Észak-Magyarország, 2003. október (59. évfolyam, 229-254. szám)

2003-10-27 / 250. szám

2003. október 27., hétfő ÉSSMIfif*ttiMl# SPORT / 10 LABDARÚGÓ NB III Tisza csoport, 11. forduló Megszakadt a Futatok negatív szériája Szirmabesenyő - Ibrány Szirmabesenyő, 300 néző. V.: 2-1 (1-1) Veizer. Szirmabesenyől SE: Róza - Horváth, Geszti, Kerényi, Tamás (Balogh P.), Márton, Szuba (Madaras), Barsi, Lasztóczi, Pap (Máté), Tóth G. Edző: Zupkó Mihály. Ibrányi VSE: Kárászi - Csobán, Kántor, Kovács, Her­mán, Kertész (Pámer), Milka, Feczkő, Babjak, Majchrovics, Korsoveczki (Imre). Edző: Németh Károly. Gólszerző: Pap (1-0) az 5., Majchrovics (1-1) a 35., Tamás (2-1) a 62. percben. Jók: Róza, Geszti, Márton, Lasztóczi, ill. Kovács, Csobán. Zupkó Mihály: - Az első félidőben szemre is tetsze­tősen játszottunk ám a százszázalékos helyzeteket sikerült kihagynunk. A másodikban már nem játszot­tunk szépen, de eredményesen. Németh Károly: - Nem érdemeltünk vereséget a dön­tetlen reálisabb lett volna. Balmazújváros - A ba újszán tó 4-3 (1-1) Balmazújváros, 300 néző. V.: Kiss L. Balmazújvárosi VSE: Haász-Brand - Nagy O., Fige, Kiss A., Sárközi, Tarr (Szabó), Angyalos, Kovács I, Dobi, Bajusz (Rédai), Nagy Cs. Edző: Tóth Gábor. Abaújszántói SE: Szerencsi - Soltész Z., Konyecsnyik, Erdősi, Takács, Novák, Pachinger, Jáger, Fügéi (Szőke), Homonnai (Varga M.), Soltész P. (Balázs). Edző: Szlifka Miklós. Gólszerző: Pachinger (0-1) a 25., Nagy Cs. (1-1) a 42., Tarr (2-1) a 48., Jáger (2-2) az 51., Dobi (3-2) a 62., Konyecsnyik (3-3) a 73., Nagy Cs. (4-3) a 84. percben. Jók: Fige, Kiss, Sárközi, Dobi, Nagy Cs., ill. Pachinger, Jáger, Soltész P. Tóth Gábor: - Változatos és élvezetes mérkőzésen megérdemelten nyertünk, Szlifka Miklós: - Három rúgott góllal a játék képe alapján egy pontot kellett volna szereznünk, de ka­pusunk gyenge teljesítménye miatt ez meghiúsult. Rakamaz - Mád 2-0 (1-0) Rakamaz, 300 néző. V.: Nagy Cs. Rakamazi SSE: Kanőcz - Galambosi, Székely, Kurucz, Göncz, Szilágyi, Minczér, Csernyijenko (Boldog), Kákóczki, Kovács, Szécsi. Edző: Farkas Béla. Mádl FC: Lövei - Toplenszki, Szabó Zs., Haraszin (Tasi), Wachter, Turbucz, Osváth, Harsányi, Badalik, Babos, Varga (Fazekas). Edző: Veigli Géza. Gólszerző: Csernijenko (1-0) a 22., Turbucz (öngól, 2-0) a 70. percben. Jók: Kurucz, Szilágyi, Kovács, ill. Toplenszki, Turbucz, Osváth. Farkas Béla: - Javuló játék, javuló akarat. Veigli Géza: - A gödör legmélyén vagyunk, innen csak felfelé vezethet az út. Hajdúböszörmény - Bocs 1-2 (0-0) Hajdúböszörmény, 300 néző. V.: Verés. Hajdúböszörményi VSE: Nagy - Turzó, Vadicska, Hortó, Ivánka (Fegyveres), Fórián, Kocsis, Csatári, Lovas, Hajdú, Szabó. Edző: Zolnai Lajos. Bocsi KSC: Balázs - Simon, Takács, Kovács, Vass, Szakszón, Sipos, Gaál, Molnár, Nagy G. (Fink), Irhás. Edző: Tóth László. Gólszerző: Hajdú (1-0) az 55., Gaál (1-1) a 69., Vass (1-2) a 78. percben. Jók: Főrián, Csatári, Hajdú, ill. az egész csapat. Zolnai Lajos: - Jó iramú