Békés Megyei Hírlap, 2003. október (58. évfolyam, 229-254. szám)

2003-10-28 / 251. szám

14. OLDAL - 2003. OKTÓBER 28., KEDD S P 0 R T Keresztúron maradtak a pontok Lökösházi bosszúság Gerendáson BÉKÉSNET MEGYEI II. OSZTÁLYÚ LABDARÚGÓ-BAJNOKSÁG BÉKÉSNET MEGYE! III. OSZTÁLYÚ LABDARÚGÓ-BAJNOKSÁG ÉSZAKI CSOPORT Csárdaszállás—Elek 1—1 (1—0) Csárdaszállás, 100 néző. V.: Vozár. Csárdaszállás: Kovács A. - Geszti J„ Szabó Z„ Tóth S„ Ul­rich, Kovács I., Győri (Lakatos), Balogh, Tóth I„ Varga, Farkas. Edző: Halmosi József. Elek: Pata­ki - Sarkadi, Papucza, Resetár, Erdei, Márk, Gyulai, Bállá, Ka­pocsén, Donnert (Krizsán), Mó- zer. Edző: Kiss Tibor. Küzdelmes, néhol kemény mérkőzésen a döntetlen reális eredmény. G.: Farkas a 38., ill. Erdei a 67. perc­ben. Jó: Farkas (a mezőny leg­jobbja), Geszti J., Ulrich, ill. Rese­tár, Márk, Erdei, Kapocsén. Halmosi József: - Igazságos döntetlen. Kiss Tibor: — Egy pon­tot vittünk haza, de helyzeteink alapján kettővel többet is szerez­hettünk volna. (Gulyás István) Mesterlövészek Csanádapáca—Újkígyós 1—1 (1-1) Csanádapáca, 150 néző. V.: Mikula. Csanádapáca: Náfrádi L. — Furák A„ Nagy (Rózsa), Szeke­res Cs. (Kovács A.), Náfrádi S., Göcző, Dóka, Hajdú, Szilágyi, Ke- resztély, Elekes. Edző: Szikora Pál. Újkígyós: Gedó - Becsei, Csatlós, Ancsin, Gyaraki, Boros, Karlovszki, Rövid, Gyebrovszki, Dobróczki (Tóth P.), Kovács G. Játékos edző: Borbély Ákos. A mérkőzés elején egyperces gyásszünettel emlékeztek meg a hazai csapat nemrégiben elhunyt főrendezőjéről, Kovács Lászlóról. Alacsony színvonalú mérkőzésen a hazai csapat minden helyzetét kihagyta, ezért meg kellett elé­gedniük az egy ponttal a sereg­hajtó ellen. Kiállítva: Gyaraki (második sárga lap után) a 48. percben. G.: Gyaraki (öngól) a 44., ill. Rövid az 1. percben. Jó: Náfrádi L., Göcző, Dóka, ill. Kar­lovszki, Gedó, Rövid, Dobróczki. Szikora Pál: — Négy kapufa mellett háromszor egy lépésről sem tudtunk gólt rúgni. Szégyell- hetjük magunkat gyenge játé­kunk miatt. Borbély Ákos: - Ma küzdeni tudásból jelesre vizsgáz­tunk. Az egész csapat dicséretet érdemel. (Tóth B. István) Nagyszénás—Gyulai Termál FC II. 4-2 (1-2) Nagyszénás, 160 néző. V.: Ege- resi. Nagyszénás: Lipcsei - Va- laczkai (Gyuris), Horváth Zs„ Fa­ragó, Brachna, Boros, Kiszely, Ja­nis, Trabak, Horváth Z. (Ozgyin), Gulyás (Uhlár). Edző: Füredi Já­nos. Gyula: Gróh — Gergő, Ótott, Szelei, Perlaki, Csányi, Vincze, Oláh, Tóth, Kamarás, Cser. Edző: Szekeres Lajos. A fegyelmezetten védekező vendégcsapat a kontrá­ival majdnem eldöntötte a mérkő­zést, de a lelkes hazaiaknak sike­rült fordítani. G.: Janis a 4L, az 53., a 79., Gulyás a 85, ill. Oláh a 20., a 34. percben. Jó: Trabak, Ja­nis, ill. Gróh, Ótott, Vincze, Oláh. Füredi János: - A pálya talaja és a vendégek kontrái sok kelle­metlenséget okoztak, de sikerült a második félidőben a tudásbeli és az erőnléti fölényünket kama­toztatni. Szekeres