Petőfi Népe, 2002. május (57. évfolyam, 101-125. szám)

2002-05-13 / 110. szám

!■■■■ 2002. Május 13., Hétfő Petőfi Népe - 7. oldal LABDA RÚGÁS NB II. Winner csoport SZIGETSZENTMIKLÓS- KISKUNHALAS 2-0 (1-0) Szigetszentmiklós, 200 néző. Vezette: Drucskó (Kóródi, Viszokai). Szigetszentmiklós: Róza - Kindor- nay, Balás, Sirmán, Somogyi, Halász (Reichenbach 64.), Szente, Frank (Nagy 67.), Mersich, Czifferi (Sápi 89.), Molnár. Edző: Nahóczky Attila. Kiskunhalas: Házi - Szűcs, Molnár, Kelemen, Kuklis, Ábrahám, Kárász, Herczeg, Vata (Nagy A. 62.), Bimbó, H. Szabó (Andróczki 68.). Edző: Gu­lyás József. 14. perc: Húsz méteres, cseles sza­badrúgás után Frank labdája alig ke­rülte el a bal alsó sarkot. 33. perc: Szente 21 méteres lövése kevéssel szállt léc fölé. 42. perc: Bimbó középre adott lab­dáját H. Szabó 4 m-ről fölé perdítette. 44. perc: Sirmán szögletből kö­zépre küldött labdája Herczeg feje és a kapufa között éppen a hosszú oldalon berobbanó Czifferi elé került, aki két lépésről a kapuba talált, 1-0. 48. perc: Ábrahám jobb oldali be­adását H. Szabó 5 méterről a kapus ke­zébe lőtte. 53. perc: Herczeg beadása után Ká­rász 3 méterről a kapus kezébe fejelte a labdát. Rögtön utána Kóródi partjel­ző lemaradt egy akcióról, így egyszer­re három hazai játékos iramodott meg lesről, de Házi tisztázott Czifferi elől. 56. perc: Bimbó 10 méterről a hosszú sarok mellé durrantott. 66. perc: Kuklis szép cselek után Herczeg elé tálalt, aki 25 méterről kapu fölé lőtt. 72. perc: Molnár 20 méteres, jól el­talált szabadrúgása után a labda a léc­ről pattant a játéktéren túlra. 81. perc: Ábrahám bal oldali szög­lete után Kárász 10 méterről a jobb ka­pufa mellé bólintott. 83. perc: Nagy 7 méterről, a bal ol­dalról nagy lövést eresztett meg a hala­si kapura, Házi szépen védett. 85. perc: Herczeg egy cselsorozat után már Rózán is túljutott, középre gurított labdáját Kárász a kétség- beesetten visszafutó Reichenbachra passzolta. 90. perc: A halasi kaputól 20 méter­re Sirmán lövésre szánta el magát. A labda a jobb oldali kapufáról a bal ol­dalira, onnan a hálóba vágódott, 2-0. Mindkét csapat nagy iramban kez­dett, a kapuk felváltva forogtak ve­Pont nélküli hétvége szélyben. Az első játékrészt egyenlő erők küzdelme jellemezte, ám a szü­net előtt - szerencsés körülmények között - vezetést szereztek a hazaiak. Szünet után fokozódott a küzdelem, a vendégek mindent megtettek az egyenlítésért. A ritka hazai kontrák ke­vés veszélyt jelentettek. Végül Sirmán jól eltalált bombája bebiztosította a Szigetszentmiklósnak a 3 pontot. Kitűnt: Sirmán, Somogyi, Szente, Mersich, illetve Házi, Kuklis, Molnár. Nahóczky Attila: - Változatos mér­kőzésen jobb helyzetkihasználásunk­kal és némi szerencsével nyertünk. Gulyás József: - Mérkőzést csak szerzett góllal lehet megnyerni. Mi nem tudtunk egyet sem lőni, a hazaiak pedig a kapufa segítségével kettőt is. Döntetlen színezetű mérkőzésen szen­vedtünk vereséget. BALASSAGYARMAT-BAJAI LSE 2-0 (0-0) Balassagyarmat, 500 néző. Vezette: Vida (Horváth L, Tóth). Balassagyarmat: Hegedűs - Kómár, Lenkey, Csatlós, Kmetti, Galbács (Gaál), Pintér (Jele Cs.), Mohácsi, Szi­lágyi, Jele Z., Zolnyánszki (Schuch- mann). Edző: Kovács Kálmán. Bajai LSE: Székely - Csepregi, Nagy, Duzmath, Dervaderics (Visz- meg), Milassin, Orbán, Kiss, Cifra (Teket), Csernák (Hegyi), Koch. Edző: Evanics Zoltán. 