Békés Megyei Hírlap, 2000. október (55. évfolyam, 231-255. szám)

2000-10-16 / 243. szám

SPORT 2000. OKTÓBER 16-, HÉTFŐ —11. OLDAL Nincs már nyeretlen csapat Megyei I. osztályú labdarúgó-bajnokság Vésztő—Mezöberény 3—1 (2—1) Vésztő, 300 néző. V.: Gyenge. Vésztő: Juhász - Czinanó B„ Bagyinka, Papp, Tóth (Baksa) - Fekete, Turbucz, Prekop, Jánosi - Molnár, Czinanó E. (Szilágyi). Edző. Királyvári Károly. Mezöberény: Barabás - Nagy, Bereczki, Kreisz, Várhalmi - Szűcs, Pojendán (Pántya), Bokor (Braun), Göblyös - Somvári, Vári (Wagner). Edző: Hrabovszki János. 19. perc: Jobbról ívelték középre a vendégek a labdát, ami a túlsó kapufánál üresen maradt Göblyöshöz került, aki a hálóba fejelt, 0- h 40. perc: Turbucz gurított vissza, az érkező Czinanó E. lövése elő­ször elakadt a védőkben, azonban másodszorra a hálóba vágta a lab­dát, 1-1. 44. perc: Nagy kavarodás a herényi kapu előtt. Egy visszapattanó labdát Vári a saját kapujába lőtte, öngól, 2—1. 75. perc: Várhalmi a játékvezető megsértéséért a kiállítás sorsára jutott. 89. perc: Jobb oldali támadás végén Jánosi kisodródva lőtt, és a labda a túlsó kapufáról a hálóba pattant, 3—1. A hazai csapat nem játszott túl jól, azonban így is biztos győzelmet aratott. A herényiek a második félidőben egyenrangú ellenfélnek bi­zonyultak. Jó. Papp, Turbucz, Molnár, ill. Barabás, Bereczki, Szűcs. Gyulavári—Kondoros 1—2 (1-2) Gyulavári, 300 néző. V.: Fejes. Gyulavári: Szőke — Csete, Erdei, Petruzsán, Zimbrán, Bállá (Bo­ka), Boros, Guti (Számfira), Géczi, Marta (Uhrin), Oláh. Edző: Dávid Imre. Kondoros: Adamik - Zöldi, Kurucz, Gombár, Varga, Kiszely, Udvari, Dián, Nagy, Ja­Mesterlövészek nis, Pusztai. Edző: Sztvorecz Sán­dor. A hazaiak végigtámadták a mérkőzést, de nem bírtak a ven­dégcsapattal, a helyzeteik rendre kimaradtak, így szerencsés ven­déggyőzelem született. G.: Kurucz (öngól) a 32., ill. Géczi (öngól) a 22., Janis a 40. percben. Jó: Csete, Erdei, Petruzsán, Oláh, ill. Kiszely, Janis. (Bállá István) Medgyesbodzás— Magyarbánhegyes 5—2 (4—1) Medgyesbodzás, 250 néző. V.: ifj. Christián. Medgyesbodzás: Szabó P. - Litauszki, Unyatinsz- ki, Podmaniczki, Schneider (Somvári), Bállá (Ekker), Kurilla, Tolnai (Urbán), Nagy, Szabó G., Belicza. Edző: Sebestyén János. Magyarbánhegyes: Jambrik - Fejes, Murányi, Marócsik, Orvos, László (Kiss), Szlanyinka, Boldi­zsár, Zsibrita, Várnai, Málik (Petrovszki). Edző: Turcsek Zol­tán. Jó iramú, színvonalas mérkő­zésen a gólra törő Bodzás bizto­san nyert. G.: Tolnai a 3., Kurilla a 20., Belicza a 22., a 35., Szabó G. a 64., ill. Zsibrita a 32., Kiss a 83. percben. Jó: Tolnai, Litauszki, Kurilla, ill. Zsibrita, Orvos, Marócsik. (dr. Sebők) Körösladány—Szarvas 1—1 (1-1) Szeghalom, 200 néző. V.: Makay. Körösladány: Kiss - Nagy, Földi, Fabulya, Talpalló, Horváth, Szántó L, Papp (Da- nó), Bakos J„ Ombó- di, Bakos Z. (Szántó Zs.). Edző: Borgula János. Szarvas: Ba­latoni - Gulyás, Kriska, ifj. Somogyi, Pisont, Darida, Kli- maj (Rohony), Bog­dán, Sindel (Kugye- la), Moldván, Varga. Edző: id. Somogyi