Petőfi Népe, 2002. október (57. évfolyam, 229-254. szám)

2002-10-29 / 252. szám

10. oldal - Petőfi Népe LABDARÚGÁS 2002. Október 29., kedd 111 MB hynta&nydC MEGYEI I. OSZTÁLY Győzelem tíz ember ellen ü irtiitSl KISKUNFÉLEGYHÁZI TK-SZABADSZÁLLÁS 2-1 (1-1) Kiskunfélegyháza, 100 néző. Vezette: Pataki (Káva, ifj. Kecskés). KTK: Fetter - Dongó, Cseke Z., Nádasdi, Cseke R., Abonyi, Toldi, Valkovics, Térjék, Endre (Nagy), Pol­gár. Edző: Vereb István. Szabadszállás: Lázár - Papp, Desztics, Kovács S. (Ojvári), Kovács L, Sári, Kis-Juhász, Kiss, Németh, Il­lés, Kovács Z. Edző: Búzási Balázs. Gólszerző: Valkovics 2, illetve Németh. Sárga lap: Cseke Z„ Toldi, Polgár, illetve Újvári. Kiállítva: Desztics (40. percben). Ifjúsági eredmény: 0-1. Az első igazi helyzet Illés előtt adódott: egyedül ve­zette kapura a labdát, 16 méterről lőtt, ám a labda a kapu fölé szállt. A 27. percben Polgár játszotta a fősze­repet: a félpályánál egy csellel két védőt is becsapott, ám hiába vezette Lázárra a labdát, közvetlen közelről belelőtte. A kipattanó labda visszakerült hozzá, de másodszorra sem sikerült a kapuba találnia. A 35. percben Illés ment el a bal oldalon, levitte a labdát egészen az alapvonalig, majd középre adott. Németh jókor érkezett és mintegy nyolc méterről a hálóba to­vábbított (0-1). Nem sokkal később, szögletrúgás után, Németh fejéről a kapuba szállt a labda, de a já­tékvezető a kapus akadályoztatása miatt szabadrú­gást ítélt kifelé. A 40. percben Desztics szerelését sza­bálytalannak ítélte meg Pataki játékvezető a 16-osoh belül, ezért U-est ítélt, a védőt pedig kiállította. A büntetőt Valkovics értékesítette (1-1). A második félidő elején Toldi kapott jó labdát a jobb oldalon. Lerázta magáról védőjét, és 16 méterről kapura lőtt, a labda azonban elment a kapu előtt. Ezekben a percekben többet birtokolta a hazai csapat a labdát, és mezőnyfölényt alakított ki, a tíz ember­rel játszó szabadszállásiak ellen, de a befejezéssel gondok voltak. A 66. percben a vendég szurkolók sze­rencsét is emlegettek. A bal oldalról szállt be a labda, Valkovics kilépett a védők közül, de lábáról a kapu fö­lé szállt a labda. Nagy helyzet volt! A 72. percben is­mét Valkovics előtt adódott nagy helyzet, ezúttal azonban Lázárba lőtte a labdát. Ezután az okozott derültséget a nézők között, hogy Káva partjelző el­esett az oldalvonal mellett. A 76. percben Valkovics már nem tudott hibázni. Remekül ugrott ki a védők közül és jobbal nagy erővel lőtt a kapuba (2-1). A 87. percben Németh kígyózott át a védőkön, jó helyzetben azonban Fetterbe rúgta a labdát. Az utolsó percben Polgár önző volt, nem adta le a jobb helyzetben lévő Terjéknek a labdát, így oda lett a lehetőség. Vereb István: - Végre győztünk! Búzási Balázs: - Egy hét alatt két- mJnM y szer játszottunk V» emberhátrány­" *j ban, több mint egy félidőn ke­resztül. Most nem tudtuk megismé­telni a szerdai eredményünket, az ellenfelünk jobban akarta a