Észak-Magyarország, 1970. május (26. évfolyam, 101-126. szám)

1970-05-04 / 102. szám

ÉSZAK* MAGYARORSZÁG 6 Hétfő, 1970. május 4, m hl Nehéz az éllovasoknak Edelényi Bányász—FI. Papp J. SE 1:0 (1:0). Edelény, 800 néző, vezette: Bucz. Edelény: Szegedi, Kiss. Káli I., Káli II., Szabó I (Márton), Sza- lovszki, Kristóf, Szabó II., Kálai, Bódvai, Molnár. Edző: Pribelszki Gyula. H. Papp J. SE: Pálinkás, Tar I., Locker, Tőre, Antal, Kendi, Szolno­ki, Previtzer, Tábori, Görgei, Matiszcsák. Edző: Petróczi István. Kisméretű salakpá­lyán játszották a kemény, küzdelmes mérkőzést, ame­lyen a gólt Bódvai lőtte sza­badrúgás utáni kavarodás­ból. Jók: Szegedi, Szabó I., Szalovszki, Bódvai, ill. Pá­linkás, Locker, Matiszcsák. Egercsehi—MEAFC 4:0 (2:0). Egercsehi, 250 néző, ve­zette: Braun. MEAFC: Dévai — Havasi, Szűcs, Szalontai, Viola, Együd (Kosárkó), Sár­kány, Kincs, Demkó, Szabó, Horák. Edző: Demény Béla. A sok hibával játszó egyete­mi csapat védelmének meg­ingásait jól használta ki a közepesen játszó hazai együt­tes. Gl.: Ballai (2), Somogyi, Zay. Jó: Horák. Trencsényi SE—Albertte­lep 1:0 (0:0). Mezőkövesd, 1000 néző, vezette: Szabó J. Trencsényi: Hronyecz — Ser­főző, Csirmaz, Laboda, Mo­nostori (Marton), Gulyás, Ba­logh, Jablonkai, Szilvása, Új­városi, Kupcsok. Edző: An­tal Ferenc. Alberttelep: And­rej, Kaulits, Farkas, Dudás, Varga, Dózsa, Vrabik, Ta­kács (Szabó), Kovács II., Ko­vács IV., Deák. Edző: Pál TAnos. A szerencsésebb ha­zaiak ritkán látható óriási góllal szerezték meg a győ­zelmet. Góllövő: Jablonkai. Jók: Hronyecz, Csirmaz, Gu­lyás, vács ill. Dudás, Dózsa, Ko- IV. igazságos vereség Esztergom— Kazincbarcika 3:2 (2:0) Esztergom, 1200 néző, ve­zette: Bodon. KVSE: Fülöp — Csirmaz. Kö.dmön, Erdősi, Verbovszki, Várhelyi, Lázár (Balázs). Varga, Szitka (Fejes), Ráczi. Cservenka. Edző: Nagy György. Magas színvonalú játék, nagy iramú küzdelem folyt végig. Az első negyedórában a barcikaiak játszottak fö­lényben, de a vezetést mégis a hazaiak szerezték meg. Az első gól megnyugtatta az esz­tergomiakat, s átvették a já­ték irányítását és 2:0-al for­dultak. Szünet után még fo­kozódott az iram. A vendé­gek csak távoli lövésből és egy tizenegyesből rúgták gól­jaikat. A hazaiak csapatjá­tékban és lelkesedésben is fe­lülmúlták a vendégeket, győ­zelmük megérdemelt. GL: Lackó, Balogh, Kulcsár, il­letve Várhelyi, Varga (11-es- ből). Rudabánya—Miskolci Bá­nyász 3:1 (3:0). Rudabánya, 500 néző, vezette: Sir. Ruda­bánya: Birkás, Konyha (Lu­kács), Biró, Tombácz, Békéi, Bartha I., Kótai, Oláh, Mik- sztai (Tomesz), Kopa, Bartha II. Edző: Szamosi Ferenc. M. Bányász: Lovász, Csorba, Varga, Oláh, Luczó, Farkas (Tófalusi), Poós, Rőthi, Kiss, Domonkos, Győri. Edző: Pen- deri György. Két ellentétes félidőt láthatott a közönség. Az elsőben a hazaiak a má­sodikban a perecesiek tá­madtak. Gl.: Tombácz, Kó­tai, ill. Rőthi. Jó: