Békés Megyei Hírlap, 2005. május (60. évfolyam, 101-125. szám)

2005-05-24 / 119. szám

2005. MÁJUS 24., KEDD - BÉKÉS MEGYEI HÍRLAP SPORT 15 békésnet megyei ni. osztályú labdarúgó-bajnokság Okányi nagy lépés a bajnok cím felé, Kötegyánban hét, Kevermesen hat gól esett a hét végi fordulóban OTTHON MARADTAK AZ ELEMEK GÁDOROS-KUNÁGOTA 2-3 (0-0) BékésNet megyei Q. osztályú labda­rúgó-mérkőzés. Gádoros, 80 néző. V.: Halma. Gádoros: Berki - Brachna, Pisont Z., Hriagyel, Farkas (Pisont R.), Csapó, Pisont J., Liszkai, Nana, Héjjas, Szkalonai. Edző: Páli István, Lengyel Krisztián. Kunágota: Csomós - Laczkó, Pócsik T., Pócsik N., Kovács, Multyán L., Multyán Zs., Korpa (Suhanyeczki), Multyán Cs., Dómján, Pócsik J. (Körösi). Edző: id. Multyán Csaba. A nulla-kettőről felálló gádorosiak a végén nem tudták még az egy pontot sem otthon tartani. G.: Szkalonai a 63., Nana a 77., ill. Pisont I. (öngól) az 52., Multyán Cs. az 59., Multyán L. a 89. percben. Jó: Szkalonai, Héjjas, Liszkai, Brachna, ill. Multyán L, Multyán Cs., Korpa, Pócsik T. Géczi Bálint szakosztályelnök: - A mérkőzés színvonalánál csak a játékve­zetői hármas volt gyengébb. Id. Multyán Csaba: - Nagyon jó mérkőzés, kihagyott helyzetek. ■ P. I. KAMUT-TELEKGERENDÁS 2-1 (0-0) Kamut, 300 néző. V.: Németh. Ka­mut Sándor - Varga, Szarvas, Sku- máth, Gál (Fehér), Hajdú, Kiszely, Di- nya (Nagy F.), Gera, Sztratyinszki, Oláh. Játékos edző: Szarvas János. Telekge­rendás: Kiss - Szász, Restye, Aradi, Nagy Z., Szarka, Tóth L. (Kovács T.), Barkász (Hrabovszki L), Belicza, Tóth A., Hrabovszki J. Edző: Szabó Attila. Jó iramú, sportszerű mérkőzésen a lelkesen játszó telekgerendásiak nehe­zen adták meg magukat a nagy fölény­ben játszó és sok helyzetet kihagyó kamutiak ellen. G.: Sztratyinszki az 53. és az 56., ill. Tóth L. a 60. percben. Jó: Sztratyinszki, Gera, Dinya, Kiszely, Szarvas, Varga, ill. Kiss, Szász, Aradi, Belicza. Szarvas János: - Sportszerű mérkő­zés, gyatra helyzetkihasználás, maga­biztos győzelem. Szabó Attila: - Végig partiban voltunk a hazai csapattal, vé­gig a megbeszéltek szerint játszottunk. Ahhoz, hogy a helyzeteinket kihasznál­juk, hét közben többet kell tenni. ■ Szlancsik János TARHOS-KÖRÖSLADÁNY 4-0 (1-0) Tarhos, 200 néző. V.: Vozár. Tarhos: Kohut - Püski, Szabó Z., Boldizsár (Szlanyinka), Kubik (Djabbar), Balogh, Tótfalusi (Fabulya), Nagy Z., Bo- tyánszki, Nagy L, Gilik A. Edző: Kovács György. Körösladány: Sípos - Horváth T., Szabó L., Danó, Botos, Farkas, Bartyik, Keresztesi J., Horváth I. (Bak- sa), Keresztesi