Észak-Magyarország, 1997. június (53. évfolyam, 126-150. szám)

1997-06-02 / 126. szám

10 A Hétvége Sporttá Eredmények - Tudósítások 1997- Túnius 2-, Hétfő □ Megyei I. osztály, 30. forduló Encs, 400 néző. Vezette: Balázs. Encs: Kiss - Kövy, Clonczi, Varga B., Orosz, Var­ga E., Fülöp (Radaksz), Gulyás, Versényi, Adu, Szegedi. Edző: Kőrössy Pál. Sátoraljaújhely: Ba­lázs - Rusznák, Szoták, Dókus, Bodnár, Demeter, Repka, Négyesi, Jurkó, Pásztor, Bállá (Szabó). Csapatvezető Géza Barnabás. G.: Adu, Varga B., Szegedi. Jók: Kövy, Varga B., Orosz, Versényi, Adu, Szegedi, ill. Balázs, Négyesi. Ifi: 2-0. Bocs, 400 néző. Vezette: Vitányi. Bocs: Kovács - Szabó, Vachter, Egry, Balogh, Tóth I., Rácz, Zsiga (Nagy), Koczka, Tímári, Tóth L. Edző: Lipcsei Imre. Red-Devii's: Fehér-Juhász (Örfi), Sivák, Szobóczki, Kriston, Mező, Tamás, Pachinger, Harsányi, Szuba, Szabó (Müller). Edző: Polényi Tamás. G.: Tóth L. (2), Egry (2), Ba­logh, ill. Pachinger (2), Szuba. Jók: Balogh, Tóth I., Koczka, Tóth L, ill. az egész csapat. Ifi: 1-1. 2-2 (1-1) Abaújszántó, 300 néző. Vezette: Kozdrony. Abaújszántó: Rapcsák - Soltész Z., Konyecsnyik, Kövér, Csengeri, Bennárik (Dudás), Sotkó, Gaál, Balázs (Műszák), Kocsis, Soltész P. Edző: Hu- szák Géza. Haimaj: Cservenyák - Turnyánszky, Bitó S., Náni, Kecskés, Juhász T., Majdanics, Makkai, Gregó, Juhász I. (Juhász E.), Kristóf (Bitó J.). Edző: Becse László. G.: Soltész P. (2), ill. Kristóf, Majdanics. Jók: Soltész P., ill. Makkai, Juhász I. Ifi: 2-1. Prügy, 300 néző. Vezette: Pecze. Priigy: Erdei - Papp (Hornyák), Gyurán, Vadászi E., Ladinszki, Varga (Iván), Szilágyi (Molnár), Ba­bos, Vadászi A., Kuzmicskó, Sándor. Edző: Ba­logh András. Edelény: Dósa - Göndör, Almási, Turcsik (Simon), Farkas, Simkó (Tiszóczki), Sán­dor, Bede, Zilahi (Ladányi), Herczeg, Smolniczki. Szakvezető: Molnár Oszkár. G.: Herczeg (11-es- ből). Jók: az egész csapat, ill. Göndör, Bede. Ifi: 1-14. [Pulnok-Tomor-Lak 1-0 (1-0) Putnok, 300 néző. Vezette: Csukás. Putnok: Káló - Újvárosi, Lengyel, Horkai (Haj­nal), Éles, Kozma, Kovács, Kéméndy, Bodnár (Boros), Badalik, Lázi (Tátrai). Edző: Szabó János. Tomor-Lak: Drótos - Pékár, Takács (Tóth), Mo­gyoró II) Mikö (Kótai N.), Tőszegi, Mogyoró I, Ke­mény (Szabó), Kádas, Barbarics, Kótai Cs. Edző: Szilvái Attila. G.: Kozma. Jók: Éles (a mezőny leg­jobbja), Újvárosi, Kozma, ill. Pékár, Tóth, Tősze­gi, Barbarics. Ifi: 3-2. [Siegel SE -*. Nyékíádhaza 5-2 (3*1) Felsőzsolca, 500 néző. Vezette: Öttó. Siegel SE-Felsőzsolca: Szedlák - Tóth, Mattyák (Barkó), Brahó, Szink (Konczwald), Planéta, Lip- pai, Sramkó, Krompák, Putnoki, Simonyi (Borai). Edző: Hauberger Pál. Nyékládháza: Grolmusz - Lukács F., Kerékgyártó, Ludányi (Lakatos), Kuz­ma, Máthé, Bocsó, Puskás, Bódi (Zöldi), Vidin- czei, Ivánkái. Edző: Győri József. G.: Putnoki (2), Krompák, Tóth, Planéta, ill. Bocsó, Ivánkái. Kiál­lítva: Putnoki, ill. Kerékgyártó. Jók: Tóth (a me­zőny