Észak-Magyarország, 1971. március (27. évfolyam, 51-76. szám)

1971-03-30 / 75. szám

ESZAK-MAGYARORSZAG 6 1971. morc. 30., kedd JNB ül. Idegenben győzött Ormosbánya Otthonában nem megy a Kohásznak Miskolci Bányász—MIÍAI'C . 2:1 (1:1). Pereces, 200 nézó. Vezette: Fehér. M. Bányász: Lovász — Csorba, Varga, Vincze, Dom­bóvári. Fazekas (Balogh), Pqós (Győri), Farkas, Rőthy. Domonkos, Cselényi. Edző: Penderi György. MEAFC: Varga — Bárczy, Szűcs, Szalon tai, Magyár (Szöcs), Horák, Sárkány, Szabó, Czirják, Demkó, Sár­közi (Kincs). Edző: Dömötör Ferenc. Küzdelmes mérkőzést ho­zott a miskolci rangadó, mindkét oldalon sok kiha­gyott helyzettel. Góllövők: Domonkos, Rőthy, illetve Demkó. Jók: Varga, Domon­kos, Cselényi, illetve Magyar. Horák, Demkó. Gáspár USE—Edclcnyi Bá­nyász 3:0 (2:0). Hatvan, 200 néző. Vezette: Németh. E. Bányász: Szegedi — Kiss, Káli I., Káli II., Már­ton, Kalász (Németh), Mol­nár, Kopcsik, Kristóf, Szabó, Bódvai. Edző: Pribelszky Gyula. A gyenge csapatjátékot produkáló edelényieknek még a pontszerzésre sem volt reményük. Jók: Káli II., Szabó. Egeresein Bányász — Or- niosbányai Bányász 1:2 (0:2). Egereseki, 300 néző. Vezette: Szederkényi. O. Bányász: Kállai — Vá- radi, Valeán,. Nyárádi, Ko­vács I., Völgvesi, Hasilló, Kovács II., Szűcs. Kálmán, Zöldi (Szentesi). Edző: Bodo- ia Gyula. A gólhelyzeteit jobban ki­használó vendégcsapat meg­érdemelten nyert. Góllövők: Kovács II., Kálmán. Jók: Kállai, Valeán, Kovács II. Rudabánya — Mákvölgyi Bányász 1:0 (0:0). Rudabá­nya, 800 néző. Vezette: Vas­vári. Rudabánya: Birkás — Bartha II., Fazekas, Éartha 1.. Konyha. Békéi, Kótai (Tombácz). Somogyi. Oláh. Kopa, Miksztai (Palatics). Edző: Virág István. Mákvölgyi Bányász: And­rei — Kaulics, Dudás V., Farkás (Huszár). Szabó, Du­dás A., Sipos (Mocsnik), M. Varga." Kovács IV., Kovács 11.. Dózsa. Edző Pál János. Végig heves iramú, ke­mény, de sportszerű mér­kőzés. Góllövő: Bartha II. Jók: Bartha II.. Fazekas, Oláh. illetve Andrei, Dudás V., Kovács IV. Trcncscnyi SE — Gyön­gyösi Spartacus 2:1 (1:0). Mezőkövesd, 1800 néző. Ve­zette: Medveczki. Troncsényi SE: Hronyecz — Koczka, Jablonkai, Labo- da, Szilvási, Gulyás. Csato (Balogh). Újvárosi, Márton. Kupcsok, Lukács. Kitűnő játékvezetés mel­lett, megérdemelt hazai győ­zelem született. Góllövők: Kúposok, Balogh. A Trenosényiből minden játékos átlagon felüli telje­sítményt nyújtott. Bcrva Vasas — rtzdvidcki Bányász 4:1 (3:1). Eger, 400 néző. Vezette: Löivei. Űzd vidéki Bányász: K öle­li ic&ka — Beszkidjár, Kishe­gyi, Zöldi (Bukszár), Zalai, Angyal, Borsodi, Szántó, Vesza, Szabó II., Tóth. Edző: Balogh Zoltán. Csak időnként játszott megfelelően a bányászcsapat. Góllövő: Angyal. Jók: Bész- kidjár, Angyal. Zalka SE—Papp J. SE 1:1 (1:0). Gyöngyös, 300 néző. Vezette: Szabó J. Papp J. SE: Serfőző — Márkus, Kendi, Toperczer, Szabó, Antal. Fekete, Tatár (Previlzer), Tábori, Görgei, Takács. Edző: Szamosi Fe­renc. A fegyelmezetten " játszó ven dégcsa pa t m egérdemel te n hozta haza az egyik pontot. Góllövő: Szabó. Jók: Kendi, Szabó. Fekete, Tábori. Hatvani Kinizsi—Hatvani MÁV AC 1:1. NB III. Északi csoport: 1. Gyöngyösi Spartacus 17 12 3 2 34-14 n 2. Hilda bánya 17 11 3 3 26-14 25 3. Béna. Vasas 17 10 3 4 34-25 23 4. Miskolci Bányász 17 8 fi 3 34-19 22 5. H. Papp J. SE 17 8 4 5 36-20 20 fi. Edelény 17 8 3 6 33-22 19 7. Egercsehi 17 7 5 5 24-15 19 ft. Zalka SE 17 7 3 .7 25-26 17 9. Mákvölgyi Bányász (17 6 4 7 22-25 Ifi in. ózd vidéki Bányász 17 5 4 8 25-34 14 11. Ormosbánya 17 4 5 8 17-28 13 12. Trencsényi SE 17 5 3 9 21-34 13 13. Gáspár SE 17 5 2 10 25-31 12 14. MEAFC 17 4 3 10 27-32 11 15. Hatvani MÁV 17 3 5 9 13-29 11 16. Hatvani Kinizsi 17 3410 18-46 10 Megyei I. osztály Ki kapóit a fi. Volán Tállya—Szerencs 2:0 (2:0). Tallya, 500 néző. Vezette: Bucz. Tállya: Kiss II. — Hollókői, Tolvéth, Szívós TIL, Szívós II. (Magyar), Pe- kó I., Pekó II., Bodnár, Szí­vós I., Kiss I. (Krizner), Du- dovics. Edző: dr. Sója Sza­bolcs. Szerencs: Galatóczki — Ónodi, Kassai-, Laczkó, Kádas, Timái". Kiss F.. Kiss M„ Szabó (Paksi), Varga (Földvári). Pálur. Edző: Deák István. A jó iramú mérkőzésen a hazai csapat már az első félidőben „be­állította” a végeredményt. GL: Pekó I„ Tolvéth. Jók: Tolvéth. Pekó L. Bodnár, Szívós I., ill. Ónodi. Kassai, Laczkó. Paksi. Ifi.: 1:1. Szikszó—Felsőzsolea 1:0 (0:0). Aszaló, 200 néző. Ve­zette Braun. Szikszó: Pin- csák — Forgács, Gallyas, Zupkó J.. Lengyel, Farkas, Ráski, Krompák. Varga (Kiss), Zupkó " F„ Szigeti. Felsözsolca: Szabó — Pápai. Szatmári Kiss. Soltész, Csorba. Szolga. Márton, Bo- zö TI.. Király (Bódi). Tóth n. Edző' Neusehel Károly. Kiegyenlített játék után a szerencsésebb csapat győ­zött. Gl." Krompák. Jók: Pincsák. Forgács. Ráski. ill. Szatmári. Csorba. B. Volán—Királd 1:2 (1:1). Miskolc. 150 néző. Vezettp: Paksi. B. Volán: Vitányi — Mi ke. Soós. Magyar. Balázs. Juhász. Pál. S veri a. Csontos iB'hari). Jurák, Birta. Edző: Rozgova Gusztáv. Királd: Zsúponyó — Ócskái. Bartók. Pálfi, Németh. Molnár. Ked­ves (Makróczi). Demjén. Kristály. Pochner. Gulyás. Edző: Tábori István A ha­zai csapat sok helyzetet ki­hagyott. Jó iramú mérkőzés. Gl." Birta, ili. Gulyás. Kris- lálv. Jók: Magyar, Juhász, Pál. ill. Bartók, Kristály. Gulyás. Tfj.: 2:0. Alsózsolca — Borsodná- dasd 1:1 (1:0). Alsózsolca, 400 néző. Vezette: Dévényi. Alsózsolca" Homonnai — Szkupé, Bodnár. Üveges, Orosz, Fodor I., Nagy (Sza­lánczi), Kovács, Szilágyi, Szabó II., Varga II. Edző: Szabó József. Borsodnádasd: Kovács S. — Simon, Kovács Z., Gyárfás, Váradi, Baráth, Póczos, Knyaslkó, Sztasák, Löffler, Kormos. Edző: Fren- kó László. A vendégek jó védekezéssel megérdemelten vitték el az egyik pontot. Gl.: Bodnár (11-esből), ill. Baráth. Jók: Bodnár, Ko­vács, Varga II., ill. Kovács S., Gyárfás, Váradi. Ifj.: 