Békés Megyei Hírlap, 2003. április (58. évfolyam, 76-100. szám)

2003-04-22 / 93. szám

14. OLDAL - 2003. ÁPRIUS 22., KEDD SPORT Növelte előnyét az élen a Gyomaendrőd LANCAST MEGYEI I. OSZTÁLYÚ LABDARÚGÓ-BAJNOKSÁG 0-1 3a eldöntötte a mérkőzést. (Per­aki János) Drosházi MTK-Rákóczi— Medgyesegyháza 5—1 (3—0) Orosháza-Rákóczitelep, 200 léző. V.: Hacegan (román). Jrosháza-Rákóczi: Tóth I. — 3app, Godár, Brachna (Szűrsza- dó ), Székely, Kánya, Pardi, Szlo- róczki, Trungel (Horváth II. A.), 5in (Striffel), Boér. Edző: Pólyák zászló. Medgyesegyháza: Ho­nik (Liszkai) — Göcző, Kiss I. Á„ /ágási, Pintér (Temesvári), Bese- tyei, Holecz, Zsurzsucz, Kiss II. \., Bozsó (Szabó), Kanál. Edző: Izabó András, Temesvári Csaba, így rangadónak kikiáltott mérkő­zésen a hazai csapat kiütötte a nezőnyben kulturáltan játszó vendégcsapatot. Az eredmény a vledgyesegyházára nézve hízel­gő. A magyar pályákon ritkán lát­tató korrekt játékvezetést muta- ott be az aradi hármas. G.: Boér a !7., 11-esből a 33., a 44., 11-esből a 67., Szlopóczki a 82., ill. Szabó a 88. perc­ben. Jó: Papp, Kánya, Szlopóczki, Sin, Boér, ill. Göcző, Holecz. Pólyák László: - Közönségszórakozta­tó mérkőzésen nagy­szerű támadójáté­kunknak köszönhet­jük a győzelmet. Bí­zom benne, hogy ilyen egységesen és jól játszunk a jövőben is. Szabó András, Te­mesvári Csaba: - Harminc perc után tíz perc alatt egyéni hi­bákból elveszítettük a mérkőzést. Megérde­melt a hazaiak sikere. (Bot Ferenc) Gádoros— Magyarbánhegyes 1-1 (0-0) Gádoros, 300 néző. V.: Rischák. Gádoros: Berki - Törteli, Pisont A., Szkalonai, Baki, Liszkai, Len­gyel, Mészáros (Pisont R.), . Bencsik, Lénárt, Jernei. Edző: : Kozmer Imre, Pisont András.- Magyarbánhegyes: Jambrik ­- Tóth, Bozsár, Fejes, László, , Szlanyinka, Pécs, Sajben (Lévai),- Kiss, Málik, Pájer. Edző: Bíró Gé­- za. Küzdelmes mérkőzésen, elég­- télén játékvezetés mellett a játék , képe alapján igazságos döntetlen- született. G.: Baki az 59., ill. Fejes- a 80. percben. Jó: Baki, Pisont A., c Bencsik, Liszkai, ill. Jambrik, : Tóth, Fejes, Sajben, Kiss. Kozmer Imre: - A helyzetek , alapján reálisnak tűnik a döntet- , len, de korrekt játékvezetés mel­lett nyerhettünk volna. Bíró Gé- 3 za: — A lehetőségeinket számba- véve, a győzelmet is megérdemel- 1 tűk volna. (Páli István) 1 KÖRÖSLADÁNY—VÉSZTŐ 1—0 ä (0-0) , Körösladány, 250 néző. V.:- Tóth S. Körösladány: Juhász - Kövér, Berta, Tóth J„ Salánki (Horváth I.), Földi, Keresztesi, Schultz, Molnár (Botos), Bakos Z. (Papp Gy.), Novák. Edző: Szaba­: dós Zoltán. Vésztő: Nagy Zs. ­- Nagy Z., Rábai, Szántó, Litauszki,- Szőke, Turbucz, Tóth S., Tóth i Cs„ Papp Zs., Szabó. Edző: Ki- , rályvári Károly. A győzelmet job­- ban akaró körösladányiak megér­- demelten tartották otthon a há­- rom pontot. G.: Novák a 49. perc­- ben. Jó: Kövér, Keresztesi, , Novák, ill. Litauszki, Szabó, Nagy . Z. Szabados Zoltán: - Egygólos f mérkőzés volt, és a gólt mi sze- j