Petőfi Népe, 1991. április (46. évfolyam, 76-100. szám)

1991-04-08 / 81. szám

1991. április 8. • PETŐFI NÉPE • 7 LABDARÚGÁS NB II. A Dekának szégyen,a Bajának öröm HATVAN DEKO—BAJAI SK 0—2 (0-1) Hatvan, 1800 néző. Vezette: Sóthy (Herbály, Komáromi). Hatvan: Nagy — Szabados, Károly, Krasnyánszki (Tóth a 35. percben). He­gedűs, Tujfel. Farkas, Gephardt, Nyi- kos. Gömöri (Martinenko a 60. perc­ben), Borostyán. Edző: Tóth Dénes. BSK: Horváth D. Szűcs, B. Sza­bó, Tóth, Morvái, Kovács B., Evanics. Horváth Á. (László a 75. percben), Gombás, Schneider, Faddi (Vén a 57. percben). Edző: Kincses Viktor. Sárga lap: Károly a 40., Faddi az 50. percben. 6. perc: Farkas balról belőtt lab­dáját a vendég védők éppen Tujfel elé fejelték, aki 16 méterről kapás­ból lőtt, s labdája alig kerülte el a bal sarkot. 11. perc: Krasnyánszki a kaputól 11 méterre fel akart szabadítani, labdája azonban Kovács B. lábán megpattant, majd a hatvani kapus lábai között a hálóba csúszott, 0—1. 25. perc: Egy bal oldali vendégtáma­dás után Horváth Á. 8 méterről fejelt kapura, de Nagy bravúrral védett. 52. perc: Nyikos a jobb oldalon a bajai védők mögé került, majd beadott, de labdáját Gömöri elvétette. 65. perc: Egy, vendégek kapuja előtti nagy kavarodás után Martinenko ke­rült óriási helyzetbe, de kivárt és a vé­dők felszabadítottak. 75. perc: Farkas a hazai térfél köze­pén eladta a labdát, amelyre Vén rácsa­pott, a bal oldalon elhúzott. Aztán Schneider elé tálalt, akinek nem oko­zott gondot, hogy 7 méterről az üres kapuba találjon, 0—2. Nagy iramban kezdtek a hazaiak, és már az ellenfél térfelén letámad­ták a bajai játékosokat, a korán ka­pott szerencsétlen gól azonban ala­posan visszavetette őket. A bajai csapat szervezetten, okosan védeke­zett. Gyors ellenakcióik mindig ve­szélyt jelentettek a levegősen védeke­ző hazaiakra. A második félidőben tovább folytatódott a hazaiak med­dő fölénye. Középpályásaik, csatára­ik nem tudtak mit kezdeni a betö­mörülő vendég védelemmel. És ahogy az már lenni szokott, egy gyors bajai kontraakció megpecsétel­te a hatvaniak sorsát. Kitűnt: a hatvani csapatból senki, illetve B. Szabó, Morvái, Gombás, Schneider. Tóth Dénes: a játékosaim nevében is szégyellem magam, nagyon gyenge teljesítményt nyújtottunk. Kincses Viktor: Kitűnő bíráskodás mellett megérdemelt győzelmet arat­tunk. Szendi László Lila—fehér öröm a Tiszaligetben SZOLNOKI MÁV MTE—KECSKE­MÉTI TE 1—1 (0—0) Szolnok, 1000 néző. Vezette: Mar­osok (Vida, Lőrincz). Szolnok: Ladányi — Földi, Ágh, Laj- kovics, Rózsavölgyi, Vadicska, Mold- vány, Csató, Bontovics, Rostás, Szabó (Varga a 85. percben). Edző: Szatmári János. KTE: Molnár - Boronkai, Forgó, Kaszás, Nagy, Pataki, Dumitru, Ujfa- lusi (Fütyü a 79. percben), Kátai (Ku- rucz a 80. percben), Horváth, Berki. Edző: dr. Dezsőfi Ferenc. Sárga lap: Kaszás a 79., Forgó a 83. percben. 