Új Dunántúli Napló, 1991. április (2. évfolyam, 89-117. szám)

1991-04-29 / 116. szám

Komlói Bányász—Sopron l-l (0-0) Komló, 300 néző. V.: Pomm in­ger. Komló: Tóbit — Lajos, Vük- monn, Tigyi, Miklós - Szatmári, Schuszter (Katona a 46. percben), Hohmann (Nagy A. a 60. perc­ben), Dömény — Stemler, Pólcsa. Edző: Kresz László. Sopron: Kállai - Kelemen, Balaton, Ruzsits —Ha­lász, Nagy J., Borsos, Vékony — Varga (Deák a 68. percben), Ifjú Majoros (Fir a 73. percben). Ed­ző: Készéi Ferenc. Az első veszélyt a soproniak je­lentették. Az 5. percben egy jobb­ról átívelt labdát a felfutó bal- hátvéd Ruzsics lőtte 6 méterről a kapu fölé. Meglepetésére nemcsak a kezdés utáni percekben, hanem a továbbiakban is magabiztoson játszottak a vendégele, többet bir­tokolták a labdát, a Bányász alig tudott eljutni a 16-osukig. Az első félóra végén Halász 24 méteres szabadrúgását védte vetődve 'Tóbit, majd két perccel később ugyaneb­ből a párharcból ismét a komlói kapus lett a nyertes, kiökfözte Ha­lász bal sarok felé tartó lövését. Az első valamirevaló hazai táma­dás gólt hozhatott volna. Pálcsa jobbról pontosan csavart középre, de a hetek óta gyengén játszó Szatmári három lépésről, belsővel a kapu mellé pörgetett. Az 50. percben Sóthy partjelző­nek köszönhetően vezetést szerzett a Komló. A soproni térfél közepén egy felszabadító rúgás Hohmann- ról a több méteres lesen álló Stemler elé pattant. A partjelző nem intett, Stemler pedig néhány lépés után rutinosan ívelt 14 mé­terről a kimozduló kapus fölött a hálóba. (1-0) Válaszként két sop­roni lehetőség következett 5 perc alatt. Halász nagy lövését szög­letre ütötte Tóbit, majd Majoros célzott rosszul 8 méterről. A 64. percben siker koronázta a vendé­gek próbálkozásait. Dömény feles­legesen ellökte a 16-oson az alap­vonal találkozásánál Kelement. Á játékvezető azonnal 11-est ítélt, és a büntetőt Balaton a bal a'lsó sa­rakba gurította. (1-1) Az egyenlítés után már kevésbé volt veszélyes a vendégcsapat, a Komló is több­ször próbálkozott, , de a vendég­védők még a helyzetek kialakítá­sa előtt rendre lefülelték a hazai akciókqt. A játék képe alapján nem volt esélye a Komlónak a -győzelemre. Az idegenben nyeretlen ivenedégek végig jobb teljesítményt -nyújtottak, és közelebb álltak a két pont megszerzéséhez. Jók: Tóbit, iMiklós, illetve Kele­men, (Balaton. Kresz László: — Nagy akarással, de rendkívül görcsösen és pontat­lanul játszottunk. Készéi Ferenc: - Jobb egyéni tel­jesítményekkel két pontot szerez­hettünk volna. Grünwald Géza Szekszárd-Mohács 2-2 (2-1) Szekszárd. — 2500 néző. V.: Mol­nár II. J. Szekszárdi Dózsa: Mausz - Varga, Pető, Kasza (Fodor a 60. percben), Nagyfalusi - Farsang, Kvanduk, Dienes (Máré a 75. perc­ben), Horváth Cs. — Jelusics, Hor­váth P. Edző: Teszler Vendel. Új Barázda: Antal — Kófiás, Ka­tona, Rumszauer, Reit, Nagy (Simon az 56.. percben), Kovács L., Kovács Z. — Becker, Hrotkó, Martina (Kiss, a 87. percben). Edző: Weiszbart József. Nekirontott ellenfelének a Dózsa, mégis a Mohács szerzett vezetést