Petőfi Népe, 2006. november (61. évfolyam, 256-280. szám)

2006-11-13 / 265. szám

14 SPORT PETŐFI NÉPE - 2006. NOVEMBER 13., HÉTFŐ Jól tippelt a bíró: néggyel nyert a Kécske labdarúgó STATOIL megyei i, osztály Hétszer rezdült a kerekegyházi háló, több hazai helyzet kimaradt Tartott a Kerekegyháza a Tisza- kécskétőT. A játékvezető pedig - mint kiderült - képben volt, ugyanis 3-4 gólos hazai győze­lemre tippelt. A félelmek korán beigazolód­tak, hiszen gyorsan vezetést szerzett a Kécske. A gól után azonban a hazai csatárok sorra elügyetlenkedték helyzeteiket, s csak a félidő lefújása előtt si­került újból betalálniuk. A második játékrészben a ha­zaiak úgy játszottak, ahogyan az elsőben is kellett volna. Ezút­tal eredményesek is voltak. A játék szinte végig a kerekegy­háziak térfelén folyt, s a meccs végére a hazaiak bedarálták el­lenfelüket. 7-1-nél aztán két­szer is betlizett a kécskei véde­lem, így a Kerekegyháza igazí­tott az eredményen. A látottak alapján az eredmény egyáltalán nem túlzott, inkább hízelgő a kerekegyháziak számára. Tiszakécske - Kerekegyháza 7-3 (2-01 Tiszakécske: Modla (László) Márics (Pálinkás) Forgó (Tóth G.) Habony Maczkó Makra Bagi Czifrák Anka Török Tóthi. Kerekegyháza: Gubicza András Fejes Kecskeméti Tenger Baracskai (Hugyscz A.) Gazdag Nagy Gogolák (Surnyák) Polgár(Duzmath) Cámpán Edző: Edző: Török László Gazdag Attila Tiszakécske, 200 néző. V.: Gyertyás (Skul- téti, Pál). Gól: Török 3, Makra 2, Bagi, Pálin­kás, ill. Gazdag, Surnyák, András. Sárga lap: András. Kitűnt: Bagi, Makra, Török, ill. Tenge­ri, Surnyák, Kecskeméti, Gazdag. Ifi: 3-1. percről percre 10. perc: Mak­ra keresztbe futott a tizenhatos előterében, majd jobb lábbal, fordulásból hatalmas gólt lőtt, 1-0. 38. perc: Bagi a jobb olda­lon vitte fel a labdát, beadására jókor érkezett Török, és kapás­ból lőtt a kapuba, 2-0. 62. perc: A Kécske gólvágó játékosedzője, Török László (balra) háromszor mattolta a vendégeket. Középen András és Duzmath próbálja őt szerelni. Két haltai kórházban, a többiek megúszták A Harta-Tompa találkozó előtt a hazaiak futballmérkőzésre készültek, a vendégek nem biztos, hiszen szemmel látható­an valami más sportág elemeit mutatták be. A játékvezető rosszul vezetett, partner volt a durvasághoz. A könyöklések­kel tarkított összecsapáson két hazai játékost kellett kórházba szállítani (Szabadi vélhetően szárkapocscsonttörést szenve­dett), a többiek megúszták. Halta-Tompa 4-5 (2-1) Harta: Bebök Tomolik Czigler Vékony Bálint Zsibók Buják! Scherer (Szabadi) Koch (Liszmaier) NagyE. Kovács J. (Lázár) Edző: Szabó László Vasuth Bálint Kisa Kovács Horváth Mezedi Kiss Béleczki Andróczki Fenyvesi Csa mangó Edző: Kőszó László Harta, 250 néző. V.: Ráta B. (Salamon, Tóth). Gó): Czigler, Scherer, Na® E. 2, ill.' KiSá 2, Kiss, Snyehola, Csamangó. Kiállítva: Vékony (75. p. - a második sárga lap után), ill. Andróczki. Kitűnt: Bujáki, Nagy, ill. az egész csapat tfi: 1-0. Tudósító: Lehoczki Henrik. Czifrák húsz méterről leadott lövése a kapufáról visszapat­tant Török elé, aki egy csel után ismét bevette a kaput, 3-0. 66. perc: Török szögletét Pálinkás fejelte a hálóba, 4-0. 67. perc: Gazdag a hazai védők kíséreté­ben tört kapura, és szerezte meg a vendégek első gólját, 4-1. 68. perc: Bagi jobb oldali beadását Török fejjel továbbítot­ta a hálóba, 5-1. 73. perc: Mak­ra a tizenhatoson belül két csel után növelte a hazaiak előnyét, 6-1. 81. perc: Bagi bal oldali szabadrúgása Cámpánról pat­tant a kapuba, 7-1. 