Petőfi Népe, 1991. szeptember (46. évfolyam, 205-229. szám)

1991-09-02 / 205. szám

Egyiknek sem volt szarva ... SZARVAS—KECSKEMÉTI SC 1-1 (0—1) Szarvas, 900 néző. Vezette: Sze­keres (Aczél, Nyilas). Szarvas: Hanyecz — Brakszató- risz (Csák az 58. percben), Hirm- ler, Holp, Cziglédszky, Pisont, Bress, Boda (Bakai a 79. percben), Rácz, Búzás, Szarvas. Edző: loan Petrascu. KSC: Erdei — Gál, Safranyik, Fekete, Kovács T., Szabó, Farkas, Joszt (Márton T. a 67. percben), Tóth F. (Valter a 88. percben), Pa­uk, Tóth Cs. Edző: Losonczy László. Sárga lap: Gál a 40., Rácz az 50., Kovács T. a 73. percben. 28. perc: Pisont távolról célozta meg a kecskeméti kaput, de a lövé­se centiméterekkel mellé ment. 29. perc: Hanyecz kapus a felug­ró Szabó fejéről szedte le a labdát. 32. perc: Himer szabálytalanko­dott a kaputól 18 méterre. Fekete szabadrúgása a jobb felső sarok­ban a lécről vágódott a hálóba, 0—1. 39. perc: Rácz biztos gólhelyzet­ben a kapust találta el. 60. perc: Csák beadása után Bú­zás fejelt kapura, és Erdei nem tud­ta védeni a labdát, 1—1. 86. perc: Szarvas 7 méterről az üres kapu mellé lőtt. Az első félidőben a Szarvas gyengén játszott, és helyzete sem volt, de a KSC nem produkált túl­ságosan sokat. A fordulás után A helyzetek alapján „állt” a döntetlen HATVAN-DEKO—MISKE 2-1 (1-0) Hatvan, 1200 néző. Vezette: Kiss B. (Herbály, Hornyák). Hatvan: Nagy — Mozner, Károly, Nyikos, Krasnyánszki, Szabados, Ke­lemen (Hegedűs a 75. percben), Geb­hardt, Martinenkó, Gömöri (Orovecz a 63. percben), Baranyi. Edző: Tóth Dénes. Miske: Jeszenovics — Jagicza, Kiss, Szalageán, Miskolczi, Goldschmidt, Csincsák, Szekeres, Szedlacsek, Csög, Palásti. Edző: Gabala Ferenc. Sárga lap: Baranyi a 34., Palásti a 48. percben. Már az első percektől fergeteges tá­madásokkal rohamozott a Hatvan- Deko, de a miskei védelem megszűrte a hazai támadásokat. 17. perc: Goldschmidt rövid felsza­badítását Mozner elcsípte, középre ívelt, és a jókor érkező Martinenkó 10 méterről, éles szögből a bal alsó sarok­ba továbbította a labdát, 1—0. 35. perc: Egyenlítési lehetőséget sza­lasztott el a miskei csapat. Szalageán jobb oldali beadását Goldschmidt 5 méterről a bal felső sarok irányába fe­jelte, de a hatvani kapus bravúrral vé­dett. 60. perc: Gyors hazai támadás végén Martinék kapta a labdát, aki 10 méter­ről talált a miskei kapuba, 2—0. 62. perc: Csög 30 méterről hatalmas gólt lőtt a jobb felső sarokba, 2—1. 80. perc: Szedlacsek beadását Csin­csák 5 méterről a kapu fölé fejelte. 