reztük. Sokat segítettek kitartó i szurkolóink. Királyvári Károly: , - Fortuna ma nem volt velünk. . (Ponta Sándor)- Méhkerék—Gyomaendrődi FC 1 0-2 (0-1) Méhkerék, 180 néző. V.: Be­nyovszki. Méhkerék: Patka - Gugolya, Burai, Rúzsa, Csotye, Kocsis Z., Tapasztó (Bogyó), Cziczeri, Bíró K., Martyin, Pápa (Hajdú). Edző: Burai Sándor, Iszály Mihály. Gyomaendrőd: Szabó - Vatai, Tímár Furkó, Oro- vecz (Gál), Tanács, Dinya, Béla, Toldi, Mátyus (Nagy), Hunya. Edző: Plástyik János. Igazán ke­ményen küzdött mindkét csapat a győzelemért, de a hazaiak csak helyzetekig jutottak el. G.: Hunya a 13., Mátyus a 80. percben. Jó: Martyin, Gugolya, Rúzsa, ill. Tol­di, Vatai, Hunya, Mátyus, Dinya. Burai Sándor: - Két gólt aján­dékoztunk az ellenfélnek. Plás­tyik János: - Úgy gondolom, Méhkeréken nyerni nagy dolog. (Árgyelán Mihály) Sarkad—Szeghalom 1—0 (0-0) Sarkad, 250 néző. V.: Mikula. Sarkad: Örkényi - Kovács, Ma­tus, Hajdú, Báli, Szűcs I., Szegedi, Petruzsán (Tóth), Bende, Balogh, Bagi. Edző: Karkus János. Szeg­halom: Komáromi — Nagy (Pardi), Elek, Simon (Vámos L.), Bihari, Patai, Hajdú, Vámos A., Macsári, Sáfián, Zsombok K. (Barna). Edző: Zsombok Attila. A tizenegyest hibázó Sarkad egy szerencsés góllal nyert a jó játék­erőt képviselő sárrétiek ellen. G.: Balogh a 65. percben. Jó: Kovács, Matus, Szűcs L, Bende, ill. Hajdú, Macsári. Karkus János: - Sokat számí­tott az egyre szaporodó drukkere­ink támogatása. Zsombok Attila: - Megérdemelt a hazai győze­lem. (Kiss Gábor) Ifjúságiak: Újkígyós-Tótkomlós 3- 2, Békésszentandrás-Battonya 6-0, Mezőhegyes-Szabadkígyós 3-0, OMTK-Rákóczi—Medgyesegyháza 3-1, Gádoros—Magyarbánhegyes 5-0, Körösladány—Vésztő 3-0, Méhkerék- Gyomaendrőd 3—4, Sarkad-Szegha- lom 0—2. A Lancast megyei I. osztály állása 1. Gyomaendrőd 11 6 3 39-13 39 2. Battonya 11 4 5 33-17 37 3. M.egyháza 9 7 4 30-24 34 4. OMTK-Rákóczi 9 S 6 45-32 32 5. M.bánhegyes 9 4 7 32-32 31 6. Tótkomlós 6 11 3 30-26 29 7. Szeghalom 8 5 7 26-24 29 8. Gádoros 7 6 7 46-43 27 9. Vésztő 7 5 8 34-34 26 10. B.szentandrás 7 5 8 32-33 26 11. Méhkerék 7 5 8 23-29 26 12. Szabadkígyós 6 6 8 23-22 24 13. Körösladány 6 6 8 25-32 24 14. Mezőhegyes 6 5 9 30-29 23 15. Sarkad 4 4 12 19- 51 16 16. Újkígyós 3 4 13 17-43 13 A Lancast megyei I. osztályú labda­rúgó-bajnokságban következik. Ápri­lis 26., szombat: Gyomaendrődi FC- Békésszentandrás, 17.00. Szeghalom- Újkígyós, 17.00. Április 27., vasárnap: Körösladány-Sarkad, 17.00. Tótkom­lós-Méhkerék, 17.00. Battonya-Mező- hegyes, 17.00. Szabadkígyós-OMTK- Rákóczi, 17.00. Medgyesegyháza-Gá- doros, 17.00. Vésztő—Magyarbánhe­gyes, 17.00. A Sarkadkeresztúr nyerte a rangadót BÉKÉSNET MEGYEI II. OSZTÁLYÚ LABDARÚGÓ-BAJNOKSÁG Tarhos—Mezöberényi FC 0—3 (0-2) Tarhos, 200 néző. V.: Erdmann. Tarhos: Vári - Fodré, Szabó, Mészáros, Fehér, Püski (Djabbar), Tóthfalusi, Rózsavöl­gyi, Provosinszki, Nagy, Méhes. Edző: Zsigmond Károly. Mezőbe- rény: Balogh - Bereczki