Észak-Magyarország, 1981. november (37. évfolyam, 257-280. szám)

1981-11-24 / 275. szám

1981. november 24., kedd ÉSZAK-MAGYARORSZAG 7 SPORT SPORT SPORT Labdarúgás, NB fi. N a ptá r _________ 1 981. november 24-.. kedd A nap kelt«: 7.R; nyugt»: 1C.M órakor A hold kelte: 4.26; nyugta: 15.24 órakor Névnap: Emma Évforduló_________ J . SE —D. Kinizsi 1-1 (0 0) A honvédcsapat sokat támadott és több gólhelyzetet is teremtett. Képünkön mozgalmas jelenet látható a Kinizsi kapuja előtt. Varga, a debreceniek kapusa kifutva tisztáz a hazai csatárok elő!. Temesi László felvétele Százötven évvel ezelőtt, 1831. november 24-én számolt be az elektromágneses .indukcióra vonatkozó kísérleteiről Mi­chael Faraday, angol fizikus, aki 1791. szeptember 22-én szü­letett, a London melletti Newington városka patkolókovácsá­nak gyermekeként, és 76 éves korában, 1867-ben halt meg. Időjárás_______ V árható időjárás ma estig: változóan felhős idő, számotte­vő eső nélkül, reggel, főként északkeleten és délnyugaton he­lyenként köd. Élénk, időnként megerősödő délnyugati szél. Várható legmagasabb nappali hőmérséklet: általában 12 és 17 fok között, de a tartósan párás, ködös helyeken csak 10 fok BORSODI VOT-iAN—BOTTSODI BÁNYÁSZ 1-0 (1-0). Sajószeaitpé- ter. tí(K> néző. Vezette: Mónival. B. Volán: Kiss — Tamás, Sverla, Lugosi, Szanyó, Bodnár (Tóth), Kőhalmi, Galló. Varga, Veres, Csányl. Edző: Balázsi István. B. Bányász: Koszta — Dalnoki. Pa- lágyi. Szegő, Szabó, Kovács I. (Puskás), Budai, Kovács II., Ol­dal, PlodÁr, Pócs (István). Edző: Balogh Zoltán. A gól története: 15. porc; Bod­nár jobb oldaLi szögletét Csányi 4 méterről vágta a rövid sarokba, 1-0. Magas színvonal ás ,1ó Inam jellemezte a mérkőzést A vendé­gek nyílt cd sakkal támadtak, töb­bet kezdeményeztek és rászolgál­tak a győzelemre. Jók • a vendég­csapat valamennyi tagja átlagon felüli teljesítményt nyújtott, il­letve Szabó, Kovács II.. Plotár. Ifi: 1-1. salgötarjAni síküveg­gyár— SAJÖBABONY o-o. Sal­gótarján, 300 néző. Vezette: Da- rók. Saj óbábom y: Gyovai — Jó­nás, Benkő, Svak, Kecskés. Ke~ recsényi. Nagy, Lintner (Palás- thy). Grolmusz (Tóth). Bodri, KJss. Edző; Báláz« András. Nagyinamú, kemény mérkőzést Vívott a két csapat. A vendége­ket jó néhány játékvezetői téve­dés sújtotta, de az erodmén# mindenképpen igazságos. Jók: Jónás, Benkő, Svak, Kerecsényi. Ifi; 1-2. OLEFIN SC—SALGÖTARJANI ÖTVÖZETGYAR 2-0 (0-0). Zagy­varóna, 200 néző. Vezette: Pólóm- lead. Olefin SC; Bodolai I. — Szi­lágyi, Locher, Vanczó. Paulovics, Bodolai II., Tóm esz (Lázár), Ré­pás! II., Korhűt, Lukács, Jávorsz- ky (Sztamkó). Edző: Darabos At­tila. A gólok története. W. porc: Kor- hutot a hazai védők egyesült erő­vel felvágták a 16-oson belül. A megítélt 11-est Sztankó értékesí­tette, 1-0. 83. perc: Sztarwkó szög­lete után a labda átszállt a vé­dők feje felett. Lázár érkezett, és közelről fejelt a hálóba, »-o. Töb­bet támadtak a vendégek, rá­szolgáltak a győzelemre. Jók: a lenln városi együttes vMteroewy- nyi tagja dicséretet érdemel. Ifi: 12-1. RECSKI fc&CBáNT A3»—B08­BODN ADASD 5-0 (2-0). Rocat UK) néző. Vezette: Enreiter. Bor- Eodnádasd: Bodnár (Molnár) — Vámo» IL. Fükő, Plachy, Túrád, Vincze, Varga. Ensek. Vámos L, Kasza, Keós. Edző; S&endrel Bé­la. A gókJfc története: 5. porc: Baá oldali beadásra Bódl n. érkezett és lesgyanús helyzetből talált a kapu bal oldalába, 1-0. 