Békés Megyei Hírlap, 2003. október (58. évfolyam, 229-254. szám)

2003-10-14 / 240. szám

SPORT 2003. Október 14., kedd - 15. oldal Növelte előnyét a Sarkadkeresztúr Döntetlen az északi rangadón BÉKÉSNET MEGYEI II. OSZTÁLYÚ LABDARÚGÓ-BAJNOKSÁG Csanádapáca—Kamut 0—0 Csanádapáca, 150 néző. V.: Bá­lint. Csanádapáca: Hajdú V. - Furák, Dóka (Herczeg), Szekeres, Náfrádi, Göcző, Kovács (Nagy M.), Hajdú G., Szilágyi, Keresz­téig Elekes. Edző: Szikora Pál. Kamut: Jakab - Pozsár, Békési (Lenkefi), Skumáth, Gál, Sajben, Knapp, Gera, Kiss, Botyánszki, Szarvas. Játékos edző: Szarvas János. Közepes iramú összecsa­páson igazságos pontosztozko­dás született. Kiállítva: Keresz- tély (a játékvezető megsértéséért) a mérkőzés után. Jó: Hajdú V. (a mezőny legjobbja), Elekes, Náf­rádi, ill. Jakab, Pozsár, Gera, Kiss. Szikora Pál: - Küzdöttünk, hajtottunk, de játékban ma gyen­gék voltunk. Szarvas János: - A helyzeteink alapján megszerez­hettük volna a három pontot Csanádapácán. (Tóth B. István) Gyulai Termál FC II.—Elek 2— 0(1-0) Gyula, 100 néző. V.: Majoros. Gyula: Monori - Tar, Kakas, Csányi, Vincze, Tóth, Oláh, Ger­gő, Kamarás, Gróh, Cser. Edziő: Szekeres Lajos. Elek: Pataki - Sarkadi, Papucza M„ Resetár, Er­dei, Márk (Guti), Gyulai, Bállá, Kapocsán (Papucza A.), Donnert (Rostás), Puskás. Edző: Kiss Ti­bor. Fegyelmezett és taktikus já­tékkal aratott magabiztos győzel­met a hazai csapat az ötlettelenül játszó vendégek ellen. Kiállítva: Erdei (második sárga lap után) a 76. percben. G.: Oláh a 16., Cser a 80. percben. Jó: Cser, Gróh, Oláh, Tóth, Kamarás, ill. Resetár. Szekeres Lajos: - A mai mér­kőzés a küzdeni tudás diadala volt. Kiss Tibor: - Erre mondják, teljes csőd. (Alberti János) Nagyszénás—Újkígyós 1—0 (0-0) Nagyszénás, 200 néző. V.: Suck. Nagyszénás: Lipcsei - Fa­ragó, Moszheim, Gyuris, Boros, Kiszely (Pusztai Z.), Janis, Hor­váth Zs. (Takács), Horváth Z„ Gulyás, Ozgyin (Uhlár). Edző: Füredi János. Újkígyós: Gedó - Becsei, Ragály, Ancsin, Borbély, Gyaraki, Karlovszki (Kovács), Orosz, Sztraczinszki (Rövid), Burkus, Dobróczki. Játékos edző: Borbély Ákos. A hazaiak csak ne­hezen bírtak a betömörülő ven­dégekkel. G.: Janis a 73. percben. Jó: Faragó, Moszheim, Gyuris, ill. Gedó, Gyaraki, Ragály. Füredi János: — Nagyon las­san és pontatlanul játszottunk, ezzel megkönnyítettük a védeke­ző vendégek dolgát. Oláh Máté technikai vezető: - Nem jó já­tékkal egyenlő ellenfelek voltunk. (F. J.) Csárdaszállás—Sarkad 2—0 (0-0) Csárdaszállás, 180 néző. V.: Benyovszki Z. Csárdaszállás: Ko­vács A. - Geszti J., Szabó Z„ Hor­váth L., Kovács