82. perc: Csincsák jobb oldali beíve­lését Szedlacsek lőtte kapu fölé. A második félidő hajrájában több helyzete is volt a miskei csapatnak, de nem sikerült kihasználnia. Kitűnt: Martinenkó, Krasnyánszki, illetve Jagicza, Miskolczi. Kiss János A KELETI CSOPORT TOVÁBBI EREDMÉNYEI: Kazincbarcikai Vegyész—Salgglas Salgó­tarján 2:0 (0:0); Nyíregyházi VSC—Bagi SE 3:0 (1:0); Kábái Egyetértés—Békéscsabai sorra dolgozta ki helyzeteit a hazai együttes, de a jól záró kecskeméti védelmet csak egyszer tudták át­törni. Kitűnt: Hirmler, Holp, Búzás, illetve Erdei, Safranyik, Fekete, Farkas. loan Petrascu: A második fél­időben jól játszottunk, és helyzete­inkből akár három, négy gólt is lőhettünk volna. Losonczy László: Küzdelmes mérkőzés volt, véleményem szerint reális eredmény született. Jávor Péter a Miskének Előre FC 3:2 (2:1); Egri SE—BMTE-Törley 2:2 (1:1); Szolnoki MÁV MTE—Szeged SC 0:2 (0:2); DVSC—Hajdúnánás 4:1 (2:0). AZ NB II. KELETI CSOPORT ÁLLÁSA 1. Szeged 2 2-----­7— 1 4 2. Nyíregyháza 2 2-----­■ 5-1 4 3. Debreceni VSC 2 1 1 ­- 5—2 3 4. Szarvas 2 1 1 ­- 3—2 3 5. Hatvan-Deko 2 1 1 ­• 2—1 3 6. Békéscsaba 2 1 — 1 . 7—4 2 7. Kaba 2 1 — 1 4—4 2 8. Kecskeméti SC 2 — 2 ­1—1 2 9. Kazincbarcika 2 1 — 1 1 3—5 2 10. Bagi SE 2 1 — 1 2-4 2 11. Hajdúnánás 2 1 — 1 2—4 2 12. BMTE-Törley 2 — 1 1 1 3—4 1 13. Miske 2 — 1 1 1 2-3 1 14. Eger 2 — 1 1 1 3—7 1 15. Salgglas 2 ! l^t 0 16. Szolnoki MÁV 2 » 0—3 0 NB II. NYUGATI CSOPORT Pirult a BFC a paksi tűzben PAKSI ATOM—BAJAI FC 3—0 (0—0) Paks, 500 néző. Vezette: Komáromi (Marosvári, Szabó L.). Paks: Hujber — Nagy Z., Erdélyi, (Mikolics a 63. percben), Gracza, Sza­bó B. — Szabó L., Juhász, (Vörös az 53. percben) Kádár, Genti — Márkus, Kákonyi. Edző: Pusztai László. Bajai FC: Szabó L. — László, B. Szabó, Tóth R. (Gombás a 12. perc­ben), Morvái — Kovács I., Kovács B., Evanics Horváth Á., Bognár (Beré- nyi a 60. percben), Vén. Edző: Kincses Viktor. Sárga lap: Morvái a 2. percben. László a 48., Kovács I. a 49., Juhász az 55., Szabó B. az 59., Horváth Á. a 76. percben. Piros lap: Morvái az 50. percben. 2. perc: Morvái „elütötte” a kiugró Kádárt, szerencsére megúszta sárga lappal. A szabadrúgást Kákonyi 20 méterről nagy erővel lőtte kapura, de Szabó L. bravúrral szögletre öklö­zött. 10. perc: Kádár letalpalta Tóth R.-t, aki nem is tudta folytatni a játékot. 15. perc: Gyors bajai ellentámadás végén Kovács B. futtából leadott lövé­sét a kapus szögletre mentette. 