sikert. Vereb István Búzási Balázs SÜKÖSD-MÉLYKÚT 0-2 (0-0) Sükösd, 100 néző. Vezette: Berger (Kondász, Lengyel). Sükösd: Nagy - Szabó, Morvái, Kreszló, Faddi, Molnár, Tamás, Matity (Újszászi), Kutyka, Eva- nics, Székely (Zrínyi). Edző: Zrí­nyi István. Mélykút: Kiss - Körmöczi, Szűcs, Száhl, Bényi (Párczen), Far­kas, Snyehola Á., Doszpod, Szőcs G. Bori, Snyehola B. (Puskás). Edző: Gieszinger Ferenc. Gólszerző: Bori, Doszpod. Kitűnt: Faddi, illetve Szűcs, Száhl, Farkas, Szőcs G. Ifjúsági eredmény: 2-0. KEREKEGYHÁZA- KISKUNMAJSA 0-2 (0-1) Kerekegyháza, 150 néző. Vezette: Ignácz (Bánfi, Horváth). Kerekegyháza: Fekete Z. - And­rás, Kulman R., Duzmath (Fehér), Kulman A., Kecskeméti, Hugyecz A., Nagy A., Hugyecz Gy., Máté, Gogolák. Edző: Máté Attila. Kiskunmajsa: Mindák - Pócsik, Fekete Zs„ Szőke, Fekete I., Újfalusi, Dózsa (Kamara), Deli, Verba (Bús), Török (Szarka), Szikora. Edző: Teliinger Vilmos. Gól: Verba (11-esből), Deli. A 29. percben a kerekegyházi kapus Delit akasztotta a 16-oson belül. A játékvezető piros lappal díjazta a mutatványt. így Fekete helyett Fehér állt a kapuba, a li­est pedig Verba értékesített. Fliába lőttek három kapufát a kerekegy­háziak, gólt újfent a vendégek sze­reztek. Kitűnt: Kulman A., Kecskeméti, illetve Fekete I., Verba. Sárga lap: András, Pócsik Deli. Kiállítva: Fekete Z. Ifjúsági eredmény: 4-1. TOMPA-NEMESNÁDUDVAR 0-2 (0-1) Tompa, 300 néző. Vezette: Hol- czimmer (Forgács, Dulai). Tompa: Zsemberi - Bálind, Barna, Véh, Béleczki, Tímár, Kiss, Fütyü (Szakács), Szalai (Horváth), Szalma, Kósa (Kővári). Edző: Fütyü Illés. Nemesnádudvar: Kámán - Jagi- cza L., Czvetnics (Knapig), Pusztai, Jagicza P., Schindler E„ Schindler Z„ Simon, Szilágyi (Száhler), Grúber, Gazsi (Tusori). Edző: Szőcs Lázár. Gólszerző: Schindler E., Száhler. A KTK elleni döntetlen után Tápai Tibor edző elköszönt a tompái csapattól. Kitűnt: senki, illetve Schindler E., Száhler. Sárga lap: Béleczki, Horváth, Szakács, Czvetnics, Schindler E., Schindler Z„ Grúber. Ifjúsági eredmény: 9-1. SOLT-SZAKMÁR 1-1 (1-0) Solt, 200 néző. Vezette: Kárász (Orosz, Szöllősi). Solt: Tüskés - Tóth N., Sánta, Fe­kete, Juhász, Virág, Bécs (Fink), Aranyos, Gúla, Király, Tóth A. Edző: Freppán György. Szakmán Szép - Csekei, Aradi, Mácsai, Dobler, Tóth, Szalontai (Fábri), Unyi, Matos, Perity, András. Edző: Márton Zsolt. Gólszerző: Virág, illetve Mácsai. Kitűnt: Juhász, Aranyos, Tóth A, illetve Szép, Mácsai. Sárga lap: Fekete, Fink, Gúla, Perity, Csekei. Kiállítva: Gúla (a mérkőzés lefú­jása után). Ifjúsági eredmény: 6-4. JÁNOSHALMA-IZSÁK 0-3 (0-1) Jánoshalma, 400 néző. Vezette: Pákolicz (Rogács, dr. Magó). Jánoshalma: Huczek - Horváth, Goretich G., Sendula, Molnár, Sán­ta, Tóth, Kiss R„ Zámbó (Csernók), Szabó K. (Simity), Fenyvesi. Edző: Szabó Gábor. Izsák: Békési (Váczi) - Somjai, Virág, Bonea, Mezei K., Török, Me­zei Zs., Nedelea (Mezei G.), Juhász, Hleba, Gréczi. Edző: Gréczi Gábor. Gólszerző: Juhász 2, Mezei G. Kitűnt: Goretich G„ Sendula, il­letve Bonea, Juhász, Hleba. Sárga lap: Horváth, Juhász. Ifjúsági eredmény: 3-0. KALOCSA-DUSNOK 2-1 (1-1) Kalocsa, 400 néző. Vezette: Krics- kovics (Keresztes, Salamon). Kalocsa: Gojtán - Dana, Farkas, Bolvári, Mátyus (Gyöngy), Balogh, Illés, Vörös (Maros), Kovács (Tóth), Pákolicz, Beke. Edző: Alföldi Albert. Dusnok: Bakula - Sánta J., Andrin, Jagicza (Sáfrán), Báló F„ Sánta Z., Simonits (Báló J.), István, Ottenthál, Fehérvári, Deák (Sánta I.). Edző: István Zoltán. Gólszerző: Kovács, Balogh, illet­ve Fehérvári. Kitűnt: Bolvári, Balogh, Páko­licz, ill. Andrin, István, Fehérvári. Ifjúsági eredmény: 2-0. Az Akasztó-Hetényegyháza (1-0) mérkőzésről nem kaptunk tudósí­tást. ARMAGNYAC MEGYEI I. OSZTÁLY 1. Izsák 12 7 5­30-8 26 2. Nemesnádudvar 12 7 3 2 26-12 24 3. Akasztó 12 6 5 1 31-14 23 4. Jánoshalma 12 6 3 3 25-18 21 5. Kiskunmajsa 12 6 2 4 28-20 20 6. Kerekegyháza 12 5 3 4 21-17 18 7. Tompa 12 5 3 4 23-25 18 8. Hetényegyháza 12 5 1 6 26-23 16 9. Mélykút 12 4 2 6 13-24 14 10. Szabadszállás 12 4 1 7 21-29 13 11. Kalocsa 12 3 4 5 17-26 13 12. Dusnok 12 4­8 18-26 12 13. Solt 12 5 5 2 31-22 11 14. Szakmar 12 4 4 4 21-27 7 15. Sükösd 12 2 1 9 12-29 7 16. KTK 12 1 2 9 9-32 5 A Solt és a Szakmár csapatától 9-9 büntetőpont levonva. MEGYE II., KISKUNSÁGI BÁNYA CSOPORT Döntetlen Dunaszentbenedeken DUNASZENTBENEDEK­ÉRSEKCSANÁD 1-1 (1-1) Dunaszentbenedek, 50 néző. Vezet­te: Tóth (Serdült, Balázs). Dunaszentbenedek: Vén - Tóth (Varga), Posztobányi, Kocsis, Illés, Kovács, Kerekes, Sári, Pákolicz (Dö­mötör), Farkas, Bessenyei. Edző: Ko­vács László. Érsekcsanád: Kazinczi - Kiss, Pencz, Pesti, Kenyeres, Koszorús, Bor, Mohai, Taba, Kazinczi Z„ Kiss. Edző: Barákovics István. Gólszerző: Farkas, ill. Kazinczi Z. Kitűnt: Vén L., Farkas, ill. Kazin­czi, Pencz. Sárga lap: Tóth, Kovács, ill. Bor. Kiállítva: Illés N. A két csapat tavaly mindkét alka­lommal döntetlent játszott, így mindkét gárda bizonyítani akart. A hazaiak is és a vendégek is a táma­dásokat erőltették, a kapuk felváltva forogtak veszélyben. Az első gólig fél órát kellett várniuk a nézőknek. Ek­kor Farkas Roland kilőtte a vendég­kapu hosszú sarkát. Ezt követően a hazaiak nem örülhettek sokáig a ve­zetésnek, mert a kitűnő formában játszó Kazinczi Zoltán kiegyenlítette a mérkőzés állását. A második félidő is nagy iramot hozott. A 65. percben egy belőtt lab­dát a vendégvédő a saját kapujába fejelt, ám a gólt Tóth játékvezető nem adta meg. Tíz perccel később Illés Norbert 25 méterről lőtt kapura, a já­tékszer átcsorgott a kapus lábai kö­zött, de a bíró szerint még a gólvonal előtt megállt. Az esetet követően Illést utánrúgásért kiállították. A szurko­lók csalódottan távoztak. Megint csak egy pontot sikerült szereznie a Dunaszentbenedeknek. Tudósító: Kovács Lajos. HAJÓS-KISKUNHALASI SPARTACUS 0-1 (0-1) Hajós, 150 néző. Vezette: Horváth (Márton, Harsányi). Hajós: Szabó - Gyurászovics, Fol- lárdt