Békés Megyei Hírlap, 2001. szeptember (56. évfolyam, 204-228. szám)

2001-09-10 / 211. szám

SPORT 2001. SZEPTEMBER 10., HÉTFŐ - 13. OLDAL Papírforma-eredmények Csak a Jamina győzött a hét végén Megyei I. osztályú labdarúgó-bajnokság Mezőhegyes—Körösladány 1—2 (0—2) Mezőhegyes, 250 néző. V.: Rózsa. Mezőhegyes: Szilva - Szabó R., Nagy K. (Faragó), Roszkos, Zsoldi - Zsigovics, Szatmári L, Farkas, Merlák (Szatmári G.) - Kolozsi, Gróf. Edző: Bíró Géza. Körösladány: Kiss - Kovács (Gál), Szabó L, Nánási, Talpaló - Horváth T„ Szántó, Keresztesi, Darócz - Nagy J. (Horváth I.), Danó. Edző: Borgula Já­nos. 20. perc: Nagy János a bal oldalon elfutott, beadása után az üresen hagyott Talpalló a kapuba passzolta a labdát, 0—1. 26. perc: Nagy Kornél egy biztos labdát eladott, melyet Nagy Já­nos nyolc méterről a tehetetlen kapus mellett a hálóba lőtte, 0-2. 59. perc: Kolozsi mesteri indítását Gróf kapta, aki három védőt ki­cselezett, maid higgadtan a tehetetlen kapus mellett a hálóba lőtte a petyest, 1—2. Korrekt játékvezetés mellett Mezőhegyesen régen látott, jó iramú mérkőzésen a hazai csapat a 90 percet végigtámadta. A védekező vendégek az első félidőben három szép támadásukból két gólt lőttek. A döntetlen reálisabb eredmény lett volna. Jó: Szabó, Szatmári L, Farkas, Zsoldi, ill. Kiss, Nagy J., Kovács Zs. (Perlaki János) OMTK-Rákóczi—Sarkad 0—0 Orosháza, 350 néző. V.: Mikula. Rákóczi: Tóth I. — Csi­szár, Zalai, Skorka, Sebők, Kova- lik (Kánya), Szűrszabó (dr. Lehoczki), Dobi, Horváth, Kenye­res (Sin), Baranyai. Edző: Pólyák László. Sarkad: Szőke - Mázán, Alb, Vass, Schneider (Jakab), Klembucz, Deák F„ Karakas, De­ák Sz„ Nagy, Balogh. Edző: Moós János. Kemény, de sportszerű mérkőzésen az első félidőben a hazai csapat több nagy lehetősé­get dolgozott ki, de ezeket vagy kihagyta vagy a kapufa segítette a vendégeket. A második félidőben kiegyenlítettebbé vált a játék, ek­kor már a sarkadiaknak is több le­hetőségük volt, így a döntetlen igazságosnak mondható. Jó: Za­lai, Skorka, ill. Alb, Vass. (Bot Fe­renc) Gyomaendrődi FC— Mezöberény 5-2 (3-2) Gyomaendrőd, 300 néző. V.: Maginyecz. Gyomaendrőd: Fábry - Vatai, Dobó, Furka, Nagy I., Séllei (Szurovecz), Forgács, Mátyus (Béla), Tanács, Zsombok, Hunya (Orovecz). Edző: Durucskó Péter. Mezöberény: Guth — Bereczki, Pántya, Kreisz, Kiss, Várhalmi (Pecze), Vári, Ba­kos (Bartyik), Göblyös, Somvári Z., Somvári M. Edző: Vrbovszki János. A mezőnyben alattomo­san, durván játszó vendégeket gólokkal büntették a gyomaend- rődiek. Kiállítva: Kiss (két sárga lap után) a 68. percben. G.: Má­tyus a 21., a 4L, Hunya a 25., Oro­vecz a 70., a 90., ill. Göblyös a 24. és a 44. percben. Jó: Nagy L, For­gács, Mátyus, ill. Guth, Göblyös. (Szabados Ferenc) Battonya-Tótkomlós 2—0 (0—0) Battonya, 300 néző. V.: Majo­ros. Battonya: István - Sztanojev (Zima), Roczkó, Kovács Zs., Ko­vács R., Putnoki, Árgyelán, Podina, Géczi, Turbucz, Zsóri. Edző: Mákos Árpád. Tótkomlós: Szabó - Trabak, Godár, Pásztor L., Lovász, Pásztor T., Pardi, Papp, Tarján (Kaliska), Lövei, Giliczó. Edző: Kvasznovszky Jó­zsef. Közepes színvonalú mérkő­zésen a hazai csapat a mérkőzés végére felülmúlta lelkesen küzdő ellenfelét és megérdemelt győzel­met aratott. Kiállítva: Lövei (a já­tékvezető megsértéséért) a 73. percben. G.: Kovács Zs. a 70., Géczi a 85. percben. Jó: Árgyelán (a mezőny legjobbja), István, Roczkó, Kovács Zs., ill. Trabak, Pásztor T., Lovász, Tarján. (Luk­ács István) Vésztő—Szeghalom 4—1 (1—0) Vésztő, 250 néző. V.: Pintér. Vésztő: Nagy - Komáromi F„ Rá­bai M., Szántó (Pál), Pardi, Jám­bor I., Turbucz, Papp, Tóth Cs„ Molnár, Czinanó B. Edző: Király­vári Károly. Szeghalom: Komáro­mi - Zsigovics, Elek S„ Simon, Kovács (Bihari), Patai, Máté, Vígh, Elek T„ Barna (Tóth), Zsombok K. Edző: Pálinkás Mi­hály. A két szomszédvár rangadó­ján a hazaiak akarata érvénye­sült, sikerük megérdemelt a sportszerű vendégek ellen. G.: Turbucz a 4L, Tóth Cs. az 51., Szántó a 64. Czinanó B. a 84., ill. Vígh a 70. percben. Jó: Komáro­mi F„ Pardi, Papp, Czinanó B„ ill. Zsigovics, Elek S„ Simon. (Buzgány József) Újkígyós—Szarvas 0—4 (0—4) Újkígyós, 150 néző. V.: Makay. Újkígyós: Héjjas - Szudák, Uh- rin, Ancsin, Fabulya, Palyik (Bor­bély), Silló, Karlovszki, Dobrocz- ki, Szilágyi (Burkus), Mlado- nyiczki. Edző: Ecker József. Szar­vas: Balatoni - Sechna, Darida Zs., Kugyela Zs. (Kovács), Gu­lyás, Kriska (Kugyela B.), Kiss M., Bogdán. Kilmaj, Bencze (Somo­gyi), Darida P. Edző: Somogyi Já­nos. A hazai csapat fegyelmezet­lenségét jól használta ki a ven­dégcsapat, akik ilyen arányban is megérdemelten nyertek. G.: Szudák (öngól) a 2., Bogdán a 15., a 36., Klimaj a 43. percben. Jó: Héjjas, ill. Darida Zs., Kiss M„ Bogdán, Klimaj. (E. J.) Medgyesegyháza— Füzesgyarmat 3—3 (0—1) Medgyesegyháza, 100 néző. V.: Sztanojev. Medgyesegyháza: Homik - Kuzma, László, Pintér, Szabó A., Zsurzsucz Zs., Mocsári L. (Göcző), Gyovai (Petruzsán), Kanál, Vágási, Gubcsó (Temesvá­ri). Edző: Ogrincs Pál. Füzes­gyarmat: Köleséri — Hajdú, Sza­bó L, Novák, Vámos, Bere, Kö­vér, Várkonyi, Kincses (Antal), Varga (Csák), Kiripóczki. Edző: Bánfi Attila. A végig szakadó eső­ben lejátszott mérkőzésen szép játék nem alakulhatott ki. Helyze­tei alapján a hazaiak közelebb áll­tak a győzelemhez. G.: Vágási (11-esből) a 69., Kuzma a 78., Szabó A. a 85., ill. Kincses a 8., a 61., Novák a 81. percben. Jó: Pin­tér, Zsurzsucz Zs., Kanál, Vágási, ill. Vámos, Kövér, Várkonyi Kin­cses. (Uhrin Pál) Magyarbánhegyes—Méhkerék 2-0 (1-0) Magyarbánhegyes, 200 néző. V.: Csuka. Magyarbánhegyes: Jambrik - Tóth, Marócsik, Pilán (Szlanyinka), Tolnai (Litauszki Z.), Zsibrita, Ekker, Kubik, Bíró (ifj. Turcsek), Kiss, Málik. Edző: Turcsek Zoltán. Méhkerék: Patka - Kocsis, Burai, Berényi, Séllei, Oláh, Bíró R. (Kojte), Czi- czeri, Csotye, Gugolya, Tapasztó. Edző: Patka György. A hazai csa­pat megérdemelten, akár ná- gyobb arányú győzelmet is