L., Pántya, Gál (Bereczki G.), Gézárt, Benyovszki, Pojendán, Barabás, Krecsmarik (Kukely), Bokor, Vári K. Edző: Ramos János. A hazaiak támadásban és védekezésben egyaránt gyenge teljesítményt nyújtottak. A vendégek - első­sorban Krecsmarik révén - ki­használták adódó lehetőségeiket, így három ponttal gazdagodtak. G.: Krecsmarik a 15., a 45., Vári K. a 60. percben. Jó: Szabó, ill. Krecsmarik, Vári K., Pántya. Zsigmond Károly: - Ma egy jobb Mezőberénytől kaptunk Id. Sajnos, csak statisztáltunk győzel­mükhöz. Ramos János: - Megér­demelten győztünk. (Zs. K.) Mesterlövészek A BékésNet megyei II. osztályú labda­rúgó-bajnokság góllövőlistájának él­mezőnye. 20 gólos: Méhes (Tarhos). 19 gólos: Balázs (Mezőkovácsháza). 14 gó­los: Bíró (Kunágota). 12 gólos: Kora (Sarkadkeresztúr). 11 gólos: Marócsik (Mezőkovácsháza), Csák (Füzesgyarmat). 10 gólos: Bányai T. (Gyulai Köröstáj), Zsoldos (Sarkadkeresztúr), Elekes (Csa- nádapáca). 9 gólos: Lábos (Csorvás). 8 gólos: Szekeres T. (Csanádapáca), Ur- bancsok (Csabacsüd), Szabó (Mezőko­vácsháza), Belicza (Csorvás), Botyánszki (Kamut). 7 gólos: Szűcs (Kamut), Wag­ner, Vári (Mezőberény), Gulyás, Horváth Zs. (Nagyszénás), Keresztély (Csanádapá­ca), Nagy (Tarhos). 6 gólos: Boldizsár (Csorvás), Szűcs (Mezőberény), Czakó L. (Dévaványa). 5 gólos: Erdei (Sarkadke­resztúr), Fejes (Kamut), Multyán Cs. (Kunágota), Szatmári (Doboz), Szakács (Dévaványa), Kapocsán (Elek), Benyovszki J. (Csorvás). magasan felülmúló küzdelemben óriási lelkesedésünk három pont­hoz vezetett. Szabó Ferenc: - Nagy iramú mérkőzésen döntet­lent érdemeltünk volna. (Bakucz Péter) Csanádapáca—Csabacsüd 1—1 (1-0) Csanádapáca, 150 néző. V.: Pintér. Csanádapáca: Hajdú V. - Furák, Fábián, Hajdú G., Nagy, Deák, Dinya, Tóth A., Keresztély (Dobák), Elekes, Benkovics. Edző: Oláh Imre. Csabacsüd: Kondacs - Valencsik, Palyov, Ja- necskó (Jantyik), Csicsely, Gom­bár, Pillár, Nagy (Radics), Urban- csok, Fekécs, Koszti (Kővágó). Edző: Gombár György. Küzdel­mes összecsapáson a végig alatto­mosan, durván futballozó vendé­gekkel az apácaiak nem tudták felvenni a harcot. A házigazdák több nagy ziccert hagytak ki, így meg kellett elégedniük az egy ponttal. Kiállítva: Kővágó (a já­tékvezető megsértésé­ért) a 65. percben. G.: Elekes az 5„ ill. Kővá­gó a 60. percben. Jó: Hajdú V., Furák, Haj­dú G., ill. Valencsik, Csicsely, Gombár. Oláh Imre: — Igaz­ságos eredmény szüle­tett a végig durván ját­szó vendégek ellen. Gombár György: - A mai mérkőzésen tanú­sított hozzáállásunk a jövőre nézve biztató lehet. (Tóth B. István) Sarkadkeresztúr— Mezőkovácsháza 1—0 (1—0) Sarkadkeresztúr, 320 néző. V.: Majoros. Sarkadkeresztúr: Cser­háti - Rózsa, Berényi, Fábián, Zimbrán, Rúzsa (Molnár), Csúz, Petruzsán, Bányai, Kóra, Szabó M. (Bállá). Edző: Cserháti István. Mezőkovácsháza: Bíró — Zsó- tész, Dumitriu, Márkus, Maró­csik, Zábrák, Húsvéth, Kindel, Mohamed, Koncz (Mészáros), Szabó (Sípos). Edző: Szabó