Dunántúli Napló, 1971. szeptember (28. évfolyam, 205-230. szám)

1971-09-30 / 230. szám

Készülődik a Dózsa Pécsi Dózsa—Pécsi BTC 6:1 (4:0) Edzőmérkőzés, PVSK pálya, 100 néző. Vezette: Bartók. Pécsi Dózsa: Rapp — Her­nádi, Kocsis, (Konrád III.), Kin­cses II. (Zombori), Kincses I., Tóth II., Konrád I., Rónai, Kar­dos, Máté, (Lingli), Daka. Kellemetlen közjáték zavarta meg az edzőmérkőzést. Az első percekben egy összecsapás so­rán Kocsis Achilles-in sérülést szenvedett, kórházba kellett szállítani. Az edzésről hiányzott a sarkát fájlaló Solymosi, az egyhetes harkányi gyógyfürdő­zésből napokban visszatért j Tóth I., valamint Bérezési, Kin- i esés II., aki nemrég épült fel j sérüléséből és az utánpótlás j mérkőzésen könnyebb sérülést ! szenvedett Máté csak egy fél- | időt vállaltak. 60 percen át j nagy fölényben já'szott a Dó- : zsa, formás támadások és fél­tucat qól jelezte az NB l-es csapat fölényét. Fél óra eltelte után feljött a BTC és több al­kalommal veszélyeztette Rapp kapuját. ' VÍZILABDA Szerdán a Jadran Kupa ha­todik fordulójára került sor Hvar szigetén. Óriási meglepe­tésre az eddig veretlen Jugosz­láviát Románia 4:3 (2:1, 0:0, 1:1, 1:1) arányban legyőzte. A magyar együttes nagy harcot vívott az olasz válogatottal, vé­gül is 5:4 arányban győzött. Az utolsó forduló előtt a ma­gyar válogatott áll az élen tíz ponttal, a 9 pontos Jugoszlávia előtt. Csütörtökön a Magyar- ország—Jugoszlávia mérkőzésre kerül sor. RÖPLABDA EB. Az olaszországi férfi és női röplabda Európa-Bajnokságon a magyar csapatok a 6-os dön­tőben továbbra is gyengén sze­repelnek. Legutóbb ismét vere­séget szenvedtek: a férfi váloga­tott Csehszlovákiától kapott ki, a női válogatott Lengyelország ellen maradt alul — egyaránt 3:0 arányban. A Pécsi Bányász közgyűlése. A Mecseki Szénbányák Pécsi Bányász Sportegyesülete 1971. szeptember 30-án, ma délután fél 6 órakor tartja vezetőség- és küldöttválasztó közgyűlését a vállalat székházának nagy­termében (Meszes, Komjáth A. utca 5 sz.). Kézilabda: Bp. Spartacus—P. Bányász 30:14 (14:9), férfi mér­kőzés, Budapest. Góldobók: Balogh, Cieger 4, Kiss, Kaszás 2—2, Sugár, Gálos 1:1. — Bp. Vasas—Pécsi Bányász 16:8 (5:5). Pécsújhegy. Vezették: Máyer és Ambrus. Legjobb pé­csi góldobók: Tóth 4, Szamos, Kajcsi 2—2. UEFA mér’-őzés a Népstadionban Ferencváros—Fenerbalicse 3:1 (1:0) Komlói Bányász—Crvena Zvezda 2:1 (1:1) Munkatársunk telefonjelentése. A nyárból szinte egyik óráról a másikra átléptünk az őszbe. Szerda reggelre Belgrádban eleredt az eső és reménytele­nül esett egész nap. BencsIV, a 2. komlói gól szerzője Délelőtt a Zvezda rejtekhe­lyén, az egykori királyi nyaraló­ban találkoztak a két csapat játékosai. A délelőtti esemé­nyekhez tartozik, hogy a Belg­rádban tartózkodó dr. Terpitkó András elvileg hozzájárult az október 10-re tervezett Fioren- tina-Komló barátságos mérkő­zéshez, amelyet Firenzében ját­szanának. A délutáni taktikai megbe­szélésen Lantos Mihály közölte, | hogy Kótai helyett Lazaridisz játszik jobbhátvédet. Dr. Tér- | pitkó András, az MLSZ elnöke ellátogatott a