Petőfi Népe, 2003. október (58. évfolyam, 229-254. szám)

2003-10-15 / 241. szám

10. oldal - Petőfi Népe SPORT 2003. Október 15., szerda HMH Hírek KERÉKPÁR. Az összetett Világ­kupában diadalmaskodó olasz Paolo Bettini vette át a vezetést az országúti kerékpárosok világ­­ranglistáján. A hamiltoni vb-t kö­vető legfrissebb lajstromban Bod­rogi László a 175. helyre csúszott vissza. Ez súlyosan érintette az ország pozícióját is, amely a nemzetek rangsorában csak a 32., s a pillanatnyi állás szerint nem lehet magyar országúti kerekes az athéni olimpián. A kvalifikációs rendszer alapján a legjobb 15 nemzet 5-5, az utánuk következő 10 négy-négy, a 26-30. helyezettek pedig 3-3 kerekessel szerepelhet­nek a görög fővárosban. Az ötka­rikás induló lista a 2004. április 30-iki rangsor alapján alakul ki. NŐI VB. Németország a hosz­­szabbltásban szerzett aranygóllal 2-1-re legyőzte Svédországot a női labdarúgó-világbajnokság döntő­jében. A németek a szünetben még egygólos hátrányban voltak, de Meinen és Künzer találataival megfordították az állást, ezzel megszerezve a gyengébbik nem első világbajnoki aranyérmét Né­metországnak. A győztes csapat támadója, Birgit Prinz nyerte a gólkirálynőnek járó aranylabdát, valamint a legjobb játékost illető aranycipőt is. AEROBIC, összesen 23 ország 204 versenyzője nevezett az ok­tóber 24. és 26. között Debrecen­ben sorra kerülő sportaerobik Eu­­rópa-bajnokságra. A Főnix Csar­nokban pénteken és szombaton az egyéni, a csapat, illetve a triók és vegyespárosok selejtezőjére ke­rül, vasárnap pedig a döntőkre. MOTORSPORT. A gyorsasági motoros világbajnokság Szepang­­ban rendezett Malajziai Nagydl­­ján Daniel Pedrosa nyert a 125 kcm-esek mezőnyében. Ezzel a spanyol versenyző a hátrtalévő 2 futam eredményétől függetlenül már világbajnok. Talmácsi Gábor a 14,, míg Tóth Imre a 24. lett. A MotoGp-ben az olasz Valentino Rossi nyerte nagydíjat, és ezzel - két futammal a vb zárása előtt - megszerezte a világbajnoki címét is. A legnagyobb kategória 24 éves klasszisa sorozatban harma­­dik vb-elsőségét ünnepelhette. ■ _______Mai műsor_______ LABDARÚGÁS UEFA Kupa, az első forduló visszavágói: Debrecen-Varteks (horvát), 18 órakor, (az első mér­kőzés: 3-1). FC Köbenhavn (dán)­­Ferencváros, 20.05 órakor, (1-1). MTK-Dinamo Zagreb (horvát), 20.15-kor (1-3). RÖPLABDA Extra Liga női mérkőzés: Phoenix Mecano Kecskeméti RC­­Miskolc. Izsák, sportcsarnok, 17 órakor. VÍZILABDA OB I-es női mérkőzés: Solárker Villanó Fókák-Dunaújvárosi Főis­kola. Kecskemét, fedett uszoda, 19.30-kor. ■ • Fülöpjakab Község • Önkormányzat Képviselő-testülete pályázatot Ír ki JEGYZŰI Állás betöltésére. Pályázati feltételek:- Államigazgatási Főiskolán szerzett igazgatásszervezői, vagy állam-és jogtudományi egyetemen szerzett jogi doktori képesítés- Közigazgatási