Észak-Magyarország, 2003. április (59. évfolyam, 76-100. szám)

2003-04-14 / 87. szám

2003. április 14., hétfő ÉSZAK-IHAGYARORSZáG $ SPORT / 10 LABDARÚGÓ NB III Q w '-j'j ■j w’«/ v ’J J*J w w 'jy'-Jt w '«/ V w'w V w WWW. w w w w'Vw w w'w w ' Tisza csoport, 2L forduló Putnok - Szakoly 2-1 (2-1) Putnok, 700 néző. Vezette: Berettyán. Putnok: Regős S. - Borsi, Márkus, Nagy, Tamás - Oláh, Lupkovics (Bányász), Gál, Farkas T. (Molnár Cs.) - Koszta (Agárdi), Farkas S. Edző: Kőrössy Pál. Szakoly: Cziotka - Mőnus, Burik, Balázs, Tardi - Vass, Palaga (Nagy), Sándor, Bartha - Ványi, Bo­ros. Edző: Boros Gyula. Gólszerző: Márkus (1-0) a 2., Vass (1-1) az 5., Koszta (2-1) a 37. percben. Jók: Márkus, Farkas S., Farkas T., Tamás, Koszta, ill. Tardi, Balázs, Vass. Kőrössy Pál: - Az első félidőben nagyon jól ját­szottunk, a másodikban pedig kiszenvedtűk a győ­zelmet. Boros Gyula: - Két pontrúgás eldöntötte a mér­kőzést. A második félidő alapján megérdemeltük volna a döntetlent. Hajdúnánás - Szlrmabesenyő 0-1 (0-1) Hajdúnánás, 200 néző. Vezette: Veres. Hajdúnánás: Nagy Cs. - Nagy I Z., Tan, Nagy T., Papp - Szemán (Szabó P.), Kulcsár, Nagy II Z. (Mikita), Oborzil (Berényi) - Lengyel, Kondora. Edző: J Gyarmati András. SZISE: Róza - Lázár, Szobóczki, Nagy Cs., Kiszely - Dóczi (Kerényi), Márton, Szuba, Lasztóczi - Mé­száros, Szabó J. (Tóth G.). Edző: Zupkó Mihály. Gólszerző: Szabó J. (0-1) a 42. percben. Jók: Nagy Cs., Papp, ill. Róza, Szuba, Nagy Cs., Szabó J. Gyarmati András: - Ellenfelünk többet tett a győ­zelemért, ezért sikerük megérdemelt. Zupkó Mihály: - A második félidei játékunk alap­ján győzelmünk nagyobb arányú is lehetett volna. Gratulálok a játékosoknak a győzelemhez! Mád - Rakamaz 0-1 (0-1) Mád, 400 néző. Vezette: Buczkő. Mád: Braun - Turbucz, Dancs (Lelt), Martis, Haraszin - Babos (Gombkötő), Toplenszki, Varga, Demkovics (Uray) - Kirchmayer, Hajdú. Edző: Oláh Ferenc. Rakamaz: Kanócz - Czap, Kozák (Cséke), Göncz, Kovács - Spisák, Székely, Szilágyi, Szécsi (Asszony) - Kákőczki (Reznek), Krasznai. Edző: Kiss Miklós. Gólszerző: Székely (0-1) a 10. percben. Kiállítva: Krasznai a 90., Toplenszki a 93. perc­ben. Jók: Turbucz, Haraszin, Kirchmayer, ill. Kanócz, Czap, Göncz, Krasznai, Székely. Oláh Ferenc: - Érdemtelenül szenvedtünk vere­séget. Kiss Miklós: - Jó iramú hajtős mérkőzésen a kiala­kított helyzetek alapján megérdemelten nyertünk. Vásárosnamény - Sátoraljaújhely 1-2 (0-1) Vásárosnamény, 200 néző. Vezette: Kegyes. Vásárosnamény: Vass - Illés, Geszti, Bíró, Hornyák (Olexa) - Tivadar, Majoros, Tóth Sz., Horváth - Batka, Kovács G. (Marczi). Edző: Majoros Zoltán. STK: Mata - Dókus, Ocsenás, Bodnár, Janiké - Sza­bó S., Csáki, Barna, Ablonczi (Juhász) - Tóth J. (Paranai), Pothurszky (Szoták). Edző: Zsófi József. Gólszerző: Tóth J. (0-1) a 35., Horváth (1-1) az 50., Szabó (1-2) a 73. percben. Jók: Hornyák, Horváth, Illés, Majoros, ill. Dókus, Szabó, Ocsenás, Tóth J. Majoros Zoltán: - Becsülettel küzdöttünk egy jobb csapat ellen, ez ennyire volt elég. Zsófi József: - Meg kellett küzdenünk a győzele­mért, de ilyen mérkőzés is van. Tuzsér - Mezőkövesd 0-0 Tuzsér, 400 néző. Vezette: Nagy. Tuzsér: Szőr - Kosztyu, Herczku, Lupcsa, Szabó (Tóth) - Lakatos, Cseke, Iván (Dancs A.), Dancs B. - Spekker, Petró. Edző: Révész Attila. Mezőkövesd SE: Varga L. - Kovács, Szabó V., Bocsi, Árvái (Báder) - Nyeste, Szabó L., Forgács, Soltész - Ragó, Varga Z. (Farkas). Edző: Kálmán Vilmos. Jók: senki, ill. Varga L., Szabó V., Forgács, Nyeste. Révész Attila: - Ma alulmúltuk önmagunkat, en­nek ellenére a helyzetek alapján győzelmet érde­meltünk volna. Kálmán Vilmos: - Ha ki szerencsével is, de na­gyon fontos pontot szereztünk. További eredmények Hajdúdorog - Ibrány 1-1 Balmazújváros - Létavértes1-2 Záhony - Hajdúböszörmény2-1 A Tisza esi .Vutv vVw £ ÚwUvvv iport állása ...... ÜX L ... . C ....... 1. Putnoki VSE 1913 3342-25 42 2. Sátoraljaújhely 19115335-12 38 3. Rakamaz SSE2010 7 3 35-20 37 4. Tuzsér SE2088430-20 32 5. Mezőkövesd20 9 56 23-23 32 6. Hajdúdorog209 4 732-29 31 7. Ibrány 20 7 8531-30 29 8. H.böszörmény 2083936-35 27 9. Szakoly SE2074934-30 25 10. Balmazújváros 20 7 4939-36 25 11. Mádl FC2074 9 29-30 25 12. Létavértes20668 26-34 24 13. Szirmabesenyő 2056 925-31 21 14. Hajdúnánás2055 1018-34 20 15. Záhony205213 21-37 17 16. Vásárosnamény 20 3413 16-46 13 A Putnok - Sátoraljaújhely meccset április 16-án Játsszák le. A Kertváros aranyát fényezik a borsodiak Az alsóházban a sereghajtó Tiszaújvárosi FC ismét jókora zakóba szaladt bele Lehóczkl (sötét mezben) lőtte a Kertváros gólját a KBSC-nek Fotó: km Alsóház Szeged, Nyíregyháza, Ma­kó, Mátészalka (ÉM - ME) - Csupán egyetlen pontot sze­reztek a megyei futballcsapa­tok az NB Il-es labdarúgó­bajnokság 24. fordulójában. A felsőházban csak az Ózdi Kohásznak sikerült egy dön­tetlent elérnie a második he­lyen álló Makó otthonában. A többi borsodi gárda vesz­tesként hagyta el a pályát. Szeged - Bocs KSC 3-1 (2-0) Szeged, 200 néző. Vezette: Hadnagy. Szeged: Halász - Gelbman, Mőrocz, Krausz, Kulacsik - Csúri, Puskás, Bány, Fábián (Kiss, 80.) - Dóra, Kurucsai (Rácz, 85.) Edző: Szalai István. Bőcs: Szeren­csi - Simon, Farkas J., Takács, Vass, - Sipos, Nagy (Vodila, 65.), Irhás (Török, 60.), Szakszón, - Kulcsár, Gaál (Ondó, 46.) Játékos-edző: Kulcsár Sándor. 3. perc: A vendég tizenhatos előtt aján­dék szabadrúgáshoz jutott a hazai csa­pat, 18 méterre a kaputól. A leállított lab­dát Dóra a jobb felső sarokba csavarta, 1-0. 20. perc: Bal oldali beadás után, Dóra hat méterről fejelt a bőcsi kapu jobb ol­dalába, 2-0. 77. perc: Kulcsár remek labdát adott a jobb oldalon felfutó Sípos elé, aki bevezette a tizenhatoson belülre, és 13 méterről a hosszú alsó sarokba lőtt, 2-1. 