Észak-Magyarország, 1995. május (51. évfolyam, 102-127. szám)

1995-05-15 / 113. szám

10 A HÉTVÉGÉ SPORTTÁ ~ Eredmények - Tudósítások z ~~~z 1995« Mátus 15,, Hétfő Döntetlen Kövesden Labdarúgás, megyei I. osztály Mezőcsát, Mezőkövesd, Lak, Abaújszán- tó, Harcsa, Putnok, Borsodszentgyörgy, Felsőzsolca (ÉM - KT, KN) - A 28. forduló találkozóba került sor a Borsod-Abaúj- Zemplén megyei I. osztályú labdarúgó bajnokságban. A kövesdi rangadón pon­tosztozkodás született, miközben a szik­szóiak megőrizték veretlenségüket. Az üldözők közül a mádiak és a felsőzsol- caiak nyertek. Eredmények: Mezőkövesd-Szikszó 2-2 (0-1). Mezőkövesd, 1500 néző. Vezette: Kálmán. Mezőkövesd: Póta - Baranyi, Balogh, Nyeste, Bodnár, Su­gár, Albu, Bádea, Bohán, Birinyi, Bóta. Edző: Újvárosi László. Szikszó: Czeglédy - Szobócz- ki Cs., Szentiványi, Szobóczki Z., Bódi I. (Ba­lázs), Szűcs (Radaksz), Bodnár, Müller, Bódi R., Mida, Vígh. Edző: Kőrössy Pál. G.: Albu, Bádea, illetve Bódi R. (2). Jók: Balogh, Albu, il­letve Bódi R., Szobóczki Z., Bódi I., Müller, Vígh. Ifi: 1-0. Siegel SE-Sajóbábony 2-0 (1-0). Felsőzsolca, 400 néző. Vezette: Galanics. Siegel SE: Grol- musz - Bóni, Leskó (Jáborcsik), Molnár, Gonda, Borbély, Lippai, Rácz, Nagy Zs., Sramkó (Tóth G.), Dóri. Edző: Leskó Zoltán. Sajóbábony: Re- gec - Csanya, Tóth I., Braun, Lakatos J., Lipták, Budai, Sivák, Nyeső, Szántó, Herbák. Edző: Ka­pitány Béla. G.: Leskó (11-esből), Nagy Zs. Jók: Bóni, Molnár, Borbély, Rácz, illetve Tóth I., Bra­un, Szántó, Budai. Ifi: 3-0. Tomor-Lak-Gönc 2-0 (2-0). Lak, 250 néző. Vezette: Pecze. Tomor-Lak: Drótos N. - Bar- barics, Mogyoró II., Takács, Csorba, Tőszegi, Mogyoró L, Tóth, Kádas (Ladányi), Palóczi (Drótos P.), Kótai. Edző: Szilvái Attila. Gönc: Tóth - Majoros, Kutasi, Kopcsó, Léport (Koz­mán), Molnár, Csányi, Csontos, Burka, Feke­te, Rostás. Edző: Puskás László. G.: Kótai (2). Kiállítva: Barbarics, illetve Majoros. Jók: Csorba, Mogyoró L, Kótai, Mogyoró II., illetve Léport, Csontos. Ifi: 3-3. Hejőcsaba-Mád 1-2 (1-1). Miskolc, hejőcsa- bai sporttelep, 300 néző. Vezette: Petus. Hejő- csaba: Juhász - Nagy Z., Zsámba, Mózsik, Tulai, Jáborcsik, Kiss Z., Kiss Cs., Kepecs, Karlecz, Hoffmann. Edző: Szűcs István. Mád: Kiss A. - Majoros (Furka), Báli, Szamosi, Thury, Tatárka (Galajda), Paksi, Bodnár (Kal­már), Nagy Zs., Krompák, Vidinczei. Edző: Szabó János. G.: Kiss Z., illetve Nagy Zs., Vi­dinczei. Jók: Juhász, Mózsik, Tulai, Kiss Cs., illetve Szamosi, Paksi, Nagy Zs., Vidinczei, Báli, Furka. Ifi: 1-5. Mezőcsát-Borsodnádasd 2-1 (1-0). Mező­csát, 300 néző. Vezette: Jakab. Mezőcsát: Kiss - Dósa, Molnár, Jezoviczki, Keresztúri, Újvárosi, Rontó, Szombati, Kántor, Bubenko (Kojsza), Potyka. Edző: Kápolnai László. Bor- sodnádasd: Debrődi - Magos, Alexa, Barna, Jakab (Szabó), Sztasák (Nagy), Berki (Kóczi- án), Keresztes, Káplár, Kolenicska, Mocsárkó. Edző: Bilesch Gyula. G.: Rontó, Szombati, il­letve Mocsárkó. Jók: Dósa, Jezoviczki, Újvárosi, Szombati, illetve senki. Ifi: 5-0-ás ál­lásnál félbeszakadt. Borsodszentgyörgy-Halmaj 5-0 (1-0). Bor­sodszentgyörgy, 250 néző. Vezette: Fischer. Borsodszentgyörgy: Balázs - Vincze, Ha­lász, Lukács, Csépányi, Oravecz, Kakukk, Bí­ró, Mihalcsák (Tengely), Kovács, Mocsárkó, Horváth (Németh I.). Edző: Kasza János. Hal- maj: Tamás - Juhász E., Juhász I., Mika, Kecskés, Bitó, Köteles, Tumyánszki, Gulyás (Kiss), Parkánszki, Varga. Edző: Becse László. G.: Bíró (3), Halász, Kovács. Jók: Vincze, Ha­lász, Bíró, Mocsárkó, illetve senki. Ifi: 5-0. Abaújszántó-Sárospatak 1-0 (1-0). Abaúj- szántó, 200 néző. Vezette: Molnár. Abaújszán- tó: Posta - Kocsis J., Szabó, Erdősi Cs., Ko- nyecsnyik, Huszák, Tuhtarov (Soltész P.), Gaál, Trubnikov, Erdősi J., Kocsis B. Edző: Krompaszky Gyula. Sárospatak: Frikker I. - Pauleczki, Demkovics, Kerchner, Egyed (Si- korszki), Rák, Rácz, Hanuder, Frikker L. (Géczi), Beimli, Wächter G. Edző: Kelsánszky György. G.: Szabó. Jók: Szabó, Huszák, Kocsis B., Kocsis J., Gaál, Erdősi I., illetve Pauleczki, Kerchner. Ifi: 0-1. Putnok-Sátoraljaújhely 0-1 (0-0). Putnok, 100 néző. Vezette: Balázs. Putnok: Káló - Kis- pál, Deák (Szunyái), Horkay, Vincze, Pápista, Kéinéndi, Szögedi, Bodnár, Klement, Kozma (Váradi). Edző: Pápista Aladár. Sátoraljaúj­hely: Szakái - Krenyitzky, Bordás, Barna, Bodnár, Repka, Fodor, Varga, Horgonyi, Trembulyák, Szoták. Edző: Szakái Miklós. G.: Trembulyák. Kiállítva: Kispál, Szunyái. Jók: Káló, Szögedi, illetve az egész csapat. Ifi: 2-2. Karcsa-Sáta 1-2 (1-0). Karcsa, 200 néző. Ve­zette: Ortó. Karcsa: Varga - Váradi, Baba I., Nagy, Benő, Baba J., Kocsmárszki, Dakos, Ko­vács (Pásztor), György, Kelemen. Edző: Baba János. Sáta: Hollósi - Németh, Bóna, Tóth T., Füijes, Molnár, Karóczkai, Tóth G. (Albert), Szloboda, Balogh, Bíró. Edző: Békési György. G.: Kovács, illetve Bíró, Albert. Kiállítva: Vá­radi. Jók: senki, illetve az egész csapat. Ifi: 0-0. Fontos pontokat gyűjtött az Ózd NB III, Tisza csoport: a BÉV SC és az Encs otthoni kudarca A miskolciak csatára elől fejeli el a labdát a vendégek védője a BÉV SC-Nyírbátor találkozón Fotó: Mák József Encs, Ózd, Miskolc, Nyíregyhá­za, Szolnok (ÉM - KT) - A 24. for­duló mérkőzéseit játszották le az NB III-as labdarúgó bajnok­ság Tisza csoportjában. A kiesés elkerüléséért küzdő BÉV SC és az Encs hazai környezetben szenvedett érzékeny vereséget. Ózdi FC-Edelény 3-2 (2-1). Ózd, 500 néző. Vezette: Karácsony. Ózd: Dancsok - Kiss, Kertész, Agócs, Bu­lavin, Kozma, Tokár (Majtényi), Magyar (Paulovics), Konyha (Füle­ld), Herczeg, Komyijenko. Edző: Bí­ró István. Edelény: Mag - Simkó, Takács, Bósa, Almási, Rákos, Far­kas, Turcsik, Bede (Zilahi), Marsai­ké (Tiszóczki), Kovács. Edző: Kocsi József. A gólok története, 10. perc: Bede két csel után 14 méterről a jobb sarokba lőtt, 0-1. 21. perc: Bu­lavin 16 méterről, félfordulattal a jobb felső sarokba lőtt, 1-1. 30. perc: egy kipattanó labdát Konyha 17 méterről a bal felső sarokba lőtt, 2- 1. 