24. perc: Evanics bal oldali szögleté­ből Kovács I. 5 méterről kapura perdí- tette a labdát, de Szabó L. a gólvonal­ról mentett. 33. perc: Horváth Á. szerzett labdát a félpályánál, kapura húzott, ám futtá­ból leadott lövését Hüjbér kapus ismét szögletre mentette. 49. perc: Kákonyi beadását Márkus maga elé tette, majd a 16-oson belül elesett. A játékvezető — meglepetésre — 11-est ítélt, a büntetőt Genti a jobb alsó sarokba lőtte, 1—0. 50. perc: Morvái reklamált, és ezért kiállították. Ezt követően Kincses Vik­tor edző mondott valamit a partjelző­nek, mire őt is a nézőtérre küldték. 59. perc: Nagy Z. futott fel a bal oldalon, beadását Márkus előre vetőd­ve fejelte a hálóba, 2—0. 76. perc: Szabó B. az alapvonalig vitte a labdát, beadása átszállt a védők fölött, Kádár 14 méterről fordulásból lőtt a kapuba, 3—0. Az első félidőben kiegyenlített játék folyt, a fordulás után a hazaiak több helyzetet alakítottak ki, mert a játékve­zető furcsa ítéletei a padlóra küldték a bajai csapatot. Kitűnt: Szabó B.: Kádár, Kákonyi, illetve Evanics. Pusztai László: Mindvégig fölényben voltunk, a helyzeteinket is kihasznál­tuk, véleményem szerint megérdemel­tük a győzelmet. Kincses Viktor: Csak olyat mondhat­nék, ami nem bírja el a nyomdafesté­ket, így inkább nem nyilatkozom. Farkas Tibor A Nyugati csoport további eredmé­nyei: Oroszlányi Bányász—Soproni LC 1:1 (0:1), Dorogi Bányász— ESMTK 4:2 (2:2), Ganz Danubius - III. kér. TTVE 1:2 (1:1), Nagykanizsai Olajbányász—BKV Előre 0:0, Sabaria —Dunaferr 1:1 (0:0) — szombaton, Új Barázda Tsz—Szekszárdi Dózsa 1:2 (0:1), Csepel—Ajkai Bányász 2:0 (0:0). AZ NB II. NYUGATI CSOPORT ÁLLÁSA 1. Csepel 2 2­­3-0 4 pont 2. 11. kér. 2 2­­3-1 4 pont 3. Nagykanizsa 2 1 1­3-0 3 pont 4. Dorog 2 1 1­4-2 3 pont 5. BKV Előre 2 1 1 “ 3-1 3 pont 6. Dunaferr 2 1 1 ~ 3-2 3 pont 7. Paks 2 1­1 3-1 2 pont 8. ESMTK 2 1­1 6-5 2 pont 9. Új Barázda 2 1­1 2-2 2 pont 10. Szekszárd 2 1­1 2-4 2 pont 11. Sopron 2- 1 1 1-2 1 pont 12. Sabaria — Tipo 2- 1 1 2-4 1 pont 13. Oroszlány 2- 1 1 2-5 1 pont 14. Baja 2- 1 1 0-3 1 pont 15. Ganz Danubius 2-­2 2-4 0 pont 16. Ajka 2-­2 0-3 0 pont NB III. A Kőrös Dorozsmáról lopta el a pontokat • Kurucz (balról, fehér szerelésben) harcol az ellenfél egyik védőjével. (Galambos Sándor felvétele) KECSKEMÉTI TE—MEZŐTÚR 2—1(2—0) Kecskemét, Városi pálya, 600 né­ző. Vezette: Bakos. KTE: Molnár — Kurucz (Bar- tha), Endre, Bálint, Pataki, Újfalusi, Forgó, Boronkay (Pongó), Hor­váth, Fütyü (Kátai), Baluta. Edző: Ádám István. 