legjobbja), Brahó, Konczwald, Lippai, Sramkó, Krompák, ill. Kuzma, Bocsó, Ivánkái. Ifi: 2-3. [Karcsa ~ PáHiáia 2-1 (0-0) Karcsa, 400 néző. Vezette: Simkó. Karcsa: Varga - Váradi, Dakos, Lengyel, Benő, Kelemen, Baba G., Nagy, Kovács, Takács (Si­mon), Móré. Edző: Baba János. Pálháza: Kovács A. - Tokár, Hajdú, Tóth, Petercsák, Kovács B., Fábián (Repka), Pankovics, Matusz, Trembulyák, Szabó S. Megbízott edző: Lesovics Miklós. G.: Váradi (11-esből), Baba, ill. Trembulyák. Jók: Varga, Lengyel, Benő, Baba, ill. az egész csapat. Ifi: 2-4. [Taktaharkány - Sárospatak 2-1 (1 -1) Taktaharkány, 300 néző. Vezette: Vróbel. Taktaharkány: Udvari - Nagy A., Aranyosi, Vaj- kó, Jámbor L. (Gyöngyösi), Jámbor K., Szabó, Szatmári, Kovács, Joó, Ruszó (Tamás). Edző: Ma­darast János. Sárospatak: Papp - Pauleczki, Beimli, Bódi, Tuss (Frikker), Rák, Szedlák, Varga, Krenyitzky, Sikorszki (Farkas), Bütösi. Edző: Zsófi József. G.: Kovács, Szabó, ill. Tuss. Jók: Aranyosi, Vajkó, Jámbor K., Szatmári, Joó, ill. Pauleczki, Beimli, Varga, Bütösi. Ifi: 0-1. Az Olaszliszka csapata szabadnapos volt, mivel Mezőcsát visszalépett a bajnokság további küz­delmeitől. A BAJNOKSÁG ÁLIÁSA őXX'V 1. Edelény 29 22 4 3 59­-16 70 2. Encs 28 19 8 1 65-17 65 .3. Bőcs 28 17 8 3 66-27 59 4. Pálháza 29 12 10 7 37­-28 46 5. Siegel SE 28 13 5 10 50­-35 44 6. Tomor-Lak 28 12 8 8 50­•38 44 7. Putnok 28 10 11 7 31­•27 41 8. Red Devil's 28 12 4 12 48-32 40 9. Halmaj 28 12 ■ 4 12 35­-50 40 10. Sárospatak 29 11 6 12 43­■49 39 11. Karcsa 28 9 6 13 35­■55 33 12. Sátoraljaújhely 29 9 5 15 26­46 32 13. Abaújszántó 28 9 4 15 49­5.3 31 14. Taktaharkány 28 7 9 12 30­42 30 15. Prügy 28 5 5 18 24­■58 20 16. Nyékládháza 28 4 5 19 35-69 17 17. Olaszliszka 28; 4 4 20 22-63 16 Lehetett volna szebb is a búcsú Férfi röplabda NB I. rájátszás: Kazincbarcikai VSE - LRI-Malév 1:3 Bánhegyi Gábor Kazincbarcika (ÉM) - A búcsú egy kicsit lehetett volna szebb is a férfi röplabda NB I. 7-12. helyéért folytatott rájátszásso­rozattól, hiszen az extraligába már visszakerült Kazincbarci­kai VSE 100 percig tartó csatá­ban szenvedett hazai pályán vereséget az utolsó fordulóban az LRI-Malévtól szombaton dél­után. Kazincbarcikai VSE - LRI-Ma- lév 1:3 (-13, -13, 9, -12) Kazincbarcika, 100 néző. Vezette: Kerék, Csizmarik. Kazincbarcika: Hudák, Veres, Jánosi, Kiss I Zsolt, BENCSIK, To- ronyai I. Csere: NAGYPÁL. Edző: Dudás András. LRI-Malév: MARKOVICH, Apró, Filipovics, GYŐRI, Herczegh, Bör- csök. Csere: Pálmai, Soós. Edző: Dévényi lászló. 0:4-nél eszmélt először a Barcika, de az egyenlítés csak 6:6-nál sike­redett a hazaiak számára. Ekkor is csak azért, mert Herczeg vonalon belülre ütött labdáját Kerék out- nak fújta. Herczeg ezután ütött egy valódi outot, majd 4 érintés követ­kezett a fővárosi térfélen, de Apró két megmozdulása után ismét egál volt az állás. A vendégek főleg a Toronyai-Hudák sáncpárost ütöget- ték szívósan, hiszen ez a blokk vagy lyukasnak bizonyult, vagy a fiatal