58. perc: Kozma jobb oldali be­adását Konyha a bal sarokba he­lyezte, 3-1. 80. perc: Zilahi elfutott, laposan belőtte a labdát és a pettyes Agócsról pattant a kapuba, öngól, 3- 2. A változatos és jó iramú mérkő­zésen nehezen nyertek a hazaiak. Kiállítva: Almási, a 65. percben. Jók: Konyha, illetve Mag, Bede, Turcsik, Kovács. Ifi: 7-0. Nagykálló-Tiszaújváros 3-2 (1-1). Nagykálló, 600 néző. Vezette: Nagy. Tiszaújváros: Bán - Pékár (Gulyás), Riskó, Molnár, Tömöri, Szőke, Horváth (Versényi), Járai, Papp, Mészáros, Bordás. Edző: Szép Imre. A gólok története, 25. perc: Vágó szögletét Balogh 3 méterről fe­jelte a hálóba, 1-0. 33. perc; szabad­rúgás után Papp volt eredményes, 1- 1. 61. perc: Polonkai tálalt Vágó elé, aki 12 méterről lőtt a kapuba, 2- 1. 68. perc: ismét Polonkai volt a főszereplő: labdáját Spisák 20 mé­terről lőtte a hálóba, 3-1. 80. perc: egy ártatlan helyzetből a szemfüles Papp lőtt a kapuba, 3-2. A csúszós talajon kiegyenlített játékot láthat­tak a nézők. A vendégek közel áll­tak a pontszerzéshez. Jók: Molnár, Tömöri, Papp. Ifi: 0-10. Borsodi Építők Volán - Nyírbá­tor 1-2 (0-0). Miskolc, népkerti sporttelep, 300 néző. Vezette: Kiss J. BÉV SC: Grolmusz - Fenyvesi, Me­ző, Pós, Szabó V., Sverla, Lasztóczi (Szabó J.), Agárdi, Lója, Lehoczki, Berecz. Edző: Demeter István. A gó­lok története, 52. perc: Lója kilépett a védők közül és 14 méterről a ka­puba emelt, 1-0. 63. perc: kapu előt­ti kavarodás után Kertész 8 méter­ről a léc alá vágta a labdát, 1-1. 85. perc: jobb oldali beadást követően Kertész 3 méterről a kapuba kotor­ta a labdát, 1-2. A játék képe és a gólhelyzetek alapján a döntetlen re­álisabb lett volna. Jók: Fenyvesi, Lasztóczi. Ifi: 1-2. Encsi VSC - Vámospércs 0-1 (0-0). Encs, 700 néző. Vezette: Nagy J. Encs: Kiss - Nagy, Szentidai, Varga B., Planéta, Orosz, Tóth, Zsi­ga (Csorba), Smolniczki, Kotula (Homyák), Szegedi. Edző: Orlóczki Tibor. A gól története, 61. perc: Csarkó lövése Kiss előtt megpat­tant és a kapuba került, 0-1. Ala­csony színvonalú találkozó. A haza­iak lélektelenül futballoztak, és ve­reségük nagyon érzékenyen érint­heti majd őket a végelszámoláskor. Jó: Szegedi. Ifi: 11-0. Mátészalka - Szerencs-Balox VSE 2-1 (1-0). Mátészalka, 500 né­ző. Vezette: Sápi. Szerencs: Rus - Olajos, Bacsó (Andor), Biszku, Szántó, Balogh, Haraszin, Kund- rák, Koszta, Igó, Turbucz. Edző: Földesi Károly. A gólok története, 23. perc: Krizán 30 méteres szabad­rúgása kipattant a kapusról és Sira 8 méterről lőtt a hálóba, 1-0. 52. perc: Krasznai fűtött el, beadását pedig Oláh 10 méterről juttatta a hálóba, 2-0. 