Petőfi Népe, 1991. október (46. évfolyam, 230-255. szám)

1991-10-21 / 247. szám

10. oldal, 1991. október 21. SPORT LABDARÚGÓ NB II. KELETI CSOPORT Budafokon a miskeiek bontottak pezsgőt BUDAFOKI MTE-TÖRLEY— MISRE! TSZ SK 0—2 (0—1) Budafok, 500 néző, vezette: Hamar (Horváth O., Szabó L.). BMTE-Törley: Gáspár — Szabó, Parragh, Sirmán, Balogh Á., Váczi, Dobesch, Kozma (Fekete az 54. perc­ben), Takó, Martin, Stranyóczky. Edző: Sárközi Lőrinc. Miskei Tsz SK: Jeszenovics — Jagi- cza, Kiss, Paletta, Miskolczi, Gold­schmidt, Szcdlacsek (Szekeres a 67. percben), Csincsák, Terék (Csög a 90. percben), Földi. Palásti. Edző: Gabala Ferenc. Sárga lap: Kiss a 20., Palásti az 56., Földi a 60. percben. 30. perc: Miskei támadás során Terék remek átadását Csincsák lőtte a kapu bal oldalába, 0—1. 37. perc: Terék kilépett a tétovázó budafoki védők közül, de tíz méter­ről küldött lövését Gáspár nagy bra­vúrral hárította. 41. perc: Szedlacsek került gól­helyzetbe, de hibázott. 58. perc: Martin erős lövése á fel­ső kapufán csattant. 84. perc: Földi 20 méteres szabad­rúgás lövése a felső lécről vágódott a budafoki kapuba, 0—2. A játék első részében fölényben játszott a miskei csapat, s helyzetei alapján akár többgólos előnyt is sze­rezhetett volna. Szünet után, előnye birtokában, inkább védekezett a Miske, s ekkor a hazaiaknak is volt gólszerzési lehetőségük. A vendég- győzelem végül is megérdemelt. Kitűnt: Gáspár, Martin, Sirmán, illetve Jeszenovics, Csincsák, Paletta, Terék. Sárközi Lőrinc: Végigtámadtuk a második félidőt, de a helyzeteinket nem tudtuk értékesíteni. Gabala Ferenc: Végre megszületett az első győzelmünk, amire régóta vártunk! Kiss János Nem csak a vonal ázott el... BAGI SE—KECSKEMÉTI SC 3—1 (0-1) Sajnos a mérkőzésről nem kaptunk tu­dósítást, mivel az eső eláztatta a bagi tele­fonvonalak többségét. Szerencsére Pólyák József, a kecskemétiek szakosztályának ve­zetője idejében ért haza és sikerült vele tele­fonon beszélni. így foglalta össze a mérkő­zésről a véleményét: — Losonczy László edző az Erdei - Gál, Babis. Fekete, Kovács, Szabó, Torba- vecz, Farkas, Tóth F., Pauk, Tóth Cs. ösz­szeállítású csapatot küldte pályára. Jól kezdtünk és a huszonötödik percben Far­kas Tibor kiugrott a védők közül és meg­szerezte a vezetést Egészen a 65. percig nem volt gond, ekkor Kovács rossz ütem­ben ért a labdához és a bagiak egyenlítet­tek. Nem szokásom véleményt alkotni a játékvezetők ténykedéséről, de amit ezután Komáromi velünk művelt, az nem min­dennapi! Két