Petőfi Népe, 2003. október (58. évfolyam, 229-254. szám)

2003-10-01 / 229. szám

10. oldal - Petőfi Népe SPORT 2003. Október 1., szerda Félegyházi maratoni siker Szenzációs eredményt értek el a Shark- Kiskunfélegyházi Torna Klub atlétái a hétvé­gén rendezett Kaiser’s Plus Budapest Mara­­tonon. Nemcsak csapatban lettek elsők, de az egyéni aranyérmet is a klub hosszútávfutója, Nagy László szerezte meg. __________________Atlétika__________________ Bizonyára sokan meglepődtek ezen az eredményen, mivel az elmúlt években a felnőtt félegyházi atléták nem jeleskedtek. Akik azonban figyelemmel kísérték az eredményeket, még emlékeznek rá, hogy a jelen­leg is érvényben lévő magyar maratoni csúcsot Szűcs Csaba tartja, aki Kiskunfélegyházáról indult. A szu­permaratoni futó Kis-Király Ernő is szép éveket töl­tött a váraiban, csakúgy, mint Szalma László sokszo­ros bajnok távolugró. 0 szerezte az utolsó felnőtt ma­gyar bajnoki címet atlétikában Kiskunfélegyházának. A csapatversenyben először vettek részt a félegy­háziak. Vida Pál, az egyesület elnöke azt kérte Nemes Nagy Tibortól, hogy a felnőtt atlétikát erősítsék meg. A szakosztályvezetőnek nem volt nehéz dolga, csak a barátainak kellett szólnia, akik szívesen igazoltak hozzájuk. Nagy László Dunakesziről, Lajtos Márton és Zabari János pedig Szolnokról ment Félegyházára. Nemes Nagy Tiborral kiegészülve alkották a csapatot, és lettek magyar bajnokok. Időeredményük: 7 óra 27 perc 18 másodperc. (Az első három versenyző ered­ménye számított.) Egyéniben Nagy László végzett az élen 2:24:37 órával, Lajtos Márton hetedik, Zabari Já­nos nyolcadik lett.- Tizenhárom évesen kezdtem el versenyszerűen futni - mondta Nagy László. - Attól kezdve minden korosztályban nyertem, s mostani verseny meghozta az egyéni felnőtt győzelmet. Nehéz vonalvezetésű pályán, mindig szembeszéllel, a maratoni futók szá­mára hőségben kellett futni. Ennek ellenére sikerült megnyernünk az aranyérmet. Nem is az időered­­mény, hanem a csapat győzelme volt a fontos. ■ Tudósítóink jelentik Országos bajnok magasugrók Megyei kézilabda * Megyei kézilabda * Megyei kézilabda Szerencsés halasi győzelem ATLÉTIKA Hét végén az UTE pályáján rendezték a Magyar Köztársaság felnőtt ügyességi csapatbajnokságát. Férfi magasugrásban remekül szerepeltek a KARC atlétái, akik 199.S centiméteres átlaggal bajnoki címet szereztek. Eredmény, magasugrás, csa­pat: 1. Kecskeméti Atlétika és Rugby Club (Boros László 212 cm, Szabó Róbert 200 cm, Papp Napoleon 195 cm, H. Szabó Csaba 190 cm.) Edző: Simity László. ASZTALITENISZ NB I. A-csoportos női mérkőzés: Akker Plus Soltvadkerti TE-Mohács 12:6. Gy.: Ambrus T. 3, Ambrus B. 3, Valics E. ■: i 3, Szabó B. 2 és az Ambrus B.*Valicá pá­ros. Az izgalmas mérkőzés 6:5 után dőlt el, amikor a hazaiak sorozatban négy győzelmet arattak. NB Il-es női mérkőzés: Lajosmizsei AC-Orosháza III. 18:0. A fiatal vendégcsap pat nem sok fejtörést okozott a miz­­seieknek. Gy.: Nagy I., Szijjártóné, Mada­rász, Tóth Sz. 4-4, a Nagy I.