Békés Megyei Hírlap, 2004. április (59. évfolyam, 77-101. szám)

2004-04-05 / 80. szám

14. OLDAL — 2004. ÁPRILIS 5., HÉTFŐ SPORT Paprikás rangadó a Körös partján Csorvási stop a Gyomaendrődnek Labdarúgó NB Hl, Alföld csoport Szarvasi FC—Gyomaendrődi VSE 2—3 (1—3) Szarvas, 200 néző. V.: Alberti. Szarvas: Balatoni - Rónyai, Rohony, Pákozdi (Nemcsényi), Kugyela Zs. — Kiszel, Medvegy, Bogdán, Darida P. - Bencze, Klimaj. Edző: Somogyi János. Gyomaendrőd: Kiss - Csikós, Mester, Séllei, Uhrin (Gál Z.) - Beinschróth, Hídvégi, Nagy Z„ Farkasinszki — Osan (Farkas P.), Tóth Cs. (Gál F.). Játékos edző: Hídvégi Imre. 10. perc: a 16-os jobb oldali sarkáról szabadrúgáshoz jutott a vendégcsapat, amit Hídvégi a ka­pufa segítségével a hálóba lőtt, 0-1. 38. perc: egy ellentámadásnál Darida P.-t az ötösnél szabálytala­nul szerelték, Bogdán a büntető­vel kiegyenlített, 1—1. 43. perc: Hídvégi elfutott a bal oldalon, beadásával Nagy Z. is­mét vezetést szerzett, 1-2. 45. perc: egy hosszú labdával Tóth Cs. a kapura tört, Rohony utolsó emberként szabálytalanul szerelte a 16-oson belül, a 11-est Séllei értékesítette, Rohonyt pe­dig kiállították, 1—3. 55. perc: a hazai kaputól mint­egy 40 méterre Rónyai szabályta­lankodott, második sárga lap mi­att őt is kiállították. 63. perc: Bogdán jobb oldali beadása átszállt a védőkön, Klimaj a hosszú sarokba fejelt, 2-3. 75. perc: a partjelző magához intette a játékvezetőt, ezután a bí­ró Klimajt is kiállította szövegelés miatt. 85. perc: a vendégek 16-osa előtt Csikós megkapta második sárgáját és ezzel ő is kiállt. Nem úgy kezdődött a mérkő­zés, mint amilyen a vége lett. Egy szép szabadrúgásgóllal a vendég­csapat megszerezte a vezetést, ezután a kapujuk elé húzódva kontrákra játszottak. Közben a hazaiak kiegyenlítettek, de a ven­dégek továbbra is csak az ellentá­madásokra építettek és két ilyen akcióból a szünetig tetemes előnyre tettek szert. Fordulás után kettős emberelőnyhöz jutott a Gyomaendrőd, ez megnyugtat­ta őket, a szarvasiakat pedig fel­paprikázta. Ezután kis híján meg­született az egyenlítő gól is. Egy közepes színvonalú mérkőzést a játékvezetőknek sikerült kellő­képpen felpaprikázni. Jó: Nemcsényi, Bogdán, Bencze, ill. Kiss, Hídvégi, Nagy Z. Somogyi János: - Nem va­gyok abban a helyzetben, hogy bármit is mondhatnék. Hídvégi Imre: - Egy paprikás hangulatú mérkőzést kis szerencsével sike­rült megnyernünk. (Kepenyes György) Kondorosi TE—Tápiószecsö 1-3 (1-2) Kondoros, 250 néző. V.: Kálé. Kondoros: Nagy — Kerekes, Jansik, Ancsin, Kasik P. - Vajgely, Palyusik, Dián (Kasik Á.), Glózik — Tóth R. (Tusjak Cs.), Ladnyik R. Edző: Sztvorecz Sándor. Tápiószecsö: Viktor — Németh, Katzenbach, Kovács, Müller - Juhász (Papp P.), Si­mon, Holló, Izegbune (Horváth T.) - Grezsák, Papp I. (111). Játé­kos edző: Katzenbach Imre. 1. perc: Jansik jobbról Dianhoz passzolt, akinek lövése a lécről kipattant és az érkező Ladnyik az üres kapuba helyezte a labdát, 1-0. 