vagy jogi szakvizsga- Bérezés: a köztisztviselők jogállásáról szóló törvényben foglaltak szerint- A képviselő-testület élni kíván a Ktv. 8. § (2) bek. b. pontjában biztosított jogával. A pályázatok benyújtásának határideje: a Petőfi Népében való megjelenéstől számított 15 nap. A pályázathoz a következőket kell csatolni: oklevél- és szakvizsgamásolat, szakmai önéletrajz, erkölcsi bizonyítvány. A pályázat elbírálásának határideje a benyújtási határidő lejártát követő 30 # napon belül történik. 437906 # Kecskemét, Klapka u. 34. irodaház I. emeletén és földszintjén (munkaügyi központ épületében) 600 m! területen 22 db iroda őrzött parkolóval és g portaszolgálattal kiadó. K JÉrd.: 20/9270-946^ Tudósítóink jelentik Bajnoki érmes kick-boxosok A kecskeméti Sankudo SE bajnoki érmes kick-box versenyzői (balról): Domokos Szabi­na, Marosi Nikolett, Kovács Marianna. KICK-BOX A Magyar Kick-box Szakszövetség Esztergomban rendezte a felnőtt kick­box országos bajnokság light-con­­tact szabályrendszerének döntőjét. A tét - a bajnoki címek és helyezések megszerzésén kívül - a párizsi világ­­bajnokságra való utazás jogának megszerzése volt. Ennek megfelelően a szó szoros értelmében kemény ösz­­szecsapások alakultak ki. Az előző fordulók eredményei alapján Bács- Kiskun megyéből a kecskeméti San­kudo SE 3 versenyzője jutott a döntő­be: Marosi Nikolett (50 kg), Kovács Marianna (55 kg), Domokos Szabina (65 kg). A verseny során mindhár­man kiválóan küzdöttek, nagyszerű mérkőzéseket vívtak. Közülük Domo­kos Szabina állt legközelebb a végső győzelemhez. Fiatal kora és kiújult sérülése ellenére megállíthatatlannak tűnt, ám a döntőben a bírák a jóval is­mertebb budapesti ellenfelét hozták ki győztesként. Végül is Kovács Mari­anna országos bajnoki bronzérem­mel, Marosi Nikolett és Domokos Szabina pedig ezüstéremmel térhetett haza. Edző: Beke Béla. ASZTALITENISZ NB I. A-csoportos női mérkőzés: Szombathely-Akker Plus Soltvadkerti TE 3:15. Gy.: Dragoljevics 4, Valics 4, Szabó 3, Ambrus B. 2, az Ambrus- Valics és a Dragoljevics-Szabó páros. KOSÁRLABDA NB Il-es férfimérkőzések: Gyula- Kiskunfélegyházi KC 97-87 (12-30, 22-13,33-15,12-21,18-8). KKC: Varga 21, Máriás F. 26, Rabi 16/6, Vidéki 8, Kósa 11/3. Csere: Jä­ger 3, Hegedűs 1, Herédi 1. Edző: Var­ga Imre. Betegségek és sérülések miatt tar­talékosán állt ki a félegyházi csapat. A pályán lévők azonban a nagy iramú, színvonalas mérkőzésen nagyszerű játékot produkáltak és csak a hosz­­szabbitásban szenvedtek vereséget. A találkozót egy bíró vezette. Kandó FSC-Miklósi KékRókák 90- 91 (19-31, 31-18, 20-25, 20-17). Bp„ vezette: Hervay, Kun. Bár az első kosarat a hazaiak dob­ták, utána a fiatal játékosokból álló miklósiak percei következtek, akik nagy akarással és jó százalékkal dob­tak. Csak az volt zavaró, hogy