Észak-Magyarország, 2002. október (58. évfolyam, 229-254. szám)

2002-10-14 / 240. szám

2002. október 14., hétfő SPORT / 10 LABDARUGÓ NB III Tisza csoport, 10. forduló Putnok - Tuzsér 2-2 (1-1) Putnok, 500 néző. Vezette: Lengyel. Putnokl VSE: Regős - Borsi, Márkus, Agárdi (Ta­más), Farkas T. (Szabó) - Oláh, Lupkovics, Gál, Molnár (Nagy) - Koszta, Farkas S. Edző: Kőrössy Pál. Tuzsér: Szőr - Herczku, Kosztyu, Lupcsa, Szabó - Lakatos (Pokol), Iván, Dancs (Tóth), Stekker (Ko­vács) - Cseke, Petrő. Edző: Révész Attila. Gólszerző: Koszta (1-0) a 2., Petró (1-1) a 29., Far­kas T. (2-1) az 51., Tóth (2-2) a 89. percben. Kiállítva: Márkus az 55., Petrő a 76. percben. Jók: Lupkovics, Farkas T., Gál, Koszta, III. Lupcsa, Cseke, Szabó. Kőrössy Pál: - Gyengén játszottunk, megérdemelt döntetlent ért el a vendégcsapat. Révész Attila: - Küzdelmes mérkőzésen igazsá­gos eredmény született. Sátoraljaújhely - Rakamaz 1-2 (1-0) Sátoraljaújhely, 300 néző. Vezette: Buczkő. Sátoraljaújhelyi TK: Mata - Csáki, Ocsenás, Bod­nár, Janikő - Szabó, Tokár (Juhász), Barna, Ablonczi - Trembulyák (Tóth), Pothurszky. Edző: Zsófi József. Rakamaz: Tóth - Gáspár (Csikai), Czap, Galambosi, Reznek (Szekrényes) - Spisák, Kozák, Boldő (Gráf), Krasznai - Cséke, Szilágyi. Edző: Kiss Miklós. Gólszerző: Pothurszky (1-0) a 7., Cséke (1-1) az 53., Spisák (1-2) a 85. percben. Jók: Ocsenás, Janiké, Ablonczi, Barna, Csáki, ill. Spisák, Szilágyi, Krasznai. Zsófi József: - Nem volt könnyű elviselni, hogy 11- en 14 ellen kellett játszani, így az eredmény nem lehetett más, mint a vereség. Kiss Miklós: - Zuhogó esőben irreális talajviszo­nyok mellett ha nehezen is, de rászolgáltunk a 3 pontra. Létavértes - Mád 0-0 Létavértes, 100 néző. Vezette: Kocsis. Létavértes: Szabó - Ulveczki, Sándor Cs., Hor­váth, Bencsik - Nagy Cs., Plókai, Papp, Kontor - Nagy Zs., Zudor. Edző: Árva Barna. Mádl FC: Kiss - Haraszin, Wachter, Demkovics, Toplenszki - Babos, Turbucz, Harsányi, Lelt (Uray) - Nagy (Buri), Hajdú (Laczkó). Edző: Oláh Ferenc. Jók: Zudor, Horváth, Nagy Cs., ill. Demkovics, Turbucz, Wachter. Árva Barna: - Nagy iramú mérkőzésen elvesztet­tünk két pontot. Oláh Ferenc: - Kiegyenlített találkozón igazságos eredmény született. Szlrmabesenyő - Ibrány2-3 (1-2) Szirmabesenyő, 50 néző. Vezette: Kiss J. Szlrmabesenyő! SE: Csorba - Lázár, Szobóczki, Sallő, Nagy Cs. (Dőczi) - Kiszely, Szuba, Szabó (Egri), Lasztóczi - Badalik, Krompák (Barsi). Edző: Zupkó Mihály. Ibrány: Karászi - Ignácz, Kertész, Bíró, Bárdi (Im­re) - Pámer (Hermán), Balázscsik, Dobránszki, Milka - Ónodi, Babjak. Edző: Kató István. Gólszerző: Ónodi (0-1) az 5., Babjak (0-2) a 