Békés Megyei Hírlap, 2001. szeptember (56. évfolyam, 204-228. szám)

2001-09-17 / 217. szám

12. OLDAL - 2001. SZEPTEMBER 17., HÉTFŐ SPORT Már csak a Mezőberény nyeretlen Megyei I. osztályú labdarúgó-bajnokság Szarvasi FC—Vésztő 3—2 (1—1) Szarvas, 200 néző. V.: György. Szarvas: Balatoni - Darida Zs., Sechna, Kugyela Zs. - Kriska, Gulyás, ifj. Somogyi, Kiss, Bogdán - Darida P. (Medvegy), Klimaj (Kugyela B.) Edző: Somogyi János. Vésztő: Nagy — Komáromi, Rábai, Pardi - Czinanó B„ Turbucz, Jám­bor (Czinanó E.), Molnár, Papp — Tóth Cs. (Pál), Szántó. Edző: Ki­rályvári Károly. 31. perc: Visszahúzásért megítélt szabadrúgásból ifj. Somogyi 22 méterről a kapuba lőtte a labdát, 1-0. 40. perc: Jámbor jobb oldalról keresztbe lőtte a labdát és a jó ütem­ben érkező Szántó négy méterről a kapuba fejelt, 1—1. 59. perc: Ifj. Somogyi elfutott a jobb szélen, beadott, Gulyás meg­szerezte a vezetést, 2—1. 80. perc: Az elcsúszó védőjátékos mellett Gulyás labdát szerzett, végigszáguldott a pályán, s végül a bal felső sarokba lőtt, 3—1. 81. perc: Papp befutott egy utolérhetetlennek látszó labdát, be­adott, Turbucz beállította a végeredményt, 3-2. Közepes színvonalú első félidőben egy ügyesen elvégzett szabad­rúgásgóllal vezetést szereztek a hazaiak, ezt még a vendégek kiegyen­lítették. Szünet után nagyot javult a játék, így színvonalas lett a mér­kőzés. A hazaiak kétgólos előnyét a vendégek már nem tudták ledol­gozni. Jó: Kugyela Zs., Gulyás, ifj. Somogyi, Kiss, ill. Rábai, Turbucz, Papp. (Kepenyes György) Mezöberényi FC—Újkígyós 1—2 (1-2) Mezőberény, 100 néző. V.: ifj. Christián. Mezőberény: Gúth — Bereczki, Zolnai, Kreisz, Pojendán, Wagner (Maléth), Vári (Bartyik), Bo­kor, Göblyös, Somvári Z., Somvári M. Edző: Vrbovszki János. Újkígyós: Héjjas — Borbély (Bánszki), Uhrin, Ancsin, Fabulya, Szilágyi (Ronyecz), Palyik, Silló, Karlovszki, Dobróczki, Mladonyiczki. Edző: Ecker József. A mezőnyben kevesebbet hibázó ven­dégcsapat megérdemelten nyerte meg első mérkőzését a sokat hibázó hazai csapat ellen. G.: Göblyös a 29., ill. Mladonyiczki a 6., Fabulya a 23. percben. Jó: Bereczki, Göblyös, ill. Mladonyiczki, Fabulya, Héjjas. (Tí­már Zoltán) Füzesgyarmat—Gyomaendrőd FC 0—2 (0—1) Füzesgyarmat, 200 néző. V.: Urbán. Füzesgyarmat: Köleséri — Hajdú, Szabó (Antal), Novák, Vá­mos, Bere, Kövér A„ Várkonyi, Kin­cses, Tőkés, Kövér T. Edző: Bánfi Attila. Gyomaendrőd: Szabó - Vatai, Dobó, Furka, Nagy L, Tamá­si, Horváth, Mátyus, Toldi, Zsom- bok, Béla. Edző: Durucskó Péter. Az aktívabb vendégek sikere megérde­melt. G.: Zsombok az 5. és a 90. percben. Jó: Köleséri, Vámos, Bere, ül. Szabó, Dobó, Furka, Zsombok. (Szabó László) Körösladány—Battonyai TK 3—3 (2-1) Körösladány, 300 néző. V.: Csön­gető. Körösladány: Kiss - Horváth T., Szabó, Tóth, Szántó (Horváth I.), Keresztesi, Talpalló, Danó, Om- bodi, Darócz (Nánási), Nagy J. (Ko- vácsj. Edző: