Észak-Magyarország, 2004. június (60. évfolyam, 126-151. szám)

2004-06-14 / 137. szám

2004. június 14., hétfő ÉSZAKMASYARORSZÁG# SPORT / 10 1-2 (0-1) LABDARÚGÓ NB III Tisza csoport, 30. forduló Bocs - Tuzsér Bocs, 4ÓÓ néző. V.^Nagy. _______ Bocs: Balázs (Molnár T.) - Simon (Zsarnai), Kovács, Ta­kács, Szakszón, Sípos (Farkas), Irhás, Fink, Vass, Lippai, GaáL Edző: Tóth László.________________________ Tuzsér: Szőr - Lakatos, Kosztyu. Tóth, Lupcsa, Iván, Babjak, Petrő (Gergely), Bagin, Cseke (Szabó), Spekker (Dancs). Edző: Révész Attila._____________________________ Gólszerző: Petró (Ö-lj a 27., Lippai (1-1) a 86., Gergely (1-2) a 91. percben. Jók: Fink, Kovács, Lippai, Takács, ill. Szőr (a mezőny legjobbja) és az egész csapat. Tóth László: - Ebben az évben az élet sokat adott nekünk a sportban, most egy picit visszavett, de azért sírva nem fakadunk.__________________ Révész Attila: - Ez a győzelem remek sorozatunk méltó csattanója. Ezúton is gratulálok a bajnokságot teljesen megérdemelten nyerő Bőcsnek. Abaújszántó - Hajdúböszörmény ___ 2-2 (1-0) Abaújszántó, 300 néző. V.: Veres.________ Abaújszántó: Szerencsi - Erdősi, Soltész Z., Takács, Konyecsnyik, Fügéi, Pachinger (Homonnai), Szőke (Novák), Mató, Jáger, Soltész P. (Balázs). Edző: Szlifka Miklós.__ Hajdúböszörmény: Nagy S. - Turző, Frida, Ortó, Ivánka (Sárközi), Fórián, Csatári, Kocsis (Hajdú), Lovas (Molnár), Nagy Sz., Szabó. Edző: Zolnai Lajos.__________________ Gólszerző: Jáger (1-0) a 10., Szabó (1-1) a 60., Ortó (1-2) a 70., Jáger (2-2) a 75. percben. Jók: Jáger, Szerencsi, Konyecsnyik, ill. Hortő, Ivánka, Csatári, Szabó. Szlifka Mikós: - Kemény mérkőzésen sikerült meg­szereznünk az előkelő negyedik helyet. Gratulálok min­den játékosnak az egész éves szerepléshez!_____ Zolnaí Lajos: - Jő iramú mérkőzésen többet birtokultuk a labdát, a hazai csatárok viszont veszélyesbben játszottak. Mád - Hajdúnánás __________________________4-2 (2-1) Mád, 200 néző. V.: Kiss.____________________________ Mád: Lövei - Osváth, Szabó Zs., Tasi (Büttösi), Toplenszki, Harsányi, Babos, Lója (Turbucz), Fazekas (Demkovics), Buri, Karakaszanov. Edző: Kőrössy Pál. Hajdúnánás: Gencsi - Nagy Z., Papp, Tarr, Öborzil, Gomb­kötő, Szemán I. (Gerliczki), Kondora (Bartha), Fodor, Mikita, Szemán P. (Horváth). Edző: Kondora József. Gólszerző: Lója (1-0) a 15., Harsányi (2-0) a 22., Fodor (2-1) a 34., Lója (3-1) a 63., Gombkötő (3-2) a 67., Turbucz (4-2) a 82. percben. Kiállítva: Karakaszanov (88.), Fodor (88.) Jók: Lója, Harsányi, Babos, Lövei, ill. Oborzil, Gombkötő. ____________________________________ Kőrössy Pál: - Utolsó mérkőzésünkön gólgazdag meccsen sikerült nyernünk. Köszönjük a szponzoraink és szurkolóink kitartását.___________________________________ ■ Kondora József: - Megérdemelt hazai siker. Észak-Magyaroiszág labdarúgó megyei I. osztály, 34. forduló 1-0 (0-0) Létavértes - Szlrmabesenyő___ Létavértes, 100 néző. V.: Bendik.