85. perc: Hugyecz beadását Surnyák ka­pásból vágta a hálóba 7-2. 89. perc: András a félpályáról ug­rott ki, László kijött a kapujából, de a védő elgurította mellette a labdát, 7-3. ■ Szentirmay T. 1. Solt 14 10 2 2 42-18 32 Kiskunmaisa - Solt 0-5 (0-2) Kiskőrös - Nemesnádudvar 4-1 (0-1) Izsák­Soltvadkert 1-0(0-01 Kunszállás­Kalocsa 3-1 (3-0) Kiskunhalas­Bácsalmás 2-3 (2-1) Dusnok-Akasztó 2-1 (1-0) Kiskunmajsa: Solt Kiskörös: Nemesnádudvar: Izsák: Soltvadkert Kunszállás: Kalocsa: Kiskunhalas: Bácsalmás: Dusnok: Akasztó: Feketű Tüskés Mlinkó Szerencsés Házi Hatvanyi Fekete R. Szabadi Cs. Kovács Zsemberi Bakula 1. Kovács L. Dósai M. Jenei Somlyai Fehérvári Garaczi Gusztos Kertész G. Dana (Korsós) Paór R. Szűcs (Páncsics) Báló F. Varga B. Kránicz Duzmath (Kovács) Mokrickij KissD. Jávorka Szarka Váczi Fekete Kárász Szuknovics Andiin Lehota Máriás Nagy Aszódi KissJ. Bonea Hirsch (Csernák) Fekete 1. (Vidéki) Bata N. (Bréti) Rádi Párczen Jagicza T. NagyF. Farkas Abonyi Gillich (Schiszler) Harsányi Márton Schmidt Vincze Gojtán PaórJ. Bögre Kristály JuhászT. KovácsJ. Unyi Pecznyik (Gombár) Sánta Török (Virág) Marton Bertus Balogh Csáki Mándity (Juhász) Nagy Z. Meggyes Feketű D. Turcsik Szentgyörgyi Kovács Parti Tóth Koleszárik Bata A. Kardos (Brindza) Sztojanovics (Józsa) Simonits (Deák) Hambalkó Síber Marosvölgyi (Kecskeméti) Száhler (Kardos) Papp Eiler (Lelkes) Pataki (Virág) Kerekes Mészáros Berényi Maros Csehi 1. Dósai 1. Orosz Sárközi Jakschütz Juhász Papp(Holczimmer) Cseh Oláh Bogdán (Takács) Snyehola Sátrán (Báló J. Németh Á. Kovács G. Frölich Filus Erdélyi (Takács) Hleba Font Jaskó (Keresztesi) Jánosi Tarjányi (Török) Varga Bárdos (Droblyen) Supka Varga Sallai (Herczeg) Füleki Szlovák R. Edző: Simon Gréczi Molnár Pöszmet Keszthelyi (Jenei) Ficsór Rudics Varjú Antal Edző: Edző: Edző: Edző: Edző: Edző: Edző: Edző: Edző: Edző: Edző: Kondákor Ferenc Miskovicz Bálint Szlovák László Jagicza László Gréczi Gábor Hímer István Kertész Gábor Gojtán István Kis Péter Florin Nenad Báló József Újvári Gábor Kiskunmajsa, 100 néző. V.: Kaszala (Pataki, Kiskőrös, v.: Pócsai K. (Tóth Cs., Szilvási Izsák, 100 néző. V.: Wittman (Állaga, Ser­Kunszállás, 150 néző. V.: Madácsi Kiskunhalas, 150 néző. V.: Filus T. (Sebestyén, Dusnok, 80 néző. V. Aradi Cs. (Tamás R., Eke). Gól: Turcsik 3, Unyi, Abonyi. Sárga Gy.). Gól: Filus (68. perc), Füleki (76. p., dűlt). Gól: Juhász (85. p.). Kitűnt: Garaczi, (Kucsora, Tompái). Gól: Fekete 1.2, Jaskó, Szabó). Gól: Tarjányi, Mészáros, ill. Sztojano­Vén E.). Gól: Bárdos 2, ill. Németh. Sárga lap: Varga, Kovács G., ill. Frölich. Kiállítva: 79., 87. p. 11-esből), ill. Sánta (2. p.). Ki­Jávorka, Bonea, ill. Hatvanyi, Szarka, Mól­ill. Jánosi. Kitűnt: Bertus, Pöszmet, Jaskó, vies, Páncsics 2. Sárga lap: Paór R., Snyehola, lap: Jagicza, Kristály, ill. Lehota, Juhász, Nagy (lerántásért a 80. percben). Kitűnt: tűnt: Füleki, Filus, ill. Szerencsés, Kiss J. Ifi: nár. Ifi: 3-2. Tudósító: Izsák László. ill. Bata A., Jánost, Keszthelyi. Ifi: 1-1. Tudó­Varga, Sztojanovic. Kiállítva: Bögre (39. p.). Ki­Hambalkó, Supka. Kiállítva: Varga B. (84. senki, ill. Unyi, Turcsik, Marosvölgyi. Ifi: 0-9. 