5. perc: Csatlós 14 méteres lövését szögletre tenyerelte Székely. 14. perc: Pintér-Galbács akció vé­gén Galbács jobbról középre adott, az érkező Jele Z. 14 méterről a jobb kapu­fa mellé helyezett. 43. perc: Szilágyi három csel után Zolnyánszkit hozta nagy helyzetbe, de a támadó lövését Székely szögletre ütötte. A szögletrúgás után Pintér 16 m-es lövése zúgott el a felső léc felett. 45. perc: Jele Cs. került a védők mögé bal oldalt, jól lőtte középre a labdát, de a gólszerzési lehetőségről három hazai támadó is lemaradt. 47. perc: Az elmélázó hazai védők között Csernák került gólhelyzetbe, de a 16-os vonalától egy méterre Hegedűs leszedte lábáról a labdát. 50. perc: Ismét Csernák került gól­helyzetbe, de a kapuból kifutó Hege­dűsbe lőtte a labdát. 51. perc: Jele Cs. az alapvonaltól re­mekül adta vissza a labdát az érkező Mohácsnak, aki ballal 12 méterről egy­ből lőtt, de lövésében a gólvonalnál Orbán belevetődött. 55. perc: Csatlós fejese után a lab­da a bal kapufa tövénél került az alap­vonalon túlra. 67. perc: Mohácsi indította Gal- bácsot a jobb oldalon, aki a védők mö­gé kerülve bevezette a labdát a 16-oson belülre és középre ívelt. Az ötösnél ér­kező Jele Z. a kapuba bombázott, 1-0 69. perc: Jele Cs. 15 méteres lövésé­be a vetődő Székely beleütött, a labda felperdült, Zolnyánszki érkezett és ma­gasan felugorva fejelt, de Székely a gól­vonalon menteni tudott. 75. perc: Hazai szöglet után a fella­zult védelem mögött Koch kerülhetett volna gólhelyzetbe, de Hegedűs a 16- oson kívül gyors kifutással mentett. 79. perc: Mohácsi indította Jele Z.-t a jobb oldalon, ő bevetette a labdát a 16-oson belülre, s középről 14 méterről a kifutó Székely mellett a bajai kapu jobb oldalába helyezett, 2-0 A mérkőzés nyílt összecsapást ho­zott. Igazából egyik csapat sem tömö­rült be saját kapuja elé, mindkét fél tá­madó felfogásban játszott, s így válto­zatos játék alakult ki. Bár a bajaiak is veszélyesen támadtak, a hazaiaknak több gólszerzési lehetőségük volt. Kitűnt: Hegedűs, Szilágyi, Mohá­csi, Jele Z., Kómár, ill. Székely, Csep­regi, Kiss, Milassin. Kovács Kálmán: - Van egy mon­dás, hogy: „Kellett, mint falunak a vil­lany...” Erre a mérkőzésre ez igaz. Az egész tavaszunk arról szól, hogy ezt a bajnokságot csak mi veszíthetjük el, és ez így is van. Evanics Zoltán: - Gratulálok a Ba­lassagyarmatnak a győzelemhez és a bajnoki cím megszerzéséhez. További eredmények: Pénzügyőr- Dabas 1-1, Soroksár-Kistarcsa 1-2, Bu- dafok-Budakalász 0-1. Szabadnapos: Vác, Pilisvörösvár. NB II., WINNER CSOPORT 1. Balassagyarmat 19 12 5 2 34-17 41 2. Soroksár 20 10 6 4 24-18 36 3. Kistarcsa 19 10 3 6 34-21 33 4. Pilisvörösvár 19 8 5 6 26-21 29 5. Budakalász 20 8 5 7 24-31 29 6. Vác 20 8 4 8 36-28 28 7. Budafok 19 7 7 5 21-19 28 8. Kiskunhalas 20 6 7 7 27-28 2$ 9. Dabas 20 7 3 