30., Badalik (1-2) a 40., Ónodi (1-3) a 68., Lázár (2- 3) a 80. percben. Jók: senki, ill. az egész csapat. Zupkó Mihály: - A győzelmet nem elég csak akar­ni, azért tenni is kell melyben a vendégek jobbak voltak. Ehhez az eredményhez nagyban hozzájárult néhány játékosunk kritikán aluli játéka és hozzáál­lása. Kató István: - Jó iramú mérkőzésen a szeren­csésebb csapat győzött. Mezőkövesd - Hajdúdorog 1-0 (1-0) Mezőkövesd, 400 néző. Vezette: Sinka. Mezőkövesd SE: -Varga L. - Kovács, Szabó V., Bocsi, Forgács - Ferencz, Farkas R., Soltész, Nyes­te - Varga Z. (Szabó L.), Kada (Báder). Edző: Kál­mán Vilmos. Hajdúdorog: Szöllősi - Magyar, Juhász, Bőcz, Ke­rek - Fodor (Szemán), Koszta, Erdei, Arany - Sán­dor, Orosz. Edző: Szalánczi Tamás. Gólszerző: Szabó V. (1-0) a 44. percben. Jók: Ferencz, Szabó V., Farkas, Bocsi, Soltész, ill. Magyar, Bócz, Orosz, Erdei. Kálmán Vilmos: - Az irreális talajon keményen meg kellett dolgozni a sikerért amivel megérde­melten szereztük meg a három pontot. Gratulá­lok a fiúk hozzáállásához. Szalánczi Tamás: - Ügy gondolom a mezőnyben egyenrangú ellenfelei voltunk a hazaiaknak, de ezt a játékot gólra játsszák. További eredmények Hajdúböszörmény - Hajdúnánás 5-0 Szakoly - Vásárosnamény 5-0 Balmazújváros - Záhony 3-1 Az NB III Tisza csoport állása 1. Rakamaz SSE 10 6 3122-1021 2. Putnoki VSE 1062222-1820 3. Sátoraljaújhely1061321-1019 4. Balmazújváros1052326-2017 5. Mádi FC 1051415-1216 6. Mezőkövesd1051412-1016 7. Hajdúböszörmény 1051418-1716 8. Ibrány SE' 10 4 33 15-1215 9. Hajdúdorog 10 4 2 4 14-1714 10. Tuzsér SE10 3437-1213 11. Szakoly SE 104­618-1812 12. Létavértes 1024414-17 10 13. Hajdúnánás10244 9-1510 14. Záhony 1022612-168 15. Szirmabesenyő10 226 13-19 8 16. Vásárosnamény1014 5 6-217 Hat ózdi gól az esőfiiggöny mögött A tiszaújvárosiak hosszú böjt után hazai pályán megszerezték első győzelmüket Ózd, Tiszaújváros, Kazinc­barcika, Bőcs (ÉM - ME, PA) - A 11. fordulóhoz érkezett az NB Il-es labdarúgó-bajnokság. Szom­baton délután az Ózdi Kohász nagyon simán verte a Mátészal­ka gárdáját, míg a TFC ebben az idényben először szerzett három pontot. Vasárnap két rangadót is rendeztek. A Bőcs a Nyíregyhá- zá Kertvárost, míg a Kazincbar­cika a Makót fogadta. Ózd - Mátészalka 6-2 (4-1) Ózd, 1200 néző. Vezette: Saskői. Ózdi Kohász: Dongó - Tóth Zs. (Slehovszki, 77.), Ács, Bócz - Penti, Búza (Szakács, 55.), Jenei, Wettorázzi, Tóth K. - Konyha, Váczi. Edző: Kardos József. Mátészalkai FC: Nagy K. - Unchiás, Ricsei, Torda (Ésik, 46.), Kí- győsi - Szemán (Szender, 75.), Balogh, Sipos, Popan - Ádámszki, Illés (Pitács, 65.). Edző: Kozma László. 