6-1. Tudósító: Kelemen István. A hibákkal tarkított mérkőzésen az izsákiak sító: Kertész Károly. tűnt: Kárász, Paór R., ill. Szuknovics, Páncsics. p.). Kitűnt: az egész csapat, ill. Kovács L, Tudósító: Lórik László. Csere nélkül és tar­Az utolsó húsz percben jól játszott a hazai nehezen tudták feltörni a jól záró vadkerti Sportszerű mérkőzést vívott egymással a Kis Péter: - Nem a Bácsalmás nyert mi veszi­JuhászT.. Ifi: 0-7. Tudósító: Sánta János. talékosan játszotta Kiskunmajsa, így a csapat, ez pedig elegendőnek bizonyulta reteszt. Egy helyzetüket azért sikerült érté­Kunszállás és a Kalocsa, amit a hazaiak tettünk. Florin Nenad: - Ez egy szerencsés Az utolsó előtti helyen tanyázó Dusnoknak Soltiak simán nyertek. győzelemhez. kesíteniük. megérdemelten nyertek. győzelem. Ifi: 1-2. Tudósító: Harkai Péter. nagyon kellett ez a három pont. 2. Izsák 14 9 2 3 34-13 29 3. Tiszakécske 14 8 4 2 47-24 28 4. Harta 14 8 3 3 40-20 27 5. Tompa 14 8 3 3 38-20 27 6. Kunszállás 14 6 4 4 28-17 22 7. Kiskőrös 14 6 3 5 30-20 21 8. Kiskunhalas 14 6 2 6 24-25 20 9. Akasztó 14 5 4 5 24-18 19 10. Kerekegyháza 14 5 2 7 28-38 17 11. Bácsalmás 14 5 2 7 21-33 17 12. Soltvadkert 14 3 5 6 17-21 14 13. N.nádudvar 14 4 2 8 22-42 14 14. Kalocsa 14 2 5 7 19-31 11 15. Dusnok 14 3 2 9 15-43 11 16. Kiskunmajsa 14 0 3 11 8-54 3 Mestermérleg TÖRÖK LÁSZLÓ:- Tudtuk, hogy jobbak vagyunk a ke­rekegyháziak­nál, de azt is tudtuk, hogy a győzelemért akkor is telje­sítenünk kell. Csak az ered­ménnyel és a három ponttal vagyok elégedett. Több játé­kos tudása alatt teljesített. Utolsó meccsünkön, Akasz­tón ez kevés lesz. GAZDAG ATTILA: - Rosszabbak a lehetősége­ink. Az anya­gi hátterünk nem olyan, mint amilyen a Tiszakécskének. Sajnos, nálunk a felnőtt csapat tag­jai közül csak néhányon jár­nak edzésekre, és ez most nagyon kiütközött. A Kécske ellen fizikailag és fejben egy­aránt elfáradtunk. Finn tulajdonban levő, 150 főt foglalkoztató Mecanova Férniemezgy ártó Kft. világszínvonalú technológiával felszerelt újonnan létrehozott kecskeméti gy áregységébe keres folyamatos, dinamikus fejlődésük fenntartása céljából munkatársakat a következő pozíciókba: HEGESZTÉSI TECHNIKUS Elvárások:- szakirányú végzettség- gyakorlati háttér kézi és robothegesztés területén Feladatai:- hegesztési folyamatok nyomon követése, javítása- hegesztők képzése, betanítása- robothegesztő programok megírása, fejlesztése Amit kínálunk:- versenyképes jövedelem egy stabil és növekv ő vállalatnál- kihívásokkal teli, változatos munka- modem munkakörnyezet- szakmai fejlődési lehetőség Angol és magyar nyelvű önéletrajzokat inariaima.lothttniecanova.com címre várjuk. MECAIMOVA www.gyorskereskedes.hu az amerikai tőzsdéken is kereskednek már Kecskemétről Bővebb információ: www.gyorskereskedes.hu honlapon található. A kanadai SwiftTrade Inc.-nek - www.swlfttrade.com - Dél- Amerikától Kínáig a világ közel száz városában működik képvi­selete. A vállalat tulajdonosi ke­reskedői aktívan kereskednek a NASDAQ, az AMEX és a NYSE piacain, minden nap körülbelül 50-70.000 tranzakciót bonyolít­va le, melyek 100-150 millió részvényt mozgatnak meg. Hamarosan már Kecskemét­ről is indítható kereskedés. Sza­kállas Attila, a kecskeméti csa­pat vezetője elmondta: 2007. február elsején 20 fővel kezdik meg a tőzsdézést. A munkatársak felkutatását megkezdték, folyamatosan ke­resik az új kollegákat. Céljuk, hogy legalább negyven fővel dolgozzanak fél éven belül. A je­lentkezőknek tőzsdei tapaszta­lat nem szükséges, magas szín­tű elméleti és gyakorlati kép­zést biztosítanak a számukra. A nem mindennapi munká­hoz kiváló körülmények és teljesítménytől függően, ki­emelkedően magas jövedelem párosul. Jelentkezéseket az info@gyorskereskedes.hu e- mail címre várják. A kecskeméti iroda ügyfe­lek, befektetők pénzét nem fo­gadja be, kizárólag az anyacég által biztosított összeggel ke­reskednek. A