János. Mindkét csa­pat a győzelemre ját­szott. A támadók helyzeteket dolgoz­tak ki, de mindkét ol­dalon kimaradtak a lehetőségek, így igazságos döntetlen született. G.: Bakos J. a 38., ill. Gulyás a 28. percben. Jó: Tal­palló, Szántó L., Ombódi, Kiss, ill. Gulyás, ifj. Somogyi, Pisont, Var­ga. (Ponta Sándor) Méhkerék—Szeghalom 4—1 (1-1) Méhkerék, 267 néző. V.: Klembucz. Méhkerék: Patka - Rúzsa, Burai, Ancsin, Kocsis, Cziczeri, Bíró R., Séllei, Magyar (Manea), Gugolya (Tóth), Bíró K. (Tapasztó). Edző: Patka György. Szeghalom: Komáromi - Zsigo- vics, Pozsgai (Elek S.), Sáfián, Barna, Kovács, Máté, Macsári, Vá­mos, Schultz (Elek T.), Zsigmond (Simon). Edző: Lázár István. A hazai csapat saját magának tette nehézzé a mérkőzést, rendre ki­hagyták helyzeteiket, a vendégek vezetést szereztek. A bekapott gól után nagyobb sebességre kap­csoltak, végül is megérdemelten nyerték a találkozót. G.: Magyar a 32., Bíró K. az 51., Bíró R. a 64., Tóth a 88., ill. Vámos a 20. perc­ben. Jó: Rúzsa, Ancsin, Cziczeri, Bíró R„ ill. Zsigovics, Kovács, Macsári. (Árgyelán Mihály) Sarkad-Battonya 1—4 (1—1) Sarkad, 300 néző. V.: Dajka. Sarkad: Sándor - Kapros (Ko­vács), Gergely, Vass, Karakas, Ja­kab, Boldogh, Deák, Abrudán (Iszáka), Matus, Nagy (Klem­bucz L). Edző: Molnár Gyula. Battonya: Szabó - Oláh, Roczkó, Pilán (Lovász), Dancsó (Zima), Putnoki, Árgyelán, Kovács, Szat­mári, Turbucz, Zsóri. Edző: Má­kos Árpád. Megérdemelten nyert a lelkes vendégcsapat még ilyen különbséggel is az elképzelés nél­kül játszó hazaiak ellen. Kiállít­va: Matus, Szatmári (kakaskodá­sért) a 70. percben. G.: Nagy a 14., ill. Kovács a 34., Putnoki a 65., Zsóri a 84. és a 89. percben. Jó: Sándor (a mezőny legjobbja), Vass, ill. Putnoki, Turbucz, Zsóri. (Kiss Gábor) Tótkomlós—Orosházi MTK 1-2 (1-1) Tótkomlós, 300 néző. V.: Bíró I. Tótkomlós: Bordás - Juhász, Fazekas, Pásztor L., Lovász, Pász­tor T„ Pardi, Papp, Lóczi (Kvasznovszky), Balázs, Diószegi (Kaliska). Játékos edző: Kvasz­novszky József. OMTK: Oszad- szky - Csiszár, Sitkéi, Pusztai, Boros, Kánya (Cseh), Baranyai, Frankó (Debreczeni), Dobi, Moszheim (Trippe), Torda. Edző: Kiss János. A sok hibával játszó csapatok küzdelmében reális eredmény született. Kiállítva: Pardi (ütésért) a 61., Pásztor L., Cseh (kakaskodásért) a 80. perc­ben. G.: Lovász a 44., ill. Frankó a 15. és a 75. percben. Jó: Fazekas, Lovász, Papp, ill. Pusztai, Kánya, Frankó. (Tóth B. István) Medgyesegyháza—Gyoma FC 0-5 (0-3) Medgyesegyháza, a mérkőzést zárt kapuk mögött játszották. V.: Boros. Medgyesegyháza: Homik - Kuzma, Kiss, Göcző, Holecz, Kovács, Engelhardt, Szabó Zs., Mocsári A. (Szabó A.), Zsurzsucz (Temesvári), Gubcsó. Edző. Bíró Géza. Gyoma: Fábry - Séllei, Do­bó, Hornok (Kéri), Nagy, Kocsis, Munkácsi (Szántai), Vinkovics A., Toldi, Mátyus (Földi), Vatai. Edző: Durucskó Péter. Az elkép­zelés nélkül és erőtlenül játszó hazaiak ellen a helyenként látvá­nyosan focizó vendégek tetszés szerint érték el góljaikat... Kiállít­va: Kiss (két sárga lap után) a 73. percben. G.: Nagy