16. perc: Katzenbach bal olda­li szabadrúgását a védők elnézték és az üresen érkező Grezsák a kapuba fejelt, 1—1. 39. perc: Katzenbach bal olda­li szögletére Németh emelkedett a legmagasabbra és a kapuba fe­jelt, 1—2. 76. perc: újabb vendégszöglet után Horváth a rövid oldalról a kapuba helyezte a labdát, 1—3. A remek időben lejátszott ta­lálkozó úgy kezdődött, mint min­den csapat álma, egy szemre is tetszetős támadás végén gólt sze­reztek a hazaiak. A folytatásban kiegyenlítődött a játék, a vendé­gek két pontrúgásból elért találat­tal fordítottak. A második játék­rész elején újfent kiegyenlített já­ték folyt a pályán, majd a vendé­gek fokozatosan átvették a játék irányítását a kissé elfáradó kondorosiakkal szemben. A há­rom pontrúgásból esett gól eldön­tötte a mérkőzést a jobb játékerőt képviselő Tápiószecsö javára. A mérkőzés egészét tekintve jó ira­mú mérkőzést láthatott a közön­ség. Ha a hazaiak jobban odafi­gyelnek, akár jobb eredmény is született volna. Jó: Nagy G„ Ancsin, Vajgely, Dián, ill. Simon, Németh, Holló, Grezsák, Katzen­bach. Sztvorecz Sándor: - Sajnos ezen a mérkőzésen szögletek is voltak. Katzenbach Imre: - Úgy gondolom, hogy egy sportszerű ellenféllel szemben megérdemelt győzelmet arattunk. (Jankovics László) Frühwald-Jamina SE—Monor 0-2 (0-1) Békéscsaba, 200 néző. V.: Munkácsy. Jamina: Kollár - Sza­bó, Pusztai, Varga, Hrabovszki - Fehérvári, Kurilla, Balogh, Kis- Szabó (Kiss J.) — Göblyös, Hor­váth. Edző: Ottlakán Mihály. Monor: Gilan — Bokros S., Matyó (Halgas), Kerepeszki, Boros - Varró, Kajli, Pászti, Bokros P. - Matheisz, Csőke. Edző: Varga Károly. 42. perc: egy bal oldali beadás után a hazaiak nem tudtak felsza­badítani, Csőke elé került a lab­da, akinek 12 méteres lövése a bal kapufáról befelé pattant, 0—1. 77. perc: Hrabovszkit a játék­vezető második sárga lapja után kiállította. 91. perc: egy vendégkontra vé­gén jobb oldali beadást követően Pászti az ötösről a kapuba lőtt, 0-2. A végig remek iramú mérkőzé­sen az első félidő kiegyenlített já­tékot hozott, a hazaiak több ígé­retes lehetőséget kialakítottak, de a befejezésekbe hiba csúszott, így a vendégek vonulhattak előnnyel pihenőre. A második játékrész­ben a Jamina mindent egy lapra feltéve támadott, azonban Göb­lyös révén csak kapufáig jutott. A lefújás pillanatában Pászti bebiz­tosította a monoriaknak a győzel­met. Jó: Szabó, Kis-Szabó, Göb­lyös, Horváth, Kurilla, ill. Matyó, Kerepeszki, Csőke, Varró, Bokros P. Ottlakán Mihály: — Remek iramú mérkőzésen a szerencsé­sebb csapat nyert. Varga Károly: — Rendkívül kulturáltan és jól ját­szó ellenfél ellen egészen az utol­só másodpercig izgulnunk kel­lett, hiszen csak akkor tudtuk végleg a magunk javára eldönteni a mérkőzést. (Fülöp Csaba) További eredmények: Szajol—Ceg­léd 1-5, Hetényegyháza—Fegyvernek 2-0, Nagykáta-Túrkeve 2-1, Rákóczi- falva-Örkény 1-0, Hódmezővásár- hely-Algyő 