Észak-Magyarország, 1996. augusztus (52. évfolyam, 179-203. szám)

1996-08-21 / 194. szám

12 A Hétvége Sporttá JbREDMENYEK - i UDOSITASOK iWó. AUGUSZTUS 21., SZERDA. DKSK-BC második hely és két küíöndíj Bonyhád (ÉM) - A DKSK-BorsodChem női kosárlabda csapata a „hosszú hétvégén” Bonyhádon szerepelt egy nemzetközi tornán. A csapat a csoportmérkőzések során a követ­kező eredményeket érte el: DKSK-BC - Isz­tambul 90-37, DKSK-BC - Kecskemét 88-80, DKSK-BC - Szekszárd 113-77, DKSK-BC - Baja 101-70. A négy győzelem­mel a Diósgyőr csoportelső lett, így az első he­lyért a másik ág győztesével a Ferencvárossal játszhatott. A döntőben: FTC - DKSK-BC 70-68. A piros-fehérek két különdíjat is be­gyűjtötték, hiszen Judy Mosley lett a torna legeredményesebb játékosa, míg Zsolnay Gyöngyit a torna legtechnikásabb játékosá­nak választották. KIRÁLY Sándor: - A döntő mérkőzésen nél­külöznöm kellett Fodort, aki még Sopronban sérült meg, valamint Tóthot, aki a bonyhádi torna ideje alatt betegedett meg. A Ferencvá­ros ellen Hollósy már az első félidőben kipon­tozódott, míg Zsolnay ezen a meccsen gyen­gébben játszott. Ettől függetlenül végig parti­ban voltunk, volt esélyünk a győzelemre. Saj­nos a végén fegyelmezetlenül játszottunk és emiatt kaptunk ki - minimális különbséggel. Egyébként nem tartom rossz eredménynek a második helyet, hiszen a mi csapatunkból jó néhányan hiányoztak, míg az FTC a legjobb csapatával állt ki ellenünk. A csapatból Mol­nár játékával voltam elégedett, s lassan Mos­ley is kezdi utolérni önmagát. Shearerrel sem sikerült A világ legdrágább játékosával rendelekző Newcastle-nek továbbra sem megy, hiszen az elmúlt hétvégén lejátszott angol bajnoki fordulóban immár második vereségét köny­velhették el Shearerék (képünkön). A Premier League 2. fordulójának eredményei: Arsenal - West Ham 2-0, Blackburn - Totten­ham 0-2, Coventry - Nottingham Forest 0-3, Derby - Leeds 3-3, Everton - Newcastle 2-0, Middlesbrough - Liverpool 3-3, Sheffield Wed­nesday - Aston Villa 2-1, Sunderland - Leices­ter 0-0, Wimbledon - Manchester United 0-3, Southampton - Chelsea 0-0. Fotó: AP NB HI Tisza-csoport 2. forduló Miskolc, Tiszaújváros, Nyír­egyháza (EM) - Szombaton és vasárnap a második fordulót játszották az NB III Tisza cso­portjában. Az eredmények: Borsod VSE - Rakamaz 0-2 (0-0) Miskolc, 500 néző. Vezette: Pál T. BVSE: Grolmusz - Szűcs - Pós, Ba­lázs - Agárdi, Farkas, Szabó V., Sipos (Nyeste) - Simkó (Molnár), Koszta, Bodnár. Edző: Bodnár József. A gólok története: 80. perc: A hazai védők körülmé- nyeskedtek, nem tudtak felszabadí­tani, a labda Hudákhoz került, aki 20 méterről kapásból a jobb alsó sa­rokba lőtt, 0-1. 