játékosok nem tudták a pá­lyára visszaforgatni a labdát, így a Malév ismét meglépett 9:12. Ekkor Hudák helyett az összefoltozott ke­zű Nagypál állt be, aki végre észre­vette, hogy Bencsik is a pályán van, így a 23. percben ismét sike­rült utolérni az „öregfiúk válogatot­tat” (13:13). Az öröm azonban nem tartott sokáig, mert Filipovics egy blokkal játszmalabdához juttatta a vendégeket, amelyből a másodikat Veres túlütésének köszönhetően értékesítettek is. A második szettben a bírói pá­ros is aktív szerepet vállalt az ered­mény alakításából. Ide is, oda is té­vedtek néhányszor, amit a játéko­sok a bírókkal, egymással és a há­lónál találkozva az „ellenfél” képvi­selőivel is megbeszéltek. A meccs ebben az időszakban a kedélyes ba- rátkozás jegyében telt, a KVSE já­tékosai mintha kicsit sajnálták vol­na a Malévet, és nem gázolták le a fővárosiakat annak ellenére, hogy Herczegh, Apró és Filipovics egy­mást múlták alul, és csak így for­dulhatott elő, hogy 13:10 után átengedték a játszmát a vendégek­nek, akik közül az első szettlabdát Győri értékesítette egy potyaértékű „lögyböléssel”. A harmadik játékrészben 1:6 után feléledt a Barcika. Ekkor egyértelműen Filipovicsra játszot­tak a hazaiak, akinek nyitásfoga- dástalansága már-már sajnálatot keltő volt. A rossz pesti bejátszások tömkelegé megmutatta a fővárosiak igazi gyenge pontját, hogy a „repülősök” csak méterről éltek iga­zán, a hármas vonal környékéről in­dított támadásaik abszolút veszély­telenek voltak. 8:8 után négy Ben- csik-pont következett, majd az ötö­dik játszmalabdát is ő értékesítette. Nagypál (balra) és Bencsik (jobbra) jó játéka ezúttal kevés volt a győze­lemhez Fotók: Farkas Maya A negyedik játszma elején lát­szott, fárad a Malév. Börcsök moz­dulni is alig bírt, az egykori váloga­tott mezőnyözésre teljesen alkal­matlan állapotba került. Ekkor már csak a feladó Markovich és Győri vitte a hátán a csapatot, ami elégnek bizonyult, mert a hazaiak közül csak Nagypál és Bencsik volt fejben is a pályán. Utóbbi négy mérkőzéslabdát is hárított, az ötö­dik is az ő kezében volt, de outja végül a hazai vereséget jelentette. DUDÁS András: - Ráértünk vol- na meccs után is ünnepelni. DÉVÉNYI László: - Jót játszot­tunk, de biztos vagyok benne, egé­szen más Barcikát láttunk volna a pályán, ha ez a meccs még létfon­tosságú lett volna a hazaiaknak. További eredmények: Csepel - MAFC 3:0, Honda Babos-Dunaúj- város - Szolnok 0:3 VÉGEREDMÉNY ‘ "V 7. Csepel 8 2 27: 8 18 8. Kazincbarcika 8 2 25:12 18 9. Szolnok 6 4 22:14 16 10. LRI-Malév 6 4 19:18 16 TI. MAFC 2 8 9:25 12 12. Dunaújváros - 10 5:30 10 Kézilabda NB II. Miskolc (ÉM) - Folytatódtak a küzdelmek a kézilabda bajnokság második vonalában. Az eredmé­nyek, nők: Bocsi KC - Nádudvar 30-26 (14-11). Ld.: Bárdos (13), Oláh (5), Szolnoki (4), Leskó (3), Bak (3). Jók: az egész csapat. A ha­zaiak jó játékkal győzték le vetély- társukat. Ózdi LSE - Debreceni Sí 14-28 (8-11). Ld.: Bányász (5), Teremy (3). Jók: Bányász, Ilosvai. Az első játékrészben még jól tartot­ta magát a fiatal ózdi csapat, a má­sodik játékrészbeli tízperces gól­szünet azonban megbosszulta ma­gát. KME Miskolc - Papker SE 18-29 (6-13). Ld.: Rab (12). Jók: Jó­nyer, Szabó, Rab. A bajnokságra törő vendégeknek nem lett volna szükségük a játékvezetői páros se­gítségére, mert anélkül is jobban lcézilabdáztak. Putnoki VSÉ - Ti- szalök 24-13 (14-6). Ld.: Németh (7), Bak (4), Pribék A. (3). Jók: Ár­vái, Németh, Bak, Paulovicsné. A jó játékot nyújtó putnokiak maga­biztosan győzték le ellenfelüket. Férfiak: Püspökladányi MÁV ESE - Sárospataki TC 28-20 (16-9). Ld.: Csendes (7), Durst (7), Vinnai (4). Jók: Durst, Csendes, Benő. Az első félidőben túlságosan nagy előny engedélyezetek ellenfelüknek a patakiak. Hajdúböszörményi KSE - Mezőkövesdi Gráf KC 24-21 (10-9). Ld.: Varga (10), Deb- nár (7), Pólyák (4). Jó: Pogány. Az utolsó percekben fordította maga javára a mérkőzést a böszörményi együttes. Pilisvörösvár - Ózdvi- déki Bányász Orient KC 20-17 (11-11). Ld.: Fügedi (4), Kocsis (3), Pap (3). Jók: Farkas, Barta, Füge­di. A végjátékban biztosabb kézzel értékesítette helyzeteit a hazai csa­pat. Hodászi SE - Miskolci KC 21-28 (11-10). Ld.: Kovács (9), Tila- ji (5), Nagy (4). Jók: az egész csa­pat. A második félidőt jobban bír­ták erővel a miskolciak, és ez dön­tött a javukra. Fogathajtó-verseny Tokaj (ÉM) - Kettesfogathajtó- versenyt rendeztek Tokajban. A vég­eredmények, díjhajtás: 1. ifj. Sel- meczki Zoltán (Miskolc-Bükkalja Lovaskor), 2. Fekete Antal (Debre­ceni Fuvarozó Gmk.), 3. ifj. Balogh Sándor (Strobal Kft., Balogh-ligeti Sport Klub). Maratonhajtás: 1. Vin­nai Attila (Horizont Lovas Klub, Nyírtelek), 2. Fekete Antal (Debre­ceni Fuvarozó Gmk.), 3. ifj. Sel- meczki Zoltán (Miskolc). Akadály­hajtás: 1. ifj. Selmeczki Zoltán (Miskolc), 2. Bártfai József (Mis­kolc), 3. Fekete Antal (Debreceni FG.). Összetett végeredmény: 1. iß. Selmeczki Zoltán (Miskolc), 2. Fe­kete Antal (Debreceni FG.), 3. Vin­nai Attila (Horizont), 4. iß. Balogh Sándor (Strobal Kft., Balogh-ligeti Sport Klub), 5. Kuli Sándor (Mező­csát), 6. Kudri Sándor (Tokaj). Katolikus iskolák országos versenye Miskolc (ÉM) - Kisvárdán ren­dezték meg - a már hagyomá­nyosnak mondható - Katolikus Iskolák Országos Versenyét. A több mint ezer 8-18 éves iskolás részvételével zajló nagyszabású vi­adalon jelen voltak a miskolci Frá­ter György Gimnázium tanulói is, akik a következő helyezéseket ér­ték el: Csapatban: Kosárlabda, III. korcsoport, leány: 3. hely. Lab­darúgás, III. korcsoport: 3. hely. Labdarúgás, IV-V. korcsoport: 4. hely. Egyéni: Sakk //-///. korcso­port, leány: 1. Tóth Katalin, ...3. Becse Zsuzsa, 4. Tóth Ágota. Atléti­ka II. korcsoport: 1500 méteres sík­futás - 1. Patik Júlia, 3000 méteres síkfutás - 1. Kertesi Pálma. Atléti­ka, III. korcsoport: 400 méteres sík­futás - 1. Eszlári Gergely, 800 mé­teres síkfutás - 2. Eszlári