Észak-Magyarország, 2003. november (59. évfolyam, 255-278. szám)

2003-11-17 / 267. szám

2003. november 17., hétfő ÉSIAM-MAfiYftRORSZÁG# SPORT / 10 LABDARUGÓ NB III Tisza csoport, 14. forduló Balmazújváros - Szlrmabesenyő 1-3 (0-1) Balmazújváros, 300 néző. V.: Kiss L. Balmazújváros: Haász-Brand - Vaszilkő, Kiss (Rédai), Fige, Dobi, Sárközi, Kovács, Tarr, Nagy I. (Burák), Angyalos, Nagy Cs. Edző: Tóth Gábor. Szlrmabesenyől SE: Róza - Geszti, Nagy Cs., Lá­zár, Balogh P. (Balogh R.), Tamás, Szuba, Barsi, Márton, Pap (Máthé), Tóth G. Edző: Zupkő Mihály. Gólszerző: Barsi (0-1) a 44., Pap (0-2) az 56., Tóth G. (0-3) a 68., Nagy Cs. (11-esből, 1-3) a 74. percben. Jók: Nagy Cs., Dobi, Haász Brand, ili. az egész csapat. Tóth Gábor: - A tudatosan játszó vendégcsapat megérdemelt győzelmet aratott. Zupkó Mihály: - Az első tíz percet kivéve végig a mi akaratunk érvényesült, és a mérkőzés folya­mán játékosaim csak egy dologban hittek, a győzelemben, ami meghozta gyümölcsét. Bocs - Hajdúdorog __ ___________5-0 (2-0) Bőcs, 200 néző. V.: Benkő. Bocsi KSC: Balázs - Simon, Takács (Fink), Kovács, Vass, Szakszón, Nagy G., Irhás (Farkas), Molnár Zs. (Zsarnai), Gaál, Sipos. Edző: Tóth László. Hajdúdorog: Szöllősi - Magyar, Bócz, Tóth, Nagy, Koszta (Mangel, Anga), Kovács, Arany, Orosz, Sán­dor, Lelesz (Vad). Edző: Arany László. Gólszerző: Simon (1-0) a 25., Sipos (2-0) a 36., Gaál (3-0) az 51., Szakszón (4-0) a 60., Molnár (11-esből, 5-0) a 69. percben. Jók: Irhás, Simon, Szakszón, Sipos, Nagy, ili. senki. Tóth László: - Magabiztos játékot nyújtva, időnként tetszetősen játszva megérdemelt győzelmet arat­tunk. Arany László: - Teljesen megérdemelten nyert az NB III mezőnyének legjobb csapata. Gratulálok ne­kik, „kiütöttek" minket. Mád - Tuzsér 3-1 (2-0) Mád, 250 néző. V.: Kegyes. Mádl FC: Lövei - Haraszin, Szabó Zs., Wachter, Turbucz, Osváth (Tasi), Harsányi, Babos, Badalik, Buri (Büttösi), Fazekas (Uray). Edző: Veigli Géza. Tuzsér: Szőr - Kosztyu, Herczku, Dancs, Laka­tos, Cseke, Babjak, Simái (Balogh), Gergely, Spekker (Petró), Lupcsa. Edző: Révész Attila. Gólszerző: Harsányi (1-0) a 12., Fazekas (2-0) a 20, Lakatos (11-esből, 2-1) a 80., Büttösi (3-1) a 85. percben. Jók: Badalik, Harsányi, Turbucz, Babos, Osváth, ill. Herczku, Lakatos. Veigli Géza: - Remek csapatot győztünk le re­mek játékkal, gratulálok játékosaimnak. Révész Attila: - Az első félidőben a hazaiak elszánt­ságuk miatt megérdemelten szereztek vezetést, a másodikban pedig nekünk semmi sem sikerült. További eredmények Létavértes - Hajdúnánás 0-0 Volán-Sényő - Hajdúböszörmény 3-2 Ibrány - Rakamaz 5-2 Szakoly - Vásárosnamény 4-0 Szabadnapos: Abaújszántó. Mátra csoport, 14. forduló Gyöngyöshalász - Mezőkövesd 2-1 (0-1) Gyöngyöshalász, 300 néző. V.: Tóth. Gyöngyöshalász: Szén - Szabó, Vernyik, Merázi, Csarta, Bordás, Forgács, Pfeifer, Bakondi, Sándor (Győri), Fördő (Bársony). Edző: Ács János. Mezőkövesdi