Lajos: - Lel­kesedésünk kevés volt a pont­szerzéshez a jobban játszó hazai­ak ellen. (F. J.) Füzesgyarmat—Telekgerendás 6-0 (3-0) Füzesgyarmat, 50 néző. V.: Scsitovics. Füzesgyarmat: Dávid — Kovács Z., Bak, Boros T„ Vár- konyi 1. (Pardi), Várkonyi G„ La- tyák, Baksa (Sándor), Gyáni (Kiss E.), Varga, Tóth L. Edző: Lázár István. Telekgerendás: Ancsin - Dömök (Nagypál), Ránkli, Ko­vács I., Nagy Z., Kovács T., Ma­kai, Valyuch (Oláh), Barkász, Hrabovszki, Tóth L. Edző: Gajd­ács Tibor. Régen várt hazai győ­zelem született. G.: Gyáni a 18., Várkonyi G. a 28., Latyák (11-es- ből) a 44., Boros T. a 63., a 74., a 82. (mesterhármas) percben. Jó: Boros T„ Várkonyi G„ Gyáni, ill. Barkász. Lázár István: - Megérdemel­ten szereztük meg a szimpatikus vendégcsapat ellen a három pon­tot. Gajdács Tibor: - Teljesen szétestünk fejben, megérdemelt a hazai győzelem. (L. I.) Körösladány—Kamut 4—1 (3—0) Körösladány, 100 néző. V.: Barna. Körösladány: Sipos - Ke­resztesi Zs. (Horváth L), Mező, Papp, Hegyesi, Kovács, Keresztesi J., Novák, Horváth T., Bakos, Ke­resztesi K. (Fekete). Edző: Zsombok Atti­la. Kamut: Jakab - Pozsár, Knapp A., Gál (Kukely), Knapp V., Hajdú, Sajben (Lenkefi), Gera, Kiss, Botyánszki, Szarvas. Játékos edző: Szarvas János. Ismét első félidős csapat a hazai, mivel negyedszerre az el­ső félidőben nyerte meg a mérkőzést. Kiállítva: Hajdú (reklamálásért) 75. percben. G.: Bakos (11-esből) a 25., Novák a 40., Horváth T. a 44., Fekete a 89., ill. Gera a 65. percben. Jó: Ba­kos, Papp, Mező, Keresztesi J„ ül. Gera, Knapp V„ Botyánszki. Zsombok Attila: - A csapat hasznosan és jól játszik idehaza, de nem tudom megérteni, hogy idegenben miért nem megy így. Szarvas János: — Két jó csapat mérkőzésén a játékvezető volt a gyenge pont. (Ponta Sándor) Sarkadkeresztúr—Mezőhegyes 2-1 (2-0) Sarkadkeresztúr, 350 néző. V.: Hegedűs. Sarkadkeresztúr: Cserháti D. - Cseke, Ancsin, De­ák (Molnár), Zimbrán, Koszta, Bányai P. (Kóra), Csúz, Bányai T. (Gimesi), Petrusán, Zsoldos. Edző: Cserháti István. Mezőhe­gyes: Relu - Bélák, Gróf, Kovács Zs., Kovács R., Faragó (Egeresi), Varga, Zsoldi, Roszkos (Lipták), Szatmári, Csizmadia (Merlák). Edző: Rédli Tamás, Varga Péter. Rangadóhoz méltó, eseménydús mérkőzésen megérdemelt hazai győzelem született. G.: Petrusán a 23., Zsoldos a 39., ill. Gróf az 52. percben. Jó: Cseke, Ancsin, Koszta, Petrusán, Zsoldos, ill. Relu, Csizmadia. Cserháti István: — Az első fél­időben ragyogóan játszva, a má­sodikban nagy szívvel küzdve, megérdemelten győztük le a jó erőkből álló Mezőhegyest. Rédli Tamás, Varga Péter: - Egy félidő előnyt adtunk a hazai csapatnak. (Bakucz Péter) Tarhos—Kunágota 1—0 (1—0) Tarhos, 150 néző. V.: Boldocz- ki. Tarhos: Vári — Uhrin, Szabó, Püski, Fehér (Balogh G.), Kubik, Nagy L, Tóthfalusi, Gézárt, Kar­dos (Djabbar), Méhes. Edző: Ko­vács György. Kunágota: Csomós - Kovács (Dudás), Pócsik, Lacz- kó, Körösi, Balogh