___________________ Létavértes: Hamar - Nagy I., Tóháti, Ágoston T., Magyar, Szabó, Árva (Suta), Ágoston N„ Nagy M., Novotni (Bencsik), Kulcsár. Edző: Garamvölgyi Mátyás.________________ Szlrmabesenyő: Róza - Geszti, Lázár, Kerényi, Nagy, Tamás, Lasztóczi (Madaras), Szuba, Balogh R., Pap Zs. (Horváth), Barsi (Tóth G.). Edző:J^pkó Mihály.__ Gólszerző: Geszti (öngól, CF1) a 85. percben. Jók: az egész csapat, Ili, senki. Garamvölgyi Mátyás: - Nehezebb mérkőzést vártam. Azt hittem, hogy a vendégek nagyobb erőfeszítést tesznek majd a győzelemért,_________________________________ Kozák János, elnök: - Egy-két ember mélyen tudása alatt játszott, ami a jövőre nézve elgondolkodtató legyen szá­mukra. Köszönöm az egész éves támogatást az önkor­mányzatnak és a szponzorainknak. Szakoly - Hajdúdorog 5-0 Ibrány - Vásárosnamény6-í Volán-Sényő - Rakamaz 1-1 Szabadnapos: Balmazújváros. Mátra csoport, 30. forduló Taksony - Mezőkövesd 2-1 (1-0) Taksony, 200 néző. V.: Csukás. i Taksony: Hafner- Stauca-Vass, Vaskó, Gégény, Szabó T., Kégner, Kőnig, Jenei, Kumuri, Mészáros (Rideg), Lipcsei (Bazsó). Edző: Weimper István,___________ Meaőkövesd: Varga - Baranyai, Forgács, Bocsi, kovács, Besenyei F. (Soltész), Nyeste, Besenyi Zs. (Tari), Lipták, Szabó J., Karancsi (Pál). Edző: Koleszár György. Gólszerző: Kőnig (1-0) a 8., Szabó J. (1-1) a 49., Mészáros (2-1) a 75. percben. Jók: Stauca-Vas, Kőnig, ill. Bocsi, Lipták. Szabó J. Weimper István: - Két jó csapat mérkőzésén talán a szerencsésebb győzött.______________________________ Koleszár György: - Csodálatos tavaszi utazás a bajnok­ságban a 11. helyről a dobogóra, míg a kupában a főtáblára. Köszönet mindekinek, akik ebben a csapat segít­ségére voltak! , További eredmények RAFC - Jászapáti 0-3 Jászberény - Főt 0-1 Dunakeszi - Túra 1-1 Láng - Egerszalők 3-1 Gyöngyöshalász - Gyöngyös 1-1 Magyargéc - Veresegyház 1-0 Besenyőtelek - Gödöllő 0-5 Táblázatok 1 Az NB III Tisza csoport végeredménye 1. Bocs 28 21 6 1 81-28 I 69 2. H.böszörmény28214 3 64-2867 3y Tuzsér28166 651-29 54 '■Á'. Abaújszántó2815310 66-5248 5. Ibrány 28 13 8758-36 47 f 6. Szlrmabesenyő2813 6 9 45-4145 7. Sényő 2812 7 9 55-38 43 ^ 8. Hajdúnánás 28 9 613 39-44 33 ’ 9. Balmazújváros2810 21642-50 32 10. Mád 28 9 51431-4232 11. Rakamaz2886 1440-4430 12. Szakoly28 7 8 1345-5929 13. Létavértes286913 29-49 27 14. Hajdúdorog28 8119 34-67 25 15. Vásárosnamény 2831 24 30-10310 Az NB III Mátra csoport végeredménye 1. Jászapáti 30 23 4 3 91-30 73 2. Veresegyház30 16 6 851-25 54 3. Mezőkövesd 30166 8 44-3454 4. Túra 30 15 510 46-3350 5. Taksony 30138965-54 47 6. Gyöngyös 301371056-3146 7. Dunakeszi 301112 7 50-36 45 8. Magyargéc30 1151440-4838 9. Fót 3010 7 13 46-49 37 10. RAFC 309 9 12 35-38 36 11. Láng SE 30105 1548-7335 ; 12. Gödöllő309 7 1447-59 34 13. Gyöngyéshalász3089 13 33-4433 14. Jászberény3089 13 27-3733" f 15. Besenyőtelek309 318 44-93 30 16. Egerszalók3056 19 32-7121 A bajnokság vegere is maradt meg izgalom A Miskolci VSC mögé a Felsőzsolca és az Arnót futott be végül a dobogós