SE: Varga - Soltész, Szabó V., Bo­csi, Kovács, Nyeste, Tari (Szabó J.), Oláh, Besenyei Zs., Besenyei F., Dávid. Edző: Koleszár György. Gólszerző: Oláh (0-1) a 23., Vernyik (1-1) a 75., Bordás (2-1) a 86. percben. Jók: Szén, Vernyik, Csarta, Bordás, ill. senki. Ács János: - Nagy akarással játszó csapatom a második félidőben harcolta ki a győzelmet a könnyelműsködő Kövesd ellen. Koleszár György: - Sok helyzetet kihagytunk, ezért büntetett az ellenfél. További eredmények Jászberény - Gödöllő0-0 Magyargéc - Főt 2-1 Láng SE - Gyöngyös1-1 Dunakeszi - Egerszalők2-0 RAFC - Túra1-0 Besenyőtelek - Jászapáti2-5 Taksony - Veresegyház2-1 Tabellák V A Tisza csoport állása 1. Bőcs 13103­35-11 33 2. H.böszörményl4 11­332-13 33 3. Sz.besenyő 13 73328-1924 4. Tuzsér 13 73 3 25-1824 5. Abaújszántó 14 7 16 35-28 22 6. Hajdúnánás 13553 18-14 20 7. Sényő 135 4426-2219 8. Ibrány 13 44524-1916 9. B.újváros 1451825-25 16 10. Létavértes 13 36415-1615 11. Mád 134 3 614-2015 12. Rakamaz 13 4 2 717-1914 13. Szakoly 13 34616-2713 14. Hajdúdorog 134­920-35 12 15. V.namény 13­1 12 10-54 1 A Mátra csoport állása 1. Jászapáti 14 112145-1835 2. Besenyőtelek 1483333-2627 3. Veresegyház 1482425-1226 4. Túra 14 73419-1224 5. Taksony 1464 430-2422 6. Gyöngyös 14 7 16 20-1422 j 7. Dunakeszi 14563 20-16 21 8. RAFC 1454519-15 19 j 9. Láng SE 1454520-27 19 10. Magyargéc 1452724-29 17 f 11. Jászberény 1437 415-1516 12. Mezőkövesd 14 4 4 619-2616 13. Főt 1435620-30 14 14. Gy.halász 1434713-2013 15. Egerszalók 1433816-3012 | 16. Gödöllő 1412 11 17-41 5 J A Barcika egy négyessel küldte haza az eddigi elsőt Fordulatos meccsen szerzett értékes pontot a Putnok, az Újhely távolodik a többiektől A KBSC (fehérben) remek játékkal nyert (Fotó: végh Csaba) Karcag, Sátoraljaújhely, Ka­zincbarcika (ÉM - ME) - Az utolsó előtti NB Il-es őszi for­dulóban a megszerezhető tizen­két pontból négyet gyűjtöttek be a borsodi csapatok. Karcag - Putnok 2-2 (1-1) Karcag, 300 néző. V.: Medovárszki. Karcag: Kun - Orosz (Horváth, 73.), Pintér, Kemecsi, Békési - Szalai, Babotán, Trencsényi, Fekete - Ul- veczki, Besse. Edző: Garamvölgyi Lajos. Putnok: Koós - Szobóczki, Martis, Kiszely (Tóth, 65.), Tamás (Lója, 24.) - Vicickó, Gál, Bányász, Nagy (Borsi, 60.) - Farkas T., Koszta. Játékos-edző: Farkas Simon. 11. perc: Tamás rosszul sikerült fel­szabadítását Trencsényi nyolc méter­ről a jobb alsó sarokba lőtte, 1-0. 42. perc: A kaputól harminc méterre szabálytalankodtak a hazai védők Kosztával. A megítélt szabadrúgást a sértett nagy erővel a jobb felső sarok­ba bombázta, 1-1. 50. perc: Nagy Csaba Békésihez fe­jelte a labdát, aki kapásból, a tizen­hatos vonaláról a bal alsó sarokba he­lyezett, 2-1. 