2. perc: Rostás sokat ígérő helyzet­ben, ballal, kapura lőtt és labdája csak centiméterekkel suhant el a léc mellett. 6. perc: Rostás bombázott a jobb sarok irányába, lövését azonban Mol­nár parádésan hárította. 16. perc: Előbb Szabó elől tisztázott bátor vetődéssel a kecskeméti „portás”, majd Moldván kapáslövését védte. 30. perc: Szabó iramodott meg a bal oldalon, aztán középre ívelt, labdáját Vadicska fejtetővel próbálta kapura küldeni, sikertelenül. 42. perc: Moldván jobbról remek labdát adott a hosszú oldalon érkező Lajkovics elé, de a gólra éhes játékos lövése a kapu torkában tébláboló Pata­kiról szögletre pattant. 47. perc: Rostás hatalmas szabadrú­gása a sorfalról kipattant. 49. perc: Dumitru lövése veszélyesen süvített keresztbe a szolnoki kapu előtt. 78. perc: Szabó szögletét követően a megpattant labdát Rostás 2 méterről fejjel a hálóba segítette, 1—0. 89. perc: A csereként beállt Fütyü kö­zépre kanyarított és a hármas sípszót váró védők közül Forgó magasan felu­gorva a bal felső sarokba fejelt, 1—1. A mérkőzés elején egymást követő szolnoki rohamok egyértelmű hazai fö­lényt teremtettek a pályán. A félidő közepétől kissé változatosabb lett a küzdelem, mert a KTE is több hang­súlyt fektetett a támadásokra. Egyre több munkája akadt a hazai védelem­nek, a kecskeméti támadók könnyű­szerrel hámozták át magukat a játéktér középső harmadán, de gólhelyzetet nem tudtak kialakítani. A második já­tékrész elején újra hazai támadások egész sora gördült végig a pályán, amit az ellenfél sorozatos szabálytalansá­gokkal próbált széttördelni. A szolnoki gól után Dezsőfi edző kettős cserével próbálta felfrissíteni együttesét, ami vé­gül egy pontot jelentett a kecskeméti csapatnak. Kitűnt: Lajkovics, Vadicska, Rostás, illetve Molnár (a mezőny legjobbja), Horváth, Berki. Szatmári János: Hiába támadtuk vé­gig a mérkőzést, egy figyelmetlenség megfosztott bennünket a győzelemtől. Dr. Dezsőfi Ferenc: Végre azt játszot­tuk, amit idegenben kell. Úgy érzem, rászolgáltunk az egyik pontra. Néder István A baj a focipályán sem jár egyedül KECSKEMÉTI SC—KABA 0—1 (0-0) Kecskemét, széktói stadion, 1000 né­ző. Vezette: Veres (Szekeres. Bába) MfniSMMMitíkiaKlovács. Bukó. Safra­nyik. Babis, Fekete, Pauk, Kiss F., Tö­rök (Gál a szünetben), Tóth Cs. (Ba­logh a 77. percben), Rácz. Edző: Pataki Tamás. Kaba: Vadon — Dán, Takács, Mol­nár, Benyó, Fodor, Berki, Adorján, Plókai (Lente a 70. percben), Váczi, Márton (Bangó a 77. percben). Edző: Paróczai Sándor. Kiállítva: Bukó a 44. percben. 