-Szijjártóné és a Tóth-Madarász páros. Megyei csb.: Kalocsai SE-Turmix I. Baja 9:9. Gy.: Katus 4, Losonczi 2, Leiner 1, Rigó 1 és a Katus-Leiner páros, illetve Kállai 3, Katona 2, Schlingár 2, Csongor 1 és a Schlingár-Tóth páros. BIRKÓZÁS Országos ifjúsági kötöttfogású baj­nokság, Miskolc. Az Univer KTE ered­ményei, 58 kg: 3. Váradi Csaba, 69 kg: 4. Jónás Attila, 76 kg: 1. Dajka Richárd - a kecskeméti versenyző a szabadfogás után ezúttal a másik fogásnemben is ma­gyar bajnok lett. Edző: Kovács Zoltán, Tihanics Tibor. Nemzetközi meghívásos diákver­seny, Zenta. A 14 csapat közül az Univer KTE a 2. helyet szerezte meg, győzött a Zenta. Egyéniben, diák II. krcs., 38 kg: 1. Györgyi Péter - ő lett a legtechnikásabb versenyző is, 47 kg: 1. Bányi Olivér, 3. S. Tóth Tamás, 5. Kálmán Balázs, +55 kg: 1. Vörös Gábor, 2. Vörös Tamás. Diák I. krcs., 29 kg: 2. Molnár Tamás, 38 kg: 1. Kulcsár Mihály. Edző: András Lajos. Meghívásos utánpótlás verseny, Szeged. A kecskemétiek eredményei, di­ák I. krcs. 50 kg: 6. Gémes István, +60 kg: 1. Bátyai Ottó. Gyermek krcs. 26 kg: 5. Joszt Henrik, 41 kg: 6. Benő Bence. KICKBOX A Magyar Kick-box Szakszövetség a hétvégén Füzesgyarmaton rendezte meg a felnőtt kick-box formagyakorlat orszá­gos bajnokság döntőjét. Szabó Rózsa, a Kecskeméti Sankudo SE versenyzője tö­kéletes összpontosítással bemutatott gya­korlataival biztosan utasította magamögé vetélytársait és bajnoki címet szerzet. Edzője: Beke Béla. LABDARÚGÁS Megyei III. osztály, Nyugati csoport: Öregcsertő-Homokmégy 6-0, Császártöltés-Miske 3-1, Dunapataj-Űj­­telek 1-0, Dunatetétlen-Bátya 0-9, Apos­­tag-Ordas 3-1, Dunaegyháza-Foktő 2-6, Méhecskék-Géderlak 1-0. Déli csoport: Bácsalmás-Katymár 1-0, Borota-Felső­­szentíván 0-1, Gara-Hercegszántó 5-2, Dávod-Tataháza 0-2, Rém-Kisszállás 0-2. RÖPLABDA NB I-es női mérkőzés: Kalocsai SE­­Székesfehérvári MÁV Előre 1:3 (18, -.15, - 24, -20). Kalocsa, v.: Pelikán, ifj. Szabó. KSE: Faragó L, Vass, Sztupovszki, Korsós, Kengyeli, Faragó E. Csere: Majo­ros, Gyimesi, Bures. Edző: Faragóné Ma­gyar Edit. Az eredmény alkuldsa, I. játszma: 10:3, 16:9, 18:17, 23:18. II. j.: 3:3, 6:6, 8:14, 11:21. III. j.: 11:3, 16:10, 20:14, 20:20,24:24. IV. j.: 10:13,16:21,20:24. Az első szettben remekül játszottak a hazai­ak, ekkor szinte osztálynyi különbség volt a két csapat között. A folytatásban aztán a pontos ütések helyett inkább ejté­sekkel próbálkoztak a lányok, ami meg­bosszulta magát. A harmadik szettben 20:14-nél úgy látszott, megvan a játszma, ám elég volt egy kis figyelmetlenség és egyenlítettek, majd fordítottak a vendé­gek. Junior eredmény: 3:0. RÖGBI NB I-es mérkőzés: Kecskeméti ARC­­Battai Bátor Bulldogok 27-10 (10-10). KARC: Csontos (Szitás), Kiss, Bátort (Bíró), Asztalos (Beliczai), Schimó, Fehér 5, Nagy M. (Tóth), Sütő, Borbély, Beke, Pogrányi 4, Hegedűs Sz. 13, Nagy T., Ka­tona (Bödő), Csiha (Nagyhegyesi 5). Edző: Lányi Zoltán. Már az elejétől nagy csata bontako­zott ki a két támadó szellemű együttes között. Az első komoly