6. perc: Popan húzogatott az ózdi tizen­hatos előterében, és mivel a védők nem vették komolyan, a csatár átemelte a labdát a kicsit kint álló Dongó fölött, amely a kapufát érintve a bal alsó sa­rokba hullott, 0-1. 19. perc: Váczi 25 méterről végezhe­tett el szabadrúgást. A labda megpattant a vendégek sorfalán, és a jobbra vető­dő Nagy K. mellett, a kapu jobb oldalá­ban kötött ki, 1-1. 20. perc: Jenei közel 30 méterről lö­vésre szánta rá magát, de a jobb alsó sarok felé tartó labdát a mátészalkai ka­pus kiütötte. Érkezett azonban Tóth K., aki önzetlenül a tisztán álló Konyhához passzolt, az ózdi csatár pedig 3 méter­ről az üres kapuba továbbított, 2-1. 39. perc: Konyha ugrott ki a lesre játszó védők között a jobb összekötő helyén, majd a középen érkező Váczi elé tálalt, aki a kimozduló kapus fölött a jobb fel­ső sarokba helyezett, 3-1. 40. perc: Váczi jobboldali szögletére Bócz érkezett elsőként, és a védőket megelőzve, nyolc méterről a kapu köze­pébe csúsztatott, 4-1. 49. perc: Penti jobboldali szabadrúgását Bócz csak megcsúsztatni tudta, de a hosszú oldalon érkező Tóth K., kapás­ból lőtt, a labda pedig éppen hogy átju­tott a gólvonalon, 5-1. 71. perc: Váczlt akasztották a szálkái védők a tizenhatoson belül, a megítélt büntetőt a sértett a bal alsó sarokba lőtte, 6-1. A KBSC (fehérben) nem bfrt ellen­felével Fotó: Végh Csaba 79. perc: Tóth K. rossz ütemű szerelé­se után a Mészalka is 11-es rúghatott. A büntetőt Popan a jobb alsó sarokba helyezte, 6-2. Jók: Bócz, Tóth K., Váczi, ill. Unchiás, Ésik, Popan. Kardos József: - Nagyon javult a csa­pat a helyzetkihasználás terén. Gratulá­lok a fiúknak, és megköszönöm a kitar­tó közönségünknek, hogy a szakadó eső­ben is biztatták a fiúkat. Kozma László: - A kihagyott helyzetek, és az egyéni hibák miatt alulmaradtunk. Mi ki­hagytuk, az Ózd viszont berúgta a lehető­ségeit, ezért rászolgált a három pontra. A gólkülönbséget viszont túlzottnak tartom. TFC - Nyírbátor __________1-0 (0-0) Tiszaújváros, 150 néző. Vezette: Kalmár. Tiszaújváros! FC: Juhász - Osváth, Lénárt (Vicickó, 75.), Németi - Gulácsi B. (Gaskő, 79.), Járai, Bene, Szűcs, Orosz - Debreczeni (Kukta, 58.), Czerva. Edző: Czerva Zoltán. Nyírbátori FC: Sza­kács - Csapos (Szalma, 70.), Kovács, Dobi - Czerula, Erdei, Szabó - Lőrincz, Bernáth, Tóth. Edző: Németh Károly. 74. perc: Megfogyatkozott a Tiszaúj- városl Egy mezőnybeli szabálytalanság után ugyanis Németi megkapta máso­dik sárga lapját, így idő előtt mehetett zuhanyozni. 