téves Ítéletek miatt Szigetfű már a 8. perc­ben 4 személyi hibánál tartott. A má­sodik negyedben a hazaiak kihasz­nálták a Rókák szellős védekezését, 4 triplát is dobtak és ledogozták hátrá­nyukat. Az izgalmak azonban a hajrá­ra maradtak. Egy vitatható büntető értékesítése után már csak egy pont­tal vezettek a vendégek, ők támad­hattak, de eladták a labdát és 6 mp­­cel a vége előtt egy duplával már a fő­városiaknál volt az előny. Ekkor Pálinkó edző időt kért és „nagyot hú­zott": az addig pontot sem szerző Ma­gyar vitte végig a labdát a pályán és mivel a hazaiak nem akartak szabály­talankodni vele, a dudaszó pillanatá­ban kosárral fejezte be az akciót, (gy nyertek egy ponttal a miklósiak. RÖPLABDA NB Il-es női mérkőzés: Bács Tak Mélykút-Közgazdasági Egyetem 0:3 (-5,-17,-17). Bács Tak Mélykút: Csontos, Czeg­­lédi, Weisz, Miskolczi, Deák, Cséplő. Csere: lgnácz (liberó), Hatalóczky, Narancsik. Edző: Csontos Ferenc. A nagyobb ütőerővel rendelkező vendégcsapat papírforma győzelmet aratott a második és harmadik játsz­mában lelkesen játszó hazaiak ellen. Kitűnt: Czeglédi. Ifjúsági eredmény: 3:1 (21,24,-12,22). SAKK Megyei csapatbajnokság: Kis­kunfélegyházi Honvéd-Bajai SC II. 8.5:1.5, Köszolg SC II. Kiskunhalas-Kecskeméti Ref. Koll. SE 6.5:3.5, Madaras-OK Travel Kalocsai SE II. 5.5:4.5, Lajosmizse SK-Kerekegyháza 4.5:5.5. TEKE NB H-es férfimérkőzések: Ti­szakécske-Gyula 6:2 (2548-2490 fa). A mérkőzés színvonalát mutatja, hogy mind a 12 versenyző 400 fa fe­letti eredményt ért el - Körmendi Zsolt 445-öt. A kécskeiek győzelmük­kel a táblázat élére kerültek. Köfém SC Székesfehérvár-Köszolg SC Kiskunhalas 3:5 (2462-2580 fa). Psz.: Kállai Z. 471, Tóth B. J. 444, Fehér B. 439 fa. ÚSZÁS Sprint úszóverseny, Balatonfűzfő. A Kecskeméti VSC versenyzőinek eredményei (korosztályukban), lá­nyok, 50 m gyors: 3. Magó Ágnes 28.14,50 mell: 7. Magó 37.45 - egyéni csúcs, 50 pillangó: 6. Magó 30.45; 50 hát: 6. Kanizsai Lilla 44.04, 50 pillan­gó 4. Kanizsai 43.13 - mindkettő egyéni csúcs, 50 mell: 6. Kanizsai 50.52; 50 mell: 5. Andrássy Judit 42.90 - egyéni csúcs. Fiú, 50 mell: 6. Rompos Levente 42.69. VÍZILABDA Leány gyerekbajnoki forduló: Solárker Villanó Fókák Kecskemét- Eger 4-4, góldobók.: Kunszt A. 4. Vil­lanó F.-BVSC 2-6, góldobók.: Kunszt A., Cséki. ____________________________I Egyikük sem szerzett pontot ____________Kézilabda_______ NB I/B-s női mérkőzés: Gyula-Kis­kunhalasi NKSE 18-17 (9-8). Gyula, 300 néző. Kiskunhalasi NKSE: Vörös - Paulik 1, Schmidt 1, Szűcs 2, Gönczöl 2, Zámbó 4, Matetits. Csere: Ruskól, Kurgyis 4/2, Baross 2, Gulyás, Bo­­dóczki, Veimpert, Veres (k). Edző: Zsiga Gyula. Kiállítás: 4, ill. 4 perc. Hétméteres: 6/2, ill. 4/2. A mérkőzést a hazaiak kezdték és már az első támadásukat - Békési révén - eredményesen fejezték be. Békési