0-1. Az NB III Alföld csoport állása 1. Tápiószecsö 16 2 2 52­14 50 2. Örkény 15 3 2 50­• 9 48 3. Túrkeve 13 3 4 43­22 42 4. Algyő 11 7 2 39­14 40 5. Monor 10 7 3 57­26 37 6. Cegléd 10 S 5 50­28 35 7. R.falva 10 S S 49­27 35 8. Hmv.hely 6 8 6 21­24 26 9. Fegyvernek 6 6 9 32­36 24 10. H.egyháza 4 10 6 28­23 22 11. Nagykáta 6 4 10 30­40 22 12. Gy.endród 5 5 10 29­42 20 13. Jamina 4 4 12 18­33 16 14. Szarvas 4 3 13 25­49 15 15. Kondoros­5 15 6­59 5 16. Szajol 1 19 13­96 3 A Pannon Flax NB III Alföld csoportban következik. Április 10., szombat: Túrkeve-Szajol, 16.30, Friih- wald-Jamina-Szarvas, 16.30, Algyő- Nagykáta, 16.30, Cegléd-Hetényegyhá- za, 16.30, Fegyvernek-Kondoros, 16.30, Tápiószecső-Rákóczifalva, 16.30, Monor-Örkény, 16.30. Április 11., vasárnap: Gyomaendrődi VSE- Hódmezővásárhely, 16.30. _______■ Az NB lll-as megyei rangadón a sötét metes szarvasiak nem tudták otthon tartani a három pontot a Gyomendrőddel szemben d-fotó: kovács Erzsébet Edzőváltás Jaminában Vasárnap délelőtt elnökségi ülést tartott az NB likas Frühwald- Jamina SE. Fülöp Imre, a klub elnöke elmondta: az elnökség tagjai úgy döntöttek, hogy a hatékonyabb munka érdekében kettéválaszt­ják a pálya-üzemeltetési és az edzői feladatokat Mindez azt jelenti, hogy Ottlakán Mihályt a korábbi technikai vezető, Fülöp Csaba vált­ja a kispadon. A huszonöt éves, UEFA B-licences vizsgával rendek kező, két idegen nyelvet beszélő fiatal szakembert a szezon végéig bízták meg az edzői teendők ellátásával. A csapat célja az, hogy legjobb Békés megyeiként zárja a tavaszi idényt. A Bessenyei utcai pálya működtetését továbbra is Ottlakán Mihály látja el. LANCAST MEGYEI I. OSZTÁLYÚ LABDARÚGÓ-BAJNOKSÁG Békésszentandrás—Szeghalom 0-1 (O-O) Békésszentandrás, 350 néző. V.: Dajka. Békésszentandrás: Tusjak - Melián, Bencsik, Pisont Á., Gugolya, Csipái (Palyov), Bakró, Kovács, Bobvos F. (Bobvos I.), Moldván, Virág. Edző: Varga László. Szeghalom: Komáromi - Nagy K., Elek S., Macsári (Biha­ri), Simon, Zsigovics, Hajdú, Vá­mos, Komoróczki (Kincses G.), Sáfián, Zsombok K. (Mészáros). Edző: Tar Zoltán. Egyenlő erők küzdelméből a szerencsésebb vendégek kerültek ki győztesen. G.: Macsári a 83. percben. Jó: Bencsik, Pisont A., Bakró, Meli­án, ill. Zsigovics, Komáromi, Ma­csári, Vámos. Varga László: - Fájó vereség. Tar Zoltán: - Tipikus egygólos mérkőzés volt. (V. L.) Mesterlövészek A Lancast megyei I. osztályú labdarúgó­bajnokság góllövőlistájának élmezőnye. 15 gólos: Bíró T. (Mezőkovácsháza), Turbucz (Battonya). 11 gólos: Málik (Magyartoánhe- gyes), Boér (OMTK-Rákóczi). 10 gólos: Hu- nya, Toldi (Gyomaendrőd), Vámos A. (Szegha­lom). 9 gólos: Tapasztó (Méhkerék), Boruzs (Szabadkígyós), Fejes M. (Magyartoánhe- gyes). 8 gólos: Szabó G. (Mezőkovácsháza), Marik (Békés). 7 gólos: Nagy K. (Szegha­lom), Moldván (Békésszentandrás). 