85. perc: A csere­ként beállt Marasek jobb oldalról középre gurított, Varga átlépte a labdát, így a bal oldalon Szekrényes abszolút gólhelyzetbe került és 12 méterről a jobb alsó sarokba lőtt, 0-2. A mezőnyben egyenrangú csa­patok között a gólerősségének kö­szönhetően győztek a vendégek. Jók: Grolmusz, Szűcs. Ifi: 1-0. BODNÁR József: - A rutinosabb csapat nyert, azért mert a hajrában kihasználta gólszerzési lehetőségeit. Tiszaújváros - B.lórántháza 2-5 (1-1) Tiszaújváros, 300 néző.: Sulyok. TSC: Bán - Keserű (Balázsi), Szűcs, Virágh - Czövek (Mészáros), Pipó, Nyeste, Lente, Járai - Bor­dás, Lós. Edző: Szép Imre. A gólok története: 16. perc: Bal oldali szabadrúgásból Lente keresztbe ívelte a labdát Nyestéhez, a középpályás visszak- anyarította a passzt, s a középen ér­kező Szűcs 11 méterről a kapu bal oldalába fejelt, 1-0. 37. perc: Ben- kőtől Kapina a jobbösszekötő helyén kapott egy jó labdát, amit Gdovin- hoz továbbított, s a csatár félfordu­lattal a kapu közepébe lőtt, 1-1. 51. perc: Egy bal oldalról beívelt labda a vizes talajon tovább csúszott, majd Fecsku előtt megállt. A baktai játé­kos úgy lőtt a 12 méterről a kapuba, hogy az egy védőt érintve pattant be a léc alá, 1-2. 53. perc: Vendég kontra futott a pályán, melynek so­rán Gdovin a saját térfeléről indult, végig vitte a labdát, majd a kapujá­ból kifutó Bán mellett az üres kapu­ba gurított, 1-3. 71. perc: Bordás a bal oldalról végzett el egy szabadrú­gást, a labdájára a rövid oldalon Já­rai érkezett, aki az ötös magasságá­ban fejjel csúsztatta a labdát a ka­puba, 2-3. 81. perc: Sós indította Némethet, aki a jobbösszekötő he­lyéről 10 méterről úgy rúgta a kapu­ba a labdát, hogy a vetődő Bán még spárgázva bele tudott érni, de már tehetetlen volt, 2-4. 86. perc: Knob- lok lesgyanús helyzetben lépett ki a A BVSE-s Koszta (jobbra) és egy rakamazi védő várja a beadást Fotó: B.T. védők vonalából, majd vágtája vé­gén a jobb alsó sarokba lőtt, 2-5. A vizes, csúszós pályán a hazaiak sor­ra hagyták ki a ziccereiket, míg a túloldalon a vendégek szinte min­den akciójukat góllal fejezték be. Jó: Járai. Ifi: 0-2. SZÉP Imre: - Két éve tartó hazai veretlenségi sorozatunk szakadt meg, azért mert a védelmünk csődöt mondott. Karcag - Mádi KSE 0-3 (0-1) Karcag, 500 néző. V: Szlomoniczki. Mád: Mag - Olajos, Kundrák, Ko- bolák, Furka - Varga Zs. (Miklós), Csizi, Lelt (Vidinczei), Turbucz - Nagy Zs. (Kocsis), Lengyel. Edző: Oláh Ferenc. A gólok története: 40. perc: Sokadik vendégkontra végén egy visszapasszolt labdát