92. perc: Farkas utolsó emberként hibá­zott, így két szegedi csatár vezethette ka­pura a labdát. Az akciót Bány fejezte be, aki nyolc méterről az üres kapuba pöccin­tett, 3-1. Jók: Mórocz, Dóra, Csúri, ill. Sipos, Török. Szalai István: - Az első félidőben jobbak voltunk, a másodikban visszaestünk, de ennek ellenére megérdemelt győzelmet arattunk. Kulcsár Sándor: - Ellentétes félidők után, rászolgáltunk volna a döntetlenre. Kertváros - Kazincbarcika 1-0 (1-0) Nyíregyháza, 300 néző. Vezette: Kormos. Kertvárosi FC: Balogh Z. - Hegedűs, Ambrusz, Márton, Hóman - Domokos (Czipf, 83.), Varga, Fekete (Bessenyei, 70.), Illés - Ignácz Z., Lehóczki (Marosok, 85.). Edző: Huszák Géza. KBSC: Nagy G. - Kovács Richárd, Bányai, Sebők - Hanász, Harnócz, Engi, Deák (Kovács Ro- land, 60.)- Kerekes, Kovács I. P., Orosz (Kovács II. P., 55.). Edző: Koleszár György. 20. perc: Domokos beadását Lehóczkl nyolc méterről, lesgyanús helyzetből a ka­pu bal felső sarkába emelte, 1-0. Jók: Hegedűs, Márton, Lehóczki, ill. Sebők, Harnócz, Kerekes. Huszák Géza: - Az első félidő huszadik percében lőtt gól eldöntötte a mérkőzést. A másodikban a küzdőszellem dominált. Koleszár György: - Bírói segédlettel nyer­tek a hazaiak. . Makó - Ózdi Kohász 0-0 Makó, 500 néző. Vezette: Török. Makó FC: Kovács (Széli, 65.) - Varga, Dálnaki, Magyar, Kazán - Sümeghy (Má- di, 65.), Maróti, Görög, Krucsó - Kis, Ba- gi. Edző: Kolozsvári János. Ózdi Kohász: Uhrin - Wettorázzi, Bócz, Ács, Tóth K. - Penti, Kun, Kádár (Búza, 72.), Sivák, - Simkó (Szakács, 82.), Konyha (Oltyán, 70.). Edző: Fitos József. Kiállítva: Wettorázzi. Jók: Magyar, Kazán, Bagi, ill. Wettorázzi, Bócz, Ács, Tóth K., Sivák, Simkó. Kolozsvári János: - Már megint nem bír­tunk az Ózddal, mert nagyon szervezetten futballoztak. Fitos József: - Az embernek visszajön a futballba vetett hite! Jó ezekkel a srá­cokkal együtt dolgozni, ha egy kicsit ja­vul az előre játékunk, akkor sok örömet szerezhetünk még az ózdiaknak. Nagyon szeretném, ha ez a csapat együtt ma­radna, nem tennénk tönkre. Az ózdi szur­kolóknak pedig külön köszönöm, hogy ilyen messze is elkísérték a csapatot, legalább fél pontot jelentett a biztatásuk. Mátészalka - Tiszaújváros 7-1 (2-0) Mátészalka, 200 néző. Vezette: Kóródi. Mátészalka: Oláh -Unchiás, Ricsei, Nagy S., Szender - Balogh Gy., Torda (Ésik, 61.), Pitács (Pető, 61.), Sipos - Ádám- szki, Popan. Edző: Virovecz Pál. TFC: Juhász - Szabó (Szegedi, 21.), Ka­zár, Németi, Gaskó - Czerva, Járai, Vicickó, Szilágyi - Pap (Nagy R., 75.), Gu- lácsi. Edző: Czerva Zoltán. 6. perc: Balogh labdájával Ádámszkl kilépett, első lövészt Juhász még bra­vúrral védte, de a kipattanót másodszor­ra, hét méterről az üres kapuba gurí­totta, 1-0. 29. perc: Ricsei pontos jobb oldali beadá­sát, Ádámszkl négy méterről előrevetődve a jobb alsó sarokba fejelte, 2-0. 