Békés Megyei Hírlap, 2003. október (58. évfolyam, 229-254. szám)

2003-10-08 / 235. szám

SPORT 2003. Október 7., kedd - 15. oldal IBÉKÉS MEGYEI HÍRLAP Sarkadi fölény a Nagyszénás ellen BÉKÉSNET MEGYEI II. OSZTÁLYÚ LABDARÚGÓ-BAJNOKSÁG tisztelt játékvezető sporttárs díja­zását jótékony célra fordítja. Bra­Ujkígyós—Gyulai Termál FC II. 1-1 (1-1) Újkígyós, 150 néző. V.: Né­Mezöhegyes—Csanádapáca 3— Edző: Szarvas János. Csárdaszál- un Attila: - Ezzel a győzelemmel 1 (3-1) lás: Kovács A. — Geszti, Szabó Z., az őszre tervezett pontjainkat be­Battonya, 150 néző. V.: Czir- Horváth A., Ulrich (Szabó R.), gyűjtöttük. A falu, ahol ennyire buly. Mezőhegyes: Relu - Rósz- Kovács I., Horváth L, Balogh, szeretik a focit, megérdemli a má­kos (Garam), Gróf, Kovács Zs„ Tóth (Győri), Varga, Farkas, sodosztályú csapatot. (Hegedűs Kovács R„ Faragó, Egeresi (Csíz- Edző: Halmosi József. Alacsony József) madia), Zsoldi, Csordás Cs., Lip- színvonalú, sportszerű mérkőzé- ták, Kertmegi (Merlák). Edző: sen mindkét csapat sok hibával Rédli Tamás, Varga Péter. Csa- játszott. G.: Botyánszki a 16. és a nádapáca: Hajdú V. — Herczeg, 85., ill. Horváth L. a 65., Kovács I. meth Gy. Újkígyós: Tóth (Gedó) Göcző, Nagy, Náfrádi, Kovács A., a 87. percben. Jó: Pősze, Gera, -Becsei, Ragály (Rövid), Ancsin, Dóka, Hajdú G., Szilágyi (óvári), Kiss, Botyánszki, ill. Horváth L, Hőgyes, Borbély, Csatlós, Orosz, Keresztély (Silló), Elekes. Edző: Balogh, Varga I. Burkus R., Dobróczki, Sztraczin­Szikora Pál. Kötelező győzelmet Szarvas János: - Gyenge mér- szki (Göncz). Játékos edző: Bor­aratott a pályája betiltása miatt kőzésen igazságos pontosztozko- bély Ákos. Gyula: Gróh - Ótott, vendégét Battonyán fogadó Me- dás. Halmosi József: - Mezőny- Tar, Kakas, Vincze, Perlaki, Oláh, zőhegyes. G.: Egeresi a 8., Gróf a fölényünket nem tudtuk győze- Kurta, Kamarás, Cser (Csányi), 28., Zsoldi a 4L, ill. Göcző a 44. lemre váltani. (Szlancsik János) Szelei. Edző: Szekeres Lajos, percben. Jó: Kovács Zs„ Roszkos, Kunágota—Elek 0—2 (0-1) Küzdelmes mérkőzésen a hazai Lipták, ill. Hajdú V. (a mezőny Kunágota, 200 néző. V.: Góg. csapat megszerezte az első pont- legjobbja), Elekes, Hajdú G., Szil- Kunágota: Csomós - Laczkó, ját. G.: Burkus R. a 39., ill. Kama­ágyi. Török, Samu II., Kovács (Pócsik), rás a 22. percben. Jó: Ancsin, Méreg, Multyán Zs., Borbély, Burkus R., Ragály, Dómján (Dudás), Ba­logh, Multyán Cs., Multyán L. Edző: Szil­Mesterlövészek A BékésNet megyei II. osztályú labda­rúgó-bajnokság góllövőlistájának él­mezőnye. 12 gólos: Gróf (Mezőhegyes). 8 gólos: Nouas (Bcs. MÁV), Tóth I. (Csár­daszállás), Botyánszki (Kamut), Kapocsán (Elek). 7 gólos: Balogh (Sarkad), Novák (Körösladány). 6 gólos: Deák (Sarkadke- resztúr), Kiszely (Nagyszénás). 5 gólos: Keresztély (Csanádapáca), Karakas (Sar­kad), Multyán Cs. (Kunágota), Horváth I., Bakos (Körösladány), Szarvas (Kamut). 