a 15., Mátyus a 28., Kocsis a 42., Toldi (11-esből) az 58. és a 88. percben. Jó: Ko­vács, ill. Kocsis, Toldi, Vatai. (Uhrin Pál) Ifjúságiak: Vésztő—Mezöberény 8—0, Gyulavári-Kondoros 3-1, Medgyes- bodzás-Magyarbánhegyes 2-4, Körös- ladány-Szarvas 0-1, Méhkerék—Szeg­halom 1-1, Sarkad-Battonya 6-1, Tót­komlós-Orosházi MTK 13-1, Med- gyesegyháza-Gyoma FC 2-2. A megyei I. osztály állása 1. Kondoros 8 3­24­11 27 2. Vésztő 8 2 1 29­11 26 3. Körösladány 7 2 2 20­14 23 4. Medgyesbodzásó 3 2 24­17 21 5. Gyulavári 6 1 4 28­19 19 6. Méhkerék 7 4 27­13 18 7. Szarvas 5 3 3 20­10 18 8. Battonya 4 3 4 25­21 15 9. Tótkomlós 4 1 6 26-23 13 10. Sarkad 4 1 6 11­24 13 11. Szeghalom 3 2 6 18­22 11 12. M.bánhegyes 3 I 7 15­25 10 13. M.egyháza 3­8 14­35 9 14. Mezöberény 1 3 7 13­19 6 15. Gyoma FC 1 3 7 10­23 6 16. OMTK 2 2 7 11­28 5 Az OMTK—Méhkerék mérkőzés 0-0- ás gólkülönbséggel és 0 ponttal ke­rült be a tabellába. A két csapattól 3— 3 pont levonva. A Békés megyei I. osztályú labdarú­gó-bajnokságban következik. Októ­ber 21., szombat: Medgyesbodzás- Vésztő, 14.30. Szeghalom-Gyulavári, 14.30. Kondoros-Medgyesegyháza, 14.30. Gyoma-Tótkomlós, 14.30. Szarvas-Sarkad, 14.30. Battonya-Me- zőberény, 14.30. OMTK-Körösladány, 14.30. Október 22., vasárnap: Magyar- bánhegyes-Méhkerék, 14.30. A Totó 41. hiti eredményei 1. 1. FC Köln—Bochum..............................................2—0 1 2. 1860 München—Kaiserslautern.......................0—4 2 3. Werder Bremen—Leverkusen ........................3-3 x 4. Cottbus-Bayern München .................................1-0 1 5. Schalke 04—Frankfurt ........................................4—0 1 6. VfB Stuttgart—Hamburg ..................................3—3 x 7. Unterhaching-Wolfsburg .................................0—3 2 8. Internazionale—Napoli .....................................3—1 1 9. Bologna-AC Milan .............................................2-1 1 10. Brescia-Parma ....................................................0-0 x 11. Fiorentina-Reggina ..............................................2-1 1 12. Verona-Udinese ..................................................1-1 x 13. Vicenza-Atalanta ...............................................1—2 2 +1. mérkőzés: 14. Rostock-Hertha BSC ...........................................0—2 2 A Békés megyei I. osztályú labdarú­gó-bajnokság góllövőlistájának él­mezőnye. 9 gólos: Bakos J. (Körösla­dány). 8 gólos: Janis (Kondoros), Put­noki (Battonya), Vámos (Szeghalom), Belicza (Medgyesbodzás). 7 gólos: Fe­kete (Vésztő). 6 gólos: Urbancsok (Szarvas), Jánosi (Vésztő), Kurilla (Med­gyesbodzás), Nagy (Sarkad). 5 gólos: Turbucz (Vésztő), Marta (Gyulavári), Má­lik (Magyarbánhegyes), Klimaj (Szar­vas), Bányik (Tótkomlós), Magyar (Méh­kerék), Toldi (Gyoma FC). 4 gólos: Bíró (Battonya), Manea (Méhkerék), Papp (Tótkomlós), Bemáth (Szeghalom), Oláh (Gyulavári), Pusztai (Kondoros), Göbl­yös (Mezöberény). 