köszönni azok­nak a játékosoknak, akik a mérkőzésen meg­jelentek és játszottak. Nyékládháza - Onga__________________0-0 Nyékládháza, 400 néző. V.: kalász. Nyékládháza: Szabó - Mezei (Péli), Makő, Kavecsánszki, Hallai, Pásztor S., Kun, Tóth A., Tóth T., Resetár, Bazsányi. Edző: Deme­ter István. Onga: Simon - Engel, Túrőczi, Var­ga L. (Képes), Szakos, Varga P., Urbán, Vin- cze (Katona), Molnár, Tocsev, Lója T. (Ga­lamb). Edző: Túrőczi Attila, Jők: Kavecsánszki, Tóth A., Tóth T., Makó, ill. Engel, Képes, Varga P., Urbán, Molnár, Tocsev, Simon. Ifi.: 14-1. ________________ Demeter István: - Á vendégcsapat örülhet, hogy ez a játékvezető volt küldve. A máso­dik félidőben több gólhelyzetet kialakítottunk, de a szerencse elpártolt tőlünk.________ Túrőczi Attila: - Ellenfelünk deffenzív játé­kát nem tudtuk feltörni, de idegenben sike­rült ponttal hazautaznunk. Közepes színvo­nal, gyenge játékvezetés, sok sikert kívá­nok a sportszerű hazai csapatnak. Pálháza - Borsodszentgyörgy 2-7 (1-3) Pálháza, 170 néző. V.: Gerő. Pálháza: Zubik (Repkaj - Pásztor, Erdei, Peterosák, Pankovics, Fábián, Kovács B., Hajdú (Kovács T.), Csizmár, Trembulyák, Venglárcsik (Pletenyik). Edző: Hajdú János. Borsodszentgyörgy: Venczel - Timkö (Búrom)', Németh, Tóth, Horváth, Juhász, Hol­ló, Füleki, Bíró (Agyagási), Kozma (Mester), Konyha. Edző: Tokár Béla. G.: Trembulyák (2), ill. Konyha (3), Tóth (2). Füleki (2). Jók: senki, ill. az egész csapat. Ifi.: 4-0._________________________________ Hajdú János: - Ma a kihagyott helyzetekért nagyon megbüntettek minket. Alárendelt szerep jutott nekünk ezen a meccsen. Tokár Béla: - Köszönöm a csapat hozzáál­lását, és ragyogó játékát. Ilyen arányban is megérdemelten nyertünk. Labdarúgó NB ül Tisza csoport, 3. forduló MVSC - Mád 0-3 (0-1) Miskolc, 200 néző. V.: Kocsis Zs. Miskolci VSC: Kristóf - Jőner, Csépány, Tóth, Scholtz, Berki, Dizmatsek, Koppány (Géczi), Plébán, lllovai (Kubicza), Hozdik. Edző: Deák István. Mád: Lövei - Osváth (Tasi), Toplenszki, Szabó P. (Nagy R.), Szabó S., Harsányi, Barna, Babos, Buri, Bödi R., Fazekas (Turbucz). Edző: K rössy Pál. G.: Bődi (1-0) 11-esből a 38., Babos (2- 0) a 80., Harsányi (3-0) a 90. percben Jők: senki, ill. Toplenszki, Buri, Babos, Barna, Harsányi. Deák István: - Gyenge játék, igazságos eredmény. Körőssy Pál: - Mérsékelt játékkal győz­tünk a lelkes és fegyelmezett hazai csa­pat ellen. Abaújszántó - Tuzsér 1-0 (0-0) Abaújszántó, 300 néző. V.: Tatár. Abaújszántó: Szerencsi - Konyecsnyik, Márkus, Szőke, Novák (Gyulai), Pachinger, Matő (Balázs), Mihálszki, Jáger, Soltész, Homonnai (Erdősi). Edz : Szlifka Miklós. Tuzsér: Fintor - Lakatos (Bagi), Kosztyú, Dancs, Lupcsa (Speker), Iván, Szabó, Babják, Mitrő, Cseke, Gergely. Edz : Ré­vész Attila.