helyekre Felsőzsolca - Sajószentpéter 4-2 (2-2) Felsőzsolca, 350 néző. V.: Molnár II. Felsőzsolca: Ravasz - Mattyák, Szobóczki, Tóth, Kalász (Halász), Rácz, Pásztor, Palánnkai (Kundráth), Staviarszki (Veres), Egry, Szabó V. Edző: Hauberger Pál. Sajószentpé­ter: Brindzár - Király, Jakkel, Balogh B., So­mogyi, Koleszár, Kiss, Madarász, Kelemen, Balogh N. (Horváth), Garai (Lázi). Edző: Ve­res Imre. G.: Pásztor (2), Kalász, Egry, ill. Keimen, Madarász. Jók: Szobóczki (a mezőny legjobbja) és egész csapat, ill. Brindzár, Jakkel, Somogyi. Ifi: 2-2. _______ Hauberger Pál: - 18 csapat közül ezüstér­mesnek lenni rangot jelent. Köszönöm min­denkinek, aki hozzásegített ehhez az ered­ményhez. _ ____ Veres Imre: - Az Őszi sikercsapat a tavasz­ra csak árnyéka volt önmagának. Remélem, hogy néhány játékosnak emiatt lesz némi lel- kiismeret-furdalása. Ma is sikerült a 75 perc­nyi jó játék eredményét egy perc alatt elron­tani. A közönségünktől ezekért elnézést ké­rek, az igaz segítőknek pedig megköszönöm a kitartást. A bajok és nehézségek ellenére a feladatot teljesítettük, a csapat gond nél­kül benn marad. nak pedig a biztatást. Tőlünk ennyire teL lett, köszönjük a bizalmat. Onga - Karcsa Onga, 250 néző. V.: Molnár Cs. 3-0 (0-0) Varbó - Bodroghalom Varbó, 150 néző. V.: Tóth. 9-2 (3-1) Varbó: Bukovics (Kiss Cs.) - Lipták, Cseh (Pesti), Schnek, Kiss J., Kotány (Szögedi), Tocsev, Rákos, Horváth T., Horváth S. Edző: Schnek Zoltán. Bodroghalom: Dankő - Petercsák, Rendes, Osztroha B., Karászi A., Zsiga, Vajda, Pálóczi (Ignáth), Osztroha A., Pásztor, Reskő. Csapatvezető: Dajka Lász­ló. G.: Krompák (2), Tocsev (2), Rákos (2), Horváth T. (2), Kotány, ill. Rendes (2). Jók: Bukovics, Kiss Cs., Horváth T., Tocsev, ill. senki. !fi:_elmaradt.__ Schnek Zoltán: - Gólgazdag mérkőzésen megérdemelten nyertünk. Gratulálok a csa­patnak és különösen a két kapusomnak. Kö­szönet minden támogatónak, aki a csapat érdekébenjett és dolgozott. Dajka László: - Köszönetem azoknak, akik segítették a csapat előremenetelét, a játé­kosoknak, akik kitartottak és becsülettel vé- gigjátszották a bajnokságot, a szurkolóink­Onga: Simon - Kristóf, Túrőczi, Varga, Urbán, Molnár, Szegedi (Vincze), Tósa, Ruzsvánszki (Berta), Galamb, Lója. Edző: Túróczi Attila. Karcsa: Szemán - Tóth, Váradi Z., Simon, Bartus (Orosz), Szabó P., Kocsmárszki, Ke­lemen, György, Lengyel (Szabó S.), Váradi I. Edző: Móré Csaba. G.: Lója (2), Tósa. Jók: Tósa, Lója, Vincze, Urbán, Galamb, ill. Si­mon, Szemán. Ifi: 1-4. Túróczi Attila: - Megérdemelt győzelem szü­letett. Köszönjük szurkolóink és vezetőink egész évi szurkolását és biztatását, kocsmárszki Gusztáv, technikai vezető: - Köszönet mindenkinek, aki szurkolt a csa­patnak. Ennyire futotta, kis szerencsével hoz­hattuk volna a kitűzött célt. Nem adjuk fel, természetesen vissza akarunk kerülni. Megérdemelt hazai győzelem született. Sárospatak -Tomor-Lak 4-0 (3-0) Sárospatak, 150 néző. V.: Petus. Sárospatak: Jősvai - Nagy, Wachter