3 gólos: Karakas (Sarkad), Kocsis, Magyar, Gugolya, Bí­ró R. (Méhkerék), Guti, Boros, Géczi (Gyulavári), Dián, Udvari (Kondoros), Várhalmi, Vári, (Mezöberény), Holecz, Szabó A., Gubcsó (Medgyesegyháza), Bakos Z. (Körösladány), Juhász, Pardi, Lovász (Tótkomlós), Marócsik (Magyar­bánhegyes), Papp, Czinanó E. (Vésztő), Turbucz, Kovács (Battonya), Baranyai (OMTK). Kiütközött az edzéshiány Cegléd-Békéscsabai VSC 6-2 (2-0, 1-2, 1-0, 2-0) OB I B-s férfi vízilabda-mérkőzés, Cegléd, 100 néző. V.: Bátori, Kiszeli. Békéscsaba: MÁTÉ — Balázs, Ludányi 1, Dá­vid, Latorczai 1, Pásztor A., Laczó P., Borsos, Puha, Tari. Edző. dr. Szlávik Győző. Az ellenfél dobói: Molnár, Bánfalvi, Czigány, Cserma, Górnagy, Kenéz. Gól emberelőnyből: 5/2, ill. 5/1. Négyméteresek: 0, ill. 0. Az eredmény alalkulása: 9. perc: 3—0,13. perc: 3—2,26. perc: 5—2. Cegléd Ismét tartalékosán állt ki a Békés­csaba, ugyanis a játékos edző, dr. Szlávik, valamint Lukácsi mun­kahelyi elfoglaltság miatt nem tarthatott a csapattal. A csabaiak meglepetésre egy, a tavalyihoz képest teljesen megváltozott Ceg­léddel találták szemben magukat: a hét kezdő játékosból öt légiós újonc volt a házigazdák csapatá­ban, valamennyien a fővárosból érkeztek, és valamennyien meg­fordultak már az OB I-ben is. Ezért aztán egy rendkívül gyors csapattal találták szemben magu­kat, akikkel nem tudták a lépést tartani. A hazaiak egy kivétellel minden góljukat lefordulásból, il­letve kúszásból lőtték. Ráadásul a csabaiakon kiütközött az edzés­hiány is, hiszen most már két he­te bezárt az Árpád fürdő, így heti két alkalommal tudnak csak tré­ningezni a belvárosi uszodában. El is fáradtak a mérkőzés végére, de már menet közben is számta­lan ziccert hibáztak, játékukra pedig jellemző volt a sok pontat­lan passz, eladott labda, amiből tulajdonképpen a Cegléd azonnal lefordult, és veszélyeztette az egyébként jól védő Máté kapuját. Sovány vigasz, hogy felállt játék­ban egyenrangúnak bizonyult a csabai együttes az egyébként az élbolyhoz tartozó ceglédiekkel szemben, akik eddig ezen az őszön végigvertek mindenkit. Elvesztette veretlenségét a Gyula NB ll-ES LABDARÚGÓ-BAJNOKSÁG, ALFÖLD CSOPORT A CSOPORT Algyő—Csorvás 1—2 (1—0) Algyő, 400 néző. V.: Kárász. Algyő: Halász - Ádelhardt, Gábor, Kazán, Illés — Kothencz, Angeli, Koncz, Süli (Krajczár) - Terhes (Bartyik), Brinszki. Edző: Takács Zoltán. Csorvás: Czirbus - Raducu, Laurinyecz, Stroia, Lábos (Berki) - Varga, Benyovszki, Ianu, Vadas (Hídvégi) - Stef (Koszta), Negrau. Edző: Pásztor József. 30. perc: Gábor fejelte a hazai­ak szöglete után a hálóba a lab­dát, megelőzve a vendégvédel­met, 1—0. 63. perc: Benyovszki mesteri labdáját Vadas értékesítette, 1-1. 82. perc: Raducu-Berld-Ra- ducu volt a labda útja, az utóbbi nagyszerűen tálalt Negrau elé, aki higgadtan továbbította a háló­ba a pettyest, 1—2. Az első félidőben mindkét csa­pat előtt volt gólszerzési lehető­ség, de ezt csak az Algyő használ­ta ki. A második félidőben felja­vultak a vendégek, és lelkes játék­kal megérdemelt győzelmet arat­tak, így értékes három ponttal „búcsúztak" Algyőtől. Jó: Gábor, Angeli, Terhes, ill. Raducu, Var­ga, Benyovszki, Stef, Czirbus. (Lestyán Mihály) Kiskunhalas—Gyulai Termál FC 3-1 (1-0) Kiskunhalas, 1000 néző. V.: Szekeres. Kiskunhalas: Lengyel - Rádi, Szemerédi, Molnár, Kiss J. - Ábrahám (Kuklis), Szénási, Herczeg, Bimbó - Kárász (Kiss R.), Kasza. Edző: Gulyás József. Gyula: Such — Gajdács (Ekker), Ferenczi, Sárosi, Kovács — Kul­csár, Resetár, Tamási, Dobi - Pozsár G. (Csúz), Boruzs. Edző: Fodor Sándor. 