I., Bartyik, Ba­logh, Tóth L, Varga, Győri, Szabó R. Edző: Halmosi József. Sarkad: Sándor - Szűcs I., Alb, Hajdú, Báli (Cséfán L), Matus, Bende, Balogh, Karakas, Mázán, Erdős (Szűcs Cs.). Edző: Szegedi Fe­renc. Jó iramú mérkőzésen a győ­zelmet jobban akaró hazai csapat megérdemelten győzött. G.: Tóth I. a 62., 11-esből a 73. percben. Jó: Varga (a mezőny legjobbja), Horváth L., Kovács A., Tóth I., ill. Mázán. Halmosi József: - Egy nagyon jól felkészített csapatot sikerült legyőzni. Szegedi Ferenc: - Na­gyon nehéz, kellemetlen ellenfél ellen, rossz talajú pályán sajnos nem sikerült a győzelem. (Gu­lyás István) Körösladány—Telekgerendás 4-0 (4-0) Körösladány, 150 néző. V.: Flinta. Körösladány: Sipos — Ke­resztesi Zs., Tóth J., Papp, Hegye- si, Máté (Keresztesi J.), Novák (Schultz), Kovács Gy., Keresztesi K. , Horváth T. (Horváth I.), Ba­kos. Edző: Zsombok Attila. Te­lekgerendás: Ancsin — Balogh, Ránkli, Kovács I. (Nagy), Arad- szki, Dömök, Kovács T. (Va- lyuch), Makai, Sipiczki, Hrabov- szki, Tóth L. Edző: Gajdács Tibor. Az első félidő lendületes játéka után a hazaiak az öl­tözőben felejtették a góllövő cipőjüket. A lelkes közönség töb­bet várt a csapattól. Kiállítva: Ránkli (utolsó emberként szabálytalankodott) a 84. percben. G.: Hor­váth T. a 8., Bakos J. a 15., a 22., a 33. perc­ben (mesterhármas). Jó: Tóth J., Keresztesi Zs., Bakos, ill. An­csin, Tóth L, Hrabov- szki. Zsombok Attila: — A győzelem ellenére a mutatott játék hagy még kívánnivalót. Zelenyánszki László szakosztályvezető: - Saj­náljuk, hogy ilyen bírói asszisz­tensek működnek a magyar lab- darúgá§b^..XP9.n^|Sá^pri Sarkadkeresztúr—Tarhos 2—0 (1-0) Sarkadkeresztúr, 250 néző. V.: Bodó. Sarkadkeresztúr: Cserháti- Cseke, Ancsin, Deák (Kora), Zimbrán, Molnár, Bányai P„ Csúz, Gimesi, Petruzsán, Zsoldos (Rózsa). Edző: Cserháti István. Tarhos: Vári - Püski, Szabó, Uh- rin, Fehér, Balogh (Eperjesi), Tóthfalusi, Gézárt, Nagy, Kardos, Djabbar. Edző: Kovács György. Nehéz talajú pályán a hazaiaknak egy lelkes csapat ellen sikerült nyerniük. G.: Deák a 8., Gimesi a 84. percben. Jó: Ancsin, Zimb­rán, Bányai P., Gimesi, Molnár, ill. Uhrin, Nagy, Fehér. Cserháti István: - Ma újra be­bizonyítottuk, hogy igazi csapat­ként tudunk működni. Sajnos, sé­rülések miatt ma ennyire voltunk képesek, de az eredményt így is reálisnak tartom. Kovács György:- Csatlakozom a körösladányi edző korábbi nyilatkozatához. A játékvezető bebizonyította ezen a mérkőzésen Zsombok Attila kol­légám nyilatkozatának igazságát. (Bakucz Péter) Füzesgyarmat—Kunágota 2—8 (0-4) Füzesgyarmat, 50 néző. V.: Brusznyiczki. Füzesgyarmat: Bánfi - Kovács Z., Benedek (Kin­cses G.), Nagy (Pardi), Várkonyi G., Várkonyi l„ Latyák, Kincses L. , Baksa, Varga (Boros), Sándor. Edző: Lázár István. Kunágota: Csomós - Kovács L, Pócsik, Laczkó, Körösi, Multyán L. (Du­dás), Balogh, Multyán Zs., Mé­reg, Multyán Cs„ Dómján. Edző: Szilágyi János. A hazai csapat gyenge és elképzelés nélküli játé­ka nem is hozhatott más ered­ményt. G.: Baksa a 66., Latyák a 77., ill. Multyán L. a 22. és a 60., Multyán Zs. a 26. és a 40., Mul­tyán Cs. a 30. és az 52., Dómján a 47. és a 74. percben. Jó: Várkonyi 1., ill. Multyán Zs., Méreg, Lacz­kó, Pócsik. Lázár István: - A végered­mény önmagáért beszél. Szilágyi János: — Atérzem kollégám és barátom lelkiállapotát, hiszen én már az idén háromszor is voltam ilyen helyzetben. A gólkülönbség Mesterlövészek A BékésNet megyei II. osztályú labda­rúgó-bajnokság góllövőlistájának élme­zőnye. 12 gólos: Gróf (Mezőhegyes). 10 gólos: Tóth I. (Csárdaszállás). 9 gólos: Nouas (Bcs. MÁV). 8 gólos: Bakos (Körösladány), Botyánszki (Kamut), Kapocsán (Elek). 7 gólos: Balogh (Sar­kad), Multyán Cs. (Kunágota), Deák (Sarkadkeresztúr), Novák (Körösladány). 6 gólos: Multyán L. (Kunágota), Kiszely (Nagyszénás). 5 gólos: Zsoldi (Mezőhe­gyes), Janis (Nagyszénás), Keresztély (Csanádapáca), Karakas (Sarkad), Multyán Zs. (Kunágota), Horváth I. (Körösladány), Szarvas (Kamut). Hazamehetett BékésNet megyei III. osztályú labdarúgó-bajnokság Mint lapunk hétfői számában beszámoltunk róla, a Szarvasi FC-Nagykáta NB lll-as labda­rúgó-mérkőzés 14. percében Boross Sándor asszisztens összeesett és a mentők az orosházi kórházba szállították. Szerencsére nem történt na­gyobb baj, hiszen a kórházi ellátást követően Borosst visz- szaszállították Szarvasra, ahonnan a találkozó után már társaival együtt utazott haza Csongrád megyébe. ha kicsit túlzott is, de megérde­melt a győzelmünk. (L. I.) Békéscsabai MÁV—Mezőhegyes 1-1 (0-0) Békéscsaba, 150 néző. V.: Csa­tári. Békéscsaba: Magda - Dobó, j Lovas, Szarka, Vajgely (Mlado- nyiczki), Tóth (Romvári), Nouas, Galovicz (Kohanyecz), Méhes, j Prekop, Szeles. Edző: Braun Atti- | la. Mezőhegyes: Relu — Bélák, Gróf, Kovács Zs., Kovács R. (Mer- lák), Lipták, Egeresi, Csordás, Zsoldi, Szatmári, Roszkos (Csiz­madia). Edző: Rédli Tamás, Varga Péter. A hetven percig jól játszó hazaiak sorban hibázták el hely­zeteiket, így a végén örülniük kel­lett a döntetlennek. G.: Nouas az 58., 01. Zsoldi a 89. percben. Jó: Lovas, Méhes, Prekop, Dobó, Szeles, 01. Relu, Csordás, Zsoldi. Braun Attila: - Vannak fiata- lók és kissé