90. perc: Gaskő szerzett labdát a nyír­bátori térfél közepén, majd kiválóan ug­ratta ki a középen kilépő Vlclckót, aki a labdát rávezette a kapusra, majd hig­gadtan, 13 méterről a jobb alsó sarok­ba lőtt, 1-0. Jók: az egész csapat, ill. Lőrincz. Czerva Zoltán: - Végre megszereztük el­ső győzelmünket, amelyet a csütörtökön térdműtéten átesett csapatkapitánynak, Gulácsi Tamásnak ajánljuk. Németh Károly: - Gratulálok a hazaiak­nak, megérdemelten nyerték meg a ta­lálkozót. KBSC - Makó 0-1 (0-0) Kazincbarcika, 300 néző. Vezette: Veres. Kazincbarcika: Nagy G. - Hanász, Bá­nyai, Harnócz - Engi, Kovács Richárd, Sebők, Deák, Kerekes, Kovács I. Péter (Orosz, 72.), Fekete (Bari, 70.). Edző: Koleszár György. Makó: Kovács K. - Gyenes (Krucsó, 80.), Dálnoki, Magyar, Kazán - Görög, Marőthy (Kondacs, 85.), Sümeghy, Brakszatőrisz - Mádi (Szege­di, 65.), Bagi. Edző: Kolozsvári János. 55. perc: Egy hosszan előrevágott lab­dára Sümeghy csapott le, és a vízben megálló játékszert átemelte a kapujá­ból kiinduló Nagy G. felett, 0-1. Jók: Harnócz, Kerekes, ill. Kovács K., Dálnoki, Görög, Bagi. Koleszár György: - 90 percen keresztül jól játszottt a csapatunk. Az ellenfél gól­ját két szabálytalanság előzte meg, Ve­res úrral másodszor sincs szerencsénk. Kolozsvári János: - Az irreális talajon helyzeteinket jobban kihasználtuk. Bőcs - Kertváros 2-6 (2-5) Bőcs, 200 néző. Vezette: Gyenge. Bőcs KSC: Balázs - Simon, Farkas A., Sivák, Farkas J. (Nagy, 60.) - Kundrák (Kulcsár, 25.), Szakszón (Vodila, 75.), Takács, Simkő - Vass, Sipos. Játékos- edző: Kulcsár Sándor. Nyíregyháza Kertváros: Balogh - Hege­dűs, Márton, Ambrusz, Homman - Do­mokos (Kondora, 78.), Besenyei, Vadicska, Cipf - Nagy Cs. (Dobos, 55.), Paulik I. (Ignácz J.,*. 54.). Edző: Huszák Géza. 5. perc: Domokos jobb oldali beadása után Nagy Cs. 5 méterről csúsztatott a jobb sarokba, 0-1. 7. perc: Jobb oldali szöglet után He­gedűs 6 méterről fejelt a kapu köze­pébe, 0-2. 13. perc: Újabb jobb oldali szöglet után Nagy Cs. 5 méterről bólintott a kapuba, 0-3. 24. perc: Az ügyetlenkedő védők között Szakszón lépett ki és közelről a kapuba pöccintett, 1-3. 34. perc: Gyors vendégkontra után Do­mokos a kapust is kicselezve 20 mé­terről lőtt a hálóba, 1-4. * 43. perc: Jobb oldali szöglet után Nagy Cs. harmadszor is a hálóba fejelt, 1-5. 45. perc: Remek labdát kapott Slmkó a leshatáron, majd a kapus mellett a ka­puba továbbított, 2-5. 61. perc: Hegedűs beadását Ignácz J. 4 méterről középről a léc alá vág­ta, 2-6. Jók: senki, ill. az egész csapat. Kulcsár Sándor: - Ebben az osztály­ban vannak tőlünk jobb csapatok és ez egy jobb csapat volt. Gratulálunk ellenfelünknek. Huszák Géza: - A mély talaj ellenére óriá­si iram és nagyon jó játék volt. Gratulá­lok mindenkinek a győzelemhez. További eredmények: Baktalórántháza VSE - FC