3:0. Rudolfíclcp—MÉMTE 3:1 (1:1). Rudolftelep, 200 néző. Vezette: Kosik. Rudolftelep: Palotás! — Demeter, Szőr, Osváth. Dénes, Tábori, Imp- lon (Sütő), Járó, Vadas, Sándor, Simon. Edző: Lu­kács Gyula. MÉMTE: Var­ga — Takács (Nagy), Tóth, Csongrádi. Csonó, Szabó I., Valcsák, Széman, Szabó II., Nyíri, Dizmacsek. Edző: Gu- dász Lajos. Közepes szín­vonalú mérkőzés, megérde­melt hazai győzelem. Gl.: Jmplon, Vadas, ill. Szabó II. Jók: Palotási, Szőr, Sándor, ill. Tóth. Csongrádi. I f ;|.: 0:5. Takíaharkány — Sárospa­tak 0:0. Taktaharkány, 300 néző Vezette: Kozsla. Tak­laharkánv: Laczkó — Seríő- ző, Vcrba. Szatmári, Ba­logh. Fésűs, Hajdú, Papp, Vizkeleti. Birke. Jámbor. Edző: Verba Endre Sáros­patak: Fehér — Bures, Gre- ga, Éva. Demkovics I., Jár­dán (Csontos). Török, Var­ga, Demkovics II., Csáki (Szűcs), Pothurszki. Edző: Csetneki Imre. Kemény, de sportszerű mérkőzésen a hazai csapat közelebb állt a győzelemhez. Az első fél - időben 11-est is hibázott Jók: Szatmári, Fésűs, Viz­keleti, Birke, ill. a közvet­len védelem. Tfj.: 0:6. SÜMSE—M. üveggyár 1:0 (0:0). Sajószentpéter, 200 né­ző. Vezette: Kövesfalvi. SÜMSE: Góré — Kovács II.. Soltész. Darmó, Szabó I., Madalina, Papszász, Varga. Kovács I., Mayer, Harnkó (Szabó II.). Edző: Orehov- szüd László. M. Üveggyár: Orosz I. —. Gönczi, Farkas I. , Szegedi, Soltész, Lengyel, Orosz II., Farkas II., Land- gráf, Riskó, Galamb. Edző: Toldi Ferenc. A hazai csa­pat nehezen győzött a jól védekező miskolciak ellen. Jó játékvezetés. Gl.: Szabó II. Jók: Gönczi, Farkas I., Riskó, ill. Soltész, Szabó I„ Madalina. Ifj.: 5:2. Szuhavölgy—S. Kinizsi 0:2 (0:0). Kurityán, 300 né­ző. Vezette: Krajnyák. Szu­havölgy: Sándor — Svirján, Varga, Szimcsák, Rácz I. (Mráz), Matta, Sinkovics (Szendrei), Seszták, Rácz II., Valkusák. Edző: Virág Jó­zsef. S. Kinizsi: Csákó — Csordás, Ferkó, Bernát, Bo­ros, Tamás, Bódi, György, Koroly, Lisovszky II., Do- mány. Edző: Gyöngyösi And. rás. Jó játékvezetés mellett a gyengén játszó hazai csa­pat megérdemelten szenve­dett vereséget a keményen és időnként jól játszó ven­dégektől. Gl.: Lisovszky II. (2). Jók: Szimcsák, Seszták, ill. Csordás, Bernát, Boros, Lisovszky II. Ifj.: 5:1. Ózdi Kohász — Békés­csaba 2:2 (1:1) Ózd, 2500 néző. Vezette: Müncz. Ózd: Csank — Ilási, Mu­rányi, Machai, Abuczki, Várkonyi (Várallyai 66. p.), Dolezsál, Egri, Fükö (Schül­ler 74. p.), Szendrei, Váradi Edző: Kálnai László. A vendégek — meglepe­tésre — bátran támad lak, helyzet mégis az ö ka“pujuk előtt adódott. Dolezsál, majd Egri veszélyeztetett, ezután Váradi 20 méteres, váratlan lövése a felső lécről a gólvo­nalra, onnan a mezőnybe pattant. Jó volt az iram, iz­galmas, színvonalas a játék. Szendrei gurított gyakran kapu mellé, majd a 30. perc­ben gólt ért el a Kohász. Vá­radi szögletét a kapus Fükö elé ütötte, aki kapura emel­te, Szendrei pedig lejjel a hálóba segítette a labdát, 1:0. Még örömmámorban úszott a közönség, amikor Imri lövésébe Murányi az utolsó percben belevetődött. A 33. percben potyagólt kap­tak a hazaiak. 