Fe­renc. A mezőnyben a jól játszó listavezető nem lőtt kapura, így nem is szerezhetett pontot. A ha­zai csapat egy szép akcióval el­döntötte a három pont sorsát. G.: Molnár a 37. percben. Jó: Berényi, Zimbrán, Fábián, Bá­nyai, ill. Dumitriu, Kindel, Záb­rák. Cserháti István: — Az osztályt ■ A csorvási csapat könnyű, 4-0-ás győzelmet aratott hazai környezetben a Doboz ellen D-FOTÓ: LEHOCZKY PÉTER Csorvás—Doboz 4-0 (3-0) Csorvás, 230 néző. V.: Mihálik. Csorvás: Farkas — Kun (Orvos), Fabulya, Pogonyi (Krámli), Varga, Sütő (Ladnyik), Benyov­szki, Lábos, Simon, Botyánszki, Kasza. Edző: Turcsek Zoltán. Doboz: Ba­logh I. - Vantara (Fekete), Szűcs, Skumáth, Gergely, Lukucz, Balog Zs. (Tóth), Szatmári, Barcsay, Szabó, Gyebrovszki (Petrina). Edző: Szűcs Mihály. A csorvási együttes tudatos játékkal fektette kétvállra a mezőnyben jól adoga­tó vendégeket. G.: Varga a 18., Si­mon a 22., Benyovszki a 35., Bo­tyánszki a 76. percben. Jó: Bo­tyánszki (a mezőny legjobbja), Sütő, Varga, Simon, Kaszai, ill. Szabó, Lukucz. Turcsek Zoltán: - A kidolgo­zott helyzetek és a mutatott játék alapján ilyen arányban is megér­demelten nyertünk. Szűcs Mi­hály: - A két csapat között nem volt ekkora különbség. Ha lehető­ségeinket értékesítjük, szorosab­bá tehettük volna a mérkőzést. (Evanics István) Kamut—Kaszaper 1—0 (0—0) Kamut, 150 néző. V.: Vereska. Kamut: Kohut - Horváth, Knapp, Gyebnár, Gera, Koszta, Szegfű (Rácz), Darócz, Gilik, Bo­tyánszki, Urda (Lenkefi). Edző: Borgula János. Kaszaper: Demkó - Elek, Forgó Z., Kőszegi J„ Kő­szegi L. (Kocsor), Deák (Bállá), Forgó Sz., Somogyvári, Zádori, Kőszegi T., Szanda. Edző: Dr. Mikite Attila. Jó iramú mérkőzé­sen mindkét csapat sok hibával játszott, a három pont sorsát egy szabadrúgás döntötte el. G.: Hor­váth a 64. percben. Jó: Horváth, Koszta, Darócz, ill. Somogyvári, Zádori, Deák. Borgula János: - A sérültek hiányát megérezte a csapat, de mindent elkövetett a győzele­mért, ezért dicséret illeti őket. Dr. Mikite Attila: — Sajnos, Kamut túl közel van Békéscsabához. (Szlancsik János) Gyulai Köröstáj—Dévaványa 1-0 (0-0) Gyula, 100 néző. V.: Németh. Gyula: Veres - Cseke, Bányai, Tar, Kakas, Szelei (Mihucz), Vin- 'cze, Oláh, Gimesi, Bágy (Gergő), Kamarás. Edző: Bagi Tibor. Déva­ványa: Gál - Czakó I., Nagy, Vaszkó, Borbíró, Séllei, Pesztrán- szki, Adamecz, Czakó L„Csatári, Tagai (Hegedűs). Edző: Barna Sándor. Alacsony színvonalú mérkőzésen a vendégcsapat nem bírt a gyulaiakkal. G.: Oláh a 70. percben. Jó: Veres, Kakas, Kama­rás, ill. Borbíró, Pesztránszki, Tagai. Bagi Tibor: - Emberemléke­zet óta nem játszottunk ilyen rosszul, mégis három pontot sike­rült szereznünk egy rendkívül szimpatikus csapat ellen. Barna Sándor: - Amíg nem tudunk gólt rúgni, addig nem is nyerhetünk. (Alberti János) Füzesgyarmat—Nagyszénás 0-1 (0-0) Füzesgyarmat, 100 néző. V.: Viczián. Füzesgyarmat: Dávid - Tóth, Barna R, Várkonyi (Barna S.), Szabó, Bere, Baksa, Sándor (Haraszti), Varga, Gyáni, Vad. Edző: Lázár István. Nagyszénás: István - Asztalos (Gyömrei), Gyuris, Horváth Z. (Uhlár), Bo­ros, Faragó, Takács, Ozgyin (dr. Kalmár), Moszheim, Horváth Zs., Zsigovics. Edző: Füredi János. A napokban Füzesgyarmaton le­mondott edzői posztjáról Csák Sándor, helyére a gárdánál már korábban trénerként dolgozó Lázár István került. Kiegyenlített küzdelem jellemezte a találkozót, melyet végül egy jól eltalált lövés döntött el. G.: Asztalos a 78. percben. Jó: Szabó, Bere, Tóth, Varga, ill. Faragó, Moszheim, Gyuris, Horváth Zs. Lázár István: - Fiatal csapa­tom nem vallott szégyent, a fiúk bebizonyították, hogy lehet rájuk számítani a jövőben. Füredi Já­nos: - A fiatal és sokra hivatott hazai csapatot egy jól eltalált lö­véssel tudtuk legyőzni. (L. I.) Elek—Kunágota 0—0 Elek, 200 néző. V.: Deme. Elek: Pataki - Puskás, Popucza, Rádai, Lakatos, Bíró, Gyulai, Er­dei, Kapocsán, Márk, Donnert. Edző: Kiss Tibor. Kunágota: Cso­mós - Laczkó, Varga, Samu, Körösi, Multyán L., Multyán Cs., Multyán Zs., Kovács, Bíró, Szuha- nyeczki. Edző: Szilágyi János. Alacsony színvonalú mérkőzésen igazságos döntetlen született. Ki­állítva: Kovács (második sárga lap után) a 90. percben. Jó: Erdei, Pataki, ill. Csomós, Laczkó, Var­ga, Multyán Zs. Kiss Tibor: — Csapnivaló játék és helyzetkihasználás. Sajnos, nem tudtuk a földön tartani a lab­dát, és ez ennyire volt elég. Szil­ágyi János: - Ez egy olyan típu­sú mérkőzés volt, ahol egy gól már eldönthette volna a három pont sorsát. Sajnos mivel ez nem történt meg, így reális a döntet­len. (Hotya Mihály) Ifjúságiak: Tarhos-Mezőberény 0- 8, Sarkadkeresztúr-Mezőkovácsháza 0-1, Csanádapáca-Csabacsüd 6-0, Csorvás-Doboz 0-0, Kamut- Kaszaper 4-0, Gyulai Köröstáj— Dévaványa 4-1, Füzesgyarmat- Nagyszénás 2-3, Elek-Kunágota 6-0. A BékésNet II. osztály állása 1. M.kovácsháza 13 5 2 51-22 44 2. Csorvás 13 5 2 39- 16 44 3. S.keresztúr 12 6 2 41-24 42 4. Mezőberény 12 4 4 36-20 40 5. Kunágota II 2 7 35-27 35 6. Nagyszénás 9 6 5 28-23 33 7. Kamut 10 2 8 30-23 32 8. Tarhos 9 4 7 42-44 31 9. Csanádapáca 8 5 7 35—34 29 10. Gyulai Köröstájó 6 8 26-26 24 11. Füzesgyarmat 6 4 10 25-33 22 12. Elek 4 6 10 24-31 18 13. Kaszaper 4 3 13 21-37 15 14. Dévaványa 4 2 14 24-41 14 15. Csabacsüd 3 5 12 28-49 14 16. Doboz 2 3 15 17-52 9 A BékésNet II. osztályú labdarúgó­bajnokságban következik. Április 27., vasárnap: Mezőkovácsháza-Csanáda- páca, 17.00. Elek-Füzesgyarmat, 17.00. Nagyszénás—Tarhos, 17.00. Mezőbe­rény—Sarkadkeresztúr, 17.00. Csaba- csüd-Csorvás, 17.00. Doboz-Kamut, 17.00. Kaszaper-Gyulai Köröstáj, 17.00. Kunágota-Dévaványa, 17.00, ■ ♦ Békésszent András—Battonya 1-1 (0-0) --­Békésszentandrás, 300 néző. V.: Kurucz, Békésszentandrás: Tusjak - Bencsik, Palotai, Légrá- di (Juhász), Csipái, Molnár, Far­kas (Pjevara), Moldván, Bakró, Bordács, Kiss (Varga). Edző: Var­ga László. Battonya: Szőke - Szabó, Fekete, Pilán, Kovács, Put- noki, Domsik, Számfira, Sztán, Turbucz, Zsóri. Edző: Mákos Ár pád. A mezőnyben jól játszó ven­dégek a gólhelyzetig sem jutottak el, így a döntetlen reális. G.: Moldván az 56., ill. Fekete a 49. percben. Jó: Moldván, Bencsik, Palotai, Tusjak, ill. Putnoki, Számfira, Turbucz. Varga László: - Küzdelmes mérkőzésen egyik csapat sem ér­demelt győzelmet. A döntetlen reális. Mákos Árpád: - A mai na­pon az első félidőben gólokkal kellett volna vezetnünk, de hiába uraltuk végig a második félidőt, meg kellett elégednünk a döntet­lennel. (V. L.) Mezőhegyes—Szabadkígyós 1-0 (0-0) Mezőhegyes, 100 néző. V.: Bodó. Mezőhegyes: Bordás - Roszkos, Nagy, Kovács Zs., Ko­vács R., Faragó, Varga, Zsoldi (Csordás S.), Gróf, Szatmári G., Szatmári L. (Halász). Edző: Ma- tajsz Pál. Szabadkígyós: Szen- csenkov - Süli (Kovács G.), Bo­zsó Z„ Kundia, Bánfi A. (Holecs- ka), Bánfi R. (Hajdú), Ekker, Schneider, Tóth, Bozsó A., Tobai. Edző: Nemes László. A hazai csa­pat addig erőlködött, amíg egy szerencsés góllal megszerezte a három pontot. G.: Csordás S. a 75. percben. Jó: Roszkos, Varga, Csordás S., Szatmári G., ill. Kundia, Bánfi R. Matajsz Pál: — A húsvéti nyu­szi meghozta a várva várt három pontot. Nemes László: - Egy hi­wjMUTua— i u i rvuiML.ua u— i (0-1) Újkígyós, 200 néző. V.: Dajka. Újkígyós: Héjjas - Szarka, Uh- rin, Ancsin, Unyatyinszki (Bur- kus R.), Karlovszki (Becsei), Ek­ker, Silló, Palyik, Dobróczki, Vi- czián. Edző: Sebestyén János. Tótkomlós: Szabó - Dobi, Krátki (Czolner), Pásztor L., Lovász, Pásztor T., Jámbor, Papp, Faze­kas, Lövei, Kaliska (Karasz). Edző: Kvasznovszky József. Az Újkígyós nagyon gyenge játékot nyújtott. G.: Kaliska a 38. perc­ben. Jó: Silló, ill. Krátki, Papp, Szabó, Dobi. Sebestyén János: - Az elmúlt heti játékunkat nem tudtuk meg­ismételni, harmatgyengék vol­tunk. A játékvezető jogos 11-est nem ítélt meg. Kvasznovszky Jó­zsef: - Ifistáink bebizonyították, hogy lehet rájuk számítani. Aka­ratból és lelkesedésből jelesre vizsgáztak, és ezért sikerült győz­nünk. (Ecker György) Mesterlövészek A Lancast Békés megyei I. osztályú labdarúgó-bajnokság góllövőlistájának élmezőnye. 20 gólos: Boér (OMTK- Rákóczi). 14 gólos: Kanál (Medgyesegyháza). 13 gólos: Lénárt (Gá­doros), Szántó (Vésztő), Málik (Magyarbánhegyes). 11 gólos: Ugrai (Gá­doros). 10 gólos: Moldván (Békésszentandrás). 9 gólos: Gróf (Mező­hegyes), Hunya, Mátyus (Gyomaendrőd),Kaliska (Tótkomlós). 8 gó­los: Ombodi (Szeghalom), Tóth (Szabadkí­gyós), Kiss (Békésszentandrás), Szatmári L. (Mezőhegyes). 7 gólos: Toldi (Gyomaendrőd), Karakas (Battonya), Lo­vász (Tótkomlós), Novák (Körösladány). 6 gólos: Tolnai (Gyomaendrőd), Sin, Pardi (OMTK-Rákóczi), Papp (Méhkerék), Sindel, Jemei (Gádoros), Bakró (Békésszentandrás). 5 gólos: Kiss I. (Magyarbánhegyes), Barcsay, Tapasztó (Méhkerék), Putnoki (Battonya), Gubcsó (Medgyesegyháza), Vámos (Szeghalom), Dobróczki (Úkigyós), Szlopóczki (OMTK- Rákóczi), Balogh (Sarkad.