idősebbek, soványak és kissé túlsúlyosak, de minden | egyes játékosomnak a szíve hatal­mas. Rédli Tamás, Varga Péter:- Az idény eddigi leggyengébb já- | tékával nem érdemeltünk győzel­met, de az utolsó húsz percben akár nyerhettünk volna. (B. A.) Ifjúságiak: Csanádapáca—Kamut 1— 1, GyutóTemiál FC •IL-Kiek- 3 2. Nagyszénás-Újkígyós 4-2, Csárda­szállás-Sarkad 3-5, Körösladány-Te- lekgerendás 7-2, Sarkadkeresztúr- Tarhos 4-1, Füzesgyarmat-Kunágota 19-0, Békéscsabai MÁV-Mezőhegyes 2-1. Az állás 1. S.keresztúr 9 1 28- 4 28 2. Mezőhegyes 7 2 1 29-11 23 3. Nagyszénás 7­3 25- 13 21 4. Sarkad 7­2 24-13 21 5. Bcs. MÁV 6 2 2 19-13 20 6. Csárdaszállás 4 5 1 18- 10 17 7. Körösladány 4 1 5 34-22 13 8. Gyula II. 3 4 3 18-20 13 9. Elek 4­6 21-20 12 10. Kamut 3 3 4 23-23 12 11. Kunágota 4 6 23- 37 12 12. Csanádapáca 3 1 6 14-21 10 13. Tarhos 2 1 6 15- 17 7 14. Füzesgyarmat 2 1 7 12-48 7 15. Telekgerendás 2 7 10-25 6 16. Újkígyós­1 8 7-23 1 Következik. Október 18., szombat, 14.30: Kunágota—Gyula II. Október 19., vasárnap, 14.30: Mezőhegyes—Kö­rösladány, Telekgerendás-Sarkadke- resztúr, Tarhos-Füzesgyarmat, Elek- Nagyszénás, Újkígyós-Csárdaszállás, Sarkad-Csanádapáca, Kamut-Békés- csabai MÁV. ÉSZAKI CSOPORT Mezőberény-Berény-Color— Bucsa 4—0 (2—0) Mezőberény, 50 néző. V.: Valach. Mezőberény: Havasi — Bondár, Gál, Szabó, Burai, Schaffer, Balogh, Maléth, Nyeste, Bokor, Pecze (Krecsmarik). Edző: Gál András. Bucsa: Zagyva (Kiss A.) - Nagy I., Csurka, Füzesi, Kiss J„ Szoboszlai, Bányai J„ Wagner, Kovács, Gyarmati (Bá­nyai I.), Nagy S. Edző: Kocserák János. Á rutin eldöntötte a három pont sorsát. Kiállítva: Csurka (második sárga lap után) a 71. percben. G.: Pecze, Schaffer, Bo­kor, Nyeste. Jó: Szabó, Schaffer, Pecze, ill. Füzesi, Kiss J. Gál András: — Megérdemelten győztünk a lelkes ellenféllel szemben. Kocserák János: - A játékvezető is megérdemelt volna egy piros lapot. (Tímár Zoltán) Zsadány—Szarvasi LSZK 0—1 (0-1) Zsadány, 100 néző. V.: Vozár. Zsadány: Sütő — Eszenyi, Szabó S„ Fábián (Gombos), Kiss B., Muntyán, Kovács (Balogh), Ür- mösi (Bíró), Vakarcs, Kutasi, Kiss P. (Vásárhelyi). Edző: Nagy Ró­bert. Szarvas: Hunya — Sárkány, Rumi, Petrovics, Homonnai, Za- horecz, Pozderka, Jurák, Bohák, Terhes, Závoda (Csicsely). Edző: Szloszjár Mihály. A mérkőzést vé­gigtámadó hazai csapat nem tud­ta gólra váltani mezőnyfölényét a lelkesen és helyenként keményen játszó vendégcsapat ellen. G.: Terhes. Jó: Vakarcs, Eszenyi, Sza­bó S., ill. Terhes, Bohák, Petro­vics, Sárkány, Hunya. Nagy Róbert: — Az ellenfél egy szerencsés góllal nyert, nekünk csak