4 gólos: Zsoldos (Sarkadkeresztúr), Fehér L. (Tarhos), Zsoldi (Mezőhegyes), Multyán L. (Kunágota), Szegedi (Sarkad), Janis, Gulyás (Nagyszénás), Mihucz (Gyula II.), Kiss (Kamut), Kovács Gy. (Körösladány). Rédli Tamás, Varga Péter: - tett. Kiállítva: Samu II. (szőve Ha helyzeteinket értékesítjük, ak- gért) az 50. percben. G.: Kapó kor nemcsak kötelező győzelem- csán a 38., Papucza M. a 91. perc ről beszélhetnénk, hanem nagy ben. Jó: Csomós, Laczkó, Múl Gróh, Cser. Borbély Ákos: — Biztató volt a játék, dolgozunk tovább. Szeke- ágyi János. Elek: Pata- rés Lajos: - Három mérkőzésre ki - Sarkadi, Papucza 'való helyzetet hagytunk ki, és na- M., Resetár, Bállá, gyón gyengén játszottunk a lelke- Rostás, Márk, Don- sen futballozó hazaiak ellen, nert (Guti), Gyulai (Ecker György) (Papucza Á.), Kapó- Sarkad—Nagyszénás 3—0 (1—0) csán (Krizsán), Pus- Sarkad, 200 néző. V.: Frey. Sar­kás. Edző: Kiss Tibor, kad: Sándor - Szűcs, Alb, Báli, Amíg a hazaiak több Bagi, Szegedi (Sarkadi), Matus helyzetből képtelenek (Cséffán), Bende, Balogh, Karakas voltak a kapuba talál- (Erdős), Mázán. Játékos edző: ni, addig a vendégek Szegedi Ferenc. Nagyszénás: Lip- két óriási védelmi hi- csei - Gyuris (Pusztai), Horváth bából két gólt szerez- Zs. (Valaczkai), Trabak, Boros, tek. A második találat Kiszely, Brachna, Horváth Z., a 91. percben szüle- Moszheim, Janis, Gulyás (Uhlár). Edző: Füredi János. Viszonylag jó játékkal sikerült a Sarkadnak régi nagy riválisát két vállra fektetni. G.: Balogh a 38., a 76., Karakas a arányúról is. Szikora Pál: - Küz- tyán L, ill. Rostás, Papucza M„ 75. percben. Jó: Szegedi, Bende, delmes mérkőzést játszottunk. A Bállá. Balogh, Mázán, ill. Boros, mezőhegyesi közönség Batto- Szilágyi János: - Fiatal csapa- Szegedi ftefenc:. - A csapat nyán sem volt sportszerű. (Perla- ’ tom a kötelező győzelem terhét minden tagja jól játszott. Füredi ki János) nem bírta el. Nem az akarással János: - A mai napon egysége­vük baj, hanem hiányzott a csa- sen csődölt be az egész csapat, patból egy vezéregyéniség. Kiss (Kiss Gábor) Ifjúságiak: Mezőhegyes-Csanáda­Tarhos—Körösladány 4—2 (1-D Tarhos, 150 néző. V.: Tóth M. Tibor: — A kihagyott tizenegyes- Tarhos: Vári A. - Vári P. (Provo- sei és a kiállítással is csak a mér- pácaTm^Taríws-^t^ sinszki), Szabó, Uhrin (Djabbar), kőzés végére tudtuk bebiztosítani Füzesgyarmat-Sarkadkeresztúr 7-2! Fehér, Püski, Tótfalusi, Gézárt, győzelmünket. (Sz. J.) Nagy, Méhes, Kardos (Balogh G.). Telekgerendás—Békéscsabai Edző: Kovács György. Körösla- MÁV 0—3 (0—2) dány: Sipos — Kövér, Tóth, Hegye- Telekgerendás, 200 néző. V.: Kamut-Csárdaszállás 0-6, Kunágota- Elek 2-4, Telekgerendás-Békéscsabai MÁV 1-1, Újkígyós-Gyulai TFC 11. 