Észak-Magyarország, 2004. április (60. évfolyam, 77-101. szám)

2004-04-05 / 80. szám

2004. április 5., hétfő ÉSMMIfiflIMSIflS# SPORT / 10 LABDARÚGÓ NB 111 Tisza csoport, 20. forduló Vásárosnamény - Szlrmabesenyő __________0-3 (Q-2) Vásárosnamény, 200 néző. V.: Puskás. Vásárosnemény: Papp - Hornyák, Sukta, Batka, Kovács (Barnai), Fejes, Bancsi, Horváth (Tóth), Barta, Bíró, Tor- daí (Gajda). Edző: Tivadar András. Szlrmabesenyő: Róza - Geszti, Lázár, Kerényi, Balogh P., Szuba (Nagy Cs.), Márton (Tamás), Lasztőczi, Barsi, Tóth G. (Balogh R.), Pap. Edző: Zupkő Mihály. Gólszerző: Tóth G. (0-1) a 18., Lasztőczi (0-2) a 30., Nagy Cs. (0-3) a 74. percben. Jók: Papp, Bíró, III. Kerényi, Lázár, Balogh P. Tivadar András: - Küzdöttünk, hajtottunk, de ez ennyire volt elég. Zupkó Mihály: - Mindig a kötelező győzelem a nehéz, amely most is bebizonyosodott. A mérkőzés 90 percéből . 30 percet játszottunk megfelelően. Mád - Abaújszántó _______________________0-1 (0-0) Mád, 400 néző. V.: Benkő. Mád: Lövei -Toplenszki, Szabó, Tasi, Turbucz, Demkovics (Haraszin), Büttösi, Tóth, Badalik, Buri, Fazekas. Edző: Kőrössy Pál. Abaújszántó: Németh - Varga E., Soltész Z., Szőke (Ho- monnai), Erdősi, Fügéi, Novák (Soltész P.), Jáger, Mató, Bállá, Varga M. Edző: Szlifka Miklós. Gólszerző: Jáger - 11-esből (0-1) a 82. percben. Kiállítva: Toplenszki (85.). Jók: Turbucz, Büttösi, Szabó, Tóth, ill. Varga E., Varga M., Jáger, Fügéi. Kőrössy Pál: - A helyzeteink alapján ezt a mérkőzést gó­lokkal kellett volna nyerni, a vereséggel nehéz helyzetbe kerültünk. Szlifka Miklós: - Nagy csatában sikerült a győzelmet meg­szerezni a masszív és jól játszó mádiak ellen. Bocs -Sényő_______ 3-2 (2-2) Bocs, 300 néző. V.: Kegyes. Bocs: Balázs - Simon, Vass (Török), Takács, Molnár Zs., Irhás, Sipos (Kovács), Lippai, Fink, Nagy (Gál), Penti. Edző: Tóth László. Sényő: Szabó - Rubőczki (Gégény), Barna, Leskó, Göncz, Asztalos, Kiss, Gráf, Várnai (Plutyinszki), Nyisztor, Knoblok (Fekete). Edző: Brekk János. Gólszerző: Nyisztor (0-1) a 8., Knoblok (0-2) a 19., Vass (1-2) a 20., Lippai - 11-esből (2-2) a 35., Fekete - öngól (3-2) a 89. percben. Jók: Sipos, Takács, Molnár Zs., Lippai, ill. Asztalos, Nyisztor. Tóth László: - 0-2 után is éreztük, hogy nem fogunk ve­reséget szenvedni, de el kell ismerjük, a győzelemben sem igen bíztunk. Kitűnő volt a játékvezetés. Brekk János: - Jól játszott a csapat, a döntetlent megér­demeltük volna. További eredmények Hajdúdorog - Létavértes _________________________1-2 Tuzsér - Balmazújváros 3-0 Szakoly - Ibrány 3-2 Hajdúböszörmény - Hajdúnánás2-1 Szabadnapos: Rakamaz. Mátra csoport, 20. forduló Mezőkövesd - Gödöllő 2-1 (1-0) Mezőkövesd, 