egyébként végig a vállán vitte a csapatát, kiélezett helyzetekben is eredményes tudott lenni. A hazai gól­ra Zámbó egy átlövéssel válaszolt. Mindkét csapat nagyon jól és kemé­nyen védekezett. A KNKSE támadása­it ebben a periódusban az idegeske­dés és a kapkodás jellemezte. A Gyu­la „kivette” a vendégek irányítóját a játékból, így a KNKSE a szokásosnál több hibát követett: négy százszáza­lékos ziccert hagyott ki a több sikerte­len átlövés mellett. Egyedül Zámbó Krisztina tartotta a frontot, aki mind a négy gólját az első félidőben dobta. Mindezek ellenére az első harminc percben szinte végig a KNKSE veze­tett, csak az utolsó pillanatban fordí­tott a Gyula. A második félidő ugyanolyan nagy harcot hozott, mint az első periódus. A kék-fehérek ismét magukhoz ra­gadták a vezetést, és egészen az utol­só tíz percig meg is tartották kétgólos előnyüket. Ekkor megint rövidzárlat következett. Az utolsó tíz percben a Halas öt labdát adott el és csak kettőt szerzett, mindössze három lövést küldött kapura, míg a Gyula hatot. Ezen mutatók alapján alakult ki a végeredmény. A 18 kapott gól a jó vé­dekezésnek tudható be, amellyel a bajnokság során eddig sem volt prob­léma. Aztán a hat gyulai büntetőből Vörös négyet hárított. A támadásban lőtt 17 gól azonban messze elmaradt a várakozástól. A végjátékban a kulcsemberek nem tudták a hátukra venni a csapatot, a döntő szituációk­ban hibáztak. Mindenesetre tanulsá­gos mérkőzés volt. NB I/B-s férfimérkőzések: Kis­­kunhalas-Cegléd 23-29 (14-14). Kalo­­csa-Pápa 32-34 (14-15).__________■ a Cserszegi fűszeres, Bianca és Kövidinka ví­rustesztelt gyökeres dugványok származási bizonyítvánnyal eladók. 20/4856-081. •423000-SKis bálás lucernaszéna eladó. 69/332-a Korpa eladó. 30/9455-369.-423018-a Öszibarackoltványok, késői érésű fajták eladók. 06-30-255-8194 vagy 76/455-689.-420701-a Takarmánydinnye eladó: 300 Ft/q. Móricgát, Felsőmóricgát 67. 30/224-1553, 76/372-747, este 7-től reggel 7-ig.-423172* a Tojóketrec Delta típusú, 1300 férőhelyes eladó. 76/371-431. •423007* TŐZEG eladó helybe szállítva: 20/363-82-67 *423196* ________RUHÁZAT________ KILÓS ruha 100 Ft/kg: 06-20/33-32-813. •420440* Gfirtútattfimiiiitl: SCHMIDT ANTAL ■ OftTáurok: MÉSZÁROS ERIKA ÓNODI ÉVA Sombor: SZVORÉNYNÉ MEZEI KLÁRA MITSUBISHI OUTLANDER AKCIÓ OUTLANDER COMFORT 2.0 136 LE 4 elektr. ablakemelő, el. tükrök, 4 légzsák, szervokormány, ABS+EBD, 4 WD, metálfény, klíma Szín: fekete Listaár 7.51 Ó.000 Ft Engedményei árt 6.990.000 Et OUTLANDER SPORT 2.0 136 LE El. ablakemelő, el. tükrök, 4 légzsák, szervokormány, ABS+EBD, 4 WD, alufelni, ködlámpa, aut. klíma, metálfény Szín: s.szürke Listaár 8.064.000 Ft Engedményes dr: 7.490.000 El OUTLANDER SPORT 2.0 136 LE: bemutatóautó! El. ablakemelő, el. tükrök, 4 légzsák, szervokonmány, ABS+EBD, 4 