büntetőt ítélt ellenünk, ame­lyeket egyik ízben sem előzött meg szabály­talanság. így aztán csak azt mondhatom. ezen a meccsen legalább döntetlent érde­meltünk volna... Labdarúgó NB II. Keleti csoport eredmé­nyei: Kazincbarcika—Szolnok 1—1, Nyír­egyháza Hatvan 2—2, Eger—DVSC 0—0, Szeged -Hajdúnánás 3—1, Békés­csaba- Salgglas 2—1, Kaba—Szarvas 1 —1. A KELETI CSOPORT ÁLLÁSA 1. Szeged 9 7 2 - 16- 3 16 2. Békés­csaba 9 6 1 2 24- 9 13 3. Nyíregy­háza “ 9 5 2 2 15- 8 12 4. Hatvan 9 4 4 1 12- 7 12 5. Kaba 9 4 3 2 16-10 11 6. Bag 9 4 2 3 14-13 10 7. DVSC 9 2 5 2 14- 8 9 8. H. Bocs­kai 9 3 3 3 9-12 9 9. Szarvas 9 3 3 3 10-15 9 10. Kecske­méti SC 9 2 4 3 10-12 8 11. Eger 9 2 4 3 10-16 8 12. Kazinc­barcika 9 3 1 5 11-14 7 13. Szolnok 9 2 2 5 6-17 6 14. Miske 9 1 3 5 8-12 5 15. BMTE­Törley 9 2 1 6 10-21 5 16. Salgglas 9 1 2 6 6-14 4 LABDARÚGÓ NB II. NYUGATI CSOPORT „Jó szerencsét” köszöntek az ajkai bányászok BAJAI FC—AJKAI BÁNYÁSZ 2—0 (2—0) Baja, 1000 néző. Vezette: Balajti (Aczél, Kovács N.) Baja: Farkas Szűcs, B. Szabó, Koch. Morvái, Jóth, Kovács B., Eva- nics, Horváth Á., Bognár (Rumán a 62. percben), Vén. Edző: Kincses Vik­tor. Ajka: Dávid Sülé, Bakos, Kovács, Frejer, Horváth, Lakics (Polonkai a 63. percben), Varga, Szpeezak (Kovács Z. az 55. percben), Orbán. Gazsó. Edző: Fördös József. Sárga lap: Morvái a 10., Polonkai a 64., Kovács B. a 76., Kovács a 86. percben. 10. perc: Morvái feleslegesen sza­bálytalankodott a kaputól 17 méterre. Varga szabadrúgását Farkas nagysze­rűen védte. 20. perc: Koch szépen ment a jobb oldalon, beadása üresen találta Bog­nárt. A bajai csatár egyből lőtt, ám a labda lecsurgott a védőkről, az érkező Horváth Á. elé, aki 5 méterről a kapu­ba passzolt. 1—0. 24. perc: Vén Horváth Árpáddal kényszerítőzött, aki lefordult a védőjé­ről, 14 méterről „tüzelt”, lövését Dávid ujjheggyel tolta szögletre. 27. perc: Farkas kapus röviden rúgta ki a labdát, az elakadt egy tócsában és nem jutott Morváiig. Két ajkai csapott le rá, ám előlük Farkas az utolsó pilla­natban az oldalvonalon túlra mentett. 39. perc: Tóth cselezte,magát végig a pályán, majd Horváth Á. elé gurított. A csatár egyből Evanicsot ugratta ki, aki rávezette a labdát a kapura, egy csellel elfektette Dávidot, és 10 méter­ről a kapuba gurított. 2—0. 50. perc: Evanics bal oldali beívelését Bognár átlépte, az érkező B. Szabó 7 méterről lőtt, Dávid lábbal mentett. 