négy kapufára futotta. Szloszjár Mihály: - Megajándé­koztak a születésnapomra egy győzelemmel, köszönöm nekik! (Muntyán Sándor) Dévaványa—Csabacsüd 1—1 (0-1) Dévaványa, 150 néző. V.: Do­mokos. Dévaványa: Darvasi — Czakó I., Bakos Z„ Vaszkó, Ilyés, Tóth (Szakács), Séllei, Adamecz (Farkas), Czakó L, Kovács (Nagy R.), Pesztránszki (Borbíró). Edző: Barna Sándor, Molnár Tamás. Csabacsüd: Kondacs - Gombár M. (Janecskó), Nagy F„ Valen- csik, Gombár A., Gombár Cs., Pillár (Bracsok), Jansik G. (Ra­dies), Varga, Tusjak, Koszti. Játé­kos edző: Varga Tamás. A hetven percig emberhátrányban játszó hazaiak értékes pontot szereztek a szervezetten és taktikusan ját­szó vendégek ellen. Kiállítva: Czakó 1. (Dévaványa, szándékos rúgásért) a 74. percben. G.: Bakos Z„ ill. Gombár Cs. Jó: Séllei, Ba­kos Z., Borbíró, ill. Kondacs, Koszti, Nagy F. Barna Sándor, Molnár Ta­más: - Ha a játékvezető egyenlő feltételeket biztosított volna, ak­Bár itt a kétegyházi támadó kerül lendületbe, mégis: Kétegyháza-Medgyesegyháza 111-5 _____________________________________________D-FOTÓl KIM ZOLTÁN kor ma győztesen hagytuk volna el a pályát. Varga Tamás: - Érté­kes egy pontot szereztünk. (Vass József) Kötegyán—Doboz 3—3 (3—2) Kötegyán, 45 néző. V.: Náfrádi. Kötegyán: Dobi — Deák, Kodreán, Csatári (Czirle), Tóth (Bálint), Ujj L, Gurzó, Herczeg, Berényi (Szabó K.), Iszáka (Ujj Zs.), Szabó K. Edző: Kocsis Lász­ló. Doboz: Balog I. — Szabó L., Futató, Balog Zs., Köteles (Tí­már), Lucz (Szabó I.), Sztojka, Bí­ró, Váczi, Szatmári (Gyebrov- szki), Komlósi. Edző: Zsigmond Károly. Nagyon jó iramú mérkő­zésen a Doboz nagyon elbízta magát, és nagyon rosszul játszott. Kiállítva: Balog I. (buktatásért) a 60., Szabó I. (buktatásért) a 78. percben. G.: Iszáka, Szabó K., Berényi, ill. Bíró 2, Komlósi. Jó: Gurzó, Kodreán, Iszáka, ill. Bíró. Kocsis László: - Lelkesen és jól játszott a csapat. Zsigmond Károly: — Ilyen lelketlenül nem szabad játszani. Ez büntetlenül nem maradhat. (Nagy Lajos) Kardos-Örménykút—Okány 2-1 (0-0) Kardos, 80 néző. V.: Náfrádi. Kardos-Örménykút: Farkas (Galáth Z.) — Viszkok, Opausztó, Varga, Csicsely, Kóródi, Tímár, Mizik, Kondacs, Sztvorecz, Jelen. Edző: Galáth Pál. Okány: Sajti - Silling, Fekete (Varjú), Mártha, Fazekas, Papp, Buka, Lázár, Súj­tó, Tóth, Kiss P. Edző: Király End­re. A védekezésre berendezkedett vendégcsapat ellen megérdemelt hazai siker született. G.: Kóródi, Opausztó, ill. Buka. Jó: Sztvo­recz, Csicsely, Jelen, Mizik, ill. Sajti, Sújtó, Fazekas, Mártha, Bu­ka. Galáth Pál: - A tíz emberrel védekező vendégek majdnem tó­énekelték