22. perc: Bal oldalról beívelt labdára Márton érkezett és közelről alig fejelt a kapu mellé. 25. perc: Rácz a jobb oldalról végzett el szögletrúgást. A labda átszállt Va­don fölött és az érkező Tóth Csaba senkitől sem zavartatva fejelhetett, ám a kapu mellé. 35. perc: Két óriási helyzet maradt kihasználatlanul a hazai kapu előtt. Előbb Márton ötméteres kapáslövését hárította utolsó emberként Kovács, majd Adorján ajtó-ablak pozícióban a kapu mellé gurított. 38. perc: Tóth Csaba szerzett labdát, majd rövid vágta után, húsz méterről kapura lőtt. A labda megpattant az egyik védőn és alig kerülte el a fölső lécet. 44. perc: Váczi jó labdát kapott a felezővonalnál. Egyedül iramodott meg és Bukó a csapat utolsó védője- ként fölvágta. Veres kiállította a kecs­keméti játékost. 45. perc: Váczi Kiss Ferencen vett elégtételt előbbi sérelméért. Csúnyán fölrúgta, ám ezúttal nem kotorászott színes kártya után a játékvezető . .. 47. perc: Szépen kivitelezett, hazai akció futott végig a pályán, a jobbról érkező labdát Tóth Csaba visszafejelte Rácz elé, aki — bár „üresben” állt — tizenöt méterről, elhamarkodottan, ka­pásból a kapu fölé lőtt. 60. perc: Fekete a jobb oldalról át­ívelt a bal szélen érkező Pauk elé, aki egyből középre adott és az érkező Tóth Csaba remekül fejelt a bal alsó sarok felé, ám Vadon nagy bravúrral védett. 78. perc: Adorján a meccs helyzetét puskázta el, amikor 10 méterről a kapu mellé gurított. 85. perc: Egy ártatlannak tűnő Dan­előreívelést Erdei alaposan „elnézett”, a labda átcsorgott a kezei között és a mögötte, érkező Váczi könnyedén lőtt a bal alsó sarokba. 0—1. 88. perc: Óriási egyenlítési lehetőség: Kiss Ferenc nyolc méterről leadott lö­vését Vadon valami fantasztikus bra­vúrral tenyerelte ki a bal fölső sarok­ból,. Érdekes mérkőzés volt! A szurkolók véleménye is alaposan megoszlott a lá­tottakról, volt, aki szidta kedvenceit, mások pedig sajnálták, hogy tízembe­res, lelkes védekezés és játék után végül pont nélkül kellett az öltözőbe vonulni- ok. Gyengébb első félidő után, megle­petésre, a folytatásban egy ember hát­rányban játszott jobban a KSC. Ám a helyzetek kimaradtak, míg az ellenkező oldalon egy veszélytelennek tűnő akció győztes góllal végződött. Kitűnt: Babis, Fekete, illetve Vadon, Váczi, Berki. Pataki Tamás: Amelyik csapat ennyi problémával küszködik, annak