88. perc: Horváth Á. kilépett az ajkai védők közül, rávezette a kapusra a lab­dát, azonban lövés helyett a lába közt akart elgurítani, így kimaradt a hely­zet. Hiába dolgoztak megfeszített tem­póban a bajai tűzoltók szivattyúi a mérkőzés előtt, mégis hatalmas víztó­csák fogadták a játékosokat. A bajaiak céltudatos csatárjátékkal már az első félidőben a maguk javára billentették a mérleg nyelvét. Az ajkaiak hiába igye­keztek, szórványos támadásaikat jól szűrte meg a Morvái vezérelte bajai hátvédsor. Szünet után sokat javult a vendégek játéka, ám a védelmük ki­nyílt és csak Dávid kapuson múlott, hogy a sok bajai helyzetből nem lett gólparádé. Kincses Viktor: Örülök, hogy ilyen talajon is magabiztosan nyertünk. Fördös József: Az irreális talajhoz jobban alkalmazkodó és szerencsésebb bajai csapat megérdemelten győzött. Kitűnt: Farkas, Szűcs, Koch, Mor­vái, Evanics, Horváth A., illetve Dá­vid. Papp Zoltán A labdarúgó NB II. Nyugati csoport eredményei: Oroszlány—Sabaria 0—0, ESMTK—Sopron 1—2, Paks—Mo­hács 0—0, Ganz-Danubius—Nagyka­nizsa 0—2, Dunaferr—BKV Előre 0— 4, III. kér. TTVE—Szekszárd 1— 3, Dorog—Csepel 1—0 (!) A NYUGATI CSOPORT ÁLLÁSA: 1. Csepel 9 6 2 1 15- 5 14 2. Dorog 9 5 4 ­9- 2 14 3. BKV Előre 9 5 3 1 16- 4 13 4. Paks 9 5 13 17- 9 11 4. Új Barázda TSZ SE 9 4 3 2 10- 5 11 6. III. kér. TTVE 95 13 9- 9 11 7. Dunaferr 9 5 13 13-15 11 8. Nagykanizsa 9 4 14 16- 9 9 9. Sopron 9 3 3 3 9- 9 9 10. Baja 9 3 2 4 6- 9 8 11. ESMTK 94-5 17-21 8 12. Sabaria-Tipo 9 2 4 3 5- 9 8 13. Szekszárd 9 3 15 8-13 7 14. Ajka 92-7 6-15 4 15. Oroszlány 9-45 5-14 4 16. Ganz-Danubius 9-2 7 6-19 2 LABDARÚGÓ NB III. Négy gól esett a szegedi „dézsába” KECSKEMÉTI TE—SZEGEDI DÓZSA 4—0 (1—0) Kecskemét, városi pálya, 400 néző: Vezette: Hratovszki. KTE: Molnár Kurucz, Endre, Bálint, Pataki, Forgó, Újfalusi (Kátai), Baluta (Boronkai), Horváth L., Fütyü, Berki. Edző: Ádám István. 10. perc: Baluta szögletét a szegedi kapus éppen Berki elé öklözte. A hazaiak csatára rászúrta, a labda a felső lécről a hálóba pattant, 1—0. 59. perc: Horváth Berki elé pöckölte a labdát, aki három játékost is kicselezett, majd a kapu bal oldalába gurított, 2—0. 68. perc: Amíg a hazai védők lest reklamáltak, az egyik szegedi támadó kiugrott. Endre utána „kotort”, mire a játék­vezető a 11-es pontra mutatott. Dézsi büntetőjét Molnár óriási bravúrral kivédte. 69. perc: Hegyeshalmit, akinek már volt sárga lapja, a bíró reklamálásért kiállította. 71. perc: Egy vendégkapu előtti kavarodás után Horváth L. közvetlen közelről a hálóba lőtt, 3—0. 