elér­hetett volna, ha a csatárok nem hibáznak és a kitűnően védő Patka kapus ezt nem akadályozza meg. G.: Ekker a 39., Málik a 85. percben. Jó: Zsibrita, Kubik, Ekker, Tolnai, ill. Csotye, Patka, Cziczeri. (Fejes Mihály) Ifjúságiak: Mezőhegyes-Körösladány 6-0, OMTK-Rákóczi-Sarkad 1-8, Gyomaendrőd-Mezőberény 2-0, Battonyai TK-Tótkomlós 4-2, Vésztő- Szeghalom 3-2, Újkígyós-Szarvas 0­3, Medgyesegyháza-Füzesgyarmat 1­4, Magyarbánhegyes-Méhkerék 3-0. A megyei I. osztály állása 1. Körösladány 4 1 11- 4 13 2. Battonya 4 1 17- 7 12 3. Sarkad 3 2 7- 2 11 4. M.bánhegyes 3 1 1 8- 7 10 5. Szarvas 2 3 13- 8 9 6. Gyomaendrőd 2 3­10- 6 9 7. Méhkerék 2 2 1 9- 7 8 8. Vésztő 2 1 . 2 9- 7 7 9. Füzesgyarmat 2 1 2 10- 10 7 10. Szeghalom 1 2 2 8-11 5 11. Tótkomlós 1 1 3 6- 8 4 12. M.egyháza 1 1 3 13- 16 4 13. OMTK-R. 1 1 3 10-14 4 14. Mezőhegyes 1 1 3 8-15 4 15. Mezöberény 1 4 5- 12 1 16. Újkígyós 1 4 2- 12 1 Következik. Szeptember 15., szom­bat: Körösladány-Battonya, 16.30. Fii- | zesgyarmat-Gyomaendrőd FC, 16.30. | Mezőberény-Újklgyós, 16.30. Szarvasi | FC-Vésztő, 16.30. Szeghalom-Mező- I hegyes, 16.30. Szeptember 16., vasár­nap: Tótkomlós-Sarkad, 16.00. Méhke- rék-Medgyesegyháza, 16.00. Magyar- bánhegyes-OMTK, 16.00. _____ ■ Lab darúgó NB III, Alföld csoport Rákóczifalva—Gyomaendrődi VSE4-1 (1-1) Rákóczifalva, 200 néző. V.: Holczimmer. Rákóczifalva: Ulviczki - Szeberényi, Csabai, Bartusz, Máriusz - Nász (Barna), Fazekas (Kun), Papp (Kupeczki), Draskóczi — Peszeki, Kácser. Edző: Gömöri Béla. Gyomaend­rőd: Hajdú - Csikós, Hídvégi, Di- nya, Bélteki - Farkasinszki, Tóth, (Kodreán), Sólyom, Bakos (Paju- sik) - Kovács, Ilyés. Edző: Plás- tyik János. 1. perc: Tóth beadását Ilyés 8 méterről fejelte a hálóba, 0—1. 45. perc: Egy ellentámadásból Peszeki lőtt a gyomaendrődi há­lóba, 1-1. 46. perc: Tóth eladott egy lab­dát, Peszeki végigvezette a fél pá­lyán és 10 méterről a hálóba vág­ta, 2-1. 75. perc: szöglet után Máriusz fejelt a hálóba, 3-1. 85. perc: egy bal oldali táma­dás végén a csereként beállt Kun a hálóba talált, 4-1. Két ellentétes félidőt láthatott a publikum, az elsőben a vendégek meglepték a Rákóczifalva csapa­tát, gyors góllal és három kiha­gyott helyzettel uralták a me­zőnyt. A második félidőben a gyorsan bekapott két gól megtör­te a GYVSE csapatának akaratát, a hazaiak egyre-másra vezették ak­cióikat és ez gólokban is megmu­tatkozott. A győzelem megérde­melt, de a gólarány túlzott. Jó: Fa­zekas, Draskóczi, Peszeki, ill. Hajdú. (Feuerwerker Béla) Jamina SE—Örkény 4—1 (3—0) Békéscsaba, 150 néző. V.: Ge­ra. Jamina: Kollár - Mircea, Pusztai, Pájer, Botyánszki - Fri- derikusz, Cseke, Kurilla (Pozsár), Nagy M. - Horváth (Jantyik), Oláh (Iyányi). Edző: Zsíros György. Örkény: Békési (Glon- czi) - Ozsváth, Batta, Kovács, Danyis — Farkas (Lakatos), Gutt- mann (Kucsák), Czigler, Collins — Wrábel, Katona. Játékos edző: Ozsváth Ferenc. 1. perc: Mircea jobbról a hosz- szú oldalra ívelt, Cseke lekezelte a labdát és ügyesen a kapuba he­lyezte azt, 1-0. 