7- 1, Sarkad-Nagyszénás 0-1. si, Papp, Mező, Novák, Horváth I. Bagdi. Telekgerendás: Leszkó — Az állás (Baliga), Kovács Gy. (Zsombok Balogh, Ránkli, Dömök, Hrabov- Ä.), Bakos, Horváth T. Játékos szki L„ Barkász, Kovács T. (Va- edző: Zsombok Attila. Megérde- lyuch), Makai, Sipiczki (Potocs- melt hazai győzelem született a jó ka), Hrabovszki J., Tóth L. Edző: képességű körösladányi csapat el- Gajdács Tibor. Békéscsaba: Mag­len. G.: Gézárt a 42., Fehér L. (11- da - Bíró, Vajgely, Pataj (Galo- esből) az 55., Méhes K. a 70., Tót- vicz), Szarka, Lovas, Szeles (Tóth falusi a 82., ill. Kovács Gy. a 43., M.), Nouas, Prekop (Méhes), Ko- Baliga az 52. percben. Jó: Uhrin, hanyecz, Szalai. Edző: Braun At Gézárt, Tótfalusi, Fehér, ill. Papp, Kovács Gy., Tóth J. tila. A tudatosabban futballozó vendégek akarata érvényesült a Kovács György: — Végre meg- mérkőzésen. A hazaiak ezúttal is tört a jég! Zsombok Attila: - Ide- csak a kapufáig jutottak. A játék­genben továbbra sem tudunk vezető a második félidőben tönk eredményesen játszani. (Panko- re tette a mérkőzést. Kiállítva: 1. S.keresztúr 8 1­26­4 25 2. Mezőhegyes 7 1 1 28­10 22 3. Sarkad 7­1 24­n 21 4. Bcs. MÁV 6 1 2 18­12 19 5. Nagyszénás 6­3 24­13 18 6. Csárdaszállás 3 5 1 16­10 14 7. Elek 4 5 21­18 12 8. Kamut 3 2 4 23­23 11 9. Körösladány 3 1 5 30­22 10 10. Gyulall. 2 4 3 16-20 10 11. Csanádapáca 3 6 14­21 9 12. Kunágota 3 6 15­35 9 13. Tarhos 2 1 5 15­15 7 14. Füzesgyarmat 2 1 6 10­40 7 15. Telekgerendás 2 6 10-21 6 16. Újkígyós 1 7 7­22 1 tai István) Füzesgyarmat- Sarkadkeresztúr 0—3 (0—2) Makai (másodi sárga lap után) a A IL osztályban következik. Októ- 60., Hrabovszki L. (a játékvezető bér n„ szombat, 15.00: Csanádapá­Kunágota. Október 12., vasárnap, Gajdács Tibor: - Remélem, a 15.00: Békéscsabai MÁV-Mezőhegyes. Már második a Lökösháza BékésNet megyei III. osztályú labdarúgó-bajnokság megsértéséért) a 84. percben. G.: ca-Kamut, Gyula IL—Elek, Nagyszé- Füzesgyarmat, 50 néző. V.: Nouas a 16. és a 88., Prekop a 22. nás-újkígyós, Csárdaszállás-Sarkad, Dajka. Füzesgyarmat: Bánfi - percben. Jó: Balogh Hrabovszki SÄiKSÄ- Kovács, Bak, Nagy S. (Boros), J., dl. Magda,_Pataj, Nouas. Várkonyi I., Várkonyi G., Latyák, Benedek (Kiss), Baksa, Varga (Kincses G.), Pardi. Edző: Lázár István. Sarkadkeresztúr: Cserhá­ti - Cseke, Ancsin, Deák, Zimb- rán, Koszta (Gimesi), Bányai P. (Kóra), Csúz, Bányai T„ Petru- zsán (Rúzsa), Zsoldos. Edző: Cserháti István. A vendégcsapat érvényesíteni tudta nagyobb tu­dását. Kiállítva: Bak és Bányai T. (lökdösődésért) a 20. percben. G.: Deák a 25., Zsoldos a 35., Gimesi a 68. percben. Jó: Kovács, Várkonyi I., Várkonyi G„ ill. De­ák, Csúz, Zsoldos. Lázár István: - Hiába volt a lelkesedés, nem rúgtunk gólokat, így nem is tudtunk pontot szerez­ni. Cserháti István: - Megérde­melten nyertünk a szervezetten játszó Füzesgyarmat ellen. (L. I.) Kamut—Csárdaszállás 2—2 (1-0) Kamut, 150 néző. V.: Simon József. Kamut: Pősze - Gál (Lenkefi), Békési, Hajdú, Pozsár, Knapp A. (Pogonyi), Sajben, Gera, Kiss, Botyánszki, Boldizsár. Tarhoson régóta vártak az újabb győzelemre, amely most sikerült, ugyanis 4-2-re nyertek a Körösladány ellen ÉSZAKI CSOPORT Kötegyán—Gerla 3—0 (1—0) Kötegyán, 50 néző. V.: Tóth