Z. (Varga), Multyán Zs., Multyán L., Dómján (Suhanyeczki), Multyán Cs., Mé­reg. Edző: Szilágyi János. A hazai csapat játékán érződött az egy hét alatt lejátszott három mérkőzés. A tarhosiak helyzeteik alapján megérdemelten győztek. G.: Kubik a 33. percben. Jó: Kubik, Gézárt, Szabó, Püski, ill. Méreg, Multyán Cs., Varga. Kovács György: - Nagyobb arányban is győzhettünk volna. A második félidő tükrözte a csütör­töki találkozó fáradalmait. Szil­ágyi János: - Két ellentétes fél­időt láttunk, az első a hazaiaké, a második egyértelműen a mienk volt. A döntetlen reálisabb lett volna. A játékvezetés lesz még jobb is. (Pankotai István) Békéscsabai MÁV—Sarkad 1-0 (0-0) Békéscsaba, 150 néző. V.: Benyovszki J. Békéscsaba: Mag­da - Szalai, Dobó, Lovas, Szarka, Tóth (Török), Nouas, Prekop, Szeles, Pataj, Galovicz (Romvári). Edző: Braun Attila. Sarkad: Sán­dor — Szűcs, Alb, Hajdú, Báli, Ba- gi, Erdős (Tóth), Farkas, Szegedi, Matus, Bende. Játékos edző: Sze­gedi Ferenc. A vasutasok végig roppant fegyelmezetten és céltu­datosan játszottak. G.: Pataj a 80. percben. Jó: Pataj, Dobó, Lovas, Prekop, ill. Alb, Szűcs. Braun Attila: — Jól játszot­tunk, megérdemelten nyertünk. Szegedi Ferenc: - A lelkes haza­iak megérdemelt győzelmet arat­tak. (B. A.) Ifjúságiak: Csárdaszállás—Elek 1—5, Csanádapáca—Újkígyós 6—1, Nagyszé: nás—Gyulai Termál FC II. 3—0, Füzes- gyarmat-Telekgerendás 11-1, Körösla- dány-Kamut 2-4, Sarkadkeresztúr- Mezőhegyes 2-6, Tarhos-Kunágota 13-2, Békéscsabai MÁV-Sarkad 5-1. Az állás 1. S.keresztúr 11 1­31- 5 34 2. Sarkad 9­3 31- 14 27 3. Nagyszénás 9­3 32-17 27 4. Mezőhegyes 8 2 2 35- 14 26 5. Bcs. MÁV 7 2 3 21-16 23 6. Csárdaszállás 5 6 1 21-12 21 7. Körösladány 5 1 6 39-28 16 8. Tarhos 5 1 6 24-20 16 9. Kamut 4 3 5 27-28 15 10. Kunágota 5­7 27-40 15 11. Elek 4 1 7 22-24 13 12. Gyula II. 3 4 5 22-28 13 13. Csanádapáca 3 4 7 15-26 11 14. Füzesgyarmat 3 1 8 19-51 10 15. Telekgerendás 2­10 10-35 6 16. Újkígyós 2 10 11-31 2 A BékésNet megyei II. osztályú láb­darúgó-bajnokságban következik. November 1„ szombat, 13.00: Mező- hegyes-Füzesgyarmat, Gyula II.—Csár­daszállás, Kamut-Sarkadkeresztúr, Kunágota-Nagyszénás. November 2., vasárnap, 13.00: Újkígyós-Békéscsa­bai MÁV, Telekgerendás-Tarhos, Elek—Csanádapáca, Sarkad-Körösla- dány. Kardos-Örménykút—Szarvasi LSZK 3-1 (2-0) Kardos, 100 néző. V.: Valach. Kardos-Örménykút: Galáth Z. - Viszkok, Tímár (Bíró), Varga, Csi- csely (Zahorecz), Kóródi, Becsei, Mizik, Kondacs (Farkas), Sztvo- recz, Jelen. Edző: Galáth Pál. Szarvas: Hunya - Petrovics, Sár­kány, Rumi, Homonnai (Kókai), Hajduch, Pozderka, Bohák, Kor- bely (Wéber), Terhes, Závoda. Edző: Szloszjár Mihály. A végig mezőnyfölényben játszó hazai csapat magabiztosan vitte el a há­rom pontot. G.: Viszkok, Kóródi, Sztvorecz, ill. Rumi. Jó: Viszkok, Tímár, Mizik, Becsei, ill. Sárkány, Terhes, Pozderka, Rumi. Galáth Pál: - Sajnos, a hely­zetkihasználásban