6 gólos: Vári (Mezőberény), Abrudán (Csorvás), Bor- bola (Békés), Lénád (Gádoros), Mátyus (Gyo- maendröd), Tarján (Tótkomlós), Kocsis (Méh­kerék). 5 gólos: Tolnai (Gyomaendrőd), Wag­ner (Mezőberény), Kruzslicz (OMTK-Rákóczi),' Kaliska (Tótkomlós), Barcsay (Méhkerék), Ek- kerG. (Szabadkígyós), Horváth (Békés), Szántó (Vésztő). 4 gólos: Tasi (Gádoros), Ló­vei (OMTK-Rákóczi), Szegedi (Gyomaend- rőd), Tóth Cs. (Vésztő), Bobvos I., Bakró, Virágh (Békésszentandrás), Simon, Belicza (Csorvás), Roczkó, Nedelea (Battonya), Marócsik (Mezőkovácsháza), Lipták, Tóth A. (Szabadkígyós), Séllei (Méhkerék). Medgyesegyháza—Gádoros 1-2 (1-1) Medgyesegyháza, 100 néző. V.: Brusznyiczki. Medgyesegy­háza: Homik - Czene (Tasi Zs.), Kiss I. Á„ Holecz, Göcző, Vanta- ra, Pintér, Zsurzsucz, Szekeres (Petruzsán), Kiss II. Á., Bessenyei (Vígh Z.). Edző: Temesvári Csa­ba, Szabó András. Gádoros: Ivanics - Maglóczki, Pisont R„ Szkalonai, Bencsik, Csapó, Len­gyel, Tasi R. (Szilágyi), Liszkai, Gulyás (Szabó), Baki. Edző: Kozmer Imre. A második félidei harcosabb és gólra törőbb játéká­nak köszönhetően megérdemelt vendéggyőzelem született. G.: Pintér az 5., ill. Baki a 30., Csapó a 75. percben. Jó: Homik (a me­zőny legjobbja), Kiss I. Á„ Göcző, ill. Bencsik, Csapó, Tasi R„ Len­gyel. Temesvári Csaba, Szabó And­rás: — Hiába szereztünk gyorsan vezetést, nem tudtunk olyan me­zőnyjátékot produkálni, amivel hozhattuk volna a meccset. Kozmer Imre: - Idegesen, kap­kodva kezdtünk, de a második félidei játékunk alapján megérde­meltük a győzelmet. (Uhrin Pál) Orosházi MTK-Rákóczi Vasas- Méhkerék 1—0 (0—0) Orosháza, Rákóczitelep, 350 néző. V.: Czirbuly. OMTK-Rákó­czi: István — Debreczeni P„ Go- dár, Horváth, Iványi (Szűrszabó), Papp, Kánya, Kruzslicz (Szlo- póczki), Székely, Lovas, Lövei (Mátyus). Edző: Pólyák László. Méhkerék: Patka - Rúzsa, Burai, Fábián, Séllei (Forogati), Tapasz­tó, Hajdú, Cziczeri, Martyin, Boz- gán, Csotye. Edző: Boka Demeter, Séllei Gyula. A hazai csapat végig arra törekedett, hogy legyőzze ré­gi riválisát és ezzel a győzelem­mel köszönje meg edzőjének a kétszázadik bajnoki mérkőzését a kispadon. G.: Kánya a 80. percben Jó: Kánya (a mezőny legjobbja), Godár, Horváth, Papp, Székely, ill. Burai, Tapasztó, Cziczeri. Pólyák László: - A fiúk emlé­kezetessé tették számomra ezt a jubileumi mérkőzést. Végig nagy­szerűen küzdöttünk, időnként jól is játszottunk, de a sok helyzet­bői csak egyet tudtunk értékesíte­ni. Boka Demeter, Séllei Gyula: — Tartalékos csapatunkat megér­demelten győzte le a hazai együt­tes. (Bot Ferenc) Csorvás—Gyomaendrödi FC 2-1 (0-1) Csorvás, 200 néző. V.: Fehér. Csorvás: Farkas - Gajdács (Tár- nyik), Sütő (Szurgyi), Abrudán, Hajdú, Kaszai, Benyovszki, Lá­bos, Ivanics, Belicza (Sznopek, Botyánszki. Edző: Turcsek Zol­tán. Gyomaendrőd: Szabó — Do­bó, Dinya, Furka, Tolnai, Tanács, Kéri, Béla, Toldi, Kovács, Hunya. Edző: Plástyik János. Az első fél­időben a vendégek néhány hely­zetükből egyet góllá váltottak. Szünet