10 22-26 24 10 Szigetszentmiklós 19 6 4 9 17 22 22 11. Baja 20 5 2 13 24-38 17 12. Pénzügyőr 19 3 3 13 20-40 12 _________________NB I. 35. FORDULÓ______________________ V asas-búcsú az élvonaltól Alsóházi rájátszás. Debrecen-Vasas 6-3 (2-1). Debrecen, 2500 néző. V.: Szabó Zs. Debrecen: Bíró - Bernáth, Kuttor, Aleksic, Szekeres, Böőr, Va- dicska (Plókai 46.), Majoros (Kiss Z. 40.), Sketiani, Nenadic, Tiber (Turján 77). Vasas: Nóta - Schindler, Juhár (Herczeg 62.), Tóth A., Makra, Sí­rnék, Árki, Bükszegi, Tóth N., Gyánó, Hámori (Zrlic 77). Gl.: Nenadic a 9. és a 44., Kiss Z. az 56., Böőr az 58. és a 88., Szekeres a 92., ill. Bükszegi a 30., a 86. és a 90. p. Sopron-Kispest Honvéd 3-3 (1-1). Sopron, 3000 n. V.: Kassai. Sopron: Farkas - Vincze, Szabados, Prazenica, Orabinec (Horváth R. 86.), Csiszár, Somogyi, Tóth I., Javrujan (Nagy T. 65.), Bausz (Fehér 72.), Sira. Kispest Honvéd: Tóth J. - Dulca (Lipták 60.), Téger, Lőrinc, Balint, Babos (Herceg­falvi 53.), Dubecz, Batrinu (Faragó 53.), Németh N., Torghelle, Sasu. Gl.: Javrujan a 17, Bausz a 47, Sira az 55., ill. Torghelle a 43., Faragó a 74., Sasu a 92. percben. Haladás-Győr 0-0. Szombathely, 5000 n. V.: Makai. A győriek bejelen­tették, hogy megóvják a mérkőzést, mert a Haladásban néhány percig hat idegenlégiós volt a pályán, ezt pedig a versenykiírás nem teszi lehetővé. Felsőházi rájátszás. Videoton- FTC 1-2 (1-1). Székesfehérvár, 9000 n., V.: Juhos. Videoton: Végh - Tímár (Gajic 63., Földes 77), Pomper, Vilotic (Komódi 73.), Vasas, Szalai, Dvéri, Némedi, Tóth, Sorato, Hamar. FTC: Szűcs - Balog (Szili 30.), Dragóner, Gyepes, Szkukalek, Kriston, Kapic, Lipcsei, Penksa (Keller 72.), Pinte (Vukmir 67), Gera. Gl.: Tímár a 21., ill. Lipcsei a 44. (11-esből), Penksa az 54. p. Kiállítva: Dragóner a 69. p. Újpest-Dunaferr 1-2 (1-1). Megye­ri út, 3000 n. V.: Solymosi. Gl.: Pol- jakovic az 5., ill. Rósa H. a 42., Tököli az 53. p. MTK-Zalaegerszeg 2-4 (1-1). Hi­degkúti-stadion, 1000 n. V.: Megye­bíró. MTK: Vlaszák - Horváth L. (Mónos 66.), Lazic (Juhász 66.), Komlósi, Smiljanic, Fűzi Á., Madar (Czvitkovics 46.), Buzsáky, Illés, Zavadszky, Ferenczi. ZTE: Túri - Kocsárdi, Urbán, Csóka, Král, Nagy L. (Bonchis 90.), Molnár, Ljubojevic, Egressy (Róth 71.), Waltner (Sabo 92.), Kenesei. Gl.: Zavadszky a 28., Juhász a 91., ill. Ljubojevic a 44., Horváth L. (öngól) az 59., Egressy a 61., Róth a 87. p. Kiállítva: Buzsáky a 64. percben. NB l„ FELSOHÁZ 1. ZTE 35 20 7 8 71-43 67 2. FTC 35 20 5 10 61-35 65 3. MTK 35 20 4 11 58-39 64 35 16 8 11 65-41 56 5. Videoton 35 13 10 12 48-50 49 6. Újpest 35 12 8 15 60-61 44 NB 1., ALSÓHÁZ 1. Sopron 35 10 12 13 52-56 42 2 Debrecen 35 8 16 11 42-50 40 3. Győr 35 9 13 13 47-59 40 4. Kispest 35 10 10 15 45-68 40 5. Haladás 35 8 13 14 43-64 37 6. Vasas 35 6 10 19 47-73 28 A Kada Elek Közgazdasági %'É Szakközépiskola a következő szakképesítést 1910 nyújtó tanfolyamokat indítja: VALUTAPÉNZTÁROS Képzési idő: 40 óra A tanfolyam kezdete: 2002. május 15. (szerda), 14 óra A tanfolyam vége: 2001/2002. tanév vége A szakvizsga letétele javasolható