77. perc: Horváth L. egy tanári csel után a középen álló Berki elé passzolt, aki 12 méterről, kapásból a léc alá bombá­zott, 4—0. A végig küzdelmes, nagy iramú mérkőzésen a minden csapatrészében jobb KTE megérdemelten győzött. Kitűnt: Molnár, Endre. Újfalusi, Hárváth L., Berki illetve Sahin, Kubát. Ifjúsági eredmény: KTE Szegedi Dózsa 3—1. KISKŐRÖS—CEGLÉDI HONVÉD 1—1 (1—0) Kiskőrös, 500 néző. Vezette: Kubatovics. Kiskőrös: Hímer Márics, Szlovák, Kőhalmi L, dr. Ko­vács, Beregszászi, Bárány, Bischof, Szűcs, Pecznyik, Agócs (Ócsai). Edző: Hímer István. 31. perc: Márics két csellel tisztára játszotta magát és 18 méterről a bal alsó sarokba lőtt. 1—0. 88. perc: 30 méteres szabadrúgásból Farkas A. hatalmas gólt lőtt. 1—1. Nehéz, helyenként durva mérkőzésen vesztette el az egyik pontot a Kiskőrös. Kitűnt: Beregszászi, Márics, illetve Rézsó, Ofella, Farkas A. Ifjúsági eredmények: Kiskőrös—Cegléd 1—6. FÁJSZ—CSONGRÁD 1—0 (0—0). Fájsz, 150 néző. Vezette: Búzás. Fájsz: Nagy E. Budimácz, Kernya, Jagicza, Sánta (Csi- zovszki). Nagy G., Veres, Nagy A., Tamási, Aranyos, Han­gya (Csaplovics). Szaktanácsadó: Rónai Sándor. 80. perc: Bal oldali szöglet után a labda átszállt a túlsó oldalra, Aranyos visszaemelte és Nagy G. a bal alsó sarokba fejelt. 1-0. Eseménytelen első félidő után a második játékrészben a sok hazai helyzetből csak egyet használt ki a Fájsz. Kitűnt: Kernya, Nagy G., Aranyos, illetve Gábor, Hiri, Fórizs. Ifjúsági eredmény: Fájsz Csongrád 2 —6. További eredmények: M őtúr Orosháza 0 -0, Gyoma- endrőd Dabas 1 0, ? akó~ Szigetszentmiklós 3—2, Hódmezővásárhely—Gyula 3—0, Nagyszénás—Kiskundo- rozsma 0—0. AZ NB III. ALFÖLD-CSOPORT ÁLLÁSA 1. KTE 9 7 1 1 21— 7 15 2. Kiskőrös 9 6 1 2 20— 9 13 3. Makó 9 6 1 2 17—18 13 4. Dabas 9 5 2 1 22— 9 12 5. Orosháza 9 4 4 1 12— 7 12 6. Mezőtúr 9 4 2 3 5— 8 10 7. Hódmezővásárhely 9 4 1 4 15—10 9 8. Gyula 9 4 1 4 11—14 9 9. Nagyszénás 9 1 6 2 7— 9 8 10. Fájsz 9 4 — 5 10—13 8 11. Szegedi Dózsa 8 3 2 3 12—16 8 12. Kiskundorozsma 9 2 3 4 10—14 7 13. Ceglédi Honvéd 9 1 4 4 6—13 6 14. Gyomaendrőd 8 1 3 4 8—13 5 15. Szigetszcntm. 9 2 1 6 13—19 5 16. Csongrád 9 — 2 6 3—13 2 • Akik eldöntötték a KTE—Szegedi Dózsa mérkőzés két pontjának sorsát. Berki (elöl) három, Horváth L. egy gólt szerzett. (Farkas Tibor felvétele) Ez történt az NB I-ben Eredmények: Újpesti TE—Ferenc­város 1—1, Haladás—BVSC-MÁV- TRANSSPED 1—2, Győri Rába ETO —Siófok 1—2, Pécsi MSC—Tatabá­nya 3—0, Videoton-Waltham—Diós­győri VTK 3—0, Zalaegerszegi TE— Vasas 0—1, Kispest-Honvéd—Váci Iz­zó 2—4, MTK-VM -Veszprém 6—1. AZ NB I. ÁLLÁSA 1. Váci Izzó 9 5 4 ­22-10 14 2. Kispest-Honvéd FC 9 5 2 2 18-11 12 3. Ferencváros 9 3 6 ­11- 5 12 4. BVSC-MÁVTRA. 