WD, alulelni, ködlámpa, aut. klíma, metállény, bőr, napfénytető. Extrák: króm fellépőküszöb, gallytörő, riasztó, CD-s rádió, ülésfűlés, ezüst dekorbelső Szín: fekete Listaár 8.800.000 Ft + extrák 580.000 Ft 9.380 000 Ft Engedményes árt 7.990.000 FI MITSUBISHI KIRÁLY AUTÓSZERVIZ Kiskunhalas, Szabadkai út 35. Tel.: 77/423-215 Tel./fax: 77/523-215 Kecskemét, Horváth D. u. 14. Tel.: 76/494-660, 30/218-1502 MITSUBISHI 437799 MOTORS Fölényes körösi győzelem KÉZILABDA NB Il-es férfimérkőzések: Kiskő­rösi KSK-Tököl 32-21 (14-8). Kiskő­rös, 150 néző. Vezette: Gyuris, Kiss. Kiskőrös: Gál - Kromholcz 1, Sza­bó 6, Horváth 2, Hangya 1, Berényi 5/1, Vass 3. Csere: Demeter 7, Weiszhaupt 3/1, Szarnék, Szentgyör­­gyi R„ Pagács 4, Kastély. Edző: Bor­­bás János. Kiállítás: 6, ill. 6 perc. Hétméteres: 3/2, ill. 2/1. Az eredmény alakulása, 7.p.: 1-2,15.p.: 6-3,22. p.: 12-5,28.p.: 14-6, 38.p.:18-10, 54.p.: 28-16. A kiskőrösieknél sérült kulcsem­berek távollétében újra szerepet kap­tak az ifjúsági játékosok. Ez azonban nem látszott a teljesítményükön. Mindössze tíz percig folyt egyenlő erők küzdelme a pályán, mert ezután nagyobb sebességre kapcsoltak a ha­zaiak. Kitűnő védekezésből indított támadásaikat rendre góllal fejezték be, míg a vendégek próbálkozásait a remek formában védő Gál hatástala­nította. Az első félidőben megszer­zett hatgólos előnyét a második já­tékrészben tovább növelte a Kiskő­rös, esélyt sem adva a súlyos veresé­gébe beletörődött ellenfélnek. Szigetszentmiklós-Mizse KC 23-18 (11-9). Szigetszentmiklós, 100 néző. Mizse KC: Godán - Németh 3, Czigléczki 5, Szabó 4, Szórád, Szar­vas 4, Horváth 2. Csere: Feró (k), Sándor, Kollár, Földházi. Edző. Péter László. Sérülések miatt négy játékos is hiányzott a lajosmizseiek csapatá­ból. Az elején együtt haladt a két csa­pat, majd a hazaiak jobb helyzetki­használásuknak köszönhetően két­gólos előnyt szereztek, amit szünetig tartani tudtak. AII. félidőben a haza­iak már hét góllal is vezettek, ám a Mizse szívósan küzdött és Godán bravúros védései megakadályozták a különbség növekedését. Ifjúsági eredmény: 33-27. Delfin KC-Ercsi 26-24 (11-10). Kecskemét, 50 néző. Vezette: Beren­­te, Lukács. Delfin: Nemcsák - Oberman 3, Ta­mási 9, Horváth 5, Fekete 2, Csontos 4, Kovács 1. Csere: Szerencse (k), Dolgoborodov, Németh, Mészáros 2, Páll, Galanov, Bélák. Edző: Nagy Fe­renc. Kiállítás: 2, ill. 6 perc. Hétméte­res: 4/4, ill. 3/2. A vendégek kezdtek jobban (1-3), ám a Delfin fokozatosan javuló játék­kal ledogozta hátrányát és fordított (11-9). A második félidő elején jó vé­dekezésének és gyors támadójátéké­nak köszönhetően öt góllal elhúzott a hazai csapat, de elég volt 5 perc ki­hagyás és felzárkózóit az Ercsi. A vé­gig kiváló formát mutató Tamási átlö­­vései tartották lendületben a hazai gárdát. A hajrában mégis