továbbra is gyengélkedünk, de a győzelmünk így is megérdemelt. Szloszjár Mihály: - Megérdemelt hazai győzelem, (-th) Kötegyán—Bucsa 9—3 (6—3) Kötegyán, 50 néző. V.: Vereska. Kötegyán: Dobi (For­gács) - Deák, Kodreán, Csatári, Ujj L., Czirle (Szabó K. I.), Tóth, Herczeg (Szabó K. II.), Ujj Zs. (Belanka), Iszáka, Csíkos. Edző: Kocsis László. Bucsa: Zagyva - Nagy J„ Csurka, Szoboszlai, Kó­nya (Laurencsik), Nagy S., Bá­nyai (Kiss A.), Vágner, Kovács, Dede, Bányai I. Edző: Kőcserék János. Nagyon jó mérkőzésen a kötegyániak akár tizenöt gólt is rúghattak volna. G.: Ujj L. 3, Csí­kos 2, Herczeg, Iszáka, Czirle, Szabó K. I., ill. Kovács, Dede, Nagy S. Jó: Ujj L., Tóth, Csatári, Kodreán, Deák, ill. Dede, Nagy S. Mike István technikai veze­tő: - Nagyon jól játszott az egész csapat. Ilyen arányban is megérdemelten győztünk. Ko­cserák János: — Magunk tettük ilyen nehézzé a mérkőzést. A csapat gyengén játszott. (Nagy Lajos) Zsadány—Dévaványa 0—6 (0—2) Zsadány, 100 néző. V.: Nagy L. Zsadány: Sütő — Eszenyi, Szabó S. (Fekete), Fábián (Száva), Kiss B., Muntyán, Vakarcs, Ürmösi (Vásárhelyi), Balogh, Utasi, Sza­bó Z. (Bíró). Edző: Nagy Róbert. Dévaványa: Darvasi - Borbíró, Bakos Z., Vaszkó, llyés, Tóth (Nagy R.), Séllei, Adamecz, Csá­ki, Szakács (Pálfi), Pesztránszki. Edző: Barna Sándor, Molnár Ta­más. A gyengén, ötlettelenül ját­szó hazaiak ellen a minden csa­patrészben jobban játszó vendé­gek még ilyen arányban is megér­demelten vitték el a három bajno­ki pontot. G.: Csáki 3, Pesztrán­szki 2, Szakács. Jó: Vakarcs, Sza­bó S„ ill. Bakos Z., Vaszkó, Dar­vasi. Nagy Róbert: - Megérdemelt vendéggyőzelem. Barna Sándor, Molnár Tamás: - Örülünk, hogy egy ilyen hét után is sikeresen vettük a mérkőzést. (Muntyán Sándor) Okány—Gerla 6—3 (5—2) Okány, 50 néző. V.: Simon Jó­zsef. Okány: Irázi - Silling, Súj­tó, Mártha, Fazekas, Papp (Csű­rni), Szabó L, Mohácsi, Tóth, Kispéter (Varjú), Jámbor. Edző: Király Endre. Gerla: Szalai — Szabó I., Andó (Alberti), Kacsán, Bucsi, Laukó, Petró, Diószegi, Rubecz, Kovács, Fekete. Mb. edző: Nagy Lajos. A hazai csapat végig kezében tartotta a mérkő­zés irányítását. Az Okányban Tóth és Jámbor is megtalálta gól­lövőcipőjét. G.: Tóth 3, Jámbor 3, ill. Rubecz, Fekete, Bucsi. Jó: Fa­zekas, Jámbor, Tóth, Silling, ill. Laukó, Kovács. Fekete Zoltán sportköri el­nök: - Ez volt az a mérkőzés, ahol akartunk is nyerni, és küz­döttünk is a győzelemért. Nagy Lajos: - Ehhez nincs mit hozzá­fűzni. (Mártha Lajos) Mezőberény-Berény-Color— CSABACSÜD 1 — 1 (1—0) Mezőberény, 50 néző. V.: Ács. Mezőberény: Havasi - Bondár, Zolnai, Nyeste (Somvári Z.), Bu­rai, Pántya, Maléth, Pecze P. (Somvári M.), Pecze G., Bokor, Schaffer. Edző: Gál András. Csa- bacsüd: Kondacs - Valencsik, Nagy, Gombár M., Gombár A., Gombár Cs., Pillár, Jansik (Janecsko), Urbancsok, Palyov (Bracsok), Koszti. Edző: Varga Tamás. Küzdelmes mérkőzésen igazságos döntetlen