Komló öltözőjé­be. Kérte a játékosokat, hogy becsülettel küzdjenek a kék­fehér színekért, méltóan képvi­seljék a magyar labdarúgást. Zuhogó esőben, mély talajú pályán, Lipatov vezetésével, öt­ezer néző előtt az alábbi ösz- szeállításban kezdték a csapa­tok a mérkőzést: Komló: Buus - Lazaridisz, j Kovács, Makray, Csordás, Hor­váth, Solymosi, Orsós, Bordács, Juhász. Crvena Zvezda: Dujkovics - Radovics, Krivokucsa, Lovkovics, Kéri, Pavlovics, Jankovics, Kará­szi, Acsimovics, Mihájlovics, Dzsaji:s. Az UEFA által kijelölt szov­jet partjelzők nem érkeztek meg, jugoszlávok helyettesítet­ték őket. Az első meleg hely­zet a Komló kapuja előtt adó­dott, a 11. percben. Mihajlo- vics bombázott kapura, ele B us remek vetődéssel hárított. Két perc múlva Mihaj'ovies lőtt ka­pufára, a visszapattanó labdát Karászi is kapufára lőtte. A vi­zes talaj nehéz feladat elé ál­lította a játékosokat. A 15. percben Juhász került helyzet­be, lövése azonban mellé szállt. Eqy perc múlva Dzsaj'ss lövé­sét védte látványosan Baus. A nézőtéren ülő maroknyi komlói szurkoló lelkesen buzdította csapatát. A 30. percben . Czsa- jics az ötösről fölé lőtt. A 36. percben Bencsik beadásáról lekésett Bordács. A 40. perc­ben megszerezte a Zvezda a vezetést. Dzsajics beadását Acsimovics fojelte védhetetleniil a kapu­ba (1:0). j Két perc múlva egyenlített a j Komló. Bencsik remekül futott el a balszélen, beadását a jó ütemben felugró Juhász a kapu bal felső sarkába fejel­te (1:1). A második félidőben Orsós helyett Mohácsik, Dzsajics he­lyett pedig Szusics állt be. Az 54. percben Juhász elől csak üggyel-bajjal hárított a Zvezda kapusa. A 60. percben egy partdobás után Bencsik elcsíp­te a labdát, a szemfüles csa­tár észrevette, hogy a Zvezda kapusa a 11-es pont táján áll és a 16-os vonaláról ügyesen elguritotta mellette a labdát, amely a hálóban kötött ki (2:1). A 62, percben Acsimovicsot Ka- rapandzsics váltotta fel. A Bá­nyász ügyesen adogatott a me­zőnyben. A 68. percben látvá­nyos akció után Bordács fejelt a kapuba, a játékvezető azon­ban lest látott. A Zvezda elke­seredetten támadott, a komlói védők jól álltak a lábukon, si­került időben közbeavatkozni. A 77. percben Mihájlovics lövé­sét vetődve hárította Buus. öt perccel a befejezés előtt Bor­dács egyedül elfutott a jobb­szélen, lövése az felső lécen csattant. Krivakucsa Koraion oz eiső mérkőzé­sen a mezőny blJobbjS volt. Belg­rádion nem tudta megismételi' nagy­szerű játékát, de most is a jók között szerepelt A Komlói Bányász fegyelme­zett, lelkes játékával feledtette a két héttel ezelőtti kudarcot. A Zvezda kezdett jobban, de a komlói védelem, élén a kitünő­en védő Buussal, rendre hárí­totta a rohamokat. Később fel­jött a Bányász és okos taktiká­jával kizökkentette megszokott ritmusából a túlzottan maga­biztosan játszó Zvezdát. A kom­lói kék-fehérek bravúros belg­rádi győzelme nemzetközileg is elismerésre méltó eredmény. A 2:1 azonban kevés volt a to­vábbjutáshoz, összesítésben a Zvezda jutott tovább, 8:4-es gólaránnyal. Jók: Buus, Kovács, Makray, Horváth, Bencsik, illet­ve