Borgula János. Batto- nya: István — Oláh, Podina, Kovács Zs., Kovács R„ Putnoki, Árgyelán, Kovács K„ Géczi, Turbucz, Zsóri. Edző: Mákos Árpád. A második fél­idei lelkes és céltuda­tos játékával az elfára­dó hazaiak ellen meg­érdemelten vittek el egy pontot a battonya- iak. G.:NagyJ. a 31., a 49., Darócz (11-esből) a 43., ill. Podina a 37., Turbucz a 75., Géczi a 91. percben. Jó: Kiss (a mezőny legjobbja), Talpalló, Danó, Nagy J., ill. Kovács R., Tur­bucz, Zsóri. (Ponta Sándor) Szeghalom— Mezőhegyesi SE 2-2 (1-2) Szeghalom, 300 né­ző. V.: Csipái. Szeg­halom: Komáromi — Zsigovics G„ Elek, Si­mon, Barna, Patai, Mező, Vámos, Zsom­bok K. (Macsári), Ko­vács (Bihari), Nagy K. Edző: Pálinkás Mi­hály. Mezőhegyes: Szilva — Szabó, Dé­nes, Roszkos, Paksi, Zsoldi, Szatmá­ri L„ Szatmári G. (Halász), Farkas, Kolozsi (Merlák), Gróf (Zsigovics L). Edző: Bíró Géza. 2-0-ás ven­dégvezetés után a hazaiaknak ezen a délutánon meg kellett elégedniük a döntetlennel. Kiállítva: Zsigovics G. az 55., ül. Zsigovics L. (mindket­ten két sárga lap után) a 82. perc­ben. G.: Barna a 17., Nagy K. a 69., ill. Gróf a 4., a Kolozsi a 14. percben. Jó: Elek, Vámos, ill. Szilva, Paksi, Zsolti, Kolozsi. (Zs. J.) Tótkomlósi TC—Sarkad 2—2 (0-0) Tótkomlós, 300 néző. V.: Petrovszki. Tótkomlós: Szabó — Trabak (Giliczó), Godár, Pásztor L., Lovász, Pásztor T., Pardi, Papp (Bányik), Tarján, Juhász, Kaliska (Balázs). Edző: Kvasznovszky Jó­zsef. Sarkad: Szőke — Mázán, Alb, Vass, Jakab, Klembucz (Józsa), De­ák F., Karakas, Nagy, Balogh J., De­ák E. Edző: Moós János. Felázott, mély talajú pályán, jó iramú, küz­delmes mérkőzésen 2-0-ás vendég­vezetés után egyenlítettek a hazai­ak, így a látottak alapján igazságos döntetlen született. G.: Papp a 70., Bányik a 85., ill. Nagy az 50., a 60. percben. Jó: Pásztor L, Pásztor T„ Bányik, ill. Szőke, Alb, Nagy. (Tóth B. István) Méhkerék—Medgyesegyháza 1—0 (1-0) Méhkerék, 210 néző. V.: Viczián. Méhkerék: Patka - Kocsis, Burai, Berényi, Gugolya, Cziczeri, Rúzsa, Oláh, Tapasztó (Bíró K.), Bíró R. (Séllei), Csotye. Edző: Patka György. Medgyesegyháza: Homik — Kuzma, László, Fejes, Holecz, Zsurzsucz, Petrusán, Gyovai (Szabó Zs.), Kanál, Vágási, Pintér (Göcző). Edző: Ogrincs Pál. Az igen jó iramú, küzdelmes találkozón a hazai csa­pat a kötelező győzelmet megsze­rezte, ugyanakkor ez alkalommal is rengeteg gólhelyzetet kihagytak. G.: Kocsis a 10. percben. Jó: Csotye, Burai, Kocsis, Rúzsa, Cziczeri, ill. Holecz, Zsurzsucz, Kuzma. (Árgye­lán Mihály) Magyarbánhegyes—Orosházi MTK-Rákóczi 3—2 (1-2) Magyarbánhegyes, 400 néző. V.: Csonka. Magyarbánhegyes: Jamb- rik — Püán, Marócsik, Tóth, Tolnai, Kubik, Ekker, Zsibrita (Szlanyinka), Kiss, Málik, Bíró (Evanics). Edző: Turcsek Zoltán. Rákóczi: Tóth - Csiszár, Zalai, Sebők, Skorka, Szűr­szabó (Kruzslicz), Baranyai, Hor­váth (dr. Lehoczkij, Kenyeres (Sin), Dobi, Kovalik. Edző: Pólyák