Győri. Hatvani MÁV AC—Ormos- bánya 1:0 (0:0). Hatvan, 300 néző, vezette: Bodnár. Or­mosbánya: Kállai — Szavas, Váradi, Nyárádi, Völgyesi, Balogh, Grólmusz, Kálmán, Reppei, Valeán, Kovács. Ed­ző: Bodola Gyula. A küzdel­mes mérkőzésen a szerencsé­sebb csapat győzött. Özdvidéki Bányász—Berva Vasas 2:0 (2:0). Somsály, 500 néző, vezette: Nagy F. Ózd- vidéki B.: Oláh— Szabó I., Kishegyi, Zöldi. Zalai, Besz- kidjúr, Borsodi, Szabó II., Angyal, Bereznai, Tóth. Ed­ző: Burkovics István. Az el­ső félidei jó játék alapján megérdemelten nyert a hazai együttes. Gl.: Angyal, Berez­nai. Zalka SE—Kinizsi SE 3:1. Gáspár SE—Gyöngyösi Spartacus 0:1. A hagyományokhoz méltóan Megyei I. osztály Idegenben is győzött a Volán Sárospatak—Kirüld 0:0. Sárospatak 200 néző. Vezet­te: Ludányi. Sárospatak: Fe­hér — Xárolyfalvi, Demko- vics I., Bures, Recsó (Po- thurszki), Járdán, Török, Varga, Demkovics II., Grega, Csontos. Edző: Csetneki Im­re. Királd: Zsuponyó — Mik­lán, Bartók, Pálfi, Németh, Gulyás, Ócskái (Bartha), Makróczi, Kristály, Pochner, Demjén. Edző: Tábori István. Végig hatalmas iramú', mér­kőzést vívott a két csapat, sok kihagyott helyzettel. Jók: Demkovics I., Bures, Járdán, illetve Bartók (a mezőny leg­jobbja). Pálfi és Zsuponyó. (Ifi: 7:0.) Taklaharkány—SÜMSE 1:2 (0:1). Taktaharkány, 500 né­ző. Vezette: Lövei. Taktahar­kány: Jaczkó II. — Tóth, Verba. Szatmári, Balogh, Fé­sűs (Lestár), Papp, Birke, Fe- renczi (Hajdú), Vizkeleti. Szepesi. Edző: Verba Endre. SÜMSE: Neuschel II. — Hankó, Mikovszki. Darmó, Madalina, Hazir (Kovács I.). Tatárka, Kovács II.. Szabó 1.. Mészáros. Szabó 11. Nagy iramú mérkőzésen szerencsés gólokkal győzött a vendég­csapat. Jó játékvezetés. Gl.: Tóth, ill. Madalina, Mészáros. Jók: Jaczkó II., Tóth, "Vizke- leti, Szepesi, illetve Mészá­ros (a mezőny legjobbja), Mikovszki, Kovács II., Szabó I. Szerencs — Borsodnádasd 2:3 (0:2). Szerencs, 300 néző. Vez.: Móré. Szerencs: Gala- tóczki — Tímár, Paksi (Né­meth), Kassai, Csontos, Ká­das, Kiss, Virág, Pálur, Sza­bó, Muri (Tribol). Edző: Deák István. Borsodnádasd: Ko­vács S. — Majoros, Kovács Z., Löffler, Gyárfás. Váradi, Kormos, Magócs, Sztasák, Balázs, Kurtán. Edző: Fren- kó László. A vendégcsapat, kihasználva a hazaiak védel­mének megingásait, megér­demelten győzött. Gl.: Tri­bol, Németh, illetve Sztasák, Kurtán, Löffler (11-esből). Jók: Tímár, Virág, Szabó, ill. Gyárfás, Sztasák, Kurtán. Ifi: 3:0. Felsözsolca — Szuhavölgy 4:1 (2:0). Felsözsolca, 400 né­ző. Vez.: Krajnyák. Felsö­zsolca: Szabó — Pápai, Szat­mári, Tóth III., Halász, Kiss, Tóth II.. Szolga (Csorba), Márton, Juhász, Bozó II. Ed­ző: Halász Károly. Szuha- völgy: Balázs — Svirján, Vis- nyai, Matta, Jaskó, Varga, Mészáros, Rácz, Seszták, Szimcsák, Valkusák. Edző: Virág József. Helyenként jó iramú, kemény, de sportsze­rű mérkőzés. GL: Bozó II. (2), Csorba, Tóth II., illetve Balázs (11-esből), Jók: Szat­mári, Márton, Juhász, Bozó 11., illetve Visnyai, Jaskó, Seszták. Ifj.: 3:1. Sátoraljaújhelyi Kinizsi— B. Volán 0:2 (0:1). Sátoral­jaújhely. Vez.: Danhauser. S. Kinizsi: Varga — György, Ferkó, Csordás. Bemét, Kra- csony, Seres, Koroly, Lisov- szky I. (Juhász), Domán, Ta­kács. Edző: Gyöngyössi András. B. Volán: Vitányi — Oláh, Soós, Mike, Rozgova 11., Jurák (Balázs), Galuska, Harangi, Bihari, Sverla (Fi- czere), Pál. Edző: Rozgova Gusztáv. Alacsony színvona­lú mérkőzés. A helyzeteit jobban kihasználó vendég­csapat niszolgált a győze­lemre. GL: Rozgova II., Bi­hari. Jók: Ferkó, Csordás, Kracsony, ill. Vitányi, Soós, Pál. Ifj.: 1:0. További eredmények: MÉMTE—Tállya 2:1, M. Üveggyár—Szikszó 3:1, Ru- dolftelep—Alsózsolca 1:0. Küzdelem, színvonal, meglepetések Három napig pattogott a fehér kaucsuklabda Miskol­con, a népkerti sportcsarnok­ban és a Villamosipari Tech­nikum tornatermében. Közel G00-an küzdöttek, a sorrend­ben immár nyolcadik Bíró Sándor országos asztalitenisz emlékversenyen. Az izgal­makban bővelkedő, eseten­ként élvezetes, jó, színvona­las összecsapásokat hozó via­dalon néhány vaskos megle­petés is adódott. Ide kell so­rolni elsősorban azt, hogy a többszörös magyar bajnok, Jónyer már az elődöntőkben kiesett, miután Beleznai im­ponáló játékkal 3:0-ra le­győzte. A vegyespárosban is adódott meglepetés, hiszen a négy közé jutásnál a Har­csár—Poór kettős legyőzte a Jónyer—Hernádi párost. Az ifjúságiaknál Szendy, míg a leány serdülőknél a miskolci Brilla veresége tekinthető meglepetésnek. A legszebb mérkőzéseket a döntők hozták, különösen a Kisházi—Magos és a Belez­nai—Tímár összecsapást él­vezte a közönség. Az ünnepélyes hangulatot kölcsönző népkerti torna- csarnokban szombaton dél­ben került sor az eredmény- hirdetésre és a tiszteletdíjak átadására. A győzteseknek Bíró Sándor özvegye és Dar- gai István sportköri elnök nyújtotta át a tiszteletdíja­kat. Csapatversenybeá az összesítettet a Budapesti Postás nyerte, míg a nőknél a Statisztika, a férfiaknál pedig a Bp. Spartacus együt­tese győzött. Serdülő leány: 1. Ruzsen- szky II. (KSI), 2. Brilla (MÉMTE), 3. Vasvári (Sta­tisztika), 4. Brányi (Statisz­tika). Serdülő fiú: 1. Rapcsák (BVSC). 2. Schillinger (Pos­tás), 3. Rapp (KSI), 4. Várnai (Spartacus). Ifjúsági leány: 1. Molnár (MÉMTE), 2. Ga­Érdemfelcn Kecskemét—Ózdi Kohász 1:0 (1:0) Kecskemét, 7 ezer néző, vezette: Halász. Ózd: Csank — Göböly, Murányi, Várkonyi, Vár- allyai, Abuczki, Bozó, Szend- rei, Machai, Fükő, Váradi. Edző: Dobó Zoltán. Mindjárt a mérkőzés ele­jén gólt rúghatott volná az Özd. Váradi beadását Fükő kapufám lőtte, a visszapatta­nó labdával Várallyai a ka­pust találta elt az ismét ki­pattanó labdát Bozó 3 lépés­ről az oldalhálóba bombázta! A 23. percben érte el egyet­len, egyben győztes gólját a hazai együttes. Tatár a jobb alsó sarokba fejelt, 