35. perc: Pereze nyilvánvaló leahelyzeibesn kapott labdát, elvitte a védők kö­zött es közelről lőtt a hálóba, 2-0. 60 perc: Bódi I. 18 méteres sza­badrúgása a léc alatt vágódott a kapuba, 3-0. 65. perc; Bal oldali hazai akció Ben csők feje­lje jutott a nádasdd hálóba. 4-0. 89. perc: Hámét a bal oldalról szállt középre a beadás. Boncsok nem hibázott, 5-0. Súlyee vere­séget szenvedett az enerváltan játszó és Idők.Őzönként alárendelt szerepre kényszerülő vendégcsa­pat. s ezen az sem sokat enyhít, hogy az első két gólt súlyos já­tékvezetői tévedés eredményez­te. Jó: Vámos II. ItL; 4-1. SZÉCSÉNY—EDELÉNY 1-1 f0-l). Bzécsény, 500 néző. Vezette: Bo- ross. Edelény: Banga — Turcsik, Bacsó, Major, Kendi, Ragyina, Lengyel, Drótos. Németh (Szűcs), Kleiber. Hubi. Edző: Hajas Imre. A gólok története. 35. perc: A tétovázó védők közül Kledber el­vitte a labdát, és a Did sarokba gurított, 0-1. 85. perc*. Szcrémi be­adását Wágner az ötösről íerjelte a kapuba. 1-1. Az első félidőben a hazaiak meddő mezónyíölényre tettek szert, az edelényi ellen­támadások azonban veszélyeseb­bek voltak. Közepes iram és szín­vonal jellemezte az összecsapást, igazságos a döntetlen. Jók: Ban­ga, Kendi, Lengyel, Kleiber. Ifi: 3-o. * További eredmények; Bélapát­falva—Hatvan 1-1. Romhány— Pobőfibánya H. Nagybátony— Bírok 4-1. TERÜLETI BAJNOKSÁG 1. Hatvan 15 10 3 2 32-12 23 2. Nagybótony 15 9 2 4 36-17 20 3. B. Volán 15 7 6 2 26-18 20 4. Edelény 15 8 3 4 24-16 19 5. Recsk 15 9 — 6 27-18 18 6. llélapátf. 15 6 5 4 26-19 17 7. Salg. Stküv. 15 5 7 3 24-19 17 8. Komhány 15 6 4 5 19-21 16 9. Olefin SC 15 7 1 7 22-20 15 10. S.-bábony 15 5 5 5 16-17 15 11. B.-nádast! 15 6 2 7 22-23 14 12. B. Bányász 15 5 3 7 19-20 13 13. Pctőfibánya 15 3 6 6 12-28 12 14. Szécsény 15 2 5 8 15-24 9 15. Sírok 15 2 5 8 14-28 9 14. Salg. ütv. 15 — 3 12 9-43 3 H. Papp Miskolc, 1000 néző. Vezette: Ja- czina. H. Papp J. SE: Gulyá« — Ko­vács. Juhász, Uabcsáxi, Földhá- zi — Fábri, Kapus, Andirkó — Jánosi (Eoskó, a 46. porcben). Munkácsi, Bánik (C/.él, a 46. perc­ben). Edző: Vágó György A találkozó előtt köszöntötték a napokban leszerelő Gulyást, va­lamint a februárban távozó Föld- házát, Bukovicsot. Juhászt Bnb- csánt. Kapust. Fábrit. Daiiákot és Munkácsit, a.lcik bajnoki találko­zón utoljára húzták fel a honvéd­csapat mezét. A 16. percben Kapus sorra cse­lezte ki az ötösön a Kinizsi-védő­ket, akii: végül szerelni tudták. A 27. percben Munkácsi talált a há­lóba, de Jaczána már korábbam, les címén szabadrúgást ítélt a vendégek javara. Két perccel ké­sőbb Kapus került gólhelyzetbe, öt méterről lőhetett volna, de önzetlenül továbbadta a labdát, és a kilépő védők tisztázni tud­tak. A 38. percben Andirkó 20 méteres kapáslövése centiméte­rekkel kerülte el a jobb felső sar­kot. A 42. percben Földházi tört előre, két csel után lövöheiyzet- be került. 