Z„ Rácz, Huber, Hepp, Szeitz R. (Gyűrűsi), Szeitz Cs. (Krastek). Edző: Ginál Gábor. Kiskunhalasi Sp.: Ruskó - Suba, Tartott, Nagy, Herman, Paor (Czi- bolya), Faddi (Erdélyi), Ficsor, Tere­mi, Maczkó, Berki (László). Edző: Gáspár Imre. Gólszerző: Maczkó. Kitűnt: senki, ill. Ruskó (a me­zőny legjobbja), Tartott, Maczkó). Sárga lap: Paor. Közepes színvonalú, hajtás mér­kőzésen sok hibával játszó csapato­kat láthatott a közönség. A Hajós vé­gigtámadta a 90 percet, s ha helyze­tei 50 százalékát kihasználja, akkor megnyerik a mérkőzést. A 44. perc­ben 20 méterről talált a hazaiak ka­pujába Maczkó, míg a hajósi Szeitz Cs. még 11-esből is képtelen volt gólt szerezni. A hazai lövéseket többször a kitűnő formában védő Ruskó ha­tástalanította, háromszor pedig a ka­pufa mentett. Ifjúsági eredmény: 1-1. Tudósító: Rendes János. NAGYBARACSKA-KECEL 3-1 (2-0) Nagybaracska, 100 néző. Vezette: Prikidánovics A. (Koch E., Fehér J.). Nagybaracska: Détári Zs. - Fara­gó T„ Papp V„ Puskás, Lublováry (Gohér), Kubatov, Farkas (Papp G.), Aladincs, Zatroha, Kincse, Király. Edző: Budimácz Tibor. Kecel: Kapitány - dr. Angeli, Mi- zsér, Béleczki, Gombár, Doszpod Z. (Szabó A.), Doszpod F. (Iván), Bor­dás, Farkas, Kovács, Barta. Edző: Doszpod Ferenc. Gólszerző: Kincse N„ Puskás 2 (egyet 11-esből), ill. Barta. Kitűnt: Faragó, Lublováry, Papp V., Puskás, ill. dr. Angeli, Barta. Sárga lap: Lublováry, ill. Farkas Sz. Hazai gólhelyzettel kezdődött a mérkőzés, melyet Kincse N.-nek sike­rült a kapusba lőnie. Ezután ki­egyenlített küzdelem folyt a pályán, majd egy labdaszerzést után Király jobb oldali beadását követően Kincse megelőzte a védőket és megszerezte a baracskai vezetést, 1-0. A gólt követő­en meddő mezőny fölény jellemezte a találkozót. A félidő utolsó percében Kincsét szabálytalanul szereték a 16- oson belül. A jogos büntetőt Puskás értékesítette, 2-0. A második félidő­ben Barta szabadrúgásból óriási bombagólt ragasztott a jobb felső sa­rokba, 2-1. Pár perccel később Puskás - szintén szabadrúgásból - válaszolt a keceli találatra, s állította be a vég­eredményt. Ifjúsági mérkőzés: 1-5. Tudósító: Budimácz Tibor. KUNBAJA-SOLTVADKERT 0-4 (0-1) Kunbaja, 200 néző. Vezette: Suba, Nagy, Pocsai. Kunbaja: Szőke - Halász, Kiss, Sáfár, Varga, Hajdú, Simon, Wett- stein (Mohácsi 38.), Majoros, Tor­ma, Berghoffer. Edző: Gálfi Imre. Soltvadkert: Hatvanyi - Aszódi, Siszler (Márton 70.), Kovács (Hirsch 60.), Gusztos, Gilich, Filus, Szlovák (Szekér 85.), Mészáros, Font, Csin- csák. Edző: Csincsák Zoltán. Gólszerző: Font 2, Mészáros, Filus. Kitűnt: Kiss, Hajdú. Simon, Tor­ma ill. Aszódi, Gilich, Mészáros, Font. Sárga lap: Sáfár, Varga, Wettstein illetve Aszódi. A hazaiak bátor támadójátékkal kapujukhoz szögezték az STE együt­tesét. Az 5. percben kapura törő Wettsteint szabálytalanul állították meg a védők középen. A kaputól 20 méterre megítélt szabadrúgást Kiss végezte el, de lövése a sorfalról