1:0. A 37. • percben Bozó egyenlíthetett volna, de Gór kezébe fejelte a labdát. A 41. percben Fükő nagy lövését óriási bravúrral védte Gór. Az 52. percben ismét parázs jelenetek vol­tak a hazai kapu előtt, azon­ban Fükő, Várallyai és Machai lövését is tisztázta a kecskeméti kapus. A 76. perc­ben Bozó hátulról felvágta Lódít, ezért a játékvezető ki­állította. Remek iramú* végig szik- rázóan kemény mérkőzést vívott a két csapat. Rengeteg támadás futott, az ózdiaknak A totó IS. heti eredménye: 1, 2, x, 2, 1, 1, 1, 1, x, +1: 2. U 1, 1, 1, Menyei II osztályú labdarúgó eredmények: Járási labdarúgó eredményei: Középcsoport: Mezőnyá­rád—Mezőkövesd 2:2, Alsó­vadász—Mezőcsát 1:0-ás ál­lásnál a 20. percben félbe­szakadt, Kinizsi SE—Tárd 5:1, Sajószöged—Baktakék 4:3, Hejőkeresztúr—Szentist- ván 1:2. Encs—Onga 5:0, Nyék—Hidasnémeti 5:2. Ar- nót—Bükkábrány 2:2. Az el­maradt Hidasnémeti—Tárd mérkőzés két pontját 0:0 gólaránnyal Hidasnémeti kapta és a Tárd évi összered- ményéből egy büntetőpont levonását rendelték el. A büntetőpontot átviszi az 1970 —71. évi bajnokságra is. Északi csoport: Múcsony— Sajókazai MEDOSZ 0:1. Bor- sodszirák—Szalonna 3:1, Izsófalva—Arló 3:0, Putnok— Harsány 2:0, Nekézseny— Szirmabesenyő 1:2, Herbolya —Sajóbábony 1:1, Sajókazai Bányász—Bánréve 3:3. Keleti csoport: Tiszalúc— Hejőcsaba 0:2, Tokaj—Pál- háza 5:1, Monok—S. MÁV Vasas 1:2, Pacin—Karcsa 6:1. M. Közlekedés—Ilemádné­meti 3:2, Mád—Bodrogolaszi elm. Encsi járás: I. osztály. A cso­port: Encs n.—Forró 0:0, Ináncs— Aszaló 2:1, Pere—Rásonsápbe- rencs 2:1, Lóh—Csobád 4:3, B. csoport: Hernádvécse—Novajid­rány 0:2, Korlát—Garadna elma­radt. Vilmány—Vizsoly 1:1, Sza- laszend—Abaújdevecser 1:2. Mezőkövesdi járás: Keleti cso­port: Vatta—Ubolddaróc Gy:V., Cserépváralja—Mezőnagymihály 1:1, Csincsetanya—Mezőkeresztes 2:3. Északi csoport: Bogács—Cse­répfalu 2:3, Szomolya—Borsod­ivá nka 4:1. Szentistván II.— Bükkzsérc 2:4. Edelényi járás: Báláit—llidvég- ardó 0:3, (tart: 1:2). Boldva— Perkupa 2:2. (tart: 2:1). Zubogy —Edelény 7:0 (tart: 6:0). Szögli­get—Abodkirálykút 1:0, (tart: 3:0), Bódvaszilas—Felsőtelekes 3:1 (tart: 0:0). Szendrő—Tömör 3:0-ás állásnál a 35. percben fél­beszakadt. (Tart: 2:0). Mezőcsáti járás: Északi cso­port: Hejőpapi—Mezőcsát II. 6:3. Tiszabábolna—-Tiszadorogma 3:1, Tiszatarján—Ároktő 2:1. Géléi— ''írjei ÁG 3:1. Igrici Tsz—Tisza- ’.oszi 6:3. Déli csoport. Hejősza- onta—Szakáid 5:0. Tiszapalko- oya—Hejőbába s:o. Muhi—Ernőd 0:2. Nagycséc* Nemesblkk 3:2. Ózdi járás. Sajóvölgyi csoport. Zádorfalva—Vadna 1:1, Bánréve H.