László. Változatos, jó iramú, közönségszóra­koztató mérkőzésen a hazaiak sikere megérdemelt, pedig a vendégek két­szer is vezettek. G.: Kiss a 43., a 47., Tolnai a 89., ill. Szűrszabó a 40., Ba­ranyai a 45. percben. Jó: Tóth, Kubik, Kiss, Evanics, ill. Csiszár, Skorka, Szűrszabó. (Fejes Mihály) Ifjúságiak: Szarvas-Vésztő 5-1, Mező- berény-Újkígyós 2-3, Füzesgyarmat- Gyomaendrőd 0-1, Körösladány-Bat- tonya 0-2, Szeghalom-Mezőhegyes 4-0, Tótkomlós—Sarkad 1—0, Ménke- rék-Medgyesegyháza 2-1, Magyarbán- hegyes-OMTK-Rákóczi 5-0. A megyei I. osztály állása 1. Körösladány 4 2­14­7 14 2. Battonya 4 1 1 20­10 13 3. M.bánhegyes 4 1 1 11­9 13 4. Szarvas 3 3­16­10 12 5. Sarkad 3 3 9­4 12 6. Méhkerék 3 2 1 10­7 11 7. Gyomaendrőd 2 4­12­6 10 8. Vésztő 2 1 3 11­10 7 9. Füzesgyarmat 2 1 3 10­12 7 10. Szeghalom 1 3 2 10­13 6 11. Tótkomlós 1 2 3 8­10 5 12. Mezőhegyes 1 2 3 10­17 5 13. M.egyháza 1 1 4 13­17 4 14. OMTK-R. 1 1 4 12­17 4 15. Újkígyós 1 1 4 4­13 4 16. Mezőberény­1 5 6­14 1 A Békés megyei I. osztályú labdarú gó-bajnokságban következik. Szep­tember 22., szombat: Mezőhegyes- Szarvasi FC, 16.00. Vésztő-Mezőbe- rény FC, 16.00. Gyomaendrőd FC- Méhkerék, 16.00. Battonya-Szegha- lom, 16.00. OMTK-Rákóczi-Tótkom- lós, 16.00. Szeptember 23., vasárnap: Újkígyós—Füzesgyarmat, 16.00. Med­gyesegyháza—Magyarbánhegyes, 16.00. Sarkad—Körösladány, 16.00. ■ Mesterlövészek A Békés megyei I. osztályú labdarúgó-bajnok­ság góllövőlistájának élmezőnye. 6 gólos: Kli­maj (Szarvas), Szabó A. (Medgyesegyháza), Darócz (Körösladány), Géczi (Battonya). 5 gó­los: Putnoki (Battonya). 4 gólos: Bogdán (Szarvas), Mátyus (Gyomaendrőd), Podina (Battonya), Gróf, Kolozsi (Mezőhegyes), Tolnai (Magyarbánhegyes), Nagy (Sarkad). 3 gólos: Novák (Füzesgyarmat), Balogh (Sarkad), Kiss (Magyarbánhegyes), Vámos (Szeghalom), Ta­pasztó (Méhkerék), Kenyeres (OMTK-Rákódzi), Orovecz (Gyomaendrőd), Szántó, Turbucz (Vésztő), Göblyös (Mezőberény), Nagy J. (Kö­rösladány), Turbucz (Battonya). 2 gólos: Toldi (Gyomaendrődi FC), Gubcsó, Kanál (Medgyes­egyháza), Bemáth, Barna, NagyK. (Szegha­lom), Kovács Zs. (Battonya), Bíró R. (Méhke­rék), Kiripóczki, Kincses (Füzesgyarmat), Mol­nár, Tóth, Czinanó B. (Vésztő), Gulyás (Szar­vas), Mladonyiczki (Újkígyós), Zsombok (Gyo­maendrőd), Szürszabó, Baranyai (OMTK- Rákóczi). Be kellett érniük egy ponttal FC Szeged-Orosháza FC 2-2 (0-1) NB H-es labdarúgó-mérkőzés, Szeged, 300 néző. V.: Kujbus (Iványi, Babiec). Szeged: Dobó — Kiss, Mórocz, Kurucsai, Szamosszegi — Babos, Dóra, Puskás, Fábián - Csúri, Kulacsik. Edző: Szalay István. Orosháza: Such - Raducu, Molnár, Petru, Ferenczi — Szeverényi, Dávid, Antal, Hadár - Belvon, Dobi. Edző: Pásztor József. Csere: Ferenczi helyett Lévai az 56., Fábián h. Rácz a 63., Hadár h. Majchrovics a 64., Antal h. Negrau a 77., Puskás h. Krausz a 89. percben. Gólszerző: Szeverényi (11-esből) a 31., Dobi az 53., Raducu (öngól) a 60., Pus­kás a 75. percben. Sárga lap: Mórocz (buktatásért) a 31., Petru (ellenfele visszahúzásáért) a 35., Belvon (a labda sípszó utáni elrúgásáért) a 40., Kurucsai (műesésért) a 60. percben. Szögletarány: 4:7 (2:3). ____________ Szeged ___________ 31 . perc: Szeverényit a büntető­területen belül Mórocz buktatta. A megítélt büntetőt a sértett nagy erővel lőtte a kapu közepébe, 0— 1. 