a 6. percben az első ellentámadásából. A védőkről lepattant labdát Kovács L. 6 méterről a kivetődő Mausz fölött emelte a hálóba. (0-1). A 29. perc­ben Horváth Cs. baloldali szögle­tére Jelusics berobbant és 14 méte­res fejesből egyenlített. (1-1). A 33. percben Horváth Cs. 18 méteres szabadrúgásból a sorfal fölött a bal felső sarokba nyeste a labdát (2-1). A 73. percben Martina szögletét Ko­vács L. négy méterről fejelte a bal sarokba. (2-2). Mindvégig nagyiramú, küzdelmes 90 percet hozott az örök rivális két szomszédvár összecsapása. A vendé­gek vezető gólja után „megrázta magát” a Szekszárd és gyorsan for­dított. Szünet után egyre több ke­mény, helyenként durva belemenés borzolta az idegeket. A 7 hete ve­retlen Szekszárd biztosan látszó győ­zelme engedett kicsúszni a kezéből. Jók: Mausz, Nagyfalusi, Jurisics, illetve Katona, Reith, Kovács L. Teszler Vendel: — Jó játékkal, de nehezen megszerzett vezetésünket egy hibával újra eladtuk. Weiszbart József: - Csatárainknak Cicerót kellene olvasniuk „meddig tűrjük még, hogy ennyi gólhelyzetet kihagyjatok”. Fekete László SPORT OTÖ 1. Bp. Honvéd—UTE 1-0 1 2. Pécsi MSC—Tatabánya 1-0 1 3. Győri Rába ETO-<Volán FC 1-1 x 4. V idea ton-Walth.—'Veszp. iFC ll-O 1 5. Ancona—Pescara 3-2 1 6. Ascoli—Verona 1-1 x 7. Barletta-Cremonese 0-1 2 8. Brescia-Modena 0-0 x 9. Lucchese-Foggia 2-0 1 10. Padova-'Messina 5-1 1 11. Reggiana-Avellino 0-0 x 12. Salernitana—Taranto 0-0 x 13. Triestina-Cosenza 2-2 x Pluszmérkőzés: 14. Reggina—Udinese 2-1 1 Teke Pécsi Gázmű—Szentgotthárd 7-1. NB II., férfiak, Pécs. A pécsiek a bajnokság utolsó mérkőzését jó já­tékkal fölényesen nyerték. Pécsi pontfogók: Tubák (454), Tábián (434), Berta (433), Kovács (405). Koncsecskó (404). További eredmények BMTE-Törley-Paksi Atom 0-2 (0-0), Oroszlányi Bányász—Dunaferr 2-1 (1-0). Ajka Hungalu—Sabaria Tipo 2-1 (1-0), Dorogi Bányász—BKV Előre 2-0 (1-0), Zalaegerszegi TE—III. kér. TTVE 1-1 (1-1). Szombaton játszották: Nagykani­zsai Olajbányász—Szombathelyi Ha­ladás 1-0. A Nyugati csoport állása: 1. Haladás 23 14 6 3 44-20 34 2. III. kér. TTVE 23 12 8 3 18-10 32 3. Zalaegerszeg 23 12 7 4 40-18 31 4. Dunaferr 23 11 8 4 38-22 30 5. Oroszlány 23 8 9 6 16-16 25 6. Dorog 23 8 5 10 25-21 21 7. Paks 23 7 7 9 22-23 21 8. BKV Előre 23 8 5 10 26-28 21 9. Nagykanizsa 23 6 9 8 27-10 21 10. Sabaria-T. 23 7 7 9 22-26 21 11. Mohács 23 6 9 8 16-20 21 12. Sopron 23 7 7 9 27-34 21 13. Szekszárd 23 5 9 9 21-30 19 14. Ajka Hung. 23 5 8 10 16-25 18 15. Komló 23 6 4 13 24-33 16 16. BM TE-Törley 23 6 4 13 22-48 16 n/legyebajnoksög A PEAC nyerte a beremendi rangadót. A hazai pólya előnyét csak a Sellye tudta kihasználni. Az élcsoportban még minden le­hetséges, a harmadik helyezett sellyeieknek is van esélyük a baj­noki címre. Sellye-Pécsi BTC 5-2 (2-0). Sely- ffye, 300 néző. V.: Tatai. Jó ira­mú, sportszerű mérkőzésen biztos hazai győzelem született. G.: Pfeif­fer (2), Labricz, Varga, Goják, il­letve Zab (2). PEAC-Beremend 2-1 (0-0). Bere­gnend, 300 néző. V.: Bata. A ha­zai