47. perc: Ádámszki estében küldött ka­pura egy beadást, a labda Juhászról ki­pattant, de érkezett Popan, aki 3 méter­ről a léc alá lőtt, 3-0. 49. perc: Popan balról pontosan gurított a jól érkező Ádámszkl elé, aki két mé­terről az üres kapuba passzolt, 4-0. 53. perc: Pitács indításával Szender fu­tott el a jobb oldalon, és 14 méterről a bal alsó sarokba lőtt, 5-0. 75. perc: Szender jobb oldali beadását Popan a jobb alsó sarokba fejelte, az öt és felesről, 6-0. 76. perc: Gulácsi labdáját Nagy R. mel­lel maga elé tette, és hét méterről a ka­pu bal oldalába lőtt, 6-1. 84. perc: Popant sodorták el az újváro­siak a büntető területen belül. A megítélt tizenegyest Nagy S. a bal alsó sarokba vágta, 7-1. Jók: Nagy, Szender, Ádámszki, Popan, ill. Juhász. Jók: Járai, Orosz, ill. Ferenczi, Szabó N., Dobi, Lovas. Virovecz Pál: - Magabiztos győzelem. Czerva Zoltán: - Az első félidőben jól ját­szottunk, de a fordulás után hat perc alatt szétestünk. Gratulálok a hazaiaknak. Az alsóház további eredményei: Nyírbátor - Gyula 5-0 Orosháza - Baktalórántháza 1-1 A BAJNOKSÁG ALLASA . w' W w w W w W WWW V V V W VVVV Felsőház 1. Kertvárosi FC 24 1554 51-19 50 2. Makó FC 2414 55 46-2547 3. Ózdi Kohász241257 55-3941 4. FC Szeged24 11 76 38-2640 5. Kazincbarcika 24116758-26 39 6. Bőcs KSC Alsóház 241021240-51 32 7. Orosháza24 106840-32 36 8. Mátészalka 24112 1147-4235 9. Gyulai TFC 24 92 1328-42 29 10. Nyírbátor24 8 3 13 35-43 27 11. Baktalórántháza24313822-37 22 12. Tiszaújváros24122115-92 5 i 4; Labdarúgó megyei I. osztály, 22. forduló Abaújszántó - Nyékládháza 4-2 (3-1) Abaújszántó, 400 néző. Vezette: So- mossy. Abaújszántó: Németh - Takács, Konyecs- nyik, Homonnai (Sánta), Soltész Z., Sző­ke, Pachinger, Fügéi, Dizmatsek (Meczkó), Jáger, Soltész P. (Balázs). Edző: Szlifka Miklós. Nyékládháza: Szabó - Kerékgyár­tó, Hallal, Ádám (Papp), Vitárius, Resetár, Vidinczei, Borsodi, Hegedűs, Juhász, Gál. Edző: Bodnár József. G.: Soltész P., Jáger, Dizmatsek, Fügéi, ill. Borsodi, Hegedűs. Jók: Konyecsnyik, Pachinger, ill. Resetár, Vidinczei, Borsodi. Ifi: 1-0. Szlifka Miklós: - Ma gyengébb játékkal sikerült egy lelkes csapatot legyőzni. Bodnár József: - Azonos számú gólhely­zetből a bajnokaspiráns többet értékesí­tett ezért megérdemelten nyert. Gratulá­lok! Holclm SC - Felsőzsolca 0-3 (0-2) Miskolc, 300 néző. Vezette: Sike. Holclm SC: Szigeti - Szabó G., Pál, Gilányi, Oláh, Kovács G. (Koleszár), Inzsöl, Novák, Farkas (Trestyánszkl), Szilágyi, Kubicza. Edző: Szűcs István. Felsőzsol­ca: Ravasz - Molnár L., Mattyák, Kalász, Rácz (Kundráth), Pásztor (Tóth A.), Fink, Bazsányi, Nagy L., Egry, Halász (Tóth L.). Edző: Kapitány Béla. G.: Bazsányi, Egry, Nagy L. Jók: Szigeti, ill. Nagy L. (a mezőny legjobbja), Fink, Molnár, Kalász, Bazsányi. Ifi: 0-3. Szűcs István: - Megérdemelt vendéggyő­zelem. Kapitány Béla: - Első idegenbeli győzel­münkhöz gratulálok