53. perc: Egy jobb oldali ven­dégszöglet után Dobi öt méterről lőtt a kapu közepébe, 0—2. 60. perc: Kurucsai ívelt a ven­dégek kapuja elé, a labda a felugró Raducu fején megpattant, és a te­hetetlen Such mellett a vendégek kapujába vágódott, öngól 1—2. 75. perc: Egy fordított játékve­zetői ítélet után - Majchrovicsot buktatták a vendégek térfelének közepén - mégis a hazaiak jutot­tak szabadrúgáshoz, a labda Pus­kás elé került, aki 18 méterről lőtt a léc alá, 2—2. Az első játékrészben a küzde­lem jobbára a hazaiak térfelén folyt, és csak a vendégcsatárok gyámoltalanságán múlott, hogy nem tértek nagyobb előnnyel pi­henőre a csapatok. A második fél­idő egy gyors vendéggóllal kezdő­dött, és ekkor már eldőlni látszott a mérkőzés, de az orosháziak 2— 0-ás vezetés után érthetetlen mó­don kapkodni kezdtek, ehhez nagyban hozzájárult az indiszpo­nált játékvezetés is. A játékveze­tői hármas fordított ítéleteivel rendre a vendégcsapatot sújtotta. Összességében a látottak alapján a vendégcsapatnak gólokkal kel lett volna nyernie a mérkőzést, ehelyett be kellett érniük az egy ponttal. Jó: Szamosszegi, Kiss, Csűri, ill. Szeverényi, Dávid, Bel­von. Szalay István: — A szív és az egység egy pontot hozott. Pász­tor József: — Ismét egy megnyert mérkőzést sikerült döntetlenre rontanunk. ___________________________OUTI FERENC Csak a Bocs volt a pályán Gyulai Termál FC-Bőcsi KSC 0-2 (0-0) NB H-es labdarúgó-mérkőzés, Gyula, 400 néző. V.: Veres (Bendik, Fácska). Gyula: Steigerwald — Ekker, Kiss, Resetár — Tamási, Kulcsár Sz., Gajdács, Fe­hérvári, Czifrák — Boruzs, Tóth. Edző: Hímer István. Bőcs: Pallai — Simon, Salló, Szaniszló — Sipos, Nagy, Dobos, Farkas A. — Kulcsár S„ Pothurszky, Simkó. Játékos edző: Kulcsár Sándor. Csere: Tóth helyett Papp a 29., Sipos h. Farkas J. az 54., Kulcsár Sz. h. Csúz az 55., Gajdács h. Lábos a 63., Pothurszky h. Lehoczki a 80., Kulcsár S. h. Pachinger a 88. percben. Gólszerző: Simkó az 53., a 61. percben. Sárga lap: Dobos (Fehérvári lerántásáért) a 23., Simkó (Ekker lerántásáért) az 55., Cziírák (Farkas J. letalpalásáért) a 86. percben. Szögletarány: 5:7 (5:4). Gyula 53. perc: Simkó elé pattant a ha­zaiak 16-osának vonala tájában, bal oldalt a labda, aki Steigerwald fölött a hálóba lőtt, 0—1. 