18 méterről szabadrúgásnál Imri lágyan átemelte a sorfal felelt a labdát, s az a mozdulatlan Csank mellett a jobb sarok­ban kötött ki. 1:1. Szendrei futott el ígéretesen, de a li­es ponton a kapus lelerilel- te, odalett a helyzet. Fordulás után tovább élén­kült a játék. A nézők élvez­ték a találkozót. Remek ózdi támadás végén Váradi a li­es pontról lőtt, de Lengyel 3 méterről belevetődött a labda útjába, és szögletre mentett. A 63. percben ismét Váradi remekelt. A bal szé­len magár húzta a védőket, ezután lágyan az 5-ösön ál­ló Fükő fejére tette a labdát. A csatár nem hibázott; 2:1. Továbbra is a Kohász roha­\z NB I. állása: 1. Ü. Dózsa 19 11 5 3 48:18 35 2. FTC 19 10 5 4 30:13 33 3. Vasas 19 32 2 5 42:18 32 4. Honvéd 19 30 4 5 36:23 31 5. mik: If) 7 8 4 30:23 29 6. Csepel 19 5 9 5 22:20 25 7. DVTK 19 8 4 7 19:30 25 8. Pécs 19 5 9 n 19:18 24 9. SBTC 1.9 8 5 6 32:30 23 10. Tatabánya 19 7 4 8 24:23 ?2 11. Rába ETO 19 n 2 R 20:22 21 12. Videoton 19 4 9 fi 13:20 •’() 13. Szom bath. 19 5 5 9 22:33 18 14. Komló 19 5 5 9 21 :33 17 15. Dunaújv. 19 2 5 12 13:38 13 16. Szeged 19 2 3 14 11:47 8 Az NB 1. B allása: 1. Egyetértés 21 14 7 — 30:6 43 2. F.ger 21 11 fi 4 29:13 33 3. Kecskemét 21 9 fi 21:18 31 4. Oroszlány 21 9 5 7 28:22 30 5. MÁV DAC 21 9 4 8 19:17 28 fi. Pécsi B. 21 fi 7 8 19:28 28 7. Békéscs. 21 8 5 8 24:23 27 8. Bp. Spart. 21 fi 7 8 20:20 27 9. Fősped 21 5 7 9 18:25 26 10. ZTE 21 7 fi 8 27:24 25 11. Ganz-M. 21 7 7 7 23:27 25 12. DVSC 21 8 fi 7 21:20 24 13. BVSC 21 8 fi 7 31:34 14. SZMTE 21 7 5 9 23:26 23 15. Ózd 21 7 5 9 23:29 22 vlfi. Szf. mav4 21 6 fi 9 13:21 20 17. Várpalota 21 4 9 8 20:21 18 18. Előre 21 4 4 13 8:23 15 NB Ll. Északi csoport: 1. Kazincbarcika 17 11 3 3 35-14 23 2. Bp. Volán 17 10 5 o 41-22 25 3. Nagybótony 17 8 fi 3 28-15 22 4. Sátoraljaújhely 17 8 4 r> 19-14 20 5. Esztergom 17 9 2 fi 19-20 20 fi. Vasas Izzó 17 7 5 5 27-20 19 7. Nyíregyháza 17 8 3 fi Ifi-19 19 8. MVSC 17 7 4 fi 25-15 18 9. Kislerenye 17 fi 4 7 21-17 16 10. Ikarus 17 7 y 8 26-26 16 11. KKFSE 17 fi 4 7 15-23 16 12. SKSE 17 3 7 7 20-22 13 13. Ben in város 17 5 3 9 25-34 13 14. BEAC 17 5 2 J0 15-29 12 15. KELTEX 17 3 5 9 17-33 11 16. Borsodi Bányász 17 2 3 12 16-42 7 Menyei II. o. labdarúgó eredmények Keleti csoport: M. Közle­kedés—Bodrogkeresztúr 1:0, Pácin — Hernádnóínetd 3:2, Bodrogolaszi—Hejőcsaba 1:1, Mád—Karcsa 2:0, S. MÁV Vasas — M. Helyiipar 4:1, Pálháza — Tokaj 4:1, Tokaj- hégyalja — Monok 3:1, Ti- <zalúc —* Tiszakarád 1:0. ' i Középcsoport: Mezőcsát— Enos 4:2, Hejökeresztúr — Alsóvadász 3:2, Nyék — On- ga 3:1, Arnót — Szentistván 0:1, Sajószöged—Kinizsi SE 3:0, Tárd — Bükkábrány 5:1, Baktakék — Mezőkövesd 1:3, Mezőnyárád — Hidasnémeti 4:2. Északi csoport: Izsófalva— Herbolya- I :0, Sajókazai Bá­nyász — Csokvaomány 4:3. Szalonna — Szirmabesényő j 1:1, Mucsony — Sajóbábor,' I 1:2, Bánréve — Putnok 4:1 j Harsány — Bomxluzirák 3:4.1 mozott, s éppen ezért volt lesújtó, hogy védelmi hibá­ból kapott gólt. Imri félpá­lyáról két védőn is keresz­tülment, majd a kifutó ka­pus mellett a kapu közepé­be lőtt. 2:2. Egyik csapat sem adta tel. Imri bombája okozott gondot Csaliknak, majd Várallyai az oldalhá­lóba lőtt. A 92. (!) percben a kapus kétségbeesetten ütöt­te le a labdát a gólhelyzet­ben levő Szendrei fejéről. Jók: Váradi, Fükő, Machai, Murányi. Vinczc Zoltán Miéri „meqlepclésrc ”? Nézem a televízióban a szombat délutáni meccset. ' Mielőtt megkezdődne, a stúdióból közli Vilár Róbert, ] bogy a DVTK Dunaújvárosban meglepetésre 1:0 i arányban győzött. Később megismételte ezt a közlést, J ugyancsak hangsúlyozva, hogy a DVTK meglepetésre i győzött. Ugyanezt a megfogalmazást használta az esti ] híradó sportriportere is, tudtára adva a közönségnek, i hogy a DVTK meglepetésre 1:0 arányban győzött Du- 1 naújvárosban. (Nem vagyok túl otthonos sporlber- I kekben. de. annyit tudok, hogy a papírforma szerint 1 ez az eredmény volt várható.) Vasárnap érdeklődve olvastam a négy fővárosi na- ' pilap sportrovatában az egybehangzó tudósításokat, [ amely szerint a „dunaújvárosi közönség is megérezte, i hogy csapatára kínos 90 perc vár... A dunaújvárosi együttes sorsa megpecsételődik... Szétesőcn, cncr- i vállán játszott... Mártha az üres kapuba sem tudott ] betalálni... Diósgyőr nagyobb arányban is győzlic- i tett volna...” stb. Mindezek ismeretében, vajon miért 1 volt Vitár Róbcrtnek, meg a másik riporternek meg- , lepő. hogy a jól szereplő DVTK legyőzte a kiesés fc- ' lé tántorgó Dunaújvárost? Rejtély. És bosszantó. Bosszantó a kétkedéssel fűszerezett elismerés, és i bosszantó, hogy a képernyőn, egy szerencsétlen lo- ! gaImazás, szajkó módjára, (öbbször ismétlődik. , (b) ü.-cs eredmények Nyíregyházi Spartacus— KVSE 1:0 (0:0) Kazincbarcika, 2500 néző. Vezette: Teuschíer. KVSE: Fülöp (Győri) — Lipcsei, Ködrnön, Fejes, Szitka (Verbovszíki), Várhe­lyi, Lázár, Varga, Szűcs, Rácai, Gservenka. Edző: Nagy György. A széltől támogatott KVSE óriási fölénye és a nyíregy­házi védők önfeláldozó har­ca jellemezte az első félidőt. Szűcs, Varga és Rácai is hi­bázott, igen nagy helyzetben. Szünet utón is a KVSE ma­radt támadásban. Az 50. percben eldőlt a mérkőzés sorsa. Kegye 35 méterről hirtelen lövésre szánta el magát, és a rosszul vetődő Fülöp felett a labda a há­lóba vágódott. Az egész mérkőzésen a vendégek ezt az egyetlen lövést küldték kapura! Esztergom—LMTK 1:0 (1:0) Esztergom, 1000 néző. Ve­zette: Janicza. LMTK: Varga — Breuer, Zumpí, Kecskó, Homródi, Tóth, Haisz, Bodzsár 1., Kiss, Frits, Bodzsár II. Ed­ző: Bán Nándor. Egyenlő, erők küzdelmét hozta a helyenként színvo­nalas találkozó. A mérkőzést eldöntő gólt