K. (Fekete), Szűcs. Edző: Zolnai Pál. A hazaiak igazi csapategységet alkot­va még ilyen arányban is megérdemel­ten győztek egy nagyon jó Körösladány ellen. G.: Gilik a 33., Botyánszki a 62., a 71., Szabó Z. a 76. percben. Jó: Püski, Nagy Z., Balogh, Botyánszki, Tótfalusi, Kubik, ill. Botos, Farkas. Kovács György: - A küzdelmes első félidő után a vártnál könnyebbre sike­rült a második. Zolnai Pál: - Megérde­melt hazai győzelem. ■ Pankotai István CSÁRDASZÁLLÁS-BÉKÉSCSABAI MÁV 1-1 (0-0) Csárdaszállás, 100 néző. V.: Fehér. Csárdaszállás: Kovács A. - Tóth S., Sztraka, Geszti J., Horváth L, Kovács L, Ulrich-N., Balogh, Tóth L, Varga, Bokor (Burai). Edző: Halmosi József. Békéscsa­ba: Magda - Susánszki (Lovas), Prekop, Bíró (Pálfi), Pataj, Szarka, Rubus, Pus­kás, Galovicz (Méhes), Szalai, Tóth M. Edző: Braun Attila. Két kitűnő kapusteljesítmény, remek mérkőzés, igazságos pontosztozkodás. G.: Tóth 1. a 67., ill. Tóth M. az 50. perc­ben. Jó: Kovács A., Balogh, Geszti J., Var­ga, ill. Magda, Prekop, Rubus, Szalai. Halmosi József: - A helyzetek alap­ján reális eredmény született. Braun At­tila: - Az első félidőben mutatott játék után nem csoda, hogy a második játék­részben már jobb teljesítményt nyújtot­tunk. ■ Gulyás István GYULAI TERMÁL FC ll.-BÉKÉS- SÁMSON 1-1 (0—0) Gyulavári, 50 néző. V.: Kiembucz. Gyuía DL: Veres - Bállá, Perlaki, Szelei, Csányi, Nacsa (Gergő), Vincze, Kurta, Gimesi, Mihucz, Guti. Edző: Szekeres Lajos. Békéssámson: Döme - Fekete, Hotorán, Setény, Hajdúk, Varga (Kan­csó), Kerekes, Abonyi, Zádori, Nagy, Doktor. Edző: Fodor Nándor, Kerekes Csaba. Alacsony színvonalú, csapkodó játék jellemezte a mérkőzést. G.: Gimesi az 55., ill. Zádori az 56. percben. Jó: Veres, Kurta, Csányi, ill. Abonyi, Fekete, Zádori. Szekeres Lajos: - A mai mérkőzés egyetlen pozitívuma a pontszerzés. Fo­dor Nándor, Kerekes Csaba: - Sajná­lom, hogy csak egy ponttal távoztunk, véleményem szerint akár több góllal is nyerhettünk volna. ■ Alberti János SARKAD-FÜZESGYARMAT 2-5 (0-2) Sarkad, 130 néző. V.: Dajka. Sarkad: Pataki - Gurzó, Szőke, Hajdú, Sarkadi, Tasnádi, Gyulai, Czeglédi (Ungor), Ger­mán (Kiss Zs.), Lénárt (Szabó), Székely. Edző: Kiss Tibor. Füzesgyarmat- Kiss E. - Mészáros, Várkonyi, Gyáni, Vámos, Bére (Dávid), Latyák, Varga, Tóth, Bo­ros, Novák. Edző: Petri István. A Füzesgyarmat tetszés szerint érte el góljait a rossz napot kifogó Sarkad el­len. G.: Gurzó a 70., Sarkadi a 82., ill. Gyáni a 7., Tóth a 15., a 89., Novák a 66., a 75. percben. Jó: Sarkadi, Gyulai, ill. Mészáros, Gyáni, Tóth, Novák. Kiss Tibor: - Keserves kenyér. Aki látta a mérkőzést, tudja mire gondolok. Petri István: - Küzdelmes mérkőzésen megérdemelten nyertünk. Minden elis­merésem a csapaté. ■ Kiss Gábor CSABACSÜD-MEDGYESEGYHÁZA 5-2 (2-1) Csabacsüd, 300 néző. V.: Laurovics. Csabacsüd: Adamik - Sechna, Nagy F., Mizik, Gombár A., Jansik (Gombár M.), Hangya, Varga T., Urbancsok, Palyov (Jelen), Szebegyinszki (Wéber). Edző: Rétes Pál. Medgyesegyháza: Metzger - Valyuch, Palyik, Göcző, Vántara, Kiss Á., Szabó (Urbán), Flender (Medovar- szki), Pintér, Kiss G., Bozsó. Edző: Sza­bó András. A hirtelen jött meleg rányomta bélye­gét a mérkőzésre, de így is magabiztos csabacsüdi győzelem született. Kiállít­va: Pintér (második sárga lap után) a 65. percben. G.: Palyov a 14. és a 17., Gombár A. az 50., a 75. és a 84., ill. Bozsó a 35., Göcző a 89. percben. Jó: Gombár A., Mizik A., Hangya, Varga T., ill. Göcző, Kiss G., Bozsó. Rétes Pál: - Az öt gól ellenére nem lehetünk maradéktalanul elégedettek. Szabó András: - A győzelmet jobban akaró csapat nyert. Sajnos, már indu­láskor elbukjuk a mérkőzéseket. ■ R. P. A Dévaványa-Elek mérkőzés elma­radt, mert az elekiek nem érkeztek meg, ugyanis az eleki gyülekezőnél mindössze hét játékos jelent meg. Ifjúságiak: Gádoros-Kunágota 14-2, Kamut-Telekgerendás 1-2, Tarhos- Körösladány 5-1, Csárdaszállás-Bé­késcsabai MÁV 2-4, Gyulai Termál FC II.-Békéssámson 0-4, Sarkad—Füzes­gyarmat 4-3, Csabacsüd Mertgye seg- yházac->v-'l. A Dévaványa-Elek mérkő) zés elmaradt. TABELLA A megyei IL osztály állása: 1. Tarhos 19 3 4 72-32 60 2. Kamut 17 5 4 50-27 56 3. F.gyarmat 17 4 5 80-41 55 4. Csabacsüd 16 5 5 75-33 53 5. Dévaványa 16 4 5 64-30 52 6. Bcs. MÁV 13 8 5 42-28 47 7. K.ladány 13 3 10 50-42 42 8. Cs.szállás 12 4 10 40-34 40 9. T.gerendás 10 4 12 43-48 34 10. Sarkad 8 6 12 41-52 30 11. B.sámson 6 7 13 33-57 25 12. M.egyháza 4 8 14 38-39 20 13. Gádoros 5 4 17 41-74 19 14. Kunágota 4 5 17 22-59 17 15. Gyula II. 4 4 18 28-56 16 ló. Elek 3 6 16 30-68 15 A táblázatban nem szerepel a Dévává nya-Elek mérkőzés. A BékésNet megyei n. osztályú labdarú­gó-bajnokságban következik. Május 28., szombat: Kunágota-Kamut, 17.00, Med gyesegyháza-Dévaványa, 17.00, Füzes- gyarmat-Tarhos, 17.00, Gyulai TFC II- Sarkad, 17.00, Csárdaszállás-Békés- sámson, 17.00, Körösladány-Csaba- csüd, 17.00. Május 29., vasárnap: Békés­csabai MÁV—Telekgerendás, 15.00, Elek-Gádoros, 17.00. OKÁNY-DOBOZ 2-1 (0-0) BékésNet megyei Dl. osztályú labda­rúgó-mérkőzés. Északi csoport Ráját­szás az 