helyzeüg azon­ban a 7. percig várni kellett, ekkor egy gyönyörű kecskeméti kombináció után Hegedűs ért el célt, a jutalomrúgást pedig Pogrányi értékesítette (7-0). Ez felpapri­kázta a Bulldogokat, akik mintegy 25 percre a saját térfelükre szegezték a haza­iakat. A KARC védekezésével lezárta a célterületét, így a battai támadások siker­telenek maradtak. A feszült légkört jelle­mezte, hogy a battaiak leválóját durva já­ték miatt 10 percre kiállították. A megfo­gyatkozott vendégek azonban a félidő hajrájában két védelmi megingást ki­használva 10 pontot szereztek, amire csak Hegedűs remekül kivitelezett 3 pon­tot érő droprúgása volt a válasz. AII. fél­idő úgy kezdődött KARC számára, mint a mesében: előbb Nagyhegyesi zilálta szét a vendégvédelmet, aztán remek egyéni akciókból Fehér, majd ismét Hegedűs volt eredményes. Ez a Bulldogokat szem­mel láthatólag megviselte. A hazaiak vé­gig fegyelmezetten betartották Lányi edző utasításait és győzelmükkel a 2. helyre jöttek fel a táblázaton. SAKK NB I/B-s csapatbajnokság: Széche­nyi SE Kecskemét-Sárospatak 3.5:8.5. A hazai csapat győztesei: Czeglédi Zsolt, Reiss Attila; döntetlent játszott: Marosi Csaba, Szakolczai Péter, Donkó Mátyás. NB Il-es mérkőzések: Bajai SE­­Komló 9:3, Kunszentmiklós-Békés 6.5:5.5, Köszolg Kiskunhalas-Orosháza 7:5, Karcag-Tákisz Kecskemét 3:9. Tamási-O.K. Travel Kalocsai SE 4.5:7.5. A kalocsai győztesek: Ruppáner János, Czibulka Zoltán, Papp Péter, Somorai Zsolt, Matota Kornél, Rózsa Ákos; dön­tetlent ért el: Halász Attila, dr. Halász Fe­renc, Nagy Lajos. 3. Környezetvédelmi Kupa, Kalocsa. A versenyen 35 sakkozó ült köztük 19 fel­nőtt. Végeredmény, felnőttek: 1. Magony Tamás 7.5, 2. Somorai Zsolt 7.5, 3. Papp Péter 7 ponttal. Ifjúságiak: 1. Balázs Gá­bor 9,2. Bakacs Ferenc 7,3. Pécsi Bence 6 ponttal. Gróf Vécsey Károly emlékverseny, Solt. Az ifjúságiaknál Balázs Gábor (Ka­locsa) szerezte meg az első helyet. TÁJFUTÁS Kelet-Ekko Kupa országos rangsoro­ló verseny, Mátészalka térsége. A Kalo­csai SE eredményei, F21A: 1. Dénes Zol­tán. F21B: 4. Nagy Viktor. N12B: 2. Dénes Krisztina. 8 éves lányok: 2. Dénes Orso­lya. 6 évesek: 2. Dénes Réka. TEKE NB I-es női mérkőzés: Szolnoki MÁV-Szanki Olajbányász 5:3 (3020-2981 fa). Pontszerzők: Törteli Mária 543, Hamóczi Sarolta 512, Torma Mónika 507 fa. Ifjúsági eredmény: 3:1 (948-917 fa). Psz.: Tóth Bagi A. 463 fa. NB Il-es férfimérkőzések: Szanki Olajbányász-Széchenyi SE Eger 3:5 (2372-2390 fa). Psz.: Berényi L. 420, Kiss Gy. 404, Kardos B. 404 fa. Tiszakécske-Szolnok 6:2 (2431-2376 fa). Psz.: Körmendi 415, dr. Milóczi 415, Molnár 414, Somodi 400 fa. A kécskei csapat 4 mérkőzésen szerzett 6 pontjával a Gyulával holtversenyben a 3-4. helyen áll a táblázaton. Dorog-Köszolg SC Kiskunhalas 2:6 (2285-2360 fa). Psz.: Szöry L. 414, Kecs­kés M. 412, Kállai Z. 406, Tóth B.R. 393. NB III-as férfimérkőzés: Szentes- Köszolg II. 7:1 (2436-2287). Psz.: Brun­­ner Cs. 407.