született. Ki­állítva: Bondár (Mezőberény, második sárga lap után) a 64. percben. G.: Nyeste, ill. Gombár A. Jó: Havasi, Pántya, Maléth, ill. Nagy, Urbancsok. Pecze Gábor elnökségi tag:- Igazságos pontosztozkodás. Varga Tamás: - Két mérkőzésre való helyzetet hagytunk ki. Gyenge játékvezetés. (Tímár Zoltán) A Doboz gárdája szabadna­pos volt. DÉLI CSOPORT Kaszaper—Nagybánhegyes 4-0 (1-0) Kaszaper, 250 néző. V.: Szabó Z. Kaszaper: Roszkos — Kőszegi J., Kun, Kőszegi O., Hevesi, Sza­bó M., László G. (Kőszeg L.), Sá- volyi, Halász, Toncseff (Kőszegi T.), Borsi (Dán). Edző: Sajtos Ti­bor. Nagybánhegyes: Demkó G.- Fiala, Horgász, Kender, Dobra (László L.), Pilinszki, Takács, Petró (Szabó A.), Gulyás -(Bá­nyász), Balázs, Demkó M. Mb. já­tékos edző: Deák Péter. A szom­szédvárak nagy küzdelmet hozó presztízscsatáját a motiváltabb hazai csapat magabiztosan nyer­te. G.: Borsi 2, Szabó M., Kőszegi T. Jó: Borsi (a mezőny legjobbja), Kőszegi 0., Szabó M., ill. Demkó G., László L, Takács, Balázs. Sajtos Tibor: - Különböző okok miatt nagyon nehéz féléven vagyunk túl, de ha együtt marad a csapat, szép jövő áll előttünk. Deák Péter: — Nehéz lenne még egyszer ennyire gyengén játsza­ni. (S. T.) Pusztaföldvár—Dombegyház 2-4 (0-2) Pusztaföldvár, 25 néző. V.: Fe­hér. Pusztaföldvár: Ökrös - Mihalecz (Nagy), Vokanics, Feke­te, Kvak, Sinka (Svecz), Klem- bucz, Motyovszki, Holecska (Gö- böly), Szivák, Gulácsi. Mb. edző: Kormányos Antal. Dombegyház: Kontró - Szatmári, Tapasztó T., Gyüre (Gerendeli), Tapasztó Zs„ Kiss Zs. (Tóth), Papp Cs., Lugosi, Kovács (Ménesi R.), Bajkán, Tal­pai. Edző: Ménesi Róbert. Sport­szerű mérkőzésen, mindkét gár­da számtalan helyzetet kidolgo­zott. A szervezettebb vendégcsa­pat a második félidőben fizikáli­sán is a földváriak fölé nőttek. A hazaiak 1-4-nél 11-est hibáztak. G.: Gulácsi 2, ill. Talpai 2, Kiss Zs., Lugasi. Jó: Kvak, Vokanics, Klembucz, ill. Talpai, Tapasztó T„ Papp Cs. Kormányos Antal: - Ha a helyzeteinket berúgjuk, nincs mi­ről beszélni. Ménesi Róbert: — A második félidei játékunkkal meg­érdemeltük a győzelmet. (Zalai Antal) A BékésNet megyei II. osztályú labdarú­gó-bajnokság góllövőlistájának élmező­nye. 14 gólos: Gróf (Mezőhegyes). 11 gó­los: Balogh (Sarkad), Botyánszki (Kamut), Tóth I. (Csárdaszállás). 10 gólos: Bakos (Körösladány). 9 gólos: Mujtyán Cs. (Kunágota), Nouas (Bcs. MÁV). 8 gólos: Novák (Körösladány), Janis (Nagyszénás), Kiszely (Nagyszénás), Kapocsén (Elek). 7 gólos: Oláh (Gyula II.), Multyán L. (Kunágota), Deák (Sarkadkeresztúr). 