60. perc: Huszonnyolc méterre a hazai kaputól szabadrúgáshoz jutott a Put­nok, a letett labdát Koszta a jobb al­só sarokba vágta, 2-2. Jók: Pintér, Trencsényi, Ulveczki, ill. Koós, Martis, Koszta. Garamvölgyi Lajos: - Színvonalas meccset játszottunk a putnokiakkal. Azt viszont sajnálom, hogy nem tudtuk mindhárom pontot itthon tartani. Farkas Simon: - Egy jól felkészített csa­pattal találkoztunk, és nagy küzdelem­ben hoztuk el az egyik pontot. S.aljaújhely - Kiskunhalas 0-2 (0-1) Sátoraljaújhely, 150 néző. V.: Szeles. STK: Kiss - Szoták, Csáki, Dókus - Bodnár, Szabó, Tokár (Ablonczy, 45.), Janikő T., Barna (Janiké R., 80.) - Trembulyák, Pothurszky (Dakos, 46.). Edző: Zsófi József. Kiskunhalas: Jeszenszky - Kuklis, Várkonyi, László, Balogh - Minárik, Szi­geti, Lukács (Huszár, 80.), Szabó (Ker­tész, 73.) - Gyimesi, Sidó. Edző: Schróth Lajos. 35. perc: Egy huszonhárom méteres szabadrúgást Várkonyi lőtt az újhelyi kapu jobb alsó sarkába, 0-1. 46. perc: Lászlö húszméteres szabad­rúgása talált utat a hazaiak hálójába, 0-2. Jók: Csáki, Bodnár, Szabó, ill. Gyime­si, László, Balogh, Lukács, Várkonyi. Zsófi József: - Két pontrúgás eldöntöt­te a mérkőzést. Schróth Lajos: - Győzelmünket a napokban elhunyt játékosunk, Kuklis József édesapja emlékére ajánl­juk föl! Kazincbarcika - Makó FC 4-1 (2-1) Kazincbarcika, 500 néző. V.: Bendik. KBSC: Botló - Hanász, Bányai, Sebők - Harnőcz, Engi, Odrobéna, Deák (Orosz, 47.), Kerekes - Simkó, Feke­te (Kovács P., 15.). Edző: Kálmán Vil­mos. Makó FC: Kovács K. - Sümeghy, Dál- naki, Magyar, Kiss - Gyenes, Varga, Bány, Fábián (Kázán, 57.) - Hadár (Pálinkó, 83.), Patkós (Zakar, 46.). Edző: Kolozsvári János. 16. perc: Egy kapu előtti kavarodás után szerzett vezetést a vendégcsapat. Bány tízméteres lövését Botló bravúr­ral hárította, de az ötösön helyezkedő Varga a kipattanót a jobb alsó sarok­ba helyezte, 0-1. 19. perc: Simkót a jobb összekötő he­lyén, a tizenhatoson belül szabálytala­nul állították meg a hazai védők. A bün­tetőt Bányai a jobbra mozduló kapus mellett a bal sarokba helyezte, 1-1. 28. perc: Formás hazai támadás futott a jobb oldalon. Engi labdáját Harnócz a kilépő Deák elé gurította, aki tíz méterről a kimozduló kapus mellett lőtt a kapu bal sarkába, 2-1. 46. perc: Góllal kezdték a második já­tékrészt a hazaiak. Engi jobb oldalról elvégzett szabadrúgását a védők elhi­bázták, és a hosszú oldalon érkező Harnócz élesen fejelt a rövid sarokba, 3-1. 85. perc: Kerekes viharzott el a bal oldalon, pontos beadása az érkező Engit találta, aki tizenhat méterről há­lószaggató gólt lőtt a jobb felső sa­rokba, 4-1. Jók: Hanász, Bányai, Sebők, Harnócz, Simkó, ill. Magyar, Bány. Kálmán Vilmos: - A mérkőzésről csak a legjobbakat tudom mondani: minden igényt kielégítően játszott a csapat. Kolozsvári János: - Izgalmas, fordula­tos mérkőzésen ma mi húztuk a rövi- debbet. További eredmények BVSC - Baktalőrántháza 2-4 Salgótarján - Gyula 0-1 Szentes - Kistarcsa2-4 Vecsés - Soroksár 0-2 Mátészalka - Orosháza1-0 ’ffSI jjyjjj.biniM „Jjil http://sport.boon.hu ■D További cikkek AZ NB II WINNER CSOPORTIÁNAK ÁLLÁSA vvwww'ww