Állami főreáliskola, Debrecen, 1933

27 Endre VII. o. I. 43*21 m. Az ölös csapatbajnokságok közül intézetünk csapata magasugrásban : II. 154'2 cm., rúdugrásban : II. 2'678 m., gerely­hajításban : II. 36-715 m. s III. távolugrásban 5-324 m. átlaggal. Asztali tenniszben intézetünk csapata II. Szertornában bajnokságot nyert : Halász Lajos VIII. o. t., gyűrű­hintán és műszabadgyakorlatban : Juhász Endre gyűrűhintán IV., inté­zetünk csapata gyűrűhintán és műszabadgyakorlatban II. lett. Tenniszben : G. Nagy László VIII. o. t. bajnokságot nyert, míg G. Nagy—Zalai pár III. lett. Úszásban : Schindler György VI. o. t. 100 rn.-es mellúszásban 1 p. 33-8 mp.-cel bajnok, Csatári Szűcs Béla V. o. t. 1 p. 37 mp.-cel III. lett. üO m.-es mellúszásban I. Hajdú László VI. o. t. 43-2 mp. Fedettpálya versenyünkön rúdmászásban : 1. Furkó Béla VIII. o. t. 32 mp. 2. Lerchner Jenő VII. o. t. 3-3 mp. 3. Bugjó József 3-3 mp. — Függeszkedésben : 2. Furkó Béla VIII. o. t. 4'4 mp. 3. Juhász Endre 4 5 mp. Magasugrás helyből: 1. Halász Pál VII. o. t. 131 m. 2. Szappanos András VIII. o. t. l-28 m. Magasugrás : 1. Szappanos András VIII. o. t. 1 -02 m. Bakugrás : 1. Herkner inire VI. o. t. 22 fok. 2. Halász Pál VII. o. t. 22 fok. A kath. reálgimn. sportköre által rendezett vívóversenyen : II. Egg­mann Ferenc VIII. o. t., míg a református gimn. sportköre által rendezett vívóversenyen IV. lett. A kath. reálgimn. által rendezett céllövőversenyen III. Lókody Sándor VIII. o. t. 88 egységgel, míg intézetünk csapata (Bakóczy, Fejes, Furkó, Lókody VIII. o. t„ idb. Nagy László VI. o. t.) II. lett 394 egységgel. Intézeti rekordot javítottak : Távolugrás helyből: 21)6 m. Éles Péter VII. o. t. 1933 szept. 24. Gerelyhajítás ötös csapat: 34-231 m. (Laboncz László VIII. o. t. 46-64 m„ Juhász Endre VII. o. t, 43'28 m., Halász Pál VII. o. t. 34-52 m. Szappanos András VIII. o. t. 33-97 m., Bálint Márton VII. o. t. 33-16 ni.) 1934 máj. 27. Rúdmászás : 3*2 mp. Furkó Béla VIII. o. t. 1934 febr. 25. 100 m.-es mellúszás : 1 p. 33"8 mp. Schindler György VI. o. t. 1934 jún. 17. Intézeti bajnoki versenyeink eredményei. Atlétika. Mezei jutásban (kb. 2800 m.) bajnok : Fejes Zoltán VIII. o. t. 10 p. 42-4 mp. 2. Hernád Géza VII. o. t. 10 p. 48"6 mp. 3. Kiss László VIII. o. 1. 11 p. 02-4 mp. 4. Kassay Jenő VIII. o. 1. 11 p. 17-6 mp. Csapatbajnokságban bajnok : a VIII. oszt. csapata (Fejes, Kiss, Kassay). 2. A VII. osztály csapata (Bernád, Eperjesi, Sági). 100 m.-es síkfutásban bajnok : Éles Péter VII. o. t. 124 mp. 2. Oláh Zsigmond VII. o. t. 12-5 mp. 3. Lerchner Jenő VII. o. t. 12-6 mp. 4. Far­kas Gábor V. o. t. 12-7 mp. 200 m.-es síkfutásban bajnok : Oláh Zsigmond VII. o. t. 25 mp. 2. Éles Péter VII. o. t. 25 mp. 3. Lerchner Jenő VII. o. t. 25*6 mp. 4. Far­kas Gábor V. o. t. 25-9 mp. 400 m.-es síkfutásban bajnok : Oláh Zsigmond VII. o. t. 59-6 mp. 2. Bernád Géza VII. o. t. 1 p. 01-8 mp. 3. Juhász Endre VII. o. t. 1 p. 02 mp. 4. Erdélyi László V. o. t. 1 p. 03-4 mp. 800 m.-es síkfutásban bajnok : Oláh Zsigmond VII. o. t. 2 p. 28-4 mp. 2. Lerchner Jenő VII. o. t. 2 p. 29-2 mp. 3. Erdélyi László V. o. t. 2 p. 38. mp.