10. perc: Csek lövését Békési bravúrral hárította, a kipattanó labdára Nagy M. érkezett, aki 15 méterről a jobb sarokba helyezte a játékszert, 2-0. 20. perc: Friderikusz lövése a kapufáról kipattant és Nagy M. 10 méterről lehulló falevélként fejjel a léc alá juttatta, 3—0. 51. perc: Collins beívelése Ozsváth-ot találta jó helyzetben a 16-oson belül, aki a kifutó Kollár fölött a kapuba emelt, 3-1. 67. perc: Horváth szabadrú­gásból a léc alá bombázta a lab­dát, 4-1. Frissen és jól mozgott az egész hazai együttes, az első 20 perc­ben eldöntötte a három pont sor­sát. Korszerű, tetszetős akciókat vezetett a Jamina, s több helyze­tet elpuskázott. Fordulás után az Örkényiek mindent egy lapra tet­tek fel, 3—1 után Kollár bravúrjá­ra volt szükség, hogy megóvja ka­puját a góltól, ám a negyedik csa­bai gól után már nem volt kérdé­ses a hazai siker, amely teljesen megérdemelt. Jó: Kollár, Mircea, Botyánszki, Cseke, Kurilla, Nagy M., ill. Collins, Ozsváth, Wrábel. (Sz. A.) Békési FC—Izsák 1-1 (1-0) Békés, 200 néző. V.: Samu. Bé­kés: Sándor Cs. - Nagy, Pécs, Szenti, Czipó P. - Sándor M„ La­katos (Bíró), Marik, Litauszki — Kané, Belicza. Edző: Fodor Sán­dor. Izsák: Molnár — Virág, Kurucsai, Donea, Jávorka - Tö­rök, Márton, Bankes, Király - Mezei, Gréczi. Játékos edző: Gréczi Gábor. 35. perc: Lakatos labdájával Belicza ugrott ki és nyolc méter­ről védheteüenü a hálóba lőtt, 1-0. 52. perc: a hazai védelem rö­vidzárlatát Bankes közelről hasz­nálta ki, 1-1. A korán jött őszben közepes színvonal és iram jellemezte az egyébként sportszerű mérkőzést. Bár a hazai csapat uralta a játé­kot, a helyzetkihasználás ezúttal nem volt megfelelő. A döntetlen a vendégekre nézve hízelgő. Jó: Szenti, Lakatos, Belicza, ill. Jávorka, Márton, Bankes. (Nagy Mihály Tibor) Szentes—Kondorosi TE 1—0 (1-0) Szentes, 500 néző. V.: ifj. Ber­gen Szentes: Vantyan - Erdei, Gólya, Fajkusz, Koncz - Pálfi (Nana), Tóth Cs. (Maksz), Törtei, Bubor - Bosánszki, Kerepeczki. Edző: Bódi Attila. Kondoros: Ada- mik — Varga T., Kurucz, Sárosi, Gombár — Varga J., Jánosi (Skor­ka), Lipták, Osan (Pusztai) - Ja­nis, Kiszely. Edző: Halász Ferenc. 25. perc: a kapusról kipattanó labdát a lesgyanús helyzetben ál­ló Bosánszki lőtte a hálóba, 1—0. Mély talajú pályán kiegyenlített küzdelmet vívott a két újonc csa­pat. A hazai együttes egy szeren­csésnek mondható találattal sze­rezte meg a három pontot. Jó: Er­dei, Fajkusz, Nana, Bosánszki, ill. Varga T., Adamik, Janis. (K. Gy.) További eredmények: Hódmezővásár- hely-Kiskőrös 0—1, Csongrád—Algyő 0-5. Szabadnapos: Kalocsa. Az NB III állása 1. Rákóczifalva 3 1­12­4 10 2. Algyő 3 1 1 11­5 10 3. Békés 3 1 1 10­6 10 Kiskőrös 3 1 1 10­6 10 5. Szentes 2 2 1 7­5 8 6. Hmv.hety 2 1 1 7­1 7 7. Kondoros 2 1 2 7­8 7 8. Kalocsa 2­2 12­6 6 9. Örkény 1 2 2 5­7 5 10. Gy.endrőd 1 1 3 4­10 4 11. Jamina 1­3 6­10 •3 12. Izsák­3 2 9­14 3 13. Csongrád­­4 3­21­Az Alföld