Szeged 0-0 Gyulai TFC - Orosháza FC 0-1 A SZABOLCS GABONA CSOPORT ÁLLÁSA /í/j JV'JVVV JVVJ'J VV V J J J J J J JJ JJJ J J J JJJ J J J J J J J J J J/J J j j J j J J J J j'j J J'j'j J 1. Makó FC1081 1 24-825 2. Kertvárosi FC1072 1 27-7 23 3. Kazincbarcikai SC10 6 1 323-9 19 4. Bőcs KSC 10613 21-21 19 5. Orosháza FC 1052 319-1517 6. Ózdi Kohász 104 3328-14 15 7. FC Szeged * 10 42412-1414 8. Gyulai TFC 1041 514-16 13 9. Nyírbátori FC10 316 13-19 10 10. Baktalórántháza *10­64 9-18 6 11. Mátészalka 10118 10-30 4 12. Tiszaújváros101 1 8 7-364 LABDARÚGÓ MEGYEI I. OSZTÁLY, II. PORDULÓ — ..... .................................................................................................................... .. sWSí.... J; i i.:.. ■?M:. Tomor-Lak - Sajószentpéter 2-1 (1-1) Lak, 100 néző. Vezette: Kónya. Tomor-Lak: Grolmusz - Csépány, Far­kas J., Turcsik, Szita, Tőszegi, Mogyo­ró I, Szántó, Smolniczki (Farkas F.), Kó­pé (Kiss), Kótai (Ganyi G.). Elnök: Szilvái Attila. Sajószentpéter: Mag - Madarász, Jakkel, Kui, Schnek, Lipták (Mata B.), Takács (Somogyi), Kuron, Kovács, Garai (Kelemen), Jex. Játékos­edző: Schnek Zoltán. G.: Tőszegi, Smolniczki, ill. Garai. Jók: Tőszegi, Csépány, Turcsik, Mogyoró I, Szita, Kó­pé, ill. az egész csapat. Ifi: 10-0. Szilvái Attila: - Borzalmas időben egy na­gyon jó csapatot megérdemelten győz­tünk le. Schnek Zoltán: - Ebben az időben ilyen talajon nagyon jó mérkőzést játszott a két csapat. Miskolci VSC - Onga 4-0 (OO) Miskolc, 200 néző. Vezette: Buttkai. MVSC: Lövei— Jóner, Tóth T„ Boszák, Baráth (Buró), Márton (lllovai), Kovács G., Fazekas, Dizmatsek, Hozdik (Tóth G.), Pelyhe. Edző: Földesi Károly. Onga: Viszóczki - Dévai (Barcsai), Varga N., Var­ga L., Képes, Kristóf, Terhes, Túróczi, Urbán (Szilasi), Molnár, Lója. Edző: Szllasi Dezső. G.: Tóth G. (2), Fazekas, Kovács. Jók: Jóner, Baráth, Kovács G., Fazekas, Tóth G, ill. senki. Ifi: 7-1. Földesi Károly: - Szokatlan körülmények mellett a második félidőben mutatott já­tékkal megérdemelten győztünk. Szllasi Dezső: - Az első félidőben el­hittük, hogy a miénk a mérkőzés, a má­sodikjátékrészben csak egy csapat volt a pályán. Encs - Sárospatak 6-3 (2-3) Encs, 100 néző. Vezette: Károly. Encs: Jakab - Fülöp, Tóth (Glonczi), Var­ga (Molnár), Mika, Orosz, Csorba, Gallyas (Horváth G.), Gregó, Adu, Szegedi. Edző: Verpecz István. Sárospatak: Szemán - Szedlák, Géczi, Lukács, Tuss, Bajnok (Pallagi), Demblovszki (Bujdosó), Bütösi, Vfgh (Baranyi), Beimli, Oláh. Edző: Beimli Zsolt. G.: Gallyas, Horváth G., Gregó, Adu, Fülöp (11-esből), Orosz, ill. Tuss, Demblovszki, Bütösi. Jók: Jakab, Glonczi, Gallyas, Orosz, Adu, ill. Bütösi, Szedlák, Tuss. Ifi: 