Krivokucsa, Kéri, Acsimovics, Mihájlovics. NYILATKOZATOK Dr. Terpitkó András: — Az eredmény a forduló legnagyobb meglepetése. A Crvena Zvez­dát otthonában legyőzni bár­mely nagy csapat számára is dicsőség. A Komló megérde­melten győzött. Lantos Mihály: — Meglepő az eredmény. A fiúk nyugodtan játszottak. Azt nyújtották, amit j kértem tőlük. Ma van a szüle­tésnapom, számomra szebb ajándék nem lehetett volna. Miljan Miljanics: — Megér­demelten győzött a Komló. Nagyszerű mérkőzésen a Kom­ló nyugodtan kihasználta a Zvezda megingásait. A zágrábi feszültségkimaradás miatt a Jugoszláv Televízió adá­sát Baranyában nem minden ké­szüléken lehetett megtekinteni. Lázár Lajos Elállt az eső szerda estére s így a Népstadionban elég ked­vező körülmények között került sor a Ferencváros—Fenerbahcse | UEFA labdarúgómérkőzés visz- szavágójára. Nem okozott meglepetést, hogy a törökök már az első perctől jóformán csak a véde­kezésre gondoltak. Jobbára a jobb oldalon vezette a magyar csapat a támadásait. Szőke so­kat volt játékban, de beadásait a csatárok rendre elhibázták. A 21. p.-ben aztán bal oldalról in­dult akció végén jutott vezetés­hez a zöld-fehér együttes. Bálint előre tört, begurított, török vé­dők menteni próbáltak, de Bra- nikovics közelről a hálóba rúgta a labdát (1 :0). Most már nem védekeztek ilyen tömören a kék­sárga mezes isztambuliak, több­ször kitámadtak, de csak egy­szer akadt nagy helyzetük, amit ! viszont Vépi tisztázott. A 42. p.- I ben Szőke lapos szabadrúgását a kapus kiütötte, de a csatárok lemarádtak. ökölvívókat megszégyenítő je­lenetekkel kezdődött a második félidő. Szinte percenként földre került egy-egy játékos. Két török és egy magyar játékos (Géczi) . figyelmeztetést kapott. Egy ideig I a vendégek a mezőnyben szé- I pen adogattak, de az FTC kapu­ja előtt Póncsics korlátlan úr : volt. Az 59. percben Kü, aki az : egész mérkőzésen igen jól ját- ! szott, kiugrott egy labdával, 20 méterrel a kaputól elhúzták a lábát, Szőke szabadrúgásából szöglet lett. A 65. percben Brani- kovics egy csellel becsapta őr­zőjét, majd a 11-es pont tájáról a kifutó kapus mellett lőtte a Ferencváros második gólját (2:0). Fölénybe kerültek a zöld­fehérek, a török védelem több­ször megingott, s a 77. percben Branikovics a jobb összekötő he­lyéről 15 méteres lövést küldött a jobb sarokra, s a lapos labda az elmélázó kapus mellett a há­lóba kötött ki (3:0). Mesterhár­mas! Az utolsó percben Sukru bom­ba szabadrúgással szépített (3:1). Továbbjutott a Vasas Szerdán este Dublinban 20 ezer néző előtt játszotta a visz- szavágót az UEFA Kupa 16-os mezőnyébe jutásért a Vasas és a Shelbourne. A találkozó gól­nélküli félidő után 1 :1 arányú döntetlennel ért véget. Murray lőtte a hazaiak gólját, a Va­sasból Puskás dr. volt eredmé­nyes. A Vasas a budapesti 1 :0 után 2:1-es összesítéssel to­vábbjutott. Újpesti vereség A négy gól előnnyel Malmő- be utazott Ü. Dózsa labdarúgó- csapata 1 :0 arányú vereséget szenvedett a svéd bajnok ott­honában, így 4:1-es összesítés­sel a legjobb 16 közé jutott, FF Malmö-Ü. Dózsa 1 :0 (1 :0), 12 ezer néző. Góllövő: Tapper (11-esből). A magyar csapat igyekezett lelassítani a játékot. Eléggé eseménytelen küzdelem folyt. A 11. percben Bo Larsson és Horváth összecsapott a 16- oson belül, a lengyel játékve­zető meglepetésre 11-est ítélt. Tapper értékesítette a büntetőt 1:0. Szünet után sem volt külö­nösebb izgalom. Áz UEFÁ-kupáért Eintracht Braunschweig (nyu- gatnémet)—Glentoran (északír) 6:1 (3:1), Braunschweig, 12 000 néző. A nyugatnémetek 7:1-es összesített eredménnyel jutot­tak tovább. Tottenham Motspur (angol) -Keflavik (izlandi) 9:0 (4:0), London, 22 000 néző. Az ango­lok 15:1-es eredménnyel jutot­tak tovább. Udo Hága (holland)—Bon- nevoie (luxemburgi) 2:2 (1:0), Luxemburg, 800 néző. A hol­landok 7:2-es összeredménnyel kerültek a második fordulóba. FC Köln (nyugatnémet)—St. Etienne (francia) 2:1 (0:0), Köln, 12 000 néző. 3:2-es össz­eredménnyel jutottak tovább a nyugatnémetek. Bologna (olasz)—Anderlecht (belga) 2:0 (1:0), Brüsszel. 30 000 néző. A biztos olasz győ­zelem az azurrik 3:1-es tovább­jutását jelentette. Juventus (olasz)-Marsa (mál­tai) 5:0 (3:0), Torino, 12 000 néző. Az olaszok 11:0-ás őssi- eredménnyel kerültek tovább. Ausztria Salzburg—UT Arad 3:1 (0:1), továbbjutott: UT Arad 5:4-es összesítéssel. VSS Kosice-Szpartak Moszk­va 2:1, a Szpartak 3:2-vel to­vábbjutott. A Dundee-Akademik Kop­penhága 1:0 (0:0), a skótok 5:2-es gólaránnyal továbbjutót tak. Lokomotiv Plovdiv-Carl Zeiss Jena 3:1 (1:1), a Jéna 4:3-as összesítéssel továbbjutott. Hertha BSC-Elfsborg 4:1 (1:0), a Herthe 7:2-es összesí­tő sei továbbjutott. Lierse—Leeds United 4:0 (3:0). Óriási meglepetésre a Leeds belgiumi 2:0-ás győzelme után hazai pályán tartalékos együt­tessel súlyos vereséget szenve­dett és kiesett. Aberdeen—Celta Vigo 1:0 (0:0) az Aberdeen 3;0-val ju­tott tovább. RÁDIÓ, , TELEVÍZIÓ Kupakrónika A Bajnokcsapatok Európa Kupájában szerdán a 16-ba ju­tásírt az alábbi visszavágó márkázásokét játszották: Szpartak Trnava—Dinamo Bu­karest 2:2 (1:0), az első mér­kőzés 0:0 volt. Továbbjutott a román bajnok az idegenben lőtt gólok alapján. Gornik Zabrze-Olympique Marseille 1:1 (1:0), 70 000 néző, a franciák 3:2-es összesítéssel továbbjutottak. Sliema Wanderers-la Akra- nes 0:0. A máltai Sliema az el­ső mérkőzésen 4:0-ra győzött és továbbjutott. CSKA Szófia-Partizán Tirana 1:0 (0:0). A bolgár bajnok 4:0- ás összesítéssel került tovább. CSZKA Moszkva-Galatasaraj 3:0 (1:0). Az első mérkőzés Hí­re végződött, továbbjutott a szovjet bajnokcsapat. Hajdúk—Valencia 1 :1 (1 :0). Valenciában 0:0-ra játszottak, az idegenben lőtt gól a spa­nyolok továbbjutását jelenti. .'Zaglebie Walbrych-Union Teplice 3:2 (0:0). Az Zaglebie 4 ponttal, 4:2-es összesítéssel vette az akadályt, Rosenborg Trondheim—IFK Helsinki 1:0 (1:0), A norvég együttes 4:0-ás gólaránnyal to­vábbjutott. Dinamo Zágráb—Botev Vraca 2:1 (2:0). A Dinamo 8:2-vel ju [ tott tovább. Kupagyőztesek Európa Kupá­ja: Eskisehirspor—Mikkeli 4:0 (3:0), a török együttes 4;0-val továbbjutott. Steaua Bukarest— Mibernian 1 :0 (0:0), a Steaua a máltai 0:0 után