feljöttek egy gólra a vendégek. Ekkor Mészá­ros két döntő szituációban jól megol­dást választva biztossá tette a kecske­méti sikert. Kitűnt: Csontos, Tamási, Horváth, Nemcsák, Dolgoborodov. Nagyatád-Hercegszántó 35-18 (17- 8). Nagyatád, 200 néző. Vezette: Aczél, Nagy. Hercegszántó: Hirten­berg - Likár 1, Kisszabó 1, Holpert 9/2, Metzger 2, Varga 5, Gyurity. Cse­re: Pekanov, Kádár. Edző: Gál Géza. Kiállítás: 8, ill. 8 perc. Hétméteres: 5/4, ill. 3/2. Kitűnt: Hopert, Varga. Gál Géza: - Tartalékos csapatom el­szántságból jelesre vizsgázott a baj­nokesélyes otthonában. Algyő-Tiszakécske 33-24 (18-11). Vezette: Medovarszki, Zabos. Tisza­­kécske: Polgár - Görömbei 5, Koncz 3, Dömötör 1, Ivaskó, Perényi, And­­rusik. Csere: Fazekas B. (k), Oneth 4, Csató 4, Kiss A., Mészáros, Bende, Gál Sz. 7. Edző: Vazul Zsolt és Fejes László. Hétméteres: 10/9 ill. 6/6. Kiállítás: 4, ill. 10 perc. Az eredmény alakulá­sa, 4.p.: 3-0, 8,p.: 3-3, 12.p.: 8-3, 22.p.: 14-9, 29.p.: 17-10, 36.p.: 20-14, 53.p.: 32-23. Az esélyesebb hazaiak megérdemelten nyertek az alakuló kécskei csapat ellen. A Tiszakécske 11. félidőben mutatott játéka és ered­ményessége biztató a kővetkező ha­zai mérkőzésre. Kitűnt: Vajas Gy. 12, Buknicz 5 ill. Polgár, Gál, Oneth, Ivaskó. Ifjúsági eredmény: 23-29. NB Il-es női mérkőzések: Solt­vadkerti TE-Kecskeméti NKSE 19-22 (8-12). Soltvadkert, 200 néző. Ve­zette: Dzsipoff, Vörös. STE: Turcsány - Pál 1, Korsós 7/4, Egédi 4, Berzsenyiné 1, Rácz, Décsi 1. Csere: Csanády, Császár, Cseke 3, Frandk, Eifert E. 1, Eifert T, Sörös 1. Edző: Forgó Erzsébet. Kecskemét: Halasi - Palástiné 3, Tanú 1, Szabó 3/2, Márki 8, Tóth 4, Szíj jártó 1. Csere: Farkas (k), Paor- Smolcz 2, Baranyák, Pécsi. Edző: Toókos György. Kiállítás: 2, ill. 8 perc. Hétméteres: 4/4, ill. 5/2. A megyei rangadón vil­­lámrajtott vett a kecskeméti csapat (15. p.: 0-6), amely jól védekezett és fegyelmezett játszott. Ezután kap­kodni kezdtek, büntetőket hibáztak, így lehetőséget adtak a hazaiaknak a felzárkózásra. A félidő hajrája ki­egyenlített játékot hozott. Jól kezdte a második játékrészt a hazai gárda, Egédi két gólja és Korsós büntetője nyomán szoros lett az állás, miköz­ben újabb kecskeméti hétméteres maradt ki. Nagy küzdelem alakult ki, amelyben a vendégek őrizték 2-3 gó­los előnyüket. A KNKSE győzelmé­vel, négy forduló után átvette a veze­tést a táblázaton. Hercegszántó-Nagykanizsa 18-22 (9-14). Bácsbokod, vezette. Darányi, Dudogh. Hercegszántó: Tábori Zs. - Element, Pál, Hlavati 6/2, Klär 5, Lengyel 2. Csátity. Csere: Juhászné (k), Tábori M. 2, Putterer 3. Edző: Gál Géza. Kiállítás: 6, ill. 2 perc. Hétméte­res: 6/5, ill. 8/7. Kitűnt: Tábori Zs., Hlavati. Gál Géza: - Egy nyerhető mérkőzést veszítettünk el gyámolta­­lan támadójátékunk miatt._______■ Az Európa számos országában