T., Espák, Kerékgyártó, Géczi, Belicza (Bajnok), Samók, Vígh (Ujj), Vécsi (Wachter G.), Sántha. Edző: Sikorszi Gábor, Hermán Tibor. Tomor-Lak: Grolmusz - Csépány, Horváth, Farkas J., Turcsik, Tőszegi (Farkas L.), Mo­gyoró, Bokk, Kalász (Vadász), Pavlánszki, Kőtai. Elnök: Szilvái Attila. G.: Sántha (3), Samók. Jók: Sántha (a mezőny legjobbja) és az egész csapat, ill. Mogyoró, Kótai, Horváth. Ifi: 1-1. ___ ____________ Slkorszkl Gábor: - A mai győzelmet és ez­zel a bennmaradást a Sárospataki TC új el­nökségének ajánljuk, mert ezzel nem kell elölről kezdeni mindent. Gratulálunk a csa­patnak a nagyszerű véghajrához! Mindenki­nek köszönjük az egész évi segltségétl ___ Szilvái Attila: - Á mai mérkőzésre érezhető volt, hogy nehéz lesz felkészülni. Csak azt a három-négy jő játékost dicsérhetem, akik végighajtották a mérkőzést. Egyébként a rossz bajnoki rajt után csak dicsérni tudom a fiatal csapatomat. Köszönjük segítőink támogatását. A nyékiek (szürkében) legyőzték a Mezőkeresztest (Fotó: végh Csaba) Nyékládháza - Mezőkeresztes 4-2 (2-1) Miskolc, 100 néző. V.: Csorba. Nyékládháza: Varga - Tóth T., Kazár, Hallai, Kun (Szabó K.), Tóth A., Nyeste (Kerékgyártó), Tóth R., Resetár (Borsodi), Kurucz, Kozma. Edző: Bodnár József. Mezőkeresztes: Szvercsok - Bedécs, Csanálosi, Pásztor (Fa­zekas), Lövei, Vaszilkó, Molnár G., Dorgai, Szombati, Pelyhe, Nagy J. (Nagy B.). Edző: Áfra Lajos. G.: Hallai (2), Resetár, Borsodi, ill. Pász­tor, Bedécs. Jók: Hallai (a mezőny legjobbja) és az egész csapat, ill. Vaszilkó. Ifi: 4-0. Bodnár József: - Minden jó, ha jó a vége. Köszönöm a lehetőséget, hogy edző lehet­tem Nyékládházán és további sok sikert kívánok a csapatnak a jövőben. Nem volt könnyű dönteni, mert nagyon korrekt embe­rekkel dolgoztam együtt. ________________ Áfra Lajos: - Erélytelen játékkal csak ilyen eredmény születhetett. Köszönöm a kitartó szurkolóink biztatását. 3-2 (0-1) Az Észak-Magyaiország megyei I. osztály állása 1. MVSC3423 7476-3776 2. Felsőzsolca 34Í15 7 “§T55TT 3. Arnót 341910573-35 67 4. Onga 34206 870-32 66 5. Encs 33 205877-52 65 6. Borsodszentgyörgy 3415109 73-52 55 7. Tomor-Lak3412 101254-62 46 8. Nyékládháza 34129 13 47-55 45 9. Bogács *3412 913 44-64 43 10. Varbó 3412 71574-6543 11. Sajószentpéter 34 9 14 1155-58 41 12. Muhi 3411 71650-6140 13. Holcim 34813 1339-4537 14. Pálháza 3489 17 37-58 33 15. Sárospatak33 861935-5330 16. Mezőkeresztes 347819 “578129 17. Bodroghalom 34781951-9529 18. Karcsa * 2 büntetőpont levonva 343112036-8020 A 32. fordulójában lejátszotfSárospatak - Encs (2-2) felnőttmérkőzéssel kapcsolatban beadott sárospataki óvást elfogadták, a mérkőzés pályán elért eredményét törölték, a 3 bajnoki pont 3-0-s gólkülönbséggel a Sárospatak kapta meg. Mivel a határozat még nem Jogerős, így az eredmény táblázatunkban nem szerepel. Pálháza -Encs Pálháza, 300 néző. V.: Bacsó. Pálháza: Repka - Nagy, Erdei, Hajdú, Petercsák, Ignácz, Okkel, Pletenyik, Timkő (Tóth), Kovács B., Trembulyák. Edző: Kovács István, Szabó