16 méterről célozta meg a kaput, a Labda a jobb sarok mellett vágódott ki. Egy perccel később az ellentámadás után Sza­bó 12 méterről mellé lőtt. Az 55. percben Kapus a félpá­lyától hosszú keresztlabdával in­dította Czélt. A csere játékos a 16-os bal oldala és az oldalvo­nal közelében összecsapott a vé­dőtökéi, majd Fálvd rié került a pettyes. A középpályás felmé­rőit, észrevette, hogy Kapust fe­dezetlenül hagyták a debreceniek, eléje gurított, s Kapus 17 méter­ről, jobbal, óriási gólt ..ragasz­tott** a léc alá, 1-0. Nem sokkal később Munkácsi átadását Czséfl 12 méterről a bal kapufára vágta . .. (A találkozó legnagyobb gólhely­zete volt.) A 80. percbem Babosán eesabálytaWikodott a Papp J. BE Szolnoki fteeM, «88 eM. Veaette: T*m- H­KV8JS: Kjum — teflbooy», Tóth, Hdgert, Fodor — Kiss (Asszony a 79. percben). Kálmán, Majoros — Kolcszárik, Gere, Szép. Edző: Frenkó László. Verőfényes napoütén, tavewzáas időjárás és kitűnő talajú pálya fogadta a Tisza-Ligeti stadionban a szezonzáró mérkőzésen a két csapatot. A hazaiak nagy Iram­ban. 8 meglehetősen keményen kezdtek. Az első 20 percben gyors támadásokat vezettek, de a KV SE védelme — ebben az időszakban a középpályások közül Kiss és Majoros is a védők aegiiségére volt — biztosan hárított. A szol­nokiak gyakran túl keményen játszottak, ám a sorozatos sza­bály talanságoK fölött Tompa szemet hunyt. A kazincbarcikai­ak fokozatosan átvették a játék irányítását, a széleken indítottak támad ásókat és a kapu ebé be­ívelt labdákkal próbálkoztak be­vonni a hazaiak hálóját. A 36. percben Kiss, majd két perccel később Szép került heflyzetbe, ám lövés helyett még „Igazítani” akart a labdán. Szünet után a KVSE kezdemé­nyezett többet. Tovább fokozták az iramot, noéc mozgással eLsza­rosi «portosam ok ban került sor a Középiskolás Kupa megyei dön­tőjére. A nők mezőnyéből a ka­zincbarcikai Egészségügyi Szak­középiskola és a Földes Ferenc Gimnázium, a férfiak mezőnyé­ből pedig a 3-as számú Szakkö­zépiskola és a Földe« Ferenc Gimnázium jutott tovább és sze­repelhet majd a területű döntő­ben. TOLLASLABDA. Hatvanban or­szágos II. osztályú felnőtt ver­senyt rendeztek. Eredmények, női egyéni; 1. Tamók. Férfi egyé­ni: 2. Zoványi, 3 Novrtk. Női pá­ros: 3. Tamók, Körömi Férfipá­ros ; 2. Nóvák, Balajtd. Vegyes pá­ros; 1. Novák. Tamók. 2. Zxwányi. Sípos (valamennyi a Honvéd Papp József SE, Sípos pedig a Nyír­egyházi VSSC sportolója). ASZTALITENISZ. Miskolcon ren­dezték meg a városi és a Bor­sod megyei II 6» III. osztályú egyéni bajnokságokat. Eredmé­nyek, a győztesek. Miskolc vá­kapújától 16 méterre. A Hazaiak rendezgették sorfalukat, közben Hal la jobbal a sorfal fölött a ka­pu jobb oldalába csavarta a lab­dát, 1-1. A 84. percben Lesöoó te­jese a Kinizsi kapusát érintve, alig kerülte el a jobb aaricot, majd nem sokkal a lefújás előtt, a gólvonalról is menteni tudtak a vendégek. Remek időben, viszonylag jó ta­lajú pályáin, változatos találkozót vívtak a csapatok. Mindkét együt­tes nyílt sisakkal játszott, ennek ellenére kevés gólhelyzet alakult ki. mórt a védelmek biztosam zár­tak. A