15. perc: Újfalusi 27 méterről el­végzett óriási erejű szabadrúgása előbb a kapufára, onnan a hálóba vágódott, 1—0. 20. perc: Bálint középre ívelt sza­badrúgását Boronkay közelről, fel­ugorva bólintotta a léc alá, 2—0. 89. perc: Molnár kapujától 20 mé­terre szabadrúgáshoz jutottak a ven­dégek. A leállított labdát Juhász Er­dei elé gurította, aki a hálóba vágta, 2 —1. A találkozó első 30 percében a ha­zaiak látványosan „tették” a labdát, a mezőtúriak apró szabálytalansá­gokkal igyekeztek széttördelni a já­tékot. Szünet előtt feljöttek a vendé­gek, előbb Erdeinek, majd Baracsi- nak volt egy veszélyes helyzete. For­dulás után „leült” a játék, a KTE többet támadott, ám igazi gólhelyze­tet nem tudott kialakítani. A Mező­túr néhány gyors ellentámadással kí­sérletezett, de csak szépíteni tudott. A hazai csapat az első félidőben nyújtott játéka alapján rászolgált a két pontra. Kitűnt: Endre, Újfalusi, Horváth, illetve Erdei, J uhász. KISKÚNDOROZSMA—KISKŐ­RÖS 1—2(1—0) Kiskundorozsma, 600 néző. Ve­zette: Bogyó. Kiskőrös: Himer — Márics, Szlo-' vák, Beregszászi, Nagy L., dr. Ko­vács, Pecznyik, Bischof (Agócs), Bá­rány (Kőhalmi I.), Ócsai (Lengyel), Szűcs. Edző: Himer István. 37. perc: Katona remek egyéni szóló után 5 méterről az üres kapuba gurított, 1—0. 56. perc: Egy kiskőrösi szögletet követően a rosszul kijövő dorozsmai kapus a labda mellé ütött, amely dr. Kovácsról a kapu elé pattant. Ott egy hazai védő kézzel ért a labdához, ezért a játékvezető 11-est ítélt. A büntetőt Szűcs értékesítette, 1—1. 83. perc: Egy jobb oldalról beívelt labda az egyik hazai védőn megpat­tant és Agócs közelről a bal felső sa­rokba fejelte, 1—2. A kiskőrösi csapat végig jobb tel­jesítményt nyújtott, de a vártnál ne­hezebben nyert. Kitűnt: a hazai csapatból senki, il­letve Márics, Nagy L., dr. Kovács. FÁJSZ—GYOMAENDRŐD 2-1 (1-1) Fájsz, 400 néző. Vezette: Kormá­nyos. Fájsz: Nagy E.—Budimácz, Ker- nya, Nagy A., Csaplovics, Nagy G., Veres, Jagicza, Tamási, Aranyos, Hangya (Sánta Z.). Szaktanácsadó: Rónai Sándor. 35. perc: Kéki 30 méteres szabad­rúgása a sorfalról Fehér elé pattant, és a játékos a kifutó kapus mellett a hálóba gurított, 0—1. 44. perc: Tamási a jobb oldali szögletzászló mellől elvégzett szabadrúgását Nagy A. kapás­ból a jobb felső sarokba lőtte, 1 —1. 