játékosaimnak. Encs - Pálháza 5-1 (3-0) Encs, 200 néző. Vezette: Kopcsó. Encs: Jakab - Fülöp, Glonczi, Márkus, Orosz, Molnár, Hajkó (Varga), Galyas (Ha­vas), Gregó, Mika, Szegedi (Adu). Edző: Verpecz István. Pálháza: Kol (Recske) - Tokár, Harsányi, Farkas, Barnóth, Pankovics (Trembulyák), Kovács Cs., Ba­logh, Jurkó (Kovács B.), Hajdú, Szabó. Edző: Hajdú János. G.: Fülöp, Glonczi, Hajkó, Galyas, Mika, ill. Barnóth. Kiállít­va: Glonczi. Jók: Mika, Fülöp, Hajkó, Gregó, Jakab, III. senki. Ifi: 3-1. Verpecz István: - Jó formában van a csa­pat. Gólzáporos győzelem, bár a helyze­teknek csak a 30 százalékát használtuk ki. A szurkolóktól több biztatást várnánk. Hajdú János: - Korán bekapott gólok el­döntötték a mérkőzést. Fegyelmezetle­nül és gyengén játszva tucatnyi helyzetet hagytunk ki. Arnót - Tomor-Lak 3-1 (2-1) Arnót, 350 néző. Vezette: Vári. Arnót: Pallai - Szűcs, Városi, Szedlák, Vodicska, Drótos, Kriston, Tóth (Ákos), Tamás, Gáspár (Kovács), Lója (Halász). Edző: Kerényi József. Tomor-Lak: Grolmusz - Csépány, Farkas, Szita, Gön­dör, Tőszegi, Turcsik (Kiss), Szántó, Smolniczki, Horváth, Kótai. Elnök: Szilvái Attila. G.: Tamás, Gáspár, Lója, ill. Szi­ta. Jók: Kriston, Tamás, Gáspár, Szűcs, Drótos, ill. Grolmusz, Szita, Göndör, Tőszegi, Szántó. Ifi: 1-2. Kerényi József: - Nem tudtuk megismé­telni a szerdai játékunkat, de fegyelme­zetten sokat küzdve megnyertük a mérkő­zést. A mi helyzetünkben ez a lényeg. Szilvái Attila: - Ha tudnák mennyire vár­tam a hevesi játékvezetők fellépését... Nem csalódtam bennük. Egyébként gra­tulálok a hazaiaknak akik éltek a lehető­séggel. Varbó - Miskolci VSC 2-2 (1-0) Varbó, 200 néző. Vezette: Czél. Varbó: Kiss Cs. - Virág, Vantal, Cseh, Horváth T., Kiss J., Mező, Tocsev, Hor­váth S., Király (Koszla), Kotány. Edző: Vantal Dezső. MVSC: Lövei - Jóner, Pely­he, lllovai, Boszák, Kovács, Hozdik, Fa­zekas, Tóth (Scholtz), Fodor (Péli), Ka­lász. Edző: Földesi Károly. G.: Tocsev, Mező, ill. lllovai, Kalász. Jók: Kotány, Tocsev, Virág, ill. lllovai, Boszák, Kovács, Kalász. Ifi: 1-1. Vantal Dezső: - Az első félidőben több góllal kellett volna vezetnünk, a második­ban kiengedtünk így az eredmény reális. Földesi Károly: - Sajnálom fiatal csapa­tomat, hogy két perccel a mérkőzés vé­ge előtt győzelemtől fosztották meg. Sárospatak - Mezőkeresztes 2-2 (1-2) Sárospatak, 150 néző. Vezette: Nagy V. Sárospatak: Szemán - Oláh, Beimli, Nagy, Baranyi, Bajnok, Büttösi, Tuss (Espák), Géczi, Pallagi (Kerékgyártó), Vé- csi. Edző: Sikorszki Gábor, Hermán Tibor. Mezőkeresztes: Szvercsok - Kovács, Nyeste, Molnár A., Kun R., Tóth, Molnár G., Jablonkai, Zólyomi, Mencsik (Kun B.), Fukszi. Edző: Lázár József. G.: Vécsi, Büt­tösi, III. Molnár G., Zólyomi. Jók: Oláh, Beimli, Büttösi, ill. senki. Ifi: 9-0. Hermán Tibor: - Először is saját magun­kat kell legyőzni ezután várható előrelé­pés. Lázár József: - 0-2 után a százszázalé­kos helyzeteinket elszórakoztuk, ez meg­bosszulta magát. HalmaJ - Muhi 0-2 (0-0) Halmaj, 50 néző. Vezette: Koralovszki. HalmaJ: Kristóf - Tóth, Juhász, Náni, Mol­nár, Budai (Gulyás), Mida, Varga M., Orosz (Csóka), Buri, Bitó. Edző: Mida Csa­ba. Muhi: Kovács (Újhelyi) - Szabó S., Repka, Gönczi, Császár, Bene, Horváth, Szabó Cs., Kurucz, Márkus (Rácz), Toronyai (Herperger). Elnök: Rácz József. G.: Kurucz, Szabó Cs. Jók: senki, ill. Csi­szár, Szabó Cs., Repka. Ifi: 6-0. Szalánczl László, elnök: - A győzelmet jobban akaró, a helyzeteket jobban kihasz­náló csapat nyert. Rácz József, elnök: - Megérdemelten győz­tünk de gratulálok a lelkes hazai csapatnak. Sajöszentpéter - Onga 2-1 (1-1) Sajőszentpéter, 250 néző. Vezette: Rendek. Sajöszentpéter: Szedlák - Jakkel, Lipták, Kuron, Schnek, Somogyi, Mata L. (Mata B.), Madarász, Gavrilette (Hornyák), Jex (Kui), Kelemen. Edző: Schnek Zoltán. On­ga: Viszóczki - Varga N., Szilasi, Tósa, Túróczi, Kristóf (Galamb), Varga L., Képes, Kovács, Molnár, Lója. Edző: Szilasi Dezső. G.: Somogyi, Kelemen, ill. Lója. Jók: Lipták, Jakkel, Somogyi, Jex, ill. senki. Ifi: 9-1. Schnek Zoltán: - Kiszenvedtük. Dicsé­ret illeti a csapatot mert 0-1-ről sikerült megfordítani az eredményt egy küzdelmes mérkőzésen. Szilasi Dezső: - Helyzet nélküli mérkőzé­sen két védelmi hiba miatt elveszítettük a három pontot. Sok sikert kívánok a to­vábbiakban a csapatnak. Bodroghalom - Gönc 4-0 (2-0) Bodroghalom, 250 néző. Vezette: Gerő. Bodroghalom: Laczi (Dankő N.) - Márton, Sveda (Zuti), Rendes, Osztroha T., Mózes, Perecsényi T. (Perecsényi B.), Vajda, Pálóczi, Osztroha A., Tóth. Edző: Koncz Mihály. Gönc: Bőni - Sivák, Mandlik G., Béres, Molnár I., Vranyák, Toronyi, Lehóczki, Molnár F., Ivancsó (Prion), Gombár (Varga). Edző: Jor­dán András. G.: Osztroha T„ Osztroha A., Tóth, Sveda. Jók: az egész csapat, ill. Bóni, Mandlik G„ Molnár F., Sivák. Ifi: 6-1. Koncz Mihály: - Ezt a győzelmet elnö­künk, Kiss János gyógyulására ajánljuk. Kollégám nyilatkozatának nem tudom mi köze az eredményhez. Jordán András: - Szegény embert az ág is húzza, de nálunk az öltöző fűtött és az ifi edzőjétől nem kérnek belépőt. www.boon.hu http://sDOrt.boon.hu További cikkek! ü A megyei I. osztály állása V w w w w w w w w V i vVt vt V &C*V CWWWWWWWWWWWWWWvC’ 1. Abaújszántó22 16 4 2 64-18 52 2. Encs 22 13 7 258-25 46 3. Arnót22 127 3 46-30 43 4. Muhi 22 12 4 6 39-33 40 5. MVSC 22 108 442-22. 38 6. Felsőzsolca22 122 8 48-33 38 7. Sajőszentpéter 22 96 7 29-20 33 8. Nyékládháza 22 9 67 43-3533 9. Tomor-Lak 22 9 6 7 40-4333 10. Pálháza 22 8 410 45-4028 11. Sárospatak226 6 10 38-5524 12. Varbő226 51146-48 23 13. Onga226511 33-4023 14. Bodroghalom22 5 7 1027-39 22 15. Holcim SC22 64 12 23-39 22 17. Mezőkeresztes 22 391028-44 18 16. Halmaj *226 31317-6018 18. Gönc222317 23-659 * 3 büntetőpont levonva