működő, dinamikusan fejlődő Seme<s sharing ths stssnea of •loctronlcs magyarországi elektronlkai összeszerelő üzeme a cég további bővítéséhez keres fiatal, kihívásokat kedvelő munkatársakat: Minőségbiztosítási senior mérnök Feladatok: A vállalat minőségbiztosítási rendszerének alkalmazása, a teljes körű vállalatirányítási rendszer fejlesztése, kapcsolattartás a vevőkkel, statisztikai adatok értékelése, a szükséges beavatkozások meghatározása, a minőségelemzők munkájának Irányítása. Elvárások: Villamosmérnöki végzettség, hasonló területen szerzett gyakorlat, autóipari rendszerek ismerete, vezetői gyakorlat, jó kommunikációs készség, tapasztalat az elektronikai összeszerelés (HMT, SMT beültetés és forrasztás) területén, középfokú angolnyelv-lsmeret. Előnv: autóipari előírásrendszerek ismerete. B kategóriás jogosítvány. Termékmérnök Feladatok: Elektronikus termékek életciklusának követése a terméktranszfertől a Ufe Time Supporton ét a termékgyártás lezárásáig. Hatékony részvétel termékgyártás indítási fázisban, minőségtervezés IS0/TS16949 szabványban definiált módszerek segítségével. Munkautasítások, termékdokumentációk elkészítése. Módosítási javaslatok készítése, vásárlói termékmódosltásl rendeletek végrehajtása. Elvárások: Villamosmérnöki végzettség gépészeti Ismeretekkel, minöségtervezési technikák ismerete (IS0/TS 16949), társalgási szintű angolnyelv-tudás, számítógép-használat Windows környezetben, csapatszellem, jó kommunikációs- illetve kapcsolatteremtő készség, nagyfokú felelősségérzet. Előnv: Tapasztalat az elektronikai összeszerelés (HMT, SMT beültetés és forrasztás) minőség­­biztosítása területén, gépészmérnöki végzettség esetén elektronikai ismeretek, B kategóriás jogosítvány. Tesztermérnök Feladatok: Mérnöki támogatás. A termékek tesztereinek teljes körű ismerete, fejlesztési javaslatok kidolgozása, előterjesztése. Teszterekkel kapcsolatos karbantartási-, javítási- illetve fejlesztési, teszterépftési munka irányítása, végrehajtása. Elvárások: Elektronikai felsőfokú végzettség, PC hardverismeret, program alkalmazásgyakorlat DOS illetve Windows környezetben, programozási Ismeret, angolnyelv-tudás, csapatszellem, jó kommunikációs-, kapcsolatteremtő- illetve Irányítói képesség, nagyfokú felelősségérzet. Előnv: Hasonló területen szerzett tapasztalat. Amit nyújtunk: változatos feladatok, felelősségteljes beosztás, szakmai és nyelvi fejlődési lehetőség, korszerű munkakörülmények, stabil vállalati háttér. Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, úgy kérjük pályázati anyagát (szakmai önéletrajz, moti­vációs levél, bizonyítványok másolata, a napközbeni telefonelérhetőség feltüntetésével) juttassa el 2003. október 31-lg az alábbi címre: Semecs Kft., 5200 Törökszentmiklós, Dózsa Gy. u. 13. E-mall: andrea.Juhasz@semecs.hu