5ÖŐ néző. V.: Váraljai. Mezőkövesd: Bukta - Nyeste, Baranyai, Árvái, Karancsi (Kada), Bocsi, Rágó, Forgács, Besenyei Zs., Lipták (Soltész), Szabó (Farkas). Edző: Koleszár György. Gödöllő: Molnár - Kerecsényi, Laczina, Somogyi Zs., Kas­sai, Diamant (Kovács), Bencsik, Várszegi (Vörös), Szász, Kiss, Bodnár (Somogyi Z.). Edző: Szász Ferenc. Gólszerző: Besenyei Zs. (1-0) a 42., Kada (2-0) a 73., Somogyi Zs. (2-1) a 87. percben. Jók: az egész csapat, ill. Somogyi Zs., Szász. Koleszár György: - Ma is nagyon megdolgoztunk a há­rom pontért. Szász Ferenc: - A mi helyzetünkben a jó játék kevés. További eredmények Besenyőtelek - Taksony ________________________03 RAFC - G^öngyöshalász 4-1 Dunakeszi - Láng5-0 Túra - Jászberény2-0 Jászapáti - Magyargéc 5-0 Egerszalók - Főt 1-1 Gyöngyös - Veresegyház0-0 Az NB III Tisza csoport állása 1. Bocs19 14 5­48-16 47 2. H.böszörmény18141338-1543 3. Tuzsér19 1054 37-24 35 4. Szlrmabesenyől81044 38-2434 5. Abaújszántó 191117 44-3334 6. Ibrány19766 34-24 27 7. Sényő19 7 66 33-2827 8. Hajdúnánás1866625-23 24 9. Létavértes18576 22-26 22 10. Hajdúdorog19 7 1 ­12 27-41 21 11. Rakamaz185 4 9 23-2419 12. Mád 19541017-29 19 13. Szakoly 19 47 8 22-3619 14. Balmazújváros19 51 13 27-3816 15. Vásárosnamény 19 11 17 17-71 4 Az NB III Mátra csoport állása 1. Jászapáti 19 153 1 62-21 48 2. Túra 19103 6 25-16 33 3. Veresegyház18 94 5 27-1431 4. Mezőkövesd19 9 4 628-28 31 5. Gyöngyös 189 36 30-16 30 6. Besenyőtelek 189 36 39-37 30 7. Dunakeszi 18 7 8327-17 29 8. RAFC 18 7 56 25-20 26 9. Taksony18 74 737-34 25 10. Láng 18 6 5 7 24-3523 11. Jászberény 19 5 77 19-24 22 12. Magyargéc 18 6210 25-3620 13. Egerszalók 18 4 5919-33 17 14. Fót18 3 7823-3616 15. Gyöngyöshalász 19 4 4 1118-3416 16. Gödöllő 17 1 31322-496 A 16. fordulóban elmaradt Magyargéc - Mezőkö­vesd, Gödöllő - Főt, Veresegyház - Jászberény, Gyöngyös - Taksony, Egerszalók - Gyöngyöshalász és Túra - Láng mérkőzéseket május 5-én, a Be­senyőtelek - RAFC találkozót április 28-án, a 17. fordulóból elhalasztott Fót - Veresegyház és RAFC - Gödöllő meccseket április 7-én, a Magyargéc - Gyöngyös és Taksony - Egerszalók összecsapáso­kat április 21-én, a Dunakeszi - Besenyőtelek baj­nokit május 5-én, a Láng - Jászapáti mérkőzést május 19-én játsszák. A 19. fordulóban elmaradt Gödöllő - Dunakeszi meccsnek még nincs új idő­pontja. Észak-Magyarország megyei I. osztály, 22. forduló Egry négy góljával nyert a Felsőzsolca A Miskolci Vasutas SC néhány pontos lépéselőnyre tett szert üldözőivel szemben Tomor-Lak - Borsodszentgyörgy 2-7 (0-5) Lak, 1ÓÓ néző. V.: Geró. Tomor-Lak: Grolmusz - Csépány (Farkas J.), Bokk, Horváth (Turcsik), Göndör, Tőszegi, Mo­gyoró, Szántó, Kalász, Kótai, Szita (Pavlánszki). Elnök: Szilvái Attila. Borsod­szentgyörgy: Kanabé (Borbás) - Timkó, Né­meth, Horváth, Bíró P., Konyha, Kozma, Füleki, Juhász, Kisbenedek (Vincze), Kriston (Bíró L.). Edző: Tokár Béla. G.: Tőszegi, Gön­dör, ill. Füleki (3), Konyha (2), Bíró L., Juhász. Jók: senki, ill. az egész csapat. Ifi: 5-1. Szilvái Attila: - A nagyon jő képességű ven­dégcsapat pillanatok alatt lerendezett min­ket. Gratulálok a játékukhoz. Tokárs Béla: - Egy nagyon sportszerű mér­kőzésen ilyen arányban is megérdemelt győ­zelmet arattuk. Itt szeretném megköszönni az ellenfél sportszerű játékát, amelyet kol­légáim eddigi nyilatkozatai nem támasztot­tak alá. Onga - Pálháza 4-1 (3-1) Onga, 250 néző. V.: Jakab. Onga: Tiszolczki - Kristóf, Túrőczi, Varga (Szegedi), Urbán (Ruzsvánszki), Dévai, Mol­nár, Dancs, Tósa, Lója, Galamb (Vincze). Edző: Túróczi Attila. Pálháza: Repka - Polóka, Perecsényi, Tóth B., Okkel, Vaszlavik, Kiss, Nagy, Bacsó, Kovács, Pletenyik. Edző: Kovács István, Szabó László. G.: Lója (3), Túróczi, ill. Kovács. Jók: Lója (a mezőny leg­jobbja), Kristóf, Dancs, Dévai, Túróczi, Tósa, Molnár, ill. senki. Ifi: 2-2. Túróczi Attila: - A vereség mindig fájó. Re­mélem viszonozni tudtuk ellenfelünk őszi „vendégszeretetét”. Kovács István: - Ificsapatunk a mai napon erre a teljesítményre volt képes. Gratulálunk ellenfelünknek. MVSC - Bodroghalom _________2-0 (1-0) Miskolc, 300 néző. V.: Lendvai. Miskolci VSC: Samkó - Jóner, Scholtz, Boszák, Tóth, Dizmatsek, Lajtos, Koppány, Plébán (Géczi), Pelyhe, Nagy (Hozdik). Edző: Deák István. Bodroghalom: Dankő - Petercsák, Rostás, Osztroha B., Reskő, Osztroha A. (Ignáth), Zsiga, Perecsényi (Tóth T.), Pálóczi, Tóth Z., Vajda. Csapatvezető: Dajka László. G.: Lajtos, Hozdik. Jók: Pely­he, Samkó, Plébán, ill. Rostás, Reskó, Vaj­da, Osztroha A. Ifi: 5-2. Deák Isván: - Gyötrelmes mérkőzés volt, de ezt magunkat köszönhetjük a helyzeteink kihasználása miatt. Dajka László: - Egy jól felkészült csapattól kaptunk ki, de nem játszottunk alárendelt szerepet. Muhi - Holcim SC 1-1 (0-1) ‘ Alsózsolca, 1Ö0 néző. V.: Gálán. Muhi: Vida (Ódor) - Szabó S., Csikós, Hor­váth, Bene K. (Gergely), Makó, Szabó Cs., Csiszár, Seres, Vass, Bene K. (Rácz). Elnök: Rácz József. Holcim: Kerényi - Inzsöl, Bá­nyai, Gilányi, Kavecsánszki, Kovács, Broda, Görzsöny (Vodicska), Varga N. (Kozma), Far­kas (Trestyánszki), Varga P. Edző: Szűcs Ist­ván. G.: Vass, ill. Varga N. Jók: Csiszár, ill. Kavecsánszki, Bányai, Varga N. Ifi: 1-4. Rácz József: - A mérkőzésen kidolgozott száz gólhelyzetből most csak kettőt kellett volna kihasználni, és akkor már miénk len­ne a három pont. Ez a döntetlen