25. perc: Molnár jobb oldali szöglete után Kasza hét méterről a bal felső sarokba fejelte a lab­dát, 1-0. 57. perc: Kiss J. szerelte Dobit a 16-oson belül, majd Rádi egy szerencsétlen mozdulattal akadá­lyozta a gyulai csatárt, és a játék­vezető 11-est ítélt. A büntetőből Resetár a kapu bal oldalába gurí­totta a pettyest, 1—1. 65. perc: Szabadrúgásból Ka­sza remek mozdulattal a jobb fel­ső sarokba emelte a labdát, 2—1. 70. perc: Bimbó szerzett lab­dát a jobb oldalon, középre vágta, és a balösszekötő helyén érkező Kasza hat méterről, kapásból a léc alá vágta a játékszert, 3—1. Óriási érdeklődés előzte meg az Alföld csoport rangadóját. A vendéglátók vezető gólja után is nyílt maradt a küzdelem, bár a gyulaiak csak elvétve veszélyez­tették a hazaiak kapuját. Az egyenlítés után az NB I-et is meg­járt Kasza bravúros gólja meg­nyugtatta a hazaiakat, és a csatár a hajrában egy pompás kapáslö­véssel tette fel a koronát remek teljesítményére. Jó: Kasza (a. me­zőny legjobbja), Szénási, Molnár, Kiss J., ill. Tamási, Ferenczi, Kul­csár. Kiskunfélegyháza—Jamina SE 3-0 (2-0) Kiskunfélegyháza, 300 néző. V.: Nagy S. Kiskunfélegyháza: Cseh - Vass, Karsai, Samu (Ra- konczai), Valkovics (Fekete) - Bende, Kormos, Síber, Gulyás (Szabó) - Korom, Páczi. Edző: Kurucz István. Jamina: Kovács - Pozsár Zs., Pusztai, Varga, Pájer - Mochnács (Mircea), Sajben, Lakatos, Friderikusz (Oláh) - Fe­jes, Horváth (Szelei). Edző: Bu­gyik János. 12. perc: Síber keresztlabdájá­val Páczi lépett ki a védők közül, majd tíz méterről, a kifutó kapus hasa alatt a háló közepébe lőtte a játékszert, 1—0. 27. perc: Samu indította Páczit a jobb oldalon, akinek lábáról le­csúszott a beadás, és a labda beesett a hosszú felső sarokba, 2-0. 46. perc: Kormos jobb oldali beadása után Gulyás három mé­terről sodorta a hálóba a pettyest, 3-0. Az első félidőben védekezésre rendezkedett be a Jamina. A ha­zai csapat kétgólos előnyt szer­zett. A második félidőben gyor­san bekapott gól után mindkét csapat nyílt sisakkal támadott, egyik sem fordított gondot a vé­dekezésre, így a nézők egy izgal­mas mérkőzést láthattak, ame­lyen megérdemelten győztek a hazaiak. Jó: Bende, Karsai, Síber, Gulyás, Páczi, ill. Kovács, Pusz­tai, Sajben, Lakatos. (Sz. A.) B CSOPORT: Békési FC-Abony 1-1 (1-1) Békés, 500 néző. V.: Bálint. Békés: Baji - Semjéni, Sándor, Czipó P. - Szenti, Kasik, Tamás (Marik), Szegedi, Nagy (Bíró) - Fehérvári, Tátrai (Szabados). Edző: Zsíros György. Abony: Ko- vácsevics — Fazekas, Fehér, An­tal, Makai (Határ) - Balogh, Makra, Gulyás (Békési), Szarnák, Lilinger (Bálint) - Urbán. Edző: Smidéliusz Ernő. 14. perc: A 16-os előteréből cseles szabadrúgás-variációból Kasik emelte a hálóba a pettyest, 1-0. 