a játé­kosai idegileg természetesen nincsenek rendben. Ezt a kihagyott helyzetek so­ra és Erdei hibája bizonyítja leginkább. Mindemellett, szerintem, döntően be­folyásolta a végeredményt az elhamar­kodott kiállítás is. Paróczai Sándor: Csak a két pont­nak és a kitűnő bíráskodásnak örülhe­tünk! Rajtmár István AZ NB II. további eredményei: Cse­pel—Nyíregyháza 2—1, Metripond— Eger 1—3, Salgótarján—Diósgyőri VTK 0—0, Debreceni MTE—BVSC 0 —0, Kazincbarcika—Szarvas 5—1. KELETI CSOPORT: 1. Diósgyőr 2011 2. Csepel 2013 3. BVSC 2011 4. Kaba 20 9 5. Nyíregyháza 2010 6. Baja 20 7. Kecskeméti SC20 8. Debreceni MTE 20 9. Eger 20 10. Kazincbarcika 20 11. Szarvas 20 12. Salg. Síküveg 20 13. Kecskeméti TE 20 14. Hatvan—Deko20 15. Szolnok 20 16. Metripond 20 139—1630 433—1729 328—1728 330—1626 530—1125 518—1424 427—2621 620—2121 829—2520 21037—3418 4 924—3318 6 920—2716 31116—3715 31318—2811 41315—3310 4141135 8 NB III: A Honvéd tisztelgett a Kiskőrösnek MEZŐTÚRI HONVÉD—KISKŐ­RÖS 1—2 (1—1) Mezőtúr. 400 néző. Vezette: Hra- bovszki. Kiskőrös: Szentesi — Márics, Bereg­szászi, Szentpéteri. Kőhalmi I., Len­gyel (Verebélyi), Kőhalmi II. (Szirják), Pecznyik, Bischof, Szűcs, Szabó. Edző: Himer István. 30. perc: Bal oldali beadás után az elmélázó kiskőrösi védők között Sze­keres fejelte a labdát a hálóba, 1—0. 36. perc: A kapusról kipattanó lab­dát Pecznyik ívelte az üres kapu felé, a befutó Bischof még a gólvonal előtt utolérte és a hálóba továbbította, 1—1. 73. perc: Szirják indításával Bischof futott el a jobb oldalon, beadását Szűcs mesteri módon perdítette, a kapus feje fölött, a hálóba, 1—2. A lelkesen, ám időnként keményen játszó hazai csapatnak semmi esélye sem volt a pontszerzésre a minden csa­patrészében jobb Kiskőrös ellen. Kitűnt: Szűcs, Márics, Pecznyik, Kő­halmi L, illetve Szekeres. DÖMSÖD—MISKE 0—0 Dömsöd, 600 néző. Vezette: Majo­ros. Miske: Jeszenovics Jagicza, Hu­bert, Paletta, Miskolczi (Kis J.), Goldschmidt, Csincsák, Földi (Pécsi), Bognár, Veres, Márton. Edző: Molnár Ferenc. Végig nagy iramú, időnként szikrá- zóan kemény csatában született meg az igazságos döntetlen. Kitűnt: Rixer, Szabó M., Ács, ill. Ja­gicza, Paletta, Goldschmidt. Iljúsági eredmény: Dömsöd — Miske 2—0. Kiss János KISKUNFÉLEGYHÁZI HONVÉD —HATÁRŐR DÓZSA 1—1 (0—1) Kiskunfélegyháza, 300 néző. Vezet­te: Holló. Kkfházi Honvéd: Bánó — Módos, Fekete Cs., Szabó. Varga, Sánta, Vaits (Vakulya), Fekete R., Törteli, Salánki (Zsigó), Takács. Edző: Iványi Mihály. A találkozó megkezdése előtt 1 per­ces gyászszünetet tartottak Hajdú And­rás ezredesnek, a sportkör elnökségi tagjának emlékére, aki március 29-én hunyt el. 23. pcc: az egymásra váró kiskunfél­egyházi védők közül Farkas kiugrott és a kimozduló kapus mellett a hálóba lőtt, 0—1. 