egy vere­séggel ér fel. Gratulálok a hősiesen véde­kező hejőcsabai játékosoknak. Szűcs István: - Ismét az utolsó percekben szalasztottuk el a győzelmet. Encs - Sajószentpéter 3-3 (2-1) Encs, 200 néző. V.: Öscsenda. Encs: Jakab - Fülöp, Török, Mika, Orosz, Hor­váth (Mikola), Csorba, Havas, Gregó, Hajkó (Lakatos), Szegedi. Edző: Verpecz István. Sa­jószentpéter: Brindzár - Jakkel, Balogh G., Balogh B., Király, Mata, Garai, Somogyi, Ba­logh N. (Kelemen), Szabó (Lázi), Kiss (Koleszár). Edző: Veres Imre. G.: Horváth (3), ill. Garai, Kiss, Király (11-esből). Kiállítva: Mata (70.). Jók: Horváth (a mezőny legjobb­ja), Jakab, ill. az egész csapat. Ifi: 3-1. Verpecz István: - Játékban és taktikai fe­gyelemben sem tudtuk megismételni az el­múlt két mérkőzés teljesítményét. Hazai pá­lyán luxus ilyen lazán és fegyelmezetlenül futballozni. Veres Imre: - Végig izgalmas és nagy küz­delem után megérdemelten visszük az egy pontot. Tíz emberrel sem rogytunk ősszel Gratulálunk a csapat teljesítményéhez! Mezőkeresztes - Felsőzsolca 1-4 (1-0) Mezőkeresztes, 100 néző. V.: Vróbel. Mezőkeresztes: Szvercsok - Lövei, Bedécs, Csanálosi, Nagy (Pásztor), Molnár A., Mol­nár G., Dorgai (Fazekas), Szombati, Pelyhe, Smolniczki. Edző: Áfra Lajos. Felsőzsolca: Ravasz - Hunyadi (Halász J.), Mattyák, Tóth L. (Veres), Kalász, Szobóczki, Szabó V., Mol­nár, Rácz, Pásztor (Staviarszki), Egry. Edző: Hauberger Pál. G.: Dorgai, ill. Egry (4, egyet 11-esből). Jók: Bedécs, Pelyhe, ill. Egry (a mezőny legjobbja), Ravasz, Mattyák, Szobóczki, Szabó V., Molnár. Ifi: 0-1. Áfra Lajos: - Félidei vezetésünk után a ki­hagyott helyzetek megbosszulták magukat. Hauberger Pál: - Ötből ötször hendikepről indultunk. Ma a jő játék eredményességgel is párosult kiváló játékvezetés és asszisz­tensi működés mellett. Karcsa - Bogács 0-0 Karcsa, Í5Ö néző. V.: Czél. Karcsa: Szemán - Tóth J., Tuss, Nagy R., Váradi Z. (Szabó S.), Szabó P., Kelemen, Vá­rad: I., Kocsmárszki P. (Lengyel), Térjék, Si­mon. Edző: Móré Csaba. Bogács: Bencsik - Jankó, Kántor, Derda, Petrik, Kovács (Gu­ba, Varga), Prlbéll, Dudás, Pintér, Ujj, Bőta. Edző: Dorogi István. Jók: Kelemen, Tuss, Tóth J., Térjék, Váradi Z. ill. Bencsik, Kán­tor, Petrik. Ifi: 5-0. Kocsmárszki Gusztáv, technikai vezető: ­'Á lelkesedéssel és időnként a játékkal sem volt probléma, egyedül a helyzetkihasználá­sunk katasztrófád. Dorogi István: - A mai teljesítményünk alap­ján örülünk a döntetlennek. Varbő- Arnót 2-2(11) Varbő, 200 néző. V.: Boros. Varbó: Bukovics - Cseh, Schnek, Lipták, Sza­bó, Kiss J., Rákos (Pesti), Horváth S., Hor­váth T. (Kotány), Krompák, Tocsev. Edző: Schnek Zoltán. Arnót: Pallai - Kriston, Asszony, Farkas