________________________ G,: Mihálkszki (l-Ö) a 85. percben Jők: egész csapat, ill. Mitró, Cseke. Szlifka Miklós: - Csoportrangadóhoz mél­tó mérkőzés volt. A gólunk élményszám­ba ment._____________________________ Révész Attila: - Sajnos erre a meccsre néhány játékosom nem készült fel kellő­képpen, illetve a hazaiak óriási elszánt­ságról tettrek tanúbizonyságot, Szlrmabesenyő - Létavértes 0-2 (0-0) _________________________ Szlrmabesenyő, 75 néző. V.: Csáki. Szlrmabesenyő: Fülöp - Geszti, Lázár, Ke­rényi, Balogh R., Balogh P., Szuba, Gacsal, Pál (Madaras), Máté I. (Barsi), Pap, Edző: Zupkő Mihály. Létavértes: Papp - Király, Szűcs, Marton, Baksa, Belon, Jeremiás, Dzsudzsák (Mikhárdi), Rezes (Nagy), Urbin (Bíró), Kőibe. Edző: Herczeg András ______________________ G.: Nagy (0-1) a 75., Jeremiás (0-2) a 89. percben. Jők: Gacsal, Kerényi, ill. Belon, Jeremiás, Baksa._________ Zupkó Mihály: - Á mai meccsen a sze­rencsésebb csapat nyert. _________ Herczeg András: - Nagyon küzdelmes ta­lálkozó volt, mindkét csapat sokat tett a győzelemért. Ezúttal nekünk sikerült. http://sport.boon.hu További cikkek Sényő - Sátoraljaújhely______1-1 (1-0) Sényő, 2Ö0jiéző. V.: Krassowszky. Sényő: Szabó Á. - Pljutyinszki, Göncz, Barna (Knoblock), Kiss G., Grát, Kiss T., Balogh Gy., Gégény (Rubőczki), Várnai, Barkaszi (Ha- burcsák). Játékosedző: Rubőczki Ti­bor. Sátoraljaújhely: Pothurszky - Janiké, Ocsenás, Csáki R., Bodnár, Janiké T., Komlósi (Dakos), Ablonczi, Trembulyák, Szabó I., Tóth J. (Balogh Zs.). Edző: Sza­bó László. ____________________________ G.: Barkaszi (1-0) a 7., Ablonczi (1-1) a 72. percben. Jók: Kiss T., Várnai, ill., Tth j., Janikö. Rubőczki Tibor: - Egyenlő erők küzdel­mében igazságos döntetlen.___________ Szabó László: - Szükségkapusunk eile- nére helyzeteink alapján jóval közelebb álltunk a győzelemhez, mint a vendég­látók. Hozdikék (MVSC) kikaptak További eredmények Nyírkárász - Ibrány__________2-3 Nyfradony - Hajdúnánás_____2-2 Fiakamaz - Balmazújváros 4-1 Szabadnapos: Szakoly Labdarúgó NB II Keleti csoport, 3. forduló Kazincbarcika - Dabas 2-2 (0-1) böszörményi térfél közepén, egy pattanás Kazincbarcika, 500 néző. V.: Demeter. Kazincbarcikai SC: Botlő - kovács R., után ballal óriási gélt lőtt 25 méterről a léc alá, 1-3. Harnócz, Sebők (Deák, 46.) - Hanász, Bá­nyai, Engi (Szabó S., 64.), Odrobéna (Badalik, 66.), Kerekes - Simkő, Dávid. Edző: Kádár Zsolt. 75. perc: Lippai szenzációs átadását Sípos 8 méterről biztosan értékesítette, 1-4. 80. perc: A játékvezető megsértéséért Sza­badi a kiállítás sorsára iutott. Dabas: Urai - Bozsik, Öcsai, Dómján, Kilik - Csendes (Róza, 60.), Surman (Ifj. Kuti L., 84. perc: Főrián jobb oldali beadását Lovas 3 méterről fejelte a kapuba, 2-4. 46.), Simon (Kaldenecker, 83.), Danyis - Feczesin, Hamar.-Edző: Kuti László. 35. perc: Hamar a balösszekötő helyén egy szélé után keresztbe ívelt és a rosszul he­lyezkedő védők hibájából Feczesin éles szög­ből 8 méterről a rövid sarokba lőtt, 0-1. Jók: Kocsis, Szabó, ill. Lippai, Zoufal, Gaál, Szakszón, Irhás. ______ . ______________ Zolnai Lajos: - A legjobb összeállításban is nehéz falat lett volna a bocsi csapat. Eb­ben az összetételben ennyi sikerült, gratulá­lok ellenfelünknek. 