66. perc: Bal oldali beadás után Veres a 16-os sarkánál csinált egy cselt, majd ballal a rövid sarokba passzolt, 2—1. A közepes iramú és színvonalú mérkőzésen ennyivel jobb volt a hazai csapat. Kitűnt: Budimácz, Nagy A., Ve­res, illetve Gebri, Somogyi, Du- rucskó. Ifjúsági eredmény: Fájsz—Gyo- maendrőd 2—3. AZ NB III. ALFÖLD-CSOPORT ÁLLÁSA 1. Dabas 2 2------­5— 1 4 2. Kiskőrös 2 2------­5— 2 4 KTE 2 2 —7:­5—2 4 Gyula 2 2 — — 5—2 4 5. Makó 2 2------­3— 0 4 6. Orosháza 2 1 1 — 4—1 3 7. Szigetszentmiklós 2 1 — 1 3—2 2 8. Kiskundorozsma 2 1 — 1 3—3 2 9. Fájsz 2 1 — 1 2—3 2 10. Mezőtúr 2- 1 1 1—2 1 11. Nagyszénás 2 — 1 1 1—4 1 Szegedi Dózsa 2 — 1 1 1—4 1 13. Ceglédi Honvéd 2-------2 2— 5 Gyomaendrőd 2-------2 2— 5 15. Hódmezővásárhely 2-------2 1­4 — 16. Csongrád 2-------2 0—3 — T ovábbi eredmények: Szegedi Dózsa Dabas 1—4, Csongrád -Szigetszentmiklós 0 —2, Gyula—Ceglédi Honvéd 3—1, Hódme­zővásárhely—Makó 0—1, Nagyszénás— Orosháza 1—4. Felbillent a hazai pálya KISKUNFÉLEGYHÁZI HONVÉD—JÁNOSHALMA 0—2 (0—0) Kiskunfélegyháza. 300 néző. Ve­zette: Némedi (Lédeczi, Kara). Kiskunfélegyházi Honvéd: Bánó — Seres, Karsai, Sántha, Zsigó, Fa­zekas, Schal (Bordenszki), Takács, Papp, Kertész, Fekete. Edző: Villá­nyi Csaba. Jánoshalma: Odrobina — Mis­kolczi, Faddi, Kancsár, Mizsei, Szabó G. (Szauter), Szénási, Bada, Ádám (Krascsenics), Zámbó, Fenyvesi. Edző: Szabó Gábor. Gólszerzők: Szabó G., Krascse­nics. Kitűnt: Bánó, Karsai, illetve Ba­da (a mezőny legjobbja), Szabó G., Szénási, Faddi. A helyzeteit kihasználó vendég­csapat biztosan nyert a sokat hibá­zó Honvéd ellen. Ifjúsági eredmény: Kiskunfélegy­házi Honvéd—Jánoshalma 8—0. KISKUNHALASI AC— TISZAKÉCSKE 1—7 (1—4) Kiskunhalas, 300 néző. Vezette: Pákolicz (Magó, Csikós). Kiskunhalas: Huszka — Szarka, Molnár, Andricz, Papp Cs., Szabó, Sz. Kovács, Szarnák, Velez (Hor- vai), Papp L. (Herman), Csemák. Edző: Szabó Mihály. Tiszakécske: Békési — Somogyi, Gulyás (Zoboki), Domonics, Józsa (Mintái), Pálinkás, Gazdag A., Ezsiás G., Balia Z., Balia M., Tö­rök. Edző: Bánhidi József. Gólszerzők: Szabó, illetve Török 3, Balia M. 2, Józsa, Domonics. Kitűnt: a KAC-ból senki, illetve Ézsiás G., Balia M., Török. Ifjúsági eredmény: Kiskunhalasi AC—Tiszakécske 1—2. KALOCSA— KEREKEGYHÁZA 0—3 (0—1) Kalocsa, 500 néző. Vezette: Gyo- vai (Nyerges, Lakos). Kalocsa: Gojtán — Bolvári (Kol­lár), Csupor L., Farkas S., Süveges, Vatai (Berta), Iván, Aradi (Pintér), Facskó, Csupor E., Vörös. Edző: Tamás Ferenc. Kerekegyháza: Békési — Juhász J., Gál, Nagy. J„ Réti, Halász, Ma- tuz, Máté, Virág (Kulcsár), Óvári, Juhász Zs. Edző: Egyed Zoltán. Gólszerzők: Nagy J., Virág, Má­té. Kitűnt: A hazai csapatból senki, illetve Gál, Máté, Virág, Juhász