után a hazai csapat szívó­san védekezve kontratámadások­kal próbálkozott, amelynek vé­gén Abrudán szép góljaival ott­hon tartotta a há­rom pontot. Kiál­lítva: Lábos (utol­só emberként sza­bálytalankodott) a 12. percben. G.: Abrudán a 62. és a 84., ill. Toldi a 38. percben. Jó: Abrudán, Botyán­szki, Farkas, Ka­szai, Hajdú, ill. Ta­nács, Kovács, Kéri. Turcsek Zol­tán: - Minden el­ismerésem a csa­paté, hiszen nulla- egyről emberhát­rányból fordítani tudott. Plástyik János: - Erőtelje­sen elrontottuk. (Evanics István) Vésztő—Battonya 0-0 Vésztő, 300 né­ző. V.: Mihálik. Vésztő: Váradi - Reszler, Rábai, Tóthfalusi, Czinanó B. (Szántó), Jánosi, Turbucz J„ Lázár (Varga), Tóth Cs., Papp, Czinanó E. Edző: Királyvári Károly. Battonya: Sző­ke - Fekete, Oláh, Pilán, Baukó, Putnoki, Szatmári (Podina), Ne- delea, Horváth (Kovács), Tur­bucz Cs„ Zsóri. Edző: ifj. Lukács István, Juhász Zoltán. Küzdelmes mérkőzésen nem bírt egymással a két csapat, bár helyzet - ha ke­vés is - mindkét oldalon akadt, de ezek rendre kimaradtak. Kiál­lítva: Jánosi (második sárga lap után) a 83. percben. Jó: Czinanó E., Papp, Reszler, ill. Pilán, Baukó, Turbucz Cs., Zsóri. Királyvári Károly: — Nagy ira­mú mérkőzés volt, mindkét olda­lon voltak lehetőségek, az egy pontnak is örülnünk kell. Ifj. Lukács István, Juhász Zoltán: - A mérkőzés összképe alapján ér­tékes pontokat hagytunk Vész­tőn. (Buzgány József) Békés—Mezökovácsháza 0—2 (0-0) Békés, 350 néző. V.: Hegedűs. Békés: Kovács A. - Vadas, Szar­vas (Fekete), Szabó Zs., Fazekas (Kubik), Sándor, Borbola, Pálfi, Marik (Balogh), Szűcs, Ungor. Edző: Szenti Zoltán. Mezőko- vácsháza: Bíró G. - Zsótér, Szűcs, Mészáros, Marócsik, Zábrák (Németh), Húsvéth, Sza­bó G. (Kovács K.), Bíró T., Koncz, Vatai (Sipos). Edző: Vágó Mihály. A hazai csapat a mérkőzés folya­mán egy bajnokságra való helyze­tet dolgozott ki, míg az ellenfél két kapura lövéséből két gól született. Ennek tudatában hiába érdemelt volna pontot vagy pontokat a ha­zai csapat, a futball törvénye a Mezökovácsháza három pontját jelentette. G.: Szabó G. a 71., Né­meth a 78. percben. Jó: Vadas, ill. Bíró G., Marócsik, Németh. Szenti Zoltán: - A Mezöko­vácsháza két lövésből két gólt szerzett, így megérdemelten nyert. Vágó Mihály: - Gyenge já­tékkal, második félidei teljesítmé­nyünkkel sikerült a három pontot megszerezni. (Sz. A.) Magyarbánhegyes— Szabadkígyós 1—4 (0—3) Magyarbánhegyes, 300 néző. V.: Galambosi Magyarbánhe­gyes: Jambrik - Unyatinszki, Bo- zsár, Fejes I., Kulcsár, Pájer (Vá­gási), Cseke (Szlanyinka), Eva­nics, Málik, Kanál (Lévai), Fejes M. Edző: Sebestyén János. Sza­badkígyós: Sódar - Süli, Bozsó Z. (Bozsó F.), Szalai (Lipták), Bánfi A., Schneider, Ekker G., Ek- ker A., Tóth, Bozsó A., Boruzs (Bánfi R.). Edző: Nemes László. Ezen a napon nem volt egy súly­csoportban a két csapat, így a vendégek teljesen megérdemel­ten nyertek a gyenge teljesít­ményt