Gergely. Atlétika IV-V. korcsoport: 800 méte­res síkfutás - 1. Erdei Zoltán. Úszás 111. korcsoport: 50 méter pil­langó - 3. Holudonner Péter. Úszás IV-V. korcsoport: 50 méter pillangó- 1. Szendrei Balázs, 50 méter hát- 1. Szendrei Balázs, 100 méter hát- 1. Szendrei Balázs, 100 méter pil­langó - 2. Szendrei Balázs, 50 mé­ter hát - 3. Bartha Ádám, 100 mé­ter mell - 2. Bartha Ádám, 100 mé­ter gyors - 3. Bartha Ádám, 50 mé­ter mell - 3. Kavanda Réka, 50 mé­ter gyors - 3. Kavanda Réka, 100 méter hát - 2. Kavanda Réka, 50 méter pillangó - 2. Kavanda Réka. Labdarúgás, NB ül. Tisza csoport, 27. forduló [Mátészalka - Ózd T-2 (T-1 Mátészalka, 150 néző. Vezette: Mé­száros. Ózd: Erdős - Bartus, Kertész, Paulo- vics, Makrai (Drozdik), Agócs, Ko­vács, Szokolai R. (Szokolai A.), Bíró (Füleki), Magyar, Mező. Edző: Bíró István. A gólok története: 28. perc: Kovács beadása után egy kapu előtti kavaro­dásban Makrai eszmélt a leghama­rabb, és közelről a kapuba helyezett, 0-1. 30. perc: Juhász néhány lépésről szerezte meg a hazaiak egyenlítő talá­latát, 1-1. 75. perc: Az egyik hazai védő kézzel ért a labdába a 16-oson belül. A megítélt büntetőt Makrai ér­tékesítette, 1-2. A hűvös, szeles idő­ben az idény legjobb játékát nyújtotta a hazai csapat, és alaposan megnehe­zítette az Ózd dolgát. lók: Paulovics, Makrai, Magyar. Ifi: 0-4. BÍRÓ István: - Ha nehezen is, de hoztuk a kötelező győzelmet. líiszaojvárós ^ Borsód Volán 3-1 (1 -()) Tiszaújváros, 1000 néző. Vezette: Re- sán. TSC: Molnár - Virágh, Vámosi, Fige, Czövek, Nagy Cs., Nyeste (Gulácsi), Járai, Pap (Kurucz), Mészáros (Ador­ján), Bordás. Edző: Szép Imre. BVSE: Kerényi - Balázs, Lasztóczi (Kepecs), Sipos, Szabó V., Drótos, Agárdi, Szentiványi, Koszta, Simkó, Bodnár. Edző: Bodnár József. A gólok története: 4. perc: Bordás bal oldali beívelését Járai Mészáros­hoz passzolta, aki 8 méterről lapo­san a jobb alsó sarokba lőtt, 1-0. 58. perc: Pap estében adott be a jobb oldalról, labdáját Nagy 5 méterről fejelte a kapu közepébe, 2-0. 69. perc: Koszta 25 méteres szabadrúgá­sa után a bőrgolyó a kapufát érintve jutott a hálóba, 2-1. 72. perc: Na­gyot szabálytalanul szerelték a ti­zenhatoson belül, a büntetőt Járai értékesítette, 3-1. Kiállítva: Simkó (76. perc). Kemény, jó iramú mérkő­zésen megérdemelt hazai győzelem született. lók: Vámosi, Nagy, Bordás, ill. Kosz­ta, Sipos, Drótos. Ifi: 2-0. SZÉP Imre: - Óriási akarásról tettünk tanúbizonyságot. Hasonló sikereket kívánok csapatomnak a következő három meccsre. BODNÁR József: - Rutintalanságunk miatt veszítettünk. Gratulálok a hazai­aknak. [Démecsér - Mezőkövesd 4-1.0 rT), Demecser, 700 néző. Vezette: Su­lyok. MSE: Póta - Nagy (Jablonkai), Bádea, Molnár, Bodnár, Szentidai, Báder (Pelyhe), Papp, Kormos, Koczka (Ba- ranyi), Vígh. Edző: László István. A gólok története: 12. perc: Molnár jó labdával indította Víghet, akinek beadását Kormos 14 méterről vágta a hálóba, 0-1. 