S. Kötegyán: Dobi - Deák, Kodreán, Csatári, Tóth J. (Czirle), Csíkos, Gurzó, Papp (Szabó K.), Berényi, Iszáka, Herczeg (For­gács). Edző: Kocsis László. Gerla: Hrubecz - Szabó I., Halász (Mli- nár), Kacsán (Petró), Kovács, Bo- dzás, Diószegi, Bucsi, Andó (Szalai), Némedi, Fekete. Mb. edző: Nagy Lajos. Jól játszott a Kötegyán, de ennyi helyzetet büntetlenül kihagyni nem lehet. G.: Iszáka 2, Berényi. Jó: Iszáka, Deák, Berényi, Tóth J., ill. Dió­szegi. Kocsis László: - Jól játszott a csapat, sajnos az első félidőben minden helyzetet kihagytak. Na­gyobb arányú győzelem is szület­hetett volna. Nagy Lajos: — Gyen­gén játszott az egész csapat. (N. L.) Bucsa—Zsadány 0—4 (0—2) Bucsa, 150 néző. V.: Csatári. Bucsa: Zagyva (Kiss A.) - Kónya, Csurka, Nagy J., Boros, Szabó K., Bányai J„ Kiss J. (Gyarmati G.), Kovács S„ Dede, Nagy S. Edző: Kocserák János. Zsadány: Sütő - Eszenyi, Szabó S., Fábián, Kiss B. (Szabó F.), Muntyán, Szabó Z., Ürmösi, Vakarcs, Kutasi, Bíró. Edző: Nagy Róbert. A zsadányiak magabiztosan győztek. Kiállítva: Szabó K. (második sárga lap után) az 56. percben. G.: Ürmösi 2, Kutasi, Szabó Z. Jó: Nagy J„ ill. Sütő, Szabó S„ Szabó Z„ Kutasi, Ürmösi. Kocserák János: — Kitartó kö­zönségünk előtt harmatgyengén játszottunk. Nagy Róbert: - Antit elterveztünk, sikerült meg­valósítani és . ilyen arányban is megérdemelten győztünk. (K. J.) Szarvasi LSZK—Dévaványa 0-2 (0-1) Szarvas, 80 néző. V.: Bata. Szarvas: Hunya (Wéber) — Sár­kány, Bohák, Homonnai, Haj- duch (Csicsely), Pozderka, Boh­rát L, Zahorecz, Jurák (Bohrát P.) Kókai (Petrovics), Terhes. Edző: Szloszjár Mihály. Dévaványa: Darvasi — Czakó I., Bakos, Vasz- kó, Ilyés, Szakács (Nagy), Séllei, Adamecz (Borbíró), Czakó L„ Kovács, Pesztránszki. Edző: Bar­na Sándor, Molnár Tamás. A több vendégszurkolóval érkező déva- ványai csapat keményen megdol­gozott a három pontért a szeren­csével is jó viszonyban lévő haza­iak ellen. G.: Czakó L„ Bakos Ül­ésből). Jó: Bohák (a mezőny leg­jobbja), ill. Czakó I„ Ilyés, Séllei. Szloszjár Mihály: — Megérde­melt a ványaiak sikere. Barna Sándor, Molnár Tamás: - Saját magunknak tettük nehézzé a győzelmet. (K. Gy.) Doboz—Kardos-Orménykút 3-2 (0-2) Doboz, 300 néző. V.: Boldoczki. Doboz: Balog I. - Sza­bó J., Futaki, Köteles (Sztojka), Dézsi (Gyebrovszki), Lukucz D-FOTÓ: KISS ZOLTÁN (Miklián), Balog Zs., Bíró, Kom- lósi, Váczi, Szatmári (Tóth S.). Edző: Zsigmond Károly. Kardos- Örménykút: Galáth — Viszkok (Sonkoly), Opauszki, Varga, Csi­csely, Tímár (Zahorecz), Becsei, Mizik (Kóródi), Kondacs, Sztvo- recz, Jelen. Edző: Galáth Pál. A hazai csapat második félidei jobb játékával megfordította az ered­ményt, így megérdemelten győ­zött. G.: Váczi, Szatmári, Szabó J., ill. Sztvorecz, Kóródi. Jó: Ba­log Zs., Váczi, Szatmári, ill. Opa­uszki, Sztvorecz. Huszka János technikai veze­tő: — Szurkolóink jelentős támo­gatása mellett a padlóról felállva örömteli győzelmet arattunk. Galáth Pál: - A második félidő­ben