nyújtó hazaiakkal szem­ben. G.: Bozsár a 84., ill. Tóth A. a 6., Boruzs a 11., Süli a 40., a 61. percben. Jó: Jambrik, Bozsár, ill. Sódar, Süli, Bánfi A., Tóth, Bo­ruzs. Sebestyén János: - Szívtelen, lélektelen játékot nyújtottunk, el­nézést kérek a csapat nevében szurkolóinktól. Nemes László: — Minden elismerésem játékosaim­nak. Teljesítményük arányban áll az eredménnyel. (Fejes Mihály) Tótkomlós—Mezőberény 0—1 (0-1) Tótkomlós, 200 néző. V.: Kepka. Tótkomlós: ifj. Bordás — Dobi (Krátky), Bányik, Pásztor L., Zsigovics, Pásztor T., Szalai (Arató), Papp, Tarján (Sín), Kalis­ka, Juhász. Edző: Bordás Sándor. Mezőberény: Barabás - Berecz- ki, Gézárt, Bokor, Gidófalvi Á., Szűcs, Benyovszki (Pántya), Gi- lik, Wagner, Gidófalvi Z. (Gyeb- nár), Vári (Kocsor). Edző: Vrbov- szki János. A hazaiaknak sok helyzetükből nem sikerült gólt szerezni. A vendégeknek kedve­zett a szerencse. G.: Wagner a 33. percben. Jó: Pásztor L, Papp, Tarján, ill. Bereczki, Szűcs, Gilik, Wagner. Bordás Sándor: — Amíg a helyzeteinket nem tudjuk értéke­síteni, addig nem tudunk mérkő­zést nyerni. Vrbovszki János: - A teljesítményünk a bánhegyesi mérkőzésen is hasonló volt, vi­szont nagyon sajnálom, hogy hi­báztunk, és megfosztottak ben­nünket a három ponttól. Nekünk még mindig a pályán elért ered­mény számít. (T. B. I.) Ifjúságiak: Békésszentandrás-Szeg- halom 2-2, Medgyesegyháza-Gádoros 3-3, Orosházi MTK-Rákóczi Vasas- Méhkerék 6—1, Csorvás—Gyomaend- rödi FC 1-5, Vésztő—Battonya 1—0, Bé- kés-Mezőkovácsháza 5—3, Magyar- bánhegyes-Szabadkígyós 0-3, Tót- komlós-Mezőberény 2-2. Az állás 1. Battonya 14 4 1 41-13 46 2. Gyomaendrőd 13­6 42- 19 39 3. Méhkerék 10 5 4 36- 19 35 4. Mk.háza 10 5 4 35-25 35* 5. M.bánhegyes 10 2 7 33-23 32 6. Szabadkígyós 8 5 6 28-23 29 7. Mezőberény 8 2 8 22-22 26 8. Csorvás 8 2 9 26-27 26 9. Vésztő 8 2 8 24-30 26 10. Szeghalom 5 8 6 30-29 23 11. Gádoros 7 2 10 29-41 23 12. OMTK-Rákóczi 6 4 9 26-36 22 13. Békés 5 5 9 29-32 20 14. Tótkomlós 5 5 9 23-32 20 15. B.szentandrás 5 2 12 24-42 17 16. M.egyháza 2 1 16 15-50 7 A tabellában nem szerepel az elmaradt Mezőberény—Vésztő mér­kőzés. A Lancast megyei I. osztályban kö­vetkezik. Április 10., szombat: Mező- berény-Battonya, 16.30, Szabadkí­gyós-Vésztő, 16.30, Gádoros-OMTK- Rákóczi Vasas, 16.30, Szeghalom- Medgyesegyháza, 16.30, Mezőkovács- háza-Békésszentandrás, 16.30, Gyo­maendrőd FC—Magyarbánhegyes, 17.00. Április 11., vasárnap: Tótkom­lós-Békés, 16.30, Méhkerék-Csorvás, 16.30. Totóeredmények A 14. heti eredmények: 1. Debrecen—MTK 2-2 X 2. ZTE—Balaton FC 1-1 X 3. FTC—Győr 4-0 1 4. Hertha BSC-Rostock 1-1 X 5. Kaisersl.—B. München 0-2 2 6. Mönchengl.—Leverkusen 0-0 X 7. Schalke—Hamburg 4-1 1 8. Wolfsburg—VfB Stuttgart 1-5 2 9. Dortmund—Bochum 4-1 1 10. Chievo—Parma 0-2 2 11. Lazio-Siena 5-2 i 12. Lecce—Roma 0-3 2 13. Modena-Milan 1-1 X Plusz egy mérkőzés: 14. Internazionale-Juventus lapzártakor tartott ■