—Putnok H. 0:1. Bánszállás— Serényfalva elm. Hegyháti cso­port. Csernely—Tardona 2:1. Nagybarca—Bánhorváti 3:4. Sátoraljaújhelyi járás: Bodrog­közi csoport. Révleányvár—Riese 2:2, Tiszacsermely—Bodroghalom 1:2, Kenézlő—Karos 10:1, Zemp- lénagárd—Karcsa H. elmaradt, György tarló—Pácin re. 3:2, Zal- kod—Nagyrozvágy elmaradt, Visa —Cigánd 2:1. Hegyközi csoport. Olaszliszka—Hollóháza 1:3, Fü­zér—Füzérradvány 4:0, AJsóbe- reczkl—Alsóregmec 0:4* Herceg­kút—Sárospatak II. 0:2, Vámos­újfalu—S. MÁV Vasas II. 8:0, Tolcsva—Cigánd H. elmaradt. Makkoshotyka—Vajdácska 1:0. Megyei I. osztály 1. B. Volán 8 6 2 _ 13 : 6 14 2. SÜMSE 8 5 2 1 22:11 12 3.* MÉMTE 8 5 1 2 12: 7 11 4. Tállya 8 5 1 2 12: 9 11 5. Királd 8 4 2 2 12: 7 10 6. Sárospatak 8 3 4 1 8: G 10 7. Borsodnádasd 8 3 3 2 14: 8 9 8. Taktaharkán­3 3 2 3 10:10 8 0. Szuhavölgy 8 3 2 3 10:12 8 10. Szerencs 8 3 1 4 11:10 7 U. Alsózsolca 8 3 1 4 K):ll G 12. Rudolftelep 3 2 2 4 7:17 G 13. Felsözsolca 3 2 1 5 13:15 5 14. M. Üveggyár 8 2 1 5 10:15 5 15. S. Kinizsi 8 1 1 6 5:13 3 16. Szikszó 8 1 7 7:19 2 sokkal több helyzetük volt, ele ezen a napon nem lehe­tett gólt rúgni Górnak. Jók: Csank, Murányi és Fükő. lambos (BSE), 3. Kuchár (Statisztika), 4. Ruzsenszky II. (KSI). Ifjúsági fiú: 1. Ga- ra (Postás), 2. Brieger (Pos­tás), 3. Gyenes (BVSC), 4. Mihály (Spartacus). Női pá­ros: 1. Poór—Bartha (FTC), 2. Szendy—Molnár (FTC— MÉMTE), 3. Petrányi—Vitár- né (FTC), 4. Kisházi—Rózsás- né (Statisztika). Férfipáros: 1. Jónyer—Pigniczki (Spar­tacus), 2. Marosífy—Gutt- mayer (Spartacus), 3. Mada­rász—Temes (MÉMTE—Ak­namélyítő), 4. Gara—Gréczi (Postás—BVSC). Vegyespá­ros: 1. Beleznai—Magos (KÖZÉRT—Statisztika), 2. Harcsár—Poór (KÖZÉRT— FTC), 3. Pigniczki—Kisházi (Spartacus—Statisztika), 4. Faházi—Petrányi (Postás— FTC). Női II. o.: 1. Barlha (FTC), 2. Magyar I. (KÖZ­ÉRT), 3. Motyka (HSC), 4. Patrik I. (Eger). Férfi II. o.: 1. Volentics (Aknamélyítő), 2. Temes (Aknamélyítő), 3. Kollár (Spartacus), 4. Har­csár (KÖZÉRT). Női I. o.: 1. Kisházi (Statisztika), 2. Ma­gos (Statisztika), 3. Lothaller (Statisztika), 4. Petrányi (FTC). Férfi 1. o.: 1. Belez­nai (V. M. KÖZÉRT), 2. Tí­már (Spartacus), 3. Jónyer (Spartacus), 4. Pigniczki (Spartacus). — pá — Elmulasztott egyenlítési tehetőség MVSC—Borsodi Bányász 1:0 (1:0) Sajószcntpóter. 200 néző. Vezette: Wottava. MVSC: Gulyás (9) — Krompaszky (7), Árvái (8), Hernádi (7). Molnár (7), Ist­ván (6) (Mezei 5). Kunfalvi (5). Marosi (7), Sármány (5), Kiss (5), Buczkó (6). Edző: Szentmarjaii Tibor. Borsodi Bányász: Vörös (6) — Négyesi (6), Katona (7), Bódis (5). Beáiké (6), Tátrai (7). Verebélyi (5), Csipke (G), líankulya (5), Urban (5), Tóth (5), (Szakács 5). Edző- Bánáti Rezső. Az első félórában az MVSC szoros emberfogása, és a Bá­nyász ügyesen alkalmazott lestaktikája nem engedte ki­bontakozni egyik csapat tá­madójátékát sem. A zöld­fehérek széleken, a hazaiak középen kísérleteztek — si­kertelenül. A 29. percben Kunfalvi jobb oldalf elfutás után középre lőtte a labdát, amit a jó ütemben érkező Buczkó kapásból továbbított a hálóba, 1:0. A gól után mezőnyfölényt harcoltak ki a vasutasok. Győzelem helyett Salgótarjáni Kohász— Leninvárosi