továbbjutott. Glasgow Rangers (skót)— Stade Rennes (francia) 1:0 (1:0), Glasgow, 40 000 néző. A skótok 2:1-es összeredménnyel kerültek be a második forduló­ba, mivel a két csapat első ösz- szecsapása 1:1-es döntetlennel ért véget. Sporting Lisszabon—Lynn Oslo 3:0 (2:0), a Lisszabon 7:0-ás gólaránnyal lépett tovább. Aatvidaberg — Zaglebie Sos- nowiecz 1 :1 (1 :1), az Aatvida­berg 5:4-gyel továbbjutott. Chelsea—Mautcharage 13:0 (6:0), a Chelsea 21 :0-ás reko'd gólaránnyal jutott tovább. Austria Wien-Dinamo Tirana 1:0 (1:0). Albániában 1:1-re játszottak, 2:1-gyei az osztrák csapat továbbjutott. MOZI Park: A nagy zsákmány (4, n7, f9 — felemelt helyár!). Petőfi: Ragyogj, ragyogj csillagom! (4. 6. 8). Kossuth: Ragyogj, ragyogj csillagom! (10, 12). A nagy zsákmány (Í3, 5 — felemelt helyár!). — Sötét pillanat (7. 9). Gyárváros: A medveember (6). — Mecsekaija; Hahó, öcsi! (5, 7). — Pécsszabolcs: Dél csillaga (5, 7). — Vasas II.: Vök úr házasodik (fó). Harkány: A fi latel ista halála (7). Mohács: Forró éjszakában (6, 8). Sásd: Tájkép csata után (7). Sellye: Modern Monte Cristo (7). — Siklós: özvegy, aranyban (6, 8). Szigetvár: Ä szicíliaiak klánja (8 — felemelt helyár!). 16 éven felüli RÁDIÓ KOSSUTH RÁDIÓ 4.30: Hírek, időjárás. 4.33: Hajnaltól reggelig. Közben kb, 6.15 és 7.33: Rádióreklám. — 6.33: Kupa-nap volt Európában. Kerekasztal-beszélgetés. 8.00: Hírek, időjárás. 8.05: Műsor- ismertetés. 8.15: Színházak és mozik műsora. 8.20: Bécsi vér. Részletek Johann Strauss operetjéből. — 9.00: Idő és történelem (ism.). 9.25: Ver­bunkosok, nóták. 10.09: Hírek, idő­járás. 10.05: Tizenegy több mint há­rom. Elbeszélés. 10.33: A Cseh fil­harmonikusok hangversenye. 11.50: A Német Néphadsereg központi zene­kara játszik. 12.00: Dőli krónika. — 12.20: Ki nyer ma? Játék és muzsika tíz percben. 12.30: Melódiákoktól. — 13.37: Rádióreklám. 13.40: Vita a korszerű mezőgazdaságról. — 14.00: Bach-művek, 14.29; A Moréiéra síi­várványszínei. Változatok egy nép­dalra. 15.00: Hírek, időjárás. 15.10: A világgazdaság hírei. 15.15: Rádió­színház. A hazug. Carlo Goldini víg­játéka. 16.57: Hallgatóink figyelmé­be! 17.00: Hírek, időjárás. 17.05: Időszerű nemzetközi kérdések. 17.25: Liszt—Grabócz feldolgozása: XIII. magyar rapszódia. 17.35: Lemezmú­zeum. Leonyid Szobimov énekel. — 17.55: Körmikrofon. Mester Ákos és Vértes Csaba vitaműsora. 18.20: Pá­holyból. Beszámolók, tudósítások a könnyű múzsa otthonából. — 18.58: Hallgatóink figyelmébe! 19.00: Esti krónika. 19.25: Kritikusok fóruma. — 19.35: Népzenei Magazin. 20.15: Kor­társaink. Somogyi Tóth Sándor. — 20.55: Hírek. 20.58: Sikerszemle. Há­romnegyed óra a Rádió zenei fő­osztályán. 21.43: Beethoven: Esz-dúr j szonáta. 22.00: Hírek, időjárás. 22.15: | Közvetítés Hvarból, az Adria Kupa vízilabda-tornáról, a Jugoszlávia— Magyarország mérkőzésről. 22.40: A hazai társadalomkutatás tapasztal­taiból. .23.00: Tánczene. 23.30—0.25: Vidróczky. Részletek Farkas Ferenc— Innocent Vincze Ernő zenés játéká­ból. Közben 24.00—0.10: Hírek, idő­járás. PETŐFI RÁDIÓ í 6.20: Torna. — 6.30—8.05: Azonos a i Kossuth rádió műsorával. 