9 4 4 1 11- 8 12 5. MTK-VM 9 4 3 2 17 7 11 6. Siófok 9 5 1 3 14-10 11 7. Pécsi MSC 9 4 3 2 7- 5 11 8. Újpesti TE 9 2 6 1 13- 9 10 9. Vasas 9 4 2 3 12- 9 10 10. Haladás VSE 9 3 3 3 10- 9 9 11. Videoton-Waltham 9 1 6 2 10-11 8 12. Rába ETO 9 2 3 4 8-10 7 13. Veszprém 9 2 3 4 8-16 7 14. Diósgyőr 9 1 2 6 6-19 4 15. Tatabánya 9 ­4 5 5-18 4 16. Zalaegerszeg 9 ­2 7 5-20 2 * * * A góllövőlista élcsoportja: 9 gólos: Orosz (Vác) 7 gólos: Eszenyi (UTE) 5 gólos: Vincze I. (Kispest-Honvéd FC), Claude (Vasas) 4 gólos: Negrau (Kispest-Honvéd FC), Gre­gor (Siófok), Szalai (Vác) 3 gólos: Albert (FTC), Berbás (Haladás), Pisont (Kispest-Honvéd), Pölöskei (MTK- VM), Balog (MTK-VK), Hámori (MTK- VM), Fodor (Siófok), Duró (Siófok), Coco Aires (Vasas), Sallói (Videoton-Waltham), Takács (Videoton-Waltham). TOTÓ A Totó 42. játékhetén szereplő mér­kőzések eredményei: 1. Kispest-HFC—Vác .............2:4 2 2. Zalaegerszeg—Vasas .........0:1 2 3. Leverkusen—Hamburg ... .1:1 X 4. Rostock—Dresden...............3:0 1 5. VfB Stuttg.—B. Münch. . .3:2 1 6. Torino—Roma.....................1:1 X 7. Napoli—Juventus ...............0:1 2 8. Cagliari—Internazionale ..1:1 X 9. Lazio—Genoa .....................1:1 X 10. Foggia—Ascoli ...................1:0 1 1 1. Messina—Lecce .................1:1 X 1 2. Palermo—Pescara...............2:0 1 13. Venezia—Casertana..........1:1 X P luszmérkőzés: 14. Rába ETO—Siófok ..........1:2 2 M EGYEI I. OSZTÁLYÚ LABDARUGO-BAJNOKSÁG Működésben a kécskei gólgyár KAC—KKFHÁZI HONVÉD T-l (1—0) Kiskunhalas, 100 néző. Ve­zette: Nagy L. (Fang, Serdült). KAC: Vágó — Szarka, Mol­nár, Papp Cs., Kamara, Her­mann, Szabó (Nagy), Szarnák, Velez, Papp L. (Sz. Kovács), Csernák. Edző: Szabó Mihály. Kkfli. Honvéd: Csáki — Si­mon, Karsai, Szabó, Zsigó, Bo- sánszki (Kovács), Suplicz, Ta­kács, Papp (Daraki), Kertész, Piegel. Edző: Villányi Csaba. Gólszerzők: Csernák, Papp L. (2), illetve Kovács. Kitűnt: Szarka, Molnár, Ka­mara, Papp L., illetve Simon, Karsai. Ifjúsági eredmény: KAC— Kkfházi Honvéd 4—1. KEREKEGYHÁZA— JÁNOSHALMA 1—1 (0—1) Kerekegyháza, 250 néző. Ve­zette: Magó (Bernát, Tóth). Kerekegyháza: Orell — Ju­hász J., Gál, Valter, Réti, Nagy J., Matuz (Halász), Máté, Vi­rág, Óvári, Herczeg (Juhász Zs.). Edző: Bende József. Jánoshalma: Bozsies — Kan- csár, Miskolczi, Agócs (Ko­vács), Mizser, Szabó G., Széná- si, Bada, Ádám, Zámbó, Feny­vesi. Edző: Szabó Gábor. Gólszerzők: Máté, illetve Ba­da. Kitűnt: Réti, Óvári, Nagy J., illetve Bozsies, Kancsár, Bada, Miskolczi. Ifjúsági eredmény: Kerekegy­háza—Jánoshalma 4—1. SOLTVADKERT—GAMF 4—2 (1—1) Soltvadkert, 100 néző. Vezet­te: Ignácz (Mészáros, Köve­cses). Soltvadkert: Dobszai — Tóth (Sörös G.), Csesznegi, Kovács, Udvarhelyi, Windec- ker, Juhász, Marton, Marosi, Szabó A., Borboly (Török). Edző: Sörös Lajos. GAMF: Simon — Farkas F., Agócs (Kővári), Engel, Kola- rovszki (Szabó L.), Bogdány (Alasz), Farkas Cs., Seres, Ko­csis, Szabó T., Bátyi. Edző: Se­res József. Gólszerző: Marosi (2), Win- decker, Török, illetve Bátyi (2). Kitűnt: Bátyi, Kocsis (GAMF). MÉLYKÚT—AKASZTÓ 3—0(3—0) Mélykút, 150 néző. Vezette: Némed (Kara, Lédeczi). Mélykút: Szőke — Tápai, Kránicz, Vaits, Szabó, Forgó (Facskó), Ézsi, Vojnics, Csá­kány (Illés), Juhász, Papp. Edző: Ónodi Tamás. Akasztó: Kovács — Kórodi, Dusnoki, Filus, Juhász, Fekete, Nagy, Tóth J., Vadászi, Somo­gyi, Szabó P. Edző: Biácsi Sán­dor. Gólszerzők: Juhász, Vojnics, Csákány, Kitűnt: Vojnics, Szabó, Sző­ke, Juhász, Vaits, illetve Ko­vács, Dusnoki, Filus. Ifjúsági eredmény: Mélykút —Akasztó 2—3. TISZAKÉCSKE—BÁCS­ALMÁS 6—0 (2—0) Tiszakécske, 250 néző. Ve­zette: Ártim (Kecskés, Király). Tiszakécske: Peller — Somo­gyi, Gulyás, Domonics, Helik, Pálinkás, Gazdag A., Ézsiás G., Balia L. (Ézsiás B.), Balia M., Török (Józsa). Edző: Bánhidi József. Bácsalmás: Zsemberi — Bor- csik, Pencz, Horváth, Prikidá- novics, Tenner, Nuszpl, Állaga, Révész G., Révész Zs., Till. Edző: Horváth Ferenc. Gólszerzők: Török (2), Bállá M. (2), Ézsiás G., Gazdag A. Kitűnt: Somogyi, Ézsiás G., Helik, Domonics, Török, Bállá M., illetve Tenner. Ifjúsági eredmény: Tiszakécs­ke—Bácsalmás 2—1. KALOCSAI FC—BAJAI TSZ SK 3—3 (1—1) Kalocsa, 200 néző. Vezette: Kazinczi (Franciskovics, ifj. Nyerges). Kalocsa: Gojtán — Farkas, Csupor L., Bolvári, Facskó (Iván), Márton, Vörös. (Kol­lár), Csupor E., Vatai, Süveges, Aradi. Edző: Tamás Ferenc. Bajai Tsz SK: Somogyi — Szabó (Káli), Rácz, Bohos (Ot- tentál), Konyári, Éber, Sárközi, Budimácz (Györgyfalvi), Vö­rös, Agatity L. Agatity I. Edző: Szőcs Lázár. Gólszerzők: Csupor E., Ara­di, Süveges (11-esből), illetve Szabó, Bohos, Bolvári (öngól). Ifjúsági eredmény: Kalocsa —Bajai Tsz SK 4—1. LAJOSMIZSE—IZSÁK 1—1 (0-0) Lajosmizse, 250 néző. Vezet­te: Farkas J. (Fejes, Sendula). Lajosmizse: Csontos — Má­téfi A., Csima, Juhász, Szalai, Mátéfi L„ Árva, Meszlényi, Németh (Baranyi), Pázsint, Tóth J. Edző: Törő Sándor. Izsák: Szász — Benkó, Ja- kus, Erdősi, Oláh, Mihály (Bankos), Buglyó (Fekete), Illés (Sebestyén), Domonkos, Bar­na, Lázár. Edző: Szász Sándor. Gólszerzők: Csima (11 -es- ből), illetve Oláh. Kitűnt: Mátéfi A., Csima, Szalai, illetve Oláh, Jakus, Er­dősi. Ifjúsági eredmény: Lajosmi­zse—Izsák 0—1. HART A—HELVÉCIA 6—1 (3-0) Harta, 250 néző. Vezette: Miklós (Varga, Kiss I.). Harta: Szabó L. — Tóth, Herczeg, Radványi, Hegedűs, Sárai, Szabó F., Takács (Gravi- ca), Csehi (Doszpod), Sümegi (Juhász), Kovács. Edző: Fran­cia László. Helvécia: Kovács — Kul- man, Máté, Juhász, Bogdán, Thám, Golovics (Kulcsár), Oláh, Mata, Nagy, Csorba. Edző: Szőczey Lajos. Gólszerzők: Csehi (2), Sárai (2), Sümegi (2) (1-et 11-esből). ill. Mata (11-esből). , , . , , ,, Kitűnt: Csehi (a mezőny leg­jobbja), Sárai, Szabó Fi, Rád- ványi, illetve Mata. Ifjúsági eredmény: Harta— Helvécia 1—1. A MEGYEI I. OSZTÁLYÚ BAJ­NOKSÁG ÁLLÁSA 1. Tiszakécske 9 9-­40—5 18 2. Mélykút 9 53 1 19—13 13 3. Lajosmizse 9 53 1 13—7 13 4. Izsák 8 5 2 1 20—5 12 5. Soltvadkert 9 4 2 3 21—18 10 6. Helvécia 9 4 2 3 17—16 10 7. Kalocsa 9 3 3 3 18—16 9 8. Jánoshalma 9333 12—16 9 9. Kerekegyháza 9 2 3 4 15—12 7 10. Harta 9 2 3 4 14—13 7 11. Akasztó 9 2 3 4 16—21 7 12. Bajai Tsz SK 9 3 15 12—20 7 13. Kiskunhalas 9 3 14 15—25 7 14. Bácsalmás 9 2 3 4 10—26 7 15. Kkfh. Honvéd 9 2 16 10—18 5 16. GAMF 8—1 7 4—26 1 A MEGYEI I. OSZTÁLYÚ IFJÚSÁGI BAJNOKSÁG 1. Tiszakécske 86 11 24—12 13 2. Kalocsa 85 2 1 24—11 12 3. Helvécia 743­23—10 11 4. Lajosmizse 85 1 2 21—13 11 5. Kkfházi Honvéd 9 5 - 4 25—12 10 6. Harta 84 2 2 21—11 10 7. Kiskunhalas 85-3 18—10 10 8. Izsák 8 4 1 3 20—8 9 9. Bácsalmás 9 4 1 4 25—20 9 10. Kerekegyháza 8 4 13 17—14 9 11. Akasztó 93 15 17—22 7 12. Bajai Tsz SK 9 3 15 11—19 7 13. Soltvadkert 8 116 3—27 3 14. Mélykút 9-27 5—38 2 15. Jánoshalma 8-17 7—34 1 A FORDULÓ VÁLOGATOTTJA Csontos (Lajosmizse) — Szarka (KAC), Csima (Lajos­mizse), Vojnics (Mélykút), Réti (Kerekegyháza), Sárai (Harta), Aradi (Kalocsa), Ézsiás G. (Ti­szakécske), Csehi (Harta), Ma­ta (Helvécia), Bátyi (GAMF). A GÓLLÖVŐLISTA ÉLCSOPORTJA 13 gólos: Balia M., Török (mindkettő Tiszakécske), 8 gólos: Mata (Helvécia), 7 gólos: Juhász (Soltvad­kert), 6 gólos: Barna (Izsák), Józsa (Tkécske), Marosi (STE), 5 gólos: Oláh (Helvécia), Csesznegi (STE), Máté (Kerek­egyháza), Csupor E. (Kalocsa). 4 gólis: Vadász (Akasztó), Révész G. (Bácsalmás), Szénási (Jánoshalma), Pázsin, Csima (mindkettő Lajosmizse), Juhász (Mélykút). K l mm