mérkőzésen a helyzeteit job­ban kihasználó vendégcsapat megérdemelten nyert. Tóth László: - Remek játékvezetés mellett, jól fel­készített ellenféllel szemben szerencsére mi sem vol­tunk rosszak. Ezzel a győzelemmel bejelentkeztünk az őszi elsőségért. További eredmények Létavértes - Volán-Sényő Vásárosnamény — Tuzsér 1-1 2-6 2-0 2-1 (1-1) Hajdúnánás - Hajdúdorog ________ Szabadnapos: Szakoly. Mátra csoport, 11. forduló Mezó'kövesd - RAFC Mezőkövesd, 500 néző. V.: Tyukodi. Mezőkövesdi SE: Varga - Soltész, Szabó V., Bocsi, Ko­vács, Oláh (Szabó J.), Nyeste, Tari (Besenyei Zs.), Ragó, Kada (Karancsi), Besenyei F. Edző: Koleszár György. Rákospalotai AFC: Tóth - Németh, Stadinger, Góró, Pető (Hídvégi), Nagy Gábor (Fekete), Hazai, Nagy Ger­gely, Windberger, Völgyes, Fésűs (Révai). Edző: Máhr Károly. Gólszerző: Ragó (1-0) a 20., Nagy Gergely (1-1) a 37., Besenyei Zs. (2-1) a 80. percben. Jók: Bocsi, Ragó, Besenyei F., ill. Nagy Gergely. Koleszár György: - Nagyon nehéz mérkőzésen vé­gig akarva a győzelmet, a helyzetek alapján megér­demelten szereztük meg a három pontot. Máhr Károly: - Közepes színvonalú mérkőzésen kiegyenlített erők küzdelmében mindkét csapat több nagy lehétőséget elszalasztott, a hazai csapat pe­dig eggyel több helyzetet kihasznált. További eredmények Jászberény - Gyöngyöshalász Magyárgéc - Taksony Fót Láng SE Egerszalók - Jászapáti Gyöngyös - Besenyőtelek Veresegyház - Dunakeszi _ Gödöllő - Túra 1-0 4-2 1-2 0- 4 1- 3~ OTT 3-2 Tabellák A Tisza csoport állása M 1 1. Hajdúböszörmény 2. BŐcs 10 10 8 73 224-8 24 25-10 24 3. Abaújszántó11 7­4 32-21 21 4. Tuzsér10622 20-12 20 5. Sényő11 44 3 21-17 16 6. Szirmabesenyő10 4 33 20-16 15 7. Hajdúnánás 104 33 15-12 15 8. Ibrány113 44 19-16 13 9. Balmazújváros11 4 1 622-20 13 10. Rakamaz 10 4 1 514-12 13 11. Létavértes10 34 313-13 13 12. Mád10 235 8-16 9 | 13. Hajdúdorog 1037 15-27 9 j 14. Szakoly1023511-25 9 | 15. Vásárosnamény 10 “ 19 10-44 1 | A Mátra csoport állása 1 1 1. Jászapáti119 2­36-12 29 | 2. Besenyőtelek11131 26-16 24 í 3. Veresegyház11 72222-9 23 1 4. Túra 11632 16-9 21 1 5. Taksony1152425-20 17 1 6. Dunakeszi11 4 52 17-13 17 | 7. RAFC 11434 17-12 15 1 8. Gyöngyös115­616-13 15 I 9. Mezőkövesd11 42516-22 14 | 10. Láng SE11 4 25 17-25 14 | 11. Jászberény 11 3 4 412-12 13 | 12. Egerszalók113 2 6 11-22 11 1 13. Gyöngyöshalász11 2 4511-16 10 | 14. Fót 11 24517-27 10 | 15. Magyargéc11 31 7 13-26 10 16. 'Gödöllő 11 ~ 11013-31 1 | w/r Izgalmas és változatos mérkőzésen szerzett értékes három pontot a Kazincbarcikai SC Kistarcsa, Putnok, Buda­pest (ÉM - ME) - A vendég­ségben szereplő megyei csa­patok közül a KBSC bravú­ros győzelmet aratott, a Sá­toraljaújhely pedig újabb nagy gólarányú vereséget szenvedett, míg hazai pályán szakadt meg a putnokiak nyeretlenségi szériája. Kistarcsa - KBSC 2-3 (0-1) Kistarcsa, 300 néző. V.: Gaál Gyöngyi. Kistarcsa SE: Nagy T. - Szőke, Sallai, Tóth, Nagy K., - Bernáth, Balázs, Bes­senyei (Máriássy, 75.), Morvái (Mózes, 46.) - Tábori, Burillák (Újfalusi, 88). Edző: Bűcs Zsolt. Kazincbarcikai SC: Varsányi - Hanász, Bányai, Sebők - Engi, Harnőcz, Deák (Bari, 88.), Orosz (Kovács P., 75.), Kerekes - Fekete, Simkó (Bari, 78.). Edző: Kálmán Vilmos. 