14. helyért, Okány, 300 néző. V.: Rózsa. Okány: Nagy Zs. - Sújtó (Buj­dosó), Papp, Komáromi, Mártha (Csu- rai), Szabó L, Szabó S., Jámbor (Nagy S.), Tóth, Rácz, Fazekas (Fekete). Edző: Hégely Sándor, Fekete Zoltán. Doboz: Balogh - Tímári (Lipták), Kundia, Sza­bó L, Provosinszki, Fehér, Zsombori, Kovalovszki, Komlósi, Váczi (Szatmári), Szabó I. Edző: Zsigmond Károly. A tét rányomta bélyegét az első fél­időre, folyamatos játék nem alakult ki. A második játékrészben a Doboz jó já­tékkal megszerezte a vezetést és több helyzetet dolgozott ki. Az utolsó tíz percben azonban szárnyalt az Okány és megfordította az eredményt. G.: Szabó L, Rácz, ill. Szatmári. Jó: Nagy Zs., Papp, Szabó L, Komáromi, Szabó S., ill. Zsombori, Szabó I., Szabó L. Hégely Sándor, Fekete Zoltán: - Ezt a meccset szívvel és nagy akarattal nyertük meg egy jól felkészített Doboz ellen. Mindkét csapat megérdemelné a feljutást. Zsigmond ICároly: - Helyzete­inket nem használtuk ki, jött is a bünte­tés. ■ Mártha Lajos KARDOS-ÖRMÉNYKÚT-MEZŐBE- RÉNY II. 2-1 (0-0) Az 14. helyért, Kardos, 50 néző. V.: Petrovszki. Kardos-őrménykút: Kun­A világos mezes füzesgyarmatiak öt góllal terhelték meg a házigazda kapuját, amire csak kettővel tudtak válaszolni a sarkadiak, így a vendégek el­vitték mindhárom pontot a megyei II. osztályú labdarúgó-bajnokság hét végi fordulójában stár - Viszkok, Zahorecz, Lestyán, Csi- csely, Kóródi (lansik), Szpisják P. (Zsib- rita), Szabó S. (Szpisják JÁ Opauszki, Sztvorécz, Tímár. Edző: Gombár György. Mezőberény EL: Beinschróth - Lenkefi, Kukely, Szabó, Sajben, Schaf­fer (Székely), Balogh, Maléth, Nyeste (Jónás), Pecze, Pojendán. Edző: Gézárt Zoltán. Az első félidő kihagyott kardosi hely­zetei után a második félidő elején várat­lanul a mezőberényiek szereztek veze­tést. A gól okozta sokk után a hazaiak nagyobb sebességre kapcsoltak és két perc alatt sikerült is megfordítaniuk az eredményt. G.: Jansik, Viszkok, ül. Pojendán. Jó: Sztvorécz, Viszkok, Jan­sik, ill. Lenkefi, Szabó, Maléth. Gombár György: - Ismét magunk­nak tettük nehézzé a mérkőzést a sok kihagyott helyzet miatt, ennek ellenére a védekezésre berendezkedett csapatok ellen gondjaink vannak. Gézárt Zoltán: - Szerencsés hazai győzelem. ■ G. Gy. SZARVASI LSZK—KÉTEGYHÁZA- FERBONEX 5-0 (2-0) Az 5-7. helyért, Szarvas, 80 néző. V.: Dajka. Szarvas: lancsó - Petrovics, Ru­mi, Varga, Sárkány, Szécsi, Gábos (Kor- bely), Becsei (Roszik), Hajduch (Jurák), Melis (Molnár), Závoda (Molcsán). Edző: Szloszjár Mihály. Kétegyháza- Ferbonex: Szelezsán - Faur, Isztin (Tereszán), Gálea, Dila (Grósz Á.), Mé­száros, Árgyelán, László (Majorovics), Grósz Gy., Sass, Szegedi. Játékos edző: Árgyelán Krisztián. Sportszerű mérkőzésen a szarvasiak akarata érvényesült. A kétegyháziak nem bírtak a jól védő szarvasi kapussal. G.: Gábos, Molcsán 2-2, Korbely. Jó: Jan­csó, Sárkány, Gábos, Molcsán, ill. Isztin, Gálea, Mészáros. Szloszjár Mihály: - Győzelmünk megérdemelt. Árgyelán Krisztián: ­Sajnos ma csak ennyire futotta. ■ K. Gy. KÖTEGYÁN-ZSADÁNY 5-2 (2-1) A 8-10. helyért, Kötegyán, 70 néző. V: Flinta. Kötegyán: Bordás - Márton, Szűcs, Miklya, Nagy A., Semsei, Ger­gely (Berényi), Iszáka Z. (Czirle), Coita, Sztojka (Fazekas), Ujj L. (Herczeg). Játé­kos edző: Szűcs Mihály. Zsadány: Babos - Eszenyi, Szabó S., Fábián (Mészár), Kiss B., Muntyán, Balogh, Szabó Z., Kiss P., Kutasi, Bíró (Bagdi). Edző: Nagy Róbert. A kötegyáni csapat az első félidőben nagyon gyengén játszott, sok helyzetet kihagyott, a második félidőre feljavult és megérdemelten győzött. G.: Semsei (11-esből), Coita, Iszáka Z., Szűcs, Czirle, ill. Fábián, Kiss P. Jó: Semsei, Coita, Miklya, Nagy A., ill. Szabó Z., Szabó S., Kutasi. Szűcs Mihály: - Nagyon gyengén ját­szottunk, de mégis nagyobb arányban győzhettünk volna. Nagy Róbert - Az első félidőben jól játszottunk, ezt a má­sodik félidőben tíz perc alatt elrontot­tuk. ■ Nagy Lajos A Kétsoprony és a Gerla szabadnap­ját töltötte. DOMBEGYHÁZ-CSANÁDAPÁCA 2-2 (2-0) Déli csoport Az 14. helyért, Domb­egyház, 120 néző. V: Salamon. Domb­egyház: Kontró - Gerendeli, Tapasztó Zs., Szilágyi, Kovács (Tapasztó T.), Baj­KEVERMES-PUSZTAFÖLDVÁR 1-5 (1-4) Az 5-7. helyért, Kevermes, 150 néző. V.: Kurucz. Kevermes: Szabó - Orbán, Povázsai, Lakatos, Rung, Frank (Bodor), Kotroczó, Kiss, Bilibok, id. Bauer (Bu­rai), Stir G. Edző: Stir Mihály. Puszta­földvár Ökrös - Fülöp, Gyömrei, Bús (Göböly), Németh (Fekete), Holecska, Gulácsi (Nagy), Kvak, Kiembucz, Szi- vák, Sinka. Edző: Nagy István. Nagy István, a pusztaföldváriak edzője betegség miatt nem ülhetett le csapata kispadjára. Egy-egy után a mo­rálisan szétesett Kevermes sorra adta a gólpasszokat a jól játszó földváriaknak, akik megérdemelten nyerték a mérkő­zést. G.: Povázsai, ill. Gulácsi 2, Szivák, Kiembucz, Holecska. Jő: Povázsai, Laka­tos, ill. Gulácsi, Szivák, Ökrös, Holecs­ka, Sinka. Sttr Mihály: - Szégyellem magam, hogy a nagy számú közönség előtt ilyen játékot nyújtottunk. Szivák László csa­patkapitány: — Megérdemelt győzelem. ■ S. M. MEDGYESEGYHÁZA ll.