csoportan következik. Szeptember 15., szombat: Kondorosi TE-Békési FC, 16.00. Gyomaendrődi VSE-Csongrád, 16.00. Szeptember 16., vasárnap: Szentes-Kalocsa, 16.00. Izsák-Jamina SE, 16.00. Orkény- Hódmezővásárhely, 16.00. Kiskőrös- Rákóczifalva, 16.00. Szabadnapos: Algyő. Botyánszki (balra) harca a labdáért. A Jamina Ságban megszerezte első győzelmét az idei bajnok­D-FOTÓi KOVÁCS ERZSÉBET Vesztett állásból fordítottak Orosháza FC-Baktalórántháza 4-1 (0-0) NB Il-es labdarúgó-mérkőzés, Orosháza, 400 néző. V.: Gyenge (Vígh, Kálé). Orosháza: Such — Raducu, Molnár, Petru, Ferenczi — Antal, Brlázs, Szeverényi, Dobi — Hadár, Belvon. Edző: Pásztor József. Baktalórántháza: Mónus — Benkő, Geda, Bodnár, Illés P. — Gdovin, Illés L„ Lengyel, Matyi — Já­vor, Szenes. Edző: Tóth János. Csere: Brlázs helyett Lévai az 51., Matyi h. Bócz, Jávor h. Kapin (mindkettő) a 68., Kapin h. Maries a 75., Hadár h. Majchrovics a 77., Antal h. Stef a 80. percben. Gólszerző: Illés L. a 22., Hadár az 51. és az 54., Szeverényi (11-esből) a 67., Raducu a 77. percben. Sárga lap: Brlázs (ellenfele lerántásáért) a 33., Benkő (Ferenczi buktatásáért) a 49., Lengyel (labdaelrúgásért) az 50., Mónus (elhúzta a kitörő Belvon lábát) a 67., Raducu (sípszó után eldobta a labdát) a 72., Illés P. (gáncsolásért) a 83. percben. Szögletarány: 9:0 (4:0). A hajrában dőlt el Demecser-Gyulai Termál FC 2-0 (0-0) NB Il-es labdarúgó-mérkőzés, Demecser, 300 néző. V.: Fábián (Bacsó, Jakkel). Demecser: Petranics — Lajkovics, Hómann, Hegedűs, Dudnyik — Kozma A., Kovács I., Seres, Cipf — Kozma J., Minyin. Edző: Kiss Miklós. Gyula: Steigerwald — Kiss — Tamási, Resetár — Ekker, Kulcsár, Kovács P„ Boruzs, Czifrák — Fehérvári, Tóth A. Edző: Hímer István. Csere: Kozma A. helyett Kantár J. és Kulcsár h. Gajdács (mindkettő) a szünet­ben, Tóth A. h. Pápa a 73., Czifrák h. Csúz a 76., Kovács I. h. Kertész a 80., Lajkovics h. Kantár L. a 85. percben. Gólszerző: Hegedűs a 85., Cipf a 91. percben. Sárga lap: Resetár (buktatásért) a 8., Kozma a (akasztásért) a 14., Fehérvári (sorozatos szabálytalanságért) a 18., Seres (visszahúzásért) a 25., Hegedűs (visszahúzásért) a 76., Lajkovics (gáncsolásért) a 80. percben. Kiállítva: Kovács P. (hátulról szabálytalanul szerelte ellenfelét) a 86. percben. Szögletarány: 8:6 (4:4). Orosháza 47. perc: egy jobb oldali gyors vendégtámadás után Gdovin be­adása üszta helyzetben találta Il­lés L.-t, ő 22 méterről lőtt, labdá­ja a jobb oldali kapufáról vágó­dott Such kapujába, 0—1. 51. perc: Antal bal oldali be­adása után Hadár három méter­ről fejelt a kapu közepébe, 1—1. 54. perc: Szeverényi futott el a jobb oldalon, pontos beadása után Hadár nyolc méterről véd- hetetlenül fejelt a vendégek kapu­jába, 2-1. 67. perc: a kiugró Belvon lábát a kapujából kifutó Mónus a 16- oson belül elhúzta, a megítélt büntetőt Szeverényi nagy erővel lőtte a hálóba, 3—1. 