10. perc: Deák mesteri labdával indí­totta Simkót a bal összekötő helyén, aki tizenkét méterről a kilépő kapus fö­lött a kapuba emelt, 0-1. 54. perc: Szabadrúgáshoz jutott a Kistar­csa mintegy húsz méterre a KBSC kapu­jától, a szétnyíló sorfal között Bessenyei a bal alsó sarokba bombázott, 1-1. 60. perc: Második sárga lapja után Tó­thot kiállította a játékvezető. 71. perc: Varsányi kivetődött a védő között kilépő Burillák elé, a hazaiak tá­madója elesett, a játékvezető pedig büntetőt ítélt. A tizenegyest Bessenyei a bal alsó sarokba rúgta, 2-1. 83. perc: Egy korszerű barcikai táma­dás végén Harnócz élesen, tizennégy méterről lőtt a jobb alsó sarokba, 2-2. Bozóki Zoltán: - Helyzet nélkül esé­lyünk sem volt a győzelemre. A puntoki Tóth D. (Jobbra) lendületben a labdáért (Fotó: Ádám János) 85. perc: Sebők második sárga lapja után, idő előtt mehetett zuhanyozni. 89. perc: Harnőcz pontos labdával szöktette a bal összekötő helyén meginduló Feketét, aki először elrúg­ta a kifutó kapus mellett, majd még egyszer elfektette a portást, és öt mé­terről az üres kapuba passzolt, 2-3. 90. perc: A barcikai vezető gól után Ba­lázs sértette meg a játékvezetőt, amiért egyből a kiállítás sorsára jutott. Jók: Burillák, Bessenyei, ill. Harnőcz, Fekete, Simkó. Bűcs Zsolt: - Az első félidőben a Ka­AZ NB 11 WINNER CSOPORT ÁLLÁSA 1. Gyulai TFC11 74 — 18-525 2. Makói FC 1173124-324 3. Mátészalkai FC1173130-15 24 4. FC Orosháza 1164119-922 5. Kazincbarcikai SC1162327-2020 6. Baktalőrántháza VSE115 24 16-617 7. Vecsés SC11 42514-1514 8. Kistarcsa SE1142 510-14 14 9. Szentesi TE 1134415-1313 10. Karcagi VSE113 4415-1413 11. Putnoki VSE11335 15-15 12 12. BVSC11 254 13-15 11 13. Salgótarjáni BTC 113 177-1910 14. Soroksári TE111 647-119 15. Sátoraljaújhelyi TK111 379-386 16. Kiskunhalasi SE11128 11-295 LABDARÚ&Ó MEGYEI I. OSZTÁLY, 14. FORDULÓ B.szentgyörgy - B.halom 4-1 (1-0) Borsodszentgyörgy, 200 néző. V.: Dósa. Borsodszentgyörgy: Fekete - Timkó, Németh, Bíró P., Juhász (Vincze L.), Szabó, Bíró L., Füleki, Konyha, Horváth, Kozma (Vincze T.). Edző: Tokár Béla. Bodroghalom: Szakáll - Petercsák, Ba­logh, Rendes, Reskó (Tóth P.), Mózes, Tóth R„ Ignáth, Vajda, Pálóczi, Tóth Z. Csapatvezető: Dajka László. G.: Füleki (2), Konyha, Bíró L., ill. Tóth R. Jók: Konyha, Füleki, Juhász, Bíró L., ill. az egész csapat. Ifi: 1-1. Tokár Béla: - Megérdemelt győzelmet arattunk jő játékvezetés mellett. Gratu­lálok az ellenfél sportszerű játékához. Dajka László: - Gratulálok a csapatom­nak a becsületes küzdelemhez. Onga - Encs 1-1 (0-1) Onga, 200 néző. V.: Pápai. Onga: Tiszolczki - Szegedi (Vincze), Túrőczi, Képes, Varga, Urbán, Tósa, Molnár, Ruzsvánszki, Lója, Galamb (Dé­vai). Edző: Túrőczi Attila. Encs: Jakab - Fülöp, Glonczi, Varga, Orosz, Molnár, Hajkó, Lakatos, Gregő, Adu, Szegedi. Edző: Verpecz István. G.: Urbán, ill. Hajkő. Jók: Túrőczi, Urbán, Képes, Mol­nár, Tiszolczki, Vincze, ill. Hajkő, La­katos, Jakab, Fülöp. Ifi: 1-3. Túróczl Attila: - Jó iramú mérkőzésen csapatom második félidei kiváló játéká­val csak egalizálta az eredményt, pedig nagyon közel álltunk a győzelemhez. Verpecz István: - A szél miatt ellenté­tes félidők és végig nagy küzdelem volt egy jó mérkőzésen. Igazságos ered­mény született. Arnót - S.péter 2-3 (1-0) Arnót, 200 néző. V.: Kiss Z. Arnót: Pallai - Vodicska, Kriston, Far­kas, Drótos, Asszony, Kiser, Városi, Szedlák (Kőműves, Kovács), Ákos, Gás­pár. Edző: Benczés Miklós. Sajószent- péter: Brindzár - Jakkel, Balogh G., So­mogyi, Király, Mata G., Madarász, Ga- rai, Balogh N., Lázi (Kiss), Kelemen (Mata Z.). Edző: Veres Imre. G.: Asszony, Kiser, ill. Kelemen (2), Lázi. Jók: Kiser, Városi, Farkas, Asszony, Drótos, ill. Kelemen (a mezőny legjobb­ja) és az egész csapat. Ifi: 3-1. Benczés Miklós: - Ezt a nyilatkozatot kialvatlan szemekkel olvasom most Önökkel. Veres Imre: - Kicsit félve jöttünk, egy jő csapatot láttunk, de a végén mégis mi győztünk. Pálháza - Holclm ____________0-0 Pálháza, 200 néző. V.: Kiss. Pálháza: Repka (Kol) - Perecsényi, Er­dei, Vaszlavik, Petercsák, Balogh, Ko­vács (Tokár), Nagy, Okkel, Trembulyák, Szabó. Edző: Kovács István, Szabó Lász­ló. Holcim: Kerényi - Inzsöl, Glonczi, Gilányi, Kavecsánszki, Kovács, Broda (Trestyánszki), Görzsöny, Hitterfách (Ko­csis), Farkas, Varga. Edző: Szűcs István. Jók: Erdei, Petercsák, Balogh, ill. Inzsöl, Glonczi, Kavecsánszki, Varga. Ifi: 0-2. Kovács István: - Két közel egyforma tudású csapat igazságos döntetlenje. Szűcs István: - Hajtós mérkőzésen fe­gyelmezettjátékkal rászolgáltunk a dön­tetlenre. Nyékládháza - MVSC 0-1 (0-0) Miskolc, 150 néző. V.: Varga. Nyékládháza: Szabó - Hallal, Gál, Ka­zár, Vidinczei, Kuzma, Tóth A., Nyes­te, Resetár (Kerékgyártó), Borsodi, Tóth T. Edző: Bodnár József. Miskolci VSC: Kristóf - Jóner, Scholtz, Baráth, Tóth, Lajtos (Plébán), Koppány, Hozdik, lllovai (Kovács), Nagy, Pelyhe (Boszák). Edző: Földesi Károly. G.: Scholtz. Jók: Szabó, Vidinczei, Kuzma, ill. Pelyhe, Tóth, Baráth, Scholtz. Ifi: 0-1. Bodnár József: - Egyenlő erők küzdel­mében a szerencsésebb csapat nyert, igaz a gőllövés nem csak szerencse kérdése. Földesi Károly: - Küzdelmes mérkőzé­sen úgy érzem, egy góllal jobbak voltunk. Sárospatak - Muhi 1-0 (1-0) Sárospatak, 100 néző. V.: Pásztor. Sárospatak: Jősvai - Nagy, Király, Kerék­gyártó, Baranyi, Deák Vécsi, Belicza, Vígh, Sántha, Bajnok, Pribér (Lőkös). Edző: Sikorszki Gábor, Hermán Tibor. Muhi: Ko­vács - Szabó S., Makó, Gönczi, Bene K., Tömöri, Seres, Gyükér (Toronyai L.), Csi­szár, Szabó Cs., Horváth (Bene L.). El­nök: Rácz József. G.: Kerékgyártó. Jók: az egész csapat, ill. senki. Ifi: 2-0. Sikorszki Gábor: - Jó játékvezetés mel­lett sportszerű és küzdelmes mérkő­zésen megérdemelt győzelmet arattunk a jő erőkből