A., Városi, Bényei, Kiser, Balogh, Gáspár, Kovács (Kőműves), Rácz. A bodroghalmi Petercsák lesi a labdát és ellenfelét (Fotó: Bujdos Tibor) Edző: Benczés Miklós. G.: Krompák, Kiss J., ill. Farkas, Gáspár. Jók: Horváth S., Tocsev, Szabó L., ill. Kiser, Farkas, Balogh, Asszony, Bényei, Rácz. Ifi: 0-1. Schnek Zoltán: - Ellentétes félidők után küz­delmes mérkőzésen igazságos eredmény született. Benczés Miklós: - Ellentétes félidők után a második játékrészben nem tudtuk előnyün­ket megőrizni, így lemorzsolódtunk mint Ku­korica Jancsi. Sárospatak - Nyékládháza 0-1 (0-1) Sárospatak, 150 néző. V.: Nagy. Sárospatak: Papp - Belicza, Wachter T., Baranyi, Kerékgyártó, Espák, Vígh (Bajnok), Samők, Géczi, Tóth R. (Nagy), Pribér (Wachter G.). Edző: Sikorszi Gábor, Hermán Tibor. Nyékládháza: Varga - Kazár, Mezei, Hallai, Kun, Szabó K., Nyeste (Borsodi), Tóth R. (Tóth T.), Tóth A., Bazsányi, Kurucz (Resetár). Elnök: Serfőző József. G.: Nyeste. Jók: Wachter T., Kerékgyártó, Samók, ill. Hallai, Mezei, Nyeste, Kun, Bazsányi. Ifi: 0-1. Slkorszkl Gábor: - A játék képe alapján ér­demtelenül szenvedtünk vereséget. Úgy gon­dolom, a szegény embert az ág is húzza. Serfőző József, elnök: - Nem játszottunk igazán jól, de nagyon fontos három pontot szereztünk a sportszerű hazaiak ellen. To­vábbi sok sikert kívánunk a Sárospataknak a jövőben. Az Észak-Magyarország megyei I. osztály állása w-iwwwwwwwwwwc w ww w w v c v. w ^ .wcvwvt vwwvwwCW* 1. MVSC221543 45-26 49 2. Arnót221372 45-1946 3. Felsőzsolca 22 13 4 5 49-3543 4. Onga221255 46-24 41 5. Encs22 1255 44-3341 6. Borsodszentgyörgy22117 4 53-28 40 7. Varbó 229 5 849-3832 8. Sajószentpéter 228 8 6 35-32 32 9. Nyékládháza 2286 8 25-34 30 10. Tomor-Lak22 778 33-42 28 11. Holcim 22688 28-27 26 12. Muhi22 7 510 34-38 26 13. Bogács * 22778 29-3826 14. Pálháza2155 11 21-2920 15. Sárospatak22 4 3 15 20-3915 16. Bodroghalom 22 361324-5315 17. Karcsa 222 81222-44 14 18. Mezőkeresztes 21 2 61328-5112 * 2 büntetőpont levonva A Mezőkeresztes játékos jogosulatlan szerepeltetése miatt megóvta a Pálháza elle­ni, 18. fordulóban lejátszott mérkőzést (0-1). A fegyelmi bizottság a pályán elért ered­ményt törölte, s a 3 bajnoki pontot 3-0-s gólkülönbséggel a Mezőkeresztes csapata javára igazolta. A határozat még nem jogerős, így az eredmény a tabellában nem szerepel. Labdarúgó NB II, Wiener csoport 20. forduló Soroksáron Koszta góljával nyert a Putnok Kazincbarcikán vasárnap délután góleső volt, és mindkét csapatot egyformán „verte” Soroksár - Putnok 1-2 (1-0) Soroksár, 200 néző. V.: Filus. Soroksár SC: Kurucz - Elekes, Bacsó, Sző­ke (Piliczkl, 70.), Móra - Nagy, Németh, Cseri, Pálfi (Kaszás, 70.) - Garics, Vincze (Géczi, 70.). Edző: Szapor Gábor. Putnoki VSE: Csorba - Borsi, Martis, Már­kus, Tóth D. - Nagy Cs. (Bányász, 70.), Viclckó, Gál, Kiszely - Farkas T., Koszta. Edző: Földesi Károly. 