Református fögimnázium, Budapest, 1917

VI. Testnevelés

31 E) Internátusi sportclub. Dacára annak, hogy a sok ragályos betegség igen nagy mér­tékben akadályozta az egyes sportágakban való haladást — a körülményekhez mérten mégis szép eredményt értek el a fiúk. A vezetőség odaadó törekvése örvendetes eredményeket ére­tett el több sportágban: voltak kirándulások, voltak egész, sőt két naposak, jobbadán azonban félnaposak, torna- és céllövő verseny. Kirándulás volt a Dobogókőre, Sashegyre, Hüvösvölgybe és a Pokol-csárdához (Vácz mellett). Tornaverseny. A következő eredménnyel: 1. Magasugrás felső osziályok részére. I. Zatureczky Péter Vili. o. 135 cm. II. Dinnyés Pál VI. o. 135 cm. III. Fráter György VIII. o. 130 cm. 2. Magasugrás alsó osztályok részére. I. Segesváry György III. o. 120 cm. II. Apáthy Béla II. o. 105. cm. III. Szabady László IV. o. 100 cm. 3. Kötélmászás v. felső o. r. I. Dinnyés Pál VI. o. II. Vásárhelyi Endre V. o. III. Gyulay F. Pál VI. o. 4. Kötélmászás v. alsó o. r. I. Szabady L. IV. o. II. Segesváry Gy. III. o. III. Nagy László III. o. , ■ * ' .> - J 5. Súlydobás felső o. r. I. Dinnyés L. VII. o. 671 cm. II. Zatureczky P. VIII. o. 636 cm. 111. Fráter Tibor Vili. o. 611 cm. 6. Távolugrás verseny, felső o. r. I. Vásárhelyi E. V. o. 417 cm. II. Gyulai F. Pál VI. o. 414 cm. III. Dinnyés L. VII. o. 395 cm. 7. Távolugrás v. alsó o. r. I. Szabady L. IV. o. 346 cm. II. Földes E. IV. o. 332 cm;> III. Segesváry Gy. III. o. 331 cm. * - i