8.05: Sc'iu- í bért: Esz-dúr trió. 8.45: Külpolit'kai I figyelő (ism.). 9.00: Elisabeth Schu- i mann és Josef Schmidt éneke'. 9.30: [ A 04—05—07 jelenti. 10.00: A zene ; hullámhosszán. Közben 11.00—11.C5: ! Hírek, időjárás. 11.50: Magánvéle­mény közügyekben. 12.00: Könnyű­zenei híradó (ism.). 12.45: Szolnoki stúdiónk jelentkezik. — 13.00: Hírek, időjárás. 13.03: Rita Gorr és James McCracken énekel. 13.45: Időjárás- és vízállásjelentés. 14.00—18.00: Ket­tőtől hatig. A Petőfi rádió zenés dél­! útónja. 18.00: Hírek, időjárás. 18.10: I I Rádióhangversenyekről. Somfai László | műsora. 18.40: Az Ifjúsági Rádiószín- ‘ pad bemutatója. Idahegyi pásztorok. Áprily Lajos verses tragédiája rádió­ra. 19.32: Üj könyvek. 19.35: Kapcsol­juk az Erkel Színházat. A Magyar Ál­lami Hangversenyzenekar hangverse­nye. Közben kb. 20.35—20.55: Esti krónika, II. Kb. 21.40: Pullach — „Szigorúan titkos", III. rész. — Kb. 22.00: Nóták. 22.20: Láttuk, hallot­tuk. 22.40: A hanglemezbolt könnyű­zenei újdonságai. 23.00: Hírek, idő­járás. 23.15: A veszprémi nemzetközi éneklő hét díszhangversenye, II. — 24.00—0.10: Hírek, időjárás. URH RADIO 18.00: Hírek, időjárás. 18.10: Hang­lemezparádé. 18.55: Francia társal­gás, 9. lecke. 19.10: Magyar iiene- szerzők. 19.42. Számvetés — számí- i tás. Vértes Csaba jegyzete (ism.) — 19.52: Britten: Hősök balladája. — 20.08: A dzsessz kedvelőinek. 20.30: Hírek. 20.33: Operarészletek. 21.33: Rádiószínház: Elektra. — Euripidész tragédiája. 23.00—23.20: Hírek, idő­járás. PÉCSI RADIO ! 17.30: Magyar nyelvű műsor. Zenélő levelezőlap 17.50: A természetbarát-mozgalomról. I Jegyzet j 17.55: Bing Crosby . énekel, a Tradi- i tional klub együttes játszik I 13.10: Az év végéig megvalósítjuk. > Riport | 18.25: Népszerű melódiák. Közben: j Jegyzet 18.45: Dél-dunántúli híradó I 19.00: Szerb-horvát nyelvű műsor. — 1 Zenés találka, — Közreműködik; B. Drljaca. Hírek, lapszemle. Útközben« Baranyai népdalénekesek műsora 19.30: Német nyelvű műsor. Mikro­fonnal útközben (Bodolyabér). — Kívánsághang verseny 20.00: Műsorzárás. MAGYAR TV. 8.10: Földrajz (ált. isk. 5. oszt.) 9.00: Élővilág (ált. isk. 7. oszt.) 9.55: Magyar nyelvtan (ált. isk, 5, oszt.) 13.10: Földrajz (ism.) 14.00: Élővilág (ism.) 14.55: Magyar nyelvtan (ism.) 17.43: Műsorismertetés 17.45: Hírek 17.50: Ebben a hónapban történt . , » 18.20: Alba Regia napok. Videoton Interjazz fesztivál, 1971 18.45: Reklámműsor 13.55: Esti mese 19.05: Szünet 19.10: Parabola 19.30: Tv-híradó 20.00: Gyilkosság opera után. Ma­gyarul beszélő NSZK film 21.30: Soroksári út 160. Riportműsor 22.10: Tv-híradó — 2. kiadás. JUGOSZLÁV TV. 9.35: Iskolatévé, 10.30: Német nyelv, 10.45: Angol nyelv. 11.00: Francia nyelv. 16.10: Vegytan. 17.00: Tévé­krónika magyarul. 17.20: Hírek. — 17.25: Gyermekműsor. 18.00: Hírek, események. 18.15: Egy egész élet egy év alatt. 18.45: Jugoszlávia—Magyar- ország vízilabda-mérkőzés közvetíté­se. 19.50: Reklám. 20.00: Híradó. — 20.20: Reklám. — 20.35: Fényszóró. 21.35: Törhetetlenek. Filmsorozat, — 22.25: Híradó.