36. perc: Bal oldali hazai szögletet követően a védők röviden szabadítottak fel, a labda a kaputól 20 méterre álló Németh elé ke­rült, aki egyből a kapuba lőtt, 1-0. 77. perc: Gyors vendégkontra futott a pá­lyán: Vicickó perdítésével Borsi lépett ki, majd kicselezte a rátámadó védőt és a 16- os sarkáról a kapuba csavart, 1-1. 86. perc: A kaputól 30 méterre szabadrú­gáshoz jutott a Putnok. A labdát Gál Márkus­hoz ívelte, aki középre fejelt, ahol Koszta 5 méterről estében a hálóba lőtt, 1-2. Jók: Németh, Cseri, Móra, ill. Borsi, Tóth, Vicickó, Gál. Szapor Gábor: - A vezetés birtokában ráül­tünk az eredményre és ez megbosszulta ma­gát. Földesi Károly: - Jöttünk, láttunk, győztünk! Mátészalka - Sátoraljaújhely 6-3 (1-1) Mátészalka, 200 néző. V.: Nagy L. Mátészalka FC: Nagy - Balogh Gy., Ricsei, Unchiás, Illés (Popan, 65.) - Szender, Ba­További eredmények Kiskunhalas - Baktalórántháza 1-1 Orosháza - BVSC______________3-0 Makó - Karcag ______ 2-0 Vecsés - Szentes_____________33 kistarcsa - Gyula 3-0 A 16. fordulóban elmaradt, hét köz­ben lejátszott mérkőzésen: Kistarcsa - Salgótarján 2-2 logh J., Orosz (Sipos, 63.), Szilágyi - Marcsek (Szeles, 76.), Lehoczki. Edző: Virovecz Pál. Sátoraljaújhelyi TK: Zubik - Dókus, Ocsenás, Bodnár, Szabó S. (Balogh, 75.) - Szabó I., Janikó T., Juhász, Janikó R. - Ablonczi, Pothurszky. Edző: Zsófi József. 12. perc: Jobb oldali hazai szöglet után Il­lés 8 méterről fejelt a hálóba, 1-0. 26. perc: Pothurszkyt buktatatták a szálkái 16-oson belül: a megítélt büntetőt Juhász ér­tékesítette, 1-1. 49. perc: Szilágyi 25 méterről lövésre szán­ta el magát, a labda kipattant a védőkről Lehoczki elé, aki 8 méterről a léc alá bom­bázott, 2-1. 55.. perc: Marcsek gurított az újhelyi kapu elé, ahol az ötösön álló Szilágyi perdített a kapuba, 3-1. 59. perc: Szender futott el a jobb oldalon és a becenterezett labdáját Marcsek lőtte a hálóba, 4-1. 62. perc: Marcsek egyéni akciója végén a ka­pust is kicselezte, majd visszagurított Balogh J. elé, aki az üres kapuba gurított, 5-1. 64 perc: Ablonczi emelte át a védőkön a lab­dát Pothurszkyhoz, aki a 16-os sarkáról a hosszú sarokba lőtt, 5-2. 70. perc: Lehoczki jobb oldali beadását Szi­lágyi fejelte a léc alá, 6-2. 