Csizi 16 méterről a bal felső sarokba lőtt, 0-1 65. perc: Lengyel ment el a bal oldalon, majd Lelthez továbbí­tott, aki 16 méterről ugyancsak a bal felső sarokba bombázott, 0-2.78. perc: Ismét egy mádi kontra gör­dült végig a pályán aminek befejezé­se képpen Nagy Zs. óriási gólt lőtt a jobb felső sarokba, 0-3. A nagy aka­rással játszó vendégek agresszív kontra játékuk révén ilyen arány­ban is megérdemelten nyertek. Jók: Furka (a mezőny legjobbja) és az egész csapat. Ifi: 6-0. OLÁH Ferenc: - Gratulálok a csapatomnak, bíztam bennünk - a játék alapján nem érdemtelenül. Mátészalka - Mezőkövesd 1-1 (1-1) Mátészalka, 400 néző. Vezette: Kiss J. MSE: Póta - Baranyi, Horváth L., Nagy A., Bodnár - Szentidai, Papp S., Koczka, Pelyhe (Bádea) - Báder, Rontó (Lója). Edző: László István. A gólok története: 21. perc: Koczka átadásával Rontó iramodott meg, kicselezte a kifutó kapust, majd 8 méterről a kapuba lőtt, 0-1. 40. perc: A vendég védők­ről lepattanó labdát a leghamarabb eszmélő Tácej ívelte Póta kapujába, 1-1. Az első félidőben jól játszottak a vendégek, a második játékrészben a hazaiak irányították a játékot.. Jók: Póta, Koczka, Báder. Ifi: 1-1. LÁSZLÓ István: - Remek első fél­időt produkáltunk, de végeredmény­ben igazságos döntetlen született. Nagykálló - Szikszó-Sz. 1-1 (1-1) Nagykálló, 350 néző. V: Paróczai. Szikszó: Simon - Báli (Radaksz), Mező, Szobóczki Cs., Budai, Kövy (Farkas), Mezei, Szabó, Krompák, Mida, Nagy L. Edző: Budai Tibor. A gólok története: 15. perc: Boros bal oldali egyéni ak­ció után a szikszói kapu hosszú alsó sarkába lőtt, 1-0. 86. perc: Budai 20 méterről lövésre szánta el magát, bombáját a kapus bevédte, 1-1. Kiál­lítva: Kulanda a 38. percben, Kígyósi a 62. percben illetve Mező a 75. perc­ben, Szobóczki Cs. a 80. percben. Hi­ába játszott sokáig emberelőnyben a vendég együttes a görcsösség nem vezetett eredményre. A hazaiak egy- gólos vezetésüknél 11-est hibáztak. Jó: Simon. Ifi: 1-3. BUDAI Tibor: - A csapat nem azt a taktikát játszotta, ami bennük van, s emiatt kiszenvedtük a győ­zelmet. Simont dicséret illeti a ki­védett 11-es miatt. Demecser - Ózdi FC 4-0 (2-0) Demecser, 1000 néző. V: Csonka. Ózd: Erdős - Kiss, Kertész, Agócs, Paulovics - Kozma (Kovács), Bar­tus, Makrai, Magyar (Kálmán) - Füleki, Császári. Edző: Bíró István. A gólok története: 20. perc: Búzást ugratták ki lesgya­nús helyzetben középen, a csatái- ki­cselezte a kapujából kiinduló ka­pust, majd 5 méterről az üres kapu­ba gurított, 1-0.37. perc: Szögletrú­gás után a vendég védők nem tud­tak felszabadítani, s a védőfalról le; csörgő labdát Lehoczki rúgta az ózdi kapuba, 2-0. 