csapat a védelmi hibái miatt szenvedett vereséget. G.: Kovács (2), illetve Borsos. Töttös-Új petre 0-0. Töttös, 100 néző. V.: Berki. Nem birtok egy­mással a csapatok. Szigetvár-Harfcány 2-1 (1-0). Har­kány, 200 néző. V.: Kelemen. Med­dő hazaiak, lelkes vendégek. G. Kiss, Golubics, i'll. Afentáler. Pécsi Kinizsi-Szentlőrinc 2-1 (2-1). Szentlőrinc, 200 néző. V.: Kovács E. Az első félideji jobb játékával nyert a Kinizsi. G.: Pál, Luczek, ill. Kisfalvi. Bicsérd-Sásd 1-1 (0-0). Bicsérd, 100 néző. V.: Csuti. G.: Hilmer, ill. Nagy. Küzdelmes mérkőzés, ke­vés látnivalóval, igazságos a dön­tetlen. Szombati eredmények: Zsolnay SE-JP. Postás 2-2, Vasasi B.—Szajk 0-1. A megyei 1. osztály állása: 1. PEAC 23 17 5 1 52-18 39 2. P. Postás 23 16 6 1 48-22 38 3. Sellye 23 15 7 1 59-20 37 4. Újpetre 23 13 6 4 36-20 32 5. Szajk 23 12 5 6 44-24 29 6. Beremend 23 8 9 6 33-28 25 7. Töttös 23 10 5 8 27-29 25 8. P. Zsolnay 23 10 2 11 36-30 22 9. Harkány 23 8 5 10 34-34 21 10. P. Kinizsi 23 8 3 12 32-37 19 11. Szigetvár 23 7 5 11 28-37 19 12. Bicsérd 23 5 7 11 25-34 17 13. PBTC 23 5 5 13 17-47 15 14. Sásd 23 3 5 15 20-46 11 15. Vasasi B. 23 4 3 16 19-45 11 16. Szentlőrinc 23 2 4 17 19-58 8 Toborzó A Pécsi Postás labdarúgó szak­osztálya felvételt hirdet a sport­ágat kedvelő, -1976. augusztus 1. és 1978. augusztus 1. között született fiúk részére. Jelentkezni május 2- án, csütörtökön 15 órától lehet alsó szereléssel a Postás-pályán. (Ver­seny utca.) Mai sportműsor Kézilabda. NB II. nők: Babits Gimn.—Pécsi BTC. Pécs városi sportcsarnok, 16.20. Diáksport. I FINIS országúti futó­verseny. Rojt Mohácsi úti Pécs­tábla, 7.00. Erik a paksiak bajnoki címe Paksi SE-Pécsi VSK 3-1 (0-1). Paks. 1000 néző. V.: Cservölgyi. Paks: Gróf Héregi, Sashegyi, Somo­gyi, Fábián - Lacza, Szabó (Hor­váth J.), Márkus, Horváth P. - Bér­ezési (Haraszti), Porga. Edző: Laki Zoltán. PVSK: Tihanyvári - Kauf­mann, dr. Brezniczky, Reith, Merkler — Szőke (Szirtes) Fülöp, Becker, Bruder — Eckert, Németh (Viszt). Edző: Rónai István. A Dráva- csoport rangadóján mindkét csapat nyílt sisakkal játszott. A hazaiak többet támadtak, de a vendégek kontrái rendre veszélyt jelentettek a paksi kapura. A kemény belemené- sekkel tarkított, izzó légkörben le­játszott mérkőzésen a paksiak ha nehezen is, de megérdemelt győzel­met szereztek. Kiállítva: Sashegyi (Paks), a 68. percben, Tihanyvári (PVSK), a 71. percben. G.: Bérczesy, Fábián, Porga, ill. Eckert. Marcgli-Mázaszászvár 3-1 (3-0). Mázaszászvár, 200 néző. V.: Liesz- kovszky. Marcali: Pataki — Éder, Mészáros, Hajdú II., Ferencz (Czucz- ka) - Hajdú I., Palacskó, Horváth, Szántó — Fenusz, Borbély. Edző: Bé­res Ferenc. Mázaszászvár: Görföl - Kollár (Román), Maglódi, Lakatos T., Kasler — Studer, Orsós, Sztoics, Balogh — Lakatos, Ambrus. Edző: Kollár Sándor. Az első félidőben a vendégek, szünet után a hazaiak játszottak fölényben. G.: Fenusz (3), ill. Lakatos. Csurgó-Siklós 0-0. Csurgó, 300 né­ző. V.: Kőbán. Csurgó: Belovári — Pintér, C. Kovács, Beke — Kuti, Bódis, Kovács, Horváth