60. perc: Törtelit buktatták a 16- oson belül az orosházi védők. A 11 -est Sánta értékesítette, 1—1. A Kiskunfélegyházi Honvéd új együttese javuló játékkal megérdemel­ten szerezte meg az egyik pontot. Kitűnt: Fekete Cs., Fekete R., Ta­kács, illetve Balázs, Farkas, Bajusz. Az NB 1. Miske 20 III. 14 állása 6 ­50—15 34 2. Kiskőrös 20 13 5 2 36—14 31 3. Csongrád 20 9 8 3 32—17 26 4. Ceglédi H. 20 11 3 6 29—19 25 5. Mezőtúr 20 6 9 5 21—17 21 6. Dömsöd 20 7 7 6 29—26 21 7. Dabas 20 8 5 7 31—31 21 8. Szegedi D. 20 6 9 5 21—24 21 9. Gyula 20 6 ■7 7 23—27 19 10. Orosháza 20 5 8 7 21—29 18 11. Nagyszénás 20 4 8 8 21—26 16 12. Kkdorozsma 20 6 4 10 23—30 16 13. Mezőkovh. 20 5 5 10 24—28 15 14. Kkfházi H. 20 5 5 10 24—41 15 15. Mezőhegyes 20 5 2 13 17—37 12 16. Határőr D. 20 2 5 13 18—39 9 Ez történt az NB I-ben Eredmények: Veszprém —Bp. Honvéd 0—0, Békés­csaba—Pécsi MSC 0—1, T atabánya—Debreceni VSC 3—1, Újpest—Szeged SC 1—0, Ferencváros—Sió­fok 1—0, Videoton-Wal- tham—Vasas 1—1, Rába ETO—Váci Izzó 1—1, Vo­lán—MTK-VM 1—0. A BAJNOKSÁG ÁLLÁSA: További eredmények: Orosháza— Nagyszénás 2—1, Mezőhegyes—Da- bas 1—0, Gyula—Csongrád 0—0, Sze­gedi Dózsa—Ceglédi Honvéd 1—0, Mezőkovácsháza Kiskundorozsma 1 —2. 1. Bp. Honvéd 20 14 4 2 37—13 32 2. Ferencváros 20 14 3 3 38-12 31 3. Váci Izzó 20 12 4' 4 30-21 28 4. Pécsi MSC 20 11 3 6 23 13 25 5. Veszprém 20 8 9 3 22 14 25 6. Tatabánya 20 9 7 4 24 18 25 7. Videoton-W. 20 6 6 8 26- 28 18 8. MTK-VM 20 7 4 9 24 29 18 9. Békéscsaba 20 7 3 10 21—25 17 10. Siófok 20 4 9 7 13-20 17 11. Győri Rába 20 5 6 9 24—28 16 12. UTE 20 6 3 II 20—29 15 13. Szeged SC 20 5 5 10 12 23 15 14. Vasas 20 5 3 12 23 34 13 15. Debr. VSC 20 4 5 11 15 26 13 16. Volán FC 20 5 2 13 19 38 12 MEGYEI I. OSZTÁLY A kiesőjelölt megakasztotta a Tiszakécskét KISKUNHALASI AC—HARTA 2—3 (0—3) Kiskunhalas, 100 néző. Vezette: Miklós (Kiss B.. Varga). KAC: Huszka — Ándricz. Papp Cs., Molnár, Hermann, Papp L. Komáromi, Vágó (Kamara). Tö­rök, Csuka, Velez. Edző: Tóth Já­nos. Harta: Szabó L. Herczeg, Sza­bó F., Radványi, Hegedűs, Sebes­tyén, Iván (Fábián). Pulai, Csehi (Juhász), Sümegi, Kovács. Edző: Francia László. Gólszerzők: Papp L., Andricz, il­letve Sümegi 2, Szabó F. Iljúsági eredmény: KAC—Harta 4—1. IZSÁK—BÁCSALMÁS 1—0 (1—0) Izsák. 