65. perc: Lehoczki ug­rott ki középen, lövését Erdős hárí­totta, a labda azonban az érkező Bú­zás elé pattant, aki 17 méterről a kapuba emelt, 3-0. 89. perc: Búzás futott el a jobb oldalon, beadását a középen berobbanó Lehoczki 5 mé­terről fejelte a bal alsó sarokba, 4-0. Kiállítva: Bartus a 70. percben. A hazai csapat végig fölényben ját­szott, s nagyobb különbséggel D nyerhetett volna. Jók: Erdős, Kertész, Kiss. Ifi: 1-2. BÍRÓ István: - Megérdemelt ha­zai győzelem született, egy jobb csapattól kaptunk ki. MVSC - Kisvárda 1-1 (1-1) Miskolc, 600 néző. Vezette: Soós. MVSC: Rus - Szakos, Márkus, Ka­zár (Mihalovszki), Takács, Kovács, Pothurszky, Bocsó, Jáger, Hallal (Kántor), Soltész (Kalász). Edző- Deák István. A gólok története: 3. perc: Kazár elcsúszott a hazai térfél közepén, így Kocsis egyedül vezethette kapura a labdát, majd 11 méterről helyezett a hálóba, 0-1; 40. perc: Mihalovszki ugratta ki Jágert, áld kilépett a védők között, majd 8 méterről lőtt a kapuba, 1-1* Az MVSC végig mezőnyfólényben játszott, de a jól védekező vendégek nagyon értékes pontot szereztek. Jók: Rus, Mihalovszki, Kovács, Ja- ger. Ifi: 2-3. DEÁK István: - Ezen a mérkőzésen minden volt, csak győzelem nem. A csoport további eredménye: Nyn' bátor - Balmazújváros 2-1. A TISZA CSOPORT ÁLLÁSA: 1. Demecser 2. B.lórántháza 3. Nyírbátor 4. Mezőkövesd 5. Szikszó 6. Kisvárda 7. Rakamaz 8. Mádi KSE 9. Tiszaújváros 10. Ózdi EC 11. Mátészalka 12. MVSC 13. Nagykálló 14. Balmazújv. 15. BVSE 16. Karcag 2 2­7-1 ° 2 2 _ _ 7-2 6 2 2­5-1 6 2 1 1­5-2 4 2 1 1 3-2 4 2 I 1 _ 2-1 4 2 1 ! i 2-13 2 1 _ 1 3-3 3 2 1 ; j i 3-5 3 2 1 _ 1 3-5 3 2 _ 1 i 2-3 1 2­1 1 2-4 1 2 .. 1 1 1-3 1 2 _ 2 2-5 0 2 _ _ 2 0-3 0 2­­2 1-7 0 Labdarúgás, Megyei I. osztály. 1. forduló ­Prügy - Abaújszántó 1-1 (1-0) Prügy, 250 néző. Vezette: Drucskó. Prügy: Erdei - Sándor, Paksi, Gazdag, Gyurán, Kaczúr, Tóth I., Hidegh, Szilá­gyi (Tóth S.), Balogh, Babos. Edző: Ba­logh András és Erdei Sándor. Abaúj­szántó: Rabesák - Balázs (Sotkó L.), Matisz, Bállá, Konyecsnyik, Kocsis, Ga- ál, Szabó, Sotkó Zs. (Csengeri), Trub- nyikov, Soltész P. (Szilágyi). Edző: Sza­bó László. G.: Hidegh, ill. Szilágyi. Kiál­lítva: Matisz. Jók: Paksi, Gyurán, Hi­degh, ill. Rabesák, Konyecsnyik, Gaál. Ifi: 0-2. Encs-Bőcs 0-0 Encs, 600 néző. Vezette: Fridély. Encs: Kónya - Orosz, Glonczi, Varga B., Varga E., Szentiványi (Szepesi), Csorba, Gulyás (Kristóf), Versényi (Molnár), Adu, Szegedi. Edző: Kőrössy Pál. Bocs: Regös - Szabó, Tóth A., Koczka (Herbók), Balogh, Tóth I., Racz, Zsiga, Egry (Nagy), Tímári, Tóth