álló vendégek ellen. Rácz József nem nyilatkozott. zincbarcika vezethetett volna akár há­rom-négy góllal is. Ami furcsa: a máso­dik félidőben a játékvezető elcsalta a mérkőzést. Kálmán Vilmos: - Nagyon taktikusan, fegyelmezetten és jól futballoztunk, a számszerű eredmény az ellenfélre néz­ve hízelgő. PVSE - Szentes 2-0 (0-0) Putnok, 400 néző. Vezette: Varga L. Putnoki VSE: Regős (Koős, 46.) - Szobóczki, Márkus, Martis, Kiszely - Nagy, Gál, Bányász, Tóth D. (Tamás, 68.) - Koszta, Lója (Vicickő, 60.). Meg­bízott edző: Farkas Simon. Szentesi TE: Bíró - Márics, Tóth Cs., Pálfi (Nana, 66.), Kerepeczki - Ábel, Taskovics, Má­tyás, Keller - Szabó (Fajkusz, 42.), Gya- gya. Edző: Bozóki Zoltán. 48. perc: A kaputól huszonöt méterre szabadrúgáshoz jutott a Putnok: a lab­da mögé ezúttal is Koszta állt, aki mes­terien csavart a sorfal fölött a kapu jobb oldalába, 1-0. 86. perc: Gál Kosztát indította a jobb oldalon. A támadó erőből az ötösre lőtt, és az érkező Nagy öt méterről a kapu­ba továbbított, 2-0. Jók: Márkus, Martis, Bányász, Koszta, Gál, Nagy, ill. Márics, Kerepeczki, Mátyás. Farkas Simon: - Megérdemelt három pontot szereztünk, küzdelmes mérkő­zésen. A hozzáállással elégedett va­gyok, a játékkal kevésbé. Varbó - M.keresztes 3-2 (1-2) Varbó, 100 néző. V.: Szoboszlai. Varbó: Kiss Cs. - Kiss A. (Horváth T.), Lipták, Kuron, Cseh (Szabó), Mező, Tocsev, Rákos, Horváth S., Kotány, Krompák. Edző: Schnek Zoltán. Mezőke­resztes: Szvercsok - Kovács, Nyeste, Kun B., Kun R., Tóth, Molnár, Bedécs (Lövei), Szombati, Petrik (Kapusi), Pásztor. Edző: Áfra Lajos. G.: Tocsev (11-esből), Kotány, Krompák, ill. Szombati (2, egyet 11-es­ből). Jók: az egész csapat, ill. Szombati, Molnár, Nyeste, Lövei, Kun R. Ifi: 3-1. Schnek Zoltán: - Lelkesedéssel és akarattal végig koncentrálva az utolsó percben szereztük meg a győzelmet egy lelkes csapat ellen. Gratulálok minden játékos hozzáállásához. Áfra Lajos: - Kétszeri vezetésünk után következett az utolsó perc... A fejek­ben kell rendet tenni. Gratulálok a ha­zaiaknak a lelkes játékért. Karcsa - Tomor-Lak 1-1 (0-1) karcsa, 200 néző. V.: Bozsőki. Karcsa: Szemán - Móré, Szabó S., Nagy, Tóth, Váradi Z., Vékony (Szabó P.), Váradi I., Simon, Kelemen (Kovács), BVSC - Sátoraljaújhelyi TK 5-1 (2-0) Budapest, 50 néző. V: Kovács G. Budapesti VSC: Kristőffy - Ihász, Sajbán, Pálosi (Vágó, 60.), Gyurcsányi - Kiss Z., Tasnádi, Kovács N. (Nagy B., 32.), Tóth Á. (Hajdú, 73.) - Némedi, Mol­nár. Edző: Futó Tamás. Sátoraljaújhe­lyi TK: Kiss Á. - Szoták (Dőkus, 46.), Ocsenás, Csáki, Bodnár - Szabó S., Tokár, Barna, Ablonczy - Trembulyák (Dakos, 73.), Juhász. Edző: Zsófi József. 8. perc: Labdát vesztett az STK a ha­zai csapat térfelén, Némedi végigvezet­te az egész pályán a játékszert, majd keresztbelőtt, az érkező Tóth Á. pedig nyolc méterről talált a kapuba, 1-0. 42. perc: Szoták röviden hátrapasszolt labdájára Pálosi startolt,'és a kifutó Kiss fölött tizenegy méterről a hálóba emelt, 2-0. 