250 néző. Vezette: Kecskés (Nagyhegyesi, Lédcczi). Izsák: Békési — Benkó, Jakus, Erdősi, Kovács, Tóth, Ruff, Illés, Domokos, Barna (Kiss), Lázár. Edző: Száz Sándor. Bácsalmás: Májer — Borcsik, Prikidánovics, Till, Viszmeg, Tem- mer, Nuszpl (Pencz). Állaga, Ré­vész, Horváth. Sárközi. Edző: Szőcs Lázár. Gólszerző: Barna. Kitűnt: Domokos, Ruff, Tóth, Erdősi, illetve Májer, Sárközi, Pri­kidánovics. Ifjúsági eredmény: Izsák Bács­almás 2—0. KALOCSA—HELVÉCIA 1—2 (0-1) Kalocsa, 400 néző. Vezette: dr. Bozóky (Kondász, Bodrogi). Kalocsa: Gojtán — Farkas S., Bolvári, Keszthelyi, Matos, Vatai (Süveges), Farkas Z.. Berta, Facs- kó, Kollár, Hepp (Németh). Edző: Tamás Ferenc. Helvécia: Kovács — Thám, Má­té, Sörös, Nagy, Joszt, Golovics, Oláh (Marsa), Mata, Szabó (An- dó), Csorba. Edző: Losonczy Lász­ló. Gólszerzők: Berta, illetve Oláh, Mata (1 l-esből). Kitűnt: a kalocsai csapatból sen­ki, illetve Joszt. Mata, Nagy. Ifjúsági eredmény: Kalocsa Helvécia 2—0. AKASZTÓ—T1SZAKÉCSKE 2—1 (0—0) Akasztó, 250 néző. Vezette: Ka- zinczi (Undi, Hunyadi). Akasztó: Markó—Dusnoki, Fi- lus, Katzenbach. Juhász, Deák, Tóth J., Varga (Bús), Pásztor. Kri zsán, Agócs. Edző: Kastély János. Tiszakccskc: Kovács — Gulyás, Somogyi, Márton, Pálinkás, Ezsi- ás, Domonics. Gazdag. Tóth, Józsa (Hangyási), Varga (Mintái). Edző: Őrző István. Gólszerzők: Deák, Pásztor, illet­ve Gulyás. Kitűnt: Deák, Tóth J., Markó, illetve Márton. Gulyás. Ifjúsági eredmény: Akasztó—Ti- szakécske 1—0. SOLTVADKERT—KEREKEGY­HÁZA 2—1 (1—1) Soltvadkert. 400 néző. Vezette: Kiss (Csenki, Fricska). Soltvadkert: Dobszai — Windec- ker (Bada), Csesznegi, Udvarhelyi, Szekér, Kovács G. (Borboly), Ju­hász, Katzenbach, Marosi, Tóth, K. Molnár. Kerekegyháza: Őreit — Juhász, Réti, Ábel, Nagy J., Csonka, Gaz­dag, Máté, Virágh (Putnoki), Óvá­ri, Váci. Edző: Egyed Zoltán. Gólszerzők: Marosi, Katzen­bach, illetve Váci. Kiállítva: Ábel, illetve Szekér. A második félidőben., 2—1-es soltvadkerti vezetésnél, Óvári 11- esét Dobszai kapus hárította. Kitűnt: Dobszai, Udvarhelyi. K. Molnár, illetve Csonka, Juhász, Nagy J. Ifjúsági eredmény: Soltvadkert —Kerekegyháza 1—8. FÁJSZ—KISKUNFÉLEGYHÁZI TK 2—1 (0—0) Fájsz, 300 néző. Vezette: Farkas (Sendula, Fejes). Fájsz: Nagy E. — Budimác, Csu­por L., Jagicza, Csaplovics, Nagy G., Török (Hegedűs), Szűcs, Óbéri (Szabadi), Aranyos, Csupor E. Szaktanácsadó: Rónai Sándor. KTK: Cseh — Jéga, Karsai, Cser- kő, Gál, Leskó, Doroghy, Csalár, Bense, Kocsis, Csernik. Edző: Vil­lányi Csaba. Gólszerzők: Csupor E„ Jagicza, illetve Kocsis. Kitűnt: Csaplovics, Jagicza, Bu­dimác, illetve Kocsis, Jéga. Ifjúsági eredménv: Fájsz—KTK ”3. BAJAI TSZ SK—LAJOSM1ZSE 3—1 (0—1) Baja, 200 