a 34. percben vitatható 11-esből szerezték a hazaiak. Mindkét félidő­ben több jó helyzet adódott a kapu előtt, azonban a csa­tárok rendre hibáztak. Két perccel a befejezés előtt Bodzsár 1. egyenlíthetett volna, azonban nagy hely­zetben hibázott. A játék ké­pe alapján inkább a döntet­len lett volna valós ered­mény. Jók: Zumpf, Homró­di, Tóth. KELTEN — Borsodi Bá­nyász 2:2 (I:0) Budapest, Budafoki út, 300 néző. Vezette: Szabó. Borsodi Bányász: Czibere — Katona, Benkő, Lukács, Gyulai (Urban), Hanis, Ve- rebélyi, Csipke, Szálltai, Tátrai, Bódis (Sasvári). Ed­ző: Bánáti Rezső. A bányászcsapat megsza­badult a hazai pálya „elöny- telenségétől”, és idegenben ismét jól játszott. Az első félidőben Tátrai és Verebé- lyi is megszerezhette volna a vezetést. A 44. percben mégis a hazaiak jutottak előnyhöz, egy jogtalan bün­tető révén. Szünet után is­mét a Bányász kezdeménye­zett többet. A 65. percben 11-esből Szálkái egyenlileU. öt perccel a befejezés előtt, a késlekedő Bányász-védők között a hazaiak ismét veze­tést szereztek, amit a 89. percben Urbán egyenlített, ki. Jók: Katona, Benkő, Csipke. Sátoraljaújhelyi Spartacus— Kistcrcnye 3:1 (0:0) Sátoraljaújhely, 800 nezo. Vezette: Závodszky. S. Spartacus: Szakai! — Suszlerics, Lengyel, Toro­nyi, Csabai, Balázs, Telen- kó, Noszály, Szepesi, Jasz- ter, Dudkievics. Edző: Sípos Ferenc. A hazai csapat mór az el­ső félidőben is fölényt har­colt ki. Ezt azonban csak szögletek jelezték. Fordulás után gördülékenyebbé vál ■ lak a támadások és ez gó­lokban is kifejezésre jutott Szepesinek az 50., az 58. ók 73. percben lőtt góljaival el is dőlt a két pont sorsa. A vendégek a 80. percben U- esből szépítettek. Az utolso percben Dudkievicset cs Geigert a játékvezető kiál­lította. Jók: Szepesi, Naszály, Lengyel. MVSC — BEAU 5:0 (1:0) Miskolc, 500 néző. Vezet­te: Bacsó. MVSC: Kun — Krompasz- ky, Takács, Hernádi,,Locker, István, Kunfalvi, Molnár, Sármány, Kiss, Buckó. Edző: Szentmarjay Tibor. Az erős szél ugyan sokat rontott a játékon, de nem­csak ez okozta, hogy az első félidőben az MVSC szinte egykapura játszott. Kirobba­nó erőben, egyre-másra ve­zette a támadásokat, óm a 3. percben. Molnár által szer­zett fejesgólon kívül mind­össze a kapufát találták el kétszer. Szünet után a nagy ellen - szélben lapos adogatások kai játszott az MVSC. s tovább­ra is irányította a játékot. Fölényüket négy gól és egy újabb kanufa jelezte. A 60. percben Kiss egyéni akciója eredményezte a második miskolci gólt. majd 3 perc­cel később egy kezezés kö­vetkeztében megítélt Iáin te­tőből Krompaszkv szerzett újabb előnyt. A hajrában öl perc alatt két gólnak örült még a közönség. A 85. perc­ben Sármány, majd a 'efú- iás előtt közvetlenül. Kun­falvi volt eredménves. Ha az MVSC csak a felél használ­ja' ki az adódé helyzeteknek, tízen alul aligha marad a célok száma. T ót- • Molnár. Krompaszky, Istvz­—■ itI. Gy. —