az alattomosan játszó dobozi csapat a játékvezető hathatós se­gítségével győzött. (Zs. K.) Az Okány—Mezőberény-Be- rény-Color mérkőzést későbbre halasztották. A Csabacsüd együttese szabadnapos volt. DELI CSOPORT Dombegyház—Kaszaper 1—1 (0-1) Dombegyház, 160 néző. V.: Gábor. Dombegyház: Kontró - Szatmári, Tapasztó Zs., Gyüre L. (Tóth I.), Szilágyi (Tapasztó T.), Papp, Bajkán (ifj. Ménesi), Luga- si, Kovács, Talpai, Csabai. Edző: Ménesi Róbert. Kaszaper: Rosz­kos - Kőszegi J„ Kun, Kőszegi 0. (László), Kinyó, Szabó, Sárosi, Kőszegi T., Toncseff (Máté), Ha­lász, Borsi (Dán). Edző: Sajtos Ti­bor. A két csapat nagy akarással játszott, a hazaiak több gólhely­zetet kialakítottak, amelyeket rendre el is hibáztak, míg a ven­dégcsapat egy kontrából megsze­rezte a vezetést. A második fél­időben a nagyobb sebésségre kapcsoló dombegyháziaknak si­került kiegyenlíteniük. Kiállítva: Talpai (törlesztésért) 60. perc­ben. G.: Tóth I., ill. Borsi. Jó: Kontró, Papp, Kovács, Tapasztó T., ill. Roszkos, Kun, Kőszegi J„ Halász. Ménesi Róbert: - Különösen a második félidőben tapasztaltam biztató jeleket, amikor tíz ember­rel is támadni tudtunk. Sajtos Ti­bor: - Kis lépésekkel, lassan, de biztosan. (M. R.) Pusztaföldvár—Kétegyháza 2-1 (2-1) Pusztaföldvár, 80 néző. V.: György. Pusztaföldvár: Ökrös - Mihalecz (Kormányos), Voka- nics, Fekete, Kvak, Holecska, Klembucz, Sinka (Motyovszki), Nagy (Göböly), Gulácsi, Szivák (Szabó). Mb. edző: Kormányos Antal. Kétegyháza: Szelezsán - Búkor, Faur, Isztin, Mészáros (Csumpilla), Grósz, Árgyelán (Bottá), Negye Z. (Papp L.), Uh­rin, Papp I., Szegedi. Játékos edző: Negye Zoltán. Az első fél­idei kora kiállítás meghatározta a mérkőzést. A hazaiak gyengén játszottak a második felvonásban és az ellenfél akár tíz emberrel is egyenlíthetett volna. Kiállítva: Uhrin (második sárga lap után) a 27. percben. G.: Gulácsi, Szivák, ill. Szegedi. Jó: Ökrös, Motyov­szki, Szivák, ill. Szelezsán, Papp L, Szegedi. Kormányos Antal: - Kiszen­vedtük a győzelmet. Negye Zol­tán: - Nem nyilatkozom. (Zalai Antal) Lökösháza—Kétsoprony 3—0 (1-0) Lökösháza, 160 néző. V.: Fe­jes. Lökösháza: Bajusz - Zima (Papp), Szántó, Domsik, Farkas, Stír, Szincsák, Lénárt, Dancsó, Thúróczy (Borsi), Lévai (Kotro- czó). Edző: Varga István. Kétsop­rony: Petrovszki P. — Szenczi, La- urinyecz P., Laurinyecz J. (An­csin), Szász, Kerekes, Petrovszki A., Viczián, Leszkó K., Petrovszki Zs., Leszkó Sz. Edző: Purzsa Ro­land. A vendégek alaposan rá­ijesztettek a hazaiakra és a veze­tést is megszerezhették volna. A lökösháziaknak a mérkőzés a 25. percben kezdődött, utána fokoza­tosan átvették az irányítást és fel­őrölték a kétsopronyiak ellenállá­sát. G.: Farkas, Lévai, Szincsák. Jó: Bajusz, Farkas, Stír, Dancsó, ill. Laurinyecz P„ Leszkó K. Varga István: - A mérkőzés elejét ismét „átaludtuk”, de feléb­redve már játszottunk is. Purzsa Roland: - Amit ma kihagytunk, azzal bajnokságot lehet