61. perc: Simkó lemásolta elő­ző megmozdulását, és ismét gólt szerzett, 0-2. Az első félidőben viszonylag kiegyenlített, változatos játék folyt a pályán, egyenrangú csapa­tok küzdelmét láthattuk. Mindkét gárda előtt adódtak gólszerzési lehetőségek. A második félidő­ben megváltozott a játék, és a két vendéggól után már szinte csak a Bőcs volt a pályán, tetszés szerint játszadoztak, és még nagyobb arányú győzelmet is arathattak volna, ha például az utolsó perc­ben is a kapufa nem segíti ki a ha­zaiakat. Jó: Steigerwald, ill. Simkó, Nagy, Szaniszló, Farkas A., Kul­csár S. Hímer István: - Szégyenteljes vereséget szenvedtünk, főleg a fordulás utáni teljesítményünk volt elfogadhatatlan. Kulcsár Sándor: — Második félidei játé­kunkkal megérdemelt győzelmet arattunk. JENEI KÁLMÁN A labdarúgó NB II Keleti csoport további eredményei: Nyírbátor— Kazincbarcika 1 —4, Karcag—Jász­berény 1—1, Makó—Mátészalka. 4-3, Baktalórántháza-Demecser 2-2. Szabadnapos: Tiszaújvá- ros. Az NB II állása 1. Demecser 4 1 1 13- 7 13 2. Makó 4 2 14- 14 12 3. Tiszaújváros 3 2­15- 4 11 4. Jászberény 3 2 1 10- 5 11 5. Bőcs 3 1 2 13- 9 10 6. Karcag 2 2 1 6- 6 8 7. K.barcika 2 1 2 11- 7 7 8. Orosháza 1 4 1 10- 8 7 9. Nyírbátor 2 1 2 8- 9 7 10. Szeged 1 2 2 4- 5 5 11. B.lórántháza 3 2 7- 16 3 12. Mátészalka 2 4 8- 17 2 13. Gyula 1 5 2-13 1 Következik. Szeptember 22., szombat: Tiszaújvárosi FC— Nyírbátori SE, 16.00. Bőcsi KSC— Baktalórántházi SE, 16.00. Kazincbarcikai FC-Makói FC, 16.00. Szeptember 23., vasár­nap: Demecseri FC-FC Szeged, 16.00. Orosháza FC-Karcagi SE, 16.00. KSE Mátészalka-Gyulai Továbbra sem megy a gyulaiaknak, ezúttal a Bőcs vitte el a két pontot két rúgott góllal Termál FC. 16.00. Szabadnapos: _________________________________________________________p^otó: LEHoczKY péter Jászberényi Vasas. ■ Döntetlen Kondoroson, a megyei NB III-as rangadón Labdarúgó NB Hl, Alföld csoport Kondorosi TE—Békési FC 0—0 Kondoros, 700 néző. V.: Gyer- tyás. Kondoros: Adamik - Varga T„ Kurucz, Sárosi,. Gombár — Dián (Benczúr), Lipták, Jánosi, Osan (Puszta) - Janis, Kiszely. Edző: Halász Ferenc. Békés: Sán­dor Cs. - Nagy Z„ Pécs, Semjéni (Lakatos), Czipó P. - Sándor M., Kasik, Litauszki, Marik - Kané, Vadas. Edző: Fodor Sándor. 52. perc: Vadas megsértette a játékvezetőt, amiért a kiállítás sorsára jutott. Nagy érdeklődés előzte meg a megyei rangadót, amelyen ki­egyenlített erők küzdelme folyt a pályán. Fordulás után is folytató­dott a nagy csata, a kapuk előtt azonban tehetetlenek voltak a csatárok, így a döntetlen igazsá­gosnak mondható. Jó: Sárosi, Gombár, Lipták, ill. Semjéni, Sán­dor M., Czipó P., Litauszki. (K. Gy.) Gyomaendrődi VSE—Csongrád 5-0 (3-0) Gyomaendrőd, 200 néző. V.: Rácz. Gyomaendrőd: Hanyecz J.- Csikós, Hidvégi, Dinya, Bélteki — Farkasinszki, Tóth, Sólyom, Ba­kos - Mester (Palyusik), Ilyés. Edző: Plástyik János. Csongrád: Farkas - Varga, Bencze, Palásti, Szabó - Gál (Szeri), Muskó, Ko­csis (Buzáki), Póti - Csillag, Tar. Edző: Keller Mihály. 13. perc: Tóth labdáját Bakos 12 méterről a kapus hathatós se­gítségével a hálóba lőtte, 1—0. 