____________________jf _______Mai műsor_______ LABDARÚGÁS Bajnokok Ligája, 2. forduló, E-cso­port: Panathinaikosz-Glasgow Rangers, VfB Stuttgart-Manchester United. F-cso­­port: Porto-Real Madrid, Marseille- Partizan Beograd. G-csoport: Chelsea- Besiktas, Lazio-Sparta Praha. H-csoport: Ajax-Bruges, Celta Vigo- Milan. Kezdés: 20.45-kor. ■ NB I/B-s női mérkőzés: Túrkeve- Kiskunhalasi NKSE 19-20 (10-10). Túrkeve, 500 néző. Kiskunhalas: Vörös - Paulik 1, Gönczöl 8/6, Schmidt 2/1, Szűcs 3, Zámbó 2, Matetits. Csere: Veres (k), Bodóczki 2, Ruskó 1, Kurgyis 1, Valovics, Baross, Gulyás. Edző: Zsiga Gyula. Kiállítás: 6, ill. 6 perc. Hétméteres: 4/3, ill. 7/6. Az eredmény alakulása, 12.p.: 3-6; 18.p.: 8-6; 24.p.: 10-8; 38.p.: 13-13; 45.p.: 14-17; 56.p.: 18-18; 59.p.: 19-20. Mindkét csapat számára fontos volt a két pont, hiszen a végén a dobogón szeremének végezni. Az első gólt a vendégek szerezték, de hamarosan jött rá a válasz. Először a 12. percben vezetett 3 góllal a Halas, de az előny hamar elolvadt. A tavaly még élvonal­beli Túrkeve kihasználta a halasiak hi­báit és fordított, de meglépni nem tu­dott. Szünet után fej-fej mellett halad­tak a csapatok, majd a félidő derekán három gólos előnyt szerzett a Kiskun­halas. A hazaiak ismét felzárkóztak, azonban a vezetést nem tudták átven­ni. A vége előtt 33 mp-cel Schmidt be­lőtte a halasiak 20. gólját. Ekkor a Túrkeve támadott és egy távoli lövés­ből gólt ért el. A keviek edzője azon­ban a találat előtt a zsűriasztalnál ki­kérte idejét, és a labda is azért került a hálóba, mert a vendégcsapat a sípszó­ra megállt. Az időkérés utáni 22 má­sodpercben továbbra sem lehetett rést találni a vendégek védelmén. Kitűnt: Vörös, Gönczöl, Szűcs. Zsiga Gyula: - A rengeteg hibával tarkított mérkőzésen a szerencsésebb csapat győzött. NB I/B-s férfimérkőzés: Kalocsai KC-Alba Regia KSE 23-27 (10-15). Kalocsa, 200 néző. Vezette: Gólya, Molnár. Kalocsa: Nagy - Beszedics G. 4, Turcsik 3, Juhász G. 5, Kajcsa 2, Beszedics R. 3, Juhász P. 6. Csere: Ga­rant (k), Szabó, Tamás, Dávidházi, Se­bestyén, Komlódi, Tóth B. Edző: Hor­váth László. Hétméteres: 3/3, ill. 0. Kiállítás: 6, ill. 6 perc. A nagyobb játékerőt képvi­selő, tavalyi bronzérmes fehérváriak a 10. percben 6-3-ra vezettek. Ezután a 21. percig felváltva estek a gólok. Ek­kor hazai kiállítások következtek, amit az ellenfél kihasznált, és több góllal el­húzott. Szünet után megkezdte a fel­zárkózást a hazai gárda (37. p.: 14-17), ám utána ismét a vendégek percei kö­vetkeztek. A félidő utolsó harmadában bátor játékkal szorosabbá alakította az állást a KKC (56. p.: 21-24). A vendé­gek győzelme megérdemelt, ugyanak­kor a Kalocsát küzdőszelleméért lehet dicsérni. Kitűnt: Nagy, Juhász P„ Ju­hász G„ Beszedics G„ ill. Czéma (k), Miss 5, Csermák 5. Ifjúsági eredmény: 21-34. NB Il-es női mérkőzések: Herceg­szántó-Pécsi TÁSI 22-21 (15-14). Bács­­bokod, 50 néző. Vezette: Bednarikné, Fodorné. Hercegszántó: Tábori Zs. - Pál, Péczka 4, Hlavaü 10/3, Klär 5, Lengyel 1, Csátity 1. Csere: Juhászné (k), Putterer 1/1, Klement. Edző: Gál Géza. Kiállítás: 2 