a szánkból a mozzarel­la sajtot. Király Endre: — A jó ké­pességű hazai csapattal végig par­tiban voltunk, úgy gondolom, ők jobban szenvedtek, mint mi. (th) A Gerla együttese szabad­napját töltötte. DÉLI CSOPORT Kaszaper—Békéssámson 1—2 (1-0) Kaszaper, 150 néző. V.: Fehér. Kaszaper: Roszkos - Kőszegi J., Kun, Hevesi, Kőszegi 0. (Dán), Szabó, Sávolyi, Halász, László (Kőszegi L), Toncseff (Kőszegi T.), Borsi. Edző: Sajtos Tibor. Bé­késsámson: Döme - Doktor (Hajduch), Kerekes, Katona, Fo­dor, Hotorán, Dávid (Gulyás), Csenki, Zádori, Rancz, Varga. Mb. edző: Újvári János. Magas színvonalú mérkőzésen a fiatal hazai csapat végig egyenrangú el­lenfele volt a listavezetőnek. G.: Szabó, ill. Csenki, Zádori. Jó: Kun, Halász, Borsi, Szabó, ill. Ke­rekes, Hotorán. Sajtos Tibor: — Nem érdemel­tünk vereséget, sajnálom a sráco­kat. Sajnos a futball néha nagyon igazságtalan játék tud lenni. Új­vári János: - Az idény leggyen­gébb játékával a lelkes kaszaperi csapatot szerencsés góllal vertük meg. Gyenge játékvezetés. (S. T.) Nagybánhegyes—Lökösháza 0-2 (0-1) Nagybánhegyes, 200 néző. V.: Halma. Nagybánhegyes: Demkó G. - Fiala, Horgász, Kender, László, Takács, Petró (Babar), Deák, Pilinszki (Dobra), Bányász (Gulyás), Demkó M. Mb. játékos edző: Deák Péter. Lökösháza: Ba­jusz - Bodor, Szántó, Domsik, Farkas (Kotroczó), Stir G. (Borsi), Szincsák, Zima, Bartók, Bilibok, Thúróczy (Stir M.). Edző: Varga István. A hazai csapat sokkal töb­bet birtokolta a labdát, de győzni akarása görcsössé vált. G.: Thúró­czy, Bartók. Jó: Petró, Demkó M., Gulyás, Dobra, ill. Szántó, Zima, Bartók, Thúróczy. Deák Péter: - Úgy látszik, gö­dörben vagyunk, de mindent megteszünk, hogy kimásszunk belőle, és ősszel az első hat hely valamelyikét megszerezzük. Var­ga István: - A mérkőzés összké­pe alapján megérdemelten nyer­tünk. (D. P.) Kétsoprony—Pusztaföldvár 4-1 (2-1) Kétsoprony, 100 néző. V.: Egeresi. Kétsoprony: Petrovszki I. P. — Szenczi T„ Leszkó, Lauri- nyecz P., Laurinyecz I. (Szenczi A.), Szász, Petrovszki II. P. (Pris- kin), Petrovszki A„ Viczián P., Petrovszki Zs., Ancsin 1. (Viczián J. ). Edző: Purzsa Roland. Puszta- földvár: Ökrös - Fekete, Voka- nics (Kormányos), Mihalecz, Kvak, Holecska, Sinka (Szabó), Motyovszki, Nagy, Gulácsi, Svecz. Mb. edző: Kormányos An­tal. 0—1-ről fordított a jól játszó hazai csapat a lelkes ellenféllel szemben. G.: Szenczi T., Petrovszki II. P„ Pristón, Viczián, ill. Gulácsi. Jó: Szász, Szenczi T., Viczián P., Petrovszki I. R, ill. Sinka, Motyovszki, Gulácsi, Svecz. Purzsa Roland: - A helyzetek és a gólok alapján megérdemelt