28. perc: Bal oldali támadás vé­gén Ilyés beadását Tóth lefejelte, és Bakos a hálóba lőtt, 2-0. 33. perc: Jobb oldali akció után Tóth pöccintett közelről a hálóba, 3-0. 70. perc: A kitörő Ilyét lerán­tották. A megítélt büntetőt Bakos biztosan lőtte a hálóba, 4—0. 87. perc: Csikós remek indítá­sát látványosan Palyusik elé passzolta, aki a hálóba lőtte a lab­dát, 5-0. Mind a két félidőben a hazai csapat irányította a játékot, és ilyen arányban is megérdemelten nyert. Jó: Bélteki, Csikós, Bakos, Hidvégi, ill. Bencze, Csillag, Pa­lásti. (Feuerwerker Béla) Izsák—Jamina SE 1—0 (1—0) Izsák, 200 néző. V.: Csöngető. Izsák: Molnár - Horváth, Kurucsai, Bonea, Jávorka - Tö­rök, Márton (Mezei G.), Bankes, Király - Mezei Zs., Gréczi. Játé­kos edző: Gréczi Gábor. Jamina: Kollár - Pájer, Pusztai, Mircea (Pozsár), Botyánszki - Nagy (Iványi), Kurilla, Cseke (Jantyik), Friderikusz — Oláh, Horváth. Edző: Zsíros György. 30. perc: Mircea saját térfelén elvesztette a labdát, ami Király­hoz került, és ő tíz méterről a jobb alsó sarokba lőtt, 1-0. Az első félidő kiegyenlített játé­ka után egy egyéni hibából szer­zett vezetést a hazai csapat. A má­sodik félidőben végig egy kapura játszott a vendégcsapat, azonban a jobbnál jobb helyzeteket is elhi­bázta. A játékvezető is rendre a vendégcsapat kárára tévedett. Jó: Molnár, Király, Gréczi, ill. Pusz­tai, Friderikusz, Kurilla. (Szarvas András) További eredmények: Szentes-Kalo- csa 2-0, Örkény-Hódmezővásárhely 1-0, Kiskőrös-Rákóczifalva 4-2. Sza­badnapos: Algyő. Az NB III állása 1. Kiskőrös 4 1 1 14­8 13 2. Békés 3 2 1 10­6 11 3. Rákóczifalva 3 1 1 14­8 10 4. Szentes 3 2 1 9­5 11 5. Algyő 3 1 1 11­5 10 6. Kondoros 2 2 2 7­8 8 7. Örkény 2 2 2 6­7 8 8. Hmv.hely 2 1 2 7­2 7 9. Gy.endrőd 2 1 3 9­10 7 10. Kalocsa 2­3 12­8 6 11. Izsák 1 3 2 10­14 6 12. Jamina 1­4 6­11 3 13. Csongrád­­5 3­26 Az NB III-as labdarúgó-bajnokság Al­föld csoportjában következik. Szep­tember 22., szombat: Jamina SE-Kon- dorosi TE, 14.00. Rákóczifalva VLCSE- Örkényi SE, 16.00. Szeptember 23., va­sárnap: Kalocsai FC—Algyői SK, 16.00. Csongrádi FC-Kiskőrösi FC, 16.00. Bé­kési FC—Szentesi TE, 16.00. Hódmező­vásárhelyi FC-Izsáki SSE, 16.00. Sza­badnapos: Gyomaendrődi VSE. ■ Lehet még nevezni Békéscsaba A Békéscsabai Városi Labda­rúgó Szövetség idén is meg­rendezi a 35 éven felüli lab­darúgókkal rendelkező csa­patok bajnokságát. A bene­vezett csapatokat két cso­portba osztják be a rende­zők, azon belül körmérkőzé­ses rendszerben játszanak egymással a csapatok. A cso­portok 1—2. helyezett együt­tese kerül be a döntőbe. A mérkőzéseket Békéscsabán, a 2-es számú általános isko­lában játsszák, az első játék­nap október 1-jén lesz. Ne­vezési határidő: szeptember 21., péntek 15.00, melyet a következő címre kell eljut­tatni: 5600, Békéscsaba, pol­gármesteri hivatal, sportcso­port, Tóth Pál, Szent István tér 7. ■