levá­gódott, éppen Halász elé, akinek erős lövése centikkel kerülte el bal oldali kapufát. A 9. percben Wettstein sza­badrúgása akadt el a sorfalon. Egy perc múlva, Torma tört kapura két védő szorításában és 16 méterről el­engedett lövése után, a labda alig ke­rülte el a kapu jobb oldalát. Hajdú jobbról belőtt szabadrúgását követő­en, Hatvanyi tenyerelte ki a labdát és az erre rajtoló Majoros elől, a védők szögletre mentettek. A 17: percben Wettstein végzett el szabadrúgást. Bal felső sarokra helyezett labdát Hatvanyi bravúrosan hárította. Húsz percnyi játék után szabadult ki kapuja elől az STE, ekkor viszont azonnal megszerezhették volna a ve­zetést. Sáfár a kitörő Szlovákot csak tizenegyes és egy sárga lap árán tud­ta szerelni a 16-oson belül. A bünte­tőt Filus a jobb oldali kapufa mellé helyezte - kívülről. Acz elvétett 11-es sem szegte kedvét az egyre tetszető­sebb támadásokat vezető STE játéko­sainak, és a 25. percben megszerez­ték a vezetést is. A bal oldali táma­dás végén kapu elé ívelt labdát Mé­száros 14 méterről lőtte a bal alsó sa­rokba: 0-1. A 27. percben balról elvég­zett szabadrúgás után Szőke mentett lábbal a jobb alsó sarok elől, majd a kipattanó labdát Kovács élesszögből a jobb oldali kapufára lőtte. Tíz perc múlva Gillich fejelhetett szabadon öt méterről a jobb alsó sarokra, ám Sző­ke ismét bravúrosan védett. A 38. percben Gálfi Imre pályára küldte az „összes" cseréjét: a sérülést szenve­dett hazai játékmester Wettstein he­lyé Mohácsi foglalta el. A szünet után Torma lesállása miatt megítélt szabadrúgások okoz­tak hangulatemelkedést a hazai szurkolók körében, majd az, amikor a bal oldalon ugyancsak lesgyanús helyzetben lévő Filus kapott indítást, amellyel kapura törve 14 méterről a bal alsó sarokba lőtte a labdát: 0-2. A 65. percben Torma ellen szabályta­lankodott Siszler a bal oldabn. A já­tékvezető, meglepetésre, amúgy suba alatt, Torma ellen ítélt szabadrúgást. A Kunbaja hősiesen küzdött a bajno­ki cím várományosa ellen, de a 75. percben egy vadkerti játékoshoz ke­rült a labda., aki egyből indította a bal oldabn Filust. Filus pedig bfutva védőit kapu elé ívelt és a jó ütemben érkező Font a kapu közepébe vágta a labdát: 0-3. A 85. percben született meg az STE negyedik találata, ami­kor egy bal oldali szöglet után Font a bal felső sarokba fejelt: 0-4. Gálfi Imre: - A jobb játékerőt kép­viselő együttes megérdemelt győzel­met aratott. Dobszai Zoltán: - Küzdelmes mérkőzésen nehezen törtük fel a ha­zai csapat védelmét. Ifjúsági mérkőzés: 0-10. Tudósító: Prókai Károly. VASKÚT-FAJSZ 1-0 (1-0) Vaskút, 100 néző. Vezette: Fülöp J. (Agócs I., Varga T.). Vaskút: Schmiz - Jenei, Takács, Csőzik Zs., Csőzik I., Bárth, Tamasi, Antal, Milánkovics, Ács (Klemm), Rebenszki (Császár). Edző: Kurucz János. Fájsz: Virág - Máté, Bittmann, Var­ga, Mihalik, Lavkó, Pörzse, Szász, Szabó (Sereg), Balaton, Gyüre (Mi­halik). Edző: Hayerbacher Ferenc. Gólszerző: Jenei T. Kitűnt: az egész csapat, ill. Virág, Máté B. Sárga lap: Antal Z., ill. Varga. Kiállítva: Balaton. A lelkesen játszó hazaiak jogosan tartották otthon a három pontot. Ifjúsági eredmény: 2-5. Tudósító: Kun Sándor. BÁTMONOSTOR-BÁCSBOKOD 1- 3 (1-1) Bátmonostor, vezette: Rácz (Állaga, Szabó). Bátmonostor: Nagy F. - Imre, Végh A., Jenei, Gyurkity .Urbán), Végh G„ Faddi, Kertész, Szlavikovics, Ercsényi, Kővári. Edző: Faddi Máté. Bácsbokod: Jeszenovics - Tóth P„ Török, Hencz, Tóth P. (Zsumbera), Nagy A., Rácz F., Kürtös, Merkler (Máder), Pintér, Papp. Edző: Kemya Tibor. Gólszerző: Végh G„ ill. Papp, Nagy, Máder. Kitűnt: senki, ill. Hencz, Papp R„ Nagy A. Sárga lap: Ercsényi G„ Imre A., ill. Hencz, Tóth P. Ifjúsági eredmény: Tudósító: Krizsán Tibor. BAJASZENTISTVÁN-BÁCSALMÁS 2- 0 (1-0) Baja, 200 néző. Vezette: Hodován (Vén, Bolvári). Bajaszentistván: Cserháti - Csá­szár, Nagy I., Lippai, Váits, Káli, Szó- lik, Kulimák, Bobor (Baross); Éber Erik (Farkas), Szabó G. Edző: Vanó Sándor. Bácsalmás: Jaszanovics - Nagy, Bodrogi, Szemán (Kulina), Varga, Páncsics, Nyitrai, Berényi, Molnár (Farkas), Hajdú, Mándity. Edző: Narancsik Máté. Gólszerző: Váits, Szólik. Kitűnt: Cserháti, Nagy I., Szólik, ill. Jaszanovics, Páncsics, Berényi. Sárga lap: Nagy, Szemán, Hajdú. Kiélezett küzdebmben, sok hely­zetéből a hazai csapat kettőt értékesí­tett és megérdemelten nyert. Ifjúsági eredmény: 1-0. Tudósító: Straub János. BÁCSBORSÓD-KELEBIA 0-7 (0-3) Bácsborsód, 100 néző. Vezette: Sán­ta P. (Sipos F., Tamás N.). Bácsborsód: Farkas A. (Vér J.) - Varga, Héhn, Várnai, Győré, Balázs (Dobó), Veverka, Kiss S. (Rácz T.), Mojzes, Grósz, Banász. Edző: Illés Antal. Kelebia: Kollár Á. - Rudics, Ürmös (Rasztik), Bozsákovics (Enyedi), Sulomán (Kardos), Rencsár, Kollár A., Födi, Andróczki, Bögre, Szabó G. A. (Békési). Edző: Kószó László. Gólszerző: Födi F., Andróczki 3, Bögre 2, Kollár (11-esből). Kitűnt: Banász, Rácz, ill. az egész csapat. Sárga lap: Mojzes, ill. Rencsár. Már az első percben gólt szerzett a vendégcsapat.A 15. percben egy ártatbn helyezetben saját csapattár­sával ütközött a hazai kapus, mely­nek következményeként eltöri Far­kas Attüa keze. Ezen kívül - ugyan­csak sérülés miatt - még kétszer kel­lett cserélnie Illés Antal edzőnek. A borsódi csapat teljesen padlóra ke­rült, s már csak a vereség nagysága volt kérdéses. Ifjúsági eredmény: 0-10. Tudósí­tó: Csontos János. MEGYEI II., KISKUNSÁGI BÁNYA CSOPORT 1. Soltvadkert 12 11­1 47-8 33 2. Kelebia 12 11 Ilii: 1 48-11 33 3. Fájsz 12 8­4 32-24 24 4. Bajaszentistván 12 6 3 3 32-29 21 5. Bácsbokod 12 6­6 27-27 18 6. Nagybaracska 12 6 Ili 6 27-28 18 7. Bátmonostor 12 5 3 4 23-25 18 8. Kunbaja 12 5 1 6 19-25 16 9. Kecel 12 5 1 6 17-23 16 10. Hajós 12 4 3 5 30-25 15 11. Érsekcsanád 12 3 4 5 16-22 13 12. D.szentbenedek 12 2 6 4 13-19 12 13. Kiskunhalasi Sp. 12 4­8 13-26 12 14. Bácsborsód 12 3 2 7 20-31 11 15. Vaskút 12 3 2 7 15-28 11 16. Bácsalmás 12 1 1 10 10-38 4