MTK 2:1 (0:0) Salgótarján, 1000 néző. Ve­zette: Petri. LMTK: Dohány — Breuer, Homródi, Kecskó, Zumpí, Tóth, Kiss, Hajsz, Koleszár (^azáój, Bodzsár,' Gunics. Edl zo: Bán Nándor. A leninvárosi együttes ve­zetett egészen a befejezés előtti tíz percig. Ekkor azon­ban a hazaiak két perc alatt nemcsak egyenlítettek, ha­nem a győzelmet is megsze­rezték. GL: Marosok, Szebe- lényi, ill. Hajsz. Jók: Homró­di, Koleszár, Gunics. Kiál­lítva: Kecskó. * 1 11 Szünet után két nagy hely­zet. is adódott a Bányász ka­puja előtt, azonban Kiss és Buczkó hibázott. Cseréltek, és átcsoportosítottak a ha­zaiak. s ez használt is. Foko­zatosan átvettek a játék irá­nyítását. majd fölényük nyo­masztóvá vált. Szinte vala­mennyi Bányász-csatár előtt adódott egyenlítési alkalom, ám Árvái vezérletével a Vasút védői mindent men­tettek, s Gulyásnak pedig egyszerűen nem lehetett gólt lőni! A játék az utolsó fél­órában meglehetősen egy­oldalúvá vált. az eredmény mégsem változott. Átlagon felüli teljesítményt Gulyás, Árvái, Krompaszky, Hernádi, Molnár, Marosi illetve Ka­tona és Tátrai nyújtott. Monostori Gyula Értékes pont idegenből Nyíregyháza— Sátoraljaújhelyi Spartacus 1:1 (1:0) Nyíregyháza, 1500 néző, ve­zette: Mohácsi. Sátoraljaújhely: Szakái (7) — Suszterics (7), Lengyel (7). Kovács (7), Toronyi (6), Pe- recsi I. (6), Naszály (6) (Pe- reesi II.). Telenkó (8), Jász- tor (8). Szepesi (8) (Séra). Dutkievits (G). Edző: Sipos Ferenc. A 12. percben lesgyanús helyzetből Mitró lőtt gólt, 1:0. A gól után a vendégek feljöttek. és az 55. percben Telenkó fejelt gólt. 1:1. Ez­után igen kemény lett a já­ték. és a 70. percben Keme- cseit kiállították, mert meg­ütötte Szepesit. Sajnos, a be­fejezés előtt tíz perccel No- száj megsérült. A Sátoralja­újhely idei legjobb játékát nyújtva, igen értékes pontot hozott el Nyíregyházáról. Jók: Jásztél*, Szepesi, Telen­kó, Kovács. NB Hl. Északi 1. Gyöngyösi Sp. 2—3. Gáspár SE Rudabánya 4. Edelény 5. Zalka 6. H. Papp J. SE 7. Özdv. B. 8. Berva Vasas 9. Egercsehi 10. MEAFC 11. H. MAVAG 12. M. Bányász 13. Trencsényi SE 14. Ormosbánya 15. Alberttelep 1G. Hatvani K. csoport Középcsoport 8 5 2 1 15: 6 12 1. Encs 8 6 1 1 24: 8 18 2. Bükkábrány 8 4 2 2 23: 9 10 8 5 2 1 12: 5 12 3. Mezőkövesd 8 4 2 2 24:12 10 8 5 2 1 12: 5 12 4. Sajószöged 8 4 2 2 16:12 10 8 5 12 21:10 11 5. Kinizsi SE 7 5 2 17:11 10 8 4 3 1 16:10 10 6. Mezőcsát 7 3 3 1 14: 9 9 8 3 4 1 10: 5 10 7. Nyék 8 3 3 2 15:11 9 8 4 13 12:12 9 8—9. 8 3 3 2 12:14 9 Arnói 8 3 2 3 11:14 8 8 3 2 3 12:10 8 Szentistván 8 3 2 3 11:14 8 8 3 14 11:19 7 10—11. 8 2 2 4 13:16 6 Hejőkereszíi’i? 8 2 3 3 10:10 7 Alsóvadász 7 3 1 3 12:12 7 8 14 3 7:11 6 12. Mezőnyárá*' 8 2 3 3 10:12 8 1 4 3 4: 7 6 13. Tárd* 8 3 5 13:21 5 8 12 5 5:11 4 14. Onga 8 1 3 4 7:23 5 8 15. Baktakék 8 1 1 6 11:27 3-—3 5 7:16 3 16. Hidasnémeti 7 1 6 5:18 2 8 — 2 6 7:19 2 • 1 büntclőpout Icvonvu.