Honvéd egy árnyalattal többet kezdeményezett, de körül- nvénycB akcióit nem káks-hette sabb gólhelyzeteket is sorra ki­hagytak. Az 50. percben Gere a 11-esről lőtt a kapu fölé, öt perc­cel később Szép futott el a jobb szélen, az alapvonaltól középre adta a Labdát, ám Gere mintegy 7 méterről a bal kapufa nveJlé lőtt. A hí*üAiak a 61. percben ve­szélyes táinadást indítottak. Ka­sza szögletre ütötte a Labdát. Egy perccel később Fodor egy lépésre a gólvonaltól tisztázott. A 68. percben Szép vitte fel a labdát a bal szélen, beívelt, és Gorét a 16- oson belül, kecsegtető helyzetben fellökték, ám Tompa továbbot intett.. • Egyre változatosabb. könd el­mésebb lett a találkozó. A 70. percben Gere beadását Szép a gólvonaltól egy lépésre hibázta el, két perc elteltével pedig Kál­mán alig lőtt a bal kapufa mel­lé. A 74.. majd a 87. percben Ka­sza bravúrral mentett. A 80. perc­ben Fodor 20 méteres, nagy ere­jű szabadrúgása után a labda a felső lécről vágódott vissza a me­zőnybe. A gyengélkedő S®ohx*fc ottho­nában mindenképpen egy pont megszerzésében reménykedtek a kazincbarcikaiak. Az első 20 per­cet leszámítva, a KVSE-nek „állt” a mérkőzés. Sajnos, az idény zá­ros! bajnokság. I. osztályú férfi egyéni; Nagy (MEMTE). II. osz­tályú női egyéni: Széles (MEM­TE). III. oszt. férfi egyéni: Molnár (MEMTE). III. oszt. női egyéni: Karádl (MEMTE). Borsod megyei bajnokság. II. osztályú férfi eevé- ni: Laczkó (MÉMTE). n. osztá­lyú női egyéni: Kriston (MEM­TE). III. osztályú férfi egyéni: Nagy (MEMTE). III. osztályú női egyéni: Karádi (MEMTE). CSELGÁNCS. Miskolcon ren­dezték meg az úttörő-olimpia te­rületi döntőjét, melyen 142-en vettek részt. Eredmények, a Mis­kolci YSC sportolóinak helyezé­sed, 35 kg; 2 Nyeste (8-as Isko­la). 3. Pásztor (11-es iskola) és Végh (3-as Isakola). 4f) leg: 2. Ve­res (11-és Iskola) 44 kg: 2. Má­té (14-ob Iskola) 48 kg: 1. Pusz­tai (14-os Iskola). 56 kg: 1. Rácz (4-es Iskola). 60 kg: 3. Szőke (liv­es Iskola). 64 kg: 1. Horváth (13- as Iskola). 68 kg*. 2. Vass (30-as Iskola) +68 kg; 1. Lőve* (4-es Iskola). *ákor. A Kinizsi tetszetősebben adogatott, de kapura kevés ve­szélyt jelentett. A szünet után rit­kán látható nagy iram és küzde­lem alakult ki. A Papp SE nagy erővel rohamozott és akár több gólos előnyt is szerezhetett vol­na. A hazaiak vezető gólja után a Kinizsi beszorította ellenfeléi, egyenlítő „találata” is menet­rendszerűen érkezett. A végi baj­ra ismét a Honvédé volt. és nem sok hiányzott ahhoz, hogy a győztes gólt Is megszerezze. A ha­zaiak. helyzeteik alapján, köze­lebb álltak a két bajnoki ponthoz. Jók: Kapus, Juhász, Babosán, Kováé*. K. T. góllövés, pedig ritkán látható helyzeteket hagytask kihaaználat- LbOuL A közepes Iramú, nagy küz­delmet hozó találkozón a KV SE megérdemelten szerzett pontot és így a bajnoki táblázat 3, helyén folytathatják a tavaszi idényben. Az eddig lejátszott 15 találkozón egységes. Jó szellemű gárda be­nyomását keltette a kazincbarci­kai csapat. Jók: Kásám, Szobonym. Hékgcrt, Kálmán, Szép. F. «*. IfB n KELETI CSOPORT L Dobr. K. K 9 5 1 20-13 23 2. Eger 13 8 6 1 20-11 22 3. R. - baretten 15 8 4 3 24-12 20 4. 