41. perc: Egy beívelést Póta röviden ütött ki, a labdára Drob- ni csapott le, és 15 méterről helyezett a kapuba, 1-1. 72. perc: Egy bal ol­dali szabadrúgás után Szilágyi 6 mé­terről fejelt a kövesdi ketrecbe, 2-1. 78. perc: Gyors hazai támadás végén Rubóczki a kapu közepébe bombá­zott, 3-1. 85. perc: Szilágyi beadását Hajnal 4 méterről a jobb felső sarok­ba lőtte 4-1. Kiállítva: Bodnár (50. perc), Molnár (89. perc). A második félidőben emberelőnyben játszó ha­zaiak, és a bíró nyomását a vendégek küzdeni tudása nem tudta ellensú­lyozni. lók: Nagy, Bodnár, Kormos. Ifi: 1-0. LÁSZLÓ István: - Nagyszerű csapa­tom játéktudását bizonyítja, hogy csak a legjobb játékosom kiállítása után tudott legyőzni minket a De­mecser. 4-011-0) Mád, 600 néző. Vezette: Kerezsi. Mád: Mag - Béres (Thury), Haraszin, Cselószki, Tatárka, Furka, Kocsis (Szi- kora), Varga (Toplenszki), Turbucz, Lelt, Búzás. Edző: Oláh Ferenc. Szik- szó-Szatev: Simon - Kobolák, Tóth, Ortó, Gonda, Kerényi (Dulibán), Csorba, Nagy L. (Fehér), Bódi, Mida, Varga M. Edző: Paál János. A gólok története: 11. perc: Varga Zs. jól tette a labdát az érkező Lelt elé, aki 6 méterről lőtt a bal alsó sarokba, 1-0. 63. perc: Szikora sarokkal továb­bított Búzáshoz, aki 11 méterről kilőt­te a kapu bal oldalát, 2-0. 65. perc: Szikora szerzett labdát a vendégvé­dőktől, majd Lelthez játszott, aki a ki­futó kapus mellett tüzelt a hálóba, 3-0. 70. perc: Thury bal oldali beadását Cselószki 5 méterről fejelte a bal felső sarokba, 4-0. A szimpatikusán, és hosszú ideig jól játszó vendégek ellen megérdemelten nyertek a mádiak. ]ók: Thury, Furka, Varga Zs., Turbucz, Lelt, Búzás,'ill. Simon, Gonda, Bódi, Mida. Ifi: 1-1. OLÁH Ferenc: - Várakozásomnak megfelelően a szikszóiak remekül ját­szottak, és nehezen adták meg magu­kat._ PAÁL János: - A Mád jobb csapat tő­lünk, de a gólarány túlzott. Nagykálló - MVSC ________1-1 (1-1), N agykálló, 250 néző. Vezette: Cson- ka-Kiss. MVSC: Bán - Szakos, Lehotai, Rákos (Tóth), Schnek, Császári (Koppány), Kalász, Mihalovszki, Jáger, Pot- hurszky, Hallai. Edző: Toperczer Ti­bor. A gólok története: 18. perc: Kígyósi szögletét a menteni igyekvő Lehotai a saját kapujába fejelte, 0-1. 40. perc: Pothurszky jobb oldali beadását láger közelről pöckölte a kapuba, 1-1. El­lentétes félidők után igazságos ered­mény született. Jók: Bán, Lehotai, Schnek, Hallai. Ifi: 0-2. TOPERCZER Tibor: - Két gólt lőttünk, mégsem nyertünk. További eredmények: Nyírbátor - Rakamaz 1-2, Balmazújváros - Bak- talórántháza 2-2, Karcag - Kisvár- da 2-0. 2. Demecser 3. B. Volán 4. Ózd 7. Nyírbátor 8. Kisvárda 9. Mád 10. Miskolci VS< 11. Karcag 12. B.újváros 13. Rakamaz 14. Szikszó 15. Nagykálló .16, Mátészalka 17 6 4 58-27 57 16 6 5 48-26­54 1.3 8 6 40-32 47 15 2' 10 35-32 47 14 3 10 47-32 45 .13 5 9 57-30 44 12 8 7 .39-27 44 11 6 10 40-34 39 11 5 11 44-33 38 : 8 8 11 37-33 32 8 7 12 44-50 31 5 12 10 31-42 27 6 9 12 20-40 27 5 TI 11 26-39 26 5 10 12 28-40 25 2 4 21 16-93 10 P