mindazoknak, akik hivatásuk gyakorlása keretében valutával, pénzváltással foglalkoznak elsősorban banki, külkereskedelmi, idegenforgalmi területen. A tanfolyam a Magyar Nemzeti Bank által kiállított hatósági bizonyítvánnyal zárul. TÁRSADALOMBIZTOSÍTÁSI ÜGYINTÉZŐ Képzési idő: 150 óra A szakképesítés azonosítószáma: 52 3435 05 A tanfolyam kezdete: 2002. május 16. (csütörtök), 14 óra A tanfolyam vége: 2002/2003. tanév I. félév A társadalombiztosítási ügyintéző önállóan, vagy a tb-kifizetőhely vezetőjének irányításával elvégzi mindazon feladatokat, melyek az egészségbiztosításra, nyugdíjbiztosításra és szociális ellátásra vonatkoznak a mindenkori jogszabályoknak megfelelően. Tudnia kell a bármilyen jogviszonyban dolgozók, illetve foglalkoztatottak tb-re vonatkozó jogait és kötelezettségeit. 8 A bizonyítvány az állam által elismert középfokú szakmai képesítést tanúsít. § Érdeklődni és jelentkezni az iskola titkárságán Kelemen Mónikánál a 76/320-106/116 mellék telefonszámon, vagy a Kecskemét, Katona József tér 4. szám alatt lehet. TOTÓEREDMÉNYEK A totó 19. heti szelvényén szereplő mérkőzések eredményei: 1. Arsenal-Everton 4-3 1 2. Blackbum-Fulham 3-0 1 3. Chelsea-Aston Villa 1-3 2 4. Leeds-Middlesbrough 1-0 1 5. Leicester-Tottenham 2-1 1 6. Liverpool-Ipswich 5-0 1 7. Manchester United-Chariton 0-0 x 8. Southampton-Newcastle 3-1 1 9. Sunderland-Derby County 1-1 X 10. West Ham-Bolton 2-1 1 11. Cosenza-Napoli 1-1 X 12, Como-Empoli 2-0 1 13. Salemitana-Reggina 1-2 2 PLUSZMÉRKŐZÉS: 14. Schalke-Leverkusen 4-2 1 BAJNOK A VALENCIA! A spanyol bajnokság záró fordulójában a Valencia a Betis elleni, 2-0-ás győ­zelmével ünnepelte (képünkön) bajnoki címét. Második a Doportivo La Coruna lett, e két csapat indul­hat a BL-ben. A 4. Barcelona ugyanebben a sorozatban selejtezőt játszik. Ha a 3. Real Madrid kikap a szerdai BL-döntőben a Bayer Leverkusentől, akkor ugyancsak selejtezőre kényszerül. ___________epa-totó _____________NB l/B. Keleti csoport_________________ A KFC hozta a kötelezőt KECSKEMÉTI FC-MONOR 2-0 (1-0) Alsóházi rájátszás: Kecskemét, 250 néző. Vezette: Ákos (Horváth S., Hor­váth I.). KFC: Nagy Zs. - Kollár, Kasza, Vass, Kovrig, Barna Cs., Kislőrincz, Czéh (Szabó A. 85.), Sallai, Zsolnai (Pintér 65.), Kalina (Maczó 93.). Edző: Kiprich József. Monor: Kisnémeth - Csőke, Zila, Tejnóra, László, Matheisz (Szabó Z. 74.), Kajli, Varró (Petyán 69.), Ke- repeszki, Lengyel, Siklósi. Edző: Gu- bucz László. Sárga lap: Kalina a 8., Tejnóra 34., Kollár a 38., Sallai és Kerepeszki a 83. percben. 11. perc: Varrót indították a félpá­lyáról, ő kiugrott a védők között, ám hosszan szöktette magát és a kifutó Nagy Zs. a 16-os vonalánál szerelte. 14. perc: Kalina indult meg a jobb oldalon, majd laposan középre lőtt, az érkező Sallai szorongatott helyzet­ben helyezni már nem tudott és 4 mé­terről a kapusba lőtte a labdát. 26. perc: Kalina harcolt ki bünte­tőt, amit Zsolnai értékesített. A csatár jobbal mértani pontossággal vágta a labdát a jobb alsó sarokba, 1-0. 