Zs. Ifjúsági eredmény: Kalocsa— Kerekegyháza: 2—2. SOLTVADKERT— LAJOSMIZSE 3—2 (1—0) Soltvadkert, 300 néző. Vezette: Nagy L. (Serdült, Mifesin). Soltvadkert: Dobszai — K. Mol­nár, Csesznegi, Morvái (Kovács), Borboly, Windecker, Juhász, Mar­ton, Marosi, Tóth, Sörös S. (Szabó A.). Edző: Sörös Lajos. Lajosmizse: Csontos — Németh, Szabó, Csima, Mátéfi L., Juhász, Mátéfi A., Árvái, Nagy, Meszlényi (Pázsitot), Tóth J. Edző: Törő Sán­dor. Gólszerzők: Juhász 2, Csesznegi, illetve Nagy, Árvái. Kitűnt: Dobszai. Windecker, Ju­hász, Tóth, illetve Németh, Árvái. Ifjúsági eredmény: Soltvadkert —Lajosmizse 3—1. BAJAI TSZ SK—IZSÁK 0—2 (0-1) Baja, 150 néző. Vezette: Schnei­der (Ignác, Kövecses). Bajai Tsz SK: Faidum — Móri (Csehok), Szabó, Bohos (dr. Gühr), Harsányi, Rácz, Sárközi, Éber, Vö­rös, Agatics I., Agatics L. (Orien­tál). Edző: Szőcs Lázári Izsák: Májer — Benkó, Jakus, Erdősi, Tóth, Mihály, Bugnyó, Illés (Höős), Domokos, Barna, Lázár (Sebestyén). Edző: Száz Sándor. Gólszerzők: Erdősi, Domokos. Kitűnt: Szabó, Bohos, Sárközi, Vörös, illetve Májer, Domokos, Barna, Lázár. Ifjúsági eredmény: Bajai Tsz SK —Izsák 1—0. MÉLYKÚT—BÁCSALMÁS 6—1 (3—0) Mélykút, 650 néző. Vezette: Kondász (Berger, Fejes). Mélykút: Szőke — Facskó, Ézsi, Pongó, Vojnics, Csákány (Pirisi), Kránicz, Szabó Z. (Juhász), Vaits, Papp, Illés. Edző: Ónodi Tamás. Bácsalmás: Zsemberi — Borcsik, Kővári (Wettstein), Pencz, Till, Tenner, Nuszpl, Mohácsi (Pető), Révész G., Révész Zs., Lakatos. Edző: Horváth István. Gólszerzők: Juhász (2), Csákány, Illés, Szabó Z„ Vojnics, illetve Ré­vész Zs. Kitűnt: Facskó, Vojnics, Szabó Z., Juhász, Illés (a mezőny legjobb­ja), illetve Wettstein. Ifjúsági eredmény: Mélykút— Bácsalmás 0—8. AKASZTÓ—HARTA 4—3 (1—3) Akasztó, 300 néző. Vezette: Ka- zinczi (Franciskovics, ifj. Nyerges). Akasztó: Markó Tóth, Dus- noki, Filus, Juhász, Vadászi. Nagy T., Kőhalmi (Horváth), Szirják, Krizsán, Szabó P. (Somogyi). Edző: Biácsi Sándor. Harta: Szabó L. — Grabi- cza, Szabó F., Radványi, Hegedűs, Bleszák Cs. (Pásztor), Kovács, Ta­kács, Csehi (Herczeg), Sümegi, Be­csi. Edző: Francia László. Gólszerzők: Somogyi (2), Nagy T. (11-esből), Vadászi, illetve Ko­vács (2), Bleszák Cs. (11-esből). Kitűnt: Tóth, Filus, Vadászi, Nagy T., Somogyi, illetve Grabi- cza, Hegedűs, Kovács, Becsi. Ifjúsági eredmény: Akasztó— Harta 2—3. A GAMF—Helvécia mérkőzést később játsszák. A forduló válogatottja Majer (Izsák) — Facskó (Mély­kút), Gál (Kerekegyháza). Domo­nics (Tiszakécske), Nagy