László. Encs: Jakab - Fülöp, Glonczi, Török, Orosz, Molnár, Csorba, Ha­vas, Gregó, Horváth (Hajkó), Szegedi. Edző: Verpecz István. G.: Kovács (2), Trembulyák, ill. Horváth, Havas. Jók: az egész csapat, ill. Horváth, Havas, Csorba. Ifi: 2-7. Szabó László: - Bebizonyítottuk, hogy sztá­rok nélkül egy kis szervezettséggel és ifiko­rú játékosokkal teletűzdelve is van tartásunk és csodákra is képesek vagyunk. Gratulá- lok a játékosok tavaszi teljesítményéhez. Verpecz István: - Színvonalas mérkőzésen nyert helyzetből taktikailag elszórakoztuk az előnyt, az ellenfél határtalan lelkesedéssel vette az akadályt. Az encsi futballcsapat­nak és a kisvárosnak sok sikert kívánok! Gra­tulálok az encsi ifi első helyéhez! Bogács - Miskolci VSC 1-2 (0-0) Bogács, 100 néző. V.: Gönczi. Bogács: Kohári - Varga, Pribéli, Demeter (Jacső), Petrik, Ács (Jankó), Jámbor (Kántor), Dudás, Pintér, Ujj, Bóta. Edző: Dorogi István. Miskolci VSC: Samkő - Jóner, Buró, Boszák, Lajtos, Koppány, Pelyhe, Plébán, Géczi, Hozdik, Lövei. Edző: Deák István. G.: Jan­kó, ill. Plébán, Géczi. Jók: az egész csapat, III. Samkó, Plébán, Géczi. Ifi: 0:3. Csecsődi Imre, elnök: - Úgy érzem, hogy Do­rogi Pistával, a vezetőséggel és a csapattal a megyei I. osztály kihívásának példásan megfeleltünk. Az elkövetkező időben azon le­szek, hogy községünkben elért sportsikere­ket tovább vigyük és még sokáig ebben az osztályban szerepeljünk. _________________ Deák István: - Köszönet azoknak, akik se­gítettek a csapat végső sikeréhez és külön köszönet a szakmai munkáért az utánpótlás- edzőknek. Borsodszentgyörgy - Holclm 1-0 (0-0) Borsodszentgyörgy, 150 néző. V.: Jakab. Borsodszentgyörgy: Kanabé - Timkő, Juhász, Bíró P., Németh R. (Vincze L.), Kozma Gy., Szabó, Varga J., Horváth, Konyha, Németh B. Edző: Tokár Béla. Holclm: Szigeti - Inzsöl (Lénárt), Péli, Gilányi, Kavecsánszki, Bányai, Varga N., Trestyánszki, Kozma L., Farkas, Var­ga P. Edző: Szűcs István. G.: Varga J. ill­ésből). Jók: az egész csapat, ill. az egész csapat. Ifi: 0-2.________ , _________ Tokár Béla: - Szezon végi játékkal egy fia­tal és jő képességű csapat ellen megérde­melt győzelmet arattunk. Köszönöm a játé­kosoknak és a vezetőknek az egész éves munkát. ___ Szűcs István: - Jói játszottunk, de nem si­került pontot szerezni. Gratulálok a játéko­sok egész éves hozzáállásához. Arnót - Muhi 5-1 (2-0) Arnót, 298 néző. V.: Szoboszlai. Arnót: Pallai - Kriston, Asszony, Szedlák, Vá­rosi, Bényei (Paszternák), Farkas, Rácz (Ko­vács), Balogh, Ákos (Kőműves), Gáspár. Edző: Benczés Miklós. Muhi: Kovács - Bódi, Seres, Gergely, Szabó, Bene K., Bene L. (Csi­kós), Csiszár, Rácz I (Balogh), Balucz (Va­dász), Vass. Elnök: Rácz József. G.: Farkas, Ákos, Gáspár, Pallai (11-esből), Rácz, ill. Bene K. Jók: az egész csapat, ill. Seres, Sza­bó. Ifi: 34.._______________________ Benczés Miklós: - Arnóton sporttörténel­met írtunk azzal, hogy „kupán vágtuk" a Sá­toraljaújhelyt. Egész évben szimpatikusak voltunk, ezt köszönöm a csapatnak és a