perc, ill. -. Hétméteres: 5/4, ül. 5/2. Kitűnt: Hlavati. Gál Géza: - Küzdelmes mérkőzésen, hatalmas lelkesedésünknek és jobb hajránknak köszönhetően nyertünk. Soltvadkerti TE-Bácsbokod 28-27 (15-10). Soltvadkert, 150 néző. Vezet­te: Major, Megyesi. Kiállítás: 12, ül. 8 perc. Hétméteres: 6/4, ill. 4/3. A szép számú közönség előtt, elsősorban Berzsenyiné remek betöréseinek köszönhetően, álomsze­rű első húsz percet produkált a hazai csapat (144). Ezután sorra maradtak ki a helyzetek, mivel Balogh Á. kiváló­an őrizte a vendégek kapuját. A megal­kuvást nem ismerő Bököd fokozato­san felzárkózott. A 47. percben már csak egy góllal vezetett az STE (21-20). Ekkor huszáros 8 perc következett és máris 27-21-re alakult az állás. Az előny túlságosan megnyugtatta Korsó­­sékat, így a végére Schnábl góljaival felzárkóztak a vendégek. Kecskeméti NKSE-Cece Simon­­tomya 42-21 (23-8). Kecskemét, vezet­te: Major, Megyesi. Kecskemét: Halasi - Paor-Smolc 10/2, Tanú 1, Szabó 12/3, Márki 8, Tóth 4, Szijjártó 3. Csere: Farkas (k), Baranyák, Patyi 3, Pécsi 1. Edző: Toókos György. Kiállítás: 4, ül. 4 perc. Hétméteres: 5/5, ül. 6/4. Nagyszerűen sikerült az átalakított kecskeméti csapat hazai be­mutatkozása. A két együttes nem volt „egy súlycsoportban”, így már az első félidőben eldőlt a mérkőzés. Ifjúsági eredmény: 31-15. Majsai NKSE-Sándorfalva 28-26 (14-15). Kiskunmajsa: Balogh - Csan­­kovszki 2, Csősz 5, Katkó 5, Máté- Tóth, Fehér 15/9, Hunyadi 1. Csere: Holló, Tóth, Szikora Zs„ Bozóki, Szikora Á. Edző: Lakatos Tamás. Lakatos Tamás: - A győzelem egyik kulcsa az volt, hogy Holló Anett a má­sodik félidő közepétől nagyszerűen semlegesítette az ellenfél gólzsákját, aki az addigi 7 gólját csupán eggyel tudta növelni. Ki keü emelni még ka­pusunk, Balogh Alexandra teljesítmé­nyét, aki a mérkőzés során 21 ziccert - köztük 2 büntetőt - hárított. NB Il-es férfimérkőzések: Sziget­­szentmiklós-Miklós KC 27-28 (14-15). Tököl, 150 néző. Vezette: Ács, Béder. Miklós KC: Princzes - Miss 1, Hor­váth 7, Krichenbaum 9, Kerékgyártó 4, Kuli 6, Schuszter 1. Csere: Sós (k), Haspel. Játékosedző: Princzes Attila. A vendégeknél Tóth és Pribék - be­tegség ül. sérülés miatt - nem állt a csa­pat rendelkezésére. Jól kezdett a Mik­lós KC, az első félidő közepén már 12- 6-ra vezetett. Ezt követően négyszer is emberhátrányba kerültek, így a hazai­ak egy gólra feljöttek. A II. félidőben együtt haladtak a csapatok, majd a kunszentmiklósiak izgalmas hajrában megszerezték a győzelmet. Kitűnt: Fa­zekas 9, Kalapács (k), Uletve Princzes, Kuli, Horváth, Krichenbaum. Barcs-Hercegszántó 27-22 (14-11). Barcs, vezette: Doszpoth, Kovács. Hercegszántó: Komlódi - Gyurity 3, Dávidházi 4, Holpert 8/2, Metzger 4, Kisszabó 2, Hirtenberg 1. Csere: Si­mon (k), Bálün, Gál B., Pekanov, Ma­jor, ükár. Edző: Gál Géza. Kiállítás: 14, ül. 8 perc. Hétméteres: 5/4, ill. 4/2. ♦ Kiskunmajsa-Tiszakécske 29-27 (14-14). Kiskunmajsa, 100 néző. Ve­zette: Kuczik, Veszelovszki. • Kiskunmajsa: Nyerges - Tajti 3, Gera 2, Varga S. 