-LÖKÖS-HÁ- ZA 2-2 (0-0) A 8-10. helyért, Medgyesegyháza, 20 TABELLA A megyei ÜL osztály állása: Északi csoport, Az 1-4. helyért 1. Okány 16 3 2 67-22 51 2. Doboz 14 4 3 68-17 46 3. M.berénv II. 10 4. Kardos-0. 8 4 7 42-40 34 5 7 41-29 29 Az 5—7. helyért 5. Kétegyháza 8 4 8 41-43 28 6. Szarvas 7 6 7 36-44 27 7. Kétsoprony 5 4 11 32-48 19 A 8-10. helyért 8. Kötegyán 6 3 11 41-44 21 9. Zsadány 5 4 11 34-69 19 10. Gerla 4 1 15 26-72 13 Déli csoport, Az 1-4. helyért 1. Cs.apáca ’■ 13 5 3 46-30 44 2. Újkígyós 12 5 4 74-30 41 3. Dombegyh. 12 4 5 50-36 40 4. Kaszaper 11 5 5 52-29 38 Az 5-7. helyért 5. Pusztaföldvár9 7 4 49-33 34 6. Kevermes 8 3 9 35-38 27 7. N.bánhegyes 7 1 12 26-48 22 A 8-10. helyért 8. Lökösháza 4 3 13 33-61 15 9. M.egyháza 11.3 5 12 29-49 14 10. Gerendás 3 2 15 26-66 11 A BékésNet megyei ÜL osztályú labda­rúgó-bajnokságban következik. Május 28., szombat Északi csoport. Rájátszás az 1-4. helyért* Mezőberény II-Doboz, 17.00, Kardos-örménykút-Okány, 17.00. A 8-10. helyért: Gerla-Zsadány, Doboz, 17.00, Déli csoport Az 5-7. helyéit Pusztaföldvár-Kevermes, 17.00. Május 29., vasárnap. Északi csoport Rájátszás az 5—7. helyért* Kétsoprony-Kétegyhá- za-Febronex, 17.00. Déli csoport Az 1-4. helyéit Újkígyós-Csanádapáca, 15.00, Kaszaper-Dombegyház, 15.00, Geren- dás-Lökösháza, 17.00. Mesterlövészek A BékésNet megyei n. osztályú labdarúgó-bajnokság góllövőlis­tájának élmezőnye. 25 gólos: Botyánszki (Tarhos). 24 gólos: Tóth Cs. (Füzesgyarmat). 18 gólos: Pintér (Telekgerendás). 16 gólos: Popucza (Elek), Nagyi. (Tarhos), Gulyás (Csabacsüd), Novák (Füzesgyarmat). 15 gólos: Sztratyinszki (Kamut). 14 gó­los: Szakács (Dévaványa). 13 gólos: Pesztránszki (Dévaványa), Horváth I. (Körösladány). 12 gólos: Nouas (Bcs. MÁV), Balogh Cs. (Sarkad). 11 gólos: Tasi (Gádoros), Lénárt, Gombár A. (Csa­bacsüd), Tóth M. (Bcs. MÁV). 10 gólos: Ulrich N. (Csárdaszál­lás). 9 gólos: Urbancsok (Csabacsüd), Bíró (Bcs. MÁV). 8 gólos: Belicza (Telekgerendás), Szűcs Zs. (Körösladány), Kiss I. (Ka­mut), Adamecz (Dévaványa), Ozgyin (Gádoros). 7 gólos: Tóth I. (Csárdaszállás), Multyán Cs. (Kunágota), Boros (Füzesgyar­mat), Szarvas (Kamut), Karakas (Sarkad), Czakó I, Czakó L. (Dévaványa). 6 gólos: Bozsó (Medgyesegyháza), Pataj (Bcs. MÁV), Tóth R. (Gyula II.), Pillár, Palyov (Csabacsüd), Tóth L, Vad (Füzesgyarmat). 