46. perc: Engi adott nagyszerű labdát Deák­nak, aki egy szép csellel lefordult védőjéről és 10 méterről kilőtte a bal alsó sarkot, 1-1. 53. perc: Ajándék szabadrúgáshoz jutottak a vendégek a hazai kaputól 18 méterre: Ha­mar „köszönte” és a bal felső sarokba csa­vart, 1-2. Tóth László: - Az első perctől őrződött, hogy nyerni fogunk, de a végeredményben ez nem is mutatkozott meg igazán. Szentes TE - Putnokl VSE 2-2 (2-0) Szentes, 300 néző. V.: Filus. Szentes: Váradi - Márics, Tóth T., Gyagya, Tóth Cs. (Ábel, 56.), Koncz, Kádár, Kislőrincz, Somogyi (Kerepeszki, 74.), Bar­na, Takács. Edző: Török László. 66. perc: Deák jobb oldali szögletét a ma­gasan felugró Kovács R. 6 méterről a bal felső sarokba fejelt, 2-2. Putnok: Bartos (Csorba, 46.) - Nagy, Föld­vári, Martis, Tóth D., Boszák, Szobőczki, Kiss (Pelyhe, 88.), Gál, Koszta, Tóth G. (Lázár 46.). Edző: Földesi Károly. Jők: Harnócz, Simkő, Deák, ill. Simon, Feczesin, Hamar. Kádár Zsolt: - Az első félidőt ajándékba adtuk. A szünet után futball volt, kihagyott helyzetekkel. 21. perc: Földvári hatalmas hibáját kihasz­nálva Barna közelről a hálóba lőtt, 1-0. 37. perc: Jobb oldali beadást követően az előrehúződó Tóth Cs. 5 méterről a kapu bal oldalába fejelt, 2-0. Kuti László: - Úgy tűnt, hogy ebben a mér­kőzésben több volt, de a végén nagyon örül­hettünk az egy pontnak. Hajdúböszörményi TE - Bocs KSC 2-4 (1-2) Hajdúböszörmény, 300 néző. V.: Holczímer. Hajdúböszörmény: Nagy S. - Sipos, Frida (Ivánka, 38.), Szabó, Hortó, Fórián, Kocsis, Dobos (Hajdú, 70.), Lovas, Szabadi, Siket (Nagy II S. 70.). Edző: Zolnai Lajos. 64. perc: Lázár Jobb oldali beadását Gál 12 méterről a kapu bal oldalába csavarta, 2-1. 82. perc: Rövid hazaadásra a szemfüles Lá­zár lecsapott, s a kapust kicselezve a gól­vonalig vezette a labdát, 2-2. Jők: Barna, Tóth Cs., Takács, Somogyi, ill. Csor­ba, Nagy, Martis, Boszák, Lázár, Koszta, Gál, Bocs: Balázs - Zoufal, Simon, Vass, Molnár, Sipos, Kulcsár, Lippai (Demeter, 80.), Gaál (Török (80.), Szakszón (Ondó, 83.), Irhás. Edző: Tóth László. Török László: - Az első félidő alapján azt hittük, hogy megnyertük a meccset. A má­sodik játékrészben a jól játszó vendégcsa­pat meglepett bennünket. Igazságos döntet­len. 5. perc: Szakszón tört előre, Lippaihoz pass­zolt, akinek lövését a kapus kiütötte, de ér­kezett Gaál, aki 8 méterről a léc alá bom­bázott, 0-1. Földesi Károly: - Az első félidő hibáit a csa­pat a másodikban nagy lelkesedéssel és jő játékkal egalizálta. További eredmények Mátészalka - Jászapáti 1-2 15. perc: Llppal szerzett labdát a kezdőkörben majd két csel után felnézett, s 30 méterről a kinn állő kapus felett a hálóba iveit, 0-2. 30. perc: Dobos kapott labdát a vendég 16­Salgótarján - Baktalőrántháza 1-2 os jobb oldalán, egy csel után 15 méterrőlVecsés - Kiskunhalas 2-2 a hosszú felső sarokba lőtt, 1-2. ESMTK - Karcag 1-6 57. perc: Llppal kapott egy remek labdát a Gyula - Kistarcsa 2-1 .. f- Jr w IwstVSF 1 Matej Ferjan 2. lett Y a salakmoto- ^ ros Európa-