54. perc: a védők buk­tatták Turbuczot. A megítélt 11-est Koszta értékesítette, 2-1. A hazaiak akár nagyobb különbséggel is nyer­hettek volna. (A szerencsi jókat nem kaptuk meg.) Ifi: 7-1. További eredmények: Kunhegyes-Sényő 0-1 (0-1). Ifi: 5-2. Rakamaz-Karcag 0-0. Ifi: 0-0. Tiszafüred-Kisvárda 0-0. Ifi: 9-1. Angyalföldön lassan megnyugodhatnak Budapest (MTI) - A labdarúgó NB I. 25. fordulójában tovább növelte előnyét a listavezető Ferencváros. A zöld-fehérek immár 10 ponttal elő­zik meg az újpestieket, akik a tava­szi idényben egyre-másra hullatják pontjaikat. A Garami-legénység ezúttal Debrecenben szenvedett ve­reséget, míg a ferencvárosiak Pé­csett jutottak három ponthoz. A Me- csek-aljiak szinte végig vezettek, ám a hajrában két perc leforgása alatt kétszer rezdült a hálójuk. Akasztón mindkét félnek jutott pont, ennek azonban Sándor István csapata nem igazán örült. Nicsenko folytatta a gólgyártást, a másik ol­dalon Kasza jeleskedett. Hosszú he­tek kispesti nyeretlenségi sorozata szakadt meg, a vasutasok csekély ellenállást tanúsítottak. Nem tu­dott nyerni a zalai rangadón a Nagykanizsa, s ez kevés jót ígér a folytatásra. A csepeliek is vehetnek egy nagy levegőt, de idejük csak a szussza- násra elegendő, mert még túlságo­san közeli a veszedelmes zóna. Fur­csa dolgokat produkál mostanság a Vasas... A Pécsett aratott győzelmet sokan megkérdőjelezték, talán egyáltalán nem alaptalanul. Ezút­tal a soproniakat húzta az ág, pon­tosabban a játékvezető, aki elenge­dett egy lest, a vége előtt egy (!) perccel pedig jószívűen adott egy ti­zenegyest a fővárosiaknak. Azt mondani sem kell, hogy mindkét szituációból gólt ért el Illovszky Ru­di bácsi legénysége... Eredmények: Debreceni VSC - UTE-Novabau 1-0 (1-0). G.: Arany. Nagykanizsai Olajbányász SE - Zalaegerszegi TE 1-1 (0-1). G.: Hegedűs, illetve Preisinger. PMSC-Fordan - Ferencváros 1- 2 (1-0). G.: Ulveczki, illetve Kopu- novics, Nagy Zs. Stadler FC - Vác FC-Samsung 2- 2 (0-1). G.: Nicsenko (2), illetve íCcLSZcl (2) Kispest HFC - BVSC-Dreher 2-0 (0-0). G.: Hahn (2). Vasas - Soproni LC 2-1 (1-0). G.: Vincze, Máriási (11-esből), illetve Árgyelán. A Győri FC - Békéscsaba találkozót ma este 7 órától játsszák, a mérkő­zést a televízió is közvetíti. Hazai pályán nagyot botlott a Köln Hamburg, Miskolc (ÉM - DL) - Németország: A labdarúgó Bundesligában a 30. fordulót rendezték meg. Az élre került Bremen nem tévesztett, őrzi egypontos előnyét. Bomba meglepetés a Duisburg fölé­nyes kölni sikere. Kellemetlen meglepetés érte a Karlsruhe gárdáját, pedig Winfried Schäfer edző legénysége hazai kör­nyezetben szerepelt. Edgar Schmitt ezúttal lehetőséghez jutott, s ezt két góllal hálálta meg. Euro Eddy pro­dukciója csak szépségflastromot je­lentett, ugyanis a gyógyszergyáriak között Ulf Kirsten remekelt. A csa­tár három gólt ért el, a negyediket Völler jegyezte. A hajrában No­wotny (Karlsruhe) a kiállítás sorsá­ra jutott, így a 26 ezres publikum fájdalmára esély sem nyílt az egyenlítésre. Krefeldben meghűlt a vér a szur­kolók ereiben, ugyanis a 20. perc­ben Beuchel a már régen kiesett Dresdent juttatta előnyhöz. A nagy lendülettel rohamozó hazaiak nem ijedtek meg, Feldhoff, Bittengel és Passlack találataival a maguk javá­ra fordították az eredményt. A Dresden az idei bajnokságban 21. alkalommal