77. perc: egy bal oldali hazai szöglet után a labda a felfutó Raducu elé került, estében 10 méterről lőtt a vendégek hálójá­ba, 4—1. Az esőtől felázott, mély talajú pályán a hazaiak kezdték na­gyobb lendülettel a mérkőzést. Az irreális talajon azonban nem alakulhatott ki folyamatos játék, a csúszós gyep sokszor megtréfálta a játékosokat. A második játék­rész gyors vendéggóllal kezdő­dött, de utána a hazaiak nagyobb sebességre kapcsoltak és hamar megfordították a mérkőzés állá­sát. Ebben a játékrészben jobbára a vendégek térfelén folyt a játék, sok gólhelyzetet dolgoztak ki a hazai csatárok és a látottak alap­ján a hazaiak győzelme akár még ennél is nagyobb arányú lehetett volna. Jó: Raducu, Hadár, Belvon/ Petru, ill. Benkő, Geda, Illés P. Pásztor József: - Már az első félidőben eldönthettük volna a mérkőzést, de nem sikerült, és ahogy ez már lenni szokott, az el­lenfél egy gyors támadásból gólt szerzett. De hamar sikerült egyenlítenünk és utána már a csa­pat- úgy játszott, ahogy tud és ahogy az elvárható. Tóth János: - A mérkőzés összképe alapján a gólarányt túlzottnak tartom, de megérdemelten nyert a hazai csa­pat. GUT! FERENC Demecser 85. perc: egy jobb oldali szöglet után a hosszú oldalról visszafejel­ték a labdát és az előrehúzódó Hegedűs a hálóba fejelt, 1—0. 86. perc: Kovács Péter hátulról szabálytalanul szerelte a deme- cseri csatárt, amiért a játékvezető kiállította. 91. perc: a leshelyzetben kilé­pő Minyin a középen érkező Cipf fejére ívelte a labdát, aki 6 méter­ről nem hibázott, 2—0. Az első félidőben javarészt me­zőnyjáték folyt a pályán, a gyula­iak jól védekeztek és veszélyes kontrákat vezettek, csatáraik há­rom esetben százszázalékos zic­cerben hibáztak. A második fél­időben feljöttek a hazaiak, de a fürdővárosi kontrák most is ve­szélyesek voltak. A hajrában be­szorultak a gyulaiak és az utolsó öt percben nem tudták megőrizni az egy pontot. Jó: Hómann, Hegedűs, Seres, Cipf, Minyin, ill. Steigerwald, Kiss, Tamás, Boruzs, Fehérvári. Kiss Miklós: — Nagyon nehéz győzelmet arattunk egy jól felké­szített, jól kontrázó csapat ellen. Hímer István: - A szezon legjobb játékát nyújtottuk, ám hatalmas helyzeteket hagytunk ki. Ilyen a labdarúgás, a végén a hazaiak két gólt szereztek és nyertek. K. L A Keleti csoport további eredményei: Jászberény-Szeged 0-1, Bőcs-Makó 2-3, Kazincbarcika-Mátészalka 1-1, Tiszaújváros-Karcag 0-0. Szabadna­pos: Nyírbátor. Az NB II állása 1. Demecser 4­1 11- 5 12 2. Tiszaújváros 3 2­15- 4 11 3. Jászberény 3 1 1 9- 4 10 4. Makó 3 2 10-11 9 5. Bőcs 2 1 2 11- 9 7 6. Nyírbátor 2 1 1 7- 5 7 7, Karcag 2 1 1 5- 5 7 8. Orosháza 1 3 1 8- 6 6 9. K.barcika 1 t 2 7- 6 4 10. Szeged 1 1 2 2- 4 4 11. Mátészalka­2 3 5- 13 2 12. B.lórántháza­2 2 5-14 2 13. Gyula­1 4 2-11 1 Következik. Szeptember 15., szom­bat: Nyírbátor-Kanicbarcika, 16.30. Szeged-Orosháza, 16.30. Baktalóránt- háza-Demecser, 16.30. Szeptember 16., vasárnap: Karcag-Jászberény, 16.00. Gyula-Bőcs, 16.00. Makó-Má­tészalka, 16.00. Szabadnapos: Tiszaúj- város. ■