58. perc: Tasnádi indításával a több­méteres lesen álló Tóth Á. lépett ki, majd tizennégy méterről a kapu jobb sarkába lőtt, 3-0. 70.perc: Molnár bal oldali keresztbe csavart labdájára Gyurcsányi érkezett, és hét méterről kapásból a hálóba bombázott, 4-0. 81. perc: Kiss Z. indításával Vágó lé­pett ki a védők közül, majd a kifutó ka­pus mellett a kapu jobb sarkába gurí­tott, 5-0. 88. perc: A BVSC 16-osán belül Dakos kapott remek labdát, a lövés pillanatá­ban azonban Sabján buktatta. A megítélt büntetőt Juhász gyatrán végezte el, Kristőffy a kapufára tolta, a kipattanó ismét Juhász elé került, és három mé­terről az üres kapuba gurított, 5-1. Jók: Tóth Á., Némedi, Gyurcsányi, Tasnádi, ill. senki. Futó Tamás: - Ilyen arányban is megér­demelt, magabiztos győzelmet arattunk. Rusznák Csaba, szakosztályvezető: ­Amit néhány játékosunk labdarúgás címszó alatt hetek óta művel, ez már több, mint bűn. A forduló további eredményei: Karcag - Salgótarjáni BTC Soroksár - Makó FC Kiskunhalas - Mátészalka Gyula - Vecsés Baktalőrántháza - Orosháza 2-1 0-0 1-1 2-0 0-1 oon.hu http://sport.boon.hu További cikkek \J Térjék. Edző: Móré Csaba. Tomor-Lak: Grolmusz - Vígh (Kőtai), Mikó, Turcsik, Bokk (Tóth), Szita, Mogyoró, Szántó, Ka­lász, Kovács, Pavlánszki. Elnök: Szilvái Attila. G.: Simon, ill. Kovács. Jók: Sza­bó P., Móré, Térjék, Szabó S., Váradi Z„ ill. Mikó, Mogyoró. Ifi: 3-7. Kocsmárszki Gusztáv, technikai ve­zető: - Az első félidő kiegyenlített já­téka után erős iramot diktálva teljesen a vendégek fölé nőttünk, csak a gólok maradtak el, pedig rengeteg helyzetet kidolgoztunk. Szilvái Attila: - Ma csak a hosszan tar­tó veretlenségnek örülök, mert gyen­gén játszottunk. Bogács - Felsőzsolca 1-1 (1-0) - a 73. percben félbeszakadt, mert a hazaiak egyik játékosát megütötték. Bogács, 150 néző. V.: Horváth. Bogács: Kohári - Guba, Pribéli, Demeter, Jablonkaí, Ács, Szabó (Jacső), Dudás, Pin­tér, Ujj, Bóta. Edző: Dorogi István. Felső­zsolca: Ravasz - Mattyák, Szobóczki (Ha­lász), Tóth (Bazsányi), Palánnkai, Rácz, Kalász, Kundráth, Molnár, Egri, Nagy. Edző: Hauberger Pál. Ifi: 1-3. A MEGYEI I. OSZTÁLY ÁLLÁSA 1. Arnót 14 93230-1130 2. MVSC 14 93 2 27-17 30 3. Borsodszentgyörgy 14 8 42 31-14 28 4. Encs 14 8 33 24-17 27 5. Felsőzsolca 137 3 329-2024 6. Sajőszentpéter 14 65 3 23-2023 7. Onga 14 64 4 24-1622 8. Holcim 14 5 45 21-1819 9. Pálháza 14 5 45 16-15 19 10. Muhi 14 5 4524-24 19 11. Tomor-Lak 14 5 3619-24 18 12. Varbó 14 5 2726-2717 13. Nyékládháza 14 4 4 617-23 16 14. Bogács13 3 5 514-20 14 15. Karcsa142 48 14-26 .10 16. Mezőkeresztes 14 2 4 820-3310 17. Sárospatak14311012-2510 A 11. fordulóban lejátszott Bogács - Arnót (2-1) mérkőzést az Arnót jogo­sulatlan szerepeltetés miatt megóvta, melyet a fegyelmi bizottság megala­pozottnak talált így a mérkőzés 3 pontját 3-0-ás gólkülönbséggel az Arnót kapta. Mivel a bogácsiak nem fellebbeztek a határozat jogerőre emelkedett. A félbeszakadt Bogács - Felsőzsolca mérkőzés eredménye nem szerepel táblázatunkban.