6 gó­los: Zsoldi (Mezőhegyes), Szarvas (Kamut). Kétegyháza—Békéssámson 1-8 (1-6) Kétegyháza, 50 néző. V.: Suck. Kétegyháza: Szelezsán - Mészáros, Búkor, Faur (Papp L), Árgyelán, Szegedi (Bota), Isztin, Negye (Nagy), Uhrin, Csumpilla N. (Grósz), Abrudán (Papp J.). Játékos edző: Negye Zoltán. Bé­késsámson: Döme — Doktor, Ke­rekes, Krajcsovics G., Fodor, So- mogyvári, Dávid, Varga (Fári), Zádori, Krajcsovics A. (Hoto- rán), Csenki. Mb. edző: Újvári János. A két csapat tabellán el­foglalt helyét tükrözi a végered­mény. G.: Uhrin, ill. Dávid 2, Zádori 2, Kerekes, Somogyvári, Varga, Krajcsovics A. Jó: Búkor, ill. Doktor, Kerekes, Dávid, Var­ga. Negye Zoltán: - Az eredmény önmagáért beszél. Újvári János: - A vártnál könnyebben győz­tünk. (Bencze László) Gerendás—Lökösháza 2—2 (0-0) Gerendás, 50 néző. V.: Alberti. Gerendás: Kiss - Németh, Zaty- kó, Zleovszki, Oláh, Tóth (Seres), Botyánszki, Komár, Mezőfi, Zsiga (Kun), Benyovszki. Edző: Len­gyel József. Lökösháza: Bajusz - Bodor, Szántó, Domsik, Stír, Bor­si (Bilibok), Szincsák, Lénárt, Bartók (Kotroczó), Lévai (Gug), Túróczi (Papp). Edző: Varga Ist­ván. Közepes iramú összecsapá­son a véghajrában megérdemel­ten tartotta otthon az egy pontot a hazai csapat. G.: Botyánszki, Ko­már, ill. Lénárt, Gug. Jó: Zatykó, Botyánszki, Komár, ill. Bodor, Lénárt, Bartók, Gug. Lengyel József: - Egy vesztes meccset hoztuk ki döntetlenre. Varga István: — Tíz perccel a mérkőzés befejezésé'előtt 2-0 után erre nem gondoltam. (T. B. I. ) Kétsoprony—Medgyesegyháza II. 1-1 (1-0) Kétsoprony, 50 néző. V.: Gye- kiczki. Kétsoprony: Petrovszki II. P. - Szenczi T. (Surin), Leszkó K„ Laurinyecz P. (Szenczi A.), Leszkó Sz. (Priskin), Szász, Kere­kes, Petrovszki A., Viczián P., Pet­rovszki Zs., Ancsin (Laurinyecz I.). Edző: Purzsa Roland. Med­gyesegyháza: Engelhardt - Valyuch, Széli, Csete (Szűcs), Czene, Kovács, Szekeres, Gyovai, Csomós, Bessenyei, Tasi. Edző: Gellény Ferenc. Mivel mindkét csapat több gólhelyzetet kiha­gyott, ezért igazságos a döntetlen a sportszerű idényzáró mérkőzé­sen. G.: Laurinyecz I., ill. Besse­nyei. Jó: Laurinyecz P„ Petrov­szki A., ill. Engelhardt, Széli, Bes­senyei. Purzsa Roland: — Hetek óta tartó borzasztó helyzetkihasz­nálásunk megint csak egy pontra volt elég. Jól jön a szü­net. Gellény Ferenc: - Sajná­lom, hogy nem nyertük meg a mérkőzést. (Laurinyecz Já­nos) Az állás Északi csoport 1. Dévaványa 7 1­44- 1 22 2. Kardos-Ö. 7­1 24-10 21 3. Csabacsüd 5 3­37-10 18 4. Doboz 5 2 1 27-12 17 5. M.berény II. 4 1 2 11- 5 13 6. Kötegyán 3 2 3 20-21 11 7. Zsadány 3­6 11-27 9 8. Szarvasi LSZK 2 1 5 6-20 7 9. Okány 1 1 6 13-24 4 10. Bucsa 1 1 6 10-40 4 11. Gerla 8 8-40 0 Déli csoport 1. Békéssámson 8 1 35- 11 25 2. Lökösháza 6 ‘3­19- 8 21 3. Kétsoprony 5 2 2 17-11 17 4. M.egyháza II. 3 2 4 23-23 11 5. Dombegyház 3 2 4 15-15 11 6. Pusztaföldvár 3 2 4 16- 17 11 7. N.bánhegyes 3 1 5 13-22 10 8. Kaszaper 2 2 5 16- 17 8 9. Gerendás 1 4 4 9- 19 7 10. Kétegyháza 1 1 7 9-29 4 A BékésNet megyei III. osztályú labdarúgó-bajnokságban következik. Északi csoport. November 1., szom­bat, 13.00: Dévaványa-Mezőberény- Berény Color, Szarvasi LSZK-Köte- gyán, Bucsa-Gerla, Okány-Doboz. November 2., vasárnap, 13.00: Csaba- csüd-Kardos-Örménykút. Szabadna- pos: Zsadány. ___________________■