néző. Vezette: Ignácz (Mészáros, Miklósa). Bajai Tsz SK: Horváth — Éber, Káli, dr. Guhr (Margit Zs.), Harsá- nyi, Moóri, Tripolszki, Pankovics, Agatics L, Csehók, Agatics L. Edző: Varga Imre. Lajosmizse: Csontos — Szalai, Szabó, Csima, Tóth A., Juhász, Mátéfi, Árva, Nagy A. (Baranyi L.), Baranyi J.. Tóth. Edző: Törő Sándor. Gólszerzők: Csehó. Margit Zs., Pankovics, illetve Nagy. Kitűnt: Csehó, Margit, Káli, Pankovics, illetve Nagy A., Tóth A. Ifjúsági eredmény: Bajai Tsz SK Lajosmizse 7—2. MÉLYKÚT—KECEL 6-1 (2—0) Mélykút, 700 néző. Vezette: Nagy L. (Milasin, Fang). Mélykút: Kiss — Facskó, Krá- nicz, Szőke Z„ Török. Illés, Ézsi, Vojnics, Juhász (Szőke F.), Papp, Hangya (Halász). Edző: Ónodi Ta­más. Kecel: Herceg - Farkas, Dosz- pod, Sendula Cs., Lajkó A„ Sendu­la K.. Bleszák Zs., Filus (Sendula Z.), Bleszák Cs., Lajkó K., Bleszák G. Edző: Zsemberi János. Gólszerzők: Török 2, Ézsi 2 (egyet 1 l-esből), Papp, Vojnics, il­letve Sendula Z. Kitűnt: Facskó (a mezőny leg­jobbja), Török, Illés, Papp. illetve Doszpod, Sendula K. A MEGYEI I. OSZTÁLYÚ LABDARÚGÓ-BAJNOKSÁG ÁLLÁSA 1. Fájsz 20 13 7 — 44—12 33 2. Tkécske 20 12 4 4 36—20 28 3. Izsák 20 10 6 4 38—17 26 4. Harta 20 11 4 5 24—11 26 5. Mélykút 20 8 8 4 39—26 24 6. Helvécia 20 8 8' 4 32—24 24 7. Lajosmizse 20 10 3 7 24 -26 23 8. Kalocsa 20 10 2 8 38—33 22 9. Kerekegyh. 19 8 5 7 44—32 21 10. Bácsalmás 20 6 7 7 26—23 19 11. B. Tsz SK 20 5 7 8 26—31 17 12. KTK 20 6 4 10 20—33 16 13. Kkhalas 20 5 3 12 33—41 13 14. Soltvadk. 20 4 5 11 17—32 13 15. Akasztó 20 5 2 13 25—44 12 16. Kecel 20 1 1 18 23—84 3 IFJÚSÁGIAK 1. Kalocsa 20 15 3 2 67—16 33 2. Kkhalas 20 13 6 1 63- 25 32 3. Kerekegyh. 20 14 1 5 64—33 29 4. Harta 20 11 2 7 46—34 24 5. B. Tsz SK 20 11 2 7 45—37 24 6. Bácsalmás 20 11 1 8 32—34 23 7. Mélykút 20 10 2 8 34—28 22 8. Soltvadk. 20 10 1 9 43-44 21 9. Izsák 20 8 5 7 34—38 21 10. Akasztó 20 8 4 8 21—20 20 11. Helvécia 20 7 6 7 26—26 20 12. Tkécskc 20 6 5 9 43—46 17 13. Kecel 20 5 2 13 21—41 12 14. Lajosmizse 20 2 4 14 23— 55 8 15. Fájsz 20 3 2 15 22—67 8 16. KTK 20— 6 14 27—67 6 A FORDULÓ VÁLOGATOTTJA: Dobszai (Soltvadkert) — Facskó (Mélykút). Szabó F. (Harta), Ud­varhelyi (Soltvadkert), Nagy J. (Kerekegyháza), Joszt (Helvécia), Komáromi (KAC), Pásztor (Akasztó), Mata (Helvécia), Süme­gi (Harta), Sárközi (Bácsalmás). A GÓLLÖVŐLISTA ÉLCSOPORTJA: 15 gólos: Ézsiás B. (Tiszakécskc), Barna (Izsák). 13 gólos: Mata (Hel­vécia), 11 gólos: Aranyos (Fájsz), Óvári (Kerekegyháza). Feladó neve: Lakcíme: Megrendelő (bélyeg nélkül feladható) POSTAHIVATAL POSTASZOLGALATI HELYBEN