27. perc: Antal szabadrúgása után a 16-os bal sarkáról a hosszú sarokba szállt a labda, 1—1. Hatalmas küzdelem bontako­zott ki a pályán. Remek negyed­óra után megérdemelten szerzett vezetést a hazai gárda. Félóra múltán azonban ismét döntetlen volt az állás. Ezután felváltva fo­rogtak veszélyben a kapuk, mindkét csapat nyílt sisakkal ját­szott. A hajrá ismét tisztán a bé­késieké volt, de újabb gól már nem született. Jó: Baji, Czipó P., Sándor, Kasik, ill. Kovácsevics, Fehér, Makra, Gulyás. (Nagy Mi­hály Tibor) Szeged—Gyomaendrődi VSE 1-1 (1-1) Szeged, 300 néző. V.: Szobosz- lai. Szeged: Ádok - Babos, Paksi, Krausz - Rácz (Geleta), Puskás (Szekeres), Makra, Fábián - Ku- lacsik, Dóra (Kurucsai), Maróti. Edző: Lóczi István. Gyomaend- rőd: Hanyecz J. - Tímár (Ilyés), Bélteki, Dinya (Pintér) - Katona - Furka L. (Béla), Kovács, Furka S., Szakálos - Osan, Hunya. Edző: Plástyik János. 18. perc: Dóra 22 méterről, a balösszekötő helyéről kapura csavart egy szabadrúgást, amit Hanyecz óriási bravúrral kivett a fölső sarokból, viszont a labda középre pattant, és az érkező Ba­bos 11 méterről a jobb alsó sarok­ba lőtte azt, 1-0. 37. perc: Kovács ívelt be szög­letet jobb oldalról ballal, Furka Lajos emelkedett a legmagasabb­ra, és a hosszú sarokba fejelte a labdát, 1—1. A hazai csapatnak győzni kel­lett volna, de ezért főleg az első félidőben nem tett meg mindent az okosan és biztonságosan véde­kező Gyomanedrőddel szemben. Az első félidő végén az addig jól játszó Dóra János egy középről kihagyott ziccer közben rosszul esett, s minden bizonnyal eltört a könyöke, a mentő szállította el a stadionból. A második félidő ele­jén a hazaiak felpörgették a játé­kot, és sorozatban teremtettek ki- hagyhatatlannak tűnő ziccert Hanyecz kapuja előtt, de mint azt az eredmény mutatja, sikertele­nül. A félidő közepén a vendé­geknek is volt egy-két ígéretes tá­madása, így tehát a Gyomaend- rőd pontrablása teljesen megér­demelt. Jó: Babos, Makra, Dóra, ill. Hanyecz, Bélteki, Kovács. (Bárok István) További eredmények. A cso­port: Martfű-Hódmezővásárhely 0- 8. B csoport: Örkény-Makó 1- 2, Szajol-Dömsöd 4-3. Az NB II. Alföld csoport állása A CSOPORT 1. Gyula 12­i 36- 8 36 2. Kiskunhalas 8 3 2 37-16 27 3. Csorvás 8 2 3 18- 9 26 4. Kk.félegyháza 8 1 4 32-20 25 5. Algyő 5­8 33-20 15 6. Hmv. hely 4 2 7 23-29 14 7. Martfű 1 1 11 7-61 4 8. Jamina­3 10 8-31 3 B CSOPORT 1. Makó 9 4­23- 8 31 2. Abony 6 6 1 17- 9 24 3. Békés 6 3 4 29-22 21 4. Szeged 6 2 5 30-21 20 5. Örkény 5­8 25-29 15 6. Szajol 4 2 7 17-24 14 7. Dömsöd 4­9 23-41 12 8. Gyomaend. 2 3 8 12-23 9 Az NB Il-es labdarúgó-bajnok­ság Alföld csoportjában követ­kezik. Október 22., vasárnap. A csoport: Jamina SE-Algyő SK, 14.30. Csorvás SK—Kiskunhalas FC, 14.30. Gyulai Termál FC- Martfű, 14.30. Hódmezővásár- hely-Kiskunfélegyháza, 14.30. B csoport: Dömsöd SE—Békési FC, 14.30. Abony-Örkény SE, 14.30. Makó FC-FC Szeged, 14.30. Gyomaendrődi VSE—Szajol, 14.30.