csapatot segítőknek. Az alábbi sorokkal bú­csúzom lelkes olvasóimtól: Mari néni megy a sivatagban, ismered? Nem?! Ő sem is­mer téged! _____' Rácz József: - Győzött a jobbik csapat. Min­den játékosnak, aki kitartott tavasszal a csapat mellett, megköszönöm a játékát. Jó nyarat és az Ideitől jobb és eredményesebb bajnokságot kívánok az egész csapatnak. Labdarúgó NB II, Winner csoport, 30. forduló A KBSC és a Putnok meghosszabbította tagságát Gólzáporos győzelemmel búcsúzott Tokár Tibortól és az osztálytól a Sátoraljaújhely STK - Klstarcsa 5-3 (3-2) Sátoraljaújhely, 200jiéző. V.: Szabó. Sátoraljaújhelyi TK: Zubik - Szabó S., Ocsenás, Bodnár, Janikő T. - Tokár (Csáki, 20.), Juhász, Barna, Ablonczi - Szabó I. (Janikő R., 86.) - Pothurszky (Trembulyák, 75.). Edző: Zsófi József._________________ Klstarcsa: Nagy T. - Tóth J., Tábori, Sallai, Nagy K. - Földesi, Bíró (Császár, 65.), Sző­ke (Fazekas, 80.), Gricajuk - Béres, Burillák. Edző: Kovács Kálmán. 3. perc: Juhász kecsegtető helyzetből önzet­lenül középre passzolt Pothurszkyhoz, aki 5 méterről a kapuba helyezétt, 1-0._________ 20. perc: Janikó jó ütembem ugratta ki Ju­hászt, aki a kimozduló kapus mellett óriási gólt lőtt a jobb felső sarokba, 2-0. 24. perc: Egy vendégszabadrúgást követően Zubik bravúrral kiütötte a labdát, ám a ki­pattanót Burillák a kapuba lőne, 2-1. 41. perc: Juhász szabadrúgását Ablonczi bó- lintotta a kapuba, 3-1. 42. perc: Ismét Burillák kapott jó labdát és a csatár 8 méterről nem hibázott, 3-2. 51. perc: Tábori két csel után a 16-osről emelt a hálóba, 3-3. _______________ 53. perc: Egy szép hazai támadás után Ablonczi beadását Pothurszky értékesítet- te, 4-3. 85. perc: Juhász szabadrúgását Ocsenás fe­jelte a kapuba, 5-3.___ Jók: az egész csapat, ill. Burillák, Tábori. Zsófi József: - Á rendkívül rosszul mene­dzselt csapatunknak a rossz anyagi lehető­További eredmények ség és egy pár feledhető mérkőzés ellené­re is óriási élmény volt a nemzeti bajnok­ság harmadik vonalában szerepelni. Külön öröm, hogy a csapat egy csodálatos mérkő­zésen búcsúztatta Tokárt Tibort az aktív já­téktól. Szép volt, Tibi! Kovács Kálmán: - Az elején gyorsan hátrány­ba kerültünk. Az autópályán elvesztettük a fonalat, és a meccs végéig kerestük. BVSC - Putnok 6-3 (2-2) Mátészalka - Makó 0-4 Vecsés - Orosháza 0-2 Szentes - Soroksár 1-1 Salgótarján - Kiskunhalas2-0 Karcag - Gyula 0-0 Budapest, 48 néző. V.: Varga. BVSC: Kristófi - Kovács, Molnár, Bihari, Ihász - Lippai, Sabján, Gyurcsányi (Nagy, 80.), Pálosi (Lenicsek, 46.) - Tasnádi, Tóth. Edző: Nahóczky Attila. ___________________ Putnokí VSE: Csorba - Nagy Cs., Martis, Kiszely, Tóth D. - Vicickó, Szobóczki (Réthy, 74.), Gál, Farkas - Koszta, Bányász (Kósa, 47.). Edző: Földesi Károly. 