11 Mm. MSE 15 7 3 5 25-15 17 5. Gyula 15 7 3 5 24-19 17 6. Szabó L. SE 15 6 4 5 26-23 16 7. Szarvas Ifi 6 2 7 25-22 14 8. Debr. Unhr. 15 5 4 6 14-16 14 9. Papp J. SE 15 5 4 6 17-21 14 10. Szólnék 15 4 5 6 11-14 13 1L Asztalos SE 15 4 5 6 16-22 13 12. Bem J. SE 15 2 8 5 14-18 12 13. STC 15 3 6 6 13-19 12 14. Gyöngy öa 15 4 4 7 13-22 12 15. MVSC 15 3 5 7 18-33 11 16. Lehel SC 15 4 2 9 7-16 10 Kosárlabda Bp. Vasa., Izzó—Diósgyőri VTK 113-6« (42-40). Budapest. NB L női. Vezette: Král, Gddőíalvy. DVTK: Papp 12, Medgyesi 26, Win­ter 13, Molnár 2, Jászkia —. Cse­re: A romié 9, Spls&k 4, Hege­dűs —, Főnyi —. Edző: Baumarm Gáspár. A szünet után összerop­pant a vendégcsapat Ő3 ellenállás nélkül adta meg magát. A 47 pon­tos vereségre még a legpesszimis­tábbak sem számítottak ... Miskolci EAFC—Olefin SC 114-S4 (61-33). Miskolc. NB II térti. A MEAFC lényegesen nagyobb tu­dása pontokban Is kifejezésre ju­tott. Csapatából Fodor (24), Lő- rlncz (21), Bálák (IS) szerezte a legtöbb pontot. Miskolci EAFC—Olefin SC »9-34 (32-13). Miskolc, NB n. női. A lendületesen játszó miskolciak tetszés szerint érték el kosarai­kat. A MEAFC-ből Rlchlik (22). Szűcs (19), Dargai (17). Szabé (12). és Gál (ló) játszott a log ered mé- »yesebbcB. körül. — A mádi Rákóczi Szakszö­vetkezet melléküzemágában, a varrodában 40 nődolgozót foglalkoztatnak, több mint kétszázan pedig odahaza, be­dolgozóként varrnak női ru­hákat, szoknyákat, főleg szovjet exportra A ruha­anyagok maradékaiból több tízezer porrongyot is készí­tenek. — Négy tan termes, tornater­mes iskolát építenek Forrón. A 15 millió forintba kerülő létesítmény építését a jövő évben kezdik meg, átadását két éven belül tervezik. — Első ízben köszöntötték tegnap, hétfőn a bükkszent- lászlói öregeket a miskolci Társadalmi Ünnepségeket Szervező Iroda dolgozói. Ed­dig ugyanis rendezvényeik csupán Miskolcra koncentrá­lódtak. A szórakoztató-film­vetítéssel összekötött aján­dékműsort a községi művelő­dési házban tartották meg. — Farkasok enMÜMnak Kelet-Szlovákiában. A svid- niki járásban, Jakusovce köz­ség határában a Kárpátok­ból lehűzódó farkasíalka be­tört egy juh akolba. Négy juhot széttéptek és 21-et megmartak. Az idei télen ez már a második „íarkaska- land” a környéken. — „öregjeinkért, 81”. Ez a cime annak a rendezvényso­rozatnak, amelynek keretén belül ünnepi műsorokkal, ta­lálkozókkal, ajándékokkal köszöntik Sárospatakon a vá­ros idős asszonyait, íérfiait A rendezvénysorozat meg- nyitóját tegnap, hétfőn tar­tották meg a városi taná­cson, amelyet közös vacsorá­val fejeztek be a Borostyán étteremben. — A totó 47. heti eredmé­nyei: x, x, 2, x, 2, 1, 1, x, x, 1, 1, 1, 1 és a -f-l-es 1. A Sportfogadási és Lottó Igaz­gatóság közlése szerint a 47. heti totónyeremények az il­leték levonása után a követ­kezők: 13 találatos szelvény 48 darab, nyereményük egyenként 101413 forint; eb­ből 13 plusz 1 találatos szel­vény 31 darab, a nyeremény és a jutalom együtt 272 699 forint. 12 találatos szelvény 1102 darab, nyereményük egyenként 2945 forint. 