zárt győzelem nélkül, az Uerdingen viszont lélegzethez ju­tott. Passlack 100. mérkőzését ját­szotta, s a jubileumot góllal sikerült emlékezetessé tennie. Hazai pályán botlott nagyot az FC Köln! A kiesés ellen hadakozó Duisburg Nijhuis, Hopp és Löbe gól­jaival intézte el a túlságosan nagy mellénnyel pályára lépő kecskése­ket. Frankfurtban sem volt ok a fel­hőtlen mulatozásra, s erről Andreas Köpke, a válogatott 33 esztendős kapusa gondoskodott, aki ritkán látható ügyetlen mozdulattal ejtett saját hálójába egy látszólag ártal­matlan beadást. A Freiburg ezzel nyert, s biztos UEFA Kupa-résztve­vőnek számít. Dortmundban pattanásig feszül­tek az indulatok, ezt három kiállí­tás jelzi. A Hitzfeld-legénység sike­re nem maradt el, de a hátrány to­vábbra is egy pont, mert a Bremen nem tévesztett lépést. A zöld-fehé­rek Stuttgartban szereztek négy gólt (Hobsch kétszer, Bode és Basler egyszer-egyszer volt eredményes) és sikerük még nagyobb is lehetett vol­na, ha a játékvezető nem „felejt el” megadni nekik két jogos tizen­egyest... Eredmények: Bundesliga I.: 1860 München - Hamburg 1-1. B. Uerdingen - D. Dresden 3-1. Karlsruher SC - B. Leverkusen 2-4. E. Frankfurt - Freiburg 1-2. Kaiserslautern ­Mönchengladbach 2-2. Stuttgart - W. Bremen 1-4. FC Köln - Duisburg 0- 3. B. Dortmund - Bochum 3-1. Schalke - Bayern München. Vezet a Bremen (44), második a Dortmund (43), harmadik a Freiburg (41). Bundesliga H.: Wattenscheid - FC Homburg 4-2. Saarbrücken - Wolfs­burg 0-0. Hertha BSC - Mainz 1-1. Leipzig - Meppen 0-0. Chemnitz - H. Rostock 1-1. Nürnberg - Zwic­kau 1-1. Hannover - FSV Frankfurt 7-0. St. Pauli - Fortuna Köln 2-0. A Düsseldorf - Mannheim találkozót hétfőn este játsszák. Róma (ANSA) - Olaszország: A tálján bajnokságban is pályára lép­tek a csapatok. A hátsó régióban még több csapatot fenyeget a kiesés veszélye, de lassan tisztázódnak a vitás kérdések. Az UEFA Kupa döntőjének visszavágójára készülő felek egyaránt besöpörték a 3-3 pontot. Eredmények: A-osztály: Brescia - Napoli.1-2, Cagliari - Sampdoria 0-2, Foggia - Fiorentina 2-1, Lazio - Intemazio- nale 4-1, AC Milan - AS Roma. 1- 0,Torino - Cremonese 1-1, Genoa - Juventus 0-4, Padova - Reggiana 3-0, AC Parma — Bari 1-0. Vezet a Juventus (67), második a Parma (60), harmadik a Milan (57). Utcai futóverseny Miskolc (ÉM) - A megyeszékhe­lyen 33 iskola, 616 indulója állt rajt­hoz az utcai fűtóversenyen. A leg; több gyereket (190 főt) a Ferenczx Egészségügyi Szakiskola mozgósí­tott. A győztesek, középiskolások, fiúk: Tóth (Gépipari). Leányok: Lu- binszky (Kilián). Általános iskolá­sok, felsősök, fiúk: Simon (40-es). Leányok: Bargó (Matura G.). Alsó­sok, fiúk: Babies (45-ös). Leányok: Patisz (Katolikus G.). Felnőtt férfi­ak: Tóth. Seniorok: Boross. Tenisznapközi Miskolc (ÉM) - Lovaglással „fű­szerezett” tenisznapközit szervez az általános iskolai tanulók részére a Junior SC. A tusnusok: június 12-től július 28-ig - ötnaponként. A prog­ramban