29. perc: Kollár lopakodott fel a jobb szélen, majd amikor a 16-ossal egy magasságba ért, jobbal kapura tü­zelt. A labda a bal oldalhálót találta el. 43. perc: Sallai húzott el a bal szé­len, laposan középre adott az érkező Kalina elé, aki 11 méterről csúnyán mellé durrantott. 46. perc: Kislőrincz indította a jobb oldalon kiugró Kalinát, de a vendégek kifutó kapusa lábbal tisz­tázott a csatár elől. 65. perc: Kerepeszki a jobbösz- szekötő helyén kapta a labdát, kapu­ra fordult, majd lőtt, de Nagy Zs. ré­sen volt. 81. perc: Pintér ívelt be a bal oldal­ról, Kalina 10 m-ről fejelt, a labda 4 méterre ment el a jobb kapufa mellett. 84. perc: Kalina szerzett a bal ol­dalon a labdát Csőkétől, majd kapura tört és a lendületből érkező Kislőrincz elé passzolt, aki a laposan érkező lab­dát 3 m-ről a kapu közepébe lőtte, 2-0. 86. perc: Egy , bal oldali beívelést követően Lengyel emelkedett magasra az ötösön és a kapuba bólintott, 2-1. Hazai rohamokkal indult a talál­kozó. A KFC főleg a szélekről beívelt labdákkal próbálkozott, de a vendég­védők figyeltek és sorra tisztáztak. Az első komoly helyzetet a monoriak dolgozták ki: ha Varró jobban kon­centrál, vezetéshez juthattak volna. Továbbra is főleg a mezőnyben folyt a csata, majd Kalina harcosságának köszönhetően sikerült büntetőhöz jutni a kecskemétieknek, amivel előnyt szereztek. A gólt követően to­vábbra is a hazaiak támadtak többet, de ez csak meddő fölény volt. A II. felvonást támadóbban kezdték a ven­dégek, de hiába, mert komolyabb veszélyt nem jelentettek Nagy kapu­jára. Igaz, a hazai támadók sem Kis- némethére. A mezőnyben folyt a küzdelem, és ahogy közeledett a já­ték vége, úgy szabadultak el az indu­latok. Főleg a monoriaknak voltak csúnya szabálytalanságaik. A hajrá­ban Kalina küzdeni tudása révén nö­velte előnyét a KFC. A vendégek min­dent egy lapra feltéve támadtak, de erejükből csak a szépítésre tellett. A Kecskemét nem mentette át elmúlt heti jó formáját erre a találkozóra, így a szép játék elmaradt, de a három pontnak örülhetnek a kék-fehérek. Kitűnt: Nagy, Vass, Kislőrincz, Kalina, illetve Kisnémeth, Kajli, Zila, Lengyel. Kiprich József: - A mai mérkő­zésen nem a játék, hanem az ered­mény volt a fontos. Az előző meccs­hez képest gyengébben futballoz­tunk, de legalább hoztuk a kötelező győzelmet., Gubucz László: - Ma ismét ön­magunkat vertük meg, ezért kényte­lenek leszünk az osztályozóval bizto­sítani az NB I/B-s szereplést. További eredmények: Fót-Nyír- egyháza 2-2, Erzsébeti SMTK-Eger 3-3. Felsőházi rájátszás: BKV Előre- Békéscsaba 3-1, Csepel-Diósgyőr 3-2. A Szolnok-REAC mérkőzés a 32. percben 0-0-s állásnál záporeső mi­att félbeszakadt. NB l/B, FELSÖHÄZ 1. Békéscsaba 30 18 5 7 63-38 59 2. Diósgyőr 30 16 5 9 55-34 53 3. Csepel 30 15 5 10 62-50 50 29 12 9 8 52-36 45 5. REAC 29 11 8 10 49-36 41 6. BKV Előre 30 10 8 12 48-58 38 NB l/B, ALSÓHÁZ 1. Nyíregyháza 30 13 6 11 56-49 45 2 Eger 30 11 8 11 50-51 41 3. Főt 30 9 12 9 50-46 39 4. Kecskeméti FC 30 9 9 12 48-58 36 5. Monor 30 8 5 17 36-70 29 6.ESMTK 30 2 10 18 39-84 16 NB III. Alföld csoport Két megyebeli győzelem KALOCSA-JAMINA 2-0 (0-0) Kalocsa, 300 néző. Vezette: Tóth S. Kalocsa: Gojtán - Práger, Szaba­di, Bolvári, Hatvani (Pálinkás 84.), Sári, Balogh T., Bata (Mátyus 88.), Pákolicz D. (Kökény 65.), Farkas Z., Kovács J. Edző: Alföldi Álbert. Jamina SE: Kollár - Szabó T. (Walfisch 65.), Vandiik, Varga M., Friderikusz (Sajben 60.), Pusztai, Nagy M. (Pájer 46.), Kurilla, Pozsár, Kerepeczki, Horváth. Edző: Zsíros György. 