Z., Rituper — Tóth (Hanusz), Horváth L. Edző: Deme Imre. Siklós: Pál (Sáfárik) — Weinert, Kovács, Keresztes, Gellén — Mim, Kiss, Szrimácz, Rózmer — Szabó M. (Schweiszgut), Demhardt. Edző: Lovász János. Gyenge színvo­nalú mérkőzésen mindkét csapat több gólszerzési lehetőséget elhibá­zott, így az eredmény igazságos. Kaposvári Épiftők-Kaposvári Hon­véd 0-0. Kaposvár, 500 néző. V.: Miskei. K. Ép.: Ferencz — Samu, Horváth, Papp, Varga — Czabula, Vida (Krisztián), Balázs, Hochecker — Kiss, Véber. Edző: Landek László. K. Honvéd: Ádám — Kárpáti, Jekl, Kércza, Priol — Gyulai, Ritter, Hor­váth, Ángyán (Csák) — Várda, Bo­kor. Edző: Köves László. Igazságos döntetlen. Bólyi SE-Kisdorogi SE 0-0. Boly, 300 néző. V.: Simon. Boly: Volcsá- nyi — Hosszú, Fitt (Lajtai), Macsi, Hrotkó — Göller, Kása, Szomor — Varga, dr. Papp, Bíró. Edző: Tallósi István. Kisdorog: Szőcs - András. Debreceni, Róth, Komáromi — Boros, Takács, Vecsei, Pilisi — Beke, Papp. Edző: Várbró József. Kiegyenlített első félidő után a hazai csapatot a kényszerű csere sem zavarta meg, erőteljes játékával azonban nem tudta áttörni a szervezetten védekező vendégeket. Rákóczi FC-Somberek 1-0 (1-0). Somberek, 200 néző. V.: Makai. Rá­kóczi: Házi — Jurin, Zsirai (Takács), Bognár, Barna - Richter, Gilitsch, Balassa, Adorján (Tóth) — Gyurics, Neubauer. Edző: Bőzsöny János. Somberek: Gergely — Schulteisz, Illés, Óbert, Csibi — Komli, Szeitz (Rablánszky), Bendes dr.. Dárdai — Jakab (Csemik), Vezér. Edző: Dár­dai Pál. A Rákóczi 7. percben „ta­lált” góljára sorra dolgozta ki a hazai gárda a helyzeteket, de ezek eredménytelenek maradtak. G.: Gyurics. Az NB III. állása: 1. Paksi SE 22 16 3 3 51-15 35 2. Rákóczi FC 21 12-4 5 31-17 28 3. PVSK 21 10 7 4 34-14 27 4. Siklós 21 9 7 5 25-16 25 5. MÁV NTE 22 8 7 7 30-28 23 6. K. Honvéd 21 8 7 6 23-24 23 7. Bólyi SE 22 9 4 9 35-28 22 8. Marcali 21 8 5 8 29-26 21 9. Barcs 21 4 11 6 18-27 19 10. Kisdorog 21 7 4 10 32-35 18 11. Somberek 22 7 4 11 28-38 18 12. K. Építők 22 6 6 10 17-30 18 13. Csurgó 22 6 5 11 17-38 17 14. Boglárlelle 22 6 4 12 18-29 16 15. Mázasz.-vár 21 5 2 14 18-41 12 16. D. Vasas visszalépett l Új Dunántúli Napló, az Axel Springer-Magyarország Kiadó Kft. pártoktól független lapja UJ MBBBBívmnuinjH v Felelős vezető az ügyvezető igazgató Főszerkesztő: LOMBOSI JENŐ UUI ILII IlLl.II Főszerkesztő-helyettesek: BÁLING JÓZSEF, GÁRDONYI TAMÁS és MIKLÓSVÁRI ZOLTÁN Kiadja: az AS-M Kft. Baranya Megyei Irodája, MOLNÁR GYÖRGY irodavezető I. Szerkesztőség és kiadóhivatal: Pécs, 7601 Flunyadi út 11. Pf :134 — 1 111 — Telefon: 15-000. Szerkesztőségi telex: 12-421. Telefax: 22-301. Kiadói telex: 12-320. Készült a Pécsi Szikra Nyomdában. Pécs, Engel János út 8. 