napi négyórás csoportos te­niszoktatás, heti hatórás lovaglás és napi háromszori étkezés szerepel majd. Ajelentkezési díj hetente 4300 forint. Az érdeklődőket a Junior Te­nisz Club Győri kapui pályáin min­den nap 14 óra után várják. Kubai aranyak Berlin (MTI) - Az ökölvívó-világ; bajnokság első napi küzdelmei kubai fölényt hoztak. A hat aranyéremből három jutott a karibi ország ökölví­vóinak, míg egyet-egyet orosz, ro­mán, illetve bolgár bokszoló vihetett haza. A nehézsúlyú kubai Felix Sa; von immár ötödik világbajnoki aranyérmét nyerte, ami egyedülálló az amatőr boksz történetében. Két honfitársa, Juan és Ariel Hernandez is meg tudta védeni világelsőségét. Street soccer Miskolc (ÉM) - Puma street soccer néven utcai labdarúgó-bajnokságot írtak ki a 10-13 éves korosztály ré­szére. A selejtezőkre az ország ti­zenkét városában május-júniusban kerül sor, az országos döntőt Buda­pesten, az európait pedig Berlinben tartják meg. A miskolci tornát má­jus 15-én, hétfőn a Megyei Könyv­tár előtti téren 9 órától tekinthetik meg az érdeklődők. A versenyen ti­zenkét csapat vesz részt. Kézilabda NB n Mezőkövesd, Ózd, Kazincbarci­ka, Miskolc (ÉM) - Eredmények az NB Il-es kézilabda bajnokságok­ból: Miskolci Honvéd-Kórház Nádudvar 19-13 (8-3). Miskolc, női. Ld.: Fodor (9), Kovács (4), Kom- lósi (3), Veres (2). Jók: Szepesi, Ko­vács, Komlósi, Nagy, Tompa, Fodor, Demeter, Veres, Béres, Simon, Be­nes. A miskolciak megérezték a mérkőzés fontosságát, jó játékkal és remek védekezéssel a várttól köny- nyebb győzelmet arattak. Lyukóbányai Bányász-Bogáti SE 24-24 (13-14). Miskolc, férfi- Ld.: Üveges (10), Takács (5), Kecs­keméti (3). Jók: Kovács S., Üveges. Két perccel a vége előtt a miskolci­ak még két góllal vezettek, a ven­dégek mégis megszerezték az egyik pontot. Ózdvidéki Bányász-Pilisvörös- vár 20-17 (8-10). Ózd, férfi. Ld.: Varga (6), Móra (4), Csorna, Stáb (3-3). Jók: Varga, Stáb, Csorna. Az első félidőben idegesen játszottak a hazaiak, a szünet után viszont ma­gukra találtak és lendületes játék­kal rászolgáltak a sikerre. Mezőkövesdi KC-Balmazújvá' ros 22-23 (10-14). Mezőkövesd, fér­fi. LcL; Fügedi (8), Mikulás, Rózsa (4-4). Átlagon felüli egyéni teljesít­mény nem akadt. A hazaiak a szü­net után jól küzdöttek és közel áll­tak a pontszerzéshez. Kazincbarcikai Kinizsi-Vásá- rosnamény 7-19 (2-8). Kazincbar­cika, női. Ld.: Varga, Tóth K (2-2)- Jó: nincs. A tartalékosán szereplő Kinizsi nem tudta felvenni a ver­senyt a vendégekkel. Miskolci VSC-Pilisszentiván 19-17 (10-9). Miskolc, női. Ld.: Kis- gergely (7), Rab (4). Jók: a csapat valamennyi tagja. A vasutasok nagy lelkesedéssel és akarással ját­szottak, rászolgáltak a győzelemre. Ózdi Lakóterületi SE-Dorog 25-22 (10-10). Ózd, női. Ld.: Bolyki (10), Kerekesné (7), Csörgőné (4), Pribék (3). Jók: a legjobb gólszer­zők. Az első félidőben hol az egyik, hol a másik csapat vezetett. Az 52- percben a hazaiak már 5 góllal el­húztak, és végül biztosan nyertek-