0-6. Verpecz István: - Az eddig mumusnak mondható Sárospatak ellen ellentétes fél­időkkel és gólzáporral hoztuk a kötelező győzelmet jő játékvezetés mellett. BelmN Zsolt: - Kitűnő első félidő után a másodikra ellenfelünk sokkal több tarta­lékot tudott mozgósítani ezért megérde­melten nyertek. Nyékládháza - Muhi ________3-1 (1-0) Nyékládháza, 200 néző. Vezette: Kiss Z. Nyékládháza: Varga - Kerékgyártó, Mózsik, Mezei, Vidinczei, Kazár, Nagy I S. , Gál, Resetár (Vitárlus), Borsodi (Nagy II S.). Edző: Bodnár József. Muhi: Pongor - Sarlai, Kurucz, Gönczi, Molnár, Már­kus (Horváth), Csiszár, Szabó, Pap, Ma­kó, Vass. Elnök: Rácz József. G.: Kazár (11-esből), Vidinczei, Borso­di, ill. Pap. Jók: Varga (a mezőny leg­jobbja), Vidinczei, Mózsik, Gál, Tóth, ill. senki. Ifi: 100. Bodnár József: - Örülünk, hogy az új öl­töző átadását győzelemmel ünnepelhet­tük melyet ezúton is szeretnénk a nagy­község vezetésének megköszönni. Gra­tulálok a csapatomnakl Rácz József: - Gratulálok az új és szép létesítményhez, szívből remélem, hogy a települést ez a beruházás nem megosztja, hanem sokkal inkább össze­tartja. A mérkőzésről csak annyit, mi ját­szottunk és a Nyék győzött. Mezőkeresztes - Felsőzsolca 0-0 Mezőkeresztes, 100 néző. Vezette: Bo­ros. Mezőkeresztes: Szvercsok - Búzás, Nyeste, Molnár A., Kun R., Tóth, Molnár G., Jablonkai, Bukta, Zólyomi, Kun B. Edző: Lázár József. Felsőzsolca: Molnár T. - Tóth A., Szobóczki, Lippai, Pásztor (Szendrei), Fink, Nyeste, Rácz, Kalász, Bazsányi, Tóth L. (Borai). Mb. edző: Nyes­te Csaba. Jók: az egész csapat, ill. Szobóczki, Lippai, Fink. Kiállítva: Kalász. Ifi: 1-1. Lázár József: - A csapat fegyelmezett és lelkes játéka meghozta gyümölcsét a jó képességű játékosokból álló listaveze­tővel szemben. Korrekt játékvezetés. Nyeste Csaba: - A mai mérkőzésen min­dent megtettünk a győzelemért, de az el­lenfél szívós és megalkuvást nem isme­rő játéka ezt lehetetlenné tette. Igazsá­gos eredmény született. Amót - Abaújszántó 1-1 (1-1) Amót, 500 néző. Vezette: Kálmán. Amót: Pallai - Szedlák (Ákos), Szűcs, Vá­rosi, Vodicska, Kovács (Gáspár), Kriston, Halász, Tóth, Nagy, Lója. Edző: Kerényi József. Abaújszántó: Németh - Soltész Z., Konyecsnyik, Bállá, Takács, Kocsis (Meczkó), Pachinger, Fügéi, Zuti, Szőke, Sánta (Jáger). Edző: Szlifka Miklós. G.: Nagy, ill. Pachinger. Kiállítva: Takács. Jók: Vodicska (a mezőny legjobbja), Nagy, Szűcs, Városi, Halász, ül. Konyecsnyik, Bállá, Zuti, Pachinger. Ifi: 5-7. Korányi József: - Két jó csapat mérkő­zésén a sárdagasztásban egyik sem tu­dott a másik fölé kerekedni, így az ered­mény igazságos. Gratulálok mindkét