77. perc: Juhász szabadrúgását Pothurszky bólintotta a kapuba, 6-3. Jók: Szender, Balogh J., Lehoczki, Szilágyi, ill. Janikő T., Pothurszky, Juhász. Virovecz Pál: - Súlyos védelmi hibák elle­nére magabiztos győzelmet arattunk. Zsófi József: - A félidőben 10 perccel „to­vább maradtunk" az öltözőben, ezalatt eldőlt a mérkőzés. Kazincbarcika - Salgótarján 4-4 (3-1) Kazincbarcika, 300 néző. V.: Török. Kazincbarcikai SC: Varsányi (Botló, 76.) - Hanász, Bányai, Sebők - Engi, Odrobéna, Deák, Harnócz (Szabó, 67.), Kerekes - Simkő, Dávid (Kovács P., 79.). Edző: Kálmán Vilmos. Salgótarjáni BTC: Krajecz - Galbács, Jenei 1. (Morva, 32.), Dudás, Jenei Gy. - Németh (Birlncsik, 71.), Csatlós, Lakatos, Stark - Romhányi, Márton (Botos, 86.). Edző: Simon Attila. 20. perc: Egy szöglet után a bal oldalra ke­rült ki a labda, amit Bányai egyből kapás­ból visszalőtt, és az a hosszú sarokban lan­dolt, 1-0. 38. perc: Dávid lépett ki a leshatáron, akit Krajecz kapus buktatott. A megítélt 11-est Bányai a bal alsó sarokba lőtte, 2-0. 42. perc: Egy előrevágott labdára a félpályá­nál Romhányi lépett ki, és a rosszul kifutó Varsányi mellett elvitte a labdát és az üres kapuba gurított, 2-1. 45. perc: Bal oldali szabadrúgást végeztek el hazaiak. Deák az üresen maradt Engihez adott, aki jobb belsővel a léc alá lőtt, 3-1. 51. perc: Bányai és Varsányi egymásra vár­tak egy hátraguruló labdánál, amire egy ven­dég csatár rástartolt, Bányai pedig lerántot­ta. A büntetőt Csatlós lőtte a kapu közepé­be, 3-2. 62. perc: Vendégkontra végén a jobb ol­dalra került a labda, ahonnan egyből a ka­pa elé íveltek, és az üresen maradt Rom­hányi 9 méterről a kapu jobb alsó sarkába fejelt, 3-3. 70. perc: Simkó pörgette a labdát Engl elé, aki 18 méterről az átvétel után nagy gólt lőtt a jobb felső sarokba, 4-3. 74. perc: A vendégek 30 méterről végeztek el szabadrúgást, a legurított labdát Csatlós nagy erővel bombázta a kapu bal felső sar­kába, 4-4. Jók: Engi, ill. Csatlós, Romhányi, Dudás. Kálmán Vilmos: - Amíg ilyen amatőr gó­lokat kapunk, nincs esélyünk a győzelem­re. Simon Attila: - Gólgazdag mérkőzésen meg­dolgoztunk az egy pontért. A labdarúgó NB II Winner csoport állása 1. Makó FC19 14 32 47-1045 2. Gyulai TFC 20 12 5 .3 35-1641 3. Orosháza FC 2011 6 3 33-1739 4. Baktalórántháza VSE 2011 4 5 40-1537 5. Mátészalka FC 20 11 4 5 49-3037 6. Kazincbarcikai FC 20 9 5 6 43-38 32 7. Kistarcsai PFK 20 9 3 8 29-3630 8. Putnoki VSE 20 8 4 831-3128 9. Karcagi SE 20 4 11 5 31-2823 10. Szentesi TE 19 6 5 8 29-2623 11. Soroksár SC 185 8 5 18-1823 12. Kiskunhalasi FC 20 5 5 1025-3320 13. Salgótarjáni BTC1953 11 16-3318 14. Vecsési FC 20 4 214 20-5414 15. BVSC 2027 11 19-39 13 16. Sátoraljaújhelyi TK 19 2 3 14 20-61 9 A 16. fordulóban elmaradt Soroksár - Sátoraljaújhely mérkőzést május 5-én, a 17. fordulóból elhalasztott Salgótarján - Soroksár találkozót április 21-én, a Szentes - Makó összecsapást május 19-én pótolják be.