a sikerünk. Kormányos Antal: — Rengeteg kihagyott gólhelyzetün­ket négy szép találattal büntette a Kétsoprony. (Laurinyecz János) Gerendás—Dombegyház 0—0 Gerendás, 100 néző. V.: Fabók. Gerendás: Kiss - Németh, Nikora (Kun), Zleovszki, Zatykó, Adamik, Botyánszki, Zsiga, Be­nyovszki, Mezőfi, Kómár. Edző: Lengyel József. Dombegyház: Kontró - Szatmári, Tapasztó T., Gyüre, Tapasztó Zs., Csabai (ifj. Ménesi), Kiss, Lugasi, Kovács, Bajkán, Papp. Edző: Ménesi Ró­bert. Küzdelmes összecsapáson nem bírt egymással a két csapat. A találkozón a dombegyházi Csa­bai Lajos súlyos bokasérülést szenvedett, akit mentő szállított kórházba. Jó: Kiss (a mezőny leg­jobbja), Zatykó, Botyánszki, ill. Kontró, Tapasztó T., Papp. Lengyel József: - Igazságos pontosztozkodás született. Mé­nesi Róbert: - Rászolgáltunk volna a három pontra. (T. B. I.) Kétegyháza-Medgyesegyháza II. 1-5 (0-1) Kétegyháza, 80 néző. V.: Makay. Kétegyháza: Szelezsán - Faur, Isztin, Uhrin, Búkor (Bottá), Mészáros (Csumpilla Cs.), Grósz (Csumpilla N.), Abradán, Szege­di, Papp J„ Negye (Papp L). Játé­kos edző: Negye Zoltán. Med- gyesegyháza: Homik — Valyuch, Petruzsán, Csete, Czene, Kovács, Holecz, Gera (Szűcs), Gyovai (Cseh), Tasi, Bozsó. Edző: Gellény Ferenc. Egyetlen percig sem volt kétséges, hogy melyik gárda nyeri a találkozót. G.: Sze­gedi, ill. Bozsó 2, egyet 11-esből, Kovács, Gera, Gyovai. Jó: Isztin, Abrudán, ill. Valyuch, Czene, Petruzsán, Tasi. Negye Zoltán: - Megérdemelt vendéggyőzelem. Gellény Fe­renc: - Minden csapatrészben fe­lülmúltuk a hazaiakat. Megérde­melten nyertünk. (Bencze Lász­ló) Az állás. Északi csoport 1. Dévaványa 6 1­38- 1 19 2. Kardos-Ö. 5­1 18- 7 15 3. Csabacsüd 4 2­30- 9 14 4. Doboz 4 2 1 23- 12 14 5. Zsadány 3­4 11-15 9 6. Kötegyán 2 1 3 9- 16 7 7. Szarvasi LSZK 2 1 3 5- 16 7 8. Mezőberény II. 2­2 6- 3 6 9. Bucsa 1 1 4 5-28 4 10. Okány­6 5- 19 0 11. Gerla­­5 4-27 0 Déli csoport 1. Békéssámson 6 1 20- 9 19 2. Lökösháza 5 2 14- 6 17 3. Kétsoprony 5­2 15- 9 15 4. Pusztaföldvár 3 1 3 13-12 10 5. M.egyháza II. 3­4 21-21 9 6. Nagybánhegyes3 4 12-17 9 7. Gerendás 1 3 3 6- 10 6 8. Kaszaper 1 2 4 12- 14 5 9. Dombegyház 1 2 4 9-13 5 10. Kétegyháza 1 1 5 8- 19 4 Következik. Október 18., szombat, 14.30. Déli csoport: Békéssámson— Gerendás. Október 19., vasárnap, 14.30. Északi csoport: Csabacsüd­Zsadány, Szarvasi LSZK-Mezőberény- Berény Color, Bucsa-Kardos-Örmény- kút, Okány—Kötegyán, Doboz—Gerla. Szabadnapos: Dévaványa. Déli cso­port: Nagybánhegyes-Kétsoprony, Lö- kösháza-Kaszaper, Dombegyház-Két- egyháza, Medgyesegyháza Il.-Puszta- földvár. ■ i