nyerni. (V. I.) Békéssámson—Nagybánhegyes 3-0 (0-0) Békéssámson, 200 néző. V.: Mikula. Békéssámson: Döme - Doktor, Kerekes Cs., Krajcsovics G., Fodor, Somogyvári, Dávid, Csenki, Csordás (Zádori), Kraj­csovics A., Rancz (Varga). Mb. edző: Újvári János. Nagybánhe­gyes: Demkó G. - Fiala, Horgász, Kender, László, Pilinszki, Takács, Deák, Babar (Szabó), Petró (Bá­nyász), Demkó M. Mb. játékos edző: Deák Péter. A vendégek gyors játéka az első félidőben meglepte a hazai együttest. Szü­net után, a cseréket követően fel­pörögtek a házigazdák és cserejá­tékosaik révén eldöntötték a há­rom pont sorsát. G.: Zádori 2, Varga. Jó: Doktor, Zádori, Kraj­csovics A., ill. Kender, Bányász. Újvári János: - A vártnál ne­hezebb első félidő után magunk­ra találtunk és megérdemelten nyertünk. Deák Péter: - Minden szempontból a hazai pálya elő­nyét élvező bajnokesélyes ellen hetven percig partiban voltunk. (Kutasi Ferenc) Medgyesegyháza IL—Gerendás 3-1 (2-1) Medgyesegyháza, 70 néző. V.: Szűcs. Medgyesegyháza: Liszkai - Valyuch (Potocska), Szél, Cso­mós (Szűcs S.), Zsadány (Gera), Kovács, Gyovak.Czene, Szekeres, 1Wsí’ Bozsó (Cseh). Edző: Gel- lény Ferenc. Gerendás: Kiss - Németh, Seres (Oláh), Zleovszki, Zatykó, Nikora, Botyánszki, Kómár, Mezőfi, Zsiga, Benyov- szki. Edző: Lengyel József. Ala­csony színvonalú mérkőzésen megérdemelt hazai győzelem született. G.: Gyovai, Kovács, Sze­keres, ill. Zleovszki. Jó: Kovács, Szél, Czene, Tasi, Zsadány, ill. Botyánszki, Zleovszki. Gellény Ferenc: — Megérde­melten tartottuk itthon a három pontot. Lengyel József: — A sze­zon leggyengébb játékát produ­káltuk. (Uhrin Pál) Az állás. Északi csoport 1. Dévaványa 6­­37- 0 U 2. Csabacsüd 4 1­29- 8 13 3. Doboz 4 1 1 20- 9 13 4. Kardos-Ö. 4­1 16- 6 12 5. Zsadány 3­3 11- 14 9 6. Kötegyán 2­3 6-13 6 7. Szarvasi LSZK 1 1 3 4- 16 4 8. Bucsa 1 1 3 5-24 4 9. Mezőberény 11.1­2 2- 3 3 10. Okány­­5 4-17 0 11. Gerla­­5 4-27 0 Déli csoport 1. Békéssámson 5 1­18- 8 16 2. Lökösháza 4 2­12- 6 14 3. Kétsoprony 4­2 11- 8 12 4. Pusztaföldvár 3 1 2 12- 8 10 5. Nagybánhegyes3­3 12-15 9 6. M.egyháza II. 2­4 16-20 6 7. Kaszaper 1 2 3 11-12 5 8. Gerendás 1 2 3 6-10 5 9. Dombegyház 1 1 4 9-13 4 10. Kétegyháza­2 4 7-14 4 A III. osztályban következik. Októ­ber 11., szombat, 15.00. Északi cso­port: Mezőberény-Berény Color- Bucsa, •Zsadány-Szarvasi LSZK, Déva- ványa-Csabacsüd, Kötegyán-Doboz, Kardos-Örménykút-Okány. Szabadna­pos: Gerla. Déli csoport: Kaszaper-Bé- késsámson, Nagybánhegyes-Lököshá- za, Kétsoprony-Pusztaföldvár. Októ­ber 12., vasárnap, 15.00. Déli csoport: Gerendás-Dombegyház, Kétegyháza- Medgyesegyháza II. Totónyeremények A 40. Totónyereménye: 13 plusz egy ta- lálatos szelvény 6 db, nyereményük egyenként 908 ezer 375 forint; a 13- asok 169 ezer; a 12esek 4414; a 11- esek424; a 10-esek 130 forintot fizetnek. A Góltotón 6 és 5 találatos szelvény nem volt; a 4-esek 17 341 forintot érnek. A helyes tippsor: 2,1,1,1,1, 1, 2,1, 2,1,1,1, x és 2. ■