11 ta­lálatos szelvény 11 967 da­rab, nyereményük egyenként 271 forint. A 10 találatos szelvények száma 79 936 da­rab, ezekre egyenként 61 fo­rintot fizetnek. A közölt ada­tok tájékoztató jellegűek. ÉRTESÍTJÜK tiszteit VÁSÁRLÓINKAT, hogy a PIÉRT Kereskedelmi Vállalat abaújszántói 64-es lerakató (volt 25/A) 1981. november 30-tól december 7-ig tartja óv végi vagyonmegállapitó leltárát. Ez idő alatt az árukiadás szünetel — A telefondoktor ezen a héten — november 23. és 29. között — a novemberre meg­hirdetett testápolási hónap témáihoz csatlakozva, Néhány szó a fogpótlásokról cím­mel tart egészségügyi elő­adást. A telefonos felvilágo­sító szolgálat naponta dél­után 5 órától másnap regge­lig hívható a 172-111-es te­lefonszámon. Vasárnap egész nap az érdeklődő rendelke­zésére áll. A lelki elsősegély­szolgálat éjjel-nappal hívha­tó telefonja: 229-660. — A belső zöldfelületi rend­szerek kialakításáról, az esz­tétikus városképről tartottak előadást tegnap Miskolcon, az MTESZ Borsod megyei Szer­vezetének székházában. Az előadást vetitéssel kötötték össze. — Tájékoztatót hallgat meg a 12. számú országgyűlési vá­lasztókerület képviselőjének munkájáról mai ülésén Ózd város Tanácsa A testületnek Becsei Lászlóné országgyű­lési képviselő számol be ar­ról a munkáról, amelyet óz­di választói érdekében vég­zett. — A zsarnok szíve, avagy Boccaccio Magyarországon — színes magyai' film, rendez­te: Jancsó Miklós. Főszerep­lők: Sállfy László, Teresa Ann-Savoy, Ninetto Davoli és Madaras József. A XV. századi magyar főúri család ifjú tagja hazatér Itáliából. Hamarosan azt kell tapasz­talnia, hogy az udvarban rejtélyes dolgok történnek, titkok veszik körül... A hé­ten mutatják be. — A szarvasmarha-tenyésztés időszerű kérdéseiről rendez­nek kerekasztal-megbeszé- lést megyénk állattenyésztési szakemberei november 25-én, szerdán délelőtt 10 órai kez­dettel a TIT miskolci szék­házában, a Széchenyi utca 16. szám alatt. A vitavezető: dr. Németh Lajos, az OTÁF főigazgatója Közlemények A dolgozók 1981. évi gépíró- é« gyorsíróversenyét december 1-én 16.30 órától tartjuk a Fáy András Gép- és Gyorsíró iskolában (Mis­kolc, Jászl Oszkár u. 1. sz. 3529). Versenyszámok: Gépírásból 15 perces szöveg másolása (elektromos, vagy me­chanikus gépen, amit kérünk a nevezési lapon feltüntetni), gyors­írásból 180. 200, 220. 250 és 300 fokon. A nevezési díj versenyszámon­ként 10 Ft. amit a helyszínen kell befizetni. A versenyre jelentkezést kér­jük mielőbb o fenti címre meg­küldeni. Versenybizottság * Az ÉMÁSZ Miskolci üzemigaz­gatósága értesíti az alábbi terü­leteken lakó fogyasztóit, hogy az áramszolgáltatást — hálózatsze­relési munkák végzése miatt — szüneteltetni fogja. 1981. november 24- és 25-én, 7— 16 óráig; Domb u.. Avas-Fclsö- sor. Nagyvathy u. 1981. november 30-án és decem­ber 1—18-ic, 7—16 óráig: munkák, tói függően: Erényé u. 2—68. számig. Bimbó u. Csehov u., Bollóalja 1—37. szómig. 2—42. számig. Erenyővölgv, Tánci-hoey. Csajkovszkij u. 1—33. számig. 2— 34. számig. Eredményekről - sorokban KÉZILABDA. Miskolcon, a **­MÁV MTE—KVSE 0-0 fcwMefe: araSkt«. <*o a Vat^bao- rtm a cmtárofcaote am ment a