v'vCVv'cW.v.v.'v-vv.V «- w wVvt'VV VV VW. V V v v vvVvvVwV'v-“VVX 1. Gyula 14 9 4 1 21-7 31 2. Mátészalka 14 932 37-1830 3. Makó1493226-8 30 4. Kazincbarcika 1474333-2325 5. Orosháza 146 53 19-1123 6. Baktalőrántháza 146 3523-12 21 7. Kistarcsa 14 626 17-22 20 8. Putnok1454520-18 19 9. Karcag 14 3 74 21-2016 10. Szentes1444618-1816 11. Soroksár1437413-1416 12. Vecsés144 2 8 15-2414 13. Kiskunhalas 141 42819-2914 14. Salgótarján144199-2213 15. BVSC 14266 15-2012 16. Sátoraljaújhely14131010-436 LABDARÚGÓ MEGYEI I. OSZTÁLY, 17. FORDULÓ Tomor-Lak - Sárospatak 4-2 (1-1) Edelény, 50 néző. V.: Nagy R. Tomor-Lak: Grolmusz - Bokk, Turcsik, Szita, Göndör, Pavlánszki, Mogyoró, Szántó, Kalász, Kótai, Kópé (Kovács). Elnök: Szilvái Attila. Sárospatak: Jősvai - Belicza (Lukács), Király, Baranyi, Géczi, Espák, Vígh, Samók, Sántha, Bajnok (Laczkó), Pribér (Deák Vécsi). Edző: Sikprszki Gábor, Hermán Tibor. G.: Kovács, Pavlánszki, Bokk, Kótai, ill. Pribér, Samók. Jók: Göndör, Turcsik, Kótai, Bokk, Kalász, ill. senki. Ifi: 1-2. Szilvái Attila: - A mai játékunkkal va­lamit feledtetünk az őszi hányattatása­inkon, biztosan a sok idegenbeli sze­replés is benne van. Bízok az eredmé­nyesebb tavaszi folytatásban a hazai pályán, és a sok sérült felépülésében. Gratulálok a vendégek játékához, de ma ennyivel jobbak voltunk. Köszönöm az edelényiek házigazda szerepét is. Hermán Tibor: - A második félidőben nyújtott teljesítményünknek csak ez le­hetett az eredménye. Encs Pálháza 3-1 (0-0) Encs, 150 nézd. V.: Károly. Encs:-Jakab - Fülöp, Mika, Varga, Orosz, Molnár, Csorba (Horváth), Laka­tos, Gregó, Adu (Hajkő), Szegedi (Tö­rök). Edző: Verpecz István. Pálháza: Kol - Ignáth, Erdei, Vaszlavik, Timkő, Petercsák, Balogh, Kovács B., Nagy, Kovács T. (Bacsó), Szabó. Edző: Ko­vács István, Szabó László. G.: Lakatos (2), Kol (öngól), ill. Szabó. Jók: Laka­tos, Fülöp, Szegedi, ill. Erdei, Balogh, Szabó. Ifi: 5-1. Verpecz István: - Gratulálok a csapat őszi szerepléséhez, jó játékkal nyertük. Köszönjük a polgármesteri hivatal és a szponzorok támogatását. Várjuk a ta­vaszi jó folytatást! Kovács István: - Megérdemelt hazai győzelem, amely egy percig sem forgott veszélyben. Muhi - Arnót 1-2 (0-1) Muhi, 150 nézd. V.: Bodnár. Muhi: Kovács T. (Kovács L., Újhelyi) — Horváth, Makó, Szabó Cs., Szabó S., Seres, Toronyai, Csiszár, Bene L., Bene K., Vass (Gönczi). Elnök: Rácz József. Arnót: Pallai - Kriston, Vodicska, Vá­rosi (Kovács), Farkas (Pékár), Drótos, Asszony, Kiser, Szedlák, Ákos (Kőműves), Gáspár. Edző: Benczés Mik­lós. G.: Szabó Cs., ill. Gáspár (11-es- ből), Asszony (11-esből). Jók: Csiszár, Horváth, Bene L., Bene K., ill. az egész csapat. Ifi: 2-1. Rácz József: - Mivel a játékvezetőt nem akaróm bántani, ezért nem tehe­tek mást, mint hogy dicsérem a csa­pat minden játékosát. Az otthon elle­nünk megítélt két tizenegyes szolgál magyarázatul a fenti nyilatkozatra. Most egy kicsit pihen a