5 gólos: latyák (Füzesgyarmat), Kereszte­si K. (Körösladány), Baksa (Körösladány, Füzesgyarmat), Kapo- csán (Sarkad, Elek), Lipták (Kamut), Palyik (Medgyesegyháza), Molnár, Nagy I, Krajcsovics A. (Békéssámson), Ulrich P, Hor­váth L. (Csárdaszállás), Boldizsár (Tarhos). kán, Lugasi (ifj. Ménesi), Szalai, Mlado- nyiczki, Talpai, Csabai. Eds;ő: Ménesi Róbert. Csanádapáca: Csicsely Szeke­res Cs., Göcző, Ilyés (Nagy), Szedres T„,, Elekes,' Herczeg (Rostás), Hajdú, Ma- tyelka, Keresztély, Kiss (Szekeres S.j. Edző: Szikora Pál. A Dombegyház nagy elszántsággal kezdte a játékot és az első félidőben már 2-O-ás előnyre tett szert. A második já­tékrészben is jól kezdtek a hazaiak, de Salamon játékvezető „belenyúlt" a mér­kőzésbe. Kiállítva: ifj. Ménesi (második sárga lap után). G.: Talpai, Csabai, ill. Elekes, Szekeres S. Jó: Kontró, Tapasztó Zs., Kovács, Mladonyiczki, ill. Szekeres T., Elekes, Hajdú, Matyelka. Ménesi Róbert - Ezt a mérkőzést a „salamoni” döntések miatt nem tudtuk megnyerni. Felháborító, amit ma elle­nünk elkövettek. Szikora Pál: - Hatal­mas küzdelemben igazságos döntetlen, az első félidőben a Dombegyház, a má­sodikban mi játszottunk jobban. ■ M. R. KASZAPER-ÚJKÍGYÓS 1-1 (0-0) Az 14. helyért, Kaszaper, 300 néző. V: Pataki. Kaszaper: Bordás - Kőszegi, Kun, Marócsik, Nagy (Demkó), Deák, Takács, Varga, Forgó. Szabó, Serfőző. Edző: Sajtos Tibor. Újkígyós: Tóth - Hermann, Gyaraki, Bohus, Kocziha, Ko­vács, Karlovszki, Sülő, Hőgyes, Rövid (Zatykó), Baji (Burkus). Edző: Nemes László. Nagy taktikai harcban igazságos eredmény született. G.: Varga, ill. Baji. Jó: Kőszegi, Kun, Takács, Varga, ill. Hermann, Kocziha, Silló, Hőgyes. Sajtos Tibor Küzdöttünk és na­gyon akartuk a győzelmet, de szinte semmi sem sikerült. Nemes László: - Küzdelmes mérkőzésen az utolsó pilla­natban kicsúszott a kezünkből a győze­lem. ■ S. T. néző. V: Boldoczki. Medgyesegyháza JLjJPotocska - pera, Kiss I. Á.,,Czene, xY’te, Sánta, Szűcs S. (Dózsa), Kbvács Z^yovai, Szűcs Zs., Rusz. Edzp: Gel- leny Ferenc, Ravasz László. Lökosháza: Krisán K. - Körtvélyesi, Kerekes, Hav- rán, Csordás (Bartalos), Almási, Gug, Kovács A. (Kovács P.), Balázs, Krisán Cs., Horváth. Edző: Varga István. Á két csapat a táblázaton elfoglalt helyéhez méltó produkciót nyújtott a hét végi mérkőzésen igazságosan megosztozott a pontokon. G.: Kovács Z. (11-esből), Rusz, ill. Kovács A., Almási. Jő: Kiss I. Á., Czene, Potocska, Kovács Z., ill. Kerekes, Balázs, Almási, Krisán Cs. GeUény Ferenc, Ravasz László: - A sok kidolgozott helyzetből nem tudtunk értékesíteni csak kettőt, ami pontvesz­téssel járt. Varga István: - Ebben a nyá­ri melegben elismerésem a csapatnak a mutatott játékért. ■ Uhrin Pál A Nagybánhegyes és a Gerendás sza­badnapját töltötte.