L. (Igó). Edző: Lipcsei Imre. Jók: Orosz, Varga B., Varga E., ill. Regős, Tóth A„ Zsiga. Ifi: 2-1. Nyékládháza - Edelény 0-1 (0-0) Nyékiádháza, 300 néző. Vezette: Tóth. Nyékládháza: Bori - Puskás (Süveges), Tóth I., Máté (Mihalkó), Farkas, Ludányi, Laczó (Kutasi), Kovács, Tóth T., Lakatos, Lukács. Edző: Serfőző József. Edelény: Hossó - Göndör, Ladányi, Turcsik (Zila- . hi), Lipták, Simon, Rákos, Bede (Pető), Al- mási, Simkó, Kovács Sz. Edző: Ragyina Béla. G.: Kovács Sz. Jók: Puskás, Farkas, Ludányi, ill. Hossó, Ladányi, Bede, Ko­vács Sz. Ifi: 0-0. Putnok - Pálháza 0-0 Putnok, 400 néző. Vezette: Balázs. Putnok: Káló - Hajnal, Lázár, Magyari Zs., Szamosi, Újvárosi, Kéméndy (Kozma), Boros (Lengyel), Magyari (Schweitzer), Menyhért, Lázi. Edző: Szabó János. Pál­háza: Kovács A. - Tokár, Hajdú, Tóth, Fábián, Barna, Kovács Cs., Varga, Ma- tusz, Trembulyák,- Szabó (kovács S.). Edző: Kol László. Jók: Káló, Lázár, Ma­gyari Zs., Szamosi, ill. Tokát, Tóth, Fábi­án, Barna, Matusz. Ifi: 3-2. Taktaharkány - Karcsa 2-3 (1-2) Taktaharkány, 300 néző. Vezette: Nyitrai. Taktaharkány: Kun - Endrész (Nagy A.), Nagy T., Vajkó, Jámbor L., Jámbor K. , Szabó (Szatmári), Nagy N. (Nagy F.), Nagy L., Joó, Bendik. Edző: Gyöngyösi István. Karcsa: Varga - Váradi, Baba, Lengyel, Benő, Bányácski, Kelemen (Orosz), Nagy, Móré, Kovács (Kocsmársz- ki), Vancza (Szabadka). Edző: Baba Já­nos. G.: Nagy L., Nagy T., ill. Kovács (2), Endrész (öngól). Jók: Jámbor K., ill. az egész csapat. Ifi: 0-1. Tomor-Lak - Sátoraljaújhely 5-0 (4-0) Lak, 250 néző. Vezette: Jakab. Tomor-Lak: Regecz - Szabó (Mikó), Ta­kács, Pékár, Barbarics, Tószegi, Kótai N. (Kemény), Tóth (Göndör), Kádas, Mogyoró 1., Kótai Cs. Edző: Szilvái Attila. Sátoral­jaújhely: Balázs - Dókus, Erdei, Deme tér, Fodor, Négyesi (Frinát), Csordás (Du dás), Csicsvári (Rusznák), Jurkó, Pásztor Jankó. Edző: Szakái Miklós. G.: Kótai N (2), Kótai Cs., Kádas, Barbarics (11-esből). Jók: Pékár, Barbarics, Tószegi, Mogyoró 1., ill. senki. Ifi: 2-6. Olaszliszka - Red Devil’s-Sáta 0-3 (0-1) Olaszliszka, 300 néző. Vezette: Dávid. Olaszliszka: Fehér - Jedlicska (Vadász L. ), Durányik, Vadász Zs., Szacskó, Hor­váth A. (Horváth S.), Lukács V., Lukács A., Laczkó, Kaczúr, Rácz. Edző: Laczkó Zoltán. Red Devil’s-Sáta: Fehér - Keré- nyi, Adamovics, Borsi, Kriston, Borbély, Bohán, Müller, Bódi, Kiss, Harsányi. Edző: Polényi Tamás. G.: Bódi, Bohán, Harsányi. Jók: Fehér, Lukács A., Laczkó, ill. az egész csapat. Ifi: 1-1.. Mezócsát - Halmaj 1-3 (0-1) Mezőcsát, 300 néző. Vezette: Petus. Mezócsát: M. Varga G. - Dósa, Gályász (Hadarj), Barna L., M. Varga Cs., Keresz­túri, Szabó (Barna M.), Szombati, Buben- kó, Barna A. (Hajdú), Szimándly. Edző: Tarsoly Ervin. Halmaj: Ruszka - Urai, Mika (Soltész),_Kecskés, Gecse, Köteles, Turnyánszky, Újvári, Bódi (Varga), Var­ga, Kiss. Edző: Becse László. G.: Barna M. ill. Turnyánszky (2), Gecse. Jók: M. Varga Cs., M. Varga G., Szombati ill. Ruszka, Mika, Turnyánszky. Ifi: 0-1. 