csapat, majd tavasz- szal beváltja kitűzött céljait. Benczés Miklós: - Küzdelmes mérkő­zésen egy vesztes csata helyszínén megtanultunk újra győzni. Tóth János úrnak köszönjük az önzetlen és oda­adó támogatását. MVSC - Bogács 6-1 (5-0) Miskolc, 300 néző. V.: Dósa. Miskolci VSC: Kristóf - Jóner, Scholtz, Tóth (Halász), Boszák, Baráth, Lajtos (Tamás), lllovai (Siffman), Nagy, Plébán, Pelyhe. Edző: Földesi Károly. Bogács: Kohári - Guba (Nagy), Pribéli, Demeter, Jablonkai, Ács, Kovács (Mol­nár), Dudás, Pintér, Ujj, Bóta (Dengi). Edző: Dorogi István. G.: Lajtos (3), Baráth (2), Plébán, ill. Pintér. Jók: Laj­tos, Baráth, Nagy, Scholtz, Tóth, ill. Jablonkai, Pribéli, Pintér. Ifi: 13-0. Földesi Károly: - Játékunk méltó volt az őszi teljesítményünkhöz, gratulálok a csapatnak és a közönségnek, mert mindkettő megérdemli. Dorogi István: - Az első félidő gyenge játéka miatt veszítettünk, a második­ban megfelelő játékot nyújtottunk. Gra­tulálok a hazaiak őszi első helyéhez. Holclm - B.szentgyörgy 0-1 (0-1) Miskolc, 2ÖÖ néző. V.: Kónya. Holclm: Kerényi - Oláh, Glonczi, Kave- csánszki, Inzsöl, Varga, Gilányi, Görzsöny, Farkas, Kubicza, Broda (Trestyánszki). Edző: Szűcs István. Bor- sodszentgyörgy: Fekete - Kisbenedek, Bíró P., Németh, Szabó, Varga (Koz­ma), Horváth, Vincze T., Füleki, Kony­ha, Bíró L. (Vincze L.). Edző: Tokár Bé­la. G.: Bíró L. Jók: Oláh, Inzsöl, Gilányi, Farkas, ill. az egész csapat. Ifi: 7-1. Szűcs István: - Ezen a mérkőzésen is volt tartása a csapatnak. Hatalmas energiákat mozgósítottunk de hiányzott a játékunkból a gól. Tokár Béla: - Sportszerű mérkőzésen egy fiatal és agilis, jól játszó ellenfelet sikerült legyőznünk. Szeretném megkö­szönni Varga Barnabás elnökünknek és Kriston Sándor polgármesterünknek azt a támogatást, amit nyújtottak számunk­ra, valamint szurkolóink biztatását. S.szentpéter - Felsőzsolca 1-2 (1-0) Sajószentpéter, 300 néző. V.: Kálmán. Sajószentpéter: Brindzár - Király, Jak­kel, Balogh G., Somogyi, Lehotai, Ba­logh N. (Kiss), Lázi (Mata R.), Kelemen, Garai (Mata G.), Madarász. Edző: Ve­res Imre. Felsőzsolca: Ravasz - Mol­nár, Pásztor, Rácz, Tóth, Halász R. (Ve­res), Egri, Palánnkai (Vass), Nagy, Pu- csok (Halász J.), Bazsányi. Edző: Hauberger Pál. G.: Somogyi, ill. Nagy, Halász J. Kiállítva: Madarász (85.). Jók: Somogyi, Balogh G., Király, Lehotai, ill. Ravasz, Rácz, Molnár, Tóth, Egri, Nagy, Pásztor. Ifi: 0-5. Veres Imre: - Az eredménytől függet­lenül a nehéz nyári kezdés után kis lépésekkel, de jó irányba indultunk. A csapat várakozáson felüli teljesítménye ezért elismerésre méltó. Akik bármi­ben segítségünkre voltak megköszön­jük nekik. Hauberger Pál: - Több alapembert nél­külözve nagyszerű csapatmunkával az őszi szezon legértékesebb győzelmét arattuk az átlagon felül teljesítő Sajószentpéterrel szemben, kiváló já­tékvezetés mellett. Bodroghalom - Varbó 3-3 (1-0) Bodroghaiom, 100 nézd. V.: Vróbel. Bodroghalom: Ignácz - Petercsák, Ba­logh (Ignáth), Rendes, Karászi, Osztro- ha T., Koleszár, Tóth R., Perecsényi B., Vajda, Tóth P. (Reskő). Csapatvezető: Dajka László. Varbó: Kiss Cs. (Bukovics) - Kiss A. (Rákos), Lipták, Kuron, Szabó, Kiss J., Tocsev, Horváth S., Horváth T., Mező, Kotány (Krompák). Edző: Schnek Zoltán. G.: Tóth R., Ren­des, Petercsák, ill. Horváth T., Kiss J., Tocsev. Jók: az egész csapat, ill. Bukovics. Ifi: 2-1. Dajka László: - Győztes mérkőzést en­gedtünk ki a kezünkből, a mostani hely­zetünkben ez az egy pont nagyon ke­vés. Köszönöm a játékot azoknak, akik megjelentek a mérkőzésen. Schnek Zoltán: - A hazaiak közelebb álltak a győzelemhez, de a végjáték számunkra jól sikerült, ez az egy pont is többet ér, mint a semmi. Karcsa - Onga 1-2 (1-0) Karcsa, 150 néző. V.: Varga. Karcsa: Szemán - Várádi Z., Móré, Tóth, Tuss, Szabó S., Varadi I., Nagy Zs. (Vékony), Szabó P., Térjék, Simon. Edző: Móré Csaba. Onga: Tiszolczki - Varga, Túróczi, Képes, Szegedi, Dé­vai, Urbán, Kristóf (Ruzsvánszki), Vincze, Lója, Galamb. Edző: Túróczi At­tila. G.: Szabó S., ill. Galamb, Lója. Kiállítva: Vincze (75.). Jók: Móré, Tuss, Nagy Zs., Szabó P., ill. Dévai, Túróczi, Varga, Szegedi, Urbán, Lója, Galamb, Képes. Ifi: 3-1. Kocsmárszkl Gusztáv, technikai vezető: - A 87. percig azt hittük, hogy simán hozzuk az első hazai meccsün­ket, de az emberelőny minket zavart meg. Túróczi Attila: - Csapatom az idei leg­jobb játékát mutatva 10 emberrel is magabiztos győzelmet aratott. Mezőkeresztes - Nyékládháza 0-0 Mezőkeresztes, 200 nézd^ V.: Ocsenás. Mezőkeresztes: Szvercsok - Pásztor (Fazekas), Nyeste, Búzás, Kun R., Mol­nár, Tóth, Lövei, Szombati, Bedécs, Gu­lya. Edző: Áfra Lajos. Nyékládháza: Var­ga - Kerékgyártó (Nagy S.), Vidinczei, Mezei, Hallai, Tóth A., Kazár, Resetár (Szabó), Borsodi, Polgári. Jók: Szver­csok, Nyeste, Molnár, Búzás, Szom­bati, ill. Varga, Mezei, Hallai, Nagy S. Ifi: 0-1. Áfra Lajos: - Pályafutásom első idé­nyében megtapasztaltam a labdarúgás másik oldalát, csak annyit, hogy ezzel a lelkesedéssel a középmezőnyben van a helyünk. Köszönjük a kitartó és lel­kes szurkolók támogatását. Bodnár József: - Tudtam, hogy nehéz őszi szezon vár ránk, de hogy ennyire, azt nem gondoltam. Köszönjük az ön- kormányzat, a szurkolók és a támoga­tóink segítségét. A MEGYEI I. OSZTÁLY ÁLLÁSA :: ' 1. MVSC17 11 4236-2037 2. Encs 17113332-2036 3. Arnót 171052 34-14 35 4. Felsőzsolca 161033 36-24 33 5. Borsodszentgyörgy1795334-1732 6. Onga1794 4 31-1931 7. Sajószentpéter 17 7 6 428-2427 8. Varbó 17 6 4736-32 22 9. Muhi1764727-2822 10. Tomor-Lak 17 64726-31 22 11. Holcim 17 5 57 22-21 20 12. Nyékládháza1755719-2620 13. Pálháza175 4819-2219 14. Bogács 1645717-29 17 15. Sárospatak17 41 1217-3113 16. Mezőkeresztes 1725 10 21-37 11 17. Karcsa 172 510 17-35 11 18. Bodroghalom17161020-429 Á félbeszakadt Bogács - Felsőzsolca mérkőzés eredménye nem szerepel táblázatunkban.