csa­pat játékosainak. Szlifka Miklós: - Élcsapatok mérkőzésén igazságos eredmény született. Bodroghalom - Holclm SC 04 Bodroghalom, 100 néző. Vezette: Kiss Zs. Bodroghalom: Laczi - Rendes, Vajda, Karászi, Tóth, Bállá, Mózes, Pálóczi, Sveda, Balogh, Perecsényi B. (Perecsényi T.). Elnök: Balogh András. Holclm SC: Ra­vasz - Péli, Pál, Kavecsánszki, Oláh, Ko­vács, Szabó (Farkas), Gilányi, Trestyánszki, Kubicza, Novák. Edző: Szűcs István. Jók: Laczi, Rendes, Tóth, ill. Ra­vasz, Péli, Oláh, Gilányi. Ifi: 0-5. Balogh András: - Küzdelmes mérkőzé­sen igazságos eredmény. Szűcs István: - Hajtós és na©/ iramú össze­csapáson reális eredmény született. Pálháza - Halm^J ____1-2 (04) Pálháza, 100 néző. Vezette: Czél. Pálháza: Kol (Repka) - Pankovics, Haj­dú, Farkas, Erdei, Okkel (Balogh), Ko­vács Cs. (Szabó), Petercsák, Trembulyák, Kovács B., Barnóth. Edző: Hajdú János. HalmaJ: Becse - Tóth, Ju­hász, Jakab, Kecskés, Molnár (Orosz), Mattyák, Kalász, Ortő, Mida, Varga. Elnök: Becse László. G.: Trembulyák, ill. Molnár, Orosz. Jók: Erdei, Pankovics, Kovács B., ill. az egész csa­pat. Ifi: 2-0. Hajdú János: - Küzdelmes mérkőzésen a sok kihagyott helyzet megbosszulta magát. Becse László: - Óriási küzdelemben sok jó egyéni teljesítménnyel sikerült a bra­vúros győzelem, gratulálok mindkét csa­patnak. Gönc - Varbó 3-1 (34) Gönc, 200 néző. Vezette: Kalász. Gönc: Bóni - Juhász, Mandlik G., Laka­tos R., Béres, Mandlik Zs. (Kiss), Molnár F., Molnár I., Vranyák (Lakatos K.), Toro­nyi, Lehoczki. Elnök: Molnár János. Var­bó: Kiss Cs. (Molnár) - Vantal (Szitái), Vi­rág (Kalász), Szabó, Kiss J., Mező, Koszia, Király, Horváth, Auer. Edző: Vantal Dezső. G.: Toronyi (2), Lehoczki, ill. Hor­váth. Kiállítva: Toronyi, Mező. Jók: az egész csapat, ill. senki. Ifi: 0-1. Molnár János: - Szakadó esőben hő­siesen küzdve hoztuk az első hazai győzelmet, amiért köszönet minden já­tékosomnak. Vantal Dezső: - A mai sárdagasztásban a hazaiak jobbak voltak. A MEGYEI I. OSZTÁLY ÁLLÁSA 1. Felsőzsolca11 81229-1125 2. Arnőt117 31 26-14 24 3. Abaújszántó1172 2 27-11 23 4. Encs11 64127-17 22 5. Sajószentpéter 11 63218-921 6. MVSC 11542 23-819 7. Muhi 11 614 19-1819 8. Tomor-Lak 11 5 3 318-2118 9. Nyékládháza 11 4 3 4 18-16 15 10. Halmaj 114 25 10-2114 11. Pálháza 11344 28-2013 12. Varbó 11 32624-2711 13. Onga 1125414-19 11 14. Holcim SC 112369-19 9 15. Sárospatak 1122717-34 8 16. Mezőkeresztes 111 4 613-257 17. Gönc 112 1 817-337 18. Bodroghalom 11 13 712-266 A B.-A.-Z. megyei Labdarúgó-szövetség fegyelmi bizottsága a félbeszakadt Bodroghalom - Abaújszántó mérkőzés három pontját 3-0-s eredménnyel az Abaújszántó javára igazolta.