7630. Telefon: 32-177. Telex: 12-211. Felelős vezető: DR. FARKAS GÁBOR Terjeszti a Magyar Posta. Előfizethető bármelyik hírlapkézbesítő postahivatalnál, a hírlapkézbesítőknél, a posta hírlapüzleteiben és a Hírlapelőfizetési és Lapellátási Irodánál (HELIR), Budapest XIII., Lehel u. 10/A 1900, közvetlenül vagy postautalványon, valamint átutalással Postabank Rt. 219-98636 021-02799 pénzforgalmi jelzőszámra. Előfizetési díj egy hónapra 199 forint, negyedévre 597 forint, félévre 1194 forint, egy évre 2388 forint ISSN 0865-9133 Kézilabda Bajnoki búcsú vereséggel Békéscsabai Előre KC—PMSC 26-23 (I3-I2) NB I., férfimérkőzés. Békéscsaba. 700 néző, v.: Kliment, Papp. PMSC: Tóth — Székelyhídi 4, Németh 1, Kovácsevics 8, Kovács T. 6, Hang 1, Kakas 2. Csere: Szente (kapus). Kunos, Hang 1, Kovács J., Horváth Z. Edző: Kajcsa András. Valósággal lerohanta ellenfelét az első negyedórában a pécsi együttes. A lassan mozgó csabaiak ellen Ko­vácsevics, Kovács T. 3-3 és Székely­hídi 2 góljával a 15. percben már 8-4-re vezettek. Ekkor ugyan megtor­pantak a baranyaiak, ám tíz percen át még tartották előnyüket. Az utolsó öt percben azonban ismét „hozták” szokásos kihagyásaikat, és a fölös­legesen ellőtt, eladott labdákkal magukra húzták ellenfelüket. Szünet után már korántsem ment olyan olajozottan a pécsi kezdés, mint az első félidőben. Mivel Né­meth és Horváth T. sem talált ma­gára, és egyre több hiba csúszott a védekezésbe, amit a kapusok még csak tovább rontottak: a hazaiak nemcsak tartották előnyüket, de a hajrát már ötgólos előnnyel kezdték. Kovács T. és Kovácsevics ugyan még próbát tett a tetemes hátrány (25-20) csökkentésére, erejükből — mivel nem találtak társakat — csu­pán szépítésre telt. Feltételezhetően — mivel este még nem voltak ismertek az NB I. többi mérkőzésének eredményei — nagy lehetőséget szalasztott el a PMSC, hogy nem tudott nyerni a tőlük sok­kal szerényebb képességű viharsar­kiak ellen. Az előzőén a 7. helyen állt piros-feketéknek így minden bi­zonnyal át kellett engedniük a helyet az utolsó fordulóban a sereghajtó Dunaújvárost fogadó Debreceni Dó­zsának. K. L. Osztályozó nélkül maradt az NB I. Komlói Bányász—Várpalotai Bá­nyász 24-19 (11-10). Komló, 1200 néző. V.: Hegyesi, Járai. Komló: Sevcov — Hummel 1, Keszthelyi 3, Papp L. 3, Papp G. 3, Nyeretyin 13, Ambrusits 1. Csere: Pengő (kapus), Takács. Edző: Kiss Szilárd. Felfokozott hangulatban a már megszokott zsúfolt nézőtér előtt idegesen kezdett mindkét csapat. Nyeretyint nem tudták tartani, át- lövésből és 7 méteresekből szórta a gólokat az idegenlégiós, de a várpalotaiak nem hagyták maqukat leszakítani. Eléa volt a vendégek­nek egy-két gól nélkül befejezett hazai támadás és máris kiegyen­lítettek. Nyeretyin hátrányból is gólt dobott — ez volt a hetedik talá­lata —, s ez elég volt a félidőbeli előnyhöz. Szünet után mindkét kapus re­mekelt, * ziccerek sorozatát fogták. A 45. percben 15—14 volt az ál­lás. Háromszor egymás után tech­nikai hibát vétettek Pappék, rög­tön egyenlített is a Várpalota. Nye­retyin azonban ismét megrázta ma­gát, az 50. percben már 10. gól­jánál tartott, bejátszásaiból pedig Papp G. ért el gólokat. Dt perc­cel a lefújás előtt kezdtek múlni az izgalmak, Papp L. góljával 21-18- nál először vezetett 3 góllal a Komló és a hajrában még növel­ték is előnyükét. A találkozó utáni körtelefonból kiderült, hogy a riválisok kikap­tak, a Dunaferr Debrecenben, a Szolnok Solymáron, így az újonc NB l-es Komló elkerülte az osztá- lyozót, bentmaradt az I. osztályban. Grünwald Géza Dunaújvárosi Papír-Pécsi Hunor 25-25 (11-11). NB I B. nők. Dunaúj­város. 