12. perc: Friderikusz egy támadás végén a felső lécet találta telibe. 50. perc: Kovács J. szerzett labdát a vendégtérfél közepén. A 16-oson belül egy csellel tisztára játszotta magát és a kifutó kapus lába között a hálóba helyezett, 1-0. 69. perc: Kovács J. elfutott a bal oldalon, majd a középen üresen álló Farkashoz adott, aki 16 méterről lőtt, a vendégkapus bravúrral mentett. 80. perc: Egy hazai akció végén Kovács J. lőtt kapura, a kipattanó 1 abda Szabadi elé került, aki 16-os sar­káról a kint álló Kollár fölött a felső sarokba ívelt, 2-0. Az első félidő egyenlő erők küz­delmét hozta. A fülledt időben bá­gyadtan játszottak a csapatok. A ha­zaiak a szünet előtt vezettek néhány ígéretes akciót, de ezek kimaradtak. A második félidei felhősödés élén­kebbé tette a küzdőfeleket. A kalo­csaiak meggyőző fölényüket megér­demelt győzelemre váltották. Kitűnt: Szabadi, Kovács, Balogh, Sári, illetve Szabó T., Vandiik, Ku­rilla. Alföldi Albert: - Két szép egyé­ni villanás eldöntötte a mérkőzést. Nagyon örülök a győzelemnek és a fiatalok egyre biztosabb játékának. Zsíros György: - Az első félidőben kihagytuk a helyzeteket. Szünet után egyéni hibák miatt felhoztuk a Kalo­csát, amely megérdemelten nyert. GYOMAENDRŐD- KISKŐRÖS 0-2 (0-1) Gyomaendrőd, 150 néző. Vezette: Gombos. Gyomaendrőd: Hanyecz I. - Tí­már, Hídvégi, Dinya, Mester, Nagy, Farkasinszki, Feuerwerker, Bakos, Kovács (Papp), Katona (Uhrin). Já­tékosedző: Hanyecz János. Kiskőrös: Mlinkó - Aszódi, Mok- rickij, Fekete, Deli, Filus A. (Dó­zsa), Filus G., Kovács R, Füleki, Sindel, Szlovák R. Edző: Szlovák László. 35. perc: Nagy szerencsétlenül ért a labdához, és az érkező Filus A. nyolc méterről a hálóba helyzetett, 0-1. 87. perc: A kitámadó hazaiak elfe­ledkeztek a védekezésről. Filus G. a félpályáról vezette kapura a labdát, kicselezte a kifutó Hanyecz kapust és a hálóba gurított, 0-2. Szinte végig a hazaiak iránytották a játékot, ám a helyzeteiket elhibáz­ták. A rutinos vendégek két kontrá­ból megszerezték a három pontot. A kitűnő iramú, végig nyílt mérkőzé­sen a játékvezető tévedései mindkét csapat idegeit borzolták. Kitűnt: Mester, Dinya, illetve Mokrickij, Sindel, Filus G. További eredmények: Algyő- Örkény 1-0, Rákóczifalva-Szentes 4-1, Hódmezővásárhely-Békés 3-0. Szabadnapos: Kondoros, Izsák. NB III., ALFÖLD CSOPORT 1. Algyő 19 13 2 4 30-11 41 2. Szentes 21 12 4 5 41-20 40 3. Kiskörös 19 11 3 5 33-23 36 4. Rákóczifalva 19 11 3 5 31-24 36 5. Hmvásárhely 19 8 6 5 22-15 30 6. Kondoros 20 8 5 7 22-21 29 7. Izsák 19 7 6 6 34-32 27 8. Békés 21 7 4 10 22-39 25 9. Kalocsa 19 7 1 11 26-30 21 10. Örkény 19 5 4 10 18-24 19 11. Gyomaendrőd 19 4 2 13 18-34 14 12. Jamina 20 S 2 15 16-40 11 A Kalocsától 1 büntetőpont levonva.