11. perc: Nagy alászaladt egy beívelt lab­dának, melyet Tasnádi közelről a hálóba gurított, 1-0. __________________________ 27. perc: Á térfél közepén labdát vesztett a vendégcsapat, majd egy gyors indítást kö­vetően Tasnádi öt méterről a bal sarokba lőtt, 2-0._____________________________ 29. perc: 30 méteres szabadrúgáshoz jutott a Putnok a labdát Koszta elemi erővel küld­te a hazai hálóba, 2-1. ___ 34. perc: Jobb oldali szöglet után Koszta 5 méterről bólintott a kapuba, 2-2._________ 47. perc: Csorba a tizenhatoson kívül kéz­zel mentett egy hazai játékos elől, így a já­tékvezetó kiállította._________________ 58. perc: Ismét labdát vesztett saját térfé­len a borsodi együttes, és a csereként beállt Lenicsek 10 méterről nem hibázott, 3-2. 65. perc: A lesre játszó vendégvédők közül kilépett Tasnádi, és a ziccert biztosan érté­kesltette, 4-2.________________________ 76. perc: A kaputól 25 méterre megítélt vendégszabadrúgást Farkas vágta a kapu­ba, 4-3. 77. perc: A középkezdés után egy beívelt labdát Lenicsek rúgta a hálóba, 5-3. 85. perc: A leálló vendégvédők közül Tasnádi lódult meg, majd negyedik találatát szerez­tetem______________________ Jók: Tasnádi, Lippai, ihász, Lenicsek, Ko- vács.JII. Koszta, Gál, Vicickó, Farkas^ Nahóczky Attila: - Az emberelőny után ki­használtuk lehetőségeinket, így megérde­melt győzelmet arattunk. Földesi Károly: - Az a csapat, amelyik ide­genben három gólt ér el, csak ilyen gőlké- pes védelem miatt kaphat ki. KBSC - Baktalórántháza 1-3 (1-2) Kazincbarcika, 300 néző. V.: Nagy. Kazincbarcikai SC: Botló - Hanász, Bányai, Sebők - Bari, Odrobéna (Fehér, 57.), Engi, Harnócz, Kerekes (Darai, 66.) - Kovács, Dá­vid. Edző: Kálmán Vilmos. Baktalórántháza: Petranics - Bodnár, Deák, Minyin, Kozma - Gdovin (Török, 77.), Karkusz, Rákóczi (Dobos, 84.), Komi (Nagy, 87.) - Ádámszki, Seres. Edző: Madalína György. 15. perc: Engi szögletét követően Kovács szép mozdulattal a bal felső sarokba fejelt, 1-0. 18. perc: Jobb oldali beadás után Komi kö­zelről a hálóba bólintott, 1-1. 41. perc: Minyin a felezővonalról ívelt előre Kozma elé, aki futtából a jobb alsó sarok­ba lőtt, 1-2. 64. perc: Ádámszki a bal összekötő helyé­ről a labdát „eltörve” lőtt a hálóba, 1-3. Jók: Botló, Bányai, Engi, ill. Deák, Karkusz, Komi, Seres. Kálmán Vilmos: - Á jobban játszó rutinos vendégcsapat megérdemelten nyert. Madalína Gyógy: - A mai győzelmünkkel megkoronáztuk az éves teljesítményünket. Gratulálok a játékosaimnak! Az NB II Winner csoportjának végeredménye . Vw wv w w WC vw w .. w * v 4. * vw WC rcvv'vVw v. w v. . w V ■ w w V w C v w VVw V. v v 1. Makó FC 3019 7 4 70-18 64 2. Orosháza FC 30 197453-2564 3. Gyulai TFC 3o 1785 55-29 59 4. Baktalórántháza 3017 6 7 57-2557 5. Szentesi TE 30 138 9 61-39 47 6. Kazincbarcika 30 129 9 59-57 45 7. Soroksár 30 11 109 50-3143 8. Mátészalka FC 30 12 6 1258-5642 9. Karcag 30 9 147 44-3741 10. Putnok 30 11 51449-5838 11. Klstarcsai PFK 30 11 4 15 42-5837 12. Salgótarjáni BTC 30 10 3 1730-4833 13. Kiskunhalas 30 8 7 1536-5631 14. Vecsés 3Ö 831937-75~Tf 15. BVSC 30 4 917 35-65 21 16. Sátoraljaújhely 30 A Makó és az Orosháza feljutott az Sátoraljaújhely kiesett az NB lll-ba. 4 NB l/B-be, 4 míg a 22 Vecsés, 36-97 a BVSC 16 és a