10/1, Molnár 4, Virág 7/5, Kálmán M. 1. Csere: Kuba (k), Kálmán R. 2, Zerinváry, Felföldi, Varga F„ Kis (k). Edző: Medgyes József. Tiszakécske: Fazekas - Mészáros 3, Koncz 8/5, Kun 2, Kecskés 3, Perényi, Görömbei 8/2. Csere: Polgár (k), Nagy 2, Dömötör, Ivaskó 1, Zámbori, Balog, Kiss (k). Edző: Vazul Zsolt és Fejes László. Hétméteres: 8/6, ill. 10/7. Kiállítás: 6, ül. 12 perc. Az eredmény alakulása, 8.p.: 3-2, ll.p.: 4-5,18.p.: 9-7,21.p.: 10- 11, 25.: 13-13, 43.p.: 20-18, 47.p.: 20- 21, 55,p.: 27-25. Sok hibával tarkított, de izgalmas mérkőzést hozott a megyei rangadó. Jelentősebb előnyt egyik csapat sem tudott szerezni, így végig nyílt volt a küzdelem. A kapkodó játékra jellem­ző, hogy majsaiak a II. félidő közepén perceiig emberelőnyben játszottak, ám nem tudták növelni a kétgólos ve­zetésüket, sőt a tiszakécskeiek ezalatt fordítottak. Az utolsó tíz perc minimá­lis majsai előnnyel kezdődött. A kécskeiek a hazai lövőket emberfogás­sal kísérték, ami alaposan megnehezí­tette a kék-sárgák dolgát. A támadások során bosszantó hibákat vétettek a csapatok, így nem változott a különb­ség. 27-26-os állásnál sorsdöntőnek bi­zonyult, hogy Koncz hetesét Nyerges kivédte. A hajrá kulcsemberévé Mol­nár vált, aki a jobbszélről, jobb kézzel négyszer is eredményes volt. A fiatal majsaiak az utolsó percekben ügyesen tartották előnyüket és némi szerencsé­vel nyertek. Ifjúsági eredmény: 27-18. Az előző fordulóban: Martfű-Kis­­kunmajsa 33-22 (17-12). Delfin KC-Szigetszentmiklós 19-23 (11-12). Kecskemét, vezette: Kugvela, Márton. Delfin KC: Szerencse - Ober­­man 5, Horváth 4, Fekete, Csontos 8, Mészáros, Kovács 1. Csere: Nemcsák, Németh, Tamási 1, Páll, Galanov, Bélák. Edző: Nagy Ferenc. Kiállítás: 8, iU. 20 perc. Hétméteres: 3/3, ill. 4/3. Az I. félidő nagy taktikai csatát hozott, felvátva születtek a gó­lok. A fizikai fölényben lévő vendégek csak kemény védekezéssel tudták megállítani a fiatal hazai csapat táma­dásait. AII. félidő közepéig együtt ha­lad a két csapat. Ezután a hazaiak ru­­tintalan támadásbefejezései miatt 4 góüal elhúzott a Szentmiklós. Időkérés után két gólra felzárkózott a Delfin, amely a végére taktikailag elfáradt, így a vendégsiker megérdemelt.______■ a S uzuki Barna ajánlata: ^ Üj Suzuki vásárlása esetén használt autóját emelt áron beszámítjuk! Roncs autója akár 200.000 forintot is érhet! Wagon R* 1.999.000 forintért, ALTO 1.990.000 forintért 10% kezdőbefizetéstől! Kedvező svájci frank alapú hitelek!-10% kezdőbefizetés- 72 hónap futamidő, akár casco nélkül i -Közalkalmazottaknak (orvos, gyógyszerész, újságíró, gépjárműoktató, taxi) külön kedvezmény -A kedvezmények nem halmozhatok!- Használt autó-beszámít"- Használtautó-értékesítés 20% kezdőbefizetéstől Járművek eredetvizsgálata, alkatrész-értékesítés SUZUKI Az ön márkakereskedője: Suzuki Barna 6090 Kunszentmiklós, Vásártér 9. Tel./fax:76/550-00l, 550-002 Tel.: 06-30/9552-258, 06-30/2062-579 www.suzuki-barna.hu e-mail: suzuki.barna@axelero.hu Nyitva tartás: H-P: 8-17; Szó: 8-12 áráig