100 néző. V.: Keszi, Lövész. Hunor: Tóth, Palai (2), Czakó (1), Pucsli (14), Virágosi (2), Mé­száros (1), Kustos (2), cs.: Kovács (kapus) Hakstock (1), Nagy (2), Orbán, Perjési. A javuló játékot nyúitó kesztyűgyáriak ellen csak bí­rói segédlettel tudott nyerni a hazai csapat. Az ellenfél legjobb góldo­bói: Bodollainé (7), Báling, Pásztor, Kovács (4-4—4). •atlétika Az idénynyiitónak is számí­tó atlétikai megyebajnokságot az időjárás nem fogadta ke­gyeibe. A hűvös, szeles idő — különösen a verseny első nap­ján — sóikat rontott az ered­ményeken. * 1 Az egyes számok győztesei; fel­nőttek válogató számai. Férfiak: 100 m: Dankó (Boly) 11.6 mp, 400 m: Dankó 52.6 mp, 5000 m: Kardos (PVSK) 15:6 p, súlylökés: Pennecker (Bázis) 14,17 m. Nők: 100 m: Kész (Boly) 13.0 mp, 400 m: Csizii (KBSK) 61.1, Dér (PVSK) 61.6 mp. 1500 m: Csoboth (PVSK) 4:35 p., magasugrás: Krah (Bázis) 165 cm. Ifjúsági bajnokság, fiúk, 100 m: Varga (Bázis) 11,8, 200 m: Rudolf (MTE) 24,2, 400 és 800 m: Bors (Bázis) 52,4, ill. 2:03 p., 1500 m: Simára (Bázis) 4:23 p, 5 és 10 km: Mentzel (PVSK), ipogasugrás: Gáspár (Bázis) 195 cm, távolugrás és gerelyfeajitás: Otterbein I. (Bá­zis) 684 cm, íll. 58,08 m, hármas­ugrás: Szilágyi (Bázis) 13,66 m, súlylökés (6 kg), «fiszkoszvetés (1,5 kg) és kalapácsvetés (6 kg): Var­ga Zs. (PVSK) 16,04 . 51,90, ill. 54,70 m. Ifjúsági leányok, 100 m: Fehér I. (Bázis) 12,9, 800 és 1500 m: Cze- oe (PVSK) 2:24, ill. 4:49 p. 3000 m: Csik (PVSK) 10:45 p., magas­ugrás: Zádori (Bázis) 160 cm, súly és diszkosz: Ferenczy (Bázis) gerelyhajitás: Nádosdi (Bázis) 39.00 m. Serdülő fiúk, 100 és 200 m: An­dies (KBSK) 11.5, Ül. 23,8 mp. 400 és 800 m: Gyenizse (KBSK) 53.0. ill. 2:02 p. 1500 m: Király (Bázis) 4:15 p.. 3000 m: Rumi (Kaposvár) 9:25 p., 110 gát: Bú­tor (Bázis) 15,0 mp, magas- és hármasugrás: Szabó (Bázis) 185 cm, ill. 1:1,91 m, rúdugrás: Parádi (Bázis), súlylökés (5 kg), gerely- hajítás: Bogáthi (Bázis) -17,01 m (!), ill. 48., diszkoszvetés (1,5 kg), kalapácsvetés (5 kg): Kiss G. (Gépipari) 44.56, Ül. 58,74 m. Serdülő leányok, 100 m: Sztergár (Bázis) 13,3 mp, 200 és 400 m: Tékus (KBSK) 27,8, ill. 66 mp. 800 és 1500 m: Árvái (PVSK) 2:31, ill. 5:21 p. 3000 m: Füzesi (KBSK). magasugrás: Lengyel (Bázis) és Mózer (MTE) 160—160 cm, távolug­rás: Gáti (MTE) 526 cm, súlylö­kés: Kónya (MTE) 10,41 m, disz­kosz: Beck (Bázis) 36,76 m, ge­rely: Mózer (MTE) 36 m. V. N. TOTÓZÓK - LOTTÓZÓK FIGYELEM! Felhívjuk Tisztelt Fogadóink figyelmét, hogy május 1-jén az Alkotmány út 75. sz. alatti kirendeltségünk 10-20 óráig nyitva tart! Ezen a napon a többi Totó-Lottó kirendeltség zárva lesz. Hétfőtől április 29-én minden totózó meghosszabított nyitvatartással 8-18 óráig várja Kedves Fogadóit. SZERENCSEJÁTÉK RT. A SZERENCSE KDV/CSA.. X