2. forduló Karcsa - Prügy 0-0 Karcsa, 400 néző. Vezette: Ortó. Karcsa: Varga - Váradi, Baba, Lengyel, Benő, Bányácski (Szabadka), Kelemen, Nagy, Móré, Kovács, Vancza (Kocsmársz- ki). Edző: Baba János. Prügy: Erdei - Ba­logh, Paksi, Gyurán, Szilágyi, Molnár, Sándor, Tóth F. (Varga), Hidegh, Tóth I. (Iván), Babos (Gazdag). Edző: Balogh András és Erdei Sándor. Kiállítva: Benő (89. perc). Jók: Varga ill. Erdei, Szliágyi, Hidegh. Ifi: 9-1. Abaújszántó - Encs 1-1 (0-1) Abaújszántó, 600 néző. Vezette: Faragó. Abaújszántó: Rabesák - Sotkó L., Szabó (Kristóf), Bállá, Konyecsnyik, Szilágyi (Csengeri), Balázs (Sotkó Zs.), Gál, Trub- nyikov, Kocsis J., Soltész P. Edző: Szabó László. Encs: Kónya - Orosz (Szepesi), Glonczi, Varga B., Varga E., Szentiványi, Csorba (Kozma), Gulyás, Versényi (Sztirk), Adu, Szegedi. Edző: Kőrössy Pál. G.: Trubnyikov ill. Adu. Kiállítva: Kónya (44. perc). Jók: Rabesák, Balázs, Gál ill. Orosz, Glonczi, Varga B., Adu. Ifi: 1-0. Bocs - Mezőcsát 6-0 (1-0) Bocs, 400 néző. Vezette: Kóródi. Bocs: Regős - Szabó, Tóth A., Koczka (Herbák), Balogh, Tóth I., Rácz, Zsiga (Nagy), Egry, Tímári, Tóth L. (Igó). Edző: Lipcsei Imre. Mezőcsát: M. Varga G. - Dósa, Barna L., Gályász, M. Varga Cs., Keresztúri, Barna M. (Barna A.), Szomba­ti, Bubenkó (Hadari), Szabó (Mátyás), Szi­mándly. Edző: Tarsoly Ervin. G.: Tímári (3), Szabó, Herbák, Balogh. Jók: Zsiga, Szabó, Egry, Tímári ill. Dósa, Barna L., Szombati. ífi: 6-1. Halmaj - Putnok 0-0 Halmaj, 300 néző. Vezette: Molnár. Halmaj: Tamás - Turnyánszky, Bitó, Spák, Kecskés, Mika T., Köteles, Juhász I., Csuril- la, Parkánszki, Varga M. Edző: Becse Lász­ló. Putnok: Káló - Hajnal, Lázár, Magyari Zs., Szamosi, Újvárosi, Kéméndy (Lengyel), Boros (Kozma), Magyari L., Menyhért, Lázi (Schweitzer). Edző: Szabó János. Jók: Kecs­kés,_ Mika, Csurilla, ill. Káló, Lázár, Szamo­si, Újvárosi, Magyari L. Ifi: 4-1. Pálháza - Siegel SE 0-0 Pálháza 300 néző. Vezette: Drucskó. Pálháza: Kovács A. - Tokár J., Hajdú, Tóth B., Fábián, Barna, Kovács Cs., Var­ga L., Matusz, Trembulyák N. (Tokár T.), Kkovács S. (Kovács B.). Edzó: Kol László. Siegel SE-Felsőzsolca: Kákóczki - Kal­már, Brahó, Gonda, Szobóczki Z., Planéta, Lippai, Rácz, Karóczkai, Bém (Kojsza), Óváry. Edző: Hauberger Pál. Jók: Kovács A., Tóth B., Barna, Kovács Cs., Varga L. ill. Kákóczki, Gonda, Rácz. Ifi: 1-1. Sárospatak -1 íyékládháza 2-1 (1-1) Sárospatak, 250 néző. Vezette: Bendik. Sárospatak: Frikker I. - Pauleczki, Ta­kács, Bódi, Beimli, Rák, Szedlák (Tuss), Bajnok, Frikker L. (Végh), Sikorszki, Vachter (Büttösi). Edző: Zsófi József. Nyékládháza: Bori - Puskás, Tóth I., Máté (Süveges), Farkas, Ludányi, Laczó (Mihalkó), Kovács, Tóth T., Lakatos, Lu­kács (Kutasi). Edző: Serfőző József. G.: Bajnok (2), ill. Tóth I. (11-esből). Jók: Ta­kács, Bajnok, ill. Puskás, Lakatos. Ifi: 0-3. Edelény - Tomor-Lak 1-2 (0-2) Edelény, 800 néző. Vezette: Szemén. Edelény: Hossó - Göndör, Ladányi, Tur­csik (Tiszóczki), Lipták, Simon (Almási), Rákos (Zilahi), Bede, Serfőző, Simkó, Ko­vács. Edző: Ragyina Béla. Tomor-Lak: Drótos - Mogyoró II, Takács, Pékár, Bar­barics (Göndör), Tószegi, Kótai N., Tóth (Szabó), Kádas (Mikó), Mogyoró I., Kótai Cs. Edző: Szilvái Attila. G.: Göndör, ill. Kó­tai N., Kádas. Kiállítva: Bede, ill. Pékár. Jók: senki, ill. az egész csapat. Ifi: 4-0. Sátoraljaújhely - Olaszliszka 1-0 (0-0) Sátoraljaújhely, 400 néző. Vezette: Petus. Sátoraljaújhely: Balázs - Dókus, Erdei, Szabó (Dudás), Rusznák, Demeter, Kre- nyitzky (Juhász), Bordás, Jurkó, Pásztor, Jankó (Frint). Edző: Szakái Miklós. Olaszliszka: Plókai - Hajdú (Lukács V.), Jedlicska, Vadász, Szacskó, Kővári (Durá­nyik), Rácz (Regős), Lukács A., Laczkó, Kaczúr, Horváth. Edző: Laczkó Zoltán. G.: Frint. Jók: Erdei, Pásztor, Jankó, ill. Jed­licska, Horváth. Ifi: 12-0. Red-Devil’s - Taktaharkány 5-1 (4-0) Miskolc, 300 néző. Vezette: Somossy. Red Devil’s-Sáta: Fehér - KerényL Borbély, Adamovics, Borsi, Müller (Ta­más), Kiss G. (Szuba), Bohán, Kriston, Bódi (Nagy J.), Harsányi. Edzó: Polényi Tamás. Taktaharkány: Kun - Nagy A-, Nagy T., Vajkó, Nagy F., Tóth L., Szabó, Szatmári (Endrész), Nagy L., Joó, Bendik (Répási). Edző: Gyöngyösi István. G.: Har­sányi (2), Bohán, lüss G., Kriston, ill- Nagy T. (11-esből). Jók: Borbély, Adamo­vics, Kiss G., Kriston, Harsányi, ill. Nagy T., Nagy L. Ifi: 6-1. MEGYEI I. OSZTÁLY ÁLLÁSA 1. Red Devils-Sáta 2 2 !­: v 8-1 2. Tomor-Lak 2 2­­7-1 3. Bőcs 2 1 1 6-0 4. Sieuel SE 2 1 1­4-0 5. Halmaj 2 1 1 v-.-i 3-.1 6. Karcsa 2 1 1­3-2 : 7. Edelény 2 1 ; - ; 1 2-2: 8. Sárospatak 2 1­I 2-5 9. S.újhely 2 1 1 1-5 10. Abaújszántó 2­2­2-2 11. Prügy 2 : - ; 2 1-1 12. Encs 2 _ 2­1-1 13. Pálháza 2 _ : 2 0-0 14. Putnok 2­2­0-0 15. Nyékládháza 2­2 1-3 16. Olaszliszka 2­. 2 0-4 17. T.harkány 2-; 2 3-8 18. Mezőcsát 2­­2 1-9 A' z-> • » i ' **