J. (Kerek­egyháza), Szabó G. (Jánoshalma), Juhász (Soltvadkert), Bada (János­halma), Virágh (Kerekegyháza), Balia M. (Tiszakécske), Török (Ti­szakécske). A góllövőlista élmezőnyében: 5 gólos: Török (Tiszakécske), 3 gólos: Balia M. (Tiszakécske). A MEGYEI I. OSZTÁLYÚ BAJNOKSÁG ÁLLÁSA 1 Tiszakécske 2 2 ­­12-1 4 2. Jánoshalma 2 2 ­­5-2 4 3. Soltvadkert 2 1 1­4-3 3 4. Izsák 1 1 ­­2-0 2 5. Helvécia 1 1 ­­3-2 2 6. Akasztó 2 1 ­1 6-6 2 Mélykút 2 2 ­1 6-6 2 8. Kerekegyháza 2 1 ­1 3-3 2 9. Bácsalmás 2 1 ­1 5-8 2 10. Kiskunhalas 2 1 ­1 4-7 2 11. Harta 2- 1 1 4-5 1 12. Lajosmizse 2- 1 1 3-4 1 13. Kalocsa 2- 1 1 1-4 1 14. Bajai Tsz SK 2- ­2 2-5 ~ 15. Kkfh. Honvéd 2- ­2 2-6­MEGYEI 1. OSZTÁLYÚ IFJÚSÁGI BAJNOKSÁG 1. Kiskunfélegy­házi Honvéd 2 2 _: ;:lfú 11-0 4 2. Tiszakécske 2 2­­9-2 4 3. Harta 2 2­~ 6-2 4 4. Bajai Tsz SK 2 2­2-0 4 5. Helvécia 1 1­­6-0 2 6. Bácsalmás 2 1­1 8-3 2 7. Kiskunhalas 2 1­1 4-4 2 Kalocsa 2­2­4-4 2 9. Soltvadkert 2 1- : 1 3-4 2 10. Kerekegyháza 2­1 1 4-5 1 11. Lajosmizse 2­1 1 3-5 1 12. Izsák 1 ;§fy­1 0-1 13. Akasztó 2 T­2 2-9­14. Jánoshalma 2­:§:;­2 0-9­15. Mélykút 2­2 1-15 “ EZ TÖRTÉNT AZ NB I-BEN Eredmények: Veszprém—BVSC 0—1, Pécsi MSC—DVTK 0—0, Tatabánya— Haladás 0—2, MTK-VM—ZTE 2—1, Ferencváros—Vasas 1—0, Újpest—Kispest- Honvéd 2—2. Siófok—Váci Izzó 1—2. Rába ETO—Videoton-Waltham 3—0. A bajnokság állása 1. Haladás 2 - ­4-1 4 2. 2. Kispest­Honvéd 1 1 ­1-2 3 UTE 1 1 ­4-2 3 4. Vác 1 1 ­3-2 3 5. BVSC­MAVTRANSSPED 1 1 ­2-1 3 FTC 1 1 ­2-1 3 7. PMSC 1 1 ­1-0 3 8. Rába ETO 1 - 1 3-1 2 Siófok 1 - 1 3-3 2 Vasas I - 1 3-2 2 11. MTK-VM 1 - 1 3-3 2 12. Tatabánya 1 1 1-3 1 13. DVTK- 1 1 0-1 1 14. Veszprém FC- 2 1-4 0 ZTE- - 2 1-4 0 16. Videoton­Waltham- - 2 o^t 0 Totóeredmények A totó 35. heti szelvényén szereplő mérkő­zések eredményei: 1. Ferencváros—Vasas .................. 1:0 1 2. Ú jpest—Kispest-HFC................2:2 X 3. Bochum—Dortmund................0:0 X 4. D resden—VfB Stuttgart............ 1:0 1 5. 1. FC Köln—Bayern München 1:1 X 6. Jena—Halle .;............................ 2:0 1 7. Freiburg—Darmstadt................ 3:1 1 8. Leipzig—Mainz..........................1:1 X 9. Osnabrück—Fortuna Köln .... 4:1 1 10. Ascoli